Jump to content
lego_kid

Aplicatii Agentia Hitman

Recommended Posts

Nume in joc: Hanke

Level: 10

De cat timp jucati pe server: Aproximativ 3 ani .

De ce doriti sa intrati in Hitman: Deoarece este o factiune foarte organizata si mai ales serioasa .

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: Taylor, Clifford

Factiuni precedente si rank-ul detinut: Grove Street (2) , Da Nang Boy's(1)

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: Nu am niciun warn

Job curent: None

Varsta(reala): 15 ani

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte):

Hanke este un simplu player care inca din copilarie locuia in orasul Los Santos, unde a si facut scoala.A crescut si a inceput sa se maturizeze,inepand sa lucreze pe piata neagra cu oameni periculosi. Hanke si`a dorit tot timpul sa fie singur, sa nu depinda de familia sau prietenii lui. Urmase zilele in care Hanke incepuse sa scoata o gramada de bani cu afacerile ilegale.Neavand unde sa stea si-a cumparat o casuta in cartierul IdleWood. Acolo aflase de suprematia unui gang numit Grove Street. Placandu-i tot mai mult viata de gangster , a vorbit cu liderul acelui gang. Dupa cateva ore de discutii raspunsul liderului a fost afirmativ. A devenit un om rau, facandu`si multi dusmani avand ca rivali pe cei din Ballas , o grupare destulde puternica din Los Santos . Hanke ucide tot mai multi membri din acel gang, capatand mai multa experienta, implicandu`se tot mai mult in acea familie. Hanke castiga tot mai multi bani, dar cel mai important a fost atunci cand a ajutat Grove`ul sa castige Supremacy , devenind un membru destul de respectat si nu`l impiedica nimeni si nimic . Hanke a fost invatat de parinti, ca se poate,in viata, trece peste orice. Dupa un timp a fost dat afara din aceal gang , dar el si`a gasit repede altul unde sa intre . Liderul acelui gang a fost un prieten foarte bun al lui , dar din pacate acesta a plecat .Dupa un timp ,Hanke a auzit vestea cea rea de la un prieten foarte bun,decesul mamei lui . Ramas definitiv pe cont propriu , el a cunoscut un ucigas , care facea parte din Agentia Hitman, semnand cu acel individ un contract pentru a`i cautat ucigasul mamei sale. Dupa un timp,acel agent vine la casa lui Hanke , avand si niste fotografii cu acel ucigas fara suflet . Hanke era impacat cu tot . Dupa acea munca depusa de acel angajat, Hanke s`a gandit sa depuna un CV pentru Agentia Hitman

Cate ore jucati pe zi: Depinde de timpul meu liber , oricum 4h +

Poza cu stats: click

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Loris

Level: 14

De cat timp jucati pe server: Nu stiu exact jumate de an

De ce doriti sa intrati in Hitman: Este o factiune bine organizata care stie ce are de facut.

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: -

Factiuni precedente si rank-ul detinut: SFR(rank 4) Ballas(rank 2) Mafia(rank 2) Smurd(rank 3)

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: 1 singur demult numai stiu exact din ce cauza

Job curent: -

Varsta(reala): 17 ani

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte):

Loris un baiat care si.a inceput viata de cartier de mic. El a vrut sa nu de pinda de nimeni asa ca luat totul pe cont propriu. A trecut prin multe chiar de la o varsta frageda dar se pare ca acest lucru l.a facut sa isi dea seama ca nu banii sunt asa de importantii in viata. El acum vrea sa se razbune pe unii din oamenii care au incercat sa ii faca rau atunci cand el era inca tanar. Acum constient din cate a reusit sa scape vrea sa se razbune si el pe oamenii grei din timpul acela intrand intr.o agentie de valoare care se ocupa cu, contractele pe oamenii grei din Ls si alte orase. El vrea sa spele si rusinea familie sale care a fost omorata de membrii unei grupari mafiote. Cand tatal si mama sa voiau sa plece la munca doi oamenii mascati i.au omorat iar aceste clipe de cosmar s.au petrecut chiar sub ochii micutului Loris. El nu poate uita acele clipe de cosmar,iar acum vrea sa isi razbune si el numele familiei sale prin faptul silent kill.

Cate ore jucati pe zi: joc intre 15:00 si 21:30

Poza cu stats: nd64g6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest Jairoo

Nume in joc: Jairoo

Level: 19

De cat timp jucati pe server: 10 luni

De ce doriti sa intrati in Hitman: Consider ca este factiunea cea mai bine organizata.

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: -

Factiuni precedente si rank-ul detinut: PD (rank2) , Ballas (rank2) , PD(rank2) , San Fiero Rifa (rank1)

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: 2 , la lv 2 am stat afk la cai , si alt warn pt ca aveam wanted si cineva mia facut post

Job curent: -

Varsta(reala): 17.

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Totul a inceput in orasul LS,unde Jairoo a venit pe lume la maternitatea din centrul orasului,la ora 20:00.Parinti lui,tatal Jackson si mama Emily,diferenta de varsta de 2 ani si 3 luni,find foarte fericiti de acest dar pe care Dumnezeu i l-au oferit,si de care sa se bucure si sa mearga inainte indiferent de problemele pe care le intampina.Totul mergea perfect,pana ce intr-o zi,pe data de 20.Septembrie.1998,cand Jairoo avea doar 4 anisori,relatia dintre parintii lui,Jackson si Emily,mergea din ce in ce mai prost,datorita faptului ca erau mai mult despartiti decat apropiati.In 27.Septembrie.1998,ei se despart,copilul ramane in grija tatalui,pana la varsta de 16 ani,cand acesta este dus la bunica lui Samanta,si ingrijit de aceasta timp de 2 ani,in care l-a crescut cu greutate,deoarece pe zi ce trecea ea se simtea tot mai rau,si moare.Ramane singur,fara familie,pe strazi.Descopera gang-sterii,de aici viata lui schimbandu-se absolut complet.Incepe sa ucida,se ocupa cu prostitutiile,trafic de droguri,etc.Toate acestea continua pe o durata mai lunga,astfel el ajungand la un grad mare,devine un bun luptator,invatand toate tacticile esentiale cu arma.Totul era trist aici,o viata grea,pe zi ce trecea,te gandesti daca vei mai ramane in viata,si ce se va intampla ziua urmatoare.Intr-o zi,pleaca cu un bun prieten din gang,pentru a ucide pe un membru dintr-un alt gang rival lor.Pe drum,isi fac planul de eliminare a inamicului,pregatesc armele,si sunt gata de atac.Ajung la casa in care locuia respectivul rival,si da buzna in casa,observand un lucru care i-a redeschis inima din copilarie,dragostea,pe care nu a avut-o in tot acest timp,uitand ce inseamna mila fata de o persoana,pe Miley,o fata cu un an mai mic decat el,foarte frumoasa,cu un par cret,ochi albastrii,par blond,indragostindu-se imediat de aceasta.Ea avea o viata normala,dar fusese rapita de catre acesti gang-steri pentru o recompensa imensa asteptata din partea parintilor acesteia.Rivalul fusese omorat,iar cei doi tin legatura,pana cand Jairoo ia o decizie foarte importanta,sa devina un om normal,si sa uite de tot ceea ce s-a intamplat in trecut alaturi de gang-sterii in care si-a trait viata pana acum.Dupa,3 luni mai tarziu,ei se casatoresc,relatia dintre acestia mergand foarte bine,acum au un apartament in Los Santos,unde traiesc impreuna cu cei 2 copii,sayid si gusty,7 respectiv 9 ani.Totul se termina aici,continuandu-si viata ca un om normal,frecvntand cabinetele de psihologie pentru a sterge din memorie toate cele intamplate.Acum el a postat un CV pentru Hitman Agency si acum asteapta raspunsul liderului.

Cate ore jucati pe zi: in jur de 8 ore

Poza cu stats: http://postimage.org/image/ivv2ix8uf/

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: AnNdrei

Level: 20

De cat timp jucati pe server: De 2 ani

De ce doriti sa intrati in Hitman: Vreau sa intru in Hitman Agency,deoarece este cea mai frumoasa factiune.Aici este cea mai multa activitate si se afla cel mai capabil lider

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: OuTcasT

Factiuni precedente si rank-ul detinut: Grove (rank 5) , Hitman(rank 2) ,FBI (rank 4), Police Departament (rank 2) , Ballas (rank 2)

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: -

Job curent: Detective

Varsta(reala): 15 (pe 24 Mai fac 16)

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Salutare.Ma numesc Zatreanu Andrei si am inceput sa joc pe linkmania pe 23 Martie 2010.Fiind prima oara cand joc San Andreas MultiPlayer,am avut foarte mare nevoie de ajutorul lui playOn,el fiind cel care m-a invatat sa joc.Am inceput prin a prelua comenzile jucatorilor,ca si News Reporter.A fost prima mea factiune,acolo familiarizandu-ma cu jocul.Am fost foarte fericit cand am primit primul meu salariu,de 30.000 $.Erau bani frumosi pe vremea aia.Tot in News Reporter mi-am facut foarte multi prieteni si atunci a inceput sa imi placa jocul foarte mult .Jucam chiar 7-8 ore in fiecare zi. Imi amintesc ca am fost foarte fericit,prima oara cand am participat la un event organizat de un GameMaster,nu mai stiu exact de cine fusese facut.Pe atunci am fost determinat sa joc SAMP de multi colegi din clasa care se apucasera inainte,cum ar fi FuZzy,rvG,sHINNNe. si The_Game . Facand un level cu care puteam intra in gang-uri,mi-am depus demisia si am devenit membru Da Nang Boy's,pe timpul lui Junyoru.M-am simtit foarte bine mai ales ca era o factiune foarte buna.Am intrat aici ca sa ma remarc,pentru ca apoi sa aplic in Grove Street,pe care eu o vedeam ca o factiune foarte bine organizata,unita si pretentioasa.Pe atunci nu aveam gand-uri de Hitman Agency.Aveam un mare respect pentru abosolut toti membri din Grove.M-am simtit foarte bine alaturi de colegii mei din DNB,si am descoperit ca deathmatch-ul este pasiunea mea.M-am descurcat bine si am avansat la rank 3 dupa care incet,incet factiunea incepuse sa se destrame.Dupa o perioada mi-am depus demisia si am aplicat in F.B.I,unde am fost si acceptat.Am petrecut o perioada foarte frumoasa si acolo,am fost avansat la rank 3 de catre lider-ul Florin,care pe atunci avea doar GM.Imi amintesc cum asteptam cu nerabdare mentenantele ca sa mi se reseteze toate crimele.Dupa o perioada de timp imi venise o mare dorinta sa intru intr-un gang,am incercat in Grove Street,unde am avut mari emotii cand am intrat ,pentru ca stiam ca testele nu erau usoare deloc.Aici am stat mult timp pana ce am fost avansat la rank 3.A venit wipe-ul,care a durat o perioada destul de lunga de timp si am intrat impreuna cu colegii mei pe serverul BETA,acolo unde ne-am distrat ,deasemenea, chiar daca nu era serverul oficial.Dupa wipe imi amintesc cum am vrut sa revin la loc in Grove,pentru ca imi placea.Atunci se schimbase si lider-ul(The_Game),cu care ma intelegeam foarte bine.In Grove am trait cea mai frumoasa experienta pentru ca aici mi-am facut cei mai multi prieteni: sKoL,The_Game,playOn,Kiddo,BobMarley,JustinPA,DizzY,LoVeLess.Am acumulat multa experienta in ceea ce priveste manuirea armei si m-am bazat pe acest atuu al meu.Dupa ce am stat aproape 4 luni in Grove Street si dupa ce fusesem promovat la rank 5,am aplicat in Hitman Agency,unde am fost acceptat de MItasik si am trecut la toate probele fara nici o problema.Aici mi-a placut foarte mult,dar din pacate luasem ban 30 de zile si Mitasik a fost nevoit sa ma dea afara pentru ca ocupasem locul degeaba.Dupa o perioada de 2 saptamani,cat am stat civili ,am stat sa urmaresc cum evolueaza factiuniunile si cea care m-a impresionat a fost ballas.Cu un lider nou (JustinPa) si cu multi membri schimbati Ballas mi s-a parut una dintre factiunile care a crescut la fel de mult cum era pe vremea lui kWai,asa ca am aplicat si am trecut testele fara nici o problema.Ultima factiune in care am activat a fost Ballas,dar m-am hotarat ca locul meu cel mai potrivit este tot in Hitman,unde imi doresc din tot sufletul sa intru pentru ca e multa activitate..

Cu toate cele spuse mai sus,eu ma simt in stare sa fac treaba frumoasa si imi depun CV-ul la agentie.

Cate ore jucati pe zi: minim 3 ore

Poza cu stats: Click

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Mugur

Level: 17

De cat timp jucati pe server: aproape 3 ani

De ce doriti sa intrati in Hitman:Este cea mai organizata factiune si cea mai dorita

Job-uri precedente: Grove , ust. pd

Job curent: Detectiv

Varsta(reala): 16

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Intr-o zi frumoasa de primavara,apare pe lume un baiat special.Parintii lui il abandoneaza in apropiere de Area 51 deoarece nu aveau cum sa il intretina.Este gasit de un soldat care si-a pierdut fiul in razboi si l-a dus pe Mugur la spital pentru ingrijiri;acest soldat s-a hotarat sa il ia in adoptie,deoarece semana foarte mult cu fiul lui si a hotarat sa ii puna numele Mugur si il faca soldat.Dupa trecerea anilor,baiatul a crescut si a mers in armata alaturi de "tatal" lui.Dupa multa munca ajunge Capitan si un om de incredere , cunoscut in toate departamentele de politie.Liderul sau a aflat de curand ca parintii lui au fost ucisi de cineva si a decis ca e timpul sa ii spuna adevarul despre parintii lui.Mugur fiind sigur ca e vorba de un fost soldat,a parasit armata impreuna cu prietenii lui cei mai buni si a aflat ca exista o agentie temuta de toata lumea , dar despre care se spunea ca era cea mai unita cu oameni minunati.A hotarat sa intre in aceasta agentie,dar cum nu a dat de lider,a facut o aplicatie pentru reporteri in speranta ca va afla mai multe detalii despre moartea parintilor sai.Au trecut cateva luni,nu a aflat nimic,dar in schimb a aflat ca prietenii lui fac deja parte din agentie.A hotarat sa isi trimita CV-ul si spera sa fie alaturi de prietenii lui care ii erau , sunt si vor fi ca o familie petru el.acum spera ca liderul mitasik sa ii acorde si lui macar o sansa

Cate ore jucati pe zi: depinde .. in cursul saptamani 5-6 ore pe zii , iar in weenked 7-8 ore

Poza cu stats: KZPd5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: wOrSeN

Level: 23

De cat timp jucati pe server: fac anul

De ce doriti sa intrati in Hitman: Vreau in hitman pt. sa fac si eu o experienta noua si sa vad daca e chiar asa de frumos cum imi zic prieteni

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: -

Factiuni precedente si rank-ul detinut: Smurd ( rank 3 ) , Ballas ( rank 2 ) , Dnb ( rank 2 ) , The Mafia ( rank 2 ) NG ( rank 3 ) , Ust ( rank 1 )

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: -

Job curent: News Reporter

Varsta(reala): 19

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): In anul 1993, in orasul Los Santos, a luat nastere un baietel pe nume Iuly Jr.. Era un copil cuminte si nu prea sociabil, fiind singur la parinti. Avea rezultate bune la invatatura si era olimpic la multe materii. La varsta de 11 ani, mama si tatal sau au murit intr-un accident grav de masina pe Vinewood. Acest accident l-a schimbat complet, iar viata lui nu conta prea mult pentru el. Devenise unul din cei mai rai cetateni din Los Santos si politia era permanent pe urmele lui. El locuia singur in casa lui de pe Vinewood lasata mostenire de parintii sai. La varsta de 16 ani el s-a alaturat unuie mafie puternice unde avea multi prieteni, marea mafie se numea The Mafia. Se intelegea bine cu conducatorul mafie si ajunsese important in gang, avand rank 3. Dupa multe crime, el a parasit gangul si doreste sa uite trecutul sau de mafiot, devenind un hitman puternic si foarte bun.

Cate ore jucati pe zi: peste 6

Poza cu stats: Click

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc:FocuStar

Level:16

De cat timp jucati pe server: 2 ani

De ce doriti sa intrati in Hitman: Este ce mai buna factiune de pe servar si imi place sa omor silent

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: Radu13

Factiuni precedente si rank-ul detinut: SFR 2, NG 1, DNB 2

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora:1pentru ca am derajat un event da nu stiam ca se tine event in locul aceala si 2 pentru ca aveam wanted si am dat /q ca aveam 20 k mats

Job curent:Detectiv

Varsta(reala):16

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte):FocuStar s-a nascut intr-o familie destul de saraca la marginea orasului in cartierul El Corona, el de mic a crescut cu gangsteri. La varsta de 12 ani parinti lui au fost ucisi de niste gangsteri rivali celor din El Corona, el de atunci a fost mult mai apropiat gangsterilor, ei l-au crescut si il puneau sa vanda droguri si arme pentru ei, el vindea arme si droguri pentru ei, la varsta de 16 ani a mers sa se intalneasca cu cineva pentru a ii vinde droguri, acel tip defapt era dintr-un gang rival, si a incercat sa il omoare pe FocuStar, el a fugit foarte speriat de acolo in El Corona si a cerut ajutor gangsterilor, ei nu l-au bagat in seama si l-au alungat din El Corona, FocuStar nu mai avea unde locui si cauta un loc de munca, el a gasit unde sa locuiasca temporar cu un tip, acel tip era destul de dubios, ziua era acasa in general iar noaptea mergea, cand FocuStar il intreba in ce domeniu munceste tipul i-a raspuns ca este exterminator,FocuStar pe moment nu si-a dat seama ce inseamna asta, dar dupa un timp ii parea prea dubios tipul si intr-o seara a mers si l-a urmarit si a avut ca acest tip omoara defapt pentru bani, cand a vazut, FocuStar a fost foarte speriat, acel tip l-a vazut pe FocuStar si s-a apropiat de el si i-a pus pistolul la cap pentru a il omora. FocuStar i-a spus ca vroia sa vada cu ce se ocupa, si l-a rugat sa il ajute sa omoare pe unul dintre tipi ce lau alungat din El Corona, Hitman-ul ia raspuns ca isi face treaba de unul singur, sa ii dea bani si rezolva problema, dar FocuStar a spus ca doreste sa vina cu el pentru a se razbuna, Hitman-ul ia spus ca nu poate sa vina, dar s-a tot rugat de el si acesta a acceptat ca FocuStar sa vina cu el, cand au ajuns pe un bloc de langa El Corona, cand tipul a luat sniper-ul si a pus tinta pe capul unui gangster de acolo, FocuStar i-a spus sa il lase sa il lase sa se razbune el pe ei, a luat sniper-ul si l-a omorat pe unul dintre gangsteri pentru a se razbuna. De atunci isi dorea sa lucreze alaturi de acel tip, dar el nu a acceptat. Dupa aproximativ 2 ani, acel tip cu care locuia a fost ucis. FocuStar a preluat munca ce o facea acel tip, dar dupa un timp era foarte greu sa faca fata. Intr-o zi un prieten de al lui i-a spus ca mai exista niste tipi care se ocupa cu aceasi treaba ca si el, extermineaza oameni pentru bani, el a mers si i-a cautat un timp, iar dupa un timp a dat de ei si s-a alaturat lor

Cate ore jucati pe zi: In jur de 8 ore

Poza cu stats: fjhuv9.png

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Sidelol

Level: 26

De cat timp jucati pe server: 1 an

De ce doriti sa intrati in Hitman: Deoarece este o agentie foarte serioasa, interesanta si plina de adrenalina

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: -

Factiuni precedente si rank-ul detinut: Grove st. (rank 4), PD (rank 5)

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: 2 warn-uri (am aceste 2 warn-uri de la inceputul carierei mele pe server, adica de acum 1 an)

Job curent: Detectiv

Varsta(reala): 17 ani (18 ani fac luna asta)

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Salut, numele meu este Sidelol. M-am nascut in LV in urma cu 20 ani. Eu fac parte dintr-o familie modesta, avand o mica avere. Cand eram mai mic am stat 4 luni in LS, pe langa grove st. Acolo mi-am facut niste prieteni buni si am hotarat sa ma alatur gang-ului. Din cauza unor nelamuriri am fost nevoit sa ma intorc in LV si sa renunt la viata de gangster. Parinti mei mi-au propus sa intru in fortele de ordine, si anume in PD. In PD am stat 8 luni. Am realizat in ultimul timp ca nu mai sunt facut pentru functia de politist. Am decis sa imi depun CV-ul la Agentia Hitman deoarece este o agentie foarte serioasa si plina de adrenalina. Imi place ideea de asasin. Apreciez aceasta agentie de la inceput si imi doresc sa fac parte din ea.

Cate ore jucati pe zi: 5+

Poza cu stats: click

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Ovidiu700

Level: 21

De cat timp jucati pe server: De 2 ani jumate.

De ce doriti sa intrati in Hitman: Fiindca imi place sa fiu mai discret, iar aceasta factiune m-a atras dintotdeauna.

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: Tot acesta.

Factiuni precedente si rank-ul detinut: Hitman (rank 4), Ballas (lider)

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: 0

Job curent: Detective

Varsta(reala): 16

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): M-am apucat de acest server din toamna anului 2009, iar de atunci am jucat fara intreruperi pana prin toamna anului 2011.M-am lasat deoarece devenise prea plictisitor pentru mine.Acum m-am gandit sa ma reapuc ca pe vremurile bune.Prima mea factiune a fost Taxi Drivers unde am avut rank 5, am mai detinut acest rank si in Grove si Ballas, iar in Hitman am avut rank 4 si mi-am dat demisia, deoarece liderul (dianne) s-a lasat.Am mai fost si in FBI unde am detinut rank 3, dar am iesit, deoarece factiunile legale nu ma prea pasioneaza.Am experienta si ca lider, deoarece am fost o perioada lider la Ballas.Sper sa imi acorzi o sansa, deoarece chiar mi-ar place sa ma joc ca pe acele vremuri cand am mai fos Hitman.

Cate ore jucati pe zi: 3

Poza cu stats: 9fVlT.jpg

P.S. - la factiunile precedente am pus ceva mai recent, deoarece nu le mai tin minte chiar pe toate...M-am lasat o perioada de joc, dar revin in forta :)

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: sOuNdy

Level: 12

De cat timp jucati pe server: din februarie 2010

De ce doriti sa intrati in Hitman: Deoarece Agentia Hitman este o organizatie serioasa, cu doi lideri seriosi si cu membrii iscusiti si in plus de asta imi place sa actionez silent.

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: -

Factiuni precedente si rank-ul detinut: Ballas(4), Triads(5), PD(3)

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: 2(afk la cai)

Job curent: Detective

Varsta(reala): 16

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): sOuNdy sa nascut in orasul Los Santos, intr`o casa luxsoasa de pe VineWood. Traia intr`o familie bogatasa. La varsta de 6 ani tatal sau a murit spanzurat. El neavand o slujba a inceput sa livreze materiale prin oras descurcand-se cum se putea cu mama sa din banii pe care ii castiga. La numai putin de 2 ani de la moartea tatalui sau pe cand se intoarcea de afara sOuNdy a primit o teribila veste de la cei din Triads, ca mama sa a fost rapita. El neavand o alta solutie a plecat in cautarea mamei sale. In zadar. Nu a gasit-o. In acest decurs de timp el a fost ranit intr`o altercatie cu un membru Ballas. In cele din urma sOuNdy a fost nevoit sa stea 2 saptamani in spital. La numai putin de o saptamana dupa iesirea sa din spital, el sa gandit sa intre in Triade pentru a`si razbuna mama. El a fost acceptat si i`a facut o deosebita placere sa lucreze intr`o mafie. Intr`o buna zi, dimineata pe la ora 9:00 in fata portilor triadelor 2 oameni imbracati frumos la costum negru, cu camasa rosie au cerut intervenitia lui sOuNdy. Stand de vorba cei 3, au hotarat sa plece in investigarea cazului mamei sale. El nestiind ca sunt cei din Mafia, a fost legat. In baza Triadelor Symbol, Jie, TheSaboteur si RulleR erau ingrijorati de neprezentare sa la baza. Asa, cei 4 au urcat in Huntely si au pornit in cautarea lui. Intre timp el se zbatea sa iasa din masina. In zadar. Din fata se vedeau a fi niste gangesteri cu o masina verde, savanna. Erau cei din grove. Cele 2 masini s`au oprit. Lupta a inceput. Din spate se arata si cei din triads cu un huntely negru. Se dau jos din masina si incep a trage in cei 2 mafioti. In final, triadele si grovii reusesc sa doboare pe talhari. sOuNdy a jurat razbunare, si pleaca cu fruntea sus din Triade. Dupa cateva luni dupa mai multe discutii cu prietenii sai, a decis sa aplice in Hitman pentru a-i razbuna pe toti cei care i-au facut rau.

Cate ore jucati pe zi: 3 ore(acum joc rar pentru ca sunt civil, dar daca as avea sansa de a intra, n-ar fi nimeni dezamagit de activitatea mea)

Poza cu stats:

View post on imgur.com
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: ReyYko

Level: 13

De cat timp jucati pe server: 3 luni

De ce doriti sa intrati in Hitman: Deoarece este o factiune dorita de oricine cu membrii si lideri seriosi.

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: -

Factiuni precedente si rank-ul detinut: Consilieri rank 2 , Mafia rank 1 , UST rank 2 , DNB rank 1

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: 0

Job curent: Detective

Varsta(reala): 14

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte):

ReyYko S-a nascut intr`un sat din apropierea orasului Los Santos . Facea parte dintr`o familie modesta si saraca. Tatal sau lucra Hitman de multa vreme , iar mama era casnica . Intr`o zi normala , pe cand tatal se afla intr`o misiune .. el a fost omorat de niste mafioti care se ocupau cu traficul de droguri . ReyYko a ajuns la maturitate , cand a fost nevoie sa aduca un ban in casa s`a angajat in Consilieri , a castigat destul de bine dar nu si`a putut intretine familia . Dorind sa se imbogateasca a intrat in Mafie unde si`a facut o avere destul de frumoasa . Cand si`a adus aminte de ce`i care l`au omorat pe tatal sau si`a dat demisia si a hotarat sa calce pe urmele tatalui sau si sa depuna aplicatia aceasta .

Cate ore jucati pe zi: 7-8

Poza cu stats:

View post on imgur.com
Link to comment
Share on other sites

Model cerere:

Nume in joc: Don_Aztec

Level: 13

De cat timp jucati pe server: Mai 2010.

De ce doriti sa intrati in Hitman: Este o factiune serioasa, care impune respect, si e faina.

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: -

Factiuni precedente si rank-ul detinut: Politicieni(rank 1), Smurd(rank 4) Ballas (rank 1) Mafia (rank 2) F.B.I. (rank 2) U.S.T (rank2)

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: 1 warn, afk la cai.

Job curent: Detectiv.

Varsta(reala): 14

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte):Don_Aztec s-a nascut acum 23 de ani in Spitalul Central din Los Santos. El venea dintr-o familie saraca lipit pamantul care locuia intr-un sat numit RedCountry. In viata lui de copil s-a batut de nenumarate ori, fura din magazinul satului tot ce prindea de mancare deoarece era extrem de infometat. Cu timpul a crescut si a vazut ca viata lui incepea sa fie mai buna cand muncea si facea ceva bani. La varsta de 19 ani el a terminat dreptul si s-a angajat drept consilierul primarului. El si-a scos familia din saracie si le-a facut batranetea parintilor sai mai frumoasa cand a cumparat un apartament in mijlocul orasului doar pentru ei. El a obtinut foarte multi bani in perioada aceea dar nu era vocatia lui. Dupa un an a aplicat la Smurd castigand la fel de multi bani. Intr-o zi cand era tura lui a primit un apel de la un mafiot. El era in mijlocul strazii lasat intr-o balta ametitoare de sange in urma unei rafale de gloante intre ei si rivali. Au ajuns in cel mai scurt timp la spital. Acolo Don_Aztec l-a ajutat, si i-a salvat viata. Pentru acest lucru mafiotul l-a rasplatit copios si i-a spus ca daca vrea mai mult poate sa puna niste pile la un gang aliat cu ei. Don_Aztec s-a gandit timp de un an la aceasta propunere si a acceptat-o. Intr-un final liderul gangului l-a acceptat. Dupa o scurta perioada de timp i s-a urat sa tot omoare rivali. El avea un prieten foarte bun, dar acesta nu era de acord cu gangul, el fiind mecanic. Don Aztec petrecea foarte mult timp cu acel prieten si chiar incepea sa ii placa aceasta meserie, asa ca a decis sa aplice la UST. Cu timpul a devenit tot mai retras, prietenii au inceput sa il paraseasca, familia la fel. Simtea ca ceva era in neregula, tot timpul statea in umbra ca nimeni sa nu il vada. La un moment dat a auzit un zvon care circula prin oras, cum ca o organizatie de asasini omoara din umbra oamenii pentru bani. A luat cu greu legatura cu liderul organizatiei, dar a luat-o, i-a lasat C.V-ul si asteapta sa vada daca v-a fi acceptat.

Cate ore jucati pe zi: In jur de 4-5 ore.

Poza cu stats: Click.

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Mihai1200

Level: 15

De cat timp jucati pe server:aproape 1 an

De ce doriti sa intrati in Hitman: este o factiune unde munca in echipa este importanta, are o importanta foarte mare si cu 2 lideri capabili

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: nu am avut

Factiuni precedente si rank-ul detinut: Medici rank 3,Consilieri rank 2,SFR rank 1,The Mafia rank 1,UST rank 1, FBI rank 1.

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: Nu am

Job curent: Detectiv.

Varsta(reala): 19 ani

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte):

Mihai1200 s-a nascut in orasul Los Santos, provenit dintr-o familie modesta.A crescut alaturi de parintii lui intr-o casa langa Spitalul Los Santos nu departe de un gang anume Ballas.In cartierul respectiv el se juca cu baieti negri provenind din gangul Ballas.S-a imprietenit cu ei dar intr-un fel a stat la distanta de ei pentru ca nu ii placea felul cum se distrau si felul lor de a-si petrece timpul prin ilegalitati, consumand alcool, droguri si traind mereu cu frica rivalilor.A hotarat sa mearga pe un drum opus si anume in SMURD.S-a angajat ca medic, la inceput fiind doar un simplu internist in spital.Cu timpul a castigat experienta in domeniu, ajungand asistent in cazul operatiilor sau interventiilor de garda.La inceput i s-a parut bun locul lui de munca privind banii, colegii si conditiile.Dupa ceva timp spitalul pierde bani dintr-o afacere, scazand salariile oamenii au devenit mai dusmanosi lasand la o parte respectul fata de colegi.Mihai vazand acestea, a hotarat sa se retraga din SMURD, stand acasa nu prea mult.Se intalneste cu fostii lui prieteni de joaca din copilarie mult mai maturi.A purtat o discutie cu ei si i-au oferit sansa de a se alatura aliantei devenind un gangster.El a acceptat si a devenit gangster SFR.Dupa putin timp este nevoit sa fie mutat la un alt niver si anume intr-o mafie numita The Mafia.Acolo nu i-a placut absolut deloc deoarece nimeni nu ii acorda atentie, nimeni nu vroia sa il ajute sau sa il apere.A avut o discutie ceva mai aprinsa cu toata alianta in privinta statutului lui fata de toti.Pana la urma nu a ajuns nicaieri si a decis sa stea departe de ilegalitati dar totusi, alianta nu l-a uitat.Mihai reuseste sa se angajeze la un service auto in San Fiero traind dintr-un salariu modest de 560$ pe luna.Dupa o saptamana de la angajarea lui, se intorc mafiotii fix la el la garaj unde repara.Fiind ca nu a fost un om fidel al mafiei au decis sa il elimine.Dupa o confruntare cu cei 4 mafioti la el in garaj, reuseste sa scape de ei, da un telefon sefului sau de atelier ca il ataca 4 mafioti.Ajunge seful de atelier imediat la el la garaj dar ei deja au plecat.Se intoarce speriat si Mihai in atelier unde il astepta seful de atelier.A zis ca nu se mai poate asa ca il urmaresc si vor sa ii faca felul.I-a spus ca nu este in siguranta aici si ca va pleca cel mai degraba de partea legii.A acceptat urandu-i succes in continuare si sa aiba grija unde merge si ce face.Mihai s-a angajat ca agent FBI.Dupa cateva investigatii a aflat adresa celor care au vrut sa il omoare.Si-a mobilizat cativa colegi de al lui pentru a investiga cazul.Au ajuns la casa lor unde i-au prins pe toti in mijlocul camerei facand o tranzactie cu droguri.Cei 4 au fost prinsi, marfa au fost confiscata si au fost inchisi pentru trafic de droguri, lipsa de libertate si tentativa de omor.Dupa 1 an de calvar Mihai rasufla usurat.I-a multumit colegilor sai si al departamentului pentru efortul si ajutorul depus pentru prinderea celor 4.Dupa ce a investigat mai multe cazuri intamplate in diferite orase anume Los Santos, San Fiero si Las Venturas a observat ca majoritatea au in comun acelasi lucru, foarte asemanator cu intamplarea lui.A realizat ca oricate cazuri ar rezolva, nu se va opri.El a luat o decizie de a se alatura unei agentii fidele unde va ucide pe cei care vor sa faca rau unor oameni inocenti pentru bani.Dupa o incercare nereusita, Mihai s-a antrenat pentru a fi apt si vrednic pentru aceasta factune, Agentia Hitman.

Cate ore jucati pe zi:4-5 ore in timpul scolii iar in weekend 6+

Poza cu stats: http://postimage.org/image/cgpis52cd/

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc : Stefan27

Level : 14

De cat timp jucati pe server: Noiembrie 2011

De ce doriti sa intrati in Hitman: Este una din cele mai puternice factiuni de pe sv

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: N/A

Factiuni precedente si rank-ul detinut : Grove [ 2 ] , PD [ 1 ]

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: N/A

Job curent: Detectiv

Varsta(reala): 16

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): In data de 27.03.1996 la spitalul central din Los Santos s-a nascut un baiat.El avand o sora , parinti se ocupau mai mult de Stefan.Intr-o seara Stefan s-a certat foarte rau cu fratele sau.A 2-a zi , Stefan a observat ca fratele sau lispea.Au trecut multi ani iar fratele lui sau nu sa intors acasa.Devenind major , parinti lui Stefan nu il mai puteau ajuta atat de mult cat il ajutau in copilarie.El s-a hotarat sa plece in cautarea fratelui sau.El a hotarat sa devina detectiv pentru a-si gasi fratele , dupa multi ani de cautari Stefan si-a gasit fratele si l-a adus acasa.Ajungand acasa , ei 2 au stat foarte mult de vorba iar pana la urma s-au impacat.Parinti lor aveau probleme la inima ,Stefan s-a inteles cu liderul gangului Grove Street pentru a munci si a strange bani , dupa 1 luna petrecuta in gang , el a hotarat sa se angajeze ca politist insa acesta nu era cel mai potrivit job pentru el.Stefan a strans destui bani pentru a-si ajuta parinti.Ajungand la spital , amandoi au fost pusi pe masa de operatie dar din pacate pentru Stefan si fratele sau mama sa murise.Tatal sau a fost operat cu succes si a fost lasat in grija fratelui sau. Viata lui Stefan merge mai departe iar acum isi cauta un loc de munca.

Cate ore jucati pe zi : 8+

Poza cu Stats : FLLCE.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Boomslide

Level: 18

De cat timp jucati pe server: Joc de 3 luni.

De ce doriti sa intrati in Hitman: Imi doresc de mult sa intru in hitman,deoarece cred ca aceasta factiune ma defineste perfect si datorita seriozitatii si organizarii de care dau dovada membrii factiunii.

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: -

Factiuni precedente si rank-ul detinut: Police Department-2,The Mafia-1,DNB-2,FBI-2,Grove Street-2

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: -

Job curent: Detectiv

Varsta(reala): 18(fac chiar maine)

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Boomslide s-a nascut intr-o zi de februarie ,in satul Montgomery din apropierea orasului Los Santos.El s-a nascut intr-o familie destul de saraca , intr-un oras in care tainuiau mafiile si gangurile din tot San Andreasul , datorita pariurilor cu cai si fabuloasei pizza pentru care era recunoscut micul sat Montgomery.Tatal lui Boomslide era sofer de camion iar mama sa era casnica ,deoarece trebuia sa stea sa aiba grija de el toata ziua datorita omniprezentei mafiei in sat.

Intr-o zi de vara pe cand mama mergea cu fiul sau la cumparaturi in Los Santos,cele doua aliante ale statului San Andreas au inceput o lupta de strada care din pacat i-a prins la mijloc pe cei doi.Un gangster din gangul Ballas indreptase arma spre cei doi insa intr-o fractiune de secunda a fost oprit de un glont provenit dintr-un sniper.De la acea intamplare neplacuta,Boomslide a ramas fascinat tot restul vietii de acel om care a salvat viata lui si a mamei sale.Hotarat sa afle mai multe despre ceea ce s-a intamplat , timp de 5 ani a continuat sa caute informatii despre o asa numita Agentie Hitman , insa din resursele accesibile lui nu a aflat prea multe.

Cand implineste varsta de 18 ani , Boomslide isi incepe drumul catre visul lui ,de a deveni membru al Agentiei Hitman.La inceput el folosea vechiul camion al tatalui sau pentru a transporta diferite produse pentru a face niste bani pentru a incepe sa se antreneze.Observand ca cu acest job ii v-a lua o vesnicie, a inceput sa isi petreaca noptile la pariuri,insa tot nu era multumit financiar.Atunci el sa hotareste sa se faca consilier al primarului.Dupa o vreme de cateva saptamani hotareste sa paraseasca primarul , si sa intre in Departamentul de Politie ,unde a fost indemnat de catre mama sa.Aici avand acces la numeroase informatii secrete afla ca Agentia Hitman reruteaza tineri asasini , si isi pune demisia la biroul Departamentului de Politie ca sa aplice la Agentia Hitman asteptand raspunsul directorilor.Directorii il resping pe Boomslide si ii spun ca nu este destul de pergatit pentru a li se alatura.El se inversuneaza si mai tare si decide sa intre in gangul Grove Street , care era cel mai ravnit gang pentru a se antrena .Acum ,sperand la inca o sansa Boomslide contacteaza liderii Agentiei Hitman din nou.

Cate ore jucati pe zi: 3+

Poza cu stats:Click

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: DuMyXx

Level: 15

De cat timp jucati pe server: 3 ani

De ce doriti sa intrati in Hitman: Deoarece este o factiune bine pusa la punct.

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: DuMyXx

Factiuni precedente si rank-ul detinut: DnB(rank 1) SFR(rank3)

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: -

Job curent: Detective

Varsta(reala): 16

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): DuMyXx s-a nascut in orasul Los Santos intr-o familie saraca.Tatal sau era mecanic,iar mama sa vanzatoare.La varsta de 7 ani si-a pierdut tatal.O vreme a fost suparat si nu vorbea cu nimeni.Vazand ca familiei ii merge greu ,a inceput sa lucreze la varsta de 12 ani.Si-a luat jobul de CarJacker unde a castigat destul de bine o vreme.Timpul trecea iar el era tot suparat din cauza pierderii tatalui sau. La varsta de 16 ani el se imprieteneste cu niste baietii din cartier care il invata sa parieze la cursele de cai.Castiga niste sume frumusele, pe care le imparte cu prietenii.Cu banii castigati el se inscrie la un event de deagle pe care il castiga si isi descopera talentu'l . Prietenii vazandu-l i-au zis ca el este pregatit sa devina un gangster si sa isi depuna Cv-ul la dnb, el trecand testele a stat in dnb foarte mult, a avut o mica cearta cu liderul si a iesit . Dupa ceva timp a intrat in SFR,a stat ceva timp si in sfr dar a vrut sa incerce si altceva si a afla ca s-au deschis aplicatiile la Hitman si isi doreste foarte mult sa arate talentu'l lui si se duce la kidzeen si isi depune CV-ul sperand sa fie acceptat.

Cate ore jucati pe zi: 7-10 ore pe zi

Poza cu stats:

View post on imgur.com
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Taylorrrr

Level: 26

De cat timp jucati pe server: De 1 an

De ce doriti sa intrati in Hitman: Este o factiune la care am visat de mult , cu niste membri foarte de treaba , dar care fac si treaba , sprijiniti de lider .

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: LaseR

Factiuni precedente si rank-ul detinut: The Triads - Rank 5 , Ballas - rank 3 , San Fierro Rifa - rank 3 , Departamentul de Politie - rank 1 , FBI - rank 1 .

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: Nu detin niciunul

Job curent: News Reporter

Varsta(reala): 16 ani

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte):

TayLorrrr s-a nascut intr-un cartier al orasului Los Santos. El avea o familie saraca, tatal sau lucra ca om de serviciu la o banca , iar mama lui suferea de cancer. Prin munca care o avea tatal sau, nu putea intretine toata familia, asa ca a inceput sa faca bani ilegal, prin a fi dealer. Cu timpul TayLorrrr incepe sa creasca si afla de jobul tatalui sau, nu fiind de acord cu acesta, spunandu-i sa termine cu transporutile ilegale . S-a intamplat ceva groaznic, murind din nefericire mama lui TayLorrrr. Acum au ramas doar cei doi, incercand sa faca niste bani, dar la varsta de 15 ani TayLorrrr ramane singur pe lume, tatal lui murind intr-un accident. Cu timpul s-a angajat si el intr-un atelier, facand niste bani pentru a se intretine . A stat o perioada indelungata, pana cand acel atelier a dat faliment, TayLorrrr ajungand incet spre faliment . A vandut casa parintilor si s-a mutat in chirie intr-un cartier de gangsteri . Acolo a aflat de un gang puternic, numit Ballas, si il cam tenta ideea de gangster . Peste putin timp, TayLorrrr intra in acel gang, si devine un dealer. Incetul, cu incetul, TayLorrrr si-a facut o reputatie rea, neplacandu-i si s-a gandit sa iasa din Ballas. A vazut ca FBI accepta membri asa ca TayLorrrr se apuca sa invete regulamentul FBI, primind un raspuns pozitiv . Acolo i-a mers destul de bine, descurcandu-se de minune, dar inactivitatea lui l-a dus la demitere. Cu timpul Taylorrrr se reapuca si intra dinou in afacerile cu droguri si arme , intrand in SFR . Incepand sa`i displaca factiune , s`a alaturat membrilor din Triade unde a stat o perioada lunga de timp, autand factiunea si alianta cat de mult . Din pacate a trebuit sa plece pentru o perioada, intrand in PD , dar viata de politai nu era de el . Iesind , Taylorrrr a aplicat pentru Agentia Hitman, asteptand un raspuns de la Directorul Agentiei

Cate ore jucati pe zi: Ma reapuc dinou in forta , 6h +

Poza cu stats: pu1ck.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: mInd

Level: 23

De cat timp jucati pe server: Din 2009.

De ce doriti sa intrati in Hitman: Nu am fost niciodata in aceasta factiune pe acest sv,si imi doresc mult sa ajung. Suna frumos [ HITMAN ] :P

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: VicToR_

Factiuni precedente si rank-ul detinut: PD - 2 ,F.B.I - 2 ,NG - 2,UST - 3,DMB - 3, SFR - 1 pt ca am avut o problema de sanatate si nu am mai putut intra pe sv pana azi,de azi incolo voi fi activ :) am ajuns acasa si sunt bine !

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: 2 afk cai..

Job curent: Nu am.

Varsta(reala): 18 ani

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): mInd s-a nascut la periferia orasului Los Santos, intr-un mic sat numit Dillimore. El traia fericit intr-o familie modesta, mama lui fiind croitoreasa iar tatal lui mecanic auto. mInd ducea o viata lipsita de griji si avea parte aproape de tot ce isi dorea.El isi dorea ca parintii lui sa ii dea mai multa atentie, dar acest lucru nu se intampla.La varsta de 16 ani s-a hotarat sa fuga de acasa in orasul Las Venturas.La varsta de 16 ani sa fii singur pe drumuri, este un mare dezavantaj, dar acesta a reusit sa se mentina si s-a integrat intr-o mafie renumita din Las Venturas, The Mafia. Sapte ani mInd a fost unul dintre cei mai temuti mafioti ai orasului Las Venturas, dar lucrurile au devenit din ce in ce mai rele, iar el a acaparat foarte multi dusmani care il doreau mort. El s-a hotarat sa puna capat acestor lucruri si a fugit in San Fierro.Aici lucrurile erau destul de linistite, doar ca mInd nu putea sta departe de pericol, asa ca s-a intors in Los Santos. Cand a ajuns in oras, intr-un bar a aflat de o veste cum ca Agentia Hitman are nevoie de noi angajati. In momentul acela mInd stia ce trebuie sa faca mai departe asa ca si-a depus aplicatia agientiei, iar acum asteapta raspunsul liderilor.

Cate ore jucati pe zi: Ma reapuc dinou in forta , 5 ++ :)

Poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/846/samp000lvq.png/

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Fonz

Level:11

De cat timp jucati pe server: 2 ani cu aproximatie.

De ce doriti sa intrati in Hitman: Doresc sa intru in hitman deoarece este una din cele mai respectate factiuni si are membri si lideri capabili.

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: Andy_97

Factiuni precedente si rank-ul detinut: DNB (2),Grove St (2)

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: 1-vanatoare :|

Job curent: Detectiv

Varsta(reala): 14

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): fonZ. s-a nascut in urma cu 14 ani in orasul Los Santos.Acesta de mic copil se uita la filme si seriale cu diversi lunetisti si felul acesta de a actiona.De mic copil a fost invatat ca pentru a ajunge ceva in viata trebuie sa muncesti.In cartierul unde traia acesta avea foarte multi prieteni si intodeauna se ajutau.Intr-o seara se jucau cu toti leapsa si unul dintre prieteni lui cazu de pe un pod.Acestia s-au dus repede la el sa vada daca mai traieste,dar acesta era mort.Avea un glont in cap,acesta era motivul pentru care picase.fonZ,ridicand capul si uitandu`se in jur,cu lacrimi in ochi vede o masina neagra,cu un om cu par alb si ii retine numarul.Acesta a inceput sa caute prin tot orasul aceasta masina dar nimic.Trist ca nu gasea acea masina se indrepta spre casa,cand vede exact aceeasi masina parcata in fata casei lui.Nu stia ce sa faca.S-a ascuns pana cand acest om dubios a plecat din casa lui.Rapid,intra in casa si isi gaseste parinti morti,iar pe un perete scria "tu esti urmatorul".fonZ si-a dat seama ca nu era vorba despre un simplu criminal si a inceput sa investigheze.Afland dupa un timp indelungat in care s-a ferit de moarte ca exista un loc in apropierea Los Santos-ului unde ar putea gasi masina."zis si facut".Acolo era masina si omul acela.Neinfricat s-a dus la el si l-a intrebat de ce i-a omorat parinti si prietenul.Acesta i-a raspuns: "Ucid pentru bani!".Atunci si-a dat seama,era un hitman,un membru al agentiei pe care acesta a vazut-o doar in filme.fonZ a inceput sa spuna lucruri pe care doar agenti le stiau si atunci acel agent si-a dat seaama ca locul lui este in agentie.Agentul pe nume D3V1L a inceput sa il invete sa manuiasca armele si la varsta de 14 ani a aplicat si el un CV,iar in acest moment astteapta decizia liderului kidzeen.

Cate ore jucati pe zi: 5-6

Poza cu stats: Click!

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc:Erader

Level:9

De cat timp jucati pe server:3 luni

De ce doriti sa intrati in Hitman:Doresc sa intru in Agentia Hitman deoarece este cea mai serioasa factiune, pentru ca imi place ideea de asasin platit si pentru ca este una dintre cele mai dorite joburi de pe server.

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe:nu am jucat inainte de wipe

Factiuni precedente si rank-ul detinut:Smurd(4),SFR(2),UST(2)

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora:am avut 1,explicatie:am stat la cai AFk

Job curent:News Reporter

Varsta(reala):12

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte):Erader s-a nascut la periferia orasului Los Santos, intr-o familie saraca.Mama lui era somera,iar tatal sau nu avea un job stabil.Intr-o zi de duminica pe cand parintii lui Erader se intorceau de la biserica au fost prinsi intr-un conflict de mafioti.Tatal murise pe loc, iar mama sa a ramas paralizata pe viata.Erader fara nici un sprijin financiar se lasa de scoala si incepe sa munceasca ca sa o poata intretine si pe mama lui.El se hotaraste sa isi ia un job,iar jobul ales este nr..Erader nu facea foarte multi bani din furtul masinilor, insa acest job ii asigura "un trai decent" .La varsta de 17 ani Erader a auzit vorbinduse pe strada de o agentie de hitmani din orasul Los Santos.El se duce la Directorul agentiei si isi depune CV-ul.

Cate ore jucati pe zi:6+

Poza cu stats: aici

Link to comment
Share on other sites

Guest MicroSoft

Nume in joc: Vlad

Level: 19

De cat timp jucati pe server: de prin martie 2010

De ce doriti sa intrati in Hitman: deoarece este o factiune organizata si imi place modul lor de operare.

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: MicroSoft

Factiuni precedente si rank-ul detinut: SMURD (rank4), SCOALA(rank4), NG(rank3), TRIADS(rank3), BALLAS(rank2), DNB(rank2), PD(rank2)

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: 1 pentru afk la cai

Job curent: Detectiv.

Varsta(reala): 16 ani

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte):

Vlad s-a nascut in Angel Pine intr-o familie modesta.Urmeaza scoala din sat, iar licelul si facultatea de medicina in Los Santos.In primii ani de practica este remarcat de catre directorul spitalului avansandul in postura de a fi cel mai bun chirurg din oras.Dupa 3 ani insa,viata de medic in spitalul din Los Santos incepea sa ii se para ceva banal,dorea mai multa actiune.Asadar isi depune dosarul la centrul de recrutare al armatei.Reuseste sa se inroleze in armta,facandu-si bagaje si mutandu-se in desert in Area51 pentru a isi incepe munca de soldat.Acolo timp de 2 ani, in care a dat dovada de responsabilitate mare,isi depune demisia din cauza superiorilor.Dupa toate acestea Vlad a inceput sa se plictiseasca,doctor nu mai dorea,soldat nici macar,asa ca isi aminteste de un vechi prieten ce l-a vizitat la spital pe cand era in Los Santos, si il suna, stiind ca el este un gangster,cu dorinta de a intra si el in gang.Iar pentru Vlad incepea o noua viata,de cealalta parte a legii.Liderul gangului Ballas a vazut ca avea potential ridicat,iar cand sa-l avanseze ca rasplata a muncii lui,el renunta, fiind invitat in The Mafia.Dupa ziua de intrare in mafie, Vlad a trecut si s-a implicat in treburile importante ale mafiei, dand dovada de loialitate,dar,cheia succesului nu era doar loialitatea lui, ci si a celorlalti,care in timpul mesei i-au pus in mancare otrava.El insa a scapat , cu noroc, un prieten l-a gasit si l-a dus la spital.Acolo dupa 3 luni se externeaza slabit si dornic de razbunare.Intre timp a aflat de Agentia Hitman.Cu toata dorinta lui de razbunare,isi trimite CV-ul la agentie sperand sa intre sa se poata razbuna pe cei ce i-au facaut rau.

Cate ore jucati pe zi: 3-4 ore

Poza cu stats: http://postimage.org/image/n8ku5v7bl/

Link to comment
Share on other sites

Guest Ionut

Nume in joc: Ionut

Level: 39

De cat timp jucati pe server: 3 ani.

De ce doriti sa intrati in Hitman: Este o factiune organizata cu cel mai bun lider.

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe: Ionut

Factiuni precedente si rank-ul detinut: Police Departament(5),National Guard(6),Da Nang Boys(6) si iar PD(3),LSV(1)

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora: 0

Job curent: None.

Varsta(reala): 16(fac 17 pe 1 august)

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Ionut s-a nascut in San Fiero,la inceput el avea o familie saraca si a fost nevoit de mic sa isi ajute parintii,el a fost taximetrist si a castigat bani ca sa isi intretina parintii si pe el,dupa aceea Florin a vazut ca Ionut stie bine sa traga si l-a rugat sa i se alature in gangul Los Santos Vagos,Ionut a acceptat si a facut multi bani cu traficul armelor si drogurilor,dar si dusmani,dupa ce Florin a renuntat si Ionut a iesit din Los Santos Vagos si a intrat in Hitman Agenty,acolo avea multi prieteni cu care s-a inteles foarte bine dar un prieten l-a tradat si a fost demis,el a intrat in Police Departament unde a stat o perioada foarte lunga,timpul a trecut si Ionut a fost promovat ca General al Armatei.A trecut mult timp si Ionut dorea sa devina un mafiot,a fost mutat ca lider la Da Nang Boys,acolo se plictisea si mai rau ca rivali stateau numai in baza si faceam non-fp non-stop si a decis sa isi dea demisia si sa intre in Hitman Agenty.Ionut a fost cceptata dar din pacate l-a dezamagit pe kidzeen, a picat testele,el a decis sa intre in politie sa se antreneze si dupa sa ia testele la Hitman Agenty asa ca a reaplicat si asteapta decizia liderului.

Cate ore jucati pe zi: 5+(depinde de timpul liber)

Poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/12/samp021xz.png/

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc:nEmEsIsw0w

Level:9

De cat timp jucati pe server:de pe martie 2012

De ce doriti sa intrati in Hitman:as vrea respect fata de ceilalti

Ce nick-uri ati avut inainte de wipe:-

Factiuni precedente si rank-ul detinut:smurd rank 2,SFR rank 1,The Mafia rank 2

Cate warn-uri aveti si explicatia acestora:-

Job curent:-

Varsta(reala):15 ani

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte)::nEmEsIsw0w sa nascut in los santos.tatal sau era camenagiu iar mama lui era somera.odata cand tatal sau ducea o livrare era cu fiul sau.cand tatal era pe cale sa duca livrarea ia zis lui nEmEsIsw0w sa iasa din masina ca sa mai ia aer.atunci cineva sa inzbit in duba tatalui si sa rasturnat.tata lui nEmEsIsw0w si a murit.nEmEsIsw0w. cand a venit acasa si ia spus mamei sale mamei nui venea sa creada.la nici un an dupa incident ii moare si mama.acum nEmEsIsw0w este singur la nouasprezece ani.el ramane singur caci na avut cine sal creasca.cand mergea in cartier erau numai mafioti care isi bateau joc de el.la douazeci de ani sa hotarat sa intre si el in agentia hitman.si acum nimeni nu isi mai batea joc de el.

Cate ore jucati pe zi:3-4 ore

Poza cu stats:

View post on imgur.com
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...