Jump to content
lego_kid

Aplicatii Agentia Hitman

Recommended Posts

Nume in joc: RandOm

•Level: 19

•De cat timp jucati pe server: am jucat pe roleplay(nick: Gun_Master?nu mai tin minte exact) si pe Lands joc de 3 luni.

•De ce doriti sa intrati in Hitman: Imi place foarte mult factiunea,membrii respectati,factiune cu renume si imi place ideea de silent asasin.

•Job-uri precedente: UST(rank 5), FBI(rank 2 - si m-am oprit incercandu-mi norocul in hitman)

•Job curent: Detectiv

•Varsta(reala): 16 jumate

•Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): RandOm s-a nascut intr-o familie foarte bogata din LosSantos.Tatal sau era sef in politie iar mama sa era casnica.Avand foarte multi banii,membrii TheMafiei l-au rapit pentru a cere rascumparare de 1.000.000$. Tatal sau a incercat sa-l recupereze din mainile mafiei cu forte proprii dar a esuat,asa ca a apelat la ultima varianta,banii.RandOm s-a intors acasa cu o experienta unica,pe care nu o va uita niciodata.Din acea zi si-a propus sa infrunte mafia cand se v-a face mare, urmand sa intre in FBI.Aici a petrecut o scurta perioada,dupa ce si-a depus demisia din cauza ca atmosfera in FBI nu era tocmai pe placul sau.Inainte ca sa fie agent FBI, RandOm a fost prins in gruparea UST ,fiind pasionat de masini puternice cu multi cai.Acolo a petrecut mult timp pana intr-o zi in care s-a hotarat sa-si schimbe jobul.Acum dupa ce a incercat din toate ,a acumulat experienta ,RandOm a hotarat sa incerce sa intre intr-o factiune pe care o respecta,si o simpatizeaza determinat de faptul ca poate omora cu usurinta adversarii fara ca sa fie vazut

•Cate ore jucati pe zi: 4-5

•Poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/18/samp101cx.png/

  • Upvote 17
  • Downvote 8
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: InkAndreI

Level: 25

De cat timp jucati pe server: 2 ani si vreo 4 luni

De ce doriti sa intrati in Hitman: Vreau sa vad si eu cum este sa fii un assasin si plus ca sunt membrii de nota 10

Job-uri precedente: Ballas , FBI , UST , Armata , PD,SFR, TheMafia, , The triads

Job curent: Nu am

Varsta(reala): 19

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Numele meu este InkAndreI si m-am nascut in orasul LosSantos.La varsta de 18 ani am inceput sa imi caut un loc de munca .Primul meu job a fost ca Taximetrist .Vazand ca nu prea ma descurcam cu jobul de Taximetrist am inceput sa caut alt job.A trecut o saptamana si tot nu am gasit nici un job si m-am apucat de furat Masini.Nu avand nici o familie am decis sa ma alatur unor gangsteri pe nume Ballas pentru a avea mai multa protectie. In Gangul Ballas am stat in jur de o luna unde am avut Rank 3.Dupa ce am parasit gangul Ballas am decis sa intru in FBI pentru a oprii traficul de droguri , si am avut rank 2.Urmatoarea factiune a fost UST unde ma acupam cu organizarea unor curse de masini si motoare.Dupa ce am parasit factiunea UST m-am dus in Armata unde am avut rank 2 si am arestat multi infractori si am facut controale vamale.Dupa NG am intrat in PD unde am stat doar 3 zile deoarece am facut o greseala.Dupa ce am fost demis din PD am Intrat in SFR si am stat 2 sapt si ceva.Dupa ce am iesit din SFR am intrat in TheMafia unde am facut multe war`uri , multe crime si am avut rank 4.Aici in TheMafia m-am simtit cel mai bine si impreuna cu factiunea am castigat titlul de Cea mai Puternica Mafie.Dupa ce am iesit din TheMafia am intrat iara in FBI unde am stat 3 sapt si am avut tot rank 2.Dupa Agentia FBI am intrat in Triads am stat putin deoarece vazusem ca Agentia Hitman Recruteaza.Am fost respins si dupaia am aplicat in TheMafia un am activat 3 sapt si ceva si am avut rank 2.Acuma dupa ce mi-am dat demisia din TheMafia m-am gandit sa mai aplic inca odata pentru Agentia Hitman.

Cate ore jucati pe zi: 5-6 ore

Poza cu stats: 11tsxgx.png

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: aKaRy

Level: 9

De cat timp jucati pe server: Un an jumate

De ce doriti sa intrati in Hitman: Este factiunea interesanta cu membri capabili

Job-uri precedente: Ballas

Job curent: -

Varsta(reala): 17.

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte):aKaRy. s-a nascut in orasul Los Santos in cartierul Richman intr-o familie modesta.Tatal sau era avocat in Las Venturas, iar mama sa era functionara la banca.Era un baiat cuminte el nu facea prostii , isi vedea de treaba lui.Fiind cuminte era rasfatat de parintii lui in toate felurile.aKaRy. isi iubea atat de mult familia , incat ar face orice pentru ei cand aveau nevoie de ajutor.Cu cateva zile inainte aKaRy. a venit din oras acasa.Cand a ajuns acasa a vazut ca parintii lui nu sunt acasa, asa ca i-a sunat, dar nu raspundeau aKaRy afla peste cateva zile mai tarziu ca parintii sai fusera omorati de un criminal din San Fierro.De atunci aKaRy. vrea sa intre in Hitman pentru a-si razbuna parintii sai dragi.

Cate ore jucati pe zi: 5-6 ore

Poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/15/samp036nj.png/

  • Upvote 1
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Rohan

Level: 14

De cat timp jucati pe server: decembrie 2008

De ce doriti sa intrati in Hitman: Pentru a ma alatura unei factiuni organizate.

Job-uri precedente: PD, FBI, Triads, SFR.

Job curent: Civil

Varsta(reala): 18

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Intr-o iarna geroasa de ianuarie a anului 1990, o mama da nastere unui nou suflet, pe nume Rohan, intr-un spital marginas de pe langa orasul Los Santos.Stand intr-un sat, parinti lui Rohan erau nevoiti sa-l lase singur acasa si sa munceasca cu ziua sau pe unde apuca, iar din banii castigati tatal sau mai juca la bingo.Dupa 3 ani de chinuri s-a intamplat o munine si taicasu' a nimerit numerele castigatoare.A doua zi deja erau mutati intr-o casa noua si modesta in centrul orasului Los Santos, scuti-ti pe viata de munca.Dupa 6 luni de la marea minune, intr-o seara, cand tatal lui Rohan se ducea spre banca sa-i depoziteze acesta a fost atacat de 4 insi, pradat si lasat intr-o balta de sange.Dupa cateva ore Rohan si mama sa ingrijorati ca numai apare, se duc la politie si in cautarea lui.In aceasi seara, Rohan gaseste trupul neinsufletit al tatalui sau intr-un gang din cartierul Idlewood, acesta ia cadavru' in brate, il strange tare si ii jura razbunare.Dupa tragicul incident, pentru a avea bani de inmormantare, mama lui Rohan a fost nevoita sa vanda casa si sa se mute intr-o garsoniera unde cheltuielile erau mult mai putine si mai ieftine.Dupa cativa ani de la tragedie, Rohan incepe sa-si caut de lucru, umbland prin diferite cartiere ale orasului, intrand intr-un anturaj(SFR) acesta se ocupa de trafic de droguri si arme.Dupa cateva saptamani acesta este prins si inchis.In scurt timp acesta a fost eliberat pe cautiune, maicasa nevoita sa-si vanda toate bijuteriile de familie ca sa-l scoata.Dupa toata isprava, Rohan are ghinionul sa intre in alt anturaj(triads) si mai rau decat primul, acesta facand si trafic de carne vie si prostitutie.Dupa cateva luni, acestuia i s-a organizat un flagrant de catre FBI si inchis.Mama sa afland vestea, a facut un accident vascular si a ramas paralizata la pat, in scurt timp murind, Rohan ramanand singur pe lume.Acesta era in puscarie cand s-a napustit ghinionul asupra familiei lui.Dupa ceva timp, acesta reuseste sa mituiasca un agent FBI si sa iasa din inchisoarea federala.Dupa ceva timp acesta afla ca dosarul tatalui sau este in atentia FBI, facand rost de o diploma de absolvire acesta merge glont la sediul FBI din Las Venturas depunandu-si CV-ul pentru a putea ancheta in deaproape dosarul.Dupa 2 luni, dosarul se transfera la PD iar Rohan la fel.Stand acolo cateva luni, acesta observa ca nu poate face nimic si ca dosarul a fost inchis pentru lipsa de probe, acesta iese si se duce la sediul Hitman pentru a depune un CV.Acesta isi doreste sa intre in Hitman pentru a isi razbuna tatal cu orice pret, chiar si viata lui.

Cate ore jucati pe zi: 5 ± ( seara mai mult )

Poza cu stats: http://i.imgur.com/lfAT9.png

  • Upvote 19
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: GoTeK

Level: 10

De cat timp jucati pe server: 2 Luni

De ce doriti sa intrati in Hitman: In primu rand mereu mi-a placut idea de SILENT.2. Cea mai buna factiune si cea mai organizata

Job-uri precedente: DNB.NG

Job curent: Civil

Varsta(reala): 18

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte):Gotek s-a nascul in orasul San Fiero.Era un baiat simplu cu o familie iubitoare si modesta financiar.Tatal lui era camionagiu iar mama sa era secretara la o televiziune.Intr-o zi de iarna tatal lui GoTeK i-a venit o idee , sa se mute in Los Santos alaturi de fratii lui.Familia lui era de acord asa ca peste putin timp se muta in Los Santos.Familia lui gaseste o casa pe unde frecventa gangul Ballas.Intr-o dimineata de luni GoTeK se duce la un interviu la un post de radio.In timp ce Gotek era plecat familia lui era amenintata de 2 membri ballas cu o taxa de protectie asa cum platea toata lumea din zona lor.Familia lui a refuzat si le-a spus ca asa ceva este absurd.Spre seara Gotek se intrepta spre casa.Fericit ca luase jobul a vrut sa se bucure alaturi de parintii lui.Intra in casa cand el isi vede parintii decedati alaturi de un logo ciudat pe perete.In momentul acela si-a dat seama ca parintii lui au fost ucisi de un gang din apropiere.In cautarea razbunarii el aplica la Da Nang Boy's.Dupa ce DNB i-a oferit sansa razbunarii el le multumeste membrilor si isi da demisia pentru a intra in NG.Perioada petrecuta in NG este un pas important pentru GoTeK.Auzind ca in Agentia Hitman recruteaza isi incearca norocul.Acuma asteapta decizia Liderului.

Cate ore jucati pe zi: 4-5

Poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/714/samp084tt.png/

  • Upvote 11
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: found_cluj

Level: 20

De cat timp jucati pe server: De dupa wipe.

De ce doriti sa intrati in Hitman: Deoarece este o factiune foarte bine organizata cu membrii maturi si capabili.

Job-uri precedente: Mafia,SFR,UST,PD

Job curent: Detectiv(skill 5)

Varsta(reala): 18 ani.

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Found_cluj s-a nascut in spitalul din Las Venturas in anul 1993.Found_cluj a fost mezinul familiei,el mai avand doua surori.Cand implinise found 14 ani surorile s-au enervat si au plecat de acasa deoarece parintii se ocupau doar de found ,iar de cele doua surori nu le prea pasau. found era foarte trist ,deoarece isi iubea surorile enorm de mult. Trecuse niste ani iar found a devenit major,parintii lui nu l-au mai putut ajuta la fel de mult cat l-au ajutat in copilarie,deoarece mama si tatal lui found au intrat in pensie de boala,tatal lui avand cancer si mama lui era foarte bolnava cu inima. Prin toate greutatile found s-a hotarat sa-si caute surorile ca sa-si poata ajuta parintii,dupa ce si-a angajat un detectiv particular iar dupa cautarile foarte lungi ale detectivului in final si-a regasit surorile. Au stat de vorba ceva timp si s-au impacat ca sa-si poata ajuta familie cei 3 copii. Mama lui a fost salvata cu ajutorul copiilor si cu sprijinul acordat de cei 3 copii,dar tatal lui found n-a putut supravietui.Cu toate astea viata lui found merge mai departe si isi cauta un loc de munca ca sa se poata intretine.

Cate ore jucati pe zi : 2-3 ore.

Poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/210/samp009sm.png/

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Music

•Level: 13

•De cat timp jucati pe server: de 2-3 ani...

•De ce doriti sa intrati in Hitman: Am mai fost..imi place,este o factiune frumoasa

•Job-uri precedente: UST si numai stiu..

•Job curent: Detectiv

•Varsta(reala): 20

•Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Music s-a nascut in urma cu 20 de ani, la periferia orasului Los Santos, o zona a oamenilor saraci in care mafiile orasului isi fac veacul. Parintii lui erau someri iar pentru supravietuire ei strangeau pet-uri, sticle de plastic si fier vechi pentru a duce un trai cat de cat decent, cand el a implinit 8 ani a fost dat la scoala, alocatia acestuia ii ajungea sa isi cumpere cateva caiete si 2 3 pixuri.

La varsta de 14 ani el s-a angajat ca Paper Boy pentru a ajuta familia cu cat putea mai mult. S-a lasat de scoala la 16 ani, motivul fiind lipsa de bani si inbolnavirea mamei lui de cancer osos. Vanzad ca mama lui se stinge pe zii ce trece, el a decis sa o ajute cu cat mai multi bani posibil pentru medicatie, pentru asta a ajuns in lumea mafiei, trafic de arme, care este o meserie destul de banoasa, iar cu banii stransi a mai prelungit 3-4 ani viata mamei. Cand Music avea varsta de 19 de ani, ce-a care ii daduse viata a murit, pe cand el vindea arme sau materiale. Dupa inmormantare acesta sa lasat de traficul de arme 2 luni pentru a vedea ce este mai bun pentru el in viata.A Fost Mecaninc Auto pentru nu foarte mult timp... si pana la urma s-a gandit sa se faca HITMAN.

•Cate ore jucati pe zi: nu prea multe..dar...2-3

•Poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/821/samp025my.png/

Link to comment
Share on other sites

mc9 - respins, 2 avertismente

Bay3TaSuL - respins, data viitoare fa cerere cand ajungi acasa + l-ai copiat pe Alex911

Senzo - acceptat pt teste

Lynx - nu-mi place atitudinea ta de pe server

RydeR - acceptat pt teste

Cosmin - respins, nu prea te-am vazut in joc.

Tonytzi - respins, nu-mi place biografia ta

shp4nky - acceptat pt teste

sMokeR - acceptat pt teste

Rujuc_Dragos - respins,mai multa activitate, ai un avertisment

Cheta - nu prea te-am vazut in joc, inactiv.

The StaR - acceptat pt teste

Kearse - acceptat pt teste

mInd - respins, 2 avertismente

TheFlow - respins, 2 avertismente

Mugur - respins, 2 avertismente

robybu - acceptat pt teste

LoVeLess - respins, dupa 2 zile ai fost demis?

MiXtap - acceptat pt teste

FashionVictim - acceptat pt teste

El3mEnT - respins, nu cred ca esti potrivit pt aceasta factiune, vedem

RandOm - respins, nu cred ca esti potrivit pt aceasta factiune, vedem

InkAndreI - acceptat pt teste

aKaRy - Nu-mi place motivul tau care l-ai scris pentru a intra in hitman, plus ca nu prea te-am vazut prin joc

Rohan - acceptat pt teste

GoTeK - respins, 2 avertismente

found_cluj - respins, de ce nu ai trecut la joburi precedente si hitman ?

Music - acceptat pt teste

Agentia Hitman nu mai recruteaza !!

  • Upvote 6
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Jandarm

Level: 17

De cat timp jucati pe server: jumatate de an

De ce doriti sa intrati in Hitman: deoarece este o factiune foarte serioasa si doresc sa imi dezvalui capacitatea de a lucra silent...

Job-uri precedente: Mafia,Triade,FBI

Job curent: Detective

Varsta(reala): 17

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte):Jandarm s-a nascut in orasul LosSantos intr-o padure , si avea o familie foarte saraca.Tatal sau era mecanic,iar mama sa vanzatoare.La varsta de 10 ani si-a pierdut tatal zdrobit de o masina in timp ce incerca sa o repare.A fost suparat si nu vorbea cu nimeni timp de 2 ani.Vazand ca familiei ii merge greu ,a inceput sa lucreze la varsta de 13 ani.Si-a luat jobul de CarJacker unde a castigat destul de bine o vreme.Timpul trecea , el inca tot mai era tot suparat din cauza pierderii tatalui sau. La varsta de 16 ani el se imprieteneste cu niste banditi din cartier care il invata sa parieze la cursele de cai.Castiga niste sume frumusele, pe care le imparte cu prietenii , si s-a format Mafia.Cu banii castigati el se inscrie la un event de deagle pe care il castiga si isi descopera talentul sau la precizia glontului, dar el se cearta cu prietenii sai din Mafie pentru acesti bani si pleaca spunand ca se v-a razbuna. El s-a dus in Triade , stiind ca acolo sunt dusmanii Mafiei,rivalii.El a distrus toata mafia cu noii lui prieteni , astfel The Tridas ajungand cea mai puternica Mafie.Cu timpul ei erau invidiosi pe el fiindca stiau ca este cel mai bun la manuirea armelor, le era frica de el, astfel incat liderul Mafiei a pus la asasinarea lui , el nu i-a dat seama pe moment dar vazuse ca ei ecomporta cam ciudat. Intr-una din noptile ploioase a avut un vis ca il asasineaza cineva , el sa trezit deodata cand in fata vede toti membrii Tridas in camera lui pregatindu-se sa-l ucida cu o sabie.El purta un pistol intotdeauna sub perna , asta incat a putut scapa cu viata de acolo.El sa dus in FBI stiind ca ei ii invetigheaza pe Tridas , astfel incat ii ajuta la prinderea a o parte din Triade, fiind cea mai buna Mafie au stiut sa se ascunda.Cu timpul au fost prinsi toti .Misiunea lui era incheiata, a ramas in FBI pentru o vreme pana cand au aflat cei din FBI ca mai exista cineva din Triade asa ca l-au dat afara zicand ca este complice la faptele Triadelor. El este suspectat acum din mai multe parti , nu are ce sa faca decat sa atace din umbra pe dusmanii sai , astfel incat el in timp ce se ascundea in umbra a gasit un loc numit Muntele Hitman, un loc pustiu uitat de lume, nimeni nu mai trecuse pe acolo, el sta acolo timp de 2 zile , cand intr-o dimineata sa trezit legat de un copac .El si-a dat seama ca acel loc nu este pustiu cum parea, ci mai e cineva cu el ,erau defapt niste Asasini care ucideau fara mila in fiecare noapte .El fiind cel mai bun in armament a reusit sa scape astfel incat a ajuns la liderul lor , spunandu-i ca el nu mai este un om acum nu mai are nimic pe lumea aceasta , si vrea sa faca parte din asasini nu conteaza ca isi va pierde viata, vrea sa fie unul de-al lor acum si asteapta raspunsul liderului Hitmanilor.

Cate ore jucati pe zi: 5-6 ore (sambata si duminica toata ziua)

Poza cu stats:Stats

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Jandarm

Level: 17

De cat timp jucati pe server: jumatate de an

De ce doriti sa intrati in Hitman: deoarece este o factiune foarte serioasa si doresc sa imi dezvalui capacitatea de a lucra silent...

Job-uri precedente: Mafia,Triade,FBI

Job curent: Detective

Varsta(reala): 17

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte):Jandarm s-a nascut in orasul LosSantos intr-o padure , si avea o familie foarte saraca.Tatal sau era mecanic,iar mama sa vanzatoare.La varsta de 10 ani si-a pierdut tatal zdrobit de o masina in timp ce incerca sa o repare.A fost suparat si nu vorbea cu nimeni timp de 2 ani.Vazand ca familiei ii merge greu ,a inceput sa lucreze la varsta de 13 ani.Si-a luat jobul de CarJacker unde a castigat destul de bine o vreme.Timpul trecea , el inca tot mai era tot suparat din cauza pierderii tatalui sau. La varsta de 16 ani el se imprieteneste cu niste banditi din cartier care il invata sa parieze la cursele de cai.Castiga niste sume frumusele, pe care le imparte cu prietenii , si s-a format Mafia.Cu banii castigati el se inscrie la un event de deagle pe care il castiga si isi descopera talentul sau la precizia glontului, dar el se cearta cu prietenii sai din Mafie pentru acesti bani si pleaca spunand ca se v-a razbuna. El s-a dus in Triade , stiind ca acolo sunt dusmanii Mafiei,rivalii.El a distrus toata mafia cu noii lui prieteni , astfel The Tridas ajungand cea mai puternica Mafie.Cu timpul ei erau invidiosi pe el fiindca stiau ca este cel mai bun la manuirea armelor, le era frica de el, astfel incat liderul Mafiei a pus la asasinarea lui , el nu i-a dat seama pe moment dar vazuse ca ei ecomporta cam ciudat. Intr-una din noptile ploioase a avut un vis ca il asasineaza cineva , el sa trezit deodata cand in fata vede toti membrii Tridas in camera lui pregatindu-se sa-l ucida cu o sabie.El purta un pistol intotdeauna sub perna , asta incat a putut scapa cu viata de acolo.El sa dus in FBI stiind ca ei ii invetigheaza pe Tridas , astfel incat ii ajuta la prinderea a o parte din Triade, fiind cea mai buna Mafie au stiut sa se ascunda.Cu timpul au fost prinsi toti .Misiunea lui era incheiata, a ramas in FBI pentru o vreme pana cand au aflat cei din FBI ca mai exista cineva din Triade asa ca l-au dat afara zicand ca este complice la faptele Triadelor. El este suspectat acum din mai multe parti , nu are ce sa faca decat sa atace din umbra pe dusmanii sai , astfel incat el in timp ce se ascundea in umbra a gasit un loc numit Muntele Hitman, un loc pustiu uitat de lume, nimeni nu mai trecuse pe acolo, el sta acolo timp de 2 zile , cand intr-o dimineata sa trezit legat de un copac .El si-a dat seama ca acel loc nu este pustiu cum parea, ci mai e cineva cu el ,erau defapt niste Asasini care ucideau fara mila in fiecare noapte .El fiind cel mai bun in armament a reusit sa scape astfel incat a ajuns la liderul lor , spunandu-i ca el nu mai este un om acum nu mai are nimic pe lumea aceasta , si vrea sa faca parte din asasini nu conteaza ca isi va pierde viata, vrea sa fie unul de-al lor acum si asteapta raspunsul liderului Hitmanilor.

Cate ore jucati pe zi: 5-6 ore (sambata si duminica toata ziua)

Poza cu stats:Stats

Nu vezi ca scrie ca nu mai recruteaza !?!?!? Si incearca sa faci o biografie singurel, si sa nu-mi mai copiezi biografia altora, aici adika a mea!

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc:Danutzu

Level:17

De cat timp jucati pe server:2 ani

De ce doriti sa intrati in Hitman:Sa pot sta alaturi de cea mai tare echipa.

Job-uri precedente:Detectiv,CjmARms Dealer

Job curent:Detectiv

Varsta(reala):15 ani

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte):Danutzu s-a nascut acum 18 ani in Los Santos, el a crescut intr-o familie modesta, in Los Santos. Fiind singur la parinti a avut cam tot ce si-a dorit pana intr-o buna zi, gangasterii din Los Santos i-a omorat cel mai bun prieten. Neputand face nimic la varsta de 12 ani a jurat sa se razbune. El a inceput sa faca bani din vanzarea drogurilor si a armelor. Stiind ca e riscant, el a luat foarte multe masuri de precautie in caz ca ar avea ceva probleme cu poltia orasului Los Santos, si asa nu a fost prins si a scapat mai mereu. La varsta de 15 ani, avea tot ce-si dorea, ba chiar deja intretinea el familia si s-a oprit din vanzarea drogurilor si a armelor, stiind ca nu poate scapa la nesfarsit 'basma curata', dar totusi ii lipsea ceva...: prietenul lui, care nu l-a uitat nici pana la acea varsta. Aproape de a face 16 ani Danutzu doreste sa se alature asasinilor silentiosi, si anume HITMAN, pentru a ajuta pe oricine care are asemenea probleme ca si cum a avut el si sa le ofere razbunare, desi pentru el nu a reusit sa o faca nevazandu-i pe cei in cauza la fata. Acum el asteapta un raspuns din partea sefului HITMAN-ilor, si anume Mitasik pentru a sti daca este acceptat sau nu in HITMAN

Cate ore jucati pe zi:7-8

Poza cu stats:

View post on imgur.com
Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Pingoo

Level: 13

De cat timp jucati pe server: Decembrie 2011

De ce doriti sa intrati in Hitman: Doresc sa intru deoarece este o factiune serioasa.

Job-uri precedente: the triads smurd pd

Job curent: Detective.

Varsta(reala): 18

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Pingoo. s-a nascut intr-o familie muncitoare din Los Santos. Tatal lui lucra ca detectiv la Departamentul de Politie din Las Venturas iar mama lui lucra la un SuperMarket din Los Santos. De mic lui Pingoo. i-a placut viteza si masinile tunate de aceea la varsta de 15 ani a inceput sa isi ajute unchiul in atelierul acestuia . Incet cu incet heineken. a inceput sa priceapa si sa invete toate uneltele . Acuma in fiecare Sambata , Pingoo se duce la atelierul unchiului sau sa il ajute sa repare masinile . heineken. a abadonat facultatea si a fugit in BaySide pentru a-si continua visurile , acelea de a devenii un mecanic bun . Prietenul sau la trimis la firma Underground Street Tuning pentru a-si depune CV-ul ceea ce a si facut. In asteptarea raspunsului , heineken. lucreaza la masina lui . Dupa o asteptare de 5 zile , Pingoo a fost respins de catre director-ul de la UST. Intre timp el a luat o decizie foarte mare aceea de a-si depunde Cv-ul la F.B.I . In asteptarea raspunsului , Pingoo isi continua lucrarea la masina lui . Dupa 2 luni ca agent secret , Pingoo. este demis pentru mai multe avertismente . El sustine ca Director-ul Dragos ia acordat putina credibilitate . Pingoo. isi doarea foarte mult sa se alature echipei A.T.F dar nu a avut posibilitatea. Odata cu demisia , Pingoo. foarte nervos a decis sa parieze toti bani lui la cursele cu cai . A pierdut multi bani dar cu o victorie de 550.000$ ,heineken a reusit sa se ridice putin dar din pacate , in scurt timp a pierdut si cei 550.000$ . In Fbi , Pingoo a cunoscut multi agenti care in scurt timp i-au devenit prieteni foarte buni dar si alte persoane care i-au devenit dusmani . In continuare , Pingoo a decis sa abandoneze proiectul la masina s-a pentru ca nu mai are bani . Dupa ce cererea lui pentru functia de primar a fost respinsa , Pingoo. a decis sa continue lucrarea la masina lui . Dupa cateva luni , el decide sa aplice pentru functia de consilier la primarie. Odata consilier , Pingoo. vede dupa multi ani prietenii lui k0sty si Andreidef. Impreuna cu Andreidef , Pingoo a ajutat multe persoane care aveau nevoie de ajutor de aceea, impreuna au urcat la functia de Deputat. In lipsa primarului , Pingoo si Andreidef se vad singuri in multe probleme . Au incercat sa tina spatele la tot dar nu au reusit si de aceea si-au pus demisia . Acuma , dupa cateva luni bune, Pingoo. decide sa isi depuna din nou cv-ul la Underground Street Tuning unde la mai depus si multi ani in urma dar a fost respins. Dupa cateva saptamanii in Underground Street Tuning , Pingoo. e demis din cauza unui coleg cu rang 5 . In acest timp petrecut in Ungerground Street Tuning , Pingoo s-a reintalnit cu multi prieteni care a cunoscut in trecut. Visul lui de a devenii cel mai bun mecanic din Los Santos s-a spulberat . Tatal sau a incercat sa ii explice ca pentru el va ramane mereu cel mai bun dar heineken. nu a acceptat aceasta demisie . Acuma unicul scop al lui Pingoo. este de a omora leaderii de la Undeground Street Tuning . heineken. si-a depus cv-ul cu ajutorul unui vechi prieten , insomnia7 la Hitman Agency . Dupa un scurt timp in Agentie , Heineken e demis de Directorul TRK . A fost demis pentru o prostie care nu trebuia sa o faca , mai precis un atentat esuat . Acuma , dupa o lunga perioada care a s-a tot ascuns de politie si trai prin case parasite, canale , Pingoo. decide sa aplice din nou la Agentia Hitman cu sansa de a se revansa fata de Directori si fata de membri. Din pacate Heineken nu a fost contactat de catre Directorii de la Agentie. heineken. si-a pierdut toate sperentale pana cand a citit intr-un ziar ca au pornit alegerile pentru candidatii la primaria din Los Santos. Pingoo nu a pierdut nici o secunda si si-a depus imediat candidatura la primarie. In asteptarea raspunsului, heineken. se ocupa de propiul sau club. Imediat dupa inscrierea s-a la candidatura, Pingoo. descopera ca sunt 2-3 candidati foarte iubiti de catre cetatenii orasului si care au un avantaj in plus fata de el. De aceea, Pingoo decide sa trimita din nou o scrisoare catre Agentia Hitman din care a facut parte cu putin timp in urma. Imediat dupa ce si-a depus cv-ul la Agentia hitman si candidatura la primarie, PIngoo. decide sa plece in vacanta timp de 2 zile . La intoarcere , descopera ca este respins la Agentie si ca nu i-a fost acceptat postul de candidat pentru primarie. A 2 a zi dupa ce a descoperit aceste 2 lucruri , Vicentzo , un coleg vechi a lui heineken. il suna pentru a ii propune se sa alature Mafiei din care face parte si aceea find The Mafia. PIngoo. nu pierde mult timp si cu ajutorul lui Vicentzo isi depune cv-ul. Dupa un timp, Pingoo. abandoneaza The Mafia pentru a se relaxa o vreme. In acest timp, PIngoo aplica la Politia din Los Santos unde vine acceptat de catre Chief Hkr. Dupa 1 luna, PIngoo vine avansat la gradul de Ofiter. Pingoo este demis din Politie dupa nici o luna jumate. Acuma, heineken. isi depune cv-ul la The Mafia cu ajutorul unui vechi prieten. Heineken primeste un raspuns negativ la cv-ul pentru The Mafia din partea celor 2 nasi. Timp de 2 luni Pingoo. lucreaza in diverse locuri din Los Santos pana cand aude de la un prieten din Agentia Hitman ca se cauta 3 Agenti. Heineken., se informeaza bine despre Agentie si descopera ca noul Director este Vomitasem, un coleg de pe vremurile cand era si el in Agentie. Cu ajutorul unor prieteni, Pingoo. isi depunde cv-ul la Agentie.In asteptarea raspunsului, Pingoo decide sa isi schimbe identitatea si sa candideze la functia de primar Los Santos. Dupa cateva saptamani Pingoo. descopera ca este respins de catre Directorul de la Hitman Agency si ca a pierdut alegerile la Primaria din Los Santos. Pingoo cu ajutorul unui prieten din Ballas isi depune cv-ul la acesta factiune. In Ballas PIngoo. nu merge bine de acord 2 membri si de aceea isi depune demisia chiar daca Balla Lord era foarte de treaba. Dupa cateva zile, un prieten din Hitman Agency il contacteaza din nou spunandu-i ca sau deschis din nou aplicatile la Agentie. Pingoo nu pierde mult timp si isi depune din nou cv-ul.Dupa raspunsul negativ din partea Director-ului de la Agentie, Pingoo nu se da batut si isi depune din nou cv-ul la Agentie.

Cate ore jucati pe zi: 10 -11 ore pe zi

Poza cu stats http://imgur.com/delete/HtAekrsK8YGeJv4

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: DeaNN

Level: .18

De cat timp jucati pe server: 3 ani.

De ce doriti sa intrati in Hitman: Este cea mai repsectata factiune si din totdeauna mi-a placut Hitman Agency + toti membrii imi sunt prieteni.

Job-uri precedente: Grove.

Job curent: Detectiv

Varsta(reala): 17

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Anul 1994 se naste la spitalul orasului LosSantos un baiat de 2,60 kg , parintii acestuia ii pun numele DeaNN.La varsta de 5-6 ani mama lui DeaNN moare datorita schimburilor de focuri dintre gangurile rivale din LosSantos,aceasta veste l-a afectat pe baiat pe toata perioada cresterii sale si purtand o ura de nedescris pe acei gangsteri.Pe la varsta de 15-16 ani DeaNN iese intr`o seara de la liceu , ajunge acasa , striga dupa tatal sau dar nimic...Intra in camera tatalui si il vede intins pe jos si plin de sange , baiatul speriat suna imediat la salvare dar tatal sau ii sopteste sa nu o faca ca este deja prea tarziu,DeaNN bufneste deodata in plans iar dupa toate amintirile cu mama sa au inceput sa il rascolesc pe baiat.Tatal ii spune lui DeaNN sa il asculte pentru putinul timp pe care il mai are, rugandul cu ochii inlacrimati cand ii va veni timpul ar dorii sa fie razbunat.La varsta de 17 ani DeaNN intra in Grove Street, unde l-a cautat pe criminalul care l-a omorat pe tatal sau aproximativ 2 ani in fara rezultat.Din contra, datorita traficului de arme a fost arestat si bagat dupa gratii.Dupa ce si-a ispasit pedeapsa DeaNN vrea sa-l caute in continuare pe criminal si isi depune Cv`ul la o Agentie Secreta care se ocupa cu omorarea respectivilor contra unei sume de bani,desi pe DeaNN nu il interesau banii ci doar razbunarea familiei lui

Cate ore jucati pe zi: 5-6 ore pe zi, in functie de cum imi permite timpul.

Poza cu stats: http://tinypic.com/r/293u4hc/5

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: MrSR

Level: 9

De cat timp jucati pe server: aproximativ 3 ani

De ce doriti sa intrati in Hitman: este cea mai iubita factiune si cea mai serioasa.

Job-uri precedente: NG / SFR

Job curent: detective

Varsta(reala): 17

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte):

MrSR s-a nascut in Los Santos , el avea multi prieteni dintre care multi infractori. El avea un frate care facea parte dintr-o mafie foarte puternica. El de mic si-a dorit sa intre in armata si sa ajute oameni saraci dar cu timpul a crescut si a intrat in armata. El a stat acolo mult timp si a invatat multe lucruri frumoase. Fratele lui era un mafiot foarte renumit in San Fierro si era invidiat de toti mafioti din SF. Fratele lui in varsta de 25 de ani la indemnat la furturi , traficul de arme si traficul de persoane pana la urma a ajuns cot la cot cu fratele lui. Fratele lui avea multi rivali de temut , intr-o seara liderul de la San Fierro Riffa impreuna cu 5 membri l-au atacat si l-au chinuit pana a murit. MrSR le-a jurat razboi si deasta vrea sa intre in hitman si sa-l razbune pe fratele sau cu ajutorul dotarilor din hitman. MrSR aplica increzator si spera sa primeasca un raspuns foarte pozitiv.

Cate ore jucati pe zi: nu am un program anume dar joc.

Poza cu stats: /stats

oj02ti.png

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc:SkateRZ

Level:24

De cat timp jucati pe server: 1 an juma

De ce doriti sa intrati in Hitman:E o factiune organizata,cu membrii capabili

Job-uri precedente: Smurd,ng,ballas,scoala,sfr,dnb,triads

Job curent: -

Varsta(reala): 15

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte):SkateRZ s-a nascut la spitalul All Saints din Los Santos.A crescut intr-o familie obisnuita.Dupa ce termina facultatea de medicina,SkateRZ,intra in SMURD,pentru a salva vieti.Avea niste colegi de treaba,care il ajutau mereu pe SkateRZ.Dupa 3 ani petrecuti in SMURD,Skate,dori sa se inroleze in Armata pentru a prinde suspectii periculosi.El pleca intr-o misiune unde a fost impuscat in picior.Din cauza ca isi risca viata prea mult el paraseste Armata.Intr-o zi el afla ca parintii sai au decedat.Nu se stie cine a fost criminalul,de asta ,SkateRZ, vrea sa intre in Agentia Hitman pentru al gasi pe criminal si de al ucide..'silent'!

Cate ore jucati pe zi: 5

Poza cu stats: sa-mp-112.png

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: KenVelo

Level: 14

De cat timp jucati pe server: 2 ani si 3 luni

De ce doriti sa intrati in Hitman: Doresc sa intru in Hitman Agency deoarece este o factiune unita,unica,organizata si intemeiata prin respect si solidaritate condusa de un leader demn de respect,inteligent si cu capul pe umeri care stie cum sa conduca foarte bine o factiune si o face asa cum trebuie si este foarte respectat pentru asta. Am foarte multi prieteni aici. Vreau sa ajut factiunea sa prospere cu tot ce imi sta in putinta,sa ajut la dezvoltarea ei. Vreau sa imi fac cat mai multi prieteni si sa ma distrez cu ei. Vreau sa imi fac datoria de asasin platit si sa indeplinesc in liniste cat mai multe contracte pentru a-mi ajuta factiunea si a ma distra.. Doresc sa fiu in aceasta factiune fiind un membru activ cu onoare si de incredere!

Job-uri precedente: Grove, PD, Scoala, Mafia

Job curent: Civil - Detectiv

Varsta(reala): 14

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): KenVelo s-a nascut in orasul San Fierro. Cand KenVelo avea 10 ani, un gangster, care urma sa fie acuzat a doua zi la tribunal, de catre tatal lui KenVelo, care era procuror a intrat in casa omorandu-i tatal si mama. KenVelo se hotareste sa nu le divulge politistilor identitatea criminalilor promitand ca-si va razbuna familia singur. KenVelo a scapat ca prin minune pentru ca avea un dar deosebit de a simti pericolul iar in timpul masacrului a stat ascuns. Acest dar il mostenise de la unchiul sau Star_Kidd care l-a luat sub aripa sa protectoare. Star_Kidd incepe sa-l instruiasca in artele martiale si la trasul cu arme. Dupa o perioada destul de lunga de instruire cu unchiul sau, KenVelo devine expert. O data capatata increderea asasinilor, KenVelo doreste sa devina unul dintre ei si isi lasa CV-ul la sediul acestora.

Cate ore jucati pe zi: 5-6

Poza cu stats: Stats

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: DepSide

Level: 14

De cat timp jucati pe server: 3 ani

De ce doriti sa intrati in Hitman: Pentru ca asta imi doresc , am prieteni acolo ..

Job-uri precedente: Grove , F.B.I , San Fierro Rifa

Job curent: Detectiv

Varsta(reala): 16

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Era o zi foarte insemnata pentru o familie din Los Santos . Dl David Mccoy si Dna Lauren Mccoy asteptau de mult ziua aceasta . Era 01 . 09 . 1990 . In aceasta zi s-a nascut fiul acestor oameni , si acestia i-au pus numele Depside . Depside crestea pe zi ce trece , ajunsese la varsta de 10 ani . Tatal sau , Dl David Mccoy , era un om foarte insemnat in acel oras , era chiar Primarul orasului , mama acestuia era o femeie simpla casnica si foarte harnica . Intr-o zi cand DepSide era la scoala , tatal sau a fost asasinat de catre un membru foarte insemnat care locuia pe Strada Grove . DepSide a avut un soc puternic afland vestea si a suferit foarte mult auzind acestea , dar el era doar un simplu copil si nu putea face nimic . El a inceput sa isi faca prieteni , pe cei din cartierul sau . La un momentdat a invatat sa tina o arma in mana , si tragea binisor cu ea . A ajuns la varsta de 19 ani , si moartea tatalui l-a impietrit si l-a facut sa-si doreasca razbunare . A incercat sa se infiltreze printer membrii Grove , pentru a afla cine l-a omorat pe primar . A reusit , dar din pacate nu aflase decat ca persoana aceea se ascundea de ani buni . Atunci a iesit din Grove si s-a alaturat membrilor F.B.I , pentru a incerca sa demareze niste anchete pentru a-l prinde pe raufacator . Simtea in sufletul sau ca nimeni si nimic nu il va opri sa isi indeplineasca visul de al razbuna pe tatal sau . In FBI a lucrat 2 ani ( luni in joc ) , déjà ajunsese un Agend FBI cu destula experienta , dar degeaba , nu a reusit s ail gaseasca pe acest membru Grove Street . Atunci a fost nevoit sa isi paraseasca functia de Agent F.B.I . DepSide a ajuns intr-un moment dificil , avea varsta de 25 de ani , si inca nu reusise sa-si razbune tatal , dar inca nu si-a pierdut speranta . Pe parcursul anilor ce au trecut , el a luat viata mai multor raufacatori , la inceput avea remuscari , nu putea sa doarma , dar usor usor s-a invatat cu ideea si acum omoara cu sange rece raufacatorii , gandind in trecut si stiind foarte bine ca acestia puteau omora parintii altor copii . DepSide a cerut ajutorul varului sau fLuEnCe , cu care copilarise . fLuEnCe era un simplu civil , si el stia sa manuiasca bine armele , pentru ca a fost in acelasi anturaj cu DepSide in copilarie . fLueNce a incercat sa il ajute pe varul sau Depside , dar nu reusise . DepSide nu s-a lasat mai prejos , si s-a infiltrate printer membrii San Fierro Rifa . Acest Gang era Rival cu cel in care era ucigasul tatalui sau . DepSide aflase cine era persoana care i-a ucis tatal , dar nu il gasea . DepSide cat timp a fost in SanFierro Rifa , i-a terorizat pe membrii Grove cu ajutorul colegilor . fLuEnCe vorbea foarte mult cu DepSide , vorbeau orice , se intelegeau ca fratii , desi erau verisori . fLuEnCe a incercat sa se faca Agent Hitman sis a il gaseasca pe ucigasul unchiului sau . DepSide a vazut ca varul sau a intrat in Agentie . De atunci fLuEnCe nu mai discuta ca inainte cu DepSide , ii tinea foarte multe secrete . Nu erau verisorii de alta data . DepSide isi dadu seama ca varul sau l-a parasite partial din cauza functiei , pentru ca nu are voie sa dezvaluie secretele Agenitiei . DepSide i-a parasite cu greu pe cei din San Fierro Rifa si acum isi incearca norocul langa varul sau fLuEnCe , cu dorinta de a-si razbuna tatal , dar si cu dorinta de a-si recapata varul cel bun .

Cate ore jucati pe zi: 4-5

Poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/269/samp040dp.png/

PS : Am luat suspend pana pe 13 Martie . Postez de la un prieten .

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Blitz

Level:11

De cat timp jucati pe server: 1-2 ani...am jucat si inainte de wipe

De ce doriti sa intrati in Hitman: Pentru ca aceasta mi se pare ce-a mai organizata factiune!

Job-uri precedente: Ballas

Job curent: Civil

Varsta(reala): 13

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Blitz s-a nascut in frumosul oras Los Santos.El de mic a trait doar cu tatal sau,pentru ca mama sa a murit chiar cand Blitz avea doar 1 an.Intr-o zi cand Blitz avea doar 9 ani.Au venit acasa la el niste Mafioti cautanda-l pe tatal lui.Blitz s-a dus repede la tatal lui si i-a zis de situatie,iar tatal sau i-a raspuns ca orice s-ar fi intamplat sa se duca la unchiul sau.Mafioti il gasesc pe tata lui Blitz si il omoara.Blitz ascultand de tatal sau,s-a dus la unchiul lui,acesta era seful unei mafii periculoase aflate in acea zona.Blitz intr-o zi cand era prin casa,i-a zis unchiului sau ca vrea sa devina Assasin Professionist pentru a-si razbuna tatal,Unchiul sau atunci s-a dus si l-a inscris la o scoala.Blitz era nervos pentru ca nu avea legatura ce i-a zis unchiului sau si ce facea el,atunci fugise dupa unchiul sau nervos si incepuse sa tipe la el pentru ca nu il antreneaza.Unchiul sau scoate un pistol din geaca si incepe sa traga intr-o masina,vazand cum Blitz priveste haosul ce s-a produs.Dupa care l-a pus sa aleaga arma sau cartile!Acesta i-a explicat lui Blitz ca pentru a deveni un Assasin Professionist trebuie mai intai sa stii sa gandesti cat mai limpede si cat mai logic.Blitz atunci a luat cartile in mana si s-a dus inapoi la scoala,acesta dupa ce a terminat scoala,unchiul sau a inceput sa-l antreneze in manevrarea armelor,dupa toate aceste intamplari Blitz a devenit ce a vrut el de mic,dar inca il mai cauta pe acel criminal care i-a omorat tatal.De acea Blitz acum asteapta raspunsul unei organizatii secrete de "profesionistii" pentru a mai invata lucruri noi si sperand ca insfarsit il v-a gasi pe criminalul care l-a omorat pe tatal sau.

Cate ore jucati pe zi: 5/6

Poza cu stats: http://postimage.org/image/d9gcnznq9/

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: found_cluj

Level: 20

De cat timp jucati pe server: De dupa wipe.

De ce doriti sa intrati in Hitman: Deoarece este o factiune foarte bine organizata cu membrii maturi si capabili,aici m-am simtit cel mai bine.

Job-uri precedente: Mafia,hitman,sfr,ust,grove,smurd,pd,fbi.

Job curent: Detectiv(skill 5)

Varsta(reala): 18 ani.

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Found_cluj s-a nascut in spitalul din Las Venturas in anul 1993.Found_cluj a fost mezinul familiei,el mai avand doua surori.Cand implinise found 14 ani surorile s-au enervat si au plecat de acasa deoarece parintii se ocupau doar de found ,iar de cele doua surori nu le prea pasau. Found era foarte trist ,deoarece isi iubea surorile enorm de mult. Trecuse niste ani iar found a devenit major,parintii lui nu l-au mai putut ajuta la fel de mult cat l-au ajutat in copilarie,deoarece mama si tatal lui found au intrat in pensie de boala,tatal lui avand cancer si mama lui era foarte bolnava cu inima. Prin toate greutatile found s-a hotarat sa-si caute surorile ca sa-si poata ajuta parintii,dupa ce si-a angajat un detectiv particular iar dupa cautarile foarte lungi ale detectivului in final si-a regasit surorile. Au stat de vorba ceva timp si s-au impacat ca sa-si poata ajuta familie cei 3 copii. Mama lui a fost salvata cu ajutorul copiilor si cu sprijinul acordat de cei 3 copii,dar tatal lui found n-a putut supravietui.Cu toate astea viata lui found merge mai departe si isi cauta un loc de munca ca sa se poata intretine.

Cate ore jucati pe zi : 6-8 ore.

Poza cu stats: nx731v.png

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Ffv

Level: 13

De cat timp jucati pe server: Dinainte de wipe

De ce doriti sa intrati in Hitman: Vreau sa incerc ceva nou si am auzit ca hitman este o factiune bine organizata.

Job-uri precedente: consilieri,Sfr,f.b.i,U.s.t,Pd

Job curent: -

Varsta(reala): 18 ani.

Biografie a caracterului (minim 100 de cuvinte): Ffv s-a nascut la marginea Los Santosului dintr-un tata drogat. El de mic a fost persecutat sa faca "munci murdare" sa cerseasca,sa fure pentru altii.Anturajul sau nu era unu-l tocmai bun si asta lui nu-i placea dar nu avea ce face. Intr-o zi,mergand pe strada a vazut o "gloata" de copii lesinati si nu stia de ce , isi tot punea intrebarea "ce s-a intamplat cu ei.Mai tarziu circula un zvon pe strada ca drogurile nu erau preparate conform retetei.El niciodata nu s-a atins de droguri si a jurat ca sa n-o faca in ciuda faptului ca tatal sau murise si a ajuns sa-si vand orice lucru pretios din aceasta cauza.Se auzea ca un mare "tun" cu droguri se va da in cateva zile si ca toti din acel cartier vor fi fericiti.A decis sa plece din cartier ca sa aibe un viitor in viata.A trecut prin multe experiente dar o amintire ingrozitoare si parca ceva il apasa pe suflet.Nu dormea noaptea si se tot gandea ca el ar putea sa faca ceva in priviinta drogurilor din cartierul in care crescuse.El aplica la Htiman Agency si asteapta raspunsul leaderului.

Cate ore jucati pe zi : 3-4 ore.

Poza cu stats: 2wd81vl.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...