Jump to content
Guest

A trait 23 de ani cu un glont in cap

Recommended Posts

Un b?rbat din China a tr?it timp de 23 de ani cu un glon? în cap f?r? s? ?tie. El s-a dus la spital, acuzând dureri de cap ?i crize repetate de epilepsie.

glont_703f99aee9.jpg

Sursa: foto simbol EPA

Medicii i-au f?cut o radiografie ?i astfel au v?zut glon?ul, pe care l-au îndep?rtat cu succes pe cale chirurgical?.

Omul le-a spus medicilor c? nu ?tie când a fost împu?cat în cap, dar a precizat c?-?i aminte?te de o lovitur? dureroas? pe care a primit-o în zona capului, într-o zi din 1988, când se întorcea acas?. Chinezul a crezut îns? c? a fost atins de o piatr? aruncat? cu pra?tia ?i nu a acordat aten?ie durerii sim?ite.

sursa: libertatea.ro

Link to comment

Am vazut si eu la stiri ieri , pot sa zic ca e incredibil.. de la o impuscatura in cap poti sa mori pe loc, slabe sanse sa mai traiesti.. dar uite ca exista si minuni.. A si avut noroc ca a ramas in craniu si nu s-a indreptat spre creier.

50 Cent a fost impuscat de 9 ori in cap si inca traieste.

E un miracol ca a supravietuit,mai ales atat timp de cand a fost impuscat.

Link to comment

Am vazut si eu la stiri ieri , pot sa zic ca e incredibil.. de la o impuscatura in cap poti sa mori pe loc, slabe sanse sa mai traiesti.. dar uite ca exista si minuni.. A si avut noroc ca a ramas in craniu si nu s-a indreptat spre creier.

50 Cent a fost impuscat de 9 ori in cap si inca traieste.

E un miracol ca a supravietuit,mai ales atat timp de cand a fost impuscat.

50 Cent a fost impuscat in mana, brat, sold, picioare, piept si obrazul stang.

Link to comment

Probabil glontul a ricosat din ceva si a penetrat doar scalpul individului. Nu a penetrat cutia craniana.

Daca in radiografie glontul e punctul alb din dreapta, atunci nu a penetrat craniul si a ramas intre piele si os.

In 23 de ani nu a fost la un control, nu a avut o cicatrice care sa indice asta sau vreo radiografie oO ciudat.

Sa ai o cicatrice nu e ceva foarte vizibil in cap, mai ales daca nu ai parul scurt. :-??

Link to comment
Guest SherkaN

In 23 de ani nu a fost la un control, nu a avut o cicatrice care sa indice asta sau vreo radiografie oO ciudat.

Da, adevaru` e ca iti radiografii la cap zilnic.

Nu mi se pare ceva iesit din comun ca nu a stiut ... poate ca l-a lovit, a lesinat, si cand si-a revenit s-a simtit ok, n-a considerat ca e cazu` sa mearga la doctor , si sunt foarte multi in situatia lui, care nu merg nici d-ai dreacu la doctor , asta e o prbl. de educatie.

Link to comment

50 cent are soricu gros si nu moare

Cum a traiat copiulu ala de la acess direct cu un sarpe :))) asa a trait si asta cu un glont

S-a dovedit ca n-are niciun sarpe ...

Avea nustiu ce boala pnm ..

Probabil glontu a fost aruncat cu mana ca altfel nu-mi explic :))

Link to comment

Am vazut si eu la stiri ieri , pot sa zic ca e incredibil.. de la o impuscatura in cap poti sa mori pe loc, slabe sanse sa mai traiesti.. dar uite ca exista si minuni.. A si avut noroc ca a ramas in craniu si nu s-a indreptat spre creier.

50 Cent a fost impuscat de 9 ori in cap si inca traieste.

E un miracol ca a supravietuit,mai ales atat timp de cand a fost impuscat.

Iara vorbiti sa va aflati in treaba 8-| DOAR 3 GLOANTE L-AU ATINS.

117932080750_Cent_Lying.jpg acuma hai spune-mi ca si raportul de la politie e fake :lol:

@ iar legat de omu asta nu stiu ce sa zic.. nu as vrea sa fiu in pielea lui :)

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...