Jump to content
TrAx

Saracele Animale

Recommended Posts

De ce oare nu trimitem si noi maidanezii in China . . . :-?

Unde este stirea? Fa ceva folositor, matura strada, nu mai face topicuri in care promovezi o petitie inutila.

Taci ma . Te-ai uitat macar la clip ?

Ai vazut ce le face ? Du-te si matura tu strada . PETITIE INUTILA ?! omfg , te-as calca in picioara copile !

#p.s am semnat petitia cu cateva zile in urma , le-am zis la toti prietenii , o am la status pe yahoo de cateva zile .

  • Upvote 1
Link to comment

De ce oare nu trimitem si noi maidanezii in China . . . :-?

Unde este stirea? Fa ceva folositor, matura strada, nu mai face topicuri in care promovezi o petitie inutila.

Taci ma . Te-ai uitat macar la clip ?

Ai vazut ce le face ? Du-te si matura tu strada . PETITIE INUTILA ?! omfg , te-as calca in picioara copile !

#p.s am semnat petitia cu cateva zile in urma , le-am zis la toti prietenii , o am la status pe yahoo de cateva zile .

Ma repet : Este o petitie ONLINE. INUTILA. Iti introduci CNP-ul cumva ?

P.S. Mai incet cu amenintarile. Stiu ca toti sunteti zmei pe internet. :)

ON : Niste creaturi ( copii ) au incalcat teritoriul unor pufosenii ( caini comunitari ) :

AndreiT-muscatdecainicomunitari_resize.jpg

StefanA-muscatdecainicomunitari2_resize.jpg

StefanA-muscatdecainicomunitari_resize.jpg

  • Downvote 3
Link to comment

De ce oare nu trimitem si noi maidanezii in China . . . :-?

Unde este stirea? Fa ceva folositor, matura strada, nu mai face topicuri in care promovezi o petitie inutila.

Taci ma . Te-ai uitat macar la clip ?

Ai vazut ce le face ? Du-te si matura tu strada . PETITIE INUTILA ?! omfg , te-as calca in picioara copile !

#p.s am semnat petitia cu cateva zile in urma , le-am zis la toti prietenii , o am la status pe yahoo de cateva zile .

Ma repet : Este o petitie ONLINE. INUTILA. Iti introduci CNP-ul cumva ?

P.S. Mai incet cu amenintarile. Stiu ca toti sunteti zmei pe internet. :)

Eu zic ca numerele alea nu-s de-ampulea acolo . Lasa ca esti tu zmeu in realitate .

Link to comment

Nagasaky' date='22 April 2011 - 02:20' timestamp='1303428058' post='5741976']

Mda... romanu n-are ce manca dar las' ca are suflet mare. Petitie scuipata :). Sa faca asta si la noi cu cainii vagabonzi ca nu se mai poate.

Ce n-as da sa te vad in locul acelui animal, sa vad daca mai ai aceeasi opinie atunci.

De ce oare nu trimitem si noi maidanezii in China . . . :-?

Unde este stirea? Fa ceva folositor, matura strada, nu mai face topicuri in care promovezi o petitie inutila.

Taci ma . Te-ai uitat macar la clip ?

Ai vazut ce le face ? Du-te si matura tu strada . PETITIE INUTILA ?! omfg , te-as calca in picioara copile !

#p.s am semnat petitia cu cateva zile in urma , le-am zis la toti prietenii , o am la status pe yahoo de cateva zile .

Ma repet : Este o petitie ONLINE. INUTILA. Iti introduci CNP-ul cumva ?

P.S. Mai incet cu amenintarile. Stiu ca toti sunteti zmei pe internet. :)

Inutila sau nu, macar se face ceva si nu se sta cu bratele incrucisate.

Link to comment

Nagasaky' date='22 April 2011 - 02:20' timestamp='1303428058' post='5741976']

Mda... romanu n-are ce manca dar las' ca are suflet mare. Petitie scuipata :). Sa faca asta si la noi cu cainii vagabonzi ca nu se mai poate.

Te-ai uitat la clip ? ai vazut bietele animale ? ai vazut ce fata aveau cainii aia ?

#Scuze de dublu post , deobicei se lipesc :( .

p.s Am intalnit multe persoane ca voi , pariez ca nu prea sunteti sociabili , nu ? nici prieteni nu prea aveti voi . Sunteti genul ala de persoane anti manele , anti tigani , anti caini maidanezi , dar defapt nu v-ati trait viata niciodata si nici n-aveti de gand , am dreptate ?

EDIT: Nu , nu m-am referit la astea , doar ca felul tau de a vorbi , atitudinea aroganta releva ce-am spus , in fine , e problema ta si n-ar fi trebuit sa ti-o spun eu . Poate am gresit , poate te-am judecat gresit , imi cer scuze daca te-am jignit in vreun fel .

  • Upvote 2
Link to comment

p.s Am intalnit multe persoane ca voi , pariez ca nu prea sunteti sociabili , nu ? nici prieteni nu prea aveti voi . Sunteti genul ala de persoane anti manele , anti tigani , anti caini maidanezi , dar defapt nu v-ati trait viata niciodata si nici n-aveti de gand , am dreptate ?

Sa inteleg ca prin "trait viata" tu intelegi:

-dublu click pentru a semna o petitie online, avand impresia ca ai facut o fapta de o importanta inimaginabila.

-ascultarea manelelor si umblatul cu gasca de tigani

-spartul semintelor pe teava de gaz

In fine, sa lasam flame-ul pentru alta data. Noapte buna si felicitari pentru fapta "buna".

P.S. Pentru alte injuraturi/jigniri foloseste PM.

  • Downvote 1
Link to comment

Pana mea....decat sa va certati aiurea si unii sa gandeasca la fel mai bine nu postam...ca de...romanu...auzi postez aiurea...mai bine nu postai tu, ai aratat ce caracter ai si mai mult ca sigur ai facut rau unui animal. Ideea e ca daca acel loc ar fi pentru disparitia lor nu era mai logic sa le omoare in alt mod?? nu sa traga pielea dupa saracu animal fiind viu, daca nu te gandesti la el gandestete cum ai fi tu in locul lui ca mai nou asa o sa fim cu toti smecherii astia...parlament...camatari..etc; cand te tai din gresala la gegete sau te arzi zici ca nu mai poti de durere dar ai incercat pe tot corpul?? intreabai pe cei care s-au ars cu apa fiarta din greseala sa vezi senzatie :violent:

Imi pare rau de acel copil....adevarat uni caini sunt foarte agresivi...dar sa recunoastem cand un caine latra dupa tine pe strada tu imediat incepi sa cauti o piatra si sa incepi sa iti bagi si sa iti scoti atunci normal ca incepe sa reactioneze si mai tare eventual sa muste....si eu am "probleme" cu ei dimineata cand merg la liceu deoarece am mereu hanorac si tin gluga pe cap si obligat ma vede suspect dar merg pe drumu meu si dupa 3-4 latraturi ma lasa in pace, si cand ma plimb cu bicicleta la fel ori incetinesc si vin la mine si ii mangai si dupaia plec fara nici o problema sau merg linistit si ii las sa latre.

Cei mai periculosi caini sunt cei parsivi care vin cu gandul sa te muste...tatal meu a patit asa ceva...venise din spate cainele latra...si sa bagat sub o masina..a asteptat sa treaca de acea masina si la luat de picor....acuma na...poate pazea ceva cine stie

Eu am o catelusa pechinez imperial...e foarte mica are 3kg..oricum nu asta conteaza, vreau sa spun ca in momentul cand aude ceva pe palier suspect incepe si latra si se uita la tine sa ii zici ceva , si na...ii zic bravo sirena[nume] si incepe fericita sa dea din coada si sa mai latre simtinduse utila....partea proasta ca acum cativa ani 3-4 latra si nu o bagam in seama...si ce sa vezi mai tarziu ies sa o duc afara si ce sa vezi niste drogati furasera intrerupatoarele de sonerie de pe tot palierul; asa si cu cainii maidanezi...ei de obicei se stabilesc pe o anumita zona...blocuri...piata...toneta de ziare cum este la mine in piata {Veteranilor} datorita ca ei se simt utili acolo si ca cineva le mai aduce de mancare

Sper ca unele lucruri sa nu le interpretati aiurea nu am zis neaparat pro sau contra sa nu mai pateasca nimic....stiu cum sunt unii cainii

Si Dark app eu ma ocup de mic de electronica si mai repar si calculatoate si tv la un service langa mine si ma cunosc multi electronisti renumiti asa ca nu am cum sa matur strada

Link to comment
Guest Antikrist

poate acum intelegeti de ce urasc oamenii atat de mult. Si nici voi nu sunteti mai buni. Nimeni nu e. Omul a distrus de cand exista, si o face in continuare. Se crede superior, dar in realitate e net inferior. Omul invata de la animale, nu animalele de la oameni. Animalele omoara din nevoie; Oamenii din placere. Ei bine, cand am ocazia voi ucide si eu un om din placere...si va promit, i'll enjoy it. Oamenii nu au absolut nimic bun in plus fata de natura animalica. Ratiune? pff....inteligenta doar putin superioara din cauza ratei ridicate a evolutiei speciei noastre,atat.

Mei Chinezii MANANCA CAINI................ce e asa de greu de inteles.............................noua ne plac cainii......................., dar ei ii mananca............

Ps. Petitie Semnata.

tu faci diferenta intre tortura si ucidere?

Nagasaky' date='22 April 2011 - 02:20' timestamp='1303428058' post='5741976']

Mda... romanu n-are ce manca dar las' ca are suflet mare. Petitie scuipata :). Sa faca asta si la noi cu cainii vagabonzi ca nu se mai poate.

Te-ai uitat la clip ? ai vazut bietele animale ? ai vazut ce fata aveau cainii aia ?

#Scuze de dublu post , deobicei se lipesc :( .

p.s Am intalnit multe persoane ca voi , pariez ca nu prea sunteti sociabili , nu ? nici prieteni nu prea aveti voi . Sunteti genul ala de persoane anti manele , anti tigani , anti caini maidanezi , dar defapt nu v-ati trait viata niciodata si nici n-aveti de gand , am dreptate ?

EDIT: Nu , nu m-am referit la astea , doar ca felul tau de a vorbi , atitudinea aroganta releva ce-am spus , in fine , e problema ta si n-ar fi trebuit sa ti-o spun eu . Poate am gresit , poate te-am judecat gresit , imi cer scuze daca te-am jignit in vreun fel .

sunt anti manele, anti tigani, si antisocial; am doar 2 cei mai buni prieteni, dar aia fac cati 100 de-ai tai. Si chai si restul prietenilor mei au valoare mai mare decat tot anturajul tau, trust me; Nu stau langa oricine.

  • Upvote 2
Link to comment
Guest Antikrist

Chinejii cu budah al lor...............

TE gandesti ca si altor animale pt piele si blana lor li se face exact acelasi lucru?

Dar filmul acesta este postat pt. ca sunt "caini" in el.

La miei de pasti acuma v-ati gandit?

LIsta continua.

Tu chiar esti psihic incompetent, nu?

Animalele daca sunt ucise strict pentru hrana e ok. Mieii sunt ucisi APOI jupuiti. Cei din videoi o fac pe caini....DE VII.

  • Upvote 5
Link to comment
Guest Antikrist

Imi inchipui cati ani putrezesc in inchisoare "specimenele" astea.Cat de mult le-ar da , o merita pe deplin!

Care inchisoare ma?!Crezi ca le da cineva?

  • Upvote 2
Link to comment

Si voi chiar credeti ca daca semnati o petitie online rezolvati ceva?

Nu cred ca se va rezolva nimic , de asta nici nu am semnat ( nu ca nu as fi vrut )

Nu am putut viziona tot videoclip-ul ca mi se pare ... incredibil ce dracu face ala acolo CUM NAIBA sa jupoi un CAINE de VIU frate daca as putea l-as jupoii pala de viu si apoi l-as "gati" cum au patit si bietele animale , am oprit videoclip-ul cand am vazut pudelul ala sau ce era cum se uita la camera dupa ce a fost jupoit ca sincer nu mai puteam ma mir ca m-am abtinut sa nu plang ( nu am mai plans de ani buni ) cum frate CUM CUM ? Si cum naiba a putut cineva sa FILMEZE asa ceva sincer nu pot intelege ...

@ o da iau warn

# Te inteleg PERFECT antikrist

Link to comment

De ce oare nu trimitem si noi maidanezii in China . . . :-?

Unde este stirea? Fa ceva folositor, matura strada, nu mai face topicuri in care promovezi o petitie inutila.

Taci ma . Te-ai uitat macar la clip ?

Ai vazut ce le face ? Du-te si matura tu strada . PETITIE INUTILA ?! omfg , te-as calca in picioara copile !

#p.s am semnat petitia cu cateva zile in urma , le-am zis la toti prietenii , o am la status pe yahoo de cateva zile .

Ma repet : Este o petitie ONLINE. INUTILA. Iti introduci CNP-ul cumva ?

P.S. Mai incet cu amenintarile. Stiu ca toti sunteti zmei pe internet. :)

ON : Niste creaturi ( copii ) au incalcat teritoriul unor pufosenii ( caini comunitari ) :

AndreiT-muscatdecainicomunitari_resize.jpg

StefanA-muscatdecainicomunitari2_resize.jpg

StefanA-muscatdecainicomunitari_resize.jpg

Ok. Cainii au atacat niste copii. Ii omoara,dar nu ii chinuie.

poate acum intelegeti de ce urasc oamenii atat de mult. Si nici voi nu sunteti mai buni. Nimeni nu e. Omul a distrus de cand exista, si o face in continuare. Se crede superior, dar in realitate e net inferior. Omul invata de la animale, nu animalele de la oameni. Animalele omoara din nevoie; Oamenii din placere. Ei bine, cand am ocazia voi ucide si eu un om din placere...si va promit, i'll enjoy it. Oamenii nu au absolut nimic bun in plus fata de natura animalica. Ratiune? pff....inteligenta doar putin superioara din cauza ratei ridicate a evolutiei speciei noastre,atat.

Mei Chinezii MANANCA CAINI................ce e asa de greu de inteles.............................noua ne plac cainii......................., dar ei ii mananca............

Ps. Petitie Semnata.

tu faci diferenta intre tortura si ucidere?

Nagasaky' date='22 April 2011 - 02:20' timestamp='1303428058' post='5741976']

Mda... romanu n-are ce manca dar las' ca are suflet mare. Petitie scuipata :). Sa faca asta si la noi cu cainii vagabonzi ca nu se mai poate.

Te-ai uitat la clip ? ai vazut bietele animale ? ai vazut ce fata aveau cainii aia ?

#Scuze de dublu post , deobicei se lipesc :( .

p.s Am intalnit multe persoane ca voi , pariez ca nu prea sunteti sociabili , nu ? nici prieteni nu prea aveti voi . Sunteti genul ala de persoane anti manele , anti tigani , anti caini maidanezi , dar defapt nu v-ati trait viata niciodata si nici n-aveti de gand , am dreptate ?

EDIT: Nu , nu m-am referit la astea , doar ca felul tau de a vorbi , atitudinea aroganta releva ce-am spus , in fine , e problema ta si n-ar fi trebuit sa ti-o spun eu . Poate am gresit , poate te-am judecat gresit , imi cer scuze daca te-am jignit in vreun fel .

sunt anti manele, anti tigani, si antisocial; am doar 2 cei mai buni prieteni, dar aia fac cati 100 de-ai tai. Si chai si restul prietenilor mei au valoare mai mare decat tot anturajul tau, trust me; Nu stau langa oricine.

Chinejii cu budah al lor...............

TE gandesti ca si altor animale pt piele si blana lor li se face exact acelasi lucru?

Dar filmul acesta este postat pt. ca sunt "caini" in el.

La miei de pasti acuma v-ati gandit?

LIsta continua.

Tu chiar esti psihic incompetent, nu?

Animalele daca sunt ucise strict pentru hrana e ok. Mieii sunt ucisi APOI jupuiti. Cei din videoi o fac pe caini....DE VII.

Antikrist,daca nu imi iroseam cele 5 + de azi,ti le dadeam tie pe toate. Ai mare dreptate in ceea ce zici. ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Guest SherkaN

Urasc cainii (maidanezii) din tot sufletu` dar ce face ala acolo ... nasol, petita n-as semna-o , si daca s-or termina cainii la ei ii invit in Romania sa culeaga altii.

  • Upvote 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...