Jump to content
lego_kid

Aplicatii Armata

Recommended Posts

Nick in joc: Ronnie

Nick forum: Ronni3

Alte nick-uri pe care le-ati avut: -

Level-ul caracterului in joc: 7

---------------------------------------------------

Varsta (reala): 15

De cat timp joci: 1 luna si jumatate

Sex (M/F): M

---------------------------------------------------

Job-uri (factiuni) precedente: CarJacker

Job (factiune) curent: Detectiv

Rankurile detinute in factiunile precedente: -

De ce ati parasit ultima factiune: -

---------------------------------------------------

Biografie (a caracterului, minim 100 cuvinte): Ronnie s-a nascut intr-o lume a drogurilor din cartierul Chinatown la inceputul anilor 90.I-a pierdut pe cei apropiati la o varsta frageda.A crescut fara tata, iar mama lui a murit intr-un accident misterioas inainte ca acesta sa ajunga la adolescenta.In continuare a fost crescut de bunici.Dar visele lui l-au condus catre strazi, in acest caz, rau famatul Los Santos.Pe Vinewood, Ronnie a luptat pentru a-si castiga reputatia incepand ca si hot de masini.La varsta adolescentei este prins intr-un sshimb de focuri intre 2 mafii puternice si Ronnie este impuscat de 3 ori.Urmatoarele luni si le petrece la reanimare.Iesit din spital incearca sa se inroleze in armata cu gandul ca va fi acceptat

---------------------------------------------------

Cu ce se ocupa Armata: Se ocupa cu infractorii care detin gradul de urmarire intre 6 si 10 si asistarea la blocaje

De ce doresti sa intri in Armata: Este o factiune serioasa si vreau sa ajut la prinderea criminalilor

---------------------------------------------------

Cate ore joci pe zi: cca. 4 ore

Ati avut o perioada de inactivitate?: Da

Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Sunt o persoana comunicativa cu un simt al umorului dezvoltat si o bogata imaginatie

---------------------------------------------------

Poza cu stats:

View post on imgur.com

Link catre demisie (daca nu ati primit uninvite): -

Link catre anulare crime: Nu am minim lvl 12 ca sa fac cerere

Poza cu licentele:

View post on imgur.com
Link to comment
Share on other sites

Nick in joc: ChipsEx

Nick forum: ChipsEx

Alte nick-uri pe care le-ati avut: PaMpFy

Level-ul caracterului in joc: 7+

---------------------------------------------------

Varsta (reala): 15

De cat timp joci: 1 an jumate

Sex (M/F): M

---------------------------------------------------

Job-uri (factiuni) precedente: medici si consilierii

Job (factiune) curent: --

Rankurile detinute in factiunile precedente: 4-si 3

De ce ati parasit ultima factiune: Pentru k nu avea lider

---------------------------------------------------

Biografie (a caracterului, minim 100 cuvinte): ChipsEx s-a nascut intr-un mare cartier din Ls,el traia destul de bine, se plimba mult prin oras cu prietenii.Dese ori vedea razboaie sangeroase intre gangurile si mafiile riivale.Din care ieseau multi morti si raniti.El stia ca tatal lui era dealer de arme si aducea ceva bani acasa.Intro zi ChipsEx a mers afara.Plimbandu-se prin LS ,el la vazut pe tatal sau vorbind cu un strain .El sa ascuns ascultand ce vorbesc.El la auzit pe tatal sau spunand ca la pretul acela foarte mic nu vinde arme nimanui.Atunci necunoscutul a scos un cutit si i la infipt in inima acestuia .De atunci ChipsEx doreste sa intre in National Guard pt a-si putea razbuna tatal ... ucis cu cruzime de acel necunoscut

---------------------------------------------------

Cu ce se ocupa Armata: Se ocupa cu criminalii cu wanted intre 6-10

De ce doresti sa intri in Armata: Pentru k imi place sa fiu om al legii si ar fi un privilegiu deosebit a fac parte din aceasta factiune

---------------------------------------------------

Cate ore joci pe zi: 10

Ati avut o perioada de inactivitate?: nu

Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Ca imi place munca in echipa .... si sa ajut playerii acestiu server

---------------------------------------------------

Poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/200/sapm.png/

Link catre demisie (daca nu ati primit uninvite): -

Link catre anulare crime: -

Poza cu licentele: http://imageshack.us/photo/my-images/405/licente.png/ voi lua in curand toate licentele

Nick in joc: ChipsEx

Nick forum: ChipsEx

Alte nick-uri pe care le-ati avut: PaMpFy

Level-ul caracterului in joc: 7+

---------------------------------------------------

Varsta (reala): 15

De cat timp joci: 1 an jumate

Sex (M/F): M

---------------------------------------------------

Job-uri (factiuni) precedente: medici si consilierii

Job (factiune) curent: --

Rankurile detinute in factiunile precedente: 4-si 3

De ce ati parasit ultima factiune: Pentru k nu avea lider

---------------------------------------------------

Biografie (a caracterului, minim 100 cuvinte): ChipsEx s-a nascut intr-un mare cartier din Ls,el traia destul de bine, se plimba mult prin oras cu prietenii.Dese ori vedea razboaie sangeroase intre gangurile si mafiile riivale.Din care ieseau multi morti si raniti.El stia ca tatal lui era dealer de arme si aducea ceva bani acasa.Intro zi ChipsEx a mers afara.Plimbandu-se prin LS ,el la vazut pe tatal sau vorbind cu un strain .El sa ascuns ascultand ce vorbesc.El la auzit pe tatal sau spunand ca la pretul acela foarte mic nu vinde arme nimanui.Atunci necunoscutul a scos un cutit si i la infipt in inima acestuia .De atunci ChipsEx doreste sa intre in National Guard pt a-si putea razbuna tatal ... ucis cu cruzime de acel necunoscut

---------------------------------------------------

Cu ce se ocupa Armata: Se ocupa cu criminalii cu wanted intre 6-10

De ce doresti sa intri in Armata: Pentru k imi place sa fiu om al legii si ar fi un privilegiu deosebit a fac parte din aceasta factiune

---------------------------------------------------

Cate ore joci pe zi: 10

Ati avut o perioada de inactivitate?: nu

Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Ca imi place munca in echipa .... si sa ajut playerii acestiu server

---------------------------------------------------

Poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/200/sapm.png/

Link catre demisie (daca nu ati primit uninvite): -

Link catre anulare crime: -

Poza cu licentele: http://imageshack.us/photo/my-images/405/licente.png/ voi lua in curand toate licentele

Link to comment
Share on other sites

Nick in joc:Nutzu

Nick forum:nutu09

Alte nick-uri pe care le-ati avut:Nutu inainte de wipe

Level-ul caracterului in joc:9

---------------------------------------------------

Varsta (reala):16

De cat timp joci: aproximativ 2 ani

Sex (M/F):M

---------------------------------------------------

Job-uri (factiuni) precedente:Medic,SFR,Scoala

Job (factiune) curent:Civil

Rankurile detinute in factiunile precedente: 3-medic,2-sfr si 1-scoala

De ce ati parasit ultima factiune: Demis

---------------------------------------------------

Biografie (a caracterului, minim 100 cuvinte):In anul 1996 s-a nascut un baietel.Parinti lui i-a pus numele Nutzu care vine de la Nutu Camataru.Pe parinti lui ii chema Florin si Cristina tatal muncea la Politie(NATIONAL GUARD) iar mama sa era asistenta la spitalul din Los Santos.Nutzu la 5 ani cand putea sa vorbeasca bine le-a spus parintilor ca el va invata foarte bine si se va apuca de munca de la 18 ani.Nutu cand a inceput scoala toti il stiga toti Nutzu Camataru si ziceau ca are cutit la el.La 18 ani,Nutzu avea o dorinta de cand era mic sa ajunga si el ca tatal sau Politist.Florin ca un tata adevarat la invatat cum sa traga cum sa aresteze cum sa mearga cu masina etc.Dupa ce nutzu a invatat toate astea a Aplicat NG.

---------------------------------------------------

Cu ce se ocupa Armata: Armata se ocupa cu criminalii care detin nivelul de urmarire intre 6 si 10, cu patrularea in orasele LS, SF, LV si asistarea la blocaje daca nu este nici un membru din FBI on poate asista si la grade de urmarire cuprinse intre 3 si 6

De ce doresti sa intri in Armata:Imi place sa alerg dupa suspecti si sa asist la blocaje sa ma plimb etc.

---------------------------------------------------

Cate ore joci pe zi:5 acum cu scoala asta

Ati avut o perioada de inactivitate?:Nu

Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:Sunt sincer si stiu sa trag

---------------------------------------------------

Poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/853/samp004pz.png/

Link catre demisie (daca nu ati primit uninvite):am fost demis..

Link catre anulare crime:-

Poza cu licentele: http://imageshack.us/photo/my-images/62/samp005zd.png/

---------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Nick in joc:[blackAnGeeLL]

Nick forum:BlackAngeel

Alte nick-uri pe care le-ati avut:BlackAngel inainte de wipe

Level-ul caracterului in joc:12

---------------------------------------------------

Varsta (reala):16

De cat timp joci: pai app de 3 ani ca joc de cand sa deschis link mania pe lm cand era si ykz lider Anakin si RuLLeR etc...

Sex (M/F):M

---------------------------------------------------

Job-uri (factiuni) precedente:sfr,ng,ballas,fbi

Job (factiune) curent:Civil

Rankurile detinute in factiunile precedente: 2 sfr , 1 ng , 1 ballas ,1 fbi dar in fbi am stat 3 sapt..

De ce ati parasit ultima factiune: Demis

---------------------------------------------------

Biografie (a caracterului, minim 100 cuvinte): [blackAnGeeLL] s-a nascut in orasul Los Santos, el traia foarte bine deoarece mama lui era liderul mafiei the triads si tatal lui co-leader ei au fost mafioti si faceau afaceri cu ceilanti gangsteri,mafioti.[blackAnGeeLL] la 14 ani lea zis parintilor sa nu mai lucreze cu mafioti deoarece lui nu ii place + ca poate vor fi omorati ei au zis ca nu vor fi omorati deoarece merg cu tot triad in spate la afaceri. Cand el a implinit 15 ani fix in aceias zi au fost parinti lui la o afacere si triadsu erau corupti asa ca sau intors inpotriva mamei si tata lui tatal lui a fost ucis pe loc cu un glont in cap pentru ca el era co-leader si lor le trebuia sa semneze liderul contractul la o afacere mama lui era o foarte bune karastista.. a incercat sa se bata cu ei dar na reusit deoarece erau multi si au chinuito si abea atunci a semnat contractul si a omorato dupa o serie buna si ff tare de antrenamente sa gandit sa intre in National Guard ca tot timpul ia placut si nu mafiot... --------------------------------------------------

Cu ce se ocupa Armata: Armata se ocupa cu criminalii care detin nivelul de urmarire intre 6 si 10, cu patrularea in orasele LS, SF, LV si asistarea la blocaje si actionarea la w 3-6 dak nu este nici un pd-fbi on

De ce doresti sa intri in Armata:imi place sa prind suspecti sai fugaresc si sai killaresc

---------------------------------------------------

Cate ore joci pe zi:4-6 maxim 7... cu scoala ca inainte jucam mai mult ..:(

Ati avut o perioada de inactivitate?:Nu

Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:-

---------------------------------------------------

Poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/685/samp000hj.png/

Link catre demisie (daca nu ati primit uninvite):ma demis

Link catre anulare crime:-

Poza cu licentele: http://imageshack.us/photo/my-images/714/samp001fti.png/

---------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Nick in joc: InkAndrei

Nick forum: dondinu

Alte nick-uri pe care le-ati avut: DonDiNu inainte de wipe

Level-ul caracterului in joc: 19

---------------------------------------------------

Varsta (reala): 19

De cat timp joci: ~ 2 ani

Sex (M/F): M

---------------------------------------------------

Job-uri (factiuni) precedente:Ballas , Triads , The Mafia , F.B.I , Ust , PD

Job (factiune) curent: Civil

Rankurile detinute in factiunile precedente: Ballas 3 , Triads 1 , The Mafia 1 , F.B.I 2 , Ust 1 , PD 1

De ce ati parasit ultima factiune: Lipsa de mebrii

---------------------------------------------------

Biografie (a caracterului, minim 100 cuvinte): Numele meu este InkAndrei.Prima mea factiune a fost Gangul Ballas in care am activat 2 saptamani si am avut rank 2.Am parasit gangul deoarece vroiam sa ma alatur de partea legii. Dupa ce mi-am dat demisia m-am alaturat Biroului Federal de Investigatii in care am activat tot 2 saptamani si am avut rank 2 unde m-am simtit foarte bine si am facut o treaba foarte bunaalatur de mebrii F.B.I. Urmatoarea factiune a fost TheMafia unde am stat 1 saptamana si am avut rank 1 si m-am simtit foarte bine si am reusit sa luam locul 2 la SA Supremacy. Dupaia m-am dus in Underground Street Tunning unde am activat 1 saptamana si ceva si am fost trecut pe BlackList pentru inca 1 saptamana. Urmatoare factiune a fost dinou Ballas unde am activat aproape 1 luna si am avut rank 3. Urmatoare factiune a fost PD unde dupa doar 3 zile am fost demis. Apoi am intrat in mafia triads unde am activat 1 saptamana si am demis deaoarece erau erau prea putini membrii activi is nu avea ce sa faci. Acuma m-am decis sa intru in Armata si sa fac o treaba cat mai buna.

--------------------------------------------------

Cu ce se ocupa Armata: Se ocupa cu criminalii care detin nivelul de urmarire intre 6 - 10, asistarea la blocaje ,controale la vami si aprovizionare armoury

De ce doresti sa intri in Armata: Sa prind criminalii si sa fac o treaba cat mai buna in aceasta factiune

---------------------------------------------------

Cate ore joci pe zi: 5-6 ore

Ati avut o perioada de inactivitate?: Da de 1-2 saptamani

Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:-

---------------------------------------------------

Poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/339/samp137f.png/

Link catre demisie (daca nu ati primit uninvite): -

Link catre anulare crime: -

Poza cu licentele: http://imageshack.us/photo/my-images/695/samp136w.png/

---------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Guest EmiliaN90

Model de aplicatie:

Nick in joc: Emilian

Nick forum: EmiliaN90

Alte nick-uri pe care le-ati avut: Nu am avut.

Level-ul caracterului in joc: 7

---------------------------------------------------

Varsta (reala): 17

De cat timp joci: 2 ani

Sex (M/F): M

---------------------------------------------------

Job-uri (factiuni) precedente: SMURD

Job (factiune) curent: -

Rankurile detinute in factiunile precedente: SMURD - rank 1 -

De ce ati parasit ultima factiune: Lipsa de colegialitate

---------------------------------------------------

Biografie (a caracterului, minim 100 cuvinte): Totul a inceput cand Emilian s-a nascut in spitalul din Los Santos.El locuia cu parinti sai intr-un mic sat din apropierea Los Santos-ului.Tatal sau era soldat in National Guard iar mama sa era casnica.Intr-o zi cand era la scoala a venit un Soldat la scoala lui si a vrut sa vorbeasca cu Emilian atunci a aflat ca tatal si mama sa au fost omorati de cativa mafioti de atunci si-a propus sa se inroleze in National Guard si sa incerce sa opreasca crimele alaturi de colegi sai si mai ales de liderii vLN0994 si Ionut.

---------------------------------------------------

Cu ce se ocupa Armata: Se ocupa cu criminalii care detin nivelul de urmarire intre 6 - 10, asistarea la blocaje ,controale la vami si aprovizionare armoury

De ce doresti sa intri in Armata: Pentru ca este o factiune bine organizata.

---------------------------------------------------

Cate ore joci pe zi: 7-8

Ati avut o perioada de inactivitate?: Nu

Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: O sa ma cunoasteti pe parcurs.

---------------------------------------------------

Poza cu stats:

Link catre demisie (daca nu ati primit uninvite): -

Link catre anulare crime: -

Poza cu licentele: http://img52.imageshack.us/img52/8015/samp032cz.png

--------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Nick in joc: ___DodY___

Nick forum: ___DodY___

Alte nick-uri pe care le-ati avut: -

Level-ul caracterului in joc: 8

---------------------------------------------------

Varsta (reala): 14

De cat timp joci: 2 luni

Sex (M/F): M

---------------------------------------------------

Job-uri (factiuni) precedente: -

Job (factiune) curent: Civil

Rankurile detinute in factiunile precedente: -

De ce ati parasit ultima factiune: -

---------------------------------------------------

Biografie (a caracterului, minim 100 cuvinte): ___DodY___ ,s-a nascut acum 20 ani.In ziua in care s'a nascut ___DodY___,a fost o zi mare pentru familia sa.Dar doctorul insa nu i'a anuntat pe parintii copilului nou nascut ca acesta are o boala ce se poate trata in alte tari si care costa in jur de 150000 de euro altfel el poate muri chiar in fata ochilor lor oricand .Acestia cand au auzit cuvintele spuse de doctor a II-a zi ,s'au ingrijorat deoarece ei dabea aveau bani sa puna o paine pe masa.Datorita lui Dumnezeu,el a mai rezistat inca 10 ani cu aceasta boala,cand a realizat ce probleme are,el s'a gandit sa faca cumva sa faca rost de bani.Acesta se duce pe la oamenii din Los Santos ,San Fierro,Las Venturas sa caute pe cine care sa ii doneze ceva bani.Dupa cateva zile ,reuseste sa stranga 1000 de euro ...dar insa nu era de ajuns.Acum el a auzit de factiunea National Guard in frunte cu Ionut si Bedezeu si ar vrea sa intre in ea,dar a auzit ca trebuie sa isi depuna CV.El fiind un copil si dorindusi prea mult sa faca rost de inca 140000 de euro sa se poata trata,s'a interesat ce inseamna CV si de unde il poate face rost de unul..Dupa ce a facut rost de un CV,si'a completat fisa si a trimis'o la factiunea National Guard.

El impreuna cu familia sa asteapta un raspuns de la liderul factiunii.

Tu esti speranta lui.

---------------------------------------------------

Cu ce se ocupa Armata: W4+ si la blocaje

De ce doresti sa intri in Armata: Este o factiune seriosa cu lideri si mai seriosi si am multi prieteni.

---------------------------------------------------

Cate ore joci pe zi: 4-6 ore fara afk

Ati avut o perioada de inactivitate?: Nu

Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu

---------------------------------------------------

Poza cu stats:http://imageshack.us/photo/my-images/851/samp000ii.png/

Link catre demisie (daca nu ati primit uninvite):-

Link catre anulare crime:-

Poza cu licentele:http://imageshack.us/photo/my-images/853/samp001jl.png/

---------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Nick in joc: ___DodY___

Nick forum: ___DodY___

Alte nick-uri pe care le-ati avut: -

Level-ul caracterului in joc: 9

---------------------------------------------------

Varsta (reala): 14

De cat timp joci: 2 luni

Sex (M/F): M

---------------------------------------------------

Job-uri (factiuni) precedente: -

Job (factiune) curent: Civil

Rankurile detinute in factiunile precedente: -

De ce ati parasit ultima factiune: -

---------------------------------------------------

Biografie (a caracterului, minim 100 cuvinte): ___DodY___ ,s-a nascut acum 20 ani.In ziua in care s'a nascut ___DodY___,a fost o zi mare pentru familia sa.Dar doctorul insa nu i'a anuntat pe parintii copilului nou nascut ca acesta are o boala ce se poate trata in alte tari si care costa in jur de 150000 de euro altfel el poate muri chiar in fata ochilor lor oricand .Acestia cand au auzit cuvintele spuse de doctor a II-a zi ,s'au ingrijorat deoarece ei dabea aveau bani sa puna o paine pe masa.Datorita lui Dumnezeu,el a mai rezistat inca 10 ani cu aceasta boala,cand a realizat ce probleme are,el s'a gandit sa faca cumva sa faca rost de bani.Acesta se duce pe la oamenii din Los Santos ,San Fierro,Las Venturas sa caute pe cine care sa ii doneze ceva bani.Dupa cateva zile ,reuseste sa stranga 1000 de euro ...dar insa nu era de ajuns.Acum el a auzit de factiunea National Guard in frunte cu Ionut si Bedezeu si ar vrea sa intre in ea,dar a auzit ca trebuie sa isi depuna CV.El fiind un copil si dorindusi prea mult sa faca rost de inca 140000 de euro sa se poata trata,s'a interesat ce inseamna CV si de unde il poate face rost de unul..Dupa ce a facut rost de un CV,si'a completat fisa si a trimis'o la factiunea National Guard.

El impreuna cu familia sa asteapta un raspuns de la liderul factiunii.

Tu esti speranta lui.

---------------------------------------------------

Cu ce se ocupa Armata: W4+ si la blocaje

De ce doresti sa intri in Armata: Este o factiune seriosa cu lideri si mai seriosi si am multi prieteni.

---------------------------------------------------

Cate ore joci pe zi: 4-6 ore fara afk

Ati avut o perioada de inactivitate?: Nu

Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu

---------------------------------------------------

Poza cu stats:http://imageshack.us/photo/my-images/851/samp000ii.png/

Link catre demisie (daca nu ati primit uninvite):-

Link catre anulare crime:-

Poza cu licentele:http://imageshack.us/photo/my-images/853/samp001jl.png/

---------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Nick in joc: MrPiciu

Nick forum: MrPiciu

Alte nick-uri pe care le-ati avut: Hydravision

Level-ul caracterului in joc: 9

---------------------------------------------------

Varsta (reala): 18

De cat timp joci: 5luni

Sex (M/F): M

---------------------------------------------------

Job-uri (factiuni) precedente: SMURD

Job (factiune) curent: /

Rankurile detinute in factiunile precedente: 3 [ASISTENT] [sMURD]

De ce ati parasit ultima factiune: deoarece eram omorat de o gramada de criminali...

---------------------------------------------------

Biografie (a caracterului, minim 100 cuvinte): MrPiciu s-a nascut in spitalul din Los Santos. La varsta de 2 ani deja ii placea sa se joace cu un pistolas primi cadou. Cand a crescut se juca cu prietenii cu pistoalele, el fiind general in fiecare joc. In fiecare zi il vizita pe tatal sau care era medic stomatolog. Dupa ce a crescut si a terminat liceul el a vrut sa intre in armata dar tatal sau la obligat sa intre la medicina terminand aceasta facultate cu brio. Intr-o seara afla ca tatal sau a fost omorat in timpul unei lucrari si de atunci a promis ca va ajuta toata lumea de criminali.

---------------------------------------------------

Cu ce se ocupa Armata: Prinderea suspectilor cu wanted 6-10, cu patrularea oraselor LS,SF,LV si asistenta la blocaje

De ce doresti sa intri in Armata: deoarece cred ca este o factiune respectata si printre cele mai bune din samp.

---------------------------------------------------

Cate ore joci pe zi: 3-4 ore

Ati avut o perioada de inactivitate?: da cand am fost plecat din tara

Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Sunt un jucator foarte serios.

---------------------------------------------------

Poza cu stats: http://www.facebook....&type=1

Link catre demisie (daca nu ati primit uninvite): http://www.linkmania...ic=408425&st=50

Link catre anulare crime: /

Poza cu licentele: http://www.facebook....&type=1

0

Link to comment
Share on other sites

Respins.(Parca ai gresit topicul)

Edit : Aici nu sunt discuti,se pun doar aplicatiile,ai fost respins si gata,o sa cer warn up pentru tine.

Link to comment
Share on other sites

Nick in joc: ___DodY___

Nick forum: ___DodY___

Alte nick-uri pe care le-ati avut: -

Level-ul caracterului in joc: 10

---------------------------------------------------

Varsta (reala): 14

De cat timp joci: 2 luni

Sex (M/F): M

---------------------------------------------------

Job-uri (factiuni) precedente: -

Job (factiune) curent: Civil

Rankurile detinute in factiunile precedente: -

De ce ati parasit ultima factiune: -

---------------------------------------------------

Biografie (a caracterului, minim 100 cuvinte): ___DodY___ ,s-a nascut acum 20 ani.In ziua in care s'a nascut ___DodY___,a fost o zi mare pentru familia sa.Dar doctorul insa nu i'a anuntat pe parintii copilului nou nascut ca acesta are o boala ce se poate trata in alte tari si care costa in jur de 150000 de euro altfel el poate muri chiar in fata ochilor lor oricand .Acestia cand au auzit cuvintele spuse de doctor a II-a zi ,s'au ingrijorat deoarece ei dabea aveau bani sa puna o paine pe masa.Datorita lui Dumnezeu,el a mai rezistat inca 10 ani cu aceasta boala,cand a realizat ce probleme are,el s'a gandit sa faca cumva sa faca rost de bani.Acesta se duce pe la oamenii din Los Santos ,San Fierro,Las Venturas sa caute pe cine care sa ii doneze ceva bani.Dupa cateva zile ,reuseste sa stranga 1000 de euro ...dar insa nu era de ajuns.Acum el a auzit de factiunea National Guard in frunte cu Ionut si Bedezeu si ar vrea sa intre in ea,dar a auzit ca trebuie sa isi depuna CV.El fiind un copil si dorindusi prea mult sa faca rost de inca 140000 de euro sa se poata trata,s'a interesat ce inseamna CV si de unde il poate face rost de unul..Dupa ce a facut rost de un CV,si'a completat fisa si a trimis'o la factiunea National Guard.

El impreuna cu familia sa asteapta un raspuns de la liderul factiunii.

Tu esti speranta lui.

---------------------------------------------------

Cu ce se ocupa Armata: W4+ si la blocaje

De ce doresti sa intri in Armata: Este o factiune seriosa cu lideri si mai seriosi si am multi prieteni.

---------------------------------------------------

Cate ore joci pe zi: 4-6 ore fara afk

Ati avut o perioada de inactivitate?: Nu

Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu

---------------------------------------------------

Poza cu stats:http://imageshack.us/photo/my-images/171/samp004gr.png/

Link catre demisie (daca nu ati primit uninvite):-

Link catre anulare crime:-

Poza cu licentele:http://imageshack.us/photo/my-images/52/samp005mj.png/

Link to comment
Share on other sites

Guest EmiliaN90

Model de aplicatie:

Nick in joc: Emilian

Nick forum: EmiliaN90

Alte nick-uri pe care le-ati avut: Nu am avut.

Level-ul caracterului in joc: 7

---------------------------------------------------

Varsta (reala): 17

De cat timp joci: 2 ani

Sex (M/F): M

---------------------------------------------------

Job-uri (factiuni) precedente: SMURD , Grove

Job (factiune) curent: -

Rankurile detinute in factiunile precedente: SMURD - rank 1 - ; Grove - rank 1 - ;

De ce ati parasit ultima factiune: Lipsa de colegialitate

---------------------------------------------------

Biografie (a caracterului, minim 100 cuvinte): Emilian sa nascut intr-o familie modesta la periferia orasului Los Santos . El avea 2 frati mai mari . Tatal lui facea parte din mafie iar mama lui era casnica . Fratii lui sau alaturat tatalui lui in mafie . Intr-o zi cei 3 au fost ucisi intr-un schimb de focuri .Emilian a fost nevoit sa faca lucru murdare pt a avea grija de mama sa . In lipsa de experienta pt a se alatura politiei si fara alta solutie sa alaturat gangului Grove . Aici a reusit sa faca niste bani si sa isi ajute mama cu bani si sa ii ofere protectie . Acum sa saturat si doreste sa se alature factiunii National Guard deoarece crede ca are experienta necesara si vrea sa treaca de partea legii .

---------------------------------------------------

Cu ce se ocupa Armata: Se ocupa cu criminalii care detin nivelul de urmarire intre 6 - 10, asistarea la blocaje ,controale la vami si aprovizionare armoury

De ce doresti sa intri in Armata: Pentru ca este o factiune bine organizata.

---------------------------------------------------

Cate ore joci pe zi: 7-8

Ati avut o perioada de inactivitate?: Nu

Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: O sa ma cunoasteti pe parcurs.

---------------------------------------------------

Poza cu stats:

Link catre demisie (daca nu ati primit uninvite): -

Link catre anulare crime: -

Poza cu licentele:

Link to comment
Share on other sites

Nick in joc: ___DodY___

Nick forum: ___DodY___

Alte nick-uri pe care le-ati avut: -

Level-ul caracterului in joc: 10

---------------------------------------------------

Varsta (reala): 15

De cat timp joci: 2 luni aprox.

Sex (M/F): Masculin

---------------------------------------------------

Job-uri (factiuni) precedente: None/ Civil

Job (factiune) curent: None

Rankurile detinute in factiunile precedente: -

De ce ati parasit ultima factiune: -

---------------------------------------------------

Biografie (a caracterului, minim 100 cuvinte): ___DodY___ s-a nascut in orasul cazinourilor si al banilor , Las Venturas . De mic , lui dody i-au placut armele si soldateii . Prima lui arma fiind un ak-47 de jucarie , cu gloante din plastic cu care a invatat sa traga la perfectie . Ani trecand unul cate unul , dody isi perfectiona trasul si alergatul pe distante mari . Planul era sa ajunga in legiunea straina franceza , dar cand a auzit ca armata romana recruteaza , si-a facut datoria de patriot si si-a depus CV-ul la armata .

---------------------------------------------------

Cu ce se ocupa Armata: W4+ si la blocaje

De ce doresti sa intri in Armata: Este o factiune seriosa cu lideri si mai seriosi si am multi prieteni.

---------------------------------------------------

Cate ore joci pe zi: 5-6 ore fara AFK

Ati avut o perioada de inactivitate?: Nu

Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

---------------------------------------------------

Poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/831/samp001ah.png/

Link catre demisie (daca nu ati primit uninvite): -

Link catre anulare crime: -

Poza cu licentele: http://imageshack.us/photo/my-images/577/samp002oa.png/

---------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Nick in joc: Chesster

Nick forum: Chesster

Alte nick-uri pe care le-ati avut: ...

Level-ul caracterului in joc: 14

---------------------------------------------------

Varsta (reala): 16 ani

De cat timp joci: din 2009 => 2 ani

Sex (M/F): MaLe

---------------------------------------------------

Job-uri (factiuni) precedente: Dnb(rank 5)

Job (factiune) curent: - detective ( skill 5 )

Rankurile detinute in factiunile precedente: Rank 5 in dnb

De ce ati parasit ultima factiune: Sa intru in alta factiune

---------------------------------------------------

Biografie (a caracterului, minim 100 cuvinte): Chesster s-a nascut intr-un mic cartier din ls,el traia destul de bine,el se plimba mult prin oras cu prietenii.Dese ori vedea razboaie sangeroase, intre gangurile si mafiile rivale.Din care ieseau multi morti si raniti.El stia ca tatal lui, era dealer de arme si aducea ceva bani acasa.Intro zi, baiatul a plecat afara.Plimbandu-se prin ls,el l-a vazut pe tatal sau vorbind cu un mafiot.El s-a ascuns intrun tufis sa asculte ce vorbesc.El l-a auzit pe tatal sau spunand ca la pretul acela foarte mic nu vinde mats nimanui.Atunci, mafiotul a scos un eagle si la impuscat pe tatal lui .De atunci Chesster doreste sa intre in National Guard pt a putea patrula si sa inceteze razboaiele si traficul de arme. ! Respect Ionut si Ng :tiphat:

---------------------------------------------------

Cu ce se ocupa Armata: Se ocupa cu criminalii care detin nivelul de urmarire intre 6 - 10, asistarea la blocaje ,controale la vami si aprovizionare armoury

De ce doresti sa intri in Armata: Pentru ca este o factiune bine organizata si capabila in acelas timp. :tiphat:

---------------------------------------------------

Cate ore joci pe zi: 7, 8, 9 ore

Ati avut o perioada de inactivitate?: Nu .

Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Daca am sansa , am sa va arat .

---------------------------------------------------

Poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/600/samp000bn.png/

Link catre demisie (daca nu ati primit uninvite): -

Link catre anulare crime: -

Poza cu licentele: http://imageshack.us/photo/my-images/841/samp002aa.png/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...