Jump to content
lego_kid

Aplicatii DNB

Recommended Posts

-Nume (in joc) : demonakita

-Sex (masculin/feminin): masculin

-Varsta (in joc): 19

-Factiuni precedente: smurd , ust , PD , ballas

-De ce ati parasit ultima factiune ? : lolzor e un lider incapabil

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? :nu

-Cat timp dedicati jocului ? 6ore

-De ce doriti acest job? sa te ajut ionut , sa il omor mereu le lolzor, si sa ii rup capu lu salvatore

-Care este level-ul caracterului dvs? 10

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: demonakita s-a nascut la materinitatea din Los Santos.Prima data cand l-au vazut , parintii lui au fost asa de fericiti in cat au tipat de bucurie.Dupa cateva zile doctorii iau dat voie sa plece acasa cu tot cu baiat .Pe timp demonakita a invatat traditiile familiei.Tatal lui era un instructor de soferi iar mama lui era casnica.La varsta de 1 an satana a spus primul cuvant "mama si tata" acestia au fost faorte fericiti ca i-a auzit graiul.Intr-o zi tatal lui cu bugetul adunat au hotarat sa isi duca baiatul intr-o excursie pe plaja din Los Santos.Odata ajunsi acolo parintii au stabilit paturile pentru plaja.Mama lui i-a zis lui demonakita sa nu se departeze de locul in care se aflau,dar satana fiind incapatanata s-a dus aproape de apa si a luato un val urias.Cand vazuse asta parintii lui au chemat urgent autoritatile,medicii l-au luat la spital cu speranta ca ii va putea salva viata.Parintii acestuia erau extrem ingrijorati plangeau intruna si nu se mai opreau.Medici le-au zis parintiilor ca baiatul este viu si ca isi va reveni peste cateva zile.Peste 3 zile parintii s-au dus la spital sa il ia acasa.De la intamplarea pe care a avut-o , demonakita , a promis sa fie in totdeauna ascultator si cuminte.Sfarsit

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 19

-Sexul: masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate): rm.valcea

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: no

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

-Nume (in joc) : loris

-Sex (masculin/feminin): masculin

-Varsta (in joc): 17

-Factiuni precedente: smurd

-De ce ati parasit ultima factiune ? : am vrut sa incerc altceva

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? :nu

-Cat timp dedicati jocului ? : 3-4 ore

-De ce doriti acest job? Pentru a lucra in echipa si a ajuta factiunea

-Care este level-ul caracterului dvs? 8

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: Loris a trait intr-un cartier din LasVenturas.Tatal sau lucra la fabrica din apropierea bazei mafiei DNB.Intr-o zi el a fost omorat in timpul unui atac al TheMafiei asupra DNBului.Din aceea zi a hotarat ca treubuie sa se razbune pe acesti oameni.Cu ajutorul unor vechi prieteni a fost acceptat in familie si spera sa isi duca planul la bun sfarsit pentru al razbuna pe tatal sau.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 17

-Sexul: masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate): DB

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: nu

Link to comment
Share on other sites

-Nume (in joc) : SomerhaldeR

-Sex (masculin/feminin): masculin

-Varsta (in joc): 17

-Factiuni precedente: NG,FBI

-De ce ati parasit ultima factiune ? : am fost demis pentru o greseala facuta.

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? :nu

-Cat timp dedicati jocului ? 4-5 ore/zi

-De ce doriti acest job? M-am saturat de fortele de ordine vreau sa incerc si un gang!

-Care este level-ul caracterului dvs? 15

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: SomerhaldeR s-a nascut in orasul LosSantos intr-o familie saraca.Tatal sau era mecanic,iar mama sa vanzatoare.La varsta de 5 ani si-a pierdut tatal zdrobit de o masina in timp ce incerca sa o repare.O vreme a fost suparat si nu vorbea cu nimeni.Vazand ca familiei ii merge greu ,a inceput sa lucreze la varsta de 7 ani.Si-a luat jobul de CarJacker unde a castigat destul de bine o vreme.Timpul trecea iar el era tot suparat din cauza pierderii tatalui sau. La varsta de 16 ani el se imprieteneste cu niste baietii din cartier care il invata sa parieze la cursele de cai.Castiga niste sume frumusele, pe care le imparte cu prietenii.Cu banii castigati el se inscrie la un event de deagle pe care il castiga si isi descopera talentul sau la precizia glontului. Prietenii vazandu-l i-au zis ca el este pregatit sa devina un un gangster de temut asa ca s-a dus la Directorul Ionut sa isi depuna Cv-ul, el trecand testele a stat aici foarte mult, a avut o mica cearta cu liderul si a intrat in ballas. Si-a dat seama ca cel mai potrivit gang pentru el este DNB . Acum el vrea sa se reintoarca in gangul lui preferat, si se duce sa-si depuna CV-ul la liderul acestei factiuni Ionut .

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 17

-Sexul: masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate): Rm.Valcea

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu

Link to comment
Share on other sites

-Nume (in joc) : SenSei

-Sex (masculin/feminin): masculin

-Varsta (in joc): 17

-Factiuni precedente: -

-De ce ati parasit ultima factiune ? : -

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? :nu

-Cat timp dedicati jocului ? : 5-6 ore

-De ce doriti acest job? Pentru a lucra in echipa si a duce factiunea pe primul loc

-Care este level-ul caracterului dvs? 6

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: SenSei s-a nascut intr-un orasel numit Los Santos.Familia lui avea o stare financiara foarte buna.Tatal lui lucrand in guvern,iar mama sa era secretara la primarie.Intr-o zi in timp ce mergea cu familia lui intr-o excursie la munte,o masina le blocheaza calea.Din acea masina au iesit 4 membrii din factiunea Groove Street.Pana sa isi dea seama ce se intampla cei din groove au deschis focul asupra masinii.Tatal sau a fost impuscat de 3 ori in cap si a murit pe loc.SenSei si mama lui au reusit sa scape,ascunzandu-se in padurea de langa munte. Dupa 3 ani SenSei a ajuns la concluzia ca este destul de mare ca sa isi razbune tatal,asa ca a ales sa intre intr-o factiune puternica,unita si in rivalitate cu cei de la Groove Street.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 16

-Sexul: masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate): Oltenita

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: nu

Link to comment
Share on other sites

-Nume (in joc) : Red.

-Sex (masculin/feminin): masculin

-Varsta (in joc): 22

-Factiuni precedente: Mafia

-De ce ati parasit ultima factiune ? : Nu stiau sa traga (unii) + copilarie multa

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : rank 5 medici , rank 4 hitman (09) , rank 5 grove (09)

-Cat timp dedicati jocului ? : 5-6 ore

-De ce doriti acest job? Pentru ca vreau sa vad de ce sunt in stare mafia contra mea

-Care este level-ul caracterului dvs? 16

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: Red. s-a nascut intr-un orasel numit Los Santos.Familia lui avea o stare financiara foarte buna.Tatal lui lucrand in guvern,iar mama sa era secretara la primarie.Intr-o zi in timp ce mergea cu familia lui intr-o excursie la munte,o masina le blocheaza calea.Din acea masina au iesit 4 membrii din factiunea Groove Street.Pana sa isi dea seama ce se intampla cei din groove au deschis focul asupra masinii.Tatal sau a fost impuscat de 3 ori in cap si a murit pe loc.SenSei si mama lui au reusit sa scape,ascunzandu-se in padurea de langa munte. Dupa 3 ani SenSei a ajuns la concluzia ca este destul de mare ca sa isi razbune tatal,asa ca a ales sa intre intr-o factiune puternica,unita si in rivalitate cu cei de la Groove Street.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 22

-Sexul: masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate): Bucuresti

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Ma intrebi si ti raspund.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) : Costin

-Sex (masculin/feminin): masculin

-Varsta (in joc): 16 ani

-Factiuni precedente: dupa wipe SMURD, inainte de wipe Da Nang Boys, FBI, PD, SFR, Mafia, Triads, Taxi

-De ce ati parasit ultima factiune ? : pentru a incerca si altceva

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : rank 3 FBI, rank 3 SFR

-Cat timp dedicati jocului ? 4-5 ore

-De ce doriti acest job? pentru ca imi place foarte mult aceasta factiune si vreau sa ajut gangul

-Care este level-ul caracterului dvs? 7

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: Costin s-a nascut in orasul Las Venturas. Tatal lui a fost membru important al gangului Da Nang Boys si a avut misiunea de a ucide un lider rival. A indeplinit misiunea, dar a fost tradat si ucis. Costin a ramas cu mama lui care a murit de o boala . Apoi a ramas singur pe strazi la o varsta frageda, dar in acest timp s-a antrenat pentru a putea intra in gangul tatalui sau. Acum are 18 ani si doreste sa intre in acest gang pentru a-si razbuna tatal si pentru a elimina concurenta. El asteapta cu nerabdare decizia liderului cu privire la aplicatia lui si se antreneaza zi de zi pentru a deveni cat mai bun.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 18 ani

-Sexul: masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate): Targu Neamt

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Sunt un om de incredere care stie sa-si respecte colegii, implicit liderul .

Link to comment
Share on other sites

-Nume (in joc) : Chase

-Sex (masculin/feminin): Masc.

-Varsta (in joc): 16 ani

-Factiuni precedente: -

-De ce ati parasit ultima factiune ? : -

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : -

-Cat timp dedicati jocului ? 5 h +

-De ce doriti acest job? Am mai fost in aceasta factiune de vreo 4 ori inainte de wipe si mi'a placut foarte mult.

-Care este level-ul caracterului dvs? 6

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: Intr'o zi senina si racoroasa de primavara ,la periferia orasului Las Venturas s'a nascut un copilas ce avea sa dupa o viata destul de grea dar totusi care avea sa ii dea anumite recompense.Acestuia de mic ii placeau foarte mult masinile,fiind hobby'ul sau principal.La varsta de 18 ani,acesta a dorit sa devina taximetrist unde a stat o lunga perioada de vreme,si loc unde si'a castigat marea parte din bani . Tot acolo si'a facut si foarte multi prieteni care aveau sa il indrume de'alungul vietii sale. Totusi acesti prieteni ai sai nu erau ,chiar ''baieti buni'' , el intrand intr'un anturaj negativ .Dupa o vreme acesta s'a plictisit de aceleasi curse,de aceeasi masina veche si ieftina asa ca a decis sa se alature prietenilor sai in gang'ul DNB ,loc unde va incerca sa isi continue viata cat mai bine.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 16 ani

-Sexul: Masc

-Orasul in care locuiti (in realitate): Timisoara

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu voi dezamagi.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) :Embra

-Sex (masculin/feminin):masculin

-Varsta (in joc):14

-Factiuni precedente:SFR,The Mafia,Scoala,NG

-De ce ati parasit ultima factiune ? :dadeam prea multi bani pe /bail

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? :-

-Cat timp dedicati jocului ?5-6 ore

-De ce doriti acest job?Imi place foarte mult.

-Care este level-ul caracterului dvs?:16

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte:Embra s-a nascut in urma cu 14 in centrul orasului Los Santos.Locuia impreuna cu parinti sai intr-un apartament modest.Ducea o viata linistia si era camionagiu ocupandusi timpul cu transporturi .Cand s-a despartit de prietena sa o perioada a stat izolat in casa dar i-a trecut si acum e totul normal .El a fost un mare mafiot dar pentru ca colegi lui l-au tradat el s-a jurat ca intr-o zi o sa se razbune.In timpul liber el se antrena impreuna cu tatal sau box si stapanirea pistolului in camp deschis pentru a deveni cel mai puternic.Cateva luni de antrenamente intense si acum sunt pregatit psihic cat si fizic.Asa ca m-am gandit sa aplic un CV la cel mai bun gang DNB si astep cu nerabdare raspunsul lui Ionut.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala:14

-Sexul:Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate):Ploiesti

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:Nu

P.S:Postez pentru el ca nu-i merge forumul.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) : FighT

-Sex (masculin/feminin): masculin

-Varsta (in joc): 21

-Factiuni precedente: Scoala,UST

-De ce ati parasit ultima factiune ? : Pentru ca nu imi mai placea.

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : -

-Cat timp dedicati jocului ? : 5-6 ore

-De ce doriti acest job? : Imi place foarte mult.

-Care este level-ul caracterului dvs? : 11

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte:

FighT sa nascut in orasul Los Santos.El a trait alaturi de mama si tatal lui pana la varsta de 10ani.El la varsta de 11ani a vazut ca parinti lui nu pot plati facturile.FighT prima data sa dus in Scoala pentru ai ajuta pentru a plati facturile dar tot nu a fost de ajuns.El dupa sa dus in UST si a reusit sa se remedieze dar lor nu lea convenit de suma pe care o lua.Acuma el vrea sa aplice la DNB crezand ca il vor accepta.Acum el asteapta raspunsul cu mari emoti.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala:17

-Sexul:Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate): Alexandria

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:Nu

Link to comment
Share on other sites

-Nume (in joc) :MiXtap

-Sex (masculin/feminin):masculin

-Varsta (in joc):16

-Factiuni precedente: Grove Street, UST, FBI

-De ce ati parasit ultima factiune ? : am fost demis

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? :-

-Cat timp dedicati jocului ?5-7 ore

-De ce doriti acest job? factiunea este unita si doresc sa fac treaba in echipa

-Care este level-ul caracterului dvs?:18

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte:MiXtap provine dintr-o familie bogata si singur la parinti.Tatal sau se ocupa cu lucruri mai putin legale facand parte dintr-un gang, el fiind mereu cautat de politie si avand mai mereu probleme cu politia.El a reusit sa tina departe politia reusind sa castige bani din traficul de droguri si de arme.Intr-o noapte politia a intrat in casa pentru al aresta pe tatal sau pentru toate cele pricinuite.Nu s-a lasat prins asa ca si-a luat arma si a avut un schimb de focuri.Intr-un final el este ucis si din greseala este omorata si mama sa in focul de arme.MiXtap a reusit sa scape dar a ramas fara familie,fara bani,fara casa deoarece toate acestea au fost confiscate de catre politie.A ajuns sa faca bani prin a lucra la un atelier de masini si avea un hobby acela de a fi fotograf ca reporter.El isi castiga existenta doar prin aceasta meserie pana intr-un final cand isi aduce aminte de tatal sau cum a ajuns asa de sus si in ce lux traia inainte de a fi omorat, cat de usor a putut face rost de bani prin traficul de arme si droguri asa ca s-a gandit sa ii ia locul.Intr-un final el a decis sa aplice la aceasta factiune unde se va simti ca intr-o familie si va lucra in echipa alaturi de membrii gangului Da Nang Boys.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala:17

-Sexul:Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate):Alexandria

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:Nu

Link to comment
Share on other sites

-Nume (in joc) :Klipson

-Sex (masculin/feminin):masculin

-Varsta (in joc):17

-Factiuni precedente:-

-De ce ati parasit ultima factiune ? :-

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? :-

-Cat timp dedicati jocului ?5-6 h

-De ce doriti acest job?imi place munca in echipa,vreau actiune

-Care este level-ul caracterului dvs?6

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte:M'am nascut intr'un satulet la poalele muntelui Chiliad intr'o familie de oameni modesti.Aveam toata viata inainte pana intr-o zi in care din pacate parintii mei au decedat intr-un accident de masina.Totul in jurul meu era distrus,tot ce aveam mai scump pe lume s'a dus.Pana cand intr'o zi am avut puterea si m'am redresat,dar din pacate ceea ce urma sa fac putea sa ma duca intreaga viata dupa gratii.M'am informat ca in Los Santos(orasul de langa satul meu) se afla cea mai cautata retea de traficanti de masini si cum se castiga foarte bine din "meseria" aceasta,am inceput prin a fura masini si a le duce lor.Imi mergea foarte bine,nimeni nu banuia nimic,pana cand politia a inceput sa suspecteze ca ceva este in neregula.Asa ca am hotarat sa parasesc orasul si sa ma alatur unui gang pentru a avea "spate"...Am decis sa ma alatur celor din Da Nang Boys deoarece era un gang respectat.Depunandu'mi CV-ul astept un raspuns pozitiv din partea liderului...

Informatii din viata reala:

-Varsta reala:17

-Sexul:masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate):Targu Neamt

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

-Nume (in joc) : Pingoo

-Sex (masculin/feminin): masculin

-Varsta (in joc): 18

-Factiuni precedente:-

-De ce ati parasit ultima factiune ? : Vroiam sa intru in gang.

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? -

-Cat timp dedicati jocului ? 5-6 ore.

-De ce doriti acest job? imi place organizarea,actiunea

-Care este level-ul caracterului dvs? 7

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: Intr-o zi de frumoasa de vara, la spitalul din Los Santos s-a nascut un baietel pe nume Pingoo.Acesta a avut o copilarie frumoasa, dar din pacate tatal sau a murit cand Pingoo avea doar 17 ani.El a reusit sa treaca peste toate acestea, dar a vrut sa se razbune pe cei care l-au omorat.A aflat ca tatal sau se ocupa defapt cu traficul de arme, dar cand trebuia sa faca o livrare unor oameni care faceau parte din Ballas, acestia l-au omorat cu sange rece si i-au furat toate armele.Stiind toate acestea el a vrut neaparat sa distruga aceasta organizatie, iar ca acest lucru sa se indeplineasca a ales sa aplice in gang-ul DNB.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 18

-Sexul: masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate): Bucuresti

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...