Jump to content
lego_kid

Aplicatii DNB

Recommended Posts

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) : Wind

-Sex (masculin/feminin): Masculin

-Varsta (in joc): 16

-Factiuni precedente: -

-De ce ati parasit ultima factiune ? : -

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : -

-Cat timp dedicati jocului ? 4-5 ore/zi

-De ce doriti acest job? Leader Respectat , Gang foarte Bine Organizat

-Care este level-ul caracterului dvs? 6

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: : Wind s-a nascut pe la inceputul anului 1995 pe la suburbia orasului Los Santos.A avut o copilarie destul de fericita pana la varsta de 10 ani cand a aflat ca mama sa suferea de cancer.Din acel moment,Wind a cazut intr-o depresie si a luat-o pe drumul rau al vietii si anume a inceput sa uble cu arme,sa fure masini iar in felul acesta isi facea probleme cu politia.La inceput era doar un copil dar nu reusea sa faca prea multe pagube,dar inaintand in varsta a inceput sa invete ce inseamna sa fii baietas de cartier,si anume la varsta de 17 ani impreuna cu alti prieteni de prin cartier, pe care ii credea de incredere a vrut sa puna ceva ilegal la cale.Aveau de gand sa fure masinile unor dusmani de al lor apoi ii vor omora dupa care le vor lua toti banii.Au pus totul la cale si au plecat la sa isi desfasoare planul.Dupa ce i-au omorat prietenii lui Wind au auzit politia asa ca au fugit lasandu-l pe Wind singur.Astfel toata vina a cazut asupra lui si a avut de stat ani grei la inchisoare.Dupa multi ani de parnaie,Wind s-a hotarat sa intri intr-un gang unit,puternic si respectat unde membri nu se lasa la greu unii pe altii si anume Da Nang Boys.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 16

-Sexul: M

-Orasul in care locuiti (in realitate): Nasaud

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nimic

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Hornetz

Level : 11

Varsta(reala): 16

Sex(masculin / feminin): Masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: Lider capabil , si o factiune unita

Cate ore / zi acordati acestui joc, fara afk?: 6-7

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: droguri ,materiale etc.

Nickname-uri anterioare: -

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Aveti capacitatea de a scrie corect gramatical?: Da

Factiuni precedente ( + rank ): SMURD (4) , NG (1)

Motto-ul personal: Niciodata nu spune niciodata !

Poza cu /stats: http://tinypic.com/r/30w456b/7

Ce skill-uri ai la arme( poza cu /weaponskill ): http://tinypic.com/r/2d2hjb6/7

Biografie ( minim 100 cuvinte ) : Hornetz s`a nascut intr`o familie saraca din nordul Los Santosului. Ramas orfan la varsta frageda de 15 ani , Hornetz a fost nevoit sa se duca la munca pentru a`si castiga singur existenta ,nemai avand sprijin material din partea nimanui. Dupa ce a incercat diverse job`uri legale ,Hornetz a ales sa se faca traficant de droguri ,adaptandu`se astfel la viata de gangster ,fugind si luptand impotriva politiei. Dupa 2 ani de practicat aceasta meserie , Hornetz a ales sa faca un pas foarte important in viata sa ,si anume sa se alature unui gang puternic .

#Aplic Pentru Hornetz Deoarece El Are O Problema Cu Contul De Pe Forum!##

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) : roCkStaR

-Sex (masculin/feminin):Masculin

-Varsta (in joc): 15

-Factiuni precedente: NG

-De ce ati parasit ultima factiune ? : Motive personale..

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : Rank 5 in ng

-Cat timp dedicati jocului ?:4-6 ore pe zi

-De ce doriti acest job?: Imi place factiunea..

-Care este level-ul caracterului dvs?: 11

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte:roCkStaR sa nascut in Los Santos intr-o familie saraca.La varsta de 17 ani sa mutat impreuna cu familia sa in Liberty City.La 19 ani el a devenit membru al unui gang si atunci a inceput povestea lui ca mafiot.Acel gang planuise sa atace un club din oras care se zvonea ca apartine unei mafi puternice si astfel ei ar fi devenit faimosi si temuti in tot orasul.Prostia lor era ca gangul era format din niste copi ca nu stiau ce inseamna razboi si riscurile acestuia.Totul sa terminat cu un schimb de focuri, toti au fost macelariti in acea noapte mai putin eu care am avut noroc si am reusit sa scap si sa ma alatur acelor mafioti.Timp de 5 ani am continuat sa incalc legea si sa devin din ce in ce mai renumit pina am ajuns sa devin coliderul mafiei.Dar intro zi totul avea sa se termine pentru mine, impreuna cu un grup destul de mare am planuit sa jefuim una din bancile din Liberty City. In acea noapte unul din noi a tradat trimitand planul nostru la FBI, noi nu am aflat despre acea ambuscada care ni se pregatise, am continuat jaful,dar in urmatoarele secunde am fost inconjurati de elicoptere si masini.Nu am putut scapa si am facut puscarie 20 de ani.Dupa ce am iesit,am decis sa am duc in gangul Da Nang Boys.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala:15

-Sexul:Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate): Slatina

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:-

Link to comment
Share on other sites

-Nume (in joc) : Soldatul[ROMAN]

-Sex (masculin/feminin): masculin

-Varsta (in joc): 14

-Factiuni precedente:smurd rank 4

-De ce ati parasit ultima factiune ? vrusem sa vin Dnb

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? :nu

-Cat timp dedicati jocului ?: dela 12:00 pana la 00:00

-De ce doriti acest job?: liderul este de treaba si nu favorizeaza pe nimeni

-Care este level-ul caracterului dvs?: 7

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: Soldatul sa nascut in orasul Los Santos intr-o familie nu prea bogata care ii puteau oferi doar strictul necesar. Acesta a urmat o scoala si a hotarat sa ia ca job factiunea D.N.B

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 18

-Sexul:masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate): Constanta

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le facem: nu

Link to comment
Share on other sites

-Nume (in joc) :Kal3le

-Sex (masculin/feminin):Masculin

-Varsta (in joc):12

-Factiuni precedente:Smurd

-De ce ati parasit ultima factiune ? :plictisitoare

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? :-

-Cat timp dedicati jocului ?5 ore cred

-De ce doriti acest job?este frumos

-Care este level-ul caracterului dvs?10

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte:M-am nascut in 1999 , parinti mei mau iubit , dar , cand sa ma ia acasa , a izbugnit un incendiu , si nu era intamplator , SFR si cu Ballasi, stiau ca, tata si mama erau in spital , mama si tata erau din DNB . Pe mama au inpuscato in cap , iar tata ma salvat , salvanduma am vandut casa si neam mutat in pustiu . Dupa 5 ani tata ,a facut tot posibilu sa ma apere . SFR si Ballasi neau gasit , tata era o tinta mare , avea rang 5 in DNB , dar nimeni na avut ce sa faca , tata a luptat , dar pana cand . Dupa 4ore jum de lupta , tata a fost ucis . De atunci , am privat viata cu adevarat , asa ca , am invatat sa omor ,sa bat , sa amenint , sa fur si sa fac bani . Acum incerc sa intru in DNB ,sa le platesc cu aceasi "MONEDA" .

Informatii din viata reala:

-Varsta reala:12

-Sexul:Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate):Bucuresti

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:Inca sunt in Smurd ,daca ma acceptati eu ies, ca sa mai fac niste bani.

Link to comment
Share on other sites

-Nume (in joc) :Smile

-Sex (masculin/feminin):masculin

-Varsta (in joc):13

-Factiuni precedente:Smurd

-De ce ati parasit ultima factiune ? :Nu este o factiune unita si unii membri nu sunt de incredere

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? :Nu

-Cat timp dedicati jocului ?:aprox 6 luni

-De ce doriti acest job?:Este un job interesant si satisfacator

-Care este level-ul caracterului dvs?5

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte:Smile s-a nascut in Los Santos.Provine dintr-ofamilie saraca dar numeroasa.Cand era mic Smile a fost trimis la cersit decatre tatal sau.Intr-o zi cand Smile cersea pentru o paine pentru a putea mancasi el si toata familia lui au trecut pe langa el doi politisti atunci Smile acerut 10$, atunci politisti l-au scuipat si l-au batut ca pe un caine de atunciSmile isi doreste sa omoare toti politisti si sai scuipe si el pe ei cum l-auscuipat si ei pe el.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala:16

-Sexul:masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate):Constanta

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) :Kal3le

-Sex (masculin/feminin):Masculin

-Varsta (in joc):12

-Factiuni precedente:Civil

-De ce ati parasit ultima factiune ? :plictisitoare

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? :-

-Cat timp dedicati jocului ?5 ore

-De ce doriti acest job?Este minunat / distractiv / si cred ca exista spirit de echipa

-Care este level-ul caracterului dvs?10

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte:M-am nascut in LV .Parnti nu erau prea apropiati ,mama era SFR , iar tata Grove . Ei au murit intr-un accident de masina , m-ia parut rau , dar nu prea imi dadeam seama ce sa intamplat, aveam 6 ani, Unchiul meu , era din DNB , ma luat si ma crescut , ma invatat cum e viata, si cum e sa mori ,el a fost Familia mea . El in DNB se zicea ca e un om mare , stia sa traga , omora cu sange rece , el nu prea imi poveste despre DNB , Era o factiune de ne oprit . El a murit , au venit si dusmanii la inmormantarea lui , toti se mirau , cum a murit . Facnduma mare , am inceput sa imblu cu gang-stari . Si mia zis un prieten deal Unchiului meu ca a vazut cand Sefu Ballas la omorat , si la si filmat , mia aratat , si am jurat sa ma razbun . M-am antrenat din greu si am decis sa aplic la DNB , dandumi TOATA silinta.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala:12

-Sexul:Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate):Bucuresti

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu

Link to comment
Share on other sites

-Nume (in joc) : Ovidiu700

-Sex (masculin/feminin):Masculin

-Varsta (in joc): 15

-Factiuni precedente: The Mafia, Ballas, Grove, FBI

-De ce ati parasit ultima factiune ? : Nu ma mai jucam samp si nu avea rost sa stau in ea..

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : Lider Ballas

-Cat timp dedicati jocului ?:nu stiu...

-De ce doriti acest job?: Imi place sa fiu gangster...

-Care este level-ul caracterului dvs?: 21

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: Intr-o zi de toamna se naste un baiat pe nume Ovidiu.Parintii sai erau oameni foarte educati si respectati.Tatal sau conducea o firma de mare succes, iar mama sa il ajuta cu firma.El nu a vrut sa isi urmeze parintii si a intrat la un liceu slab.Colegii sai il indemnau doar la lucruri rele si el nu se mai putea feri chiar daca vroia.A ajuns sa fumeze, sa se drogheze, etc.Dupa ce a terminat liceul a decis sa nu mai mearga la facultate.Intr-o zi a vazut pe strada niste gangsteri care se drogau si el s-a dus sa alture lor.A inceput sa se integreze in acel gang, iar dupa cateva luni a devenit cel mai respectat, adica lider.Cei din gang nu stiau cine este tatal sau, si avand conflicte cu el, l-au omorat.Atunci Ovidiu a plecat si a intrat in alianta rivala unde s-a decis sa se razbune.A realizat ca nu ii este locul nici acolo si a decis sa aplice pentru Da Nang Boys pentru a ridica gang-ul.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala:15

-Sexul:Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate): Sibiu

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:-

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) :Kal3le

-Sex (masculin/feminin):Masculin

-Varsta (in joc):12

-Factiuni precedente:Civil

-De ce ati parasit ultima factiune ? :plictisitoare

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? :-

-Cat timp dedicati jocului ?5 ore

-De ce doriti acest job?Este minunat / distractiv / si cred ca exista spirit de echipa

-Care este level-ul caracterului dvs?10

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte:M-am nascut in LV .Parnti nu erau prea apropiati ,mama era SFR , iar tata Grove . Ei au murit intr-un accident de masina , m-ia parut rau , dar nu prea imi dadeam seama ce sa intamplat, aveam 6 ani, Unchiul meu , era din DNB , ma luat si ma crescut , ma invatat cum e viata, si cum e sa mori ,el a fost Familia mea . El in DNB se zicea ca e un om mare , stia sa traga , omora cu sange rece , el nu prea imi poveste despre DNB , Era o factiune de ne oprit . El a murit , au venit si dusmanii la inmormantarea lui , toti se mirau , cum a murit . Facnduma mare , am inceput sa imblu cu gang-stari . Si mia zis un prieten deal Unchiului meu ca a vazut cand Sefu Ballas la omorat , si la si filmat , mia aratat , si am jurat sa ma razbun . M-am antrenat din greu si am decis sa aplic la DNB , dandumi TOATA silinta.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala:12

-Sexul:Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate):Bucuresti

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) :Th3Master

-Sex (masculin/feminin):Masculin

-Varsta (in joc):12

-Factiuni precedente:Civil

-De ce ati parasit ultima factiune ? :vroiam sa incerc si altceva

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? :-

-Cat timp dedicati jocului ?8 ore

-De ce doriti acest job?for fun si prieteni noi

-Care este level-ul caracterului dvs?17

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte:Th3Master sa nascut in Los Santos cu mama lui.Ei sau mutat in Las Venturas deoarece mama lui nu ajea un job,cand au ajuns el si mama lui si-au cumparat o casa si mama a facut rost de un job.Dupa scurta vreme cei din mafie iau omorat mama in timpul serviciului.Th3Master a aflat de la seful mamei ca a murit.Acum Th3Master vrea sa se razbune pe cei care i-au omorat mama.Seful ia aratat o caseta cu o filmare el ia spus ca acei ucigasi sunt niste Mafiotzi.El a auzit de un gang numit Da Nang Boys acum Th3Master isi depune CV-ul pentru factiunea Da Nang Boys pentru asi razbuna mama.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala:12

-Sexul:Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate):Ploiesti

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu

Link to comment
Share on other sites

-Nume (in joc) : iNz

-Sex (masculin/feminin): M

-Varsta (in joc): 92

-Factiuni precedente: Politicieni , Smurd , Ballas

-De ce ati parasit ultima factiune ? : Nu ma mai jucam samp si nu avea rost sa stau in ea..

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : 3

-Cat timp dedicati jocului ?: 5 - 10

-De ce doriti acest job?: DNB este o factiune serioasa si puternica

-Care este level-ul caracterului dvs?: 7

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: Un baiatel pe nume iNZ nascut in Los Santos, la varsta de numai 12 ani parinti lui am fost omorati de cei din SFR ,el sa hotarat sa se intre la PD/NG/FBI sa faca dreptate dar el dupa ce am fost omorati parinti lui el lucra cu lucruri ilegale arme,droguri ca sa poate face si el un ban si sa gandit ca nu va fii acceptat si dupa sa gandit sa se alieze cu un gang dusman de san fiero si sa hotarat sa se bage in gangul DA NANG BOYS care are membri cu,care sa se inteleage si o capetenie pe masura sa devine un gang puternic si sai invinga pe SFR.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala:16

-Sexul:Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate): Galati

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:-

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) : LilJohn

-Sex (masculin/feminin):Masculin

-Varsta (in joc): 20

-Factiuni precedente : Ballas

-De ce ati parasit ultima factiune ? : Motive personale..

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : Rank 2 In Ballas

-Cat timp dedicati jocului ? : 10h maxim

-De ce doriti acest job?: Imi place factiunea..

-Care este level-ul caracterului dvs? : 14

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte : LilJohn sa nascut in Los Santos intr-o familie saraca.La varsta de 17 ani sa mutat impreuna cu familia sa in Liberty City.La 19 ani el a devenit membru al unui gang si atunci a inceput povestea lui ca mafiot.Acel gang planuise sa atace un club din oras care se zvonea ca apartine unei mafi puternice si astfel ei ar fi devenit faimosi si temuti in tot orasul.Prostia lor era ca gangul era format din niste copi ca nu stiau ce inseamna razboi si riscurile acestuia.Totul sa terminat cu un schimb de focuri, toti au fost macelariti in acea noapte mai putin eu care am avut noroc si am reusit sa scap si sa ma alatur acelor mafioti.Timp de 5 ani am continuat sa incalc legea si sa devin din ce in ce mai renumit pina am ajuns sa devin coliderul mafiei.Dar intro zi totul avea sa se termine pentru mine, impreuna cu un grup destul de mare am planuit sa jefuim una din bancile din Liberty City. In acea noapte unul din noi a tradat trimitand planul nostru la FBI, noi nu am aflat despre acea ambuscada care ni se pregatise, am continuat jaful,dar in urmatoarele secunde am fost inconjurati de elicoptere si masini.Nu am putut scapa si am facut puscarie 20 de ani.Dupa ce am iesit,am decis sa am duc in gangul Da Nang Boys.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala : 17

-Sexul:Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate) : Tulcea

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:-

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) : RuLLzZs

-Sex (masculin/feminin):Masculin

-Varsta (in joc): nush

-Factiuni precedente : Dnb,FBI

-De ce ati parasit ultima factiune ? : din cauza unui leader care era cu curu intors in sus

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : rank 4 in Dnb

-Cat timp dedicati jocului ? : depinde.....cate 5-6 ore pe zi

-De ce doriti acest job?:Factiunea mea de suflet :X

-Care este level-ul caracterului dvs? : 11

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte :Rullzzs s-a nascut in anul 2011 in spitalul de urgenta din LS fiul unui respectat Avocat si al unei Jurnaliste. De la varsta de 3 ani , parintii sai l-au dus la un sport pentru a se dezvolta frumos, la inot. La varsta de 18 ani , dupa ce a terminat un liceu sportiv, a intrat la Academia de Politie pentru urmatorii 4 ani , de acolo iesind Ofiter. Cat a functionat ca membru al Departamentului de Politie Los Santos , Rullzzs si-a dat seama care are un talent foarte bine dezvoltat in manuirea tuturor armelor, motiv pentru care toate misiunile in care era inclus se terminau cu bine. Dupa o perioada de timp, a inceput sa aiba mici probleme cu colegii de echipa fapt ce l-a facut sa nu-l mai intereseze prea mult serviciul si sa neglijeze regulamentul prestabilit. Intr-o zi a fost prins ca trecea cu vederea cand gangsterii faceau trafic cu droguri. In urmatoarele momente a fost demis din functie, motivul pentru care acum imi depun CV-ul la Da Nang Boys

Informatii din viata reala:

-Varsta reala : 14

-Sexul:Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate) : Vaslui

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:-

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...