Jump to content
lego_kid

Aplicatii DNB

Recommended Posts

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) : Chesster

-Sex (masculin/feminin): masculin

-Varsta (in joc): 16

-Factiuni precedente: dnb , ballas

-De ce ati parasit ultima factiune ? : sa intru dnb

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : - rank 5 dnb

-Cat timp dedicati jocului ? 8 - 9 h

-De ce doriti acest job?: pt ca e un gang frumos si puternic

-Care este level-ul caracterului dvs? 13

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: Intr`o vara a anului 1993 s-a nascut un baiat pe nume Chesster care avea mult drag pentru mama lui . baiatul urmase o scoala , dupa aceea un liceu iar in timp ce avea examenul de Bacalaureat mama lui se stinsese din viata . El ramasese cu tatal sau care era somer . Nu si-a dat seama dar sustinea ca e prea tanar sa munceasca pentru ca avea probleme cu sanatatea si inca nu ii trecuse nimic . Intr`o zi cand a terminat tratamentul pentru boala pe care o avea , s`a apucat de munca si a inceput cu ceva legal , ca mecanic unde repara masini si toate cele datorita instruirii practice de la scoala . Se apuca deodata de furtul de masini datorita oboselii si stresului provenite de la jobul de mecanic , risca foarte mult insa nu este prins , dupa care incearca sa se apuce de vandut peste pe care il pescuia chiar el . S`a gandit ca nu este bine sa tina un job ilegal si se facuse detectiv si incercase sa aplice CV`ul pentru Departamentul de Politie , dar acolo picase din cauza ca probele erau cam grele pentru el . Acum vrea sa intre intr`un gang si sa inceapa o viata usoara in care daca este nevoie sa omoare si politia pentru a se razbuna .

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 16

-Sexul: Male

-Orasul in care locuiti (in realitate): Ct

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) :aSsAsIn_cReed

-Sex (masculin/feminin):Masculin

-Varsta (in joc):18

-Factiuni precedente:---

-De ce ati parasit ultima factiune ? :---

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? :Nu

-Cat timp dedicati jocului ?: dim si seara

-De ce doriti acest job?Este o factiune serioasa

-Care este level-ul caracterului dvs? 6

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: aSsAsIn_cReed s-a nascut intr-un orasel mic numit Los Santos. Parintii acestuia erau gangsteri cunoscuti ... tatal sau facea parte din The Triads iar bunicul sau din /Da Nang Boys. .. aSsAsIn_cReed a stat in casa parintilor pana la varsta de 16 ani cand a fost nevoit sa plece pe strazi din cauza problemelor pe care acestia le aveau ... Se gandea mereu cum sa faca bani .. ca sa nu moara de foame . Anii au trecut iar aSsAsIn_cReed traia numai din ce fura .. Intr-o zi in timp ce se afla pe strazile din Los Santos alaturi de tovarasii lui .. aSsAsIn_cReed afla ca niste persoane i-au ucis parintii ... iar mai tarziu avea sa afle ca cei care le facuse rau parintilor sai erau membrii Ballas . Ramas cu imaginea parintilor in gand .. aSsAsIn_cReed l-a intalnit pe MrDexter, liderul Da nang Boys , care ia promis lui aSsAsIn_cReed ca-i va gasi pe cei care le-au facut rau parintilor lui ...

Informatii din viata reala:

-Varsta reala:18

-Sexul:Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate): Bacau

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:---

Link to comment
Share on other sites

-Nume (in joc) : Varuu1

-Sex (masculin/feminin): masculin

-Varsta (in joc): 20

-Factiuni precedente: THe Mafia, FBI, SMURD

-De ce ati parasit ultima factiune ? : deoarece amfost inactiv 2 saptamani.

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : rank 3 smurd

-Cat timp dedicati jocului ? 5-6 ore zilnic

-De ce doriti acest job? Deoarece imi place foarte mult,si am prietenii in aceasta factiune

-Care este level-ul caracterului dvs? 10

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: Varuu1 sa nascut in la periferia orasului Los Santos in urma cu 20 ani.Pe atunci parinti parinti lui nu aveau probleme legate de cresterea lui dar cu timpul au inceput sa apara.Banii nu mai erau si nu mai putea sa`l creasca dar parintii nu vroiau sa rentunte la el.Intr`o zi cand venea de la scoala impreuna cu tatal si cu mama sa doi gangsteri atacau un tanar iar parinti lui au intervenit.Gangsteri iau impuscat parintii.

Acesta sa dus la liderul gangului rival Da Nang Boys si a depus un CV pentru a intra si el in acesta pentru asi razbuna parintii.Acum el asteapta raspunsul liderului Da Nang boys.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 15

-Sexul: masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate): CJ

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) : sobo

-Sex (masculin/feminin): masculin

-Varsta (in joc): 16 ani

-Factiuni precedente: Scoala si Politicieni

-De ce ati parasit ultima factiune ? : Am avut o perioada de inactivitate

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : Nu

-Cat timp dedicati jocului ? : 6/7 ore

-De ce doriti acest job? : Este un job ce necesita seriozitate si respect

-Care este level-ul caracterului dvs? : 10

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: Salut numele meu este Sorin , porecla mea este sobo , de aici se trage numele din joc.Acum sa trecem la bibliografia din joc . Sobo s-a inascut in Las Venturas cu parinti respectuosi fara prea multi bani , ei traiau intr-un mic apartament cu chirie , tata-l lucra mechanic iar mama era somera.Tata-l avand o tumoare pe creer , a murit , iar atunci cand nu mai puteam platii chiria au fost dati afara din gasoniera.Mama a murit iar neavand bani sobo s-a mutat in Los Santos , iar acolo si-a luat jobul de la niste hoti de masini , el fura masini si primea bani.Bine-nteles ei au fost prinsi de politie si bagati la inchisoare.Sobo a descoperit pariurile , de aici a scos multi bani , acum el este bogat si traieste bine

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 16 ani

-Sexul: Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate): RM.Valcea

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dv : -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) : CioCio.

-Sex (masculin/feminin): Masculin.

-Varsta (in joc): 18 ani.

-Factiuni precedente: Departamentul de politie , Grove Street. , Ballas , Departamentul de politie.

-De ce ati parasit ultima factiune ? : M-am certat cu liderii :whistle:

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : Am detinut rank 3 in PD si rank 2 in Ballas.

-Cat timp dedicati jocului ? In jur de 4-5 ore de zi,depinde de timpul liber.

-De ce doriti acest job?: Sa fac parte din gangul DNB.

-Care este level-ul caracterului dvs? Level 10.

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte:

CioCio s-a nascut in vara anului 1992,in Los Santos.Deoarece CioCio era orfan, isi castiga banii de mancare din furturi.La 13 ani a fost dat afara din casa in care avea chirie pentru neplatirea ei.La 15 ani a cunoscut un om care facea trafic de arme,CioCio s-a alaturat acelui mafiot pt a-l ajuta.Dupa cateva luni,el s-a aliat cu o banda de mafioti afro-americani,care faceau trafic de droguri si arme.Dupa un an cel mai bun prieten a fost omorat de unul dintre afro-americani.Acum CioCio vrea sa se alature mafiei "The White Hand" pentru a se razbuna.In mafie s-a certat cu unul dintre membri,s-au luat l-a bataie pana CioCio l-a omorat.Dupa cateva luni petrecute in mafie,el s-a angajat la Police Departament.In politie a prins multi infractori periculosi din Los Santos.Intr-o interventie a echipei SWAT,din care facea si el parte,a fost impuscat in umar .Dupa 5 luni de stat in spital, si-a dat demisia din PD.El s-a dus inapoi la prietenii lui,in mafie.Dupa multe jafuri,omoruri,seful mafiei a fost omorat de membrii unui gang numit "Aztecas".CioCio era urmarit de politie in toata lumea,daca avea sa fie prins,avea condamnare la moarte prin injectie letala.La moartea sa,membrii mafiei s-au despartit.Facand afaceri de mii de dolari,a devenit unul dintre cei mai mari bogatasi din Los Santos.Fiind bogat avea multi dusmani care ii vroiau averea.In anul 2005 avea sa faca afacerea vietii lui,de 3 miliarde de dolari.Vroia sa cumpere Banca Nationala din Los Santos detinuta de un alt mafiot.

CioCio a avut incredere in el,si i-a dat toti banii.Dupa ce i-a dat banii,si-a dat seama ca a fost fraierit.Fara dovezi,politia nu putea actiona.A dormit saptamani intregi pe strada,nu avea bani de mancare.Intr-o zi a primit un telefon de la seful unei organizatii de asasini.Seful organizatiei il cauta pentru abilitatea sa de a omora..

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 18 ani.

-Sexul: Masculin.

-Orasul in care locuiti (in realitate): Bacau.

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: As vrea sa imi bata dealer'ul la usa.:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) : Cypsa

-Sex (masculin/feminin): M

-Varsta (in joc): 17

-Factiuni precedente: Smurd,PD,NG,Hitman,Ballas,DNB

-De ce ati parasit ultima factiune ? : -

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : -

-Cat timp dedicati jocului ? 6 ore/zi

-De ce doriti acest job? Deoarece imi place acest gang si alianta.

-Care este level-ul caracterului dvs? 15

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: Cypsa este un om simplu si cinstit care locuia impreuna cu familia sa in mijlocul orasului Los Santos, chiar langa cartierul cunoscutei mafii, Mafia. El era un mecanic renumit si isi ajuta toti prietenii la nevoie. A fost de multe ori santajat de catre Mafia deoarece obisnuia sa participe la curse ilegale. Pana intr-o zi cand a plecat la politie si a declarat tot, el fiind iertat, iar jumatate din membrii mafiei fiind arestati. Atunci ei au jurat c-o sa se razbune. Ceva mai tarziu, totul era bine si frumos pana cand intr-o zi sotiasi copilul lui de doar 6 ani, au fost asasinati de catre mafioti. De atunci s-a gandit sa intre in gang-ul DNB ca sa-si razbune familia .

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 17

-Sexul: M

-Orasul in care locuiti (in realitate): Bacau

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

-Nume (in joc) :Danutzu

-Sex (masculin/feminin):Masculin

-Varsta (in joc):14 ani

-Factiuni precedente:SMURD.

-De ce ati parasit ultima factiune ? :Pentru ca am salvat destula lume si as dori sa incerc si altele factiuni.

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? :Da rank 4 si am salvat doi oameni de la moarte .

-Cat timp dedicati jocului ?2-3 ore pe zi dimineata de la 08:00-la 10:00

-De ce doriti acest job? pPai eu as dori aces job as vrea sa ma pot duce kill si sa stau si eu intro familie mai mare .

-Care este level-ul caracterului dvs?Level 8

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte:Danutzu s-a nascut in maternitatea din Los Santos . Parintii lui erau niste oameni de rand , nici saraci , nici prea bogati . Pe la varsta de 11-12 ani Danutzu s-a imprietenit cu 2-3 DNBOISTI , si asa a inceput viata lui de cartier . Danutzu a intrat in DNB , a iesit pe motiv necunoscut si prin nevoia lui de a cunoaste toate gagurile a inceput sa le ia la rand : DNB apoi SFR apoi Grove Street . Plictisit de aceasta "viata de cartier" s-a gandit sa incerce ceva legal si asa si-a propus sa devina instructor si asa a fost . Dupa un timp in School Danutzu si-a dat seama ca viata lui nu are nici o legatura cu "viata legala" si sa decis sa intre in DNB , a stat ceva timp dar si-a amintit intr-o seara de factiunea DNB si pe loc i sa facut dor de tot ce inseamna DNB . Danutzu spera sa fie acceptat .

Informatii din viata reala:

-Varsta reala:14 ani

-Sexul:Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate):Vaslui

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:Nu am altceva de spus ,va rog acceptatima :D.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) :yAk

-Sex (masculin/feminin):Masculin

-Varsta (in joc):14

-Factiuni precedente:Politicieni,DNB,Triads,NG

-De ce ati parasit ultima factiune ? : Am fost demis

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : Doar Rank up

-Cat timp dedicati jocului ?:5-6 ore pe zi

-De ce doriti acest job?:Imi place sa fak parte intr-o echipa,deci imi place si munca in echipa

-Care este level-ul caracterului dvs?:11

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte:yAk sa nascut in Los Santos intr-o familie saraca.La virsta de 17 ani sa mutat impreuna cu familia sa in Liberty City.La 19 ani el a devenit membru al unui gang si atunci a inceput povestea lui ca mafiot.Acel gang planuise sa atace un club din oras care se zvonea ca apartine unei mafi puternice si astfel ei ar fi devenit faimosi si temuti in tot orasul.Prostia lor era ca gangul era format din niste copi ca nu stiau ce inseamna razboi si riscurile acestuia.Totul sa terminat cu un schimb de focuri, toti au fost macelariti in acea noapte mai putin eu care am avut noroc si am reusit sa scap si sa ma alatur acelor mafioti.Timp de 5 ani am continuat sa incalc legea si sa devin din ce in ce mai renumit pina am ajuns sa devin coliderul mafiei.Dar intro zi totul avea sa se termine pentru mine, impreuna cu un grup destul de mare am planuit sa jefuim una din bancile din Liberty City. In acea noapte unul din noi a tradat trimitind planul nostru la FBI, noi nu am aflat despre acea ambuscada care ni se pregatise, am continuat jaful,dar in urmatoarele secunde am fost inconjurati de elicoptere si masini.Nu am putut scapa si am facut puscarie 20 de ani.Dupa ce am iesit,am decis sa am duk in gangul Da Nang Boys sau pe scurt DNB.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala:12

-Sexul:Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate):Baia Mare

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:-

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) bibeLOW

-Sex (masculin/feminin):Masculin

-Varsta (in joc):20

-Factiuni precedente:Triads,NG

-De ce ati parasit ultima factiune ? :Am fost demis

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? :Rank up

-Cat timp dedicati jocului ? 5-6 ore pe zi

-De ce doriti acest job? Este o factiune foarte serioasa,puternica si organizata

-Care este level-ul caracterului dvs? 17

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte:bibeLOW s'a nascut in Los Santos intr'o familie mare si cunoscuta de populatia San Andreas-ului.Parintii sai lucrau la barul "10 sticle verzi".In acel bar era plin de rau facatori evadati de la puscarie,care nu'i dadeau pace mamei sale,vroiau s'o violeze.bibeLOW s'a dus intr'o zi in vizita la mama sa,sa vada ce face.A vazut ca mafiotii isi bateau joc de mama sa si a inceput sa'i bata cu speranta de ai invinge,si sa o scape pe mama de "viol".A batut 3 Ballas dar al 4'lea l'a bagat in spital,l'a impuscat in piciorul drept.Doctorii i'au spus mamei ca nu va mai putea umbla nici odata,mama sa a lesinat auzind acest lucru.Mama sa a chemat cei mai buni doctori din lume,cu speranta de ai face acea operatie dureroasa.Doctorii l'au ajutat pe bibeLOW sa isi revina,iar el ca sa se razbune de cei din Ballas a decis sa se alature celor din DNB.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala:20

-Sexul:Male

-Orasul in care locuiti (in realitate):Baia Mare

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

-Nume (in joc) : Ronnie

-Sex (masculin/feminin): masculin

-Varsta (in joc): 15

-Factiuni precedente: -

-De ce ati parasit ultima factiune ? : -

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : -

-Cat timp dedicati jocului ? cca. 3-4/zi

-De ce doriti acest job? Pentru ca are un leader responsabil si activ si este una din factiunile mele preferate

-Care este level-ul caracterului dvs? 7

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: Ronnie s-a nascut intr-o lume a drogurilor din cartierul Chinatown la inceputul anilor 90.I-a pierdut pe cei apropiati la o varsta frageda.A crescut fara tata, iar mama lui a murit intr-un accident misterioas inainte ca acesta sa ajunga la adolescenta.In continuare a fost crescut de bunici.Dar visele lui l-au condus catre strazi, in acest caz, rau famatul Los Santos.Pe Vinewood, Ronnie a luptat pentru a-si castiga reputatia incepand ca si hot de masini.La varsta adolescentei este prins intr-un schimb de focuri intre 2 mafii puternice si Ronnie este impuscat de 3 ori.Urmatoarele luni si le petrece la reanimare.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 15

-Sexul: masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate): Pitesti

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: creativ, comunicativ, gata de a sari in ajutor

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) : Judge

-Sex (masculin/feminin): masculin

-Varsta (in joc): 17

-Factiuni precedente: UST , SFR , ballas

-De ce ati parasit ultima factiune ? : ca sa intru in dnb

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : NU

-Cat timp dedicati jocului ? 9-10 ore

-De ce doriti acest job? pentru a intra in cel mia tare gang DNB

-Care este level-ul caracterului dvs? 12

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte:

Judge s-a nascut in suburbiile orasului Los Santos. Crescand in saracie,a fost nevoit sa isi castige banii pentru a trai.Primul lui job a fost acela de Car Jacker din care si-a facut avere modesta. Politia la urmarit pe Judge vazand ca devine din ce in ce mai bogat, asa ca lau adaugat listei negre.A petrecut 2 ani in jail.Dupa ce si-a ispasit pedeapsa, Judge s-a apucat de Arms Dealear. Familia lui iubitoare fusese omorata de membri gangului Ballas, asa ca Judge s-a decis sa intre in cel mai tare si cel mai de gasca DNB, pentrur a putea sa se razbune.

Informatii despre viata reala:

-Varsta reala: 17

-Sexul: masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate):Rm.valcea

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) : f1re

-Sex (masculin/feminin): masculin

-Varsta (in joc): 16

-Factiuni precedente: Ballas

-De ce ati parasit ultima factiune ? : lider incapabil, membrii slabani.

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : -

-Cat timp dedicati jocului ? 5-6 h

-De ce doriti acest job?: De ce ? Sa fim " za best "

-Care este level-ul caracterului dvs? 9

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: f1re. Acesta urma sa fie numele unui copil perfect sanatos nascut la maternitatea din Las Venturas. Parintii lui erau originari din Tokyo, insa erau stabiliti in Las Venturas de 10 ani. Tatal lui f1re facea parte din Da Nang Boys, gangu' local care teroriza imprejurimile. Situatia materiala a familiei era stabila. Mama sa era casnica, dar banii pe care ii producea tatal lui f1re erau suficienti. Micul f1re a dus o copilarie normala, a avut parintii langa el + o multime de tovarasi de joaca. Ajungand in perioada adolescentei, aceste incepe afacerile cu droguri. Banii nu erau o problema, iar f1re avea acces la toti traficantii de droguri. In prezent, f1re are 17 ani. Impreuna cu tatal sau, acesta a reusit sa se integreze si in traficul de arme. Crezand ca este pregatit sa fie un gangster, tatal lui f1re il sfatuieste sa aplici pentru DNB. f1re ii urmeaza sfatul si aplica ...

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 17

-Sexul: M

-Orasul in care locuiti (in realitate): Drobeta Turnu Severin

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

-Nume (in joc) : n0thing

-Sex (masculin/feminin): Masculin

-Varsta (in joc): 15

-Factiuni precedente: Politicienii, Armata, SMURD

-De ce ati parasit ultima factiune ? : inactivitatea celorlalti membrii, dorinta de a incerca si altceva

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : Rank 4 la medici si cei mai multi membrii salvati

-Cat timp dedicati jocului ?: zilnic in jur de 10 ore daca nu chiar mai mult

-De ce doriti acest job? : m-am saturat de factiunile legale

-Care este level-ul caracterului dvs?: 11

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: n0thing s-a nascut in Los Santos la spitalul Jefferson. In familia sa este singurul copil, partintii lui avand fiecare cate un merit in ceea ce face. Tatal sau lucreaza ca si pompier la spitalul din San Fiero, unde este pompierul anului, iar mama sa doctor la spitalul din Los Santos unde este cel mai bun chirurg. n0thing a studiat scoala primara si gimnaziul la Scoala Generala Los Santos, iar liceul l-a facut la Colegiul National "Carl Johnson" San Fiero. Pentru inceput s-a alaturat politicienilor, unde a luat interviuri la diferite personalitati din lumea mondena a San Andreasului, a candidat la presedentia tarii si a ajutat foarte multi jucatori, dar dupa doi ani el s-a plictisit si a plecat. Dupa aceasta s-a dust la Academia Militara Las Venturas, unde doi ani a muncit in prinderea celor mai de temut infractori, unul dintre infractorii pe care i-a cautat fiind pana si in ziua de astazi liber, numele lui fiind MrDexter. Dupa multe incercari in al prinde pe acest infractor, esuand la fiecare incercare a plecat din armata si s-a gandit ca poate i-ar fi mai bine daca ar lucra ca si doctor, la fel ca si mama sa. Dupa ce a ajuns doctor a fost foarte incantat, pentru ca a salvat multe vieti, dar pentru ca era singurul medic din acel spital iar solicitarile erau foarte mari si nu avea nici materialele necesare operatiilor, a decis sa plece si de aici. Acum el isi doreste sa ajunga un mafiot de temut sub indrumarea celui mai de temut infractor MrDexter.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: aproape 15

-Sexul: Masculin

-Orasul in care locuiti (in realitate): Iasi

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Nume (in joc) : Chesster

-Sex (masculin/feminin): masculin

-Varsta (in joc): 16

-Factiuni precedente: dnb , ballas

-De ce ati parasit ultima factiune ? : sa intru dnb

-Detineti vreun record, un premiu special, o calificare in o factiune ? : - rank 5 dnb

-Cat timp dedicati jocului ? 8 - 9 h

-De ce doriti acest job?: pt ca e un gang frumos si puternic

-Care este level-ul caracterului dvs? 13

-Biografie (a caracterului) - minim 100 cuvinte: Intr`o vara a anului 1993 s-a nascut un baiat pe nume Chesster care avea mult drag pentru mama lui . baiatul urmase o scoala , dupa aceea un liceu iar in timp ce avea examenul de Bacalaureat mama lui se stinsese din viata . El ramasese cu tatal sau care era somer . Nu si-a dat seama dar sustinea ca e prea tanar sa munceasca pentru ca avea probleme cu sanatatea si inca nu ii trecuse nimic . Intr`o zi cand a terminat tratamentul pentru boala pe care o avea , s`a apucat de munca si a inceput cu ceva legal , ca mecanic unde repara masini si toate cele datorita instruirii practice de la scoala . Se apuca deodata de furtul de masini datorita oboselii si stresului provenite de la jobul de mecanic , risca foarte mult insa nu este prins , dupa care incearca sa se apuce de vandut peste pe care il pescuia chiar el . S`a gandit ca nu este bine sa tina un job ilegal si se facuse detectiv si incercase sa aplice CV`ul pentru Departamentul de Politie , dar acolo picase din cauza ca probele erau cam grele pentru el . Acum vrea sa intre intr`un gang si sa inceapa o viata usoara in care daca este nevoie sa omoare si politia pentru a se razbuna . Cel mai bne este in DnB

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 16

-Sexul: Male

-Orasul in care locuiti (in realitate): Tl

-Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...