Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru al Armatei

Recommended Posts

domnu pozele sunt pentru phill eu sunt RyPz0r....mai incearca altadata ;)

domnu pozele sunt pentru phill eu sunt RyPz0r....mai incearca altadata ;)

wrong am crezut ca la cazu meu vb srry.....asteptati decizia liderului ;)

Link to comment
Share on other sites

Nick: Alexutssu.

Level: 10 ( pot face 13 )

Numele membrului pe care il reclam: Jairoo

Dovezi: Aici cand m-a omorat cu wanted 3 pentru somatie , si inainte imi daduse wanted 1 ptr civ attack

View post on imgur.com

Aici cand mi-a dat wanted 1 aiurea

La sfarsit imi spune smeker : Nu vrei rearest?

O scurta descriere: Eram la pariuri ls , a venit un mafia tragea in mine , i-am spus lui jairoo dupa cum se vede si in ss sa-i dea wanted , iar el mi-a dat mie wanted 1 civ atack , apoi m-a intrebat repede daca ma predau , nici bine nu am apucat sa raspund ca da ( stiind ca mi-a dat wanted aiurea ) , mi-a dat apoi wanted 3 pentru somatie :| ( cand defapt se da wanted 2 ) si m-a omorat , nici pana in acest moment nu mi-a dat rearest .

Link to comment
Share on other sites

Guest Jairoo

Tu ar trebuii in momentul de fata sa iei blacklist permanent

Motivul wantedului : http://postimage.org/image/oamxrlz7r/

http://postimage.org/image/4cmp04egj/

http://postimage.org/image/55fb7v4fd/ - este acolo langa tufisuri si trage in sfr

http://postimage.org/image/dymsajsl1/ - aici te-ai batut cu eminem si nu cred ca ia scazut viata singura

intradevar am gresit cu watedul , dar te-am rugat cu rearest da tu nu ai vrut

Minciuna : http://postimage.org/image/k8kzm9aox/

#alta data vezi cuii ii faci post , eu la orice faza fac poze

Link to comment
Share on other sites

Nick: AndreySan

Level: 6

Numele membrului pe care il reclam: Jairoo

Dovezi: Click

O scurta descriere: Dupa cum se vede si in imagine eram la un war cu baietzi si cand vine Jairoo cel viteaz cu ceilalti Cop's sa elibereze zona, ok n-am zis nimic am plecat, cand vad vine jairoo dupa mine si imi da wanted 3 pentru war si eu ce plecasem , cand colo dupa nici 1 minut ce primisem wanted +4 si se face (7) imi mai da o data wanted cu motivul 'War' stau si ma intreb in gand, oare eu sunt clona ? da de doua ori wanted este inadmisibil asa ceva.

P:S : Nici macar Clear nu am primit pentru greseala facuta de el

Link to comment
Share on other sites

Guest Jairoo

Nick: AndreySan

Level: 6

Numele membrului pe care il reclam: Jairoo

Dovezi: Click

O scurta descriere: Dupa cum se vede si in imagine eram la un war cu baietzi si cand vine Jairoo cel viteaz cu ceilalti Cop's sa elibereze zona, ok n-am zis nimic am plecat, cand vad vine jairoo dupa mine si imi da wanted 3 pentru war si eu ce plecasem , cand colo dupa nici 1 minut ce primisem wanted +4 si se face (7) imi mai da o data wanted cu motivul 'War' stau si ma intreb in gand, oare eu sunt clona ? da de doua ori wanted este inadmisibil asa ceva.

P:S : Nici macar Clear nu am primit pentru greseala facuta de el

Da recunosc gresala si imi pare rau !!!! Imi cer scuze fata de tine ca din cauza mea ai stat atat in jail .

Cred ca am gresit atunci cand am dat wanted 3 wae am vrut sa corectez in "war" si sa dau wanted la id 7 , dar... am gresit si imi accept pedeapsa

Link to comment
Share on other sites

Nick: RyPz0r

Level: 15

Numele membrului pe care il reclam: Lester

Dovezi: 1. aici imi da w2 ca l-am fakut nab si eu stiu ca nab nu este jignire -

View post on imgur.com
,

2. aici el si jairoo vin la event sa ma omoare ca am w2 -

View post on imgur.com
,

3. aici ma omoara -

View post on imgur.com

4. si aici o dovada ca erau membri pd/fbi -

View post on imgur.com
,
View post on imgur.com

O scurta descriere: eram la cai si lester a inceput sa ii omoare pe civil si nu aveau niciunu wanted, eu il fak nab si imi da w2 pt jignire si asta nu ii jignire, dupa care ma duk la event si el cu jairoo vin si ma omoara la w2...eu stiu ca NG actioneaza la w6+

Intr-adevar, 'Newbie' nu este jignire,dar ai zis-o cu scopul de a-l jignii.. se vede in poza post-ata de tine.

Din pozele tale nu dovedesti cine te-a omorat,ai doar 2 poze in care apare Jairoo plimbandu-se pe acolo..

Un soldat are dreptul de a actiona la orice wanted acordat de el, atata timp cat suspectul nu paraseste zona producerii evenimentului care a degenerat gradul de urmarire.

Lester nu primeste nimic (Dovezi insuficiente).

Nick: PhilL

Level: 20

Numele membrului pe care il reclam: Jairoo + Lester

Dovezi: In descriere

O scurta descriere: Totul incepe cand, inger face un event " primul care ma da jos din masina ... " Merg la event castiga un player... nush care. Duelandu-ma cu un grove, il omor, ii iau nrg si merg cu el la banca, dupa ce iau hp las nrg langa intrare si cand ies il gasesc pe Jairoo soferul si Leste Soferul, ok, nimic de zis ... ii intreb de ce imi iau nrg si apas F sii dau jos. primesc wanted 1 fara sa fug cu nrg sau ceva, in schimb vine un hitman " Simple_ " fura nrg si fuge cu el... asta inainte sa primesc wanted. Dupa ce primesc wanted... Fug cu un alt motor BF 500 parca primesc wanted penrtu somatie [conversatiile ce dovedesc ca eu eram pe nrg de la eventul lui inger sunt in wanted furt si somatie! ]. Dupa ce fug putin de ei cei 2 vin pe nrg dupa mine, le fur nrg si cei 2 isi iau un zr 350. Dar de ce sa vina la wanted cu un nrg si apoi zr-350 fiind masina lor lovita intra in mine si exploedaza amn2 [ se vede cum i-am intrebat de ce vin la wanted pe nrg, scz greseala de scriere ]. Dupa ce au explodat eu incep sa rad si-i dau /whisper lui Jairoo " ce naaabi " in schimb primesc cadou... ghiciti ce:wanted pt jignire . Pana acum wanted 4 ... intre timp cei 2 vin din area si trag in mine ma duc langa masina lor neavand arma [ pistoalele lor le-am consumat pe grove-ul din poza ci jignire deci clar nu aveam arma + ca se vede in poza asta cum cer arma ] si incep sa dau cu pumnii in masina lor si ghiciti ce primesc bonus: O da wanted pt cop atack. Dupa care intr-un mod trist ajung aici: Hotelul cu gratii

Pentru cei ce nu stiu : Termenii : Nab Nub Newb si alte derivarii vin de la cuvantul de baza "NEWBIE" care vine din engleza, care NU e jignire, care inseamna INCEPATOR

EDIT # :

http://postimage.org/image/4nu7yxk69/ - aici imi furi motoru

http://postimage.org/image/pp3k5dcgr/ - aici esti somat

Eu sunt sensibil , si pt mine la experienta mea de joc sa ma faca unu ca tine incepator e o jignire pt mine

Prietene, nu ti-am furat motorul, am apasat F pentru ca era motorul meu , dupa care Simple_ din poza ta, imi fura motorul si fuge

Cu somatia nu am nici o problema, nu de asta imi pasa.

Daca esti sensibil NU este problema mea ;) Atata timp ce faci treburi de incepator ... practic si teoretic esti un incepator. + De asta, asta e opinia mea.

EDIT ## :

Nick: Lester

Rank: 1

Motivul demisiei: Nu prea mai am timp de jocuri, imi pare rau ca a trebuit sa ma despart asa repede de voi, ati fost niste colegi buni.TheOne si Paul va multumesc pentru sansa acordata, sunteti niste lideri de nota 20.

Sa fim seriosi, ne facem de cap inainte sa ne dam demisia? Nu asa.

Am folosit EDIT pentru a evita posturile si warn-urile.

Pe viitor te rog sa formulezi plangerea clar si concis , din ce ai scris tu acolo nu inteleg nimic..

Wanted-ul pentru furt - In poza post-ata de Jairoo se vede pe map cum un ballas (tu) fuge cu motorul.Nu vad nici o poza prin care sa dovedesti ca Simple a furat motorul.

Wanted-ul pentru somatie a fost acordat corect,in poza post-ata de tine se vede ca erai langa barci ls (de la banca) si apare in chat somatia lui Lester.

Tu aveai NRG , probabil ca nu era nici un membru rank 4+ sa vina cu hunter-ul, asa ca au luat si ei NRG.Dupa ce le-ai furat motorul normal ca au luat masina.. pentru a-si continua urmarirea.(Sau trebuia sa vina pe jos ?).

Pentru acele /w-uri cu 'ce nabi si =))))' .. meritai mai mult decat wanted,pentru ca i-ai provocat. => Wanted acordat corect.

"Incep sa dau cu pumnii in masina lor si ghiciti ce primesc bonus: O da wanted pt cop atack. " - De asemenea,au actionat corect.

Lester si Jairoo nu primesc nimic,in schimb tu primesti blacklist pentru vanatoare.

Nick: Alexutssu.

Level: 10 ( pot face 13 )

Numele membrului pe care il reclam: Jairoo

Dovezi: Aici cand m-a omorat cu wanted 3 pentru somatie , si inainte imi daduse wanted 1 ptr civ attack

View post on imgur.com

Aici cand mi-a dat wanted 1 aiurea

La sfarsit imi spune smeker : Nu vrei rearest?

O scurta descriere: Eram la pariuri ls , a venit un mafia tragea in mine , i-am spus lui jairoo dupa cum se vede si in ss sa-i dea wanted , iar el mi-a dat mie wanted 1 civ atack , apoi m-a intrebat repede daca ma predau , nici bine nu am apucat sa raspund ca da ( stiind ca mi-a dat wanted aiurea ) , mi-a dat apoi wanted 3 pentru somatie :| ( cand defapt se da wanted 2 ) si m-a omorat , nici pana in acest moment nu mi-a dat rearest .

Jairoo primeste un avertisment pentru ca a acordat wanted gresit. (Trebuie wanted 3 [1 Civ atack + 2 Somatie] , nu 4). Cat despre faptul ca te-a omorat,a fost 1 minut intre poza cand ai primit wanted/ai fost omorat .. neavand timestamp nu pot sa-mi dau seama cat timp a trecut de la somatie.

Alexutssu. - Blacklist pentru vanatoare/minciuni.

Nick: AndreySan

Level: 6

Numele membrului pe care il reclam: Jairoo

Dovezi: Click

O scurta descriere: Dupa cum se vede si in imagine eram la un war cu baietzi si cand vine Jairoo cel viteaz cu ceilalti Cop's sa elibereze zona, ok n-am zis nimic am plecat, cand vad vine jairoo dupa mine si imi da wanted 3 pentru war si eu ce plecasem , cand colo dupa nici 1 minut ce primisem wanted +4 si se face (7) imi mai da o data wanted cu motivul 'War' stau si ma intreb in gand, oare eu sunt clona ? da de doua ori wanted este inadmisibil asa ceva.

P:S : Nici macar Clear nu am primit pentru greseala facuta de el

Avand in vedere greseala aceasta + cea de mai sus, Jairoo o sa fie demis.

Link to comment
Share on other sites

nick: outlook

Level: 26

Numele membrului pe care il reclam: bogdan

Dovezi: 9vtDc.jpg9Fars.jpgAeZx2.jpg

O scurta descriere: Eram la pariuri ls , si eram 3 mafioti si cativa civili si am tras in bogdan iar el mi-a dat wanted 4 pentru cop atac desi era depasit numeric, insa eu mai aveam si wanted 2 .

iar el dupa ce mi-a dat wanted a actionat singur..

Link to comment
Share on other sites

Deci recunosti ca m-ai atacat. Inseamna ca nu este nevoie sa mai pun pozele in care trageai.

Eu imi vedeam de ale mele, mi-am pus bilet si nu aveam nicio treaba cu tine sau cu mafiotii tai. Ai inceput din senin sa tragi in mine, dar nu ti-am dat wanted imediat. Am zis dupa "iti dau wanted?" Ma refeream sa nu mai tragi sau primesti. Tot nu ai incetat. Nu mai pot eu ca erati 3. Aia 2 nici nu aveau treaba.

Rambo stiam ca se numeste atunci cand tu ca si cop mergi de unul singur intre multi mafioti si ii somezi cu mesaje de genul : preda-te, stop.. control, incetati sa va mai atacati sau stiu eu ce altceva. Tu vii si tragi din senin. Nu vroiai sa stau sa ma omori ?

Cat despre faza ca aveai deja wanted 2, nu am fost eu atent. Si totusi ... tu in loc sa spui ''mersi ca nu mi-ai adunat wanted-ul'', tu vii si te plangi pentru asta ? Te plangi ca stai mai putin ? Asta miroase a vanatoare.

Inca o chestie. Sunteti deja enervanti si foarte plictisitori cu replica asta:

http://postimage.org/image/3o76i3hpd/

Link to comment
Share on other sites

nick: outlook

Level: 26

Numele membrului pe care il reclam: bogdan

Dovezi: http://i.imgur.com/9vtDc.jpg http://i.imgur.com/9Fars.jpg http://i.imgur.com/AeZx2.jpg

O scurta descriere: Eram la pariuri ls , si eram 3 mafioti si cativa civili si am tras in bogdan iar el mi-a dat wanted 4 pentru cop atac desi era depasit numeric, insa eu mai aveam si wanted 2 .

iar el dupa ce mi-a dat wanted a actionat singur..

Nu stiu de unde o scoateti voi pe asta cu "am tras si mi-a dat wanted desi era depasit numeric" ...are tot dreptul sa iti acorde wanted, nu are voie sa te execute atata timp cat e singur...sunt 2 lucruri diferite. Bogdan nu primeste nimic.

Caz inchis!

Link to comment
Share on other sites

Nick: GiGeL_FronE

Level: 3

Numele membrului pe care il reclam: SkullCandy

Dovezi: ZVqbF.png

O scurta descriere: Stateam de vorba cu noul primar Bytza si el era acolo si de o data imi da wanted 1 fara sa fac nimic cu motivul 'fura masini' sa fim seriosi ca FACETI DE RAS FACTIUNEA, am intrat si la jail pe nedrept si nici clear n-am primit nimic si dansu radea .. de copil sinistrat ce este

warn up pentru flame , si jigniri

Cand faci o plangere , te rog sa te rezumi la plangere si atat..

Edited by POLAR
sanctiune
Link to comment
Share on other sites

Nick: GiGeL_FronE

Level: 3

Numele membrului pe care il reclam: SkullCandy

Dovezi: ZVqbF.png

O scurta descriere: Stateam de vorba cu noul primar Bytza si el era acolo si de o data imi da wanted 1 fara sa fac nimic cu motivul 'fura masini' sa fim seriosi ca FACETI DE RAS FACTIUNEA, am intrat si la jail pe nedrept si nici clear n-am primit nimic si dansu radea .. de copil sinistrat ce este

Avand in vedere ca e incepator, SkullCandy primeste un avertisment pentru ca a acordat wanted 'aiurea' (Ai dat f la patriot si l-a scos pe TorQue afara,iar el ti-a dat wanted pentru furt).La urmatoarea greseala (oricat de mica) o sa fie demis.

In schimb,tu primesti blacklist pentru limbaj,nu-ti permit sa vorbesti asa cu membrii mei,indiferent cat de mult au gresit.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Ewze

Level: 13

Numele membrului pe care il reclam: [smokers]malboro

Dovezi: 1 , album.3img

O scurta descriere: Prima data ma amenintat,ca ma omoara. Am picat cu jaguar,am facut egal eu am dat 6-4 el 5-5 si la filtzer,a castigat Jaguar. L-am intrebat de ce a castigat el,apoi vine smokers si ma omoara ,pe motiv : ai pierdut !

Link to comment
Share on other sites

Nick: Ewze

Level: 13

Numele membrului pe care il reclam: [smokers]malboro

Dovezi: 1 , album.3img

O scurta descriere: Prima data ma amenintat,ca ma omoara. Am picat cu jaguar,am facut egal eu am dat 6-4 el 5-5 si la filtzer,a castigat Jaguar. L-am intrebat de ce a castigat el,apoi vine smokers si ma omoara ,pe motiv : ai pierdut !

Si dovezile unde sunt?

Link to comment
Share on other sites

Nick: Jairoo

Level: 22

Numele membrului pe care il reclam: [smokers]malboro

Dovezi: http://postimage.org/image/x2bidcqd3/

http://postimage.org/image/62k8261i3/

http://postimage.org/image/yennbc60n/

O scurta descriere: Uitativa si voi ce incompetent aveti in factiune , cred ca avea regulamentu scris pe foie . Greselile:

1. wanted la event

2. pentru cop kill se da wanted 6

3. dupa ce da wanted zice ca imi da imd rearest cu 6

#Vreau ca asta sa fie demis . Nu are ce cauta in ng. Maine cred ca baga tot sv in jail

## aveam si 8k mats

Link to comment
Share on other sites

Nick: Jairoo

Level: 22

Numele membrului pe care il reclam: [smokers]malboro

Dovezi: http://postimage.org/image/x2bidcqd3/

http://postimage.org/image/62k8261i3/

http://postimage.org/image/yennbc60n/

O scurta descriere: Uitativa si voi ce incompetent aveti in factiune , cred ca avea regulamentu scris pe foie . Greselile:

1. wanted la event

2. pentru cop kill se da wanted 6

3. dupa ce da wanted zice ca imi da imd rearest cu 6

#Vreau ca asta sa fie demis . Nu are ce cauta in ng. Maine cred ca baga tot sv in jail

## aveam si 8k mats

RETRAG

Link to comment
Share on other sites

Nick: Quincey

Level: 13

Numele membrului pe care il reclam: paulvasile

Dovezi: 1 2 3

O scurta descriere: Eram pe langa area51 , doream sa ajung la infernus , deodata , ma trezesc cu paulvasile ca trage in mine , apoi imi trimite whisper zicandu`mi "Te-am vazut , ai wanted" Din cate stiu , nu este voie sa primesc whisper , dar nu asta este problema , l-am asteptat sa vina la mine , apoi mi-a spus "Dispari sau ai wanted" Acel dispari nu cred ca este un limbaj tocmai adecvat pentru un membru al armatei , dar , mai stand putin , mi-a dat w.10 , motiv area , dar eu nici macar nu eram IN area , w.10 se da doar pentru survolarea areei 51 sau patrunderea in area 51 , eu nici de cum nu am intrat !

Wanted 10

Drive by

Kamikazee

Omorarea cu elicea elicopterului

Patrundarea in area 51

Survolare area 51

# Cer sa fie taxat pentru limbaj cat si pentru wanted !

Link to comment
Share on other sites

Nick: Quincey

Level: 13

Numele membrului pe care il reclam: paulvasile

Dovezi: 1 2 3

O scurta descriere: Eram pe langa area51 , doream sa ajung la infernus , deodata , ma trezesc cu paulvasile ca trage in mine , apoi imi trimite whisper zicandu`mi "Te-am vazut , ai wanted" Din cate stiu , nu este voie sa primesc whisper , dar nu asta este problema , l-am asteptat sa vina la mine , apoi mi-a spus "Dispari sau ai wanted" Acel dispari nu cred ca este un limbaj tocmai adecvat pentru un membru al armatei , dar , mai stand putin , mi-a dat w.10 , motiv area , dar eu nici macar nu eram IN area , w.10 se da doar pentru survolarea areei 51 sau patrunderea in area 51 , eu nici de cum nu am intrat !

Wanted 10

Drive by

Kamikazee

Omorarea cu elicea elicopterului

Patrundarea in area 51

Survolare area 51

# Cer sa fie taxat pentru limbaj cat si pentru wanted !

Ca sa ajungi la infernus nu ai treaba cu area,in al doilea rand ne spui si nou ca e cu acea tinta din radar pusa pe area?In al treilea rand survolai area 51 :)

Link to comment
Share on other sites

Postez si eu pentru ca am fost implicat indirect.Eu am luat o masina si am venit cu paulvasile dupa tine sa te omoram.Tu nu faceai altceva decat sa te plimbi pe langa area...Zona area nu este doar dincolo de gard,ci toata zona aia care o vezi tu pana in cararea aceea.Sau pana la turnurile acelea aeriene.Observ ca tu ai sustras din wantedlist doar ce ti-a convenit.

Wanted 10

Drive by

Kamikazee

Omorarea cu elicea elicopterului

Patrundarea in area 51

Survolare area 51

Defilarea pe langa area 51

Si nu te mai mira pentru ca ti-a spus "Dispari" pana la urma e un joc,nimeni nu e usa de biserica,consider ca esti prea sensibil.O seara buna

Link to comment
Share on other sites

Nick: Quincey

Level: 13

Numele membrului pe care il reclam: paulvasile

Dovezi: 1 2 3

O scurta descriere: Eram pe langa area51 , doream sa ajung la infernus , deodata , ma trezesc cu paulvasile ca trage in mine , apoi imi trimite whisper zicandu`mi "Te-am vazut , ai wanted" Din cate stiu , nu este voie sa primesc whisper , dar nu asta este problema , l-am asteptat sa vina la mine , apoi mi-a spus "Dispari sau ai wanted" Acel dispari nu cred ca este un limbaj tocmai adecvat pentru un membru al armatei , dar , mai stand putin , mi-a dat w.10 , motiv area , dar eu nici macar nu eram IN area , w.10 se da doar pentru survolarea areei 51 sau patrunderea in area 51 , eu nici de cum nu am intrat !

Wanted 10

Drive by

Kamikazee

Omorarea cu elicea elicopterului

Patrundarea in area 51

Survolare area 51

# Cer sa fie taxat pentru limbaj cat si pentru wanted !

Ca sa ajungi la infernus nu ai treaba cu area,in al doilea rand ne spui si nou ca e cu acea tinta din radar pusa pe area?In al treilea rand survolai area 51 :)

Tu sti ma omule ce e survolarea? Daca nu cauta in DEX , sau nu , lasa , uite aici ! Si tinta pusa pe area , am pus deoarece m-am intalnit cu allen mai devreme !

SURVOLÁ, survolez, vb. I. Tranz. A zbura cu avionul deasupra unui teritoriu determinat. – Din fr. survoler.

Sursa: DEX '98 (1998) | Ad?ugat? de Felicia | Semnaleaz? o gre?eal? | Permalink

Postez si eu pentru ca am fost implicat indirect.Eu am luat o masina si am venit cu paulvasile dupa tine sa te omoram.Tu nu faceai altceva decat sa te plimbi pe langa area...Zona area nu este doar dincolo de gard,ci toata zona aia care o vezi tu pana in cararea aceea.Sau pana la turnurile acelea aeriene.Observ ca tu ai sustras din wantedlist doar ce ti-a convenit.

Wanted 10

Drive by

Kamikazee

Omorarea cu elicea elicopterului

Patrundarea in area 51

Survolare area 51

Defilarea pe langa area 51

Si nu te mai mira pentru ca ti-a spus "Dispari" pana la urma e un joc,nimeni nu e usa de biserica,consider ca esti prea sensibil.O seara buna

Dar tie ti se pare corect un asemenea limbaj , pentru un membru al armatei ?

Link to comment
Share on other sites

Nick: Quincey

Level: 13

Numele membrului pe care il reclam: paulvasile

Dovezi: 1 2 3

O scurta descriere: Eram pe langa area51 , doream sa ajung la infernus , deodata , ma trezesc cu paulvasile ca trage in mine , apoi imi trimite whisper zicandu`mi "Te-am vazut , ai wanted" Din cate stiu , nu este voie sa primesc whisper , dar nu asta este problema , l-am asteptat sa vina la mine , apoi mi-a spus "Dispari sau ai wanted" Acel dispari nu cred ca este un limbaj tocmai adecvat pentru un membru al armatei , dar , mai stand putin , mi-a dat w.10 , motiv area , dar eu nici macar nu eram IN area , w.10 se da doar pentru survolarea areei 51 sau patrunderea in area 51 , eu nici de cum nu am intrat !

Wanted 10

Drive by

Kamikazee

Omorarea cu elicea elicopterului

Patrundarea in area 51

Survolare area 51

# Cer sa fie taxat pentru limbaj cat si pentru wanted !

Ca sa ajungi la infernus nu ai treaba cu area,in al doilea rand ne spui si nou ca e cu acea tinta din radar pusa pe area?In al treilea rand survolai area 51 :)

Tu sti ma omule ce e survolarea? Daca nu cauta in DEX , sau nu , lasa , uite aici ! Si tinta pusa pe area , am pus deoarece m-am intalnit cu allen mai devreme !

SURVOLÁ, survolez, vb. I. Tranz. A zbura cu avionul deasupra unui teritoriu determinat. – Din fr. survoler.

Sursa: DEX '98 (1998) | Ad?ugat? de Felicia | Semnaleaz? o gre?eal? | Permalink

Postez si eu pentru ca am fost implicat indirect.Eu am luat o masina si am venit cu paulvasile dupa tine sa te omoram.Tu nu faceai altceva decat sa te plimbi pe langa area...Zona area nu este doar dincolo de gard,ci toata zona aia care o vezi tu pana in cararea aceea.Sau pana la turnurile acelea aeriene.Observ ca tu ai sustras din wantedlist doar ce ti-a convenit.

Wanted 10

Drive by

Kamikazee

Omorarea cu elicea elicopterului

Patrundarea in area 51

Survolare area 51

Defilarea pe langa area 51

Si nu te mai mira pentru ca ti-a spus "Dispari" pana la urma e un joc,nimeni nu e usa de biserica,consider ca esti prea sensibil.O seara buna

Dar tie ti se pare corect un asemenea limbaj , pentru un membru al armatei ?

Bine domnul stie tot,am gresit,si tu scoti ochii pentru asta.Apropo iti dadeai intalniri cu allen in area?

Link to comment
Share on other sites

Nick: Quincey

Level: 13

Numele membrului pe care il reclam: paulvasile

Dovezi: 1 2 3

O scurta descriere: Eram pe langa area51 , doream sa ajung la infernus , deodata , ma trezesc cu paulvasile ca trage in mine , apoi imi trimite whisper zicandu`mi "Te-am vazut , ai wanted" Din cate stiu , nu este voie sa primesc whisper , dar nu asta este problema , l-am asteptat sa vina la mine , apoi mi-a spus "Dispari sau ai wanted" Acel dispari nu cred ca este un limbaj tocmai adecvat pentru un membru al armatei , dar , mai stand putin , mi-a dat w.10 , motiv area , dar eu nici macar nu eram IN area , w.10 se da doar pentru survolarea areei 51 sau patrunderea in area 51 , eu nici de cum nu am intrat !

Wanted 10

Drive by

Kamikazee

Omorarea cu elicea elicopterului

Patrundarea in area 51

Survolare area 51

# Cer sa fie taxat pentru limbaj cat si pentru wanted !

Ca sa ajungi la infernus nu ai treaba cu area,in al doilea rand ne spui si nou ca e cu acea tinta din radar pusa pe area?In al treilea rand survolai area 51 :)

Tu sti ma omule ce e survolarea? Daca nu cauta in DEX , sau nu , lasa , uite aici ! Si tinta pusa pe area , am pus deoarece m-am intalnit cu allen mai devreme !

SURVOLÁ, survolez, vb. I. Tranz. A zbura cu avionul deasupra unui teritoriu determinat. – Din fr. survoler.

Sursa: DEX '98 (1998) | Ad?ugat? de Felicia | Semnaleaz? o gre?eal? | Permalink

Postez si eu pentru ca am fost implicat indirect.Eu am luat o masina si am venit cu paulvasile dupa tine sa te omoram.Tu nu faceai altceva decat sa te plimbi pe langa area...Zona area nu este doar dincolo de gard,ci toata zona aia care o vezi tu pana in cararea aceea.Sau pana la turnurile acelea aeriene.Observ ca tu ai sustras din wantedlist doar ce ti-a convenit.

Wanted 10

Drive by

Kamikazee

Omorarea cu elicea elicopterului

Patrundarea in area 51

Survolare area 51

Defilarea pe langa area 51

Si nu te mai mira pentru ca ti-a spus "Dispari" pana la urma e un joc,nimeni nu e usa de biserica,consider ca esti prea sensibil.O seara buna

Dar tie ti se pare corect un asemenea limbaj , pentru un membru al armatei ?

Bine domnul stie tot,am gresit,si tu scoti ochii pentru asta.Apropo iti dadeai intalniri cu allen in area?

Nu cred ca te intereseaza pe tine ,dar fie , ii eram dator cu 900k , deoarece ma imprumutat mai devreme ! :) Si apropo , tot nu sunt de acord cu limbajul ! :) Paulvasile dece nu posteaza , ii este rusine de gresala facuta? Dece sar doar colegii lui ?

Link to comment
Share on other sites

Nick: Quincey

Level: 13

Numele membrului pe care il reclam: paulvasile

Dovezi: 1 2 3

O scurta descriere: Eram pe langa area51 , doream sa ajung la infernus , deodata , ma trezesc cu paulvasile ca trage in mine , apoi imi trimite whisper zicandu`mi "Te-am vazut , ai wanted" Din cate stiu , nu este voie sa primesc whisper , dar nu asta este problema , l-am asteptat sa vina la mine , apoi mi-a spus "Dispari sau ai wanted" Acel dispari nu cred ca este un limbaj tocmai adecvat pentru un membru al armatei , dar , mai stand putin , mi-a dat w.10 , motiv area , dar eu nici macar nu eram IN area , w.10 se da doar pentru survolarea areei 51 sau patrunderea in area 51 , eu nici de cum nu am intrat !

Wanted 10

Drive by

Kamikazee

Omorarea cu elicea elicopterului

Patrundarea in area 51

Survolare area 51

# Cer sa fie taxat pentru limbaj cat si pentru wanted !

Nu inteleg,daca doreai sa ajungi la infernus, ce cautai in fata la poarta areei ? Daca ai vazut ca paulvasile a tras,sau ti-a zis ca te-a vazut trebuia sa pleci,nu sa-l astepti sa vina sau sa mergi la el.(Mai aveai si 'busola' setata pe area)

- Daca pui cursorul pe map in zona incercuita de drumul maro,vezi ca scrie 'restricted area' (Zona restrictionata).. adica nu ai voie acolo.

Wanted-ul a fost acordat corect.

Paulvasile primeste un avertisment verbal pentru limbaj,care nu este tocmai adecvat.

# Acesta este ultimul avertisment,cine posteaza mai mult de 1 reply / plangere o sa fie sactionat ! Martorii,postati cand vi se cere interventia.

Link to comment
Share on other sites

In primul rand te rog frumos sa nu minti eu nu am tras in tn prima data eram in curtea area si te-am vazut la poarta siam venit dupa tn .tu ai plecat mai incolo si eu am fugit dupa tn si ti-am vazut numele.Dupa am ajuns langa tine si ti-am zs "Dispari sau ai wanted" cum tu nu ai plecat ti-am dat wanted 10 cu motivul area si abia pe urma am inceput sa trag dupa tn.Tu ai fugit cu masina si pe urma te-ai intors inapoi in fata la area si am plecat cu Pityc dupa tn.In primul wanted-ul este acordat corect si in al doilea rand nu ti-am zis un cuvant foarte jignor, plus ca trebuia sa-ti dau direct wanted pentru ca in regulament scrie ca daca ai lvl mai mare de 3 primesti wanted 10 dar eu am fost bun cu tine si nu tiam dat wanted direct

Link to comment
Share on other sites

Nick: Quincey

Level: 13

Numele membrului pe care il reclam: paulvasile

Dovezi: 1 2 3

O scurta descriere: Eram pe langa area51 , doream sa ajung la infernus , deodata , ma trezesc cu paulvasile ca trage in mine , apoi imi trimite whisper zicandu`mi "Te-am vazut , ai wanted" Din cate stiu , nu este voie sa primesc whisper , dar nu asta este problema , l-am asteptat sa vina la mine , apoi mi-a spus "Dispari sau ai wanted" Acel dispari nu cred ca este un limbaj tocmai adecvat pentru un membru al armatei , dar , mai stand putin , mi-a dat w.10 , motiv area , dar eu nici macar nu eram IN area , w.10 se da doar pentru survolarea areei 51 sau patrunderea in area 51 , eu nici de cum nu am intrat !

Wanted 10

Drive by

Kamikazee

Omorarea cu elicea elicopterului

Patrundarea in area 51

Survolare area 51

# Cer sa fie taxat pentru limbaj cat si pentru wanted !

Nu primeste nimic. Am spus de n ori...Area 51 reprezinta toata zona marcata de tunurile de aparare aeriana aflate in afara gardurilor.

2zjdphf.png

Ce am marcat cu rosu inseamna area... ar trebuii sa stiti foarte bine treaba asta.

Caz inchis !

Link to comment
Share on other sites

Nick:NoComment

Level:4

Numele membrului pe care il reclam:Ffv

Dovezi: Q603f.pnghMerl.png

O scurta descriere: Eram in spawn(primarie) si eram acolo la intrare si vine ffv si ma omoara ca cica stau in drum,dar fara sa ma omoare putea sa zica frumos,NoComment te dai ? Dar nu,trebuie sa se dea ei smecheri,si dupa mi-a dat wanted ca i-am dat niste picioare.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...