Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru al Armatei

Recommended Posts

Guest k3NzZor

Nick: k3NzZor

Level: 2

Numele membrului pe care il reclam: TorQue

Dovezi: yCUtB.png

O scurta descriere: Eram la un event Lcs si era lag,m-am dat jos din masina si cand a revenit serverul am intrat in ea si dupa cateva sec trage in mine TorQue si ma duc spre el cu masina si ma intreaba daca e a mea masina si i-am spus ca da si fara niciun motiv ma omoara !

Am martor pe Andrei ( KENN )

Link to comment
Share on other sites

Nick: Madalyn

Level: 25

Numele membrului pe care il reclam: Broker

Dovezi: http://****.us/photo/my-images/850/samp038gr.png/ , http://****.us/photo/my-images/689/samp039yn.png/

O scurta descriere: Pai eram la Burger Nord cu Fonz. si Dominic . Ne-am urcat in Blade sa plecam in SF si apare nenea Broker din senin si incepe sa traga in mine fara sa-i zic sau sa-i fac ceva . o.O

Broker primeste un avertisment , asemenea scuze nu sunt de acceptat .

Nick: k3NzZor

Level: 2

Numele membrului pe care il reclam: TorQue

Dovezi: yCUtB.png

O scurta descriere: Eram la un event Lcs si era lag,m-am dat jos din masina si cand a revenit serverul am intrat in ea si dupa cateva sec trage in mine TorQue si ma duc spre el cu masina si ma intreaba daca e a mea masina si i-am spus ca da si fara niciun motiv ma omoara !

Am martor pe Andrei ( KENN )

Asteptam sa vedem ce are de zis si TorQue

Link to comment
Share on other sites

Guest k3NzZor

Am sa-i rog pe Andrei,DaMeLo sau RiscX sa posteze si ei in calitate de martori.Ai avut noroc ca nu te-am prins in poza atunci cand ai tras,dar eu nu fac post doar ptr. +1,eu fac acest post ca sa vada liderul ce membrii de "treaba" are el.

#O zi buna ! :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nick: k3NzZor

Level: 2

Numele membrului pe care il reclam: TorQue

Dovezi: http://i.imgur.com/yCUtB.png

O scurta descriere: Eram la un event Lcs si era lag,m-am dat jos din masina si cand a revenit serverul am intrat in ea si dupa cateva sec trage in mine TorQue si ma duc spre el cu masina si ma intreaba daca e a mea masina si i-am spus ca da si fara niciun motiv ma omoara !

Am martor pe Andrei ( KENN )

TorQue nu primeste nimic. Lipsa de dovezi. Data viitoare cand faci o plangere fa-o cap coada ca noi nu stam sa alergam dupa martorii tai sau sa iti cautam dovezi.

Caz inchis !

Link to comment
Share on other sites

Guest RiscX

Pot sa spun si eu ceva ca in calitate de martor ?

Eram la eventul acela Lcs organizat de Andrei si pe sfarsit de blocase serverul si cum sia revenit serverul k3NzZor s-a dus inapoi la masina sa si s-a urcat in ea,dupa cateva secunde incepe TorQue sa traga in masina pana ia foc.k3NzZor s-a dus langa el si TorQue l-a intrebat daca aceea era masina lui si k3NzZor a spus ca da si nu a durat mult pana cand acest TorQue l-a impuscat pe k3NzZor si l-a omorat . :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu cum intelegeti voi treaba asta cu "martori"....ai dovezi ca ai fost martor la aceasta situatie? cum pot eu sa ma bazez pe cuvintele tale, un necunoscut? pe cine sa cred? pe membrul meu care are un trecut cu o prestatie foarte buna in aceasta factiune sau pe un necunoscut care vine cu o acuzatie nefondata?

Link to comment
Share on other sites

Numele meu în joc: aLeXuTzU28

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Pityc

Screenshot-uri:

View post on imgur.com

Descriere a situa?iei (pentru cazurile în care plângerea necesit? o descriere, dac? e vorba de limbaj se în?elege din screenshot-uri): Eram pe un nrg-500 si am mers la deliver sa fac 1000 mats, cand ies Pityc ii pe nrg-ul meu , l-am luat si am primit wanted 10, eu stiu ca wanted 10 primesti numai pentru kamikazee, omor cu elicea si , Drive by ( acordati wanted 10 numai cand sunteti siguri ca respectivul a tras cu arma)

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): Panther

Martori: -

Link to comment
Share on other sites

Ti-am explicat de n ori in joc , ca te-am vazut eu cand erai cu DODO pe deasupra la area51 , ceea ce inseamna ( survolare area51 [wanted10]) eu eram cu hydra , nu stiu sigur daca m-ai vazut dar am tras si cateva rachete in tine , dar tu ti-ai continuat drumul spre NRG-uri, ce-i drept a intarziat putin pityc cu wanted-ul dar nu asta este problema .

# Ce scrie aici ?:

Wanted 10

Drive by

Kamikazee

Omorarea cu elicea elicopterului

Patrundarea in area 51

Survolare area 51

Defilarea pe langa area 51

Pityc nu primeste nimic .

Link to comment
Share on other sites

Nick: Shady

Level: 20

Numele membrului pe care il reclam: Cornwel

Dovezi: http://tinypic.com/r/5kh7j7/6

O scurta descriere: Stateam aiurea la cai, cantam etc, si vad ca se intoarce Cornwel ca cica de ce i-am facut pana, nu l-am bagat in seama, dupa accea mi-am dat seama ca era un hitman, m-a omorat, m-a dat spawn si tot mie imi da wanted 4 pt cop atack.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Shady

Level: 20

Numele membrului pe care il reclam: Cornwel

Dovezi: http://tinypic.com/r/5kh7j7/6

O scurta descriere: Stateam aiurea la cai, cantam etc, si vad ca se intoarce Cornwel ca cica de ce i-am facut pana, nu l-am bagat in seama, dupa accea mi-am dat seama ca era un hitman, m-a omorat, m-a dat spawn si tot mie imi da wanted 4 pt cop atack.

Asa sa incepem cu inceputul...

1 la mana: Erai cu Mitica si un Ballas la cai , no problem , am iesit afara si am plecat LSPD , deodata vad roata sparta si imi tremura camera , asta inseamna ca cnv a tras , tu fiind singurul din spatele meu , am venit la tine si ti-am zis " Pentruce tragi " , se vede in poza ... ... dupa am plecat iara si din nou trage in mine , dar de data asta te-am prins in poza. http://img705.imageshack.us/img705/4210/samp002nc.png dupa accea mi-am dat seama ca era un hitman, m-a omorat, m-a dat spawn si tot mie imi da wanted 4 pt cop atack.

, scuteste-ma de minciuni de 2 bani. Cum sa te omoare un hitman , iar eu sa fac damage la masina. ? Daca in poza arata clar ca tu erai cu tinta spre mn si ai si tras doar ca nu am prins in poza , oricum degeaba nu am facut poza aia , am vazut ca ai tras si te-am prins . Cum poti spune ca te-a omorat un hitman si iti dau tie cop atack =)) Astept decizia liderilor !

Link to comment
Share on other sites

Shady , eu din poza http://img705.imageshack.us/img705/4210/samp002nc.png vad ca tragi in el , tu cum poti sa vii aici si sa spui ca a tras un hitman in el ? Cornwell nu primeste nimic , iar tu la urmatoarea plangere de genul asta vei primi blacklist .

Link to comment
Share on other sites

Nick:GamYng

Level:13

Numele membrului pe care il reclam:Cornwell

Dovezi: lYXSH.pngfEQCp.png

O scurta descriere: Am fost la cursa si dupa accea plecasem cornwell a inceput sa traga in mine si i-am spus nab si mi-a dat w 2 pt jigniri cop. Nab nu este o jignire din cate stiu .

Link to comment
Share on other sites

Draga GamYng , eram in timpul cursei iar tu m-ai facut nub la benzinarie , dupa la finish iar ca cica am tras in tine ... erau acolo peste 10 playeri ... de unde stii ca am tras eu? Si despre Nub am intrebat pe /d si mi-au raspuns colegii din PD ca e jignire . Asa ca ... Scuteste-ma de minciuni. Daca ar fi sa facem o lista cu mincinosii servarului , tu ai fi primu , in plus nici macar nu ai fost arestat ;) ca ai parasit zona si nu am mai venit dupa tine. Asa ca vii pe forum sa te milogesti. Si scuteste-ma ca am tras in tine . Oricine de acolo putea sa traga .

O zi buna !

Link to comment
Share on other sites

Nick: Alexinho

Level: 19

Numele membrului pe care il reclam: Cornwel

Dovezi: -

O scurta descriere: Sunt la cai, am pofta de joaca si il omor pe ConnectD ( tovaras cu mine ) , eclipsse din F.B.I imi da wanted 3 pentru civ kill (AICI). Nu zic nimic si tac din gura. La 30 de secunde imi da stimabilul asta Wanted 5 motiv "trb de la inceput" => probabil nu stie sa scrie ( iti imprumut un abecedar ) . Deci el imi da wanted fara sa stie ce am facut, in loc sa rectifice eclipsse wantedul pe care mii l-a acordat gresit, vine asta si imi da el wanted , eu fiind pe langs GS LS iar el fiind oriunde dar numai in preajma mea NU. (AICI) . Asta fiind una din greselile mari, ma predau linistit bineinteles ca NU la el, pentru ca el nu era in preajma . Intru in jail, si ii cer explicatii, la care stimabilul imi da cu flit ( AICI) . El probabil nu stie de cat timp joc si ma considera un incepator ;;) . Daca nu se iau masuri impotriva lui, tinand cont ca te cunosc atat pe tine ( TheOne) cat si celelalte plangeri pe care le are(el avand rank 1) o sa vorbesc mai sus de atat :D

Cu stima, Alexinho.

Link to comment
Share on other sites

Nick:GamYng

Level:13

Numele membrului pe care il reclam:Cornwell

Dovezi: http://i.imgur.com/lYXSH.png http://i.imgur.com/fEQCp.png

O scurta descriere: Am fost la cursa si dupa accea plecasem cornwell a inceput sa traga in mine si i-am spus nab si mi-a dat w 2 pt jigniri cop. Nab nu este o jignire din cate stiu .

Pentru inceput.. Cuvantul "nub" vine de la "newbie" care are urmatoarea traducere: incepator...ceea ce rezulta ca "nub" nu este jignire....iar cu plangerea lui Alexinho s-a umplut paharul ceea ce duce la demiterea ta din aceasta factiune....astea nu sunt motive de wanted si nu aruncam cu wanted in stanga si in dreapta fara motiv. O zi buna.

Cornwell va fi demis, avand in vedere greselile facute la rank 1.

Cazuri inchise !

Link to comment
Share on other sites

Wanted fara motiv a? wanted fara motiv? Dupa ce ca Alexinho minte ca nu eram la cai. Avand in vedere ca a parasit zona nu am mai avut cum sa mam ia duc dupa el. Motivul wantedului 5 a fost: a facut w2 din kill , a primit w3 si trb 5 eu am usurat munca si i-am dat corect. M

Da ce sa mai . O sa apara si la cRs asta ...

Link to comment
Share on other sites

Guest k3NzZor

Nick: RiscX

Level: 11

Numele membrului pe care il reclam: Cretu_Stefan & TorQue

Dovezi:

View post on imgur.com

O scurta descriere: Aveam wanted 10 si Cretu_Stefan & TorQue au venit in spawn la mine si m-au omorat.Se poate vedea si din poze :angry1:

Link to comment
Share on other sites

Guest k3NzZor

Si nu inteleg cu ce au gresit , vroiai sa te invite la un suc ? NU , logic , ai wanted10 au venit frumos si te-au omorat . Cretu_Stefan & TorQue nu primesc nimic.

Omule,dar m-au omorat in spawn :banghead:

Link to comment
Share on other sites

Si nu inteleg cu ce au gresit , vroiai sa te invite la un suc ? NU , logic , ai wanted10 au venit frumos si te-au omorat . Cretu_Stefan & TorQue nu primesc nimic.

Omule,dar m-au omorat in spawn !!!!!!!! :banghead:

Eu din cate vad , nu erai in spawn , pentru ca ai trecut de acea poarta care o deschizi cu /gate , iar daca tu stateai 1 ora in spawn , vroiai sa stea langa tine sa se uite ?

#CAZ INCHIS

## te rog sa nu mai postezi aici sau vei fi sanctionat pe forum.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...