Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru al Armatei

Recommended Posts

Se vede clar ca erati mai multi acolo, daca nu ati fi avut wanted si tragea in voi din greseala, iar veneati cu plangerea

Al1n nu primeste nimic

Da... se vede clar ca eram 3 (doh minimap)... iar daca fugeam... cum se face ca individul din fatza mea are armura scazuta? Aaaa da... l-a trasnit Dumnezeu din ceruri

Link to comment
Share on other sites

Da, infrared e singur la wanted, dar tot nu inteleg de ce vanati atat.. E doar un joc, sunteti toti sensibili...

Infrared primeste avertisment pt ca e nou si o amenda de 100.000

CAZ INCHIS

Link to comment
Share on other sites

Nick: Bytza

Level: 28

Numele membrului pe care il reclam: Paul_Pop

Dovezi: fbK0e.jpg

O scurta descriere: eram la war cu factiunea cand vine asa zisul Paul_Pop si imi da wanted pentru cop attack . Vreau sa vad o dovada cum ca eu te-am atacat .

Link to comment
Share on other sites

Nick: Bytza

Level: 28

Numele membrului pe care il reclam: Paul_Pop

Dovezi: fbK0e.jpg

O scurta descriere: eram la war cu factiunea cand vine asa zisul Paul_Pop si imi da wanted pentru cop attack . Vreau sa vad o dovada cum ca eu te-am atacat .

Erati 3 ballasi(tu,aurica,sensei) si un Ust. Eu am venit cu Andryu la banca sa depozitez niste bani, si pe cand sa dau /enter ai tras in mine.Aurica era langa mine,doar tu cu SenSei erati acolo.L-am intrebat pe Andryu,el vazuse ca tu ai tras( ) => ti-am acordat wanted.In poza post-ata de tine se vede ca prietenul tau te-a sfatuit sa nu tragi,dar nu l-ai ascultat.

Mai bine vezi-ti frumos de joc,scapa de http://img814.imageshack.us/img814/2523/samp619.png si lasa vanatorea.Sau voi prin 'Joc sa:mp' asta intelegeti ? Vanatoare,injurii,plangeri si alte prostii ? Asta e distractia la voi ? :duh:

# Noi nu stam toata ziua cu mana pe f8,cum faceti voi.Trageti si veniti cu replica "Vreau sa vad o dovada cum ca eu te-am atacat".

## Ceasul in joc arata 21:06 , iar pe forum tot la 21:06 ai post-at.Se vede clar intentia ta.

Edited by Paul
Link to comment
Share on other sites

Ma omule eu nu inteleg cum poti acorda wanted cand nici tu nu esti sigur si intrebi pe altcineva ... in plus de asta cu ce dovada ai venit ? Si ce atitudine , daca nu poti discuta frumos cu un om , normal ca se apeleaza la alte solutii . Acuma ma faci si vanator te rog sa te uiti la cate posturi am facut eu si dupaia sa ma critici . Timpul in joc daca nu stiai merge inainte fata de forum , si la cat am avut de scris nu mi-a trebuit mai mult de un minut . Ai spus ce ai avut de zis , te rog asteapta decizia liderului tau . O zi buna !

P.S - puneti'va si voi in locul nostru , din orice mica greseala sa sara lumea pe voi cu wanted .. tu de obicei sari cu wantedul !

Link to comment
Share on other sites

Nick: Bytza

Level: 28

Numele membrului pe care il reclam: Paul_Pop

Dovezi: fbK0e.jpg

O scurta descriere: eram la war cu factiunea cand vine asa zisul Paul_Pop si imi da wanted pentru cop attack . Vreau sa vad o dovada cum ca eu te-am atacat .

Retrag , ca sa nu zici ca sunt baiat rau . Poate pe viitor o sa fi mai intelegator , prin acordarea wantedului la cea mai mica greseala iti faci numai dusmani . All the best !

Link to comment
Share on other sites

Nick: mInd

Level: 23

Numele membrului pe care il reclam: kRaYnEEEEEEE

Dovezi: http://imageshack.us/photo/my-images/191/samp031ui.png/

O scurta descriere: Wapo avea contract pe mn,m-a fagurati cat ma fugarit nu m-a prins ,am fugit cu o masina,wapo nu avea masina,si ce a zis krayneee sa-l ajute sa ma prinda, krayne fuge dupa mn inpreuna cu wapo (kraynee avea masina de politie + de asta ca naveam wanted si mai da si pe /m stop aici ng ! opreste ca'i grav :| dc sa opresc daca nam wanted? faci controale ? ce dreaq facetii ceva lu asta ! )

Link to comment
Share on other sites

Nick: Amador

Level: 2

Numele membrului pe care il reclam: AL1n..

Dovezi: . BhKKJ.jpg

. VWc8w.jpg

. FU1Rs.jpg

. KCmzP.jpg

O scurta descriere: Plec cateva minute de la calculator si cand ma intorc ma trezesc in jail , motivul fiind " cop atack ". Dupa urmeaza o discutie in care la un momentdat el spune " imd " si dupa intoarce vorba ( va dati seama in poze despre ce vorbesc ). In prima poza se vede ca intr'un interval de 2 minute eu nu am facut absolut nimic , se da jos din masina , ma intreaba ce fac , nu raspund si actioneaza. Normal ( sau din cate stiu eu ) , politistul are obligatia de a explica mai intai playeri'lor de level mai mic ca ceea ce fac este gresit. Cand spun asta nu ma refer ca eu nu aveam habar ca nu am voie sa il atac sau ca incerc sa il vanez ci vreau sa subliniez faptul ca el nu a scos vreun cuvant inainte de a ma omori.

P.S: Inainte de linkuri am pus un punct deoarece nu am un numar suficient de posturi pentru a le putea posta.

Link to comment
Share on other sites

Guest Al1n..

Nick: Amador

Level: 2

Numele membrului pe care il reclam: AL1n..

Dovezi: . BhKKJ.jpg

. VWc8w.jpg

. FU1Rs.jpg

. KCmzP.jpg

O scurta descriere: Plec cateva minute de la calculator si cand ma intorc ma trezesc in jail , motivul fiind " cop atack ". Dupa urmeaza o discutie in care la un momentdat el spune " imd " si dupa intoarce vorba ( va dati seama in poze despre ce vorbesc ). In prima poza se vede ca intr'un interval de 2 minute eu nu am facut absolut nimic , se da jos din masina , ma intreaba ce fac , nu raspund si actioneaza. Normal ( sau din cate stiu eu ) , politistul are obligatia de a explica mai intai playeri'lor de level mai mic ca ceea ce fac este gresit. Cand spun asta nu ma refer ca eu nu aveam habar ca nu am voie sa il atac sau ca incerc sa il vanez ci vreau sa subliniez faptul ca el nu a scos vreun cuvant inainte de a ma omori.

P.S: Inainte de linkuri am pus un punct deoarece nu am un numar suficient de posturi pentru a le putea posta.

prietene nu te inteleg pt ce te tot agiti atata?Ce e asa de greu?M-ai atacat,ti-am dat wanted,te-am omorat.Cat despre faza cu ,,imd,, eram concentrat la altceva si nici nu am bagat de seama despre ce e vorba.Era o ora destul de tarzie daca vorbeai frumos poate obtineai un rearest,chiar aveam de gand sa fac asta.De cand si pana cand ne permitem sa ne facem nesimtiti noi 2?nu cred ca ne cunoastem si ar trebui sa termini cu astea.Ai lvl 2 si o dai in vanatoare,daca asa te inveti asa o sa faci;)

O zi buna :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Vad ca deja esti sub orice critica. Eu ma zbat aici pentru faptul ca am stat aiurea in jail pentru ca tu esti disperat dupa activitate si ai crezut ca sunt un incepator si ai venit si mi'ai dat wanted cat timp am fost plecat. Daca e adevarat ce spui tu ... De ce nu mi'ai zis de aseara , cand te'am intrebat de ce ai facut ce ai facut , acelasi lucru ca mai sus? Asa e usor sa vii pe forum fara o poza , fara nimic sa inventezi o poveste. Pozele nu sunt prea credibile. Este adevarat. Dar eu ti'am adus argumente ca tu ai fost cel care a gresit aseara.

P.S: Cum sa iti vorbesc civilizat cand tu m'ai omorat " de jm3q3r " aseara si acum vrei sa te scoti?

Link to comment
Share on other sites

Guest Al1n..

Vad ca deja esti sub orice critica. Eu ma zbat aici pentru faptul ca am stat aiurea in jail pentru ca tu esti disperat dupa activitate si ai crezut ca sunt un incepator si ai venit si mi'ai dat wanted cat timp am fost plecat. Daca e adevarat ce spui tu ... De ce nu mi'ai zis de aseara , cand te'am intrebat de ce ai facut ce ai facut , acelasi lucru ca mai sus? Asa e usor sa vii pe forum fara o poza , fara nimic sa inventezi o poveste. Pozele nu sunt prea credibile. Este adevarat. Dar eu ti'am adus argumente ca tu ai fost cel care a gresit aseara.

Iti mai zic o data nu mai dispera si incearca sa fi civilizat ;) asteapta decizia liderului fara a mai posta.

Link to comment
Share on other sites

Nick: chill_toika

Level: 8

Numele membrului pe care il reclam: Andreyudevis

Dovezi:

http://imgur.com/Z7ioM,9fpG0,m5tRs,ZyO7A,i3z9u,ENT36,tJOdv,MVyDD

O scurta descriere: ma plimbam pe la cai si din cauza ca am lag grav , m-am trezit peste masina lu andrey , el a tras in ea , mi-a bubuito, dupaia m-am suit la el pe masina sa ii cer explicatii , el a inceput sa traga in mine , dupaia am dat si eu in masina , si dupa a vrut sa ma omoare si ma ameninta cu wanted.. el ce e mai presus?

Link to comment
Share on other sites

Andryudevis - demis

Al1n.. inca nu am inteles cine si cum a atacat aiurea? ce activitate? in ng nu se posteaza activitate cu suspecti omorati :|

#demis

Edited by Silviu
Link to comment
Share on other sites

Nick: iLeGaL

Level: 24

Numele membrului pe care il reclam: Azman

Dovezi: dsfng.jpg

O scurta descriere: Rambo - Eram 5 mafioti + inca cativa in banca, vine Azman fara armura cu inca cineva (numai stiu cine) sa aresteze ca e el Super-man si ne face pe toti, nici 5 secunde nu a rezistat cand am inceput sa tragem, eu m-am saturat de jucatorii incepatori care intra in armata si habar nu au sa dea wanted sau ce e ala rambo.

Link to comment
Share on other sites

chill_toika vreau sa iti spun :In primul rand nu din cauza lagului te-ai urcat pe mn ,faceai intentionat aceasta treaba ,hai poate o data da te dadea la mn pe masina ,dar 3 ori iti luai avant si intrai in mn......in al doilea rand nu te-ai urcat pe masina sa imi ceri explicati si dadeai cu bata si picioarele in ia de sus,dupa cum se vede si in poza tiam zis :Stai cuminte.....si in al treilea rand nu te-am amenintat cu wanted,daca te-am amenintat cu wanted vreau sa vad si eu dovada.

Link to comment
Share on other sites

vanatoarea asta merge peste limite.. ilegal, daca tot zici ca nimeni din "gasca" ta nu a avut de suferit si ca i-ati omorat pe cei doi, de ce mai faci post? nu stiti sa va jucati? nu puteti trece cu vederea? doar niciunul dintre voi nu a avut de suferit, chiar trebuia sa faceti post?

Azman primeste avertisment si o amenda de 100k, iar ilegal blacklist pt vanatoare

CAZ INCHIS

Link to comment
Share on other sites

Nick: IKlausI

Level: 14

Numele membrului pe care il reclam: BassMaster

Dovezi: 1 , 2

O scurta descriere: prima poza eram la cai si ma trezesc da imi da frisk.

iar in a 2 poza vine la mine si iti da w pt cop atack.

Link to comment
Share on other sites

Nick: IKlausI

Level: 14

Numele membrului pe care il reclam: BassMaster

Dovezi: 1 , 2

O scurta descriere: prima poza eram la cai si ma trezesc da imi da frisk.

iar in a 2 poza vine la mine si iti da w pt cop atack.

1. Frisk-ul l-am dat asa din "joaca" dar vad ca nu are rost sa fac glume dinastea cu tine,greseala mea. Aia te-a deranjat pe tine?

2. Dupa ce ca ai tras in masina mea si mi-ai facut pana la 2 roti mai ai si tupeu sa postezi aici ca ti-am dat cop atack si nici macar nu zici motivul(Skybrax e martor)

Imi pare rau ca nu stau cu mana pe F8 sa ghicesc ca o sa tragi tu in mine

VANATORULE!

Link to comment
Share on other sites

Nick: IKlausI

Level: 14

Numele membrului pe care il reclam: BassMaster

Dovezi: 1 , 2

O scurta descriere: prima poza eram la cai si ma trezesc da imi da frisk.

iar in a 2 poza vine la mine si iti da w pt cop atack.

1. Frisk-ul l-am dat asa din "joaca" dar vad ca nu are rost sa fac glume dinastea cu tine,greseala mea. Aia te-a deranjat pe tine?

2. Dupa ce ca ai tras in masina mea si mi-ai facut pana la 2 roti mai ai si tupeu sa postezi aici ca ti-am dat cop atack si nici macar nu zici motivul(Skybrax e martor)

Imi pare rau ca nu stau cu mana pe F8 sa ghicesc ca o sa tragi tu in mine

VANATORULE!

Sunt nevoit sa postez pentru ca sunt implicat in cazul 2. Ca sa zic mai pe lung povestea... BassMaster ne-a cerut acordul sa actioneze la kiszeN, iar eu i-am dat voie pentru ca eram singurul politist on, dar si in skin de civil si nu puteam actiona (desi eram la fata locului). Dupa ce s-a urcat BassMaster in masina, IKlausI a tras in ea si i-a spart rotile. N-am putut sa dau wanted, pentru ca eram in skin de civil, asa ca l-am rugat pe BassMaster sa faca asta. Dovada.

Link to comment
Share on other sites

Tu fiind in armata nu ar trebuii sa dai frisk "din joaca ".

Dovada fiind ? in al doilea caz.

Si faza cu martorii asa pot pune si eu niste prieteni sa zica ca erau acolo si nu am facut nimic...

deci nu ai dovezi relevante.

Link to comment
Share on other sites

BassMaster are martori in al doilea caz, cel cu cop attack, se vede clar in poza cand te-a omorat ca era acolo (deci nu a mintit)

Cat despre frisk, hai sa fim seriosi, cu ce te-a deranjat? Ti-a luat vreo arma? A inceput sa spuna ca ai arme ilegale? Explica-mi te rog cu ce te-a deranjat, sa inteleg si eu. Sau dintr-o data SA:MP a devenit o noua viata pt voi si nu mai e un simplu joc? Chiar trebuie sa postam fiecare greseala sau gluma pe care o vedem?

CAZ INCHIS

#PS: erau intrebari retorice

Link to comment
Share on other sites

Nick: Madalyn

Level: 25

Numele membrului pe care il reclam: Broker

Dovezi: http://****.us/photo/my-images/850/samp038gr.png/ , http://****.us/photo/my-images/689/samp039yn.png/

O scurta descriere: Pai eram la Burger Nord cu Fonz. si Dominic . Ne-am urcat in Blade sa plecam in SF si apare nenea Broker din senin si incepe sa traga in mine fara sa-i zic sau sa-i fac ceva . o.O

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...