Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru al Armatei

Recommended Posts

D3v1l am venit dupa tine pana la banca ls cu TorQue dar era prea tarziu deoarece te omorase un ballas.Apoi am intors si am venit spre spawn dnb...cand sa ajung aproape de tine ti-a scazut wantedu la 5...cand am vazut si ne-ai atras atentia de aia nu am mai tras in tine pentru ca ceream la FBI voie sa actionez,nu de alta dar si asa am venit mult drum dupa tine.Intre timp tu te-ai urcat in masina,eu am primit permisiunea sa te omor si pac.Tu oricum nu aveai drept de predare.

Link to comment
Share on other sites

D3v1l am venit dupa tine pana la banca ls cu TorQue dar era prea tarziu deoarece te omorase un ballas.Apoi am intors si am venit spre spawn dnb...cand sa ajung aproape de tine ti-a scazut wantedu la 5...cand am vazut si ne-ai atras atentia de aia nu am mai tras in tine pentru ca ceream la FBI voie sa actionez,nu de alta dar si asa am venit mult drum dupa tine.Intre timp tu te-ai urcat in masina,eu am primit permisiunea sa te omor si pac.Tu oricum nu aveai drept de predare.

Conteaza ca aveam drept sau nu?!

Arata-mi unde ai primit tu drept de la F.B.I, desi ma insel, stiu care-i treaba prin departamentele alea, va certati intre voi pe wanted, si mai multe chestii, deci nu ai primit mai mult ca sigur permisiunea. Chiar daca ai fi avut-o, unde scrie ca se merge pe permisiuni? In regulament scrie clar ca daca nu sunt membrii din celelalte departamente sau daca ati acordat voi wanted-ul si nu paraseste zona, atunci puteti actiona.

#Si ce vina am eu ca ati venit voi din LS pana in LV ( in max. 2 min , drum lung cica :blink: ) .

Astept decizia lui Ares.

Btw, nu tre' sa imi faci mie faze de genul "te credeam prieten". Daca ma credeai prieten, nu ma omorai. Ti-am zis si pe PM, nu am nevoie de prieteni ca tine, daca faci lucruri dinastea.

L.E :

Ok hai sa asteptam decizia lui Ares dar odata si-odata tot mureai tot ajungeai in jail.Asta nu imi dovedeste decat ca ai vrut neaparat sa imi faci rau.Eu am cerut voie la FBI si FBI mi-a dat mie si lui TorQue voie,care e problema?Daca FBI mi-a cedat wantedu?Te deranjeaza ca te-am omorat?Dar oricum trebuia sa mori mai devreme sau mai tarziu pentru ca aveai cop kill...asta e...te-am crezut prieten,dar de acum incolo o sa imi aleg prietenii cu mai multa grija.

Da, trebuia sa mor, dar nu omorat de NG, cel putin nu la wanted-ul ala. Am avut "cop atack", nu "kill". Nu stiam, acum se merge pe cedari de wanted, permisiuni? Da' ce sunt ei, lideri? In departamentul ala nu sunt 2-3 playeri, sunt 15-16. Ma indoiesc ca toti erau de acord sa veniti voi dupa mine. Mare pericol eram pentru voi, incat nu puteati sa ma prindeti pe autrostrada, eram in drum spre aeroport / apa , incat sa fug de voi prin diferite mijloace?! Din cate vad ai rank 4, si, puteai sa astepti sa iti ceara ei ajutorul, nu sa ceri tu permisiuni, si nu stiu ce.

Stii ceva? Nu da vina pe mine pentru greselile tale! Alegeti cum vrei prietenii, nu e vina mea ca nu stiti voi regulamentul. Pana la urma eu stau o ora in jail doar pentru ca aveti voi permisiuni de la nu stiu cine sa omorati pe "x" si "y". Ti-am mai zis, nu sunt ei in masura sa iti permita sa omori pe cine vrei.

Edited by Alexe12
Link to comment
Share on other sites

Ok hai sa asteptam decizia lui Ares dar odata si-odata tot mureai tot ajungeai in jail.Asta nu imi dovedeste decat ca ai vrut neaparat sa imi faci rau.Eu am cerut voie la FBI si FBI mi-a dat mie si lui TorQue voie,care e problema?Daca FBI mi-a cedat wantedu?Te deranjeaza ca te-am omorat?Dar oricum trebuia sa mori mai devreme sau mai tarziu pentru ca aveai cop kill...asta e...te-am crezut prieten,dar de acum incolo o sa imi aleg prietenii cu mai multa grija.

Link to comment
Share on other sites

Mai oameni buni, toti sunteti sensibili :| Dupa cum ziceai si tu, ai avut wanted 6, ei au venit dupa tine si din graba nu au vazut ca ti-a scazut wantedul.

In momentul in care un cop te ataca wantedul nu iti mai scade, deci oricum ai fi ramas cu 5 si ai fi fost impuscat de un agent, nu de un soldat mai devreme sau mai tarziu

Parerea mea e ca ar trebui sa te bucur ca te-au omorat si ai scapat mai repede din jail, dar nu, numai vanatori..m-a dezamagit faza cu "daca ma omorati aveti post <3" mai ales ca vine din partea ta, care sti regulamentul

Pentru neatentia lor primesc un avertisment, cu toate ca nu ar trebui sa primeasca nimic

CAZ INCHIS

Link to comment
Share on other sites

Nick: bL@cK

Level: 2

Numele membrului pe care il reclam: Alex_Cristea

Dovezi:

doar o parte cu cops din lista de playeri cu care putea sa vina dupa mine [fbi/pd]

Aici se vede cum a venit singur si ma someaza

conversatie dintre mine si el [dovedeste ca alt cop nu mai era]

http://i.imgur.com/ZEenM.jpg

Cand am iesit din ambulanta am observat ca nu mai era niciun cop prin zona si i-am explicat ca nu e fbi/pd,deci nu are voie sa actioneze la w 3

O scurta descriere: Aveam w 3 din kiluri. Mai aveam jumatate de hp si am intrat in ambulanta sa-mi dea medicul heal. Apoi m-am dus pana la baie. Cand revin, vad ca sunt somat de catre Alex_Cristea. Ok. Ies afara din ambulanta si vad ca e singur. El de cand are voie sa mearga singur la wanted si sa actioneze la w 3? Poze n-am decat la chat pentru ca nu stiu ce s-a intamplat afara sau in ambulanta timp de 2 minute cat am fost afk.

Daca cumva Alex_Cristea a primit aprobarea sa vina dupa mine (dar nu cred), tot este ceva in neregula si anume ca a venit singur dupa mine. Eu mai eram cu defragus si 2 vs 1 nu prea e corect. Daca chemam si grove pariez ca ne dadea wanted la toti pentru cop atack daca il atacam. Tin sa mentionez ca martori au fost colegul Defragus si medicul Markoo19.

Link to comment
Share on other sites

Nick: bL@cK

Level: 2

Numele membrului pe care il reclam: Alex_Cristea

Dovezi:

doar o parte cu cops din lista de playeri cu care putea sa vina dupa mine [fbi/pd]

Aici se vede cum a venit singur si ma someaza

conversatie dintre mine si el [dovedeste ca alt cop nu mai era]

http://i.imgur.com/ZEenM.jpg

Cand am iesit din ambulanta am observat ca nu mai era niciun cop prin zona si i-am explicat ca nu e fbi/pd,deci nu are voie sa actioneze la w 3

O scurta descriere: Aveam w 3 din kiluri. Mai aveam jumatate de hp si am intrat in ambulanta sa-mi dea medicul heal. Apoi m-am dus pana la baie. Cand revin, vad ca sunt somat de catre Alex_Cristea. Ok. Ies afara din ambulanta si vad ca e singur. El de cand are voie sa mearga singur la wanted si sa actioneze la w 3? Poze n-am decat la chat pentru ca nu stiu ce s-a intamplat afara sau in ambulanta timp de 2 minute cat am fost afk.

Daca cumva Alex_Cristea a primit aprobarea sa vina dupa mine (dar nu cred), tot este ceva in neregula si anume ca a venit singur dupa mine. Eu mai eram cu defragus si 2 vs 1 nu prea e corect. Daca chemam si grove pariez ca ne dadea wanted la toti pentru cop atack daca il atacam. Tin sa mentionez ca martori au fost colegul Defragus si medicul Markoo19.

Am pirmit aprobarea pe /d ca te pot aresta.

Medicu' mi-a zis ca esti afk in salvare,am intrat dupa tine,te-am intrebat daca te predai,ai coborat,si ai fugit cu defragus pe motor.

http://i.imgur.com/WmUFi.jpg http://i.imgur.com/JX7bL.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nick: bL@cK

Level: 2

Numele membrului pe care il reclam: Alex_Cristea

Dovezi:

doar o parte cu cops din lista de playeri cu care putea sa vina dupa mine [fbi/pd]

Aici se vede cum a venit singur si ma someaza

conversatie dintre mine si el [dovedeste ca alt cop nu mai era]

http://i.imgur.com/ZEenM.jpg

Cand am iesit din ambulanta am observat ca nu mai era niciun cop prin zona si i-am explicat ca nu e fbi/pd,deci nu are voie sa actioneze la w 3

O scurta descriere: Aveam w 3 din kiluri. Mai aveam jumatate de hp si am intrat in ambulanta sa-mi dea medicul heal. Apoi m-am dus pana la baie. Cand revin, vad ca sunt somat de catre Alex_Cristea. Ok. Ies afara din ambulanta si vad ca e singur. El de cand are voie sa mearga singur la wanted si sa actioneze la w 3? Poze n-am decat la chat pentru ca nu stiu ce s-a intamplat afara sau in ambulanta timp de 2 minute cat am fost afk.

Daca cumva Alex_Cristea a primit aprobarea sa vina dupa mine (dar nu cred), tot este ceva in neregula si anume ca a venit singur dupa mine. Eu mai eram cu defragus si 2 vs 1 nu prea e corect. Daca chemam si grove pariez ca ne dadea wanted la toti pentru cop atack daca il atacam. Tin sa mentionez ca martori au fost colegul Defragus si medicul Markoo19.

Am pirmit aprobarea pe /d ca te pot aresta.

Medicu' mi-a zis ca esti afk in salvare,am intrat dupa tine,te-am intrebat daca te predai,ai coborat,si ai fugit cu defragus pe motor.

http://i.imgur.com/WmUFi.jpg http://i.imgur.com/JX7bL.jpg

Am zis eu ca nu am fugit cu Defragus? Am fugit pentru ca erai singur. Multumesc ca ai pus pozele care confirma acest lucru.

Ps: Sa nu cumva sa spui ca acel cop din spate era cu tine ca el era afk langa perete. :)

Hai sa rasfoim prin regulamentul intern al Armatei:

2. Membrii armatei nu se duc nici o data singuri dupa suspecti (minim 2; in cazul in care nu mai este alt soldat se coopereaza cu membrii Departamentului de Politie/Biroului de Investigatii Federale).

Edited by *bL@cK*
Link to comment
Share on other sites

Nick: Flippy

Level: 25

Numele membrului pe care il reclam: MusicOn

Dovezi: Aici shia.

O scurta descriere: Deci eu eram cu clohard si il urmarea pe Vlad la lspd in fata si am intrat inauntru si am tinut arma indreptata catre el si sau bagat in fata cops si nu aveam cum sa trag in ei ca doar nu is nebun ma trezesc cu w3 apoi pt gov? ce gov? sa imi explice si mie cineva ce ii asta?bataie de joc.Si nu cred MusicOn ca in pozele care mi leai dat pe pm am scazut armura cuiva de acolo dintre cops / colegi de ai tai ca eu nu vad asemenea lucru nu se mai poate asemenea lucru.

Link to comment
Share on other sites

Ok, ms ca ai spart gheata. De cand am reintrat in NG nu am mai avut raport:D

Asa acum sa trecem la poveste varianta adevarata.

Voi erati mai mult pe o masina de LSV (vreo 3-4 nu stiu exact). Noua ne-a bubuit masina in fata primariei si pe urma ati ajuns voi acolo. L-ati vazut pe Vlad si ati inceput sa-l urmariti. Acesta a intrat in sectia de politie deoarece avea wanted si Bobitza il aresta. Cand Vlad a intrat in sectie hop si tu, ai intrat si ai inceput sa tragi dupa el. Bobitza s-a bagat in fata ta pentru a nu trage in el iar apoi te-ai dat mai in spate si ai inceput sa tragi. Adevarat in pozele mele nu se vede cum ca ai fi scazut armura cuiva sau hp doar din simplul motiv ca bobitza si vlad erau pe acel hol. Nu ai primit wanted pentru cop atack pentru ca nu aveam dovezi cum ca ai fi tras in el dar ai primit pentru GOV. Nu ai ce cauta in sectia de politie, si mai ales sa incepi sa tragi de nebun pe acolo. Aici sunt si pozele: 1

2- Aici se poate vedea cum ies scantei de la focul pe care l-ai tras dupa Bobitza.

# Am sa-i rog si pe Bobitza si Orange sa posteze daca este nevoie, ei find de fata in acel moment:D

##

Nebun? nu vad nimic scazand din armura lu Bobitza.

Cred ca ai nevoie de ochelari!

Ok, ms ca ai spart gheata. De cand am reintrat in NG nu am mai avut raport:D

Asa acum sa trecem la poveste varianta adevarata.

Voi erati mai mult pe o masina de LSV (vreo 3-4 nu stiu exact). Noua ne-a bubuit masina in fata primariei si pe urma ati ajuns voi acolo. L-ati vazut pe Vlad si ati inceput sa-l urmariti. Acesta a intrat in sectia de politie deoarece avea wanted si Bobitza il aresta. Cand Vlad a intrat in sectie hop si tu, ai intrat si ai inceput sa tragi dupa el. Bobitza s-a bagat in fata ta pentru a nu trage in el iar apoi te-ai dat mai in spate si ai inceput sa tragi. Adevarat in pozele mele nu se vede cum ca ai fi scazut armura cuiva sau hp doar din simplul motiv ca bobitza si vlad erau pe acel hol. Nu ai primit wanted pentru cop atack pentru ca nu aveam dovezi cum ca ai fi tras in el dar ai primit pentru GOV. Nu ai ce cauta in sectia de politie, si mai ales sa incepi sa tragi de nebun pe acolo. Aici sunt si pozele: 1

2- Aici se poate vedea cum ies scantei de la focul pe care l-ai tras dupa Bobitza.

# Am sa-i rog si pe Bobitza si Orange sa posteze daca este nevoie, ei find de fata in acel moment:D

Link to comment
Share on other sites

Postez in calitate de martor.

Vlad a intrat in sectie iar u rpd sa-l omori pt ca esti rival ce ai zis, ia sa-l omor ca doar are bani de bail ,

Nus orb nici chior am vaz cum ai tras in vlad si vlad ca noroc ca s-au inchis usile ,

Bineinteles ai primit wanted pentru propietati guvernamentale

Si da ti-a dt mia tarziu pt ca are un laptop puscat musicon si fps 5 ...

Link to comment
Share on other sites

Reclamatia lui bL@cK: Unde dovedesti ca a fost singur? Faptul ca a vorbit doar el nu dovedeste nimic. Alex_Cristea nu primeste nimic

CAZ INCHIS!

Reclamatia lui Flippy: Wanted acordat corect. GOV - patrunderea pe proprietati guvernamentale (mai pe scurt, in sectie). Vantator mic ce esti, hai sa nu mai facem popas la raporteaza un soldat ca te pun pe blacklist pt vanatoare

CAZ INCHIS

Link to comment
Share on other sites

Nick: Valentin.

Level: 4

Numele membrului pe care il reclam: Al1n

Dovezi: nBWwS.jpg

O scurta descriere: Eram la cai si am pus bilet,intra Al1n si cred ca a pus si el bilet,dupa cateva secunde se pune pe "I",am dat in pumn in el deoarece credeam ca sta afk si daca stai pe "I' este bug si ma trezesc cu cop atack(doar un pumn i-am dat!!!!!),i-am spus sa nu traga si el m-a incatusat inauntru si dupa 10 sec. a inceput sa traga in mine,am ca martor pe Bulls3ye care a zis sa nu traga si dupa ce se terimina cursa putea sa ma omoare

PS:M-a rugat sa postez ptr. el deoarece nu-i merge forumu

Link to comment
Share on other sites

Reclamatia lui bL@cK: Unde dovedesti ca a fost singur? Faptul ca a vorbit doar el nu dovedeste nimic. Alex_Cristea nu primeste nimic

CAZ INCHIS!

Unde dovedesc? In pozele pe care le-a pus el. Te-ai uitat macar la ele? Vezi acolo ca a fost singur. Le mai pun eu o data in caz ca nu ai observat: WmUFi.jpg & JX7bL.jpg . Nu inteleg de ce te contrazici cu adevarul...

Link to comment
Share on other sites

Reclamatia lui bL@cK: Unde dovedesti ca a fost singur? Faptul ca a vorbit doar el nu dovedeste nimic. Alex_Cristea nu primeste nimic

CAZ INCHIS!

Unde dovedesc? In pozele pe care le-a pus el. Te-ai uitat macar la ele? Vezi acolo ca a fost singur. Le mai pun eu o data in caz ca nu ai observat: WmUFi.jpg & JX7bL.jpg . Nu inteleg de ce te contrazici cu adevarul...

In pozele postate de el mai e un cop pe harta :blink:

Am dat verdictul, daca mai ai nelamuriri ne auzim pe PM, te rog nu mai posta aici

Link to comment
Share on other sites

Nick: AlienWare

Level: 3

Numele membrului pe care il reclam: Paul_Pop

Dovezi:

Face abuz de Spray la curse de cai,dupa imi da wanted si ma omoara.

http://imageshack.us/photo/my-images/402/77179803.png/

Link to comment
Share on other sites

Din poza ta iti da wanted 5 pt civ kill, ceea ce inseamna ca ai avut wanted 2 (omor premeditar cum ai omorat un civil) + wanted 3 (civ kill de la paul) = wanted 5

Alte nelamuriri pe PM, Paul a procedat corect

Caz inchis

Link to comment
Share on other sites

Nick: AlienWare

Level: 3

Numele membrului pe care il reclam: Paul_Pop

Dovezi:

Face abuz de Spray la curse de cai,dupa imi da wanted si ma omoara.

http://imageshack.us/photo/my-images/402/77179803.png/

Te invarteai pe la cai si imparteai pumni pe acolo,mi-ai dat si mie vreo 3-4.Te-am dat cu spray si ti-am zis sa termini,apoi ai continuat sa il ataci pe assasin_creed.Dupa ce l-ai omorat si primit wanted si ai murit langa noi => Ai primit rearest dupa 3 minute. Esti cam sensibil.Pentru un "puf" de spray faci post cu motiv abuz ?

Wanted 2 (omor premeditat) + wanted 3 (civ kill,l-ai omorat pe Assasin_Creed) = Wanted 5.

# Scuze Ares,n-am vazut ca ai post-at.

## Mi se pare mie sau o dai in vanatore ? Ai facut deja 4 post-uri aici,era de ajuns 1.

19:10:05] aSsAsIn_cReed spune: Stai ba

[19:10:06] Paul_Pop spune: Te astept

[19:10:10] aSsAsIn_cReed spune: Ce **** ai?

[19:10:20] Salvatore spune: Dai ma

[19:10:22] Soldatul Paul_Pop l-a ucis pe kiszeN deoarece avea gradul de urmarire 4.

[19:10:22] Ofiterul Madal1n l-a ucis pe kiszeN deoarece avea gradul de urmarire 4.

[19:10:24] Salvatore spune: Ahahaha

[19:10:29] aSsAsIn_cReed spune: Dai w

[19:10:31] aSsAsIn_cReed spune: La ***u asta

[19:10:35] **[PD] Officer Madal1n: Thanks paul, over. **

[19:10:37] NR Cora: Pentru licente /w Cora

[19:10:39] **[NG] Major Paul_Pop: Stai aici, over. **

[19:10:40] AlienWare spune: AI \POST

[19:10:41] **[NG] Major Paul_Pop: Nu pleca, over. **

[19:10:44] Salvatore spune: Tii post?

[19:10:44] AlienWare spune: ABUZ DE SPRAY

[19:10:46] aSsAsIn_cReed spune: Ce vb ba

[19:10:47] Paul_Pop spune: Bafta

[19:10:47] **[PD] Officer Madal1n: Stau, over. **

[19:10:48] Castigatori cursa 121:

[19:10:49] aSsAsIn_cReed spune: Abuz de ****

[19:10:56] Salvatore spune: Iar injura asta :(

[19:11:00] Salvatore spune: Tu meriti mare post asasine :((

[19:11:05] Salvatore spune: Ca nu te inveti minte

[19:11:11] Salvatore spune: M-ai mai injurat azi de dimineata :(

[19:11:16] aSsAsIn_cReed spune: Salva vb intr`o punga

[19:11:17] * Defragus scoate niste bani si ii da lui bL@cK.

[19:11:23] stan_papusa spune: =))

[19:11:23] * Defragus scoate niste bani si ii da lui bL@cK.

[19:11:27] AlienWare spune: Re lolecs

[19:11:34] Lolecs spune: Sal

[19:11:35] Madal1n spune: Numai in cercuri fug astia din LSV

[19:11:36] Madal1n spune: =)))

[19:11:37] SC: Catre toate unitatile, Ofiter {FA5858}Necunoscut

[19:11:37] SC: Crima: {FA5858}Omor premeditat{18CDDC}, Grad de urmarire: {FA5858}2{18CDDC}, Suspect: {FA5858}AlienWare

[19:11:39] **[NG] Major Paul_Pop: Imediat se bat astia, over. **

[19:11:42] aLeXuTzU28 spune: Cine scoate si pentru mine niste bani va rog ca sa bag la cai

[19:11:42] SC: Catre toate unitatile, Ofiter {FA5858}Paul_Pop

[19:11:42] SC: Crima: {FA5858}civ kill{18CDDC}, Grad de urmarire: {FA5858}5{18CDDC}, Suspect: {FA5858}AlienWare

[19:11:47] Madal1n spune: Te predia ?

[19:11:48] NR Katalyn: Pt repair/refill /w me

[19:11:49] AlienWare spune: Ma predau

[19:11:49] bL@cK spune: Ionut

[19:11:51] bL@cK spune: Mafia?

[19:11:52] Lolecs si-a facut un eagle.

[19:11:54] AlienWare spune: Hai repeedeee

[19:11:54] Madal1n spune: Hai

[19:11:55] AlienWare spune: Camor

[19:11:56] stan_papusa spune: Te predia :))

[19:11:56] **[NG] Major Paul_Pop: Il iei tu ?, over. **

[19:11:57] SC: Catre toate unitatile, Ofiter {FA5858}Necunoscut

[19:11:57] SC: Crima: {FA5858}Omor premeditat{18CDDC}, Grad de urmarire: {FA5858}2{18CDDC}, Suspect: {FA5858}Ionut

[19:11:58] Soldatul Paul_Pop l-a ucis pe AlienWare deoarece avea gradul de urmarire 5.

[19:11:58] Ofiterul Madal1n l-a ucis pe AlienWare deoarece avea gradul de urmarire 5.

[19:11:59] bL@cK spune: Clar

[19:11:59] **[PD] Officer Madal1n: Il duc eu, over. **

[19:12:00] AlienWare spune: Mda..

[19:12:00] **[NG] Major Paul_Pop: Mda, over. **

[19:12:01] SC: Catre toate unitatile, Ofiter {FA5858}Necunoscut

[19:12:01] SC: Crima: {FA5858}Omor premeditat{18CDDC}, Grad de urmarire: {FA5858}3{18CDDC}, Suspect: {FA5858}Ionut

[19:12:03] Defragus spune: Clar

[19:12:04] Defragus spune: Vezi tu

[19:12:10] Madal1n spune: IOANE

[19:12:19] tzucy1989 spune: Da zi

[19:12:21] SC: Catre toate unitatile, Ofiter {FA5858}Madal1n

[19:12:21] SC: Crima: {FA5858}rearest {18CDDC}, Grad de urmarire: {FA5858}5{18CDDC}, Suspect: {FA5858}AlienWare

[19:12:27] tzucy1989 spune: Nu am mats

[19:12:31] FlorinDragomir spune: Pff

[19:12:57] AdmCmd: Paul14 a primit kick de la Maryus[AOD], motiv: relog

[19:13:04] [Horse Races]: Speram sa te intorci cat mai curand !

[19:14:49] << Ofiterul Madal1n a arestat suspectul AlienWare pentru 30 minute si suma de 50 . Pret pentru cautiune: 0 >>

"[19:11:49] AlienWare spune: Ma predau" - Poftim,zici ca te predai si acum sari in sus ca n-ai omorat pe nimeni ?

+ http://img10.imageshack.us/img10/6987/samp726t.png

Edited by Paul
Link to comment
Share on other sites

Guest Jairoo

Nick: Jairoo

Level: 20

Numele membrului pe care il reclam: Paul_Pop

Dovezi: http://postimage.org/image/deu15lw91/

http://postimage.org/image/wkb2kn4sb/

http://postimage.org/image/amspguwgr/

http://postimage.org/image/ni5r0qi1n/

http://postimage.org/image/jdzeqhq3x/

O scurta descriere: Al1n mi-a dat wanted 2 pentru complice , eu alergand pe jos am fost inconjurat de cei din ng intrebanduma daca ma predau si dintrodata paul pop a inceput sa traga dupa mine .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...