Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru al Armatei

Recommended Posts

Postez in calitate de martor,eram cu pityc,riscx si bobitza la wanted,aveam in jur de 3 persoane cu w10 iar din acele 3 persoane toti 3 erau membrii mafia si erau la pariuri,nu pot sa garantez ca hydravision l-a omorat pe riscx dar in circumstantele de fata i-as da dreptate lui riscx.

salut. m-a sunat Hydravision si mi-a zis: "Imi pare rau, dar nu poti arunca cu wanted asa cum vrei tu. trebuie sa stii clar cine te-a omorat. eu v-am aratat si chat-ul, si chiar tu ai spus ca nu ai fost sigur ca am fost eu". Asteapta decizia unui lider.

Link to comment
Share on other sites

Guest Al1n..

Nick: CloHard

Level: 23

Numele membrului pe care il reclam: Al1n..

Dovezi:

View post on imgur.com

O scurta descriere: plec frumos din spawn ballas si ma trezesc cu wanted de la domnul :o

Bun situatia sta asa:Ares daca mai trebuie sa pun pozele aici inca o data le pun dar i-am facut post la quiting cu wanted si cred ca ai putea sa iti dai seama foarte usor ce s-a intamplat si dc i-am dat wanted.

Link cate quiting with wanted:

P.S:cer si blacklist pt clohard pt vanatoare!!!

Link to comment
Share on other sites

•Nick: The StaR

•Level: 37

•Numele membrului pe care il reclam: kearse

•Dovezi: fI27X.jpg

32Qep.jpg

C2Yvs.jpg

NcmIa.jpg

OmjOv.jpg

zQfDJ.jpg

•O scurta descriere: Vine singur dupa mine la wanted 9, mai da si cu spray cand eram doar eu vs el, eu cu hp ~75, el armura + hp full, si da cu spray

Link to comment
Share on other sites

Nick:ReDDoGs

Level:29

Numele membrului pe care il reclam:Kearse

Dovezi: http://postimage.org/image/ks0n8ty7r/

O scurta descriere: Aveam w6, ma plimbam cu un nrg prin SF si Kearse a tras dupa mine dintr-un infernus.

Ca sa descriu situatia: aveai wanted 6 (fara drept), fugeai cu NRG (iarasi fara drept). Ti-am spart roata, ai cazut pe pe NRG si te-am omorat. Nu vad rostul plangerii.

8. Membrii armatei nu actioneaza niciodata in masini de civili, doar in cazul in care sunt in urmarire, le explodeaza masina de politie, atunci pot continua urmarirea cu o masina de civili.

Cum adica nu vezi rostul plangerii?

Aveai NRG, nu era membru de rank 4+ sa vina cu Hunter dupa tine si cum masina noastra de politie avea HP scazut am luat o masina mai rapida sa te putem prinde.

Miroase a vanatoare in cazul asta.

•Nick: The StaR

•Level: 37

•Numele membrului pe care il reclam: kearse

•Dovezi: fI27X.jpg

32Qep.jpg

C2Yvs.jpg

NcmIa.jpg

OmjOv.jpg

zQfDJ.jpg

•O scurta descriere: Vine singur dupa mine la wanted 9, mai da si cu spray cand eram doar eu vs el, eu cu hp ~75, el armura + hp full, si da cu spray

Eu eram afara la cai (eram in zona producerii incidentului) cand l-ai omorat pe Bytza. Referitor la spray, in timpul duelului trageam in tine si nu iti scadea HP-ul, asa ca am scos spray-ul si te-am parfumat ca sa te imobilizez, sa nu ii omoram pe ceilalti din greseala. Deaia avem spray, sa il folosim.

Link to comment
Share on other sites

8. Membrii armatei nu actioneaza niciodata in masini de civili, doar in cazul in care sunt in urmarire, le explodeaza masina de politie, atunci pot continua urmarirea cu o masina de civili.

Cum adica nu vezi rostul plangerii?

Link to comment
Share on other sites

Nu m-am uitat pe forum , sa vad raportul lui salvatore, eu unul doar am mers cu motorul, nu am tras se vede destul de clar in poza!

Si tu de unde stii ca nu i-am dat wanted si lui phill ? esti politist/Fbi/PD cumva ?

Si ai dovezi , ca au fost 3 tridas in masina si"eu" i-am explodat ?

Ma acuzi pe nedrept, la toti cei din politie, trebuie sa le fie frica atunci cand dau wanted ,ca le faceti post.

Vreti sa va bateti in mijlocul strazii, si politistii sa nu faca nimic, !

Link to comment
Share on other sites

Nick: Strict

Level: 11

Numele membrului pe care il reclam: Al1n.

Dovezi: mcI2s.png

O scurta descriere: Eram la cai, un rival din mafia incepe sa traga in mine, incep sa trag si eu in el ( autoaparare ), vine d-l Al1n si imi acorda doar mie wanted, dupa incerc sa vorbesc frumos cu el si ma omoara.

Link to comment
Share on other sites

Si unde e dovada ta cu care sustii afirmatia ca Al1n ti-a dat DOAR tie wanted? Te-a intrebat frumos de doua ori daca te predai, nu ai vrut, te-a impuscat.

Al1n a procedat corect

CAZ INCHIS

Link to comment
Share on other sites

Nick: Cnawppp

Level: 1

Numele membrului pe care il reclam: Al1n., Alin97

Dovezi:

O scurta descriere: Nu aveam masini in spawn civil asa ca am luat o bicicleta,am mers cu ea in montgomery si acolo am intrat in pariuri.Cand ies(dupa aproximativ 30sec) iese si Al1n. care imi fura bicicleta desi ii zic ca este a mea.Astept umpic sa se dea jos,nu se da,nu zice nimic si o iau. Peste cateva secunde ma trezesc cu wanted. Mai merg putin,ajung pe la burger nord LS si vine Alin97 cu o masina si ma loveste dupa care ma omoara direct.Il intreb de ce si imi spune "erai pe bicicleta"..

Link to comment
Share on other sites

Deci, o luam cu inceputul pt ca e mult de povestit:

1. Al1n nu avea de unde sa stie si nici tu nu ai cum sa dovedesti ca era a ta. A gasit-o acolo si a luat-o, apoi ai venit tu si i-ai zis ca e a ta (ceea ce putea face oricine), deci wanted acordat corect

2. Faza cu "erai pe bicla" e corecta, oricand poti fugii cu bicicleta si te mai prindem cu hunterul eventual, iar daca nu e rank de hunter si cei din NG iau un NRG sa vina dupa tine (tu care esti pe bicicleta) ii faci post pt ca nu are voie sa vina cu NRG.

3. Primesti BlackList Armata pt ca ai spus nu stiu cui pe SMS ca Al1n e prost (nu ai dreptul sa il judeci)

CAZ INCHIS

Link to comment
Share on other sites

Nick: Cnawppp

Level: 1

Numele membrului pe care il reclam: kenvelo

Dovezi: http://imgur.com/delete/B0Y7GkGTw139MMz

O scurta descriere: Eram cu mike17kz si vine kenvelo era cu un fbi l-am omorat pe fbi el nu nea dat wanted si du-pa ce il omoram pe kenvelo ne da el wanted 10 si mie si lui mike17kz e ceva logic ??? eu stiam ca este rambo !! .. deci te rog ares sa iei masuri daca vrei :D !! si am tras si eu si mike17kz in el !! .

Link to comment
Share on other sites

Eram 2 vs 2, eu cu fbi si tu cu mike. L-ati omorat, am ramas 2vs1, ceea ce nu se numeste rambo. M-ai omorat, ti-am dat wanted. Clar? App, eu doar lui Akary i-am dat wanted pentru ck, lui mike i-a dat fbi-ul..

Invata sa-ti scrii numele.

P.S.: Nu merge poza.

P.S 2: Meriti blacklist pentru vanatoare.

Link to comment
Share on other sites

Nick: CloHard

Level: 24

Numele membrului pe care il reclam: [blackangeel]

Dovezi:

View post on imgur.com

O scurta descriere: Ma trezesc cu wanted cu wanted 4 pt cop atac din senin, eu nefacand nimic.(probabil a observat ca i a scazut armura si a incept sa dea wanted la prima persoana pe care o vedea, acolo fiind mult mai multi mafioti)

Link to comment
Share on other sites

In primu rand erai doar tu cu white akl nu erau mai multi mafioti pt ca restu au fost arestati / au murit si pe /w imi ziceai jur ca nu eu am tras white a tras si nush ce eu pe tn team vzt vroiai sa pui la inaintare pe altu team vzt clar nu ma lua cu deastea. In plus mai si amenintai am ss . Lam vzt clar stateam cu spatele si cnv a tras cand mam intors a avut tinta pe mn a mai tras odata si a iceput sa o ieie la fuga mam dus dupa el si iam dat wanted din cate stiu eu am procedat corect . 34ns8ck.pngsy1oo4.png white era in fata mea si alui madal1n cand stateam sa o arestam pe cora,white statea in fata noastra si se uita si tu ai tras din spate asa ca nu minti

Link to comment
Share on other sites

cand am zis ca White a tras am zis asa la misto ca era langa mine si probabil m-ai confundat , nu am avut nicio treaba cu tine , nu te-am atins deloc. Nu minti legat de ceilalti mafioti , nimeni nu a intrat jail , se vede si in pozele tale,care apropo nu au nicio relevanta. Tu acolo o arestezi pe cora ? in fata bancii ?

Pai nu stiu cine e . A fost unu , da nu eu .

Link to comment
Share on other sites

Nick: D3v1L

Level: 23

Numele membrului pe care il reclam: TorQue, Pityc

Dovezi: 1 2 3 4 5 - De obicei nu fac asa multe poze, dar deja exagereaza. La fiecare chestie ei incalca regulamentul, si tot noi suntem , intr-un fel sau altul invinovatiti ( pe nedrept de cele mai multe ori ) .

O scurta descriere: Am atacat un cop in fata la cai ( Mike / Itv.drey , nu mai stiu sigur ). Ma omoara rivalii, ajung pe autostrada construita de old, si vin astia 2 si ma ataca. Le explic ca nu au voie la w5, si ei imi spun ca am avut 6 :blink: . Da prietenii mei, in urma cu 5-10 minute avusesem w6, nu cand ati venit voi. Cand sunt langa ei nu mai trag, iar dupa cand vad ca ma indepartez fac pe hitmanii.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...