Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru al Armatei

Recommended Posts

Ca sa te inteleg mai bine , eu sunt vanator ca te-am postat pe un lucru la care am dreptate , sau cum a sunat ce ai zis tu , toata lumea care face post face vanatoare ? Pentru asta sunt facute reclamatiile astea , atunci cand gresesti , abuzezi , etc. Ultimul post !

Edit : VREAU SA-L SCAP CAND EL ARE W1 ? SI EU DELOC? EU CRED CA TU NU GANDESTI NIMIC DIN CE SPUI!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ca sa te inteleg mai bine , eu sunt vanator ca te-am postat pe un lucru la care am dreptate , sau cum a sunat ce ai zis tu , toata lumea care face post face vanatoare ? Pentru asta sunt facute reclamatiile astea , atunci cand gresesti , abuzezi , etc. Ultimul post !

Ce dreptate omule ai intrat in noi cu masina avand un suspect de 2,3 ori ti-am dat w -pt complice poate ai vr sa il scapi pe ala punct numai posta pt +1

Link to comment
Share on other sites

Ca sa te inteleg mai bine , eu sunt vanator ca te-am postat pe un lucru la care am dreptate , sau cum a sunat ce ai zis tu , toata lumea care face post face vanatoare ? Pentru asta sunt facute reclamatiile astea , atunci cand gresesti , abuzezi , etc. Ultimul post !

Ce dreptate omule ai intrat in noi cu masina avand un suspect de 2,3 ori ti-am dat w -pt complice poate ai vr sa il scapi pe ala punct numai posta pt +1

Daca vroia sa ma scape ii dadeam un eagle si gata, daca bubuia masina nu scapam, luam jail.

Asta intelegi tu prin limbaj? Am zis ca multi membri din NG nu sunt demni sa fie in NG, n-am jignit pe nimeni.

Last post, astept si eu sa vad ce are de zis liderul, deja intra oricine in NG cu o foaie si un pix.

Link to comment
Share on other sites

Guest Al1n..

Ca sa te inteleg mai bine , eu sunt vanator ca te-am postat pe un lucru la care am dreptate , sau cum a sunat ce ai zis tu , toata lumea care face post face vanatoare ? Pentru asta sunt facute reclamatiile astea , atunci cand gresesti , abuzezi , etc. Ultimul post !

Ce dreptate omule ai intrat in noi cu masina avand un suspect de 2,3 ori ti-am dat w -pt complice poate ai vr sa il scapi pe ala punct numai posta pt +1

Daca vroia sa ma scape ii dadeam un eagle si gata, daca bubuia masina nu scapam, luam jail.

Asta intelegi tu prin limbaj? Am zis ca multi membri din NG nu sunt demni sa fie in NG, n-am jignit pe nimeni.

Last post, astept si eu sa vad ce are de zis liderul, deja intra oricine in NG cu o foaie si un pix.

io zic sa terminati sa mai faceti pe victimele...asteptati decizia liderului...!

bl@ck poate sa confirme cand a zis catre alin97 sa il ia el daca vrea...

http://img600.imageshack.us/img600/4553/samp031ch.png

http://img26.imageshack.us/img26/1567/samp032ow.png > astea is 2 ss-uri cand era frzn pe langa noi...m-am saturat de vanatori sincer!

Link to comment
Share on other sites

Eu le-am dat voie sa mearga dupa tine, ilegal. Alta data faceti poze cand va mai dau aprobarea ca sa nu mai existe astfel de conflicte. HF!

PS: Deaia am si intrebat pe /d daca era la cineva ca stiu ca le-am dat voie si nu stiam daca si-au indeplinit sarcina.

Link to comment
Share on other sites

Eu le-am dat voie sa mearga dupa tine, ilegal. Alta data faceti poze cand va mai dau aprobarea ca sa nu mai existe astfel de conflicte. HF!

PS: Deaia am si intrebat pe /d daca era la cineva ca stiu ca le-am dat voie si nu stiam daca si-au indeplinit sarcina.

iar v-ati vorbit , limpede ca picatura de ploaie eu zic sa o lasi asa cum e ..... Nu am cuvinte pentru voi !

Ca sa te inteleg mai bine , eu sunt vanator ca te-am postat pe un lucru la care am dreptate , sau cum a sunat ce ai zis tu , toata lumea care face post face vanatoare ? Pentru asta sunt facute reclamatiile astea , atunci cand gresesti , abuzezi , etc. Ultimul post !

Ce dreptate omule ai intrat in noi cu masina avand un suspect de 2,3 ori ti-am dat w -pt complice poate ai vr sa il scapi pe ala punct numai posta pt +1

Daca vroia sa ma scape ii dadeam un eagle si gata, daca bubuia masina nu scapam, luam jail.

Asta intelegi tu prin limbaj? Am zis ca multi membri din NG nu sunt demni sa fie in NG, n-am jignit pe nimeni.

Last post, astept si eu sa vad ce are de zis liderul, deja intra oricine in NG cu o foaie si un pix.

io zic sa terminati sa mai faceti pe victimele...asteptati decizia liderului...!

bl@ck poate sa confirme cand a zis catre alin97 sa il ia el daca vrea...

http://img600.imageshack.us/img600/4553/samp031ch.png

http://img26.imageshack.us/img26/1567/samp032ow.png > astea is 2 ss-uri cand era frzn pe langa noi...m-am saturat de vanatori sincer!

IN AMBELE POZE STAI PE LOC , ESTI BATUT IN CAP MA FRATE ?

Ai sters repede si faza cu "pageup" cand cica black nu era la calc deci nu a vazut , Si acuma vine si imi zice ca el v-a dat voie ? ->> SINGURI DAR SINGURI v-ati dat de gol !!!

Ba nu ai sters-o:))) -> uite-o aici ->> Posted Today, 19:24

Care de 4 ori si sa spuna si Al1n daca nu e asa ca nu inventez si tu esti vanatorul pt ca tu ai fkt postul nu eu bafta in continuare nu mai posta ast decizia liderului , "APROBAREA VIETII" dupa care i-am zis sa dea pageup ca nu era la pc

## Cer adaugarea lui FrzN(vanatoare) pe blackilist

Link to comment
Share on other sites

Nick: Claudell

Level: 18

Numele membrului pe care il reclam: Legendd , Paul_pop

Dovezi:

View post on imgur.com

View post on imgur.com

O scurta descriere: A fost o rafuiala intre sfr si groove , vin legend, paul_pop si just.me sa eliberam , nici nu dau bine /m sa eliberam ca ei dau wanted .. nici nu am apucat sa plecam , intreceti masura .

Am mers,v-am somat pe /m sa incetati.Am stat langa tine si ai continuat sa tragi dupa grove ( ti-am numarat inca 6 focuri ),apoi ti-am dat wanted.

Intre somatie si wanted au fost cel putin 30 de secunde.Din pacate n-am facut nici un ss,n-am crezut ca puteti fi asa de ... vanatori.(ca sa nu zic altceva) :-t

Link to comment
Share on other sites

Reclamatia lui SunShine: din moment ce voi ati fost cu motor si in factiune nu era rank de hunter e normal sa vina dupa voi cu NRG. Nu dau rank 4 oricarui pusti, doar celor care merita. Si acum, ma refer la ce a zis cwamp, mai exact "e vineri, vacanta, nu e rank de hunter on" (sau ceva de genul).. Dupa cum zici, VACANTA, lumea mai iese la un suc / o bere cu prietenii, nu sta numai in samp.

Paul_Pop si Alin97 nu primesc nimic, CAZ INCHIS!

Reclamatia lui Claudell: Da, ti-a zis sa eliberezi zona si ti-a dat wanted 1 pt civ attack, dar nu vad care e problema, mai exact care e lucrul de care nu esti multumit? Ai atacat un civil, deci wanted 1 pt civ attack. Dar ca sa te multumesc:

Paul_Pop primeste avertisment pt ca v-a zis sa plecati de acolo, trebuia sa dea wanted direct. CAZ INCHIS!

Reclamatia lui FrzN: Am citit undeva, nu mai stiu in care post, ceva de genul "ce aprobare, e politist sa munceasca". Pt asta ii faceti reclamatie la PD, din moment ce nu avea chef de wanted si ai mei au vrut actiune nu vad care e problema.. Cat despre plangere, FrzN, nu inteleg de ce ai mers exact dupa ei.. Zici ca ai fost sa il iei pe ilegal de la LSPD, de ce nu ai mers direct acolo sa il astepti daca tot ai zis ca cei doi soldati nu stiu harta? Ai facut poza la fiecare pas, asta nu dovedeste decat faptul ca esti vanator, iar pt "aprobarea vietii", a zis si bl@cK ca asa a fost

Al1n.. si Alin97 nu primesc nimic, CAZ INCHIS!

Link to comment
Share on other sites

Reclamatia lui SunShine: din moment ce voi ati fost cu motor si in factiune nu era rank de hunter e normal sa vina dupa voi cu NRG. Nu dau rank 4 oricarui pusti, doar celor care merita. Si acum, ma refer la ce a zis cwamp, mai exact "e vineri, vacanta, nu e rank de hunter on" (sau ceva de genul).. Dupa cum zici, VACANTA, lumea mai iese la un suc / o bere cu prietenii, nu sta numai in samp.

Paul_Pop si Alin97 nu primesc nimic, CAZ INCHIS!

Reclamatia lui Claudell: Da, ti-a zis sa eliberezi zona si ti-a dat wanted 1 pt civ attack, dar nu vad care e problema, mai exact care e lucrul de care nu esti multumit? Ai atacat un civil, deci wanted 1 pt civ attack. Dar ca sa te multumesc:

Paul_Pop primeste avertisment pt ca v-a zis sa plecati de acolo, trebuia sa dea wanted direct. CAZ INCHIS!

Reclamatia lui FrzN: Am citit undeva, nu mai stiu in care post, ceva de genul "ce aprobare, e politist sa munceasca". Pt asta ii faceti reclamatie la PD, din moment ce nu avea chef de wanted si ai mei au vrut actiune nu vad care e problema.. Cat despre plangere, FrzN, nu inteleg de ce ai mers exact dupa ei.. Zici ca ai fost sa il iei pe ilegal de la LSPD, de ce nu ai mers direct acolo sa il astepti daca tot ai zis ca cei doi soldati nu stiu harta? Ai facut poza la fiecare pas, asta nu dovedeste decat faptul ca esti vanator, iar pt "aprobarea vietii", a zis si bl@cK ca asa a fost

Al1n.. si Alin97 nu primesc nimic, CAZ INCHIS!

Ce Ti-a comfirmat black ? ca asa putea sa-ti confirme si mama , tu nu vezi ce s-a discutat acolo sau nu vrei sa vezi ? Cteste de 2 ori daca e nevoie , ca respectivul black intreapa pe /d la cine e ilegal si unul dintre reclamati imi zice ca nu era la calc si nu a vazut cand au primit aprobare deaceea a intrebat . Iar apoi apare respectivul black cu post aici ca el le-ar fi dat aprobare ! Te rog frumos citeste de 2 ori

A-2-a problema , in posturile mele nu apare nicaieri "ce aprobare , e politist sa munceasca" !

A-3-a problema , am mers dupa ei sa vad ce mai vorbesc cred ca am voie , poze am inceput sa fac de prima oara cand ne-am ciocnit , stiam ca acolo se va ajunge , AM PATIT-O de multe ori si nu am avut poze !

Totul e prea clar aici si tu nu vezi ! Tine in continuare cu unii care nu stiu sa-si faca meseria si care au impresia ca totul li se cuvine . Putin imi pasa mie ca ma crezi vanator sau altceva , Invata sa fi corect si cel mai important mai ATENT!!

Link to comment
Share on other sites

Nick:antaury

Level:7

Numele membrului pe care il reclam:Paul_Pop si Al1n

Dovezi:dt-VC32.png

O scurta descriere: Cand ieseam cu masina din spawn UST, am intrat cu masina in ei pentru ca erau parcati pe contrasens, dupa asta or inceput sa imi spuna sa opresc si sa ma dau jos din masina, dar nu mi-or prezentat si motivul pe care mi-or cerut acest lucru.Eu nu am vrut sa ma dau jos din masina pana nu mi s-a prezentat motivul(mentionez ca nici acuma nu stiu care a fost).Am coborat din masina dupa ce am primit wanted 1(cred ca de la bL@cK care se afla pe capota masini) apoi o masina plina de PD a ajuns si mi-or confiscat carnetul.(asta nu tine de voi, dar voi face o reclamatie si la PD).Eu vreau doar sa se rezolve cu Paul si cu Al1n care s-or aflat pe contrasens si ma acuza pe mine.

Link to comment
Share on other sites

Nick:antaury

Level:7

Numele membrului pe care il reclam:Paul_Pop si Al1n

Dovezi:dt-VC32.png

O scurta descriere: Cand ieseam cu masina din spawn UST, am intrat cu masina in ei pentru ca erau parcati pe contrasens, dupa asta or inceput sa imi spuna sa opresc si sa ma dau jos din masina, dar nu mi-or prezentat si motivul pe care mi-or cerut acest lucru.Eu nu am vrut sa ma dau jos din masina pana nu mi s-a prezentat motivul(mentionez ca nici acuma nu stiu care a fost).Am coborat din masina dupa ce am primit wanted 1(cred ca de la bL@cK care se afla pe capota masini) apoi o masina plina de PD a ajuns si mi-or confiscat carnetul.(asta nu tine de voi, dar voi face o reclamatie si la PD).Eu vreau doar sa se rezolve cu Paul si cu Al1n care s-or aflat pe contrasens si ma acuza pe mine.

Am mers sa tunez masina in spawn ust si te-am vazut cu nos.Te-am somat sa opresti si sa cobori din masina pana venea un membru PD ca sa iti suspende licenta.Te-am somat vreo 2 minute (Eu,Al1n si bl@ck) sa cobori din masina.Ti-am zis sa cobori deoarece ai nos si e ilegal.

Dupa care,ti-am dat wanted pentru necooperare: .Intr-un final ai coborat,ti-a fost suspendata licenta si te-au arestat colegii din pd.

Cand un politist(fie pd/fbi/ng) iti spune sa cobori din masina il asculti(in caz contrar primesti wanted pentru necooperare).

L.E: Citez,din regulamentul PD:

4.Reguli legate de suspendarea licentelor

Un ofiter are dreptul sa iti suspende carnetul de condus dupa urmatoarele criterii:

Licenta de condus:

- refuzul de a opri la somatia unui ofiter

- fugar cu wanted

- folosire nos, se suspenda pe loc.

- participare la curse ilegale, se suspenda pe loc.

- folosirea Dumperului in oras - suspendarea permisului 3 zile

- Noi te-am vazut cu nos,te-am oprit si te-am tinut in loc pana au venit membrii PD sa se ocupe de tine.Cat despre suspendarea licentei,ti-a raspuns Sayid in topicul "Raporteaza un membru PD".

O zi buna. :tiphat:

Edited by Paul
Link to comment
Share on other sites

Nick:antaury

Level:7

Numele membrului pe care il reclam:Paul_Pop si Al1n

Dovezi:dt-VC32.png

O scurta descriere: Cand ieseam cu masina din spawn UST, am intrat cu masina in ei pentru ca erau parcati pe contrasens, dupa asta or inceput sa imi spuna sa opresc si sa ma dau jos din masina, dar nu mi-or prezentat si motivul pe care mi-or cerut acest lucru.Eu nu am vrut sa ma dau jos din masina pana nu mi s-a prezentat motivul(mentionez ca nici acuma nu stiu care a fost).Am coborat din masina dupa ce am primit wanted 1(cred ca de la bL@cK care se afla pe capota masini) apoi o masina plina de PD a ajuns si mi-or confiscat carnetul.(asta nu tine de voi, dar voi face o reclamatie si la PD).Eu vreau doar sa se rezolve cu Paul si cu Al1n care s-or aflat pe contrasens si ma acuza pe mine.

Am mers sa tunez masina in spawn ust si te-am vazut cu nos.Te-am somat sa opresti si sa cobori din masina pana venea un membru PD ca sa iti suspende licenta.Te-am somat vreo 2 minute (Eu,Al1n si bl@ck) sa cobori din masina.Ti-am zis sa cobori deoarece ai nos si e ilegal.

Dupa care,ti-am dat wanted pentru necooperare: .Intr-un final ai coborat,ti-a fost suspendata licenta si te-au arestat colegii din pd.

Cand un politist(fie pd/fbi/ng) iti spune sa cobori din masina il asculti(in caz contrar primesti wanted pentru necooperare).

Dar regulamentul nu spune ca daca folosim nos pe masina suntem bagati la jail si avem suspendat carnetul nu doar daca m-ai vazut tu din intamplare si gata hai ca te fac acuma.

Link to comment
Share on other sites

1. Nu ai voie sa ai Nos pe masina

2. Nici Paul_Pop, nici Al1n.. nu ti-au luat carnetul

4.Reguli legate de suspendarea licentelor

Un ofiter are dreptul sa iti suspende carnetul de condus dupa urmatoarele criterii:

Licenta de condus:

- refuzul de a opri la somatia unui ofiter

- fugar cu wanted

- folosire nos, se suspenda pe loc.- participare la curse ilegale, se suspenda pe loc.

- folosirea Dumperului in oras - suspendarea permisului 3 zile

Link to comment
Share on other sites

Nick:filiblox

Level:5

Numele membrului pe care il reclam:@alexandru

Dovezi:

http:// i41.tinypic.com/2zxv19d.png

http:// i39.tinypic.com/ngbkmx.png

http:// i39.tinypic.com/33viufa.png

O scurta descriere:

Venisem la area ca ma chemase unu sunshine sa ii dau viata,dar dupa acea a plecat cu masina de cops la jail.Apoi mam bagat in tunel sa stau acolo ca mancam si nu aveam chef sa joc.Apoi vine " @alexandru" care si-a scos regulemtul si wantedurile la imprimanta si imi da wanted 10,fara sa imi zica sa plec..Daca miar fi zis plecam cu mare drag ,nu ma impuneam.Apoi incep alti din echipa sa faca sacndal ca fac eu gura dupa ce am luat rearest ."Am luat pe dracu ,ca minutele erau la fel".Sincer ca o parere pentru dasta se da RankDown sau demitere.E o greseala prea mare.

Aaa da si cum sa aiba playeri linkmania ? care prin 2008 rupea la inceput , pe vremea aia nu erau playeri care iti zic , daca nu iti convine pleaca pe alt server."luis"

Daca nu se iau masuri pentru mine e clar.Oricum voi continua lupta cu acest individ pana cand va lua rankdown.

Link to comment
Share on other sites

-nick @alexandru

ba frate ti-am zis ce cautii aici tot u faci post ai si primit rearest asa vanator ce esti .... pffff

-Dovezi: http:// imgur.com/delete/R1noPNVTJRH9tvR

daca te-ai fi uitat in poze ai fi vazut ca am postat si eu poza aia ;) si daca ma intrebi ce fac aici ce rezulta din asta ?

Si nu sunt vanator daca nu mai comentau colegii tai ca miati zis ca ati dat rearest si eu eram in jail .si am spus in continuare .. ce e asta frate sa iei wanted 10 fara motiv ...

mda pacat de linkmania am inceput sa jucam prin 2008 sau 2009 nu ami tin minte , cand eram cu nume_prenume .A fost primul server de SAMP din romania si a fost dat jos din cauza alegerilor care au fost facute .

Link to comment
Share on other sites

Postez in calitate de martor... Prietene ai primit rearest cu wanted 1... ai dat bail... nu inteleg tu faci post pt +1? Alexandru e nou in armata si probabil ca nu stia,greseala a fost remediata,iar lui i-a explicat Fantoma cum sa procedeze...... Imi pare foarte rau ca nu am poze cand injurai pe /d pt ca la cate ai zis pe /d luai cred o pauza de 7 zile.....

P.S Acest post nu necesita reply... asteapta decizia lider-ului....

Link to comment
Share on other sites

Postez in calitate de martor:Filibox deja sa dus perioada aia de level mic cand trebuia sa ti se explice tot.Baiatu asta a actionat corect,te-a intrebat ce cauti acolo si tu l-ai mai luat si peste picior spunand ca te relaxezi.Spawnul National Guard nu e pentru a lasa afk,plus ca am fost martor cand ti-a dat rearestul pe care nu il meritai,dar sa gandit ca e pastele si sa fie mai bland putin.Tu in schimb il postezi pe forum,asta e recunostinta ta? :dontknow:

PS:Ares cer adaugarea acestui player pe Blacklist-ul factiunii,pentru simplul fapt ca e vanator!

Link to comment
Share on other sites

Postez in calitate de martor:Filibox deja sa dus perioada aia de level mic cand trebuia sa ti se explice tot.Baiatu asta a actionat corect,te-a intrebat ce cauti acolo si tu l-ai mai luat si peste picior spunand ca te relaxezi.Spawnul National Guard nu e pentru a lasa afk,plus ca am fost martor cand ti-a dat rearestul pe care nu il meritai,dar sa gandit ca e pastele si sa fie mai bland putin.Tu in schimb il postezi pe forum,asta e recunostinta ta?

eu nu am primit niciodata wanted pe server din area sau zona dastea, deci nu am deunde sa stiu . Asadar ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Jairoo

Nick: Jairoo

Level: 19

Numele membrului pe care il reclam: Paul_Pop

Dovezi: http://postimage.org/image/5uvr7md65/

http://postimage.org/image/4ldyz6swn/

http://postimage.org/image/crjgde6pt/

http://postimage.org/image/dcpl771lj/

http://postimage.org/image/c57ikmihh/

http://postimage.org/image/c57ikmihh/

http://postimage.org/image/tuh6btjob/

http://postimage.org/image/f2m3vb6v5/

O scurta descriere: Eu cu Lolecs vream sa ne duelam dar paul_pop ne tot urmarea , nu ne-am duelat . A aparut si PhilL si apoi eu cu lolecs am inceput sa ne duelam , mia dat wated 1 , 1cop VS 3 Mafioti = rambo ... dupa vazand eu cu lolecs ca el este rambo l-am atacat si ne-a dat si wanted si a fugit si apoi l-a omorat lolecs

1 Cops vs 3 mafioti e rambo clar

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...