Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru al Armatei

Recommended Posts

Nick :Alex_Cristea

Level :16

Numele membrului pe care il reclam : Hornetz

Dovezi : 1, 2.

O scurta descriere : Eram pe cladire si trageam in ce trecea prin fata la LSPD si Hornetz ala imi da wanted prin find.

Nu aveti voie sa acordati wanted prin comanda /find.

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Nick : fannntasy

Level :17

Numele membrului pe care il reclam : GangXploR3

Dovezi : Click

O scurta descriere : Am intrat pe srv si m-am pus afk in spawn cu wanted 3 fara sa imi dau seama,cand intru in joc gang cu radu27 erau langa mine si ma intreabau daca ma predau.Eu imi cer scz ca am stat afk si cand sa zic ca ma predau gang ma omoara total aiurea ( + avem o cantitate mare de mats (50k) ).

Link to comment
Share on other sites

Alex, tu ma amuzi =)) , erai singuru din scoala on la ora acea,inafara de amarok care el nu era si nu ti'am dat tie find vezi ca nu stii, i'am dat lui amarok si erai decat tu si el online si el daca nu era atunci cine sa fie... doamne ce vanatori :clap:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick : fannntasy

Level :17

Numele membrului pe care il reclam : GangXploR3

Dovezi : Click

O scurta descriere : Am intrat pe srv si m-am pus afk in spawn cu wanted 3 fara sa imi dau seama,cand intru in joc gang cu radu27 erau langa mine si ma intreabau daca ma predau.Eu imi cer scz ca am stat afk si cand sa zic ca ma predau gang ma omoara total aiurea ( + avem o cantitate mare de mats (50k) ).

Raspundeai foarte greu , nu stau dupa tine 5 ani sa te predai plus ca nu ai ce cauta afk cu wanted :)

Ps: +ai primit si rearest , daca e nevoie revin cu poza si tu ca un vanator vii pe forum pentru a te demasca singur :-j

Link to comment
Share on other sites

Unde se vede ma ca tu te'ai dat jos din masina =)) , in plus cand imi bubui masina nu se primeste w din server numai daca tragi in continuu, dar tu ai tras sa ia foc si ai fugit cu alessyo.

P.S.: Alessyo esti pe dinafara, tu nici n'ai vazut pozele lui, deoarece tu zici ca in poze se vede ca te dai tu jos din vehicul, iar in poza nici nu apare asa ceva.

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nick : fannntasy

Level :17

Numele membrului pe care il reclam : GangXploR3

Dovezi : Click

O scurta descriere : Am intrat pe srv si m-am pus afk in spawn cu wanted 3 fara sa imi dau seama,cand intru in joc gang cu radu27 erau langa mine si ma intreabau daca ma predau.Eu imi cer scz ca am stat afk si cand sa zic ca ma predau gang ma omoara total aiurea ( + avem o cantitate mare de mats (50k) ).

GangXploR3 - nu primeste nimic

Nick :Alex_Cristea

Level :16

Numele membrului pe care il reclam : Hornetz

Dovezi : 1, 2.

O scurta descriere : Eram pe cladire si trageam in ce trecea prin fata la LSPD si Hornetz ala imi da wanted prin find.

Nu aveti voie sa acordati wanted prin comanda /find.

1. Nu ai ce cauta cu arme ilegale la tine

2.Lf nu se ocupa cu Dm`ul pe server din cate stiu eu

3.Esti pe BlackList

4.Nu primeste nimic

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Unde se vede ma ca tu te'ai dat jos din masina =)) , in plus cand imi bubui masina nu se primeste w din server numai daca tragi in continuu, dar tu ai tras sa ia foc si ai fugit cu alessyo.

P.S.: Alessyo esti pe dinafara, tu nici n'ai vazut pozele lui, deoarece tu zici ca in poze se vede ca te dai tu jos din vehicul, iar in poza nici nu apare asa ceva.

Ba atunci daca totu` e ca tine arata pozele cand te`am omorat eu ca vad k nu`ti convine nimik !! Si si mai dai si w aiurea:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick :RuLLzZs

Level 13

Numele membrului pe care il reclam : sLm

Dovezi : Ei ma intreaba daca ma predau cand sunt afk ^_^

Probabil domnu sLm s-a saturat sa ma tot astepte(chiar daca nu a trecut mai mult de 1min)si incepe sa actioneze

]Aici primesc handcuff

Aici isi incerca comanda /uncuff (cand revenisem si eu in joc am citit chatu sa vad ce au vorbit astia)si i-a mers iar eu am murit si am primit jail si nici nu mi-a dat rearest

O scurta descriere : Deci.eram afk ca aveam treaba prin casa bla bla si cand revin in joc vad ca primisem handcuff si cand am revenit mi-a dat uncuff si am murit(omoarat de elicea de la heli)

Postez pentru RuLLzZs pentru ca are DPA ^_^

Link to comment
Share on other sites

Nick :RuLLzZs

Level 13

Numele membrului pe care il reclam : sLm

Dovezi : Ei ma intreaba daca ma predau cand sunt afk ^_^

Probabil domnu sLm s-a saturat sa ma tot astepte(chiar daca nu a trecut mai mult de 1min)si incepe sa actioneze

]Aici primesc handcuff

Aici isi incerca comanda /uncuff (cand revenisem si eu in joc am citit chatu sa vad ce au vorbit astia)si i-a mers iar eu am murit si am primit jail si nici nu mi-a dat rearest

O scurta descriere : Deci.eram afk ca aveam treaba prin casa bla bla si cand revin in joc vad ca primisem handcuff si cand am revenit mi-a dat uncuff si am murit(omoarat de elicea de la heli)

Postez pentru RuLLzZs pentru ca are DPA ^_^

Sa posteze RuLlZzs , pana atunci caz inchis ,nu ma intereseaza ca are DPA

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau de tine EloMetin dar erai impreuna cu reddogs la caii si veniseti sa omorati cops,el a omorat si a primit wanted,iar tu ai iesit afara odata cu el.

PS: Aveati skinuri lafel si eram 2 cops,imi pare rau de incident si nu te`am omorat..o masina ca aia gasesti peste tot.

PS2: Il rog pe Berky sa posteze in calitate de martor

Link to comment
Share on other sites

Nick: EloMetin

Level: 12

Numele membrului pe care il reclam: bibeLOW

Dovezi: http://imageshack.us/photo/my-images/830/samp022ue.png/

O scurta descriere: deci a sarit pe masian mea si a inceput sa traga fara motiv fara sa am wanted......

Imi pare rau de tine EloMetin dar erai impreuna cu reddogs la caii si veniseti sa omorati cops,el a omorat si a primit wanted,iar tu ai iesit afara odata cu el.

PS: Aveati skinuri lafel si eram 2 cops,imi pare rau de incident si nu te`am omorat..o masina ca aia gasesti peste tot.

Asa e,raddged a primit wanted la cai,si a iesit dar el era in montogoly iar elometin u ai iesit cu el odata .. si noi am crezut ca tu esti el ne cerem scuze omu mai greseste,dar nici tu nu stiai ..

Link to comment
Share on other sites

Nick: EloMetin

Level: 12

Numele membrului pe care il reclam: bibeLOW

Dovezi: http://imageshack.us/photo/my-images/830/samp022ue.png/

O scurta descriere: deci a sarit pe masian mea si a inceput sa traga fara motiv fara sa am wanted......

bIbelow data viitoare sa le dai wanted dupa sa actionezi,5 ture de area la sedinta.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Hydravision

Level: 8

Numele membrului pe care il reclam: bibeLOW

O scurta descriere: eram in spawn si am vazut ca erau multi copi care incercau sa prinda colegii mei cu wanted; din greseala imi omor un coleg si primesc w6 din bug; atunci ma duc spre copi si strig de 3 ori "wanted din bug", dar, cum biblow este un vanator nu a stat sa se mai uite daca era din bug sau nu, a tras direct in mn. Plus ca se poate vedea si din chatlog ca de cand am intrat nu am avut nici o crima, pt ca daca aveam cred ca ma prindeau intr-o ora totusi la cati erau online.

Dovezi: mw46sw.png ; 346olmh.png

P.S. nu reusesc sa pun chatlogu dar daca imi dati un id ceva v'il dau.

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ma baiatule,colinzink era cu w8 parca..si era pe acoperisul hq`ului vostru,iar toti l`ati ajutat.Se vede in a 2-a poza ca te`ai urcat pe acoperis sa`l ajuti+ca ma atacat in hq`ul vostru si pentru ca l`ai ajutat pe colinzink ai fi primit w2 +w4 ca m`ai atacat in hq.

Am martor si ng si fbi ca il ajutati pe colinzink si trageati in noi

Link to comment
Share on other sites

Nick: Hydravision

Level: 8

Numele membrului pe care il reclam: bibeLOW

O scurta descriere: eram in spawn si am vazut ca erau multi copi care incercau sa prinda colegii mei cu wanted; din greseala imi omor un coleg si primesc w6 din bug; atunci ma duc spre copi si strig de 3 ori "wanted din bug", dar, cum biblow este un vanator nu a stat sa se mai uite daca era din bug sau nu, a tras direct in mn. Plus ca se poate vedea si din chatlog ca de cand am intrat nu am avut nici o crima, pt ca daca aveam cred ca ma prindeau intr-o ora totusi la cati erau online.

Dovezi: mw46sw.png ; 346olmh.png

P.S. nu reusesc sa pun chatlogu dar daca imi dati un id ceva v'il dau.

bibeLOW - nu primeste nimic ,dovezi neconcludente

Link to comment
Share on other sites

Nick: LaZoE

Level: 10

Numele membrului pe care il reclam: bL@cK

O scurta descriere: Ma plimbam linistit cu avionu' prin desert si intamplator am trecut si pe deasupra la aer ( la nu o distanta foarte mare de sol ) , acest presupus soldat bL@ck il vad ce se suie in hydra vine dupa mine , imi acorda wanted 10 desi nu eram nici macar deasupra la area cand mi-a dat wanted , am cazut cu avionul in apa vine dupa mn , ma incatuseaza ma duce la mal si ma omoara , cea ce vreau eu sa stiu este pt ce imi acorda wanted , nici pe deasupra la area nu mai am voie sa trec ?

Dovezi:

1: 17146359877803365211.png

2: 92842246141179395999.png

3: 35080757156011069059.png

Link to comment
Share on other sites

Nick: LaZoE

Level: 10

Numele membrului pe care il reclam: bL@cK

O scurta descriere: Ma plimbam linistit cu avionu' prin desert si intamplator am trecut si pe deasupra la aer ( la nu o distanta foarte mare de sol ) , acest presupus soldat bL@ck il vad ce se suie in hydra vine dupa mine , imi acorda wanted 10 desi nu eram nici macar deasupra la area cand mi-a dat wanted , am cazut cu avionul in apa vine dupa mn , ma incatuseaza ma duce la mal si ma omoara , cea ce vreau eu sa stiu este pt ce imi acorda wanted , nici pe deasupra la area nu mai am voie sa trec ?

Dovezi:

1: 17146359877803365211.png

2: 92842246141179395999.png

3: 35080757156011069059.png

Se vede respectul pe care il ai fata de mine. Cand erai in NG erai mielusel, dar sa trecem peste partea aceasta. Erai in area, pe langa hydra. Dupa ce ai vazut ca vin, ai decolat si zburai in jurul meu. Ai vazut ca am luat hydra si ai incercat sa fugi. Data viitoare gandeste-te la consecinte inainte sa faci un lucru. Ceea ce faci tu este vanatoare.

PS: Dupa cum am mai spus, pe langa faptul ca te-am vazut, stiu sa folosesc un radar. ;)

Link to comment
Share on other sites

Nick: LaZoE

Level: 10

Numele membrului pe care il reclam: bL@cK

O scurta descriere: Ma plimbam linistit cu avionu' prin desert si intamplator am trecut si pe deasupra la aer ( la nu o distanta foarte mare de sol ) , acest presupus soldat bL@ck il vad ce se suie in hydra vine dupa mine , imi acorda wanted 10 desi nu eram nici macar deasupra la area cand mi-a dat wanted , am cazut cu avionul in apa vine dupa mn , ma incatuseaza ma duce la mal si ma omoara , cea ce vreau eu sa stiu este pt ce imi acorda wanted , nici pe deasupra la area nu mai am voie sa trec ?

Dovezi:

1: 17146359877803365211.png

2: 92842246141179395999.png

3: 35080757156011069059.png

Caz inchis

Link to comment
Share on other sites

Nick: Alex911

Level: 23

Numele membrului pe care il reclam: sLm

O scurta descriere: Eram langa banca cu membri grove, vedem un mafia fugim catre el acolo mai era si sLm singurul cop din zona aceea, il intreaba snoop daca e rambo el zice nu, il omor si imi acorda wanted => rambo... desi a zis ca nu vrea sa fie.

Dovezi: http://imageshack.us/photo/my-images/191/samp303l.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/545/samp304kv.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/684/samp305bq.png/

Link to comment
Share on other sites

Din punctul meu de vedere a acordat w corect , nu era singurul cop din zona ( cand era vicentzo la noi in masina ati tras toti in noi ) eu am murit si dupa slm ti-a dat w pt cop kill !

postez in calitate de martor

Scuza-ma ca te intreb dar unde esti tu in pozele mele de postezi ca martor... ai vazut cumva ce s-a intamplat la acest incident in timpul si locul respectiv? Uneori ma gandesc de unde scoateti minciunile astea.

Eu nu stiu ce ati facut voi inainte si nici nu ma intereseaza puteau sa va atace si 50 de mafioti eu nu eram afara in acel moment ci in banca, am iesit am vazut grove ca se duc pe mafia m-am dus i-am ajutat sLm era singur in acel timp fara niciun coleg langa el sau din alt departament, l-am omorat intre 5 mafioti mi-a dat wanted => rambo.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Alex911

Level: 23

Numele membrului pe care il reclam: sLm

O scurta descriere: Eram langa banca cu membri grove, vedem un mafia fugim catre el acolo mai era si sLm singurul cop din zona aceea, il intreaba snoop daca e rambo el zice nu, il omor si imi acorda wanted => rambo... desi a zis ca nu vrea sa fie.

Dovezi: http://imageshack.us/photo/my-images/191/samp303l.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/545/samp304kv.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/684/samp305bq.png/

slm - a procedat corect,daca ti-a confirmat si ala ca a fost cu el si vice ce mai vrei?Nu vezi ca esti un vanator ce nu sa mai vazut pe svr.Daca mai vad un post din partea ta cu vanatoare nu o sa mai acordam nimic la ce postezi tu .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...