Jump to content
lego_kid

Aplicatii Yakuza

Recommended Posts

Informatii despre caracter:

• Nickname: cossy

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 4 ani

• Sex: Masculin

• Varsta in game: 20

• Level : 11

• Factiuni precedente: Yakuza

• Ultima factiune: Yakuza

• Link catre demisie: -

• Job secundar: Detectiv

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 6

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Sa ma distrez.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Show cu deagle-ul.

• In ce interval oral jucati: Cand pot.

• Nick-uri anterioare: -

• Sunteti un om de echipa: Da.

• Biografia: Dupa un trecut plin de momente de glorie alaturi de vechii sai tovarasi, scos din scena pentru o buna perioada de timp si nevoit sa plece de pe Coasta de Vest si sa se refugieze in Liberty City, alaturi de doi tovarasi de nadejde, Cossy decide ca e momentul sa revina in locurile unde a crescut si a inflorit. Ajuns in San Fierro, decide sa mearga sa vada ce s-a ales de cartierul in care se afla sediul Yakuza, insa are parte de o surpriza... Zona a fost preluata de alti asiatici, de data asta chinezi, orice urma de japonez fiind imposibil de gasit in zona. Va reusi oare sa se integreze din nou intr-o organizatie asiatica? Timpul o va dovedi...

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Sandu Cosmin

• Varsta reala: 20

• Orasul de provenienta: Ploiesti

• Stiti ce este Skype?: Da.

• Stiti sa folositi Skype?: Da.

• Aveti un cont pe Skype?: Da.

• Detineti un microfon functionabil?: Da.

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: pitikkku

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 48 de luni

• Sex: Masculin

• Varsta in game: 16

• Level : 10

• Factiuni precedente: Yakuza

• Ultima factiune: Yakuza

• Link catre demisie: -

• Job secundar: Detectiv

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 6

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Sa pot avea arme fara a mai cere tuturor.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Arme, batai, alea alea.

• In ce interval oral jucati: Cand am timp.

• Nick-uri anterioare: -

• Sunteti un om de echipa: Da.

• Biografia: Discuta, rad, nimeni n-aude, doar sunt la cateva mii de metri deasupra solului... Au inchiriat un avion privat, asta nu-i deloc ieftin, ar trebui sa fie plini de bani, atunci de ce s-ar intoarce pe Coasta de Vest? Ceva nu se leaga... Ajung la aeroport, imprumuta o masina de lux din parcare, trebuie sa faca impresie, ce vor zice vechii camarazi cand ii vor vedea? Inca putin si vor afla... [...] Ciudat, nu mai exista niciun Admiral in zona, iar caracterele asiatice de pe pereti nu le mai sunt usor de descifrat, ceva s-a schimbat... Le-a placut intotdeauna riscul, asa ca se vor avanta si acum, Pitikkku si Cossy vor intra in fortareata... Sa fie oare de bun augur? Vom vedea...

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Luca Alexandru

• Varsta reala: 16

• Orasul de provenienta: Oradea

• Stiti ce este Skype?: Da.

• Stiti sa folositi Skype?: Da.

• Aveti un cont pe Skype?: Da.

• Detineti un microfon functionabil?: Da.

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:UnBaNNN<br style="color: rgb(93, 93, 93); font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19px; text-align: -webkit-left; ">• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV):LS <br style="color: rgb(93, 93, 93); font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19px; text-align: -webkit-left; ">• De cand jucati SA-MP pe linkmania:2-3 luni<br style="color: rgb(93, 93, 93); font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19px; text-align: -webkit-left; ">• Sex:M<br style="color: rgb(93, 93, 93); font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19px; text-align: -webkit-left; ">• Varsta in game:15<br style="color: rgb(93, 93, 93); font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19px; text-align: -webkit-left; ">• Level :5<br style="color: rgb(93, 93, 93); font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19px; text-align: -webkit-left; ">• Factiuni precedente:-<br style="color: rgb(93, 93, 93); font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19px; text-align: -webkit-left; ">• Ultima factiune:Consilier<br style="color: rgb(93, 93, 93); font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19px; text-align: -webkit-left; ">• Link catre demisie:-<br style="color: rgb(93, 93, 93); font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19px; text-align: -webkit-left; ">• Job secundar:Trucker<br style="color: rgb(93, 93, 93); font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19px; text-align: -webkit-left; ">• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara:1<br style="color: rgb(93, 93, 93); font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19px; text-align: -webkit-left; ">• De ce doriti sa va alaturati Triadelor:Pentru a ajuta..<br style="color: rgb(93, 93, 93); font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19px; text-align: -webkit-left; ">• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune:Batai(war) Arme..<br style="color: rgb(93, 93, 93); font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19px; text-align: -webkit-left; ">• In ce interval oral jucati:Cand am timp<br style="color: rgb(93, 93, 93); font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19px; text-align: -webkit-left; ">• Nick-uri anterioare:-<br style="color: rgb(93, 93, 93); font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19px; text-align: -webkit-left; ">• Sunteti un om de echipa:DA<br style="color: rgb(93, 93, 93); font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19px; text-align: -webkit-left; ">• Biografia:-<br style="color: rgb(93, 93, 93); font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19px; text-align: -webkit-left; ">

Informatii din viata reala:<br style="color: rgb(93, 93, 93); font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19px; text-align: -webkit-left; ">• Nume/Prenume:Nicolae Alex(andru)<br style="color: rgb(93, 93, 93); font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19px; text-align: -webkit-left; ">• Varsta reala:15<br style="color: rgb(93, 93, 93); font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19px; text-align: -webkit-left; ">• Orasul de provenienta:Hunedoara<br style="color: rgb(93, 93, 93); font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19px; text-align: -webkit-left; ">• Stiti ce este Skype?:da<br style="color: rgb(93, 93, 93); font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19px; text-align: -webkit-left; ">• Stiti sa folositi Skype?:da<br style="color: rgb(93, 93, 93); font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19px; text-align: -webkit-left; ">• Aveti un cont pe Skype?:da<br style="color: rgb(93, 93, 93); font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19px; text-align: -webkit-left; ">• Detineti un microfon functionabil?:da<br style="color: rgb(93, 93, 93); font-family: tahoma, arial, verdana, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19px; text-align: -webkit-left; ">• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): PUTIN

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: endLess.

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LV

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: De o luna - doua

• Sex: Masculin

• Varsta in game: 21

• Level : 8

• Factiuni precedente: DNB

• Ultima factiune: DNB

• Link catre demisie: -

• Job secundar: Arms Dealer

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: Nu am apucat o sedinta.

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Vreau sa incerc ceva nou.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune:

• In ce interval oral jucati: 14-20

• Nick-uri anterioare: -

• Sunteti un om de echipa: Da

• Biografia: endLess. sa nascut intr-un cartier de la marginea orasului LS. acolo el a muncit ca Camionagiu pentru o perioada de timp , la varsta de 15 ani pe cand venea de la scoala un pusti ia vandut niste droguri , el trebuia sa le vand in SF . El a putut trece vama dar a fost prins pana la urma , el si pustiul au intrat la inchisoare. Cand a iesit endLess. era cel mai fericit il asteptau mama si fratele lui , de odata apar 2 masini si ii impusca pe amndoi. Atunci endLess. a jurat ca ii va razbuna.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Georgescu Lucian

• Varsta reala: 16 ani

• Orasul de provenienta: Bucuresti

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: Demetriad

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania:1 saptamana

• Sex: Masculin

• Varsta in game: 18

• Level :3

• Factiuni precedente:-

• Ultima factiune:-

• Link catre demisie:-

• Job secundar:Trucker

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara:-

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor:Din punctul meu de vedere este cea mai frumoasa factiune , lideri capabili si va fi frumos .

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune:Lucruri ilegale, Taxe de protectie

• In ce interval oral jucati:Dupa-amiaza de la 14:00 pana seara, dimineata de la 6:45 pana la 7:20

• Nick-uri anterioare:-

• Sunteti un om de echipa:Da

• Biografia:Un tip oarecum simplu care vrea sa ajung membru al triadelor la fel ca tatal sau!

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume:Alexandru

• Varsta reala:18

• Orasul de provenienta:Bacau

• Stiti ce este Skype?:DA

• Stiti sa folositi Skype?:Da

• Aveti un cont pe Skype?:Da

• Detineti un microfon functionabil?:Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu):DA

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname:Manoliu_Victor

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV):LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania:1 luna

• Sex:Barbatesc

• Varsta in game:21

• Level :7

• Factiuni precedente:....

• Ultima factiune:-

• Link catre demisie:-

• Job secundar:Trucker

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara:-

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor:Pentru ca doresc sa distrug toti inamicii triadelor si cred ca este cea mai buna factiune cu cei mai buni lideri

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune:Lucrurile ilegale si taxe de protectie

• In ce interval oral jucati:Dimineata de la ora 9:00 pana seara la ora 22:00

• Nick-uri anterioare:-

• Sunteti un om de echipa:Da

• Biografia:Ma numesc Manoliu Victor si provin dintr-o familie modesta din Hong Kong.Toti barbatii familiei au fost in triade caci asa este traditia familiei.Si tata era in triade.Dar mama nu era de acord si dorea ca eu sa nu intru.Intr-o zi cand mergeam pe strada impreuna cu mama mea si incerca sa-mi explice ca ceea ce face tata nu este bine o masina de politisti a venit din care a coborat un politist pe care a impuscat-o pe mama iar apoi au plecat.Eu ramas singur eram plin de frica dar si de mahnire.Se pare ca glontul atinsese inima iar mama a murit.Asa ca i-am dat telefon tatei care a venit sa ma ia si am mers impreuna in urmarirea acelei masini de politie.Tata a tras cu pistolul in cauciucuri masina politiei deraniand si busindu-se intr-un copac.Soferul murise pe loc dar cel care imi impuscase mama inca mai traia.Asa ca am luat sabia de la tata si l-am omorat iar in acea secunda stiam ca destinul meu este sa ajung in Triade.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume:Manoliu Victor

• Varsta reala:20

• Orasul de provenienta:Bacau

• Stiti ce este Skype?:Da

• Stiti sa folositi Skype?:Da

• Aveti un cont pe Skype?:Da

• Detineti un microfon functionabil?:Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Refl3xx

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 1-2ani :-?

• Sex: Masculin

• Varsta in game: 19

• Level : 9

• Factiuni precedente: S.f.r,medics.Bikers

• Ultima factiune: Bikers

• Link catre demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=441795

• Job secundar: Nome

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 4-5

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Pentru ai ajuta la Kiluri , pentru a face trafic de droguri,materiale.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Cu trafic de Materiale,Droguri si cu prezenta la waruri.

• In ce interval oral jucati: Ccand am timp intru nu am un program anume .

• Nick-uri anterioare: 2Rd

• Sunteti un om de echipa: Da.

• Biografia: Refl3xx s-a nascut in orasul Los Santos.Acesta ducea o viata normala si linistita intr-o zona periferica a orasului,dar totul se sfarseste la varsta de 18 ani cand acesta afla ca tatal lui a decedat intr-un accident rutier.Refl3xx a inceput sa duca o viata din ce in ce mai grea alaturi de mama sa,ea nu reusea sa castige destui bani pentru a avea grija de amandoi si era nevoita sa se imprumute.A reusit sa o mai duca din imprumutri in imprumuturi inca vreo 2 ani cand mama sa a fost ucisa cu bestialitate pentru ca nu a reusit sa achite un imprumut.Astfel,Refl3xx a ramas singur si neajutorat.Acesta a fost dat afara din casa parintilor si a fost nevoit sa se descurce singur.Acesta a reusit sa se angajeze pe la varsta de 19 ani unde s-a imprietenit cu multi prieteni.Intr-o zi,un prieten ii propune daca vrea sa intre in The triats sa dea ajutor,iar Refl3xx a accepta si se hotaraste sa-si depuna aplicatia pentru Mafia The Triats .

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Ioan-Robert

• Varsta reala: 19

• Orasul de provenienta: Tg.Neamt

• Stiti ce este Skype?: Da.

• Stiti sa folositi Skype?: Da.

• Aveti un cont pe Skype?: Da.

• Detineti un microfon functionabil?: Da.

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: Hawx

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 3 ani

• Sex: M

• Varsta in game: 18

• Level : 21

• Factiuni precedente: fbi,mafia,ballas,ng,dnb,triads,sfr,ls,bikers

• Ultima factiune: bikers

• Link catre demisie: -

• Job secundar: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 5 ng si ballas

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: like :D

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: ilegalitati

• In ce interval oral jucati: dimineata si seara

• Nick-uri anterioare: hawxxx

• Sunteti un om de echipa: da

• Biografia: Hawx s-a nascut undeva la tara si dorinta lui era sa fie tractorist . La varsta de 15 ani isi indeplineste visul cand tatal sau il ducea la munca impreuna cu el . Tatal sau avea probleme de sanatate grave asa ca la varsta de 20 de ani ramane fara tata .Mosteniind tractorul tatalui ,il vinde si isi face planuri pentru viitor .Se amesteca cu niste pustani de la oras ce il aduc intr-un anturaj nepotrivit lui .Ajunge traficant de droguri ,era urmarit de politie peste tot . El hotaraste sa intre intr-o mafie pentru a se acoper

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: G . George

• Varsta reala: 15

• Orasul de provenienta: TGV

• Stiti ce este Skype?: da

• Stiti sa folositi Skype?: da

• Aveti un cont pe Skype?: da

• Detineti un microfon functionabil?: da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: [blackAnGeeLL]

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 3 ani

• Sex: M

• Varsta in game: 20

• Level : 19

• Factiuni precedente: fbi,mafia,ballas,ng,dnb,triads,sfr.,fbi,

• Ultima factiune: ng

• Link catre demisie: -

• Job secundar: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 4 fbi

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: iubesc factiunea asta de mult timp si liderul :X :)) =))

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: ilegalitati foarte mari

• In ce interval oral jucati: nam un interval 10-11 ore pe zi

• Nick-uri anterioare: BlackAngel

• Sunteti un om de echipa: Da!

• Biografia: [blackAnGeeLL] s-a nascut undeva in Los Santos el iubea viata si orasul acela pentru ca taicasu avea foarte multi bani si [blackAnGeeLL] a avut cate femei dorea si ce femei dorea tatal lui era sa moara pentru o afacere si ia spus lu black sa nu se aca nici odata copoi ca va pierde bani va risca in misiuni sa fie mort si nu va primi atatia bani si dak va fi corupt el nu la ascultat si sa fkt fbi,ng,fbi,ng si abea atunci a realizat ca mafia e de el.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Mihai

• Varsta reala: 17

• Orasul de provenienta: TM

• Stiti ce este Skype?: da

• Stiti sa folositi Skype?: da

• Aveti un cont pe Skype?: da

• Detineti un microfon functionabil?: Nu....

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

RETRAG SCUZE :| PB CU PC SAR PUTEA SA FIU INACTIV SRRY AM UITAT :| SCZ

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname:BlacKhOl3

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV):LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania:1-2 ani

• Sex:M

• Varsta in game:12

• Level :4

• Factiuni precedente:consilier

• Ultima factiune:consilier

• Link catre demisie:-

• Job secundar:nu am

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara:3

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor:Sa ajut factiunea

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune:kiluri,cooperare etc.

• In ce interval oral jucati:2-3-4 ore

• Nick-uri anterioare:BlacKhOl3

• Sunteti un om de echipa:DA

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume:Moisescu Arthur

• Varsta reala:13

• Orasul de provenienta:Ploiesti

• Stiti ce este Skype?:da stiu ce este

• Stiti sa folositi Skype?:da stiu sa-l folosesc

• Aveti un cont pe Skype?:am avut :D

• Detineti un microfon functionabil?:DA

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): DA

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: The0d0r

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 1 an

• Sex: Masculin

• Varsta in game: 21

• Level : 9

• Factiuni precedente: Consilieri (rank 2), SFR (rank1)

• Ultima factiune: SFR

• Link catre demisie: -

• Job secundar: Dealer de arme

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 2

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Este o factiune capabila cu capul pe umeri, playeri buni, lider extraordinari. Vreau sa ajut factiunea cu tot ce pot.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Waruri, killuri, materiale, droguri.

• In ce interval oral jucati: 2-3 ore dimineata, 2-3 ore seara . (joc acelasi numar de ore dar nu am un interval fix, depinde de cursurile de la facultate)

• Nick-uri anterioare: Teodor_V

• Sunteti un om de echipa: Desigur.

• Biografia: The0d0r s-a nascut in orasul San Fierro. Acesta avea o familie cu venituri foarte mari, el traind in lux si nu avea nici o grija.La varsta de 16 ani acesta mergea la scoala iar pe drum a fost sunat de tatal lui care i-a spus ca mama sa a fost lovita de o boala teribilia, cancer. Aceasta a urmat tratamente dar nici unul de folos. Peste 1 an aceasta a cedat. The0d0r a trait cu tatal lui pana la varsta de 19 ani. Acestia mergeau la un restarant cand au dat de un razboi intre San Fierro Rifa si Triade. Tatal lui a fost impuscat in plaman si a murit iar The0d0r a reusit sa se ascunda in spatele triadelor iar acestia l-au protejat, salvandu-l. Acesta a jurat ca la varsta de 21 de ani se va alatura familiei The Triads. Ajuns la varsta de 23 de ani, The0d0r purta razboaie cu Bikers, Ballas, Mafia, SFR impreuna cu Triadele.Peste 3 ani acestia pun stapanire pe tot San Fierro si o parte din Los Santos.

Acum TheTriads controleaza fiecare strada din San Fierro iar noaptea cand toti rivalii cu aliantele au sedinte in spawnul Ballas, niste figuri in costume negre, elegante le invadeaza linistea depe cladirea spitalului Los Santos. Prima data, un glont de ak47 venind de niciunde tulbura linistea lovind un SFR direct in cap. Rivalii se uita mirati in jurul lor fugind in cerc nestiind de unde a venit glontul si incep sa cada pe rand toti. Atacatorii se dau jos de pe spital si se urca in masinile lor negre, elegante si pleaca spre spawn linistiti. Ca de obicei, Triadele ataca silentios , cu stil nefiind prinse de nimeni si nimic.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Vladimirescu Teodor

• Varsta reala: 19

• Orasul de provenienta: Ploiesti

• Stiti ce este Skype?: Da,

• Stiti sa folositi Skype?: Da.

• Aveti un cont pe Skype?: Da.

• Detineti un microfon functionabil?: Da.

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da. (il stiu pe derost)

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname:Mihai.Mihai

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV):Ls

• De cand jucati SA-MP pe linkmania:2 luni

• Sex:M

• Varsta in game:16

• Level :7

• Factiuni precedente:smurd

• Ultima factiune:smurd

• Link catre demisie:-

• Job secundar:detectiv

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara:1

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor:este o factiune unita

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune:war-uri,crime,trafic de arme/droguri

• In ce interval oral jucati:11:00-->> 22:00

• Nick-uri anterioare:-

• Sunteti un om de echipa:Absolut

• Biografia:Mihai.Mihai s-a nascut in orasul Los Santos,intr-o familie cu multi copii si destul de saraca.De mic a invatat de la fratii sai,ca pentru a trai trebuie sa omori.El a crescut cu cu aceasta idee,si peste cativa ani se angajeaza la SMURD,avaind un singur gand in cap:Viata e cel mai frumos cadou.S-a departat de familie,de frati,de prieteni deoarece toti au crezut ca e un tradator,si s-a mutat singur intr-o garsoniera la periferia orasului.In timp a fost dat afara din SMURD din cauza unor greseli,ramas fara familie si fara bani,isi aminteste ce a fost invatat de fratii sai cand era copil,si se apuca de furturi si crime pentru a supravietui.In timpul unei batai intre doua ganguri se intalneste cu cel mai bun prieten al sau din copilarie,care acum facea parte din cea mai buna si respectata familie,si anume "The triads

".Mihai.Mihai nefacand parte din nici o factiune,il urmeaza pe prietenul sau si aplica pentru aceasta familie.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume:Patriche Mihai

• Varsta reala:16

• Orasul de provenienta:Galati

• Stiti ce este Skype?:da

• Stiti sa folositi Skype?:da

• Aveti un cont pe Skype?:da

• Detineti un microfon functionabil?:da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu):da

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...