Jump to content
lego_kid

Aplicatii Yakuza

Recommended Posts

Informatii despre caracter:

• Nickname: YaHuu

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 6 luni

• Sex: Masculin

• Varsta in game:15

• Level :18

• Factiuni precedente:Ballas , NG

• Ultima factiune:Ballas

• Link catre demisie:-

• Job secundar: Arms dealer

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara:Mafia - rank 4

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Deoarece imi place DM-ul.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune:Droguri , arme , rapiri , dm-ul excesiv.

• In ce interval oral jucati:14:00 - 22:00

• Nick-uri anterioare:None

• Sunteti un om de echipa:Da

• Biografia:Informatii despre caracter:YaHuu s-a nascut in Los Santos, la 2 zile diferenta de sora lui Maria care s-a nascut cu o boala grava.La prima vedere parintii lui s-au minunat.Tatal lui era taximetrist iar mama sa casnica.In timp , el a invatat traditiile familiei si si-a facut foarte multi prieteni.Din pacate sora sa care se nascuse cu o boala foarte grava a fost ucisa de clanurile Ballas si SFR.Acest eveniment a provocat o mare suferinta in inimile parintilor.YaHuu a fost distrus nemaiavand si el un frate sau o sora a jurat sa se razbune pe aceste 2 ganguri si a decis in cele din urma sa intre in The Triads pentru a ii distruge definitiv!

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume:Sarbu Ionut

• Varsta reala:15

• Orasul de provenienta:Craiova

• Stiti ce este Skype?:Da

• Stiti sa folositi Skype?:Da

• Aveti un cont pe Skype?:Da

• Detineti un microfon functionabil?:Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname:LuX.A.

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 3 ani

• Sex: Masculin

• Varsta in game:17

• Level :13

• Factiuni precedente:Medici , PD , UST

• Ultima factiune:UST

• Link catre demisie:-

• Job secundar: Detectiv

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara:UST-2

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Colegii si ii o factiune unita...

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Arme , Rapiri...

• In ce interval oral jucati:Depinde

• Nick-uri anterioare:EnZo

• Sunteti un om de echipa:Da

• Biografia:LuX.A. s-a nascut la maternitatea din San Fierro .Acesta traia impreuna cu parintii lui intr'o casa de oameni simpli in San Fierro, in partea de est.De mic a vrut sa fie Taximetrist asa ca si'a depus CV'ul la cei de la Taxi Drivers si a fost acceptat.Acolo a stat o perioada destul de lunga..Dupa ceva timp a aflat ca parintii lui plecasera spre Los Santos. Oras condus de temuta gasca Ballas care se ocupa cu trafic de arme si trafic de droguri .Intr-o zi parinti lui LuX.A. au fost ucisi de cei din gasca Ballas din accea zi LuX.A. a jurat razbunare acelora.Acesta sia depus CV-ul la cei din The Triads sa il ajute sa ii omoare pe cei din Ballas

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume:Cristian Andrei

• Varsta reala:17

• Orasul de provenienta:Hunedoara

• Stiti ce este Skype?:Da

• Stiti sa folositi Skype?:Da

• Aveti un cont pe Skype?:Da

• Detineti un microfon functionabil?:Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: qwq

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 4 ani

• Sex: Masculin

• Varsta in game:17

• Level :15 am rp pentru 16

• Factiuni precedente:consilier,ng,ballas,instructor

• Ultima factiune: instructor

• Link catre demisie:-

• Job secundar: none

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: consilier rank 5

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: pentru ca sunt playeri care stiu sa lucreze in echipa + cea mai buna mafie

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune:Droguri , arme etc..

• In ce interval oral jucati: 08:00 - 04:00

• Nick-uri anterioare: -

• Sunteti un om de echipa:Da

• Biografia:Informatii despre caracter:

qwq s-a nascut intr-un cartier rau famat al orasului San Fierro. Acesta nu si-a cunoscut niciodata tatal, fapt ce l-a marcat in copilarie. Crescut doar de mama si de sora mai mare, fiind singurul "barbat" din familie, de mic copil a simtit nevoia de a face ceva pentru familia sa. Bine crescut si cu o educatie destul de buna, ceilalti din cartier il detestau pentru faptul ca avea ambitia de a face ceva cu viata lui. Fiind la o varsta foarte frageda si cu toate ca nereusitele vietii pana acum, nu l-au doborat, a clacat. Putem totusi spune ca este omenesc, atitudinea sa,acum pesimista, si anturajul l-au obligat sa se apuce de ilegalitati deoarece intotdeauna a stiut ca tatal lui a fost un om "mare" in cartier, singurul lucru pe care il stia despre el. Fiind nevoit sa se mute din orasul San Fierro. Si acuma sa gandit sa intre in TRIADS pentru a se reintoarce in orasul Lui iubit si sa isi ridice inapoi NUMELE SI FAMILIA.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume:S F.Cezar

• Varsta reala:17

• Orasul de provenienta: Iasi

• Stiti ce este Skype?:Da

• Stiti sa folositi Skype?:Da

• Aveti un cont pe Skype?:Da

• Detineti un microfon functionabil?:Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname:Kal3le

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV):LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania:6 luni

• Sex:M

• Varsta in game:13

• Level :19

• Factiuni precedente:DNB / Ballas/ SFR / Smurd /politicieni si mai erau parca

• Ultima factiune:NUsh

• Link catre demisie:-

• Job secundar:Arms dealer

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara:4 Smurd

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor:Am mai fost si e cva gen mafia

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune:afaceri ilegale / crime / bagabonteli =))

• In ce interval oral jucati:Nu am interval de ore cand apuc

• Nick-uri anterioare:iMaGe

• Sunteti un om de echipa:Da

• Biografia:Kal3le sa nascut pe strada , parinti lui erau 2 gangsteri . El fiind un pui nu stia prea multe despre cartier si legile lui . Tatal lui la invatat cum sta treaaba , si ea explicat cum sta treaba pe

, tacsu la invatat sa traga , sa se duca la femei , sasi recunoasca dusmani , sau frati , nimeni sa nul opreasca. Asa ca intr-o zi intunecata tacsu a murit si a ramas cu masa , masa fiind o drogata, a murit in 2 ani dupa tacsu , el ramanand singur si invatand lectia de viata , nimeni sa nul opreasca, era pericol public, asa ca frati lui erau TRIAD si DUSMANI MAFIA , a invatat sa traga in cat dintrun cartus sa le sara ADNul la dusmani.. Toti grove il ajutau si ducea o lupta grea cu MAFIA , asa ca a decis sa se bage in TRIAD!!!

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume:Alex ....

• Varsta reala:17

• Orasul de provenienta:Buc

• Stiti ce este Skype?:Da

• Stiti sa folositi Skype?:Da

• Aveti un cont pe Skype?:Da

• Detineti un microfon functionabil?:Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Ghiondes

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): ls

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: nu stiu exact dar mai mult de 1 an.

• Sex: barbat

• Varsta in game: 21

• Level : 11

• Factiuni precedente: Politicieni,SMURD,Mafia,Scoala,Ust,NG

• Ultima factiune: NG

• Link catre demisie: -

• Job secundar:detectiv

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 3 in smurd

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Pentru ca este o factiune capabila.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: cu procurarea armelor,a drogurilor si alte lucruri ilegale

• In ce interval oral jucati: 15-23

• Nick-uri anterioare: Ciolosh

• Sunteti un om de echipa: da

• Biografia: Ghiondes este un adult capabil fara un loc de munca si care vrea sa fie un infractor pentru a face bani.El este orfan de la varsta de 9 ani si s-a nascut in orasul Los Santos.Parinti lui au fost omorati intr-un accident de masina.Ghiondes a trebuit sa invete sa se descurce singur.Dupa multe incercari a reusit sa gaseasca un loc al lui.A cumparat o casa in sudul orasului Los Santos si umbla pe strazi incercand sa isi gaseasca un loc de munca.

• Nume/Prenume:Andrei

• Varsta reala:18

• Orasul de provenienta: Sighisoara

• Stiti ce este Skype?:Da

• Stiti sa folositi Skype?:Da

• Aveti un cont pe Skype?:Da

• Detineti un microfon functionabil?:Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu):Da

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Ghiondes

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): ls

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: nu stiu exact dar mai mult de 1 an.

• Sex: barbat

• Varsta in game: 21

• Level : 11

• Factiuni precedente: Politicieni,SMURD,Mafia,Scoala,Ust,NG

• Ultima factiune: NG

• Link catre demisie: -

• Job secundar:detectiv

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 3 in smurd

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Pentru ca este o factiune capabila.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: cu procurarea armelor,a drogurilor si alte lucruri ilegale

• In ce interval oral jucati: 15-23

• Nick-uri anterioare: Ciolosh

• Sunteti un om de echipa: da

• Biografia: Ghiondes este un adult capabil fara un loc de munca si care vrea sa fie un infractor pentru a face bani.El este orfan de la varsta de 9 ani si s-a nascut in orasul Los Santos.Parinti lui au fost omorati intr-un accident de masina.Ghiondes a trebuit sa invete sa se descurce singur.Dupa multe incercari a reusit sa gaseasca un loc al lui.A cumparat o casa in sudul orasului Los Santos si umbla pe strazi incercand sa isi gaseasca un loc de munca.

• Nume/Prenume:Andrei

• Varsta reala:18

• Orasul de provenienta: Sighisoara

• Stiti ce este Skype?:Da

• Stiti sa folositi Skype?:Da

• Aveti un cont pe Skype?:Da

• Detineti un microfon functionabil?:Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu):Da

RETRAG! scz pentru deraj

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname:focustar

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV):Ls

• De cand jucati SA-MP pe linkmania:2009

• Sex: masculin

• Varsta in game:17

• Level :7

• Factiuni precedente:politicienii,ballas

• Ultima factiune:ballas

• Link catre demisie:-

• Job secundar:trucker

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara:rank1

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor:e cea mai buna mafie si lucreaza in echipa

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune:arme,droguri etc.

• In ce interval oral jucati:6-8 si 14-00:00

• Nick-uri anterioare:-

• Sunteti un om de echipa:da

• Biografia:focustar sa nascut in Los Santos intr-o familie saraca.La virsta de 14 ani sa mutat impreuna cu familia sa in Liberty City.La 17 ani el a devenit membru al unui gang si atunci a inceput povestea lui ca mafiot.Acel gang planuise sa atace un club din oras care se zvonea ca apartine unei mafi puternice si astfel ei ar fi devenit faimosi si temuti in tot orasul.Prostia lor era ca gangul era format din niste copi ca nu stiau ce inseamna razboi si riscurile acestuia.Totul sa terminat cu un schimb de focuri, toti au fost macelariti in acea noapte mai putin eu care am avut noroc si am reusit sa scap si sa ma alatur acelor mafioti.Timp de 5 ani am continuat sa incalc legea si sa devin din ce in ce mai renumit pina am ajuns sa devin coliderul mafiei.Dar intro zi totul avea sa se termine pentru mine, impreuna cu un grup destul de mare am planuit sa jefuim una din bancile din Liberty City. In acea noapte unul din noi a tradat trimitind planul nostru la FBI, noi nu am aflat despre acea ambuscada care ni se pregatise, am continuat planul intrind in banca dar in acel moment cladirea a fost inconjurata de elicoptere si masini de politie.Am incercat sa scap dar nu am avut nici o sansa o parte din noi au fost omoriti iar restu arestati.Eu am fost condamnat la 20 ani de inchisoare.Acum dupa ce am iesit din inchisoare mam intors in orasul meu natal Los Santos si doresc sa ma alatur triadelor

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume:Raul

• Varsta reala:16

• Orasul de provenienta:Brasov

• Stiti ce este Skype?:da

• Stiti sa folositi Skype?:da

• Aveti un cont pe Skype?:da

• Detineti un microfon functionabil?:da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu):da

Link to comment
Share on other sites

Model aplicatie:

Informatii despre caracter:

• Nickname:motan

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV):LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 3 luni

• Sex: masculin

• Varsta in game: 14

• Level :9

• Factiuni precedente:sfr;politicieni

• Ultima factiune:sfr

• Link catre demisie:

• Job secundar:trucker

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara:2

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor:pentru a ajuta coechipierii si alianta

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: cu trafic de arme/droguri cu kill

• In ce interval oral jucati:in cursul saptamanii dupa ora 17:00 iar in weekend mai tot timpul

• Nick-uri anterioare: -

• Sunteti un om de echipa: da asa ma consider eu

• Biografia: motan s-a nascut intr-un satuc din ls din 2 parintii.o mama care era femeie de servici si dintr-un tata care era politist dar se mai ocupa cu traficul de droguri.motan era singur la parinti si se cam plictisea neavand posibilitatea de a invata la o scoala din cauza problemelor financiare,intr-o zi tatal sau a fost demis si mama lui data afara deoarece a gasit o femeie mai buna,,,peste cateva zile mama lui motan a gasit un anunt in ziar ca aganjeaza bona in SF.pentru ai oferi lui motan o viata mai buna ei s-aumutat in sf.acolo cei din sfr l-au vazut pe tatal lui motan cu droguri asa ca l-au omorat.sotia lui respectiv mama lui motan care i-a vazut a vrut sa-l avertizeze fiind si ea omorata,motan vazand acestea a fugind cerand ajutor.fugind el a ajuns in baza TRIADELOR,acolo s-a dus la lider i-a explicat situatia si a dorit sa se alature lor si omorandu-i pe cei din sfr.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume:Codreanu Andrei

• Varsta reala:15

• Orasul de provenienta:Galati

• Stiti ce este Skype?:da

• Stiti sa folositi Skype?:da

• Aveti un cont pe Skype?:da

• Detineti un microfon functionabil?:da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu):da

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname:Angelo

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV):LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania:1 an

• Sex:M

• Varsta in game:16

• Level :8

• Factiuni precedente:Politicieni , PD

• Ultima factiune:PD

• Link catre demisie:Am fost demis pt. inactivitate.

• Job secundar:Trucker

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara:2

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor:Pt. ca imi place.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune:warr, droguri , arme

• In ce interval oral jucati:Depinde de program.

• Nick-uri anterioare:-

• Sunteti un om de echipa:Dap

• Biografia:Angelo s-a nascut in LS intr-un cartier plin de mafioti.La varsta de 14 ani a inceput sa iasa cu prietenii in cluburi si de atunci viata lui s-a schimbat in totalitate. A inceput sa se drogheze si in scurt timp a devenit dependent.Deoarece drogurile erau foarte scumpe a inceput sa se imprumute cu sume mari de bani de la anumiti membrii ai mafiei din cartierul sau.Incetul cu incetul a reusit sa plateasca o parte din bani furand de la parinti si din magazine insa, fara folos deoarece depasise cu mult termenul de inapoiare a banilor si astfel a intrat in probleme foarte mari.La inceput a fost amenintat , pe urma batut ,dar degeaba fiindca fara loc de munca , nu avea de unde sa scoata asa multi bani pt ca sa isi plateasca datoriile.Vazand ca nu isi pot recupara nici cum banii de la baiat , mafiotii s-au interesat unde locuieste.Dupa ce au aflat , s-au dus sa ii jefuiasca casa . Au spart usa , si l-au vazut pe baiat impreuna cu familia la masa. Mafiotii le'au cerut totii banii din casa , insa parintii lui au refuzat si astfel au fost ucisi pe loc cu sange rece sub ochii baiatului dupa care au luat toate lucrurile de valoare din casa si au plecat.De atunci, baiatul a jurat ca isi va razbuna parintii, dar,constient de faptul ca nu o poate face de unul singur, aplica azi la Triade sperand ca va primi ajutor.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume:Catalin

• Varsta reala:17

• Orasul de provenienta:Oradea

• Stiti ce este Skype?:Da

• Stiti sa folositi Skype?:Normal

• Aveti un cont pe Skype?:Da

• Detineti un microfon functionabil?:Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu):da

Link to comment
Share on other sites

Model aplicatie:

Informatii despre caracter:

• Nickname:(C.I.A)Sabin13

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV):Ls

• De cand jucati SA-MP pe linkmania:9luni

• Sex:Masculin

• Varsta in game:13

• Level :20

• Factiuni precedente:Ust,Sfr,The Triads,The Mafia,Ballas,Instructori,Ng

• Ultima factiune:Ballas

• Link catre demisie:m-a demis lolz0r din cauza ca m-am certat cu un ballas.

• Job secundar:-

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara:3

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor:Imi place,Lider capabili la fel si membri.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune:Trafic de arme,Droguri,Kill,War-uri

• In ce interval oral jucati:14-16 18-22

• Nick-uri anterioare:[C.I.A]Sabin,(C.I.A)Sabin,Sabin13

• Sunteti un om de echipa:Da

• Biografia: (C.I.A)Sabin13 s-a nascut la periferia orasului Los Santos.Parintii lui au fost ucisi intr-un war dintre groove si ballas,acesta ramanand orfan de la varsta de 9 ani.La 15 ani a ales sa fie mecanic,astfel intrant in Underground Street Tunning.A stat aici doar 2 saptamani,dupa care s-a dus in gang-ul San Fierro Rifa.Deoarece rivalii erau prea puternici acesta a stat doar o luna aici,dupa ducandu-se in The Triads.Nici aici nu a stat mult,doar 2 saptamani.Luand o pauza de la crime si war-uri acesta a intrat in National Guard.Aici a fost demis din cauza comportamentului(m-am invatat minte si nu ma mai comport asa....).A reintrat dupa in Ballas unde a stat doar 3 zile deoarece a vrut sa mai incerce in San Fierro Rifa.Aici a stat 2 saptamani dupa care a reintrat Underground Street Tuning.Nestiind ca tot facand skill la repair/refill cu colegii a primit quitfaction(nu am stiut ca e abuz... nimeni nu stia).Dupa a incercat instructori,dar liderul nu l-a considerat capabil(am facut 2 greseli,dar toata lumea mai si greseste,nimeni nu este perfect).Dupa a mers in The Mafia unde a stat pana in prezentAcum el spera sa fie reprimit in The Triads

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume:Sabin

• Varsta reala:13

• Orasul de provenienta:Saveni

• Stiti ce este Skype?:Da

• Stiti sa folositi Skype?:Da

• Aveti un cont pe Skype?:Am avut acum nu mai am.

• Detineti un microfon functionabil?:Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu):Da

Link to comment
Share on other sites

Guest MicroSoft

• Nickname: Vlad

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): ls

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: aproape 2 ani

• Sex: barbat

• Varsta in game: 19

• Level : 16

• Factiuni precedente: SMURD, DNB, BALLAS, MAFIA, NG

• Ultima factiune: NG

• Link catre demisie: Am fost demis din cauza unor neintelegeri cu un coleg.

• Job secundar: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 4

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: deoarece este o mafie organizata cu membrii si lider seriosi

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: cu traficul de arme/droguri, war-uri si omorarea rivalilor

• In ce interval oral jucati: 14:00-23:00

• Nick-uri anterioare: MicroSoft(inainte de wipe)

• Sunteti un om de echipa: da

• Biografia: Vlad s-a nascut in orasul Los Santos, intr-o zi la varsta de 16 ani el impreun cu 2 si plimbau prin imprejurimile Los Santos-ului, cand in apropiere de Gun Shop Los Santos a avut loc un mare war intre cele 2 mafii rivale, The Triads si The Mafia, speriati de ce se intampla in jurul lor, cei 3 baieti nu au stiut unde sa fuga, iar in schimbul de focuri cei 2 prieteni ai lui Vlad au fost ucisi.Si mai speriat Vlad, a vazut ca liderul temutei mafii Triade ii face semn cu mana sa vina la el dupa masina pentru a fi in siguranta.Vlad nu sta pe ganduri si fuge la adapostul liderului, in final cand mafia The Triads omoara toti mafiotii ravali Vlad nu stie cum sa ii multumeasca liderului Triadelor pentru ajutorul acordat, acesta propunandu-i liderului sa il ia la ei in mafie pentru ca pe viitor Vlad sa ajung un temut mafiot si sa isi poata razbuna prietenii.

Acum Vlad este un adevarat membru Triads si a reussit sa isi razbune prietenii ucisi de catre mafia rivala.

• Nume/Prenume: Ilovan Vlad

• Varsta reala:16

• Orasul de provenienta: Bistrita

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?:Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: tupac_

• Level:11

• Sex:Masculin

• Factiuni precedente: DNB

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank:5

• Poza cu /stats: http://****.us...25/statsbd.jpg/

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte):tupac_ este un tanar care sa nascut in orasul Los Santos.Acesta de mic a inceput sa faca lucruri ilegale cum ar fi sa fure masini si sa vanda arme.Visul lui este sa ajunga mebru al celui mai tare GANG pe numit Triadele.Cand era mic..tatal sau membru grove...a fost ucis intr-un war de mafia adversa ballas....de atunci in venele micului tupac curge doar razbunarea...ajungand la varsta maturitatii acesta crede ca a venit timpul sa isi razbune tatal,singura sa nadejde fiind integrarea in randul factiunii Triads.

Informatii din viata reala:

• Nume:Vasi

• Varsta:18

• Sexul:Masculin

• Orasul in care locuiti:Filiasi

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 1 ora 2

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Imi doresc foarte mult sa fac parte din acest gang pentru ca este cel mai tare si imi plac foarte mult membrii si aliantele

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Sunt cooperativ , sociabil si sunt in stare sa pastrez un secret in interiorul gangului

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Tupac_

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): lv

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: aproape 2 ani

• Sex: barbat

• Varsta in game: 18

• Level : 11

• Factiuni precedente: dnb

• Ultima factiune: dnb

• Link catre demisie: Am fost demis din cauza inactivitatii

• Job secundar: arms delear

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 5-sublider

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: deoarece este o mafie organizata cu membrii si lider seriosi

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: cu traficul de arme/droguri, war-uri si omorarea rivalilor

• In ce interval oral jucati: 14:00-23:00

• Nick-uri anterioare: undercover007

• Sunteti un om de echipa: da

• Biografia: tupac_ este un tanar care sa nascut in orasul Los Santos.Acesta de mic a inceput sa faca lucruri ilegale cum ar fi sa fure masini si sa vanda arme.Visul lui este sa ajunga mebru al celui mai tare GANG pe numit Triadele.Cand era mic..tatal sau membru grove...a fost ucis intr-un war de mafia adversa ballas....de atunci in venele micului tupac curge doar razbunarea...ajungand la varsta maturitatii acesta crede ca a venit timpul sa isi razbune tatal,singura sa nadejde fiind integrarea in randul factiunii Triads.

• Nume/Prenume: Grecu Valentin

• Varsta reala:18

• Orasul de provenienta: Filiasi

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?:da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

scuze de dublu post...nu respctasem modelu de cerere initial...si mi-am dat seama apoi...multumesc de intelegere!

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: PaulYonutZ

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: Cam de 5 luni

• Sex: M

• Varsta in game: 21

• Level : 17

• Factiuni precedente: SMURD, UST, Ballas, Triade, Scoala, DNB, SFR, NG,

• Ultima factiune: UST

• Link catre demisie: -

• Job secundar: Detectiv

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: SMURD 3

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Pt ca este foarte bine organizata si unita

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Mats, drugs, kill asupra rivalilor, war, rapiri

• In ce interval oral jucati: Cam de la 2 la 6 ore pe zi

• Nick-uri anterioare: -

• Sunteti un om de echipa: Da

• Biografia: Paul sa nascut la spitalul din orasul Los Santos. Paul de mic copil avea un vis de a deveni mafiot. Dar ajuns la varsta de 20 de ani sa mutat in orasul San Fiero si a devenit un medic. Dupa ce a stat 1 an la medicina a plecat si a devenit mecanic la UST tot in orasul San Fiero. Dar intr-o zi mama lui a fost rapita de gang-ul Grove. Paul a plecat de la UST si sa alaturat celor din Ballas rivala de moarte a celor din Grove si asa ca si-a recuperat mama. Dar el vazand ca gang-ul Ballas nu era asa bine organizat a plecat de acolo si sa reintors in San Fiero si sa alaturat celei mai tare mafii numita Triadele. Dar tatal lui vazand ce face Paul la luat din mafie si la dus sa se angajeze la instructori. El sa angajat, dar nu prea ii placea la instructori asa ca intr-o zi a omorat un politist deoarece DM-ul ii curgea prin vene si a fost dat in urmarire generala. Dar el a putu sa scape de politisti si sa dus in orasul Las Venturas. Acolo sa alaturat unui gang numit Da Nang Boys pt asi face rost de bani, dar intr-o zi a avut loc un war intre rivali iar Paul sa dus acolo si a omorat un numar foarte mare de rivali si vazand-ul liderul unui gang numit San Fiero Rifa si la intrebat daca vrea sa li se alature lor. El a acceptat propunerea si sa dus la ei in SFR. Dar parintii lui vazand ce face el din nou lau obligat pe paul sa se alature Armatei ca sa nu mai fac alte crime. Paul a intrat in Armata dar intr-o zi a aflat ca parintii lui nu mai aveau bani si au imprumutat cativa bani de la liderul mafiei din orasul Las Venturas numita The Mafia. Paul sa intors acasa dar era prea tarziu si cand a intrat in casa ia vazut pe parintii lui intr-o balta de sange si pe membrii mafie fugind. Dar in acea clipa au venit membrii mafie numita Triadele si iau omorat pe acei mafioti intr-o clipita. Paul sa dus cu acei mafioti si lau dus la liderul lor iar Paul ia spus ca vrea sa li se alature razbunandusi parintii. Paul a aplicat la Triade si asteapta raspunsul liderului.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Deac Paul Ionut

• Varsta reala: 14

• Orasul de provenienta: Bistrita

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Inca nu prea stiu pt ca nam folosit deloc

• Aveti un cont pe Skype?: Nu

• Detineti un microfon functionabil?: Nu

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Ghiondes

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): ls

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: nu stiu exact dar mai mult de 1 an.

• Sex: barbat

• Varsta in game: 21

• Level : 11

• Factiuni precedente: Politicieni,SMURD,Mafia,Scoala,Ust,NG

• Ultima factiune: NG

• Link catre demisie: -

• Job secundar:detectiv

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 3 in smurd

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Pentru ca este o factiune capabila.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: cu procurarea armelor,a drogurilor si alte lucruri ilegale

• In ce interval oral jucati: 15-23

• Nick-uri anterioare: Ciolosh

• Sunteti un om de echipa: da

• Biografia: Ghiondes este un adult capabil fara un loc de munca si care vrea sa fie un infractor pentru a face bani.El este orfan de la varsta de 9 ani si s-a nascut in orasul Los Santos.Parinti lui au fost omorati intr-un accident de masina.Ghiondes a trebuit sa invete sa se descurce singur.Dupa multe incercari a reusit sa gaseasca un loc al lui.A cumparat o casa in sudul orasului Los Santos si umbla pe strazi incercand sa isi gaseasca un loc de munca.

• Nume/Prenume:Andrei

• Varsta reala:18

• Orasul de provenienta: Sighisoara

• Stiti ce este Skype?:Da

• Stiti sa folositi Skype?:Da

• Aveti un cont pe Skype?:Da

• Detineti un microfon functionabil?:Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu):Da

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...