Jump to content
lego_kid

Aplicatii Yakuza

Recommended Posts

• Nickname:FuNKy.

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV):LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania:2 ani.

• Sex:Masculin

• Varsta in game:167

• Level :8, fac 9.

• Factiuni precedente:The Mafia, Ballas

• Ultima factiune:The Mafia

• Link catre demisie:-

• Job secundar:Arms Dealer

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara:1

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor:Pentru ca este o factiune curajoasa

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune:Drugs,Arme,War,Etc.

• In ce interval oral jucati:18:00 - 22:30 ( In weekend 10:00 - 23:00 )

• Nick-uri anterioare:-

• Sunteti un om de echipa:Da.

• Biografia:FuNKy. s-a nascut in cartierul Vinewood intr-o familie bogata.Tatal sau era avocat, iar mama sa era barmanita.Mama sa fiind omorata de cei din Mafia Italiana in cartierul Richman.FuNKy. isi doreste sa se razbune pe cei din Mafia Italiana si pentru asta ar face orice.El a auzit de mafia Triadele care sunt rivali de moarte cu Mafia Italiana, asa ca vrea sa se alature gangului pentru a-si razbuna familia.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume:Petrut Gabriel

• Varsta reala:14

• Orasul de provenienta:Buzau

• Stiti ce este Skype?:Da.

• Stiti sa folositi Skype?:Da.

• Aveti un cont pe Skype?:Da.

• Detineti un microfon functionabil?:Da.

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:Nanok

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV):LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania:1 an jum

• Sex:Masculin

• Varsta in game:17

• Level :8 cu rp 33- 36

• Factiuni precedente: -

• Ultima factiune:-

• Link catre demisie:-

• Job secundar:Arms Dealer

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara:-

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor:pentru ca este o factiune frumoasa

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune:traficati ade arme,droguri,war etc

• In ce interval oral jucati: poi jok 7-8 ore pe zi

• Nick-uri anterioare:-

• Sunteti un om de echipa:Da.

• Biografia:Salut,ma numesc nanok ,m-am nascut intr-o familie cu 11 frati,la varsta de 18 ani am fost dat afara din casa de parintii mei pe motiv ca sunt destul de matur incat sa ma intretin si singur.Dupa 2 luni de cautari mi-am gasit si un loc de munca intr-o spalatorie.Am lucrat acolo in jur de 3-4 luni dar cu salariul acela nu ma puteam descurca deoarece trebuia sa imi platesc si chiria si sa ma si descurc cu mancarea.Alta solutie inafara de a demisiona nu am gasit,asa ca am si facut-o. Intr-o zi ma rugat un domn sa-l ajut la transportat mobila dintr-un sat in altul si a spus ca ma si plateste sa stau calm,nici nu am mai stat pe ganduri dupa ce am vazut ca eu nu am nici macar un ban in buzunar,am si acceptat.Am reusit sa-l ajut cu greu pe acel domn iar el ma rasplatit cu niste undite,momeala si 150$,eram in culmea fericirii.Atunci m-am hotarat si mi-am dat seama ca cu multa munca esti si rasplatit pe masura,iar acuma imi caut un loc de munca sta

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume:petric adrian

• Varsta reala:17

• Orasul de provenienta:baia mare

• Stiti ce este Skype?:Da.

• Stiti sa folositi Skype?:Da.

• Aveti un cont pe Skype?:Da.

• Detineti un microfon functionabil?:Da.

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: Nikolas

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): SF

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: De aproximativ 2 ani.

• Sex: Masculin.

• Varsta in game: 16

• Level : 7

• Factiuni precedente: -/-

• Ultima factiune: -/-

• Link catre demisie: -/-

• Job secundar: -/-

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: -/-

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Pentru ca este o mafie competenta si respectata;

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: War-uri si vanzarea de droguri si arme;

• In ce interval oral jucati: 15 - 23

• Nick-uri anterioare: CartaleS

• Sunteti un om de echipa: Categoric

• Biografia: Nikolas s-a nascut in apropierea orasul New York pe cand parinitii lui erau patronii unui important restaurant . In primiii ani din viata petrecea mult timp impreuna cu varul sau , neavand frati sau surori . Amandoi erau niste copii plini de viata , premianti la scoala , si chiar daca in ciuda faptului ca restaurantul era vizitat de multe ori de mafiile ruse si italiene nu le era frica de nimic. Intr-o zi cand se intorceau de la scoala si de duceau la restaurantul parintiilor lui Nikolas, cei doi aud sirenele masinilor politiei si ale ambulantelor care se duceau spre cartierul unde se afla restaurantul. Cei doi copii au simtit in acea zi pentru prima data sentimentul de frica. Cand au ajuns la restaurant au ramas amandoi socati pe viata, restaurantul fusese ars din temelii cu tot cu parintii lor inauntru. Din acea zi, cei doi copii au luat-o pe drumuri diferite. Nikolas cautand razbunarea prin fapte ilegale si ucideri in masa a mafiotilor rusi si a celor italieni , iar verisorul lui devenind un politist care nu ierta nici o fapta ilegala. Nikolas nedorind sa fie pe cont propriu incearca sa se alature Triadelor pentru a se ajuta reciproc. Acum asteapta deciziile liderilor.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Nicolas Pucerea

• Varsta reala: 16

• Orasul de provenienta: Constanta

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

Guest ciprian88

• Nickname: ciprian88

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV):Ls

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: Din vara..

• Sex:M

• Varsta in game: 17

• Level :8

• Factiuni precedente:smurd ,ust

• Ultima factiune: ust

• Link catre demisie: nam ca ma dat afara pt ca a fost o nentelegere :D

• Job secundar:taxi

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 3 smurd

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Pentru ca triadele sunt o familie unita si puternica.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune:Trafic de arme si droguri

• In ce interval oral jucati: 14-03

• Nick-uri anterioare: -

• Sunteti un om de echipa:Da .

• Biografia:

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: ciprian

• Varsta reala:17

• Orasul de provenienta:brasov

• Stiti ce este Skype?:Da

• Stiti sa folositi Skype?:Da

• Aveti un cont pe Skype?:Da

• Detineti un microfon functionabil?: Nu (dar pot face rost)

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu):Da

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:Dani_Danutz

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV):Ls

• De cand jucati SA-MP pe linkmania:4ani

• Sex:masculin

• Varsta in game:17

• Level :9

• Factiuni precedente:Medic,Pd

• Ultima factiune:Politie Departament

• Link catre demisie:-

• Job secundar:detectiv

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara:4Medici

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor:Deoarece Este o factiune Puterinica si Cunosc Multe persoane Inclusiv Liderul

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune:Waruri,Trafic De:Arme,Droguri,Mats

• In ce interval oral jucati:de la 9

• Nick-uri anterioare:m9xt

• Sunteti un om de echipa:Da

• Biografia:Dani_Danutz s-a nascut in cartierul Vinewood intr-o familie bogata.Fratele sau era avocat, iar mama sa era barmanita.Mama sa fiind omorata de cei din Mafia Italiana in cartierul Richman.Dani_Danutz. isi doreste sa se razbune pe cei din Mafia Italiana si pentru asta ar face orice.El a auzit de mafia Triadele care sunt rivali de moarte cu Mafia Italiana, asa ca vrea sa se alature gangului pentru a-si razbuna familia.Afland peste 2 zile ca fratele Sau zis old_man A fost omorat de cei din The_mafia Dani_danutz a jurat ca ii va omora unu cate unu pe cei din the_mafia Pentru a se razbuna pt moarte fratelui sau !Liderul Celor de la the_mafia auzise spusele lui Dani_danutz si Se Pregatea de ce-i mai rau Asa ca incepuse sa-si adune oameni in jurul lui si sa ii fi-e frica si teama pentru viata lui...!

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume:Dani

• Varsta reala:17

• Orasul de provenienta:Bucuresti

• Stiti ce este Skype?:da

• Stiti sa folositi Skype?:da

• Aveti un cont pe Skype?:da

• Detineti un microfon functionabil?:da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu):

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Monster

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): Los Santos

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: Din septembrie 09.

• Sex: M

• Varsta in game: 15

• Level : 8

• Factiuni precedente: Grove Street, UST

• Ultima factiune: UST

• Link catre demisie: -

• Job secundar: CarJacker

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: 2 - UST

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Pentru distractie.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Trafic de arme,droguri si carne vie.

• In ce interval oral jucati: Dimineata si seara.

• Nick-uri anterioare: eMCee

• Sunteti un om de echipa: Da

• Biografia: Monster ( eMCee ) s-a nascut in spitalul din Los Santos intr-o zi friguroasa de iarna.Acesta a crescut intr-o familie culta,cu o situatie financiara destul de buna.Fiind si el un copil inteligent,cu multa cultura generala,la varsta de numai 12 ani a primit o bursa la o scoala cunoscuta din San Fierro.In fiecare zi mergea la scoala,invata,lua note buna,iar daca mai avea timp iesea la joaca cu prietenii sai.Cu timpul,Monster ( eMCee ) nu prea mai avea chef de scoala .. aceeasi monotonie in fiecare zi.Totul avea sa se schimbe intr-o zi de septembrie.Dupa scoala a plecat cu cativa colegi intr-un parc.Vorbeau,radeau,povesteau .. pana cand toata distractia a fost intrerupta de un tipat.Era un tipat de femeie.Doi hoti incercau sa fure geanta unei doamne.Monster ( eMCee ),fiind invatat de acasa sa ajute lumea la greu,si-a luat inima in dinti si s-a dus spre agresori,dar a facut o greseala teribila.Hotii erau membrii ai mafiei din Las Venturas.Acesta a fost rapit si dus intr-o casa de la periferia orasului Los Santos.Parintii au aflat imediat de aceasta intamplare si au reusit sa contacteze rapitorii.Acestia au cerut 20.000$ in schimbul lui Monster ( eMCee ).Tatal sau,fiind un membru al mafiei din San Fierro,The Triads,(rivala mafiei din Las Venturas) si-a rugat colegii daca pot face ceva in aceasta privinta.Acestia au spus ca vor incerca sa il aduca inapoi pe Monster ( eMCee ) acasa.

Dupa trei ore,parintii au primit un telefon de la un membru The Triads.."Monster ( eMCee ) este in siguranta si se indreapta spre casa".Parintii au izbucnit intr-un plans de fericire ca fiul lor va veni din nou acasa.Acum,Monster ( eMCee ) vrea sa se alature mafiei The Triads pentru a urma traditia asa cum a facut si tatal sau,si pentru a se razbuna pe cei din The Mafia pentru raul facut.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Dan Silviu

• Varsta reala: 16

• Orasul de provenienta: Bucuresti

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?:Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:Cobra1

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV):LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania:de vreo 4 saptamani

• Sex:masculin

• Varsta in game:16

• Level :7

• Factiuni precedente:Smurd

• Ultima factiune:Nu

• Link catre demisie:

• Job secundar:Nu

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara:+3

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor:Deoarece este o fictiune buna si cu membri care se ajuta intre ei

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune:Waruri , droguri, trafic de arme , mats

• In ce interval oral jucati:15-17 18-23

• Nick-uri anterioare:Nicunu

• Sunteti un om de echipa:Da

• Biografia:Cobra1 sa nascut intr-un cartier din Los Santos tatal lui era barman iar mama sa receptionera la un hotel.Venind intro zi de la scoala sia vazut parinti intr-o balta de sange in casa afland de la niste vecini ca cei din Ballas au focuto a jurat razbunare pe vecie.Sia adunat niste prieteni din cartier si sau dus peste cei din ballas uni au murit uni au scapatin timp ce fugea 3 aomeni cu masina au oprit si ia zis sa urce.Erau membri din triade si ia zis daca vrea sa intre in Triade si el a acceptat.

Informatii din viata reala:

/• Nume/Prenume:Ties Kristian

• Varsta reala:16

• Orasul de provenienta:Resita

• Stiti ce este Skype?:Da

• Stiti sa folositi Skype?:Da

• Aveti un cont pe Skype?:Nu

• Detineti un microfon functionabil?:Nu

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu):DA

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: Derrek

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: De 2/3 ani

• Sex: M

• Varsta in game: 16

• Level: 16/17

• Factiuni precedente: Hitman PD

• Ultima factiune: PD

• Link catre demisie: ----

• Job secundar: Detectiv/ Voi lua arms dealer

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: Hitman-4

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Sa umilesc rivalii

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: Cu vanzarea drogurilor,armelor ,kill rivali :gunsfire:

• In ce interval oral jucati: Cand am timp

• Nick-uri anterioare: ToxiC

• Sunteti un om de echipa: Cel mai

• Biografia: Derrek s-a nascut in orasul San Fierro.El locuia in centrul orasului la un bloc cu doar 2 apartamente impreuna cu parintii si fratele sau.Mama sa era angajata la Scoala,iar tatal sau se ocupa cu trafic de droguri si arme,mai pe scurt facea parte din temuta mafie The Triads.Intr-o seara mama l-a trimis pe Derrek sa cumpere paine.La un colt niste vagabonti l-au zarit si au tabarat pe el luandu-i hainele telefonul si tot ce mai avea pe la el inculusiv banii.Peste 3 ore a ajuns acasa,fara haine,doar in chilotei,cand l-au vazut parintii li s-au inmuiat picioarele si brusc l-au luat in brate.Derrek le'a povestit parintilor tot ce sa intamplat,tatal l-a intrebat cum aratau acei indivizi,spunandu-l pe fiecare in parte dar printre ei a mai zis ca era si un barbat cunoscut.Tatal sau a vorbit cu cei din triads pentru a se razbuna pe acei invdivizi.Intr-o seara tatal a luat 4-5 mafioti cu el si la un colt au asteptat sa apara acei indivizi.A durat 2 ore dar nimic,niciun semn.A incercat si a doua seara dar tot nimic.Pana a renuntat si si-a zis ca ii va prinde el odata.Intr-o zi tatal lui Derrek a fost atacat de catre 3 ballasi ,colegii lui au incercat sa-i sara in ajutor dar au ajuns prea tarziu caci l-au gasit intins pe trotuar fara rasuflare,si acei ballasi disparusera de le locul faptei.Derrek a decis sa isi depuna CV-ul la Triads,pentru a-i lua locul tatalui si pentru a se razbuna pe cei ce au facut rau familiei lui.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Andrei Serban

• Varsta reala: 14

• Orasul de provenienta: Bucuresti

• Stiti ce este Skype?: Da.

• Stiti sa folositi Skype?: Da.

• Aveti un cont pe Skype?: Da.

• Detineti un microfon functionabil?: Da.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: Steffy

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: cam 1 luna

• Sex: masculin

• Varsta in game: 13

• Level : 7

• Factiuni precedente: SMURD, The Mafia

• Ultima factiune: The Mafia

• Link catre demisie: SMURD - http://www.linkmania...c=408425&st=150 The Mafia - http://www.linkmania...c=408406&st=100

• Job secundar: momentan nu am

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: rank 4, in SMURD

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: pentru ca este o factiune cu membrii de treaba, unita si organizata

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: war, mats, drugs

• In ce interval oral jucati: cursul saptamanii intr 18-20, iar in week-end cam 6,7 ore/zi

• Nick-uri anterioare:-

• Sunteti un om de echipa: da

• Biografia: Steffy s-a nascut in spitalul din Los Santos. Acesta nu a avut o copilarie prea frumoasa, deoarece parintii lui au fost ucisi si a trebuit sa-si faca singur un drum in viata. La inceput se ocupa cu furtul de masini dar dupa o vreme s-a lasat de acest job pentru ca era unul ilegal. Cu timpul el a reusit sa intre in SMURD, acolo facandu-si multi prieteni si castigand ceva bani pentru a se intretine. Intr-o zi era cu prietenul lui din SMURD in ambulanta si se indreptau spre o urgenta, cand dintr-o data un membru Grove Street le-a iesit in cale. Din pacate prietenul lui nu a putut supravietui acest accident. Dupa moartea acestuia Steffy renunta la a ma lucra in SMURD, dorind sa intre in The Triads pentru al razbuna pe acesta.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Munteanu Stefan

• Varsta reala: 13

• Orasul de provenienta: Targu Neamt

• Stiti ce este Skype?: da

• Stiti sa folositi Skype?: da

• Aveti un cont pe Skype?: nu

• Detineti un microfon functionabil?: da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): da

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: Steffy

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: cam 1 luna

• Sex: masculin

• Varsta in game: 13

• Level : 7

• Factiuni precedente: SMURD, The Mafia

• Ultima factiune: The Mafia

• Link catre demisie: SMURD - http://www.linkmania...c=408425&st=150 The Mafia - http://www.linkmania...c=408406&st=100

• Job secundar: momentan nu am

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: rank 4, in SMURD

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: pentru ca este o factiune cu membrii de treaba, unita si organizata

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: war, mats, drugs

• In ce interval oral jucati: cursul saptamanii intr 18-20, iar in week-end cam 6,7 ore/zi

• Nick-uri anterioare:-

• Sunteti un om de echipa: da

• Biografia: Steffy s-a nascut in spitalul din Los Santos. Acesta nu a avut o copilarie prea frumoasa, deoarece parintii lui au fost ucisi si a trebuit sa-si faca singur un drum in viata. La inceput se ocupa cu furtul de masini dar dupa o vreme s-a lasat de acest job pentru ca era unul ilegal. Cu timpul el a reusit sa intre in SMURD, acolo facandu-si multi prieteni si castigand ceva bani pentru a se intretine. Intr-o zi era cu prietenul lui din SMURD in ambulanta si se indreptau spre o urgenta, cand dintr-o data un membru The Mafia le-a iesit in cale. Din pacate prietenul lui nu a putut supravietui acest accident. Dupa moartea acestuia Steffy renunta la a ma lucra in SMURD, dorind sa intre in The Triads pentru al razbuna pe acesta.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Munteanu Stefan

• Varsta reala: 13

• Orasul de provenienta: Targu Neamt

• Stiti ce este Skype?: da

• Stiti sa folositi Skype?: da

• Aveti un cont pe Skype?: nu

• Detineti un microfon functionabil?: da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): da

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: Steffy

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: cam 1 luna

• Sex: masculin

• Varsta in game: 13

• Level : 7

• Factiuni precedente: SMURD, The Mafia

• Ultima factiune: The Mafia

• Link catre demisie: SMURD - http://www.linkmania...c=408425&st=150 The Mafia - http://www.linkmania...c=408406&st=100

• Job secundar: momentan nu am

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: rank 4, in SMURD

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: pentru ca este o factiune cu membrii de treaba, unita si organizata

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: war, mats, drugs

• In ce interval oral jucati: cursul saptamanii intr 18-20, iar in week-end cam 6,7 ore/zi

• Nick-uri anterioare:-

• Sunteti un om de echipa: da

• Biografia: Steffy s-a nascut in spitalul din Los Santos. Acesta nu a avut o copilarie prea frumoasa, deoarece parintii lui au fost ucisi si a trebuit sa-si faca singur un drum in viata. La inceput se ocupa cu furtul de masini dar dupa o vreme s-a lasat de acest job pentru ca era unul ilegal. Cu timpul el a reusit sa intre in SMURD, acolo facandu-si multi prieteni si castigand ceva bani pentru a se intretine. Intr-o zi era cu prietenul lui din SMURD in ambulanta si se indreptau spre o urgenta, cand dintr-o data un membru The Mafia le-a iesit in cale. Din pacate prietenul lui nu a putut supravietui acest accident. Dupa moartea acestuia Steffy renunta la a ma lucra in SMURD, dorind sa intre in The Triads pentru al razbuna pe acesta.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Munteanu Stefan

• Varsta reala: 13

• Orasul de provenienta: Targu Neamt

• Stiti ce este Skype?: da

• Stiti sa folositi Skype?: da

• Aveti un cont pe Skype?: nu

• Detineti un microfon functionabil?: da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): da

Acceptat pentru teste.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter:

• Nickname: RaDu

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): Ls

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 1 an si cv

• Sex: Masculin

• Varsta in game: 17

• Level : 7

• Factiuni precedente: -

• Ultima factiune: -

• Link catre demisie: -

• Job secundar: none

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara: -

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: Este o mafie puternica, condusa de un lider capabil, cu membrii uniti si mi-a fost recomandata aceasta factiune.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: War, traficul de materiale

• In ce interval oral jucati: 13:00 - 23:00

• Nick-uri anterioare: DroG_RaDu

• Sunteti un om de echipa: Da

• Biografia: RaDu s-a nascut in orasul Los Santos. Parintii sai lucrau in strainatate,iar el locuia impreuna cu bunica sa. Era singur la parinti,nu avea niciun frate sau vreo sora care sa il ajute la nevoie,dar avea un prieten foarte bun,care ii era ca un frate. Se intalneau zi de zi si faceau tot felul de nebunii. Credeau ca nimeni si nimic nu o sa ii desparta vreodata, dar intr-o seara stateau amandoi in fata blocului,cand auzira niste focuri de arma. Panicandu-se au incercat sa fuga acasa,dar in urma schimbului de focuri prietenul sau a fost impuscat. RaDu a suferit foarte mult la pierderea celui mai bun prieten al sau asa ca s-a hotarat sa-l gaseasca pe cel care i-a omorat prietenul si sa ii razbune moartea.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Rus Radu

• Varsta reala: 17

• Orasul de provenienta: Bistrita

• Stiti ce este Skype?: Da

• Stiti sa folositi Skype?: Da

• Aveti un cont pe Skype?: Da

• Detineti un microfon functionabil?: Da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): Da

Link to comment
Share on other sites

Guest CrazyWinn

Informatii despre caracter:

• Nickname: CrazyWinn

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV): LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 2 ani +.

• Sex: masculin

• Varsta in game: 15

• Level : 14

• Factiuni precedente: Grove,PD , Scoala , Sfr.

• Ultima factiune: Sfr.

• Link catre demisie:

• Job secundar: Drugs.

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara:3 .

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor: pentru ca este o factiune cu membrii de treaba, unita si organizata

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: war, mats, drugs

• In ce interval oral jucati: cursul saptamanii intr 18-20, iar in week-end cam 6,7 ore/zi

• Nick-uri anterioare:-

• Sunteti un om de echipa: da

• Biografia: Crazy s-a nascut in spitalul din Los Santos. Acesta nu a avut o copilarie prea frumoasa, deoarece parintii lui au fost ucisi si a trebuit sa-si faca singur un drum in viata. La inceput se ocupa cu furtul de masini dar dupa o vreme s-a lasat de acest job pentru ca era unul ilegal. Cu timpul el a reusit sa intre in Scoala, acolo facandu-si multi prieteni si castigand ceva bani pentru a se intretine. Intr-o zi era cu prietenul lui din SMURD in ambulanta si se indreptau spre o urgenta, cand dintr-o data un membru Grove Street le-a iesit in cale. Din pacate prietenul lui nu a putut supravietui acest accident. Dupa moartea acestuia Crazy renunta la a ma lucra in Scoala, dorind sa intre in The Triads pentru al razbuna pe acesta.

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: Ciovica Adrian

• Varsta reala: 16

• Orasul de provenienta: rm.valcea

• Stiti ce este Skype?: da

• Stiti sa folositi Skype?: da

• Aveti un cont pe Skype?: da

• Detineti un microfon functionabil?: da

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): da

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Beno

• Orasul in care locuiti (LS,SF,LV):LS

• De cand jucati SA-MP pe linkmania: 3 ani

• Sex:Masculin

• Varsta in game:16

• Level : 10

• Factiuni precedente:medic

• Ultima factiune:medic

• Link catre demisie:-

• Job secundar: Arms Dealer

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune anterioara:3-Medic

• De ce doriti sa va alaturati Triadelor:imi place foarte mult in triade

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune: arme groguri etc..

• In ce interval oral jucati: 2:00 pana la 00:00-1:00

• Nick-uri anterioare: Agentu,Ciprian

• Sunteti un om de echipa:da

• Biografia: Beno s-a nascut intr-un cartier rau famat al orasului Los Santos, el canta un job pt a face bani,si a gasit job Car jacker a muncit el cat a muncit si a facut o suma de bani 10k dupa ce a facut suma asta el sa dus la cai si a pariat pe nr 3 a avut noroc si a castigat 80k dupa el a demisionat de job si tot a inceput sa bage la cai dupa el a facut lvl 5 si a intrat intro factiune Medic dupa care el dadea viata la oameni . Dupa aceia el a demisionat din medic facand lvl 10 care vrea sa intre in TRIADE care acolo e foarte frumos .

Informatii din viata reala:

• Nume/Prenume: manoliu ciprian

• Varsta reala:16

• Orasul de provenienta: tg neamt

• Stiti ce este Skype?:DA

• Stiti sa folositi Skype?:Da

• Aveti un cont pe Skype?:da

• Detineti un microfon functionabil?:nu

• Am luat la cunostinta regulamentul intern al Triadelor (da/nu): da

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...