Jump to content
lego_kid

Aplicatii Scoala

Recommended Posts

Nick:varuso

Nume pe forum:varuk

Level:16

Varsta(reala):15

Factiuni precedente(atat inainte cat si dupa wipe):FBI, SMURD

Job-uri precedente(secundare):Detectiv,cj,

Job-ul actual(secundar):REPORTER

O scurta biografie a voastra pe server:varuso era un copil bine crescut si traia intr-o familie bogata.De mic lui ii placeau motoarele si scoala. El invatind bine la scoala doreste sa ii invete si pe altii. Dupa ce a terminat studiile el a vrut sa ii invete pe oameni sa conduca, sa zboare, sa navigheze etc.Acum dupa ce a facut aplicatie la Scoala asteapta cu nerabdare sa vada daca este acceptat.

O poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/843/stats22.png/

Link to comment
Share on other sites

Nick: qwq

Nume pe forum: Panxy01

Level: 15

Vârsta(real?): 17

Orasul în care locui(LS/SF/LV): LS

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dup? wipe): cam toate factiunile

•Înainte de wipe: ng,fbi,pd,instructor,medic,taxi,reporter etc...

•Dupa wipe: consilier,ballas,ng

Job-uri precedente(secundare): mecanic,detectiv

Job-ul actual(secundar): -

O scurta biografie a voastra pe server: qwq s-a nascut intr-o frumoasa zi de vara la spitalul de la periferia orasului Los santos. El traia intr-o familie bogata si avea tot ce isi doreste. Mama lui era avocata, iar tatal era vanzator de licente. De mic qwq a invatat de la tatal lui ce facea si isi dorea sa devina si el la randul lui licenser.

Intr-o zi, pe cand se intorcea de la scoala, qwq a aflat ca tatal lui fusese ucis intr-un foc de arme. Mama sa era bolnava asa ca el trebuia sa aduca bani in casa. Prima data a inceput sa fure masini si sa le vanda dar si-a dat seama ca nu e legal asa ca a vrut sa incerce ceva legal. El si-a depus CV-ul in factiunea scoala si asteapta sa vada daca va fi acceptat.

O poza cu stats: di-9N3C.png

Link to comment
Share on other sites

Nick: Kaze

Nume pe forum: Hristu`

Level: 7

Vârsta(reala): 15

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV): Los Santos

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe): Inainte de Wipe: Licenses Faction , PD , Hitman.

Job-uri precedente(secundare): Mechanic, Carjacker

Job-ul actual(secundar): Carjacker

O scurta biografie a voastra pe server: Kaze s`a nascut in periferia orasului Los Santos cantarind 3.5 kg fiind un copil sanatos. La varsta de 10 ani Sean a inceput sa munceasca in afacerile tatalui sau. Tatal lui fiind un mare afacerist de droguri il tinea mereu dupa el pentru cand a va fi mare sa poata ii lua locul. Dupa 2 ani tatal lui moare intr`un schimb de focuri in fata televiziunii CNN. Kaze incepand cu un succes in lumea drogurilor numai peste 3 ani a fost prins si arestat. El fiind condamnat la 6 ani de puscarie pentru trafic de droguri. Acolo a invatat cum sa tina o arma in mana cand este momentul sa traga si cand este momentul sa fuga. Dupa 6 ani Kaze. se introarce si incepe sa isi reia viata de gangster si intra in factiunea liderului Catal1n , Grove Street. El in Grove si`a facut multi prieteni dar cu timpul s`au folosit de el si l`au izgonit. Nu cu mult timp dupa ce si`a depus demisia din Grove el a auzit ca mama lui a fost omorata dar nu se site criminalul. Kaze a hotarat sa intre in National Guard pentru a aresta infractorii care si acum sunt liberi prin orasul Los Santos. Dupa foarte multe arestari si foarte multe misiuni el se hotaraste sa se duca intr`o factiune linistita anume Licenses Faction pentru a deveni instructor. El isi depunde CV`ul la sediul factiunii si asteapta cu sufletul la gura sa fie acceptat.

O poza cu stats:http://imageshack.us/photo/my-images/832/samp052jm.png/

Link to comment
Share on other sites

Nick: Kaze

Nume pe forum: Hristu`

Level: 7

Vârsta(reala): 15

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV): Los Santos

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe): Inainte de Wipe: Licenses Faction , PD , Hitman.

Job-uri precedente(secundare): Mechanic, Carjacker

Job-ul actual(secundar): Carjacker

O scurta biografie a voastra pe server: Kaze s`a nascut in periferia orasului Los Santos cantarind 3.5 kg fiind un copil sanatos. La varsta de 10 ani Sean a inceput sa munceasca in afacerile tatalui sau. Tatal lui fiind un mare afacerist de droguri il tinea mereu dupa el pentru cand a va fi mare sa poata ii lua locul. Dupa 2 ani tatal lui moare intr`un schimb de focuri in fata televiziunii CNN. Kaze incepand cu un succes in lumea drogurilor numai peste 3 ani a fost prins si arestat. El fiind condamnat la 6 ani de puscarie pentru trafic de droguri. Acolo a invatat cum sa tina o arma in mana cand este momentul sa traga si cand este momentul sa fuga. Dupa 6 ani Kaze. se introarce si incepe sa isi reia viata de gangster si intra in factiunea liderului Catal1n , Grove Street. El in Grove si`a facut multi prieteni dar cu timpul s`au folosit de el si l`au izgonit. Nu cu mult timp dupa ce si`a depus demisia din Grove el a auzit ca mama lui a fost omorata dar nu se site criminalul. Kaze a hotarat sa intre in National Guard pentru a aresta infractorii care si acum sunt liberi prin orasul Los Santos. Dupa foarte multe arestari si foarte multe misiuni el se hotaraste sa se duca intr`o factiune linistita anume Licenses Faction pentru a deveni instructor. El isi depunde CV`ul la sediul factiunii si asteapta cu sufletul la gura sa fie acceptat.

O poza cu stats:http://imageshack.us/photo/my-images/832/samp052jm.png/

Acceptat pentru teste

Defapt e respins, e pe blacklistul general pana pe data de 03.01.2012

Daca a dat cu tine testele Roby, te rog sa il demiti

Link to comment
Share on other sites

Nick: Maya

Nume pe forum: >maya<

Level: 11

Vârsta(reala): 16

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV): Los Santos

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe): Inainte de Wipe: None, dupa wipe: SMURD

Job-uri precedente(secundare):Carjacker, Detective

Job-ul actual(secundar): Detective

O scurta biografie a voastra pe server: Intr-o calduroasa zi de vara, se naste intr-o familie de medici, Maya , primul copil al familiei. Copilaria si-a petrecut-o insa cu bunicii, timpul liber al parintilor nepermitand prea multe momente placute alaturi de copil. Drama copilului a fost insa decesul mamei sale. Tatal sau s-a recasatorit, iar noua "mama" nu se purta frumos cu ea. Intr-o dimineata, nemaisuportand tratamentul indiferent al mamei vitrege, isi roaga tatal sa poarte o discutie serioasa in vederea viitorului. Insa tatal sau i-a zis ca nu poate lua o decizie fara acordul mamei. Salvarea pentru Maya a venit insa de acolo de unde nu se astepta. Ajunsa la varsta de 18 ani, Maya primeste o suma importanta de bani de la o companie de asigurari, unde mama lui naturala isi incheiase o polita de asigurare. Cu aceasta suma de bani, Maya reuseste sa faca scoala de soferi, iar ea crede ca meseria de instructori i s-ar potrivi cel mai bine.

O poza cu stats: Click.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Mytu

Nume pe forum: Mytu1999

Level: 7

Vârsta(reala): 21

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV): LS

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe): SMURD consilier dupa wipe:--

Job-uri precedente(secundare): trucker taxi car jacker car dealer whore bodyguard

Job-ul actual(secundar): Trucker

O scurta biografie a voastra pe server: Mytu provine dintr-o familie saraca. Tatal sau era taximetrist iar mama lui era asistanta. Mytu la varsta de 15 ani a terminat liceu si vroia sa se angajeze in SMURD.

La varsta de 17 ani a demisionat din SMURD pentru a intra in Coniliu in primarie, ca sa castige ceva mai multibani. La varsta de 21 de ani Mytu demisioneaza din Coniliu pentru a se angaja la Scoala ca si Instructor.

O poza cu stats: http://www.upload3r.net/viewer.php?file=23969842250284200322.png

Link to comment
Share on other sites

Din lipsa de personal serios si demiteri multe, aplicatiile sunt redeschise

Va rog la biografie sa spuneti exact ce ati facut, nu vreau basme de genul "in 1990 s-a nascut X la maternitatea din SF".

Cererile care contin biografii de genu vor fi respinse.

Spuneti exact ce ati facut: "am fost in factiunea X, am stat atata timp, am avut rank-u ala, am iesit pt ca, vreau sa intru in scoala pt ca"

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick : JayZz

Nume pe forum : JayZ .

Level : 10

Vârsta (reala) : 17

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV) : LS

Factiuni precedente (atât înainte,cat si dupa wipe) : SMURD consilier dupa wipe : SFR,FBI,PD,HITMAN,GROVE - INAINTE ; SMURD,PD,MAFIA - DUPA

Job-uri precedente (secundare) : None

Job-ul actual (secundar) : None

O scurta biografie a voastra pe server : JayZz are 17 ani.De mic a fost in factiunea SMURD unde a petrecut ceva vreme pentru a salva oameni de boli si pentru ai ii face bine.A avut rank 3,totu a fost bine 2 saptamani cat a fost Smurd ,dar el a dorit sa devina om al legii putin mai tarziu.Din dorinta sa,JayZz a parasit SMURDU,intrand in Police Departament unde a avut rank 1.Din lipsa activitati,el a parasit factiunea dupa 5 zile .JayZz a vrut sa devina mafiot iar acest lucru l-a dus la The Mafia unde a aplicat si a fost acceptat . A petrecut 1 saptamana,dupa care si-a dorit sa isi duca o cariera banoasa in Scoala unde va activa foarte mult si isi va face treaba cum trebuie,aplicand la Scoala .

O poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/543/samp159n.png/

Link to comment
Share on other sites

Acceptat pt teste

Va rog la biografie sa spuneti exact ce ati facut, nu vreau basme de genul "in 1990 s-a nascut X la maternitatea din SF".

Cererile care contin biografii de genu vor fi respinse.

Spuneti exact ce ati facut: "am fost in factiunea X, am stat atata timp, am avut rank-u ala, am iesit pt ca, vreau sa intru in scoala pt ca"

Va repet sa nu spuneti ca nu ati stiut cum trebuie sa fie biografiile

Link to comment
Share on other sites

Nick:Ghiondes

Nume pe forum:Ciotlosh

Level:8

Vârsta(reala):16

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV):LS

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe):Mafia,Politiceieni,Medici

Job-uri precedente(secundare):Toate in afara de whore si conductor de tren

Job-ul actual(secundar):Taximetrist

O scurta biografie a voastra pe server:Prima mea factiune a fost politicieni la lvl 3 pana la lvl 4.Dupa care am demisionat si am intrat in smurd la lvl 5.Am facut lvl 7 cat timp eram inca in smurd dupa care m-am bagat in mafia si am facut lvl 8 si am demisionat pentru a incerca lucruri noi.

O poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/847/statsih.png/

Link to comment
Share on other sites

Nick : Broker

Nume pe forum : molotow

Level : 8

Vârsta (reala) : 16

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV) : LS

Factiuni precedente (atât înainte,cat si dupa wipe) : inainte de wipe Grove.si dupa in Politicieni si Dnb

Job-uri precedente (secundare) : Trucker.

Job-ul actual (secundar) : Detectiv.

O scurta biografie a voastra pe server : La 14 ani Broker a intrat in Politicieni unde era un consilier foarte cumsecade si ajuta cetatenii.Se intelegea foarte bine cu colegii si cu liderul dar a demisionat deoarece isi dorea sa faca parte dintru-un gang.Dupa cateva zile petrecute ca civil el s-a hotarat sa isi depuna cv-ul la The Nang Boys pentru ca ii placea foarte mult acel gang.A primit un raspuns pozitiv din partea liderului si a trecut testele cu brio.El era foarte fericit vazandu-se in Dnb pentru ca avea niste colegi de treaba cu care se intelegea de minune.Dupa ceva vreme a decis sa demisioneze pt ca membrii din Dnb s-au redus si erau putini pe server si nu faceau fata rivalilor care erau in numar mai mare.Dupa ce a demisionat,a petrecut o destul de lunga perioada ca civil iar acum s-a decis sa isi depuna cv-ul la Scoala unde spera sa ai o cariera frumoasa.

O poza cu stats :

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nick :Raiden

Nume pe forum :naruto11

Level : 7

Vârsta (reala) : 12

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV) : LS

Factiuni precedente (atât înainte,cat si dupa wipe) : inainte de wipe nam jucat dupa wipe smurd si dnb

Job-uri precedente (secundare) :trucker detectiv arms dealer bodyguard,news reporter

Job-ul actual (secundar) :Arms dealer dar o sal skimb in news reporter

O scurta biografie a voastra pe server :Raiden a fost intrun gang care facea multe crime el a fost arestat dupa catziva ani el nu a mai vrut sa faca rau oamenilor asa ca iesi din gang el se alatura factiunei schoala sai ajute pe ceilalti oameni

O poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/534/samp000sn.png/

Link to comment
Share on other sites

Nick:Jeremy_Mentez

Nume pe forum: Nanok

Level: 7

Vârsta(reala): 22

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV): Los Santos

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe): SMURD

Job-uri precedente(secundare): Taximetrist

Job-ul actual(secundar):Taximetrist

O scurta biografie a voastra pe server: Jeremy_Mentez sa nascut in orasul Los Santos, pe mama lui o chema Natalia_Mentez si pe tatal lui Roberto_Mentez. Familia lui era foarte bogata dar din pacate multi huligani au vruto asa ca iau furato, prin cale legala lui jeremy ia ramas doar 200k. Jeremy sa ganndit sasi refaca averea familiei Mentez.

O poza cu stats: 23uvhxk.png

Link to comment
Share on other sites

Model de aplicatie:

Nick:Actimel

Nume pe forum:KefrenB

Level:12

Vârsta(reala):16

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV):LS

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe):San Fierro Rifa,The Triads,Da Nang Boys

Job-uri precedente(secundare):CarJacker,ArmsDealer,Durg Dealer

Job-ul actual(secundar):None

O scurta biografie a voastra pe server:Actimel sa nascut in orasul Los Santos.Bunicul sau era instructor in San Fierro.El a fost crescut de bunici deoarece parinti lui erau plecati sa munceasca in Las Venturas.Acum el isi doreste sa devina un instructor ca bunicul sau

O poza cu stats:http://img10.imagesh...0/samp013yx.png (Nu mai sunt arms dealer)

Link to comment
Share on other sites

Actimel- respins (biografie incorecta, poza cu /stats nu este buna)

Va reamintesc:

Va rog la biografie sa spuneti exact ce ati facut, nu vreau basme de genul "in 1990 s-a nascut X la maternitatea din SF".

Cererile care contin biografii de genu vor fi respinse.

Spuneti exact ce ati facut: "am fost in factiunea X, am stat atata timp, am avut rank-u ala, am iesit pt ca, vreau sa intru in scoala pt ca"

Link to comment
Share on other sites

Nick: is.insane

Nume pe forum: is.insane

Level: 9

Vârsta(reala): 15

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV): LS

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe): Doar SMURD.

Job-uri precedente(secundare): carjacker, detectiv, car dealer, drugs dealer, taximetrist

Job-ul actual(secundar): Reporter

O scurta biografie a voastra pe server: Joc pe server din iunie, cu o pauza de cateva luni, am fost in smurd , rank 3 , am demisionat pentru ca vreau sa devin instructor. Cam atat.

O poza cu stats:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...