Jump to content
lego_kid

Aplicatii Scoala

Recommended Posts

Nick: Deeny

Nume pe forum: american21

Level: 7

Vârst?(real?): 15

Ora?ul în care locu?i(LS/SF/LV): LS

Fac?iuni precedente(atât înainte,cat si dup? wipe):

•Înainte de wipe: toate inafara de hitman agency si grove street.

•Dup? wipe: Ballas

Job-uri precedente(secundare): toate

Job-ul actual(secundar): arms dealer,dar daca sunt acceptat la teste schimb in NR

O scurt? biografie a voastr? pe server: Deeny s-a nascut intr-o noapte ploioasa de toamna intr-un spital de la periferia orasului LS. Toata viata sa a trait acolo trecand prin nenumarate peripetii atat de legale cat si ilegale. Si-a inceput viata ca si taximetrist ,dupa care a devenit medic.Dupa o lunga vreme petrecuta in spital avand grija de pacienti a hotarat ca este cazul sa mearga si sa vada cum sta treaba in mafii.S-a plimbat prin aproape toate familiile cunoscand multi prieteni si totodata multi dusmani cu care va avea de lucru' in urmatoarea sa cariera.In prezent,deeny doreste sa devina instructor ,unde crede ca va avea parte de multa distractie

O poz? cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/841/samp258l.png/

Link to comment
Share on other sites

Nick:Danutzu

Nume pe forum:danutzu96

Level:12

Vârsta(reala):15 Ani

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV):LS

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe):inainte de wipe Ballas,Iar dupa wipe adica anum SMURD,Traide,SFR

Job-uri precedente(secundare):-

Job-ul actual(secundar):-

O scurta biografie a voastra pe server:Danuztu sa nascut intr-o seara de 13 octombie la spitalul din Vaslui.El a incercat prima data smurd nu ia placut asa ca sa dus in triade a plecat.A incercat SFR a ramas un timp aumulat rangul 3 iar dupa a plecat a incercat pd dar sau inchis aplicatiile deoarece erau prea multi ,a incercat armata dar nu a fost aplicat a mai incercat odata smurd a fost aplicat iar acuma a aplicat la scoala a invatat tot ce trebuia si acum Danutzu spera sa fie acceptat si sa aiba o noua famlie.

O poza cu stats: http://****.us.../samp084ya.png/

Link to comment
Share on other sites

-Nick:itv.dRey

-Level:17

-Factiune:The Mafia

-Job secundar:Arms Dealer

-Licenta pe care o solicitati:Drive

-Pretul licentei:12.000 $ + 2.000 $ taxa

-Motivul pentru care solicitati licenta:Sa conduc !

Imi cer scuze, am gresit topicul, mii de scuze !

Link to comment
Share on other sites

Model de aplicatie:

Nick: Scarface

Nume pe forum: oneil

Level: 8

Vârsta(reala): 19 ani

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV): SF

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe): Inainte de wipe: LF,vagos,FBI,triads,groove,CNN.

Actual: SMURD, Triads

Job-uri precedente(secundare): Trucker si Arms dealer

Job-ul actual(secundar): Arms dealer

O scurta biografie a voastra pe server: Scarface s-a nascut in Los Santos unde locuieste si acum. El are o pasiune atat pentru jocurile de noroc, cat si pentru pescuit. Cum jocurile de noroc sunt interzise, mare parte din zi si-o petrece pescuind si vanzand peste. Din lipsa de bani se hotaraste sa se angajeze mecanic auto, unde isi mai castiga existenta reparand masinile clientilor fideli si nu numai. Fiind intr-o perioada de criza, job-ul nu-i aduce suficienti bani pentru a supravietui si isi pune in gand sa mai lucreze in paralel si ca instructor. Astazi, el isi depune CV-ul la Scoala in speranta de a deveni instructor.

O poza cu stats: /stats

Link to comment
Share on other sites

Pentru a depune o aplicatie trebuie sa indepliniti cerintele de aici si sa respectati modelul de mai jos.

Model de aplicatie:

Nick:

Nume pe forum:

Level:

Vârsta(reala):

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV):

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe):

Job-uri precedente(secundare):

Job-ul actual(secundar):

O scurta biografie a voastra pe server:

O poza cu stats:

Link to comment
Share on other sites

Nick: EloMetin

Nume pe forum: elometin

Level: 13

Vârsta(reala): 13

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV): LS

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe): inainte: sfrsi PD dupa: consilier, sfr,ust,the mafia

Job-uri precedente(secundare): arms, reporter detectiv

Job-ul actual(secundar):detectiv(skill3)

O scurta biografie a voastra pe server: EloMetin sa nascut in san fiero prima oara el a fost consilier dar nu a fost sa fie si a plecand facanduse un rifa dar acolo nu a simtit ca este locul lui apoi a intrat in echipa UST acolo a fost frumos sa distrat cu preteni dar munca nu i-a fost apreciata dupa un vechi preten l-a ademenit si elo a intrat in the mafia dar dupa o vreme elometina realizat ca nu este locul lui si acum si-a incercat norocul il LF si asteapta raspunsul

O poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/208/samp082n.png/

Link to comment
Share on other sites

Nick: ZealL

Nume pe forum: ZealL

Level: 19

Vârsta(reala): 15

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV):Ls

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe):-Smurd,Armata,DNB

Job-uri precedente(secundare): Detective/Arm Dealer

Job-ul actual(secundar): Camionagiu

O scurta biografie a voastra pe server : : ZealL s-a nascut in orasul Los Santos unde a copilarit impreuna cu hIDROGENNN. El a urmat o cariera in medicina dar sia dat seama ca asta nu e de el si a hotarat sa intre in politie. In politie se petreceau prea multe crime sangeroase iar el trebuia sa se duca la toate...sa vada cadavre etc..si a fost demis...din cauza caracterului sau. Si de aceea a hotarat sa vina intr-o factiune mai pasnica (Scoala).

O poza cu stats: http://img821.imageshack.us/img821/5620/samp022gx.png

RobyRap...imi cer scuze pentru data trecuta cand te-am neglijat si m-am dus in DNB dupa ce m-ai acceptat...imi pare rau si sper sa imi mai dai o sansa, multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Nick: C0smynutzU

Nume pe forum: C0smynutzU

Level: 13

Vârsta(reala): 16

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV):Ls

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe):FBI DNB

Job-uri precedente(secundare): CarJacker/Arm Dealer/Detective

Job-ul actual(secundar): Camionagiu

O scurta biografie a voastra pe server : : C0smynutzU s-a nascut in orasul Los Santos. El a facut o scoala si a urmat o facultate renumita din Los Santos. Si acum spera sa intre intr-o factiune buna si linistita.In aceasta factiune el spera ca se va simti bine si ca va reusi sa duca slujba mai departe si aceea de a vinde licente doritorilor.

O poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/703/samp062d.png/

Link to comment
Share on other sites

Nick: Scarface

Nume pe forum: oneil

Level: 9

Vârsta(reala): 19 ani

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV): SF

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe): Inainte de wipe: Los Santos Vagos, FBI,Triads,The Mafia,Groove | Acuma: SMURD, Triads

Job-uri precedente(secundare): Arms Dealer, Trucker

Job-ul actual(secundar): Arms Dealer

O scurta biografie a voastra pe server: Scarface s-a nascut in marele oras, Los Santos. Facea parte dintr-o familie bogata, tatal sau era inginer, iar mama sa designer. Pana la 15 ani, cand a intrat la liceu, a avut ce si-a dorit. Dupa primele zile de liceu, si-a facut cativa prieteni. Acestia nu erau tocmai cum isi imagina el, ei faceau afaceri cu droguri, unii chiar vindeau arme. Cand au aflat asta, parintii lui l-au obligat sa se indeparteze de acei prieteni, deoarece considerau ca nu sunt potriviti pentru Scarface. Vazand cum ii vorbesc parintii, el s-a hotarat sa plece de acasa, fiind saturat de parintii lui. Odata cu plecarea de acasa, a aparut si problema banilor, si-a dat seama in clipa aceea ca trebuie sa intre si el in afacerile cu droguri. Dupa cateva luni, prietenii lui l-au chemat sa se alature a o anumita mafie , care era ca si o familie, Triads. Bineinteles, dupa cateva luni, Scarface a fost prins de politie si arestat. A stat 2 luni in inchisoare. In tot acest timp, s-a gandit la toate greselile pe care le-a facut in decursul vietii sale. Cele 2 luni au trecut, iar Scarface se intoarce acasa, sperand ca parintii lui sa il ierte. Desi ciudat, parintii lui il primesc cu bratele deschise. Acestia l-au indrumat sa se angajeze undeva, bineinteles, un job legal, unde isi va putea face colegi noi, va uita de anii in care a pierdut timpul pe strazi.

O poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/685/samp012oo.png/

Link to comment
Share on other sites

Nick: PaulYonutz

Nume pe forum: PaulYonutz

Level: 7

Vârsta(reala):

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV): LS

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe): SMURD

Job-uri precedente(secundare): Camionagiu, reporter si taximetrist

Job-ul actual(secundar): Detectiv

O scurta biografie a voastra pe server: PaulYonutz s-a nascut pe data de 13.12.1990 in orasul Los Santos. Era un baiat cuminte si educat. Acesta cand a ajuns la varsta maturitati a hotarat sa plece de acasa. El s-a angajat ca reporter si a ramas acolo o vreme pana cand nu mai castiga asa de bine bani cum ii castiga atunci. El s-a angajat apoi ca taximetrist unde castiga bani foarte putini. Apoi s-a hotarat sa se angajeze ca, camionagiu. Acesta a suferit un acident cu camionul. Dupa ce si-a revenit a fost dat afara si s-a hotarat ssa devina un instructor si sa ajute oameni.

O poza cu stats:

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick: PaulYonutz

Nume pe forum: PaulYonutz

Level: 7

Vârsta(reala):

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV): LS

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe): SMURD

Job-uri precedente(secundare): Camionagiu, reporter si taximetrist

Job-ul actual(secundar): Detectiv

O scurta biografie a voastra pe server: PaulYonutz s-a nascut pe data de 13.12.1990 in orasul Los Santos. Era un baiat cuminte si educat. Acesta cand a ajuns la varsta maturitati a hotarat sa plece de acasa. El s-a angajat ca reporter si a ramas acolo o vreme pana cand nu mai castiga asa de bine bani cum ii castiga atunci. El s-a angajat apoi ca taximetrist unde castiga bani foarte putini. Apoi s-a hotarat sa se angajeze ca, camionagiu. Acesta a suferit un acident cu camionul. Dupa ce si-a revenit a fost dat afara si s-a hotarat ssa devina un instructor si sa ajute oameni.

O poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/707/samp016us.png/

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick: Don_Aztec

Nume pe forum: Impulss

Level: 7

Vârsta(reala): 13 ani

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV): LS

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe): Dupa wipe: Politicieni, Smurd, Ballas

Job-uri precedente(secundare): Trucker, News Reporter, Arms Dealer.

Job-ul actual(secundar): -

O scurta biografie a voastra pe server: Don_Aztec s-a nascut acum 22 de ani in Spitalul Central din Los Santos. El venea dintr-o familie saraca lipit pamantul care locuia intr-un sat numit RedCountry. In viata lui de copil s-a batut de nenumarate ori, fura din magazinul satului tot ce prindea de mancare deoarece era extrem de infometat. Cu timpul a crescut si a vazut ca viata lui incepea sa fie mai buna cand muncea si facea ceva bani. La varsta de 19 ani el a terminat dreptul si s-a angajat drept consilierul primarului. El si-a scos familia din saracie si le-a facut batranetea parintilor sai mai frumoasa cand a cumparat un apartament in mijlocul orasului doar pentru ei. El a obtinut foarte multi bani in perioada aceea dar nu era vocatia lui. Dupa un an a aplicat la Smurd castigand la fel de multi bani. Intr-o zi cand era tura lui a primit un apel de la un mafiot. El era in mijlocul strazii lasat intr-o balta ametitoare de sange in urma unei rafale de gloante intre ei si rivali. Au ajuns in cel mai scurt timp la spital. Acolo Don_Aztec l-a ajutat, si i-a salvat viata. Pentru acest lucru mafiotul l-a rasplatit copios si i-a spus ca daca vrea mai mult poate sa puna niste pile la un gang aliat cu ei. Don_Aztec s-a gandit timp de un an la aceasta propunere si a acceptat-o. Intr-un final liderul gangului l-a acceptat. Dupa o scurta perioada de timp i s-a urat sa tot omoare rivali. El avea un prieten foarte bun, dar acesta nu era de acord cu gangul, el fiind Instructor. Don Aztec petrecea foarte mult timp cu acel prieten si chiar incepea sa ii placa a fi Instructor, asa ca a decis sa aplice la School Instructor.

O poza cu stats: Click.

Link to comment
Share on other sites

Nick:Allen

Nume pe forum:AntonFlorin

Level:7

Vârsta(reala):14

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV):Ls

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe):Smurd

Job-uri precedente(secundare):Carjacker,Detectiv,Avocat

Job-ul actual(secundar):Detectiv

O scurta biografie a voastra pe server:Allen sa nascut la periferia orasului Los Santos intr-o familie cu multi copii care nu se ajungeau de pe o zi pe alta asha ca el avea un vis din copilarie sa devina un membru respectat in societate asha ca prima data a decis sa se fac medic pentru a ajuta oameni nevoiasi,apoi Allen a hotarat ca nu poate sa faca bani si sa devina cunoscut prin meseria de medic asha ca si-a dat demisia si a hotarat sa se faca instructor sperand ca aici va fii ce isi doreste el.

O poza cu stats: puD7D.png

Am dat Quitjob si sunt detectiv

Link to comment
Share on other sites

Nick: Ares

Nume pe forum: Smisteryo

Level:19

Vârsta(reala):17

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV):Ls

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe): Scoala, Armata, FBI, PD, Ballas, Mafia, Triads, Bikers, NR, Taxi, SFR, UST

Job-uri precedente(secundare):Carjacker,Detectiv, Reporter

Job-ul actual(secundar): Trucker

O scurta biografie a voastra pe server: Totul a inceput dupa wipe . Neavand aproape nici bani de trecut strada, am decis ca cel mai bine pt mn la inceput a fost sa am un job illegal si anume car jacker. Din acest job am castigat suficienti bani incat sa ma intretin. La lvl 3 am intrat in Mafia, loc unde m-am simtit destul de bine, dar dandu-mi seama ca nu e exact ceea ce vreau, am iesit si am intrat in SFR. Acolo m-am simtit foarte bine, dar dintr-un motiv banal si total aiurea am fost demis de catre drake. Apoi m-am alaturat celor din Ballas, o factiune frumoasa, cu unii colegi de treaba, dar nu toti dintre ei sunt si uniiti asa ca am decis sa ma retrag. Acum as vrea sa incerc ceva mai linistit si anume as vrea sa intru in activitatea instructorilor pt a-i putea ajuta pe altii. Totul a fost bine si frumos, pana la venirea noului lider Smiley care cu impresile lui a stricat factiunea si m-a demis, dar am promis ca ma voi intoarce. Apoi m-am alaturat celor din UST, dar din lipsa de ocupatie mi-am dat demisia si m-am reintors in Scoala asa cum am promis, dar dupa doua luni de zile, rank 5 si co-lider, am decis ca as vrea sa ma alatur Biroului Federal de Investigatii. Dupa ceva vreme am vrut sa imi ajut un prieten si m-am alaturat celor din ballas, dar totusi.. gangurile si mafiile nu sunt pt mine si am reintrat in FBI, iar dupa doua luni si rank 4 vreau sa ma alatur din nou scolarilor sau mai bine zis profesorilor

O poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/822/samp026skr.png/

Link to comment
Share on other sites

Nick: NitroGeN

Nume pe forum: Nitr0GeN

Level: 18

Vârsta(reala): 17

Orasul în care locuiti(LS/SF/LV): LS

Factiuni precedente(atât înainte,cat si dupa wipe):-

Job-uri precedente(secundare): Drugs Dealer

Job-ul actual(secundar): Arms Dealer

O scurta biografie a voastra pe server: NitroGeN s-a nascut in orasul Los Santos intr-o familie saraca.Tatal facea parte din banda Bikers iar mama era casnica.Singura lor cale de venit era din ceea ce fura tatal.Tatal lui era ca un idol pentru el prin ceea ce facea,chiar daca multa lume ii spunea ca nu e asa si ca e un exemplu negativ. NitroGeN a fost invatat de mic cu armele si drogurile chiar.Cand banda Bikers s-a destramat NitroGeN avea 18 ani si nu mai aveau din ce trai.S-a gandit sa se alature si el unui gang si sa continuee ceea ce a inceput tatal sau.Zis si facut s-a alaturat celor din S.F.R..Acolo a petrecut ceva timp si chiar i-a placut dar din unele motive a parasit gangul si s-a alaturat unei mafie:The Mafia alias Mafia Ruseasca;fiindca mama lui se tragea dintr-o familie rusa stia cat de cat limba aceea.Si acolo a stat mult timp dar afland ca tatal lui a fost omorat de o banda rivala mafiei a parasit`o si s-a alaturat Armatei.Aici s-a inteles foarte bine cu toti membrii dar intre timp a parasit factiunea si s`a alaturat politicienilor.

O poza cu stats: http://tinypic.com/r/34xfjgw/5

# Nu am putut sa dau /quitjob momentan , dar voi da !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...