Jump to content
lego_kid

Discutii Agentia Hitman

Recommended Posts

O alta misiune o sa pun astazi cred,ceva mai pe seara sau maine.

Teddy,Redforce,Smoker,Otz3larul,Gotek mai jucati ?Daca nu mai vreti sa jucati sau ceva imi spuneti, decat sa o lungiti.

Mai are cineva de trimis event-urile castigate in perioada 17 Iunie - 25 iunie?

Link to comment
Share on other sites

InkAndrei primeste 2 puncte la aceasta misiune iar ceilalti care au postat primesc cate 1 punct ca recompensa pentru efortul depus.

Razor_Lucy - 10 puncte

LoVeLess - 8 puncte

Gronkh - 6 puncte

FullSpeed - 6 puncte

sOuNdy - 4 puncte

InkAndrei - 4 puncte

Teddy - 3 puncte

sMokeR - 2 puncte

alecs - 2 puncte

Stefan27 - 2 puncte

bl@ck - 2 puncte

LoLz0r - 1 punct <<<<<<<<<<<

Shift_ - 1 punct

KENN - 1 punct

Hades - 1 punct

LoLz0r - 1 punct <<<<<<<<

Ingerul_Decazut - 1 punct

Stiu ca fac cat doi dar totusi B-).

Link to comment
Share on other sites

O alta misiune o sa pun astazi cred,ceva mai pe seara sau maine.

Teddy,Redforce,Smoker,Otz3larul,Gotek mai jucati ?Daca nu mai vreti sa jucati sau ceva imi spuneti, decat sa o lungiti.

Mai are cineva de trimis event-urile castigate in perioada 17 Iunie - 25 iunie?

Cei mentionati vor primii rank down curand daca nu dau semne.

InkAndrei primeste 2 puncte la aceasta misiune iar ceilalti care au postat primesc cate 1 punct ca recompensa pentru efortul depus.

Razor_Lucy - 10 puncte

LoVeLess - 8 puncte

Gronkh - 6 puncte

FullSpeed - 6 puncte

sOuNdy - 4 puncte

InkAndrei - 4 puncte

Teddy - 3 puncte

sMokeR - 2 puncte

alecs - 2 puncte

Stefan27 - 2 puncte

bl@ck - 2 puncte

LoLz0r - 1 punct <<<<<<<<<<<

Shift_ - 1 punct

KENN - 1 punct

Hades - 1 punct

Ingerul_Decazut - 1 punct

Stiu ca fac cat doi dar totusi B-).

Nu te-am vazut micutule :boohoo:

"Ai venit cu aer divin

Sa-mi arati ca esti mai fin

Tu esti lolz0r cel vestit

Ti se zice 'Polonic'"

:banned:

Link to comment
Share on other sites

Guest Teddy

O alta misiune o sa pun astazi cred,ceva mai pe seara sau maine.

Teddy,Redforce,Smoker,Otz3larul,Gotek mai jucati ?Daca nu mai vreti sa jucati sau ceva imi spuneti, decat sa o lungiti.

Mai are cineva de trimis event-urile castigate in perioada 17 Iunie - 25 iunie?

Cei mentionati vor primii rank down curand daca nu dau semne.

Am intrat ieri cat am avut timp, ba nu era Rank 4 ON, ba nu erau contracte ... oricum nu doresc sa te incurc, am sa depun demisia. Am rezolvat ce am avut de rezolvat, dar totusi este vacanta, nu stau foarte mult pe acasa, iar cand stau si intru pe Server stau degeaba pentru ca nu este Rank 4 ON.

Link to comment
Share on other sites

O alta misiune o sa pun astazi cred,ceva mai pe seara sau maine.

Teddy,Redforce,Smoker,Otz3larul,Gotek mai jucati ?Daca nu mai vreti sa jucati sau ceva imi spuneti, decat sa o lungiti.

Mai are cineva de trimis event-urile castigate in perioada 17 Iunie - 25 iunie?

Cei mentionati vor primii rank down curand daca nu dau semne.

Am intrat ieri cat am avut timp, ba nu era Rank 4 ON, ba nu erau contracte ... oricum nu doresc sa te incurc, am sa depun demisia. Am rezolvat ce am avut de rezolvat, dar totusi este vacanta, nu stau foarte mult pe acasa, iar cand stau si intru pe Server stau degeaba pentru ca nu este Rank 4 ON.

Bafta mai departe teddy :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

O alta misiune o sa pun astazi cred,ceva mai pe seara sau maine.

Teddy,Redforce,Smoker,Otz3larul,Gotek mai jucati ?Daca nu mai vreti sa jucati sau ceva imi spuneti, decat sa o lungiti.

Mai are cineva de trimis event-urile castigate in perioada 17 Iunie - 25 iunie?

Cei mentionati vor primii rank down curand daca nu dau semne.

Am intrat ieri cat am avut timp, ba nu era Rank 4 ON, ba nu erau contracte ... oricum nu doresc sa te incurc, am sa depun demisia. Am rezolvat ce am avut de rezolvat, dar totusi este vacanta, nu stau foarte mult pe acasa, iar cand stau si intru pe Server stau degeaba pentru ca nu este Rank 4 ON.

Tu si smoker ati dat semne ca traiti :))),era valabil pentru ceilalti,anyway bafta in tot ceea ce faci,sa ne auzim cu bine,sa fi sanatos.

Link to comment
Share on other sites

De maine dimineata imi reiau activitatea . Mi'am indeplinit "misiunea" la nationale . Am reusit sa scot un rezultat foarte bun. Si revin puternic de maine :x . Am inteles din posturile de mai sus ..ca teddy ne paraseate :o3. Sa fii sanatos Teddy, multumesc pentru tot ajutorul acordat, un baiat de nota 10 !! . Stima, Ryth

Posted by phone. Va salut :*

Link to comment
Share on other sites

Welcome Back RedForcer si Ryth spor la contracte :nanana:

Felicitari Razor_Lucy pentru membrul lunii

# Ryth si Razor asteptam sa dati o bere :0pidu: :bananadance2:

## LA MULTI ANI NEGRULE [ BL@CK ] SA TRAIESTI 1000 DE ANI , MULTA SANATATE :D DE LA TN ASTEPTAM MAI MULTE BERI

Link to comment
Share on other sites

1. Felicitari Ryth pentru rezultatele obtinute la concurs si bine ai revenit.

2. Felicitari Razor_Lucy pentru titlul de agentul lunii.

3. La multi ani bL@cK chiar daca au trecut 46 de minute de la ziua ta :)).

4. Bine ai revenit RedForce.

5. Pa Teddy!Te pup, ai grija de tine.Ai fost un coleg foarte de treaba si un agent foarte bun, ce zic foarte bun, cel mai bun ( mai glumim si noi ).Tinem legatura pe mess, succes in continuare si o vara placuta :tiphat:.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teddy

Multumesc pentru urari baieti, bafta in continuare si voua si sa aveti grija ! :-* Felicitari Ryth, sa inteleg ca nu ne-ai facut poporul de ras. ;;)

RedForce, pentru ca nu mai suntem colegi asta nu inseamna ca am uitat de aia 10k, inca ii astept. >:)

Link to comment
Share on other sites

Multumesc pentru urari baieti, bafta in continuare si voua si sa aveti grija ! :-* Felicitari Ryth, sa inteleg ca nu ne-ai facut poporul de ras. ;;)

RedForce, pentru ca nu mai suntem colegi asta nu inseamna ca am uitat de aia 10k, inca ii astept. >:)

Nu nu [-x, n`am facut ;;). Daca mai prind in hitman inca un concurs..imi scriu pe tricou de concurs"Marksman Ryth, Hitman" . :)). sa stiti ca sunt de`al vostru =))

Link to comment
Share on other sites

Tin sa te anunt kidzeen , ca in urmatoarele zile ( pana vineri ) nu pot intra mai mult de 1-2 ore pe server cat si pe forum deoarece sunt cu bacalaureatul , am zis sa nu postez la inactivitate pentru ca voi mai intrat cat de cat acolo , multumesc si bafta tuturor celor care mai au un astfel de examen . :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...