Jump to content
lego_kid

Discutii Agentia Hitman

Recommended Posts

Eu mi-am depus demisia si nu mai fac parte din agentie deoarece nu mai am timp pentru SA:MP. Mi-a facut placere sa fiu alaturi de voi :hello: ati fost niste colegi :cool2: :X . Aveti grija la vanatori si spor la contracte. Ascultati de Kidzeen sa fiti o echipa unita B-) !! Cu stima, fLuEnCe

# Sa fie in bafta ta pretenash`

# # Welcome celor noi ;)

# # # Asta se intampla cand te mananca palma aNNNdy. Multa Sanatate

Link to comment
Share on other sites

Salut,bine v-am regasit.Sper sa ne intelegem foarte bine:).Spor la contracte :gun:

Bine ai venit,ai grija mare la ceea ce faci perioada asta.Succes

Eu mi-am depus demisia si nu mai fac parte din agentie deoarece nu mai am timp pentru SA:MP. Mi-a facut placere sa fiu alaturi de voi :hello: ati fost niste colegi :cool2: :X . Aveti grija la vanatori si spor la contracte. Ascultati de Kidzeen sa fiti o echipa unita B-) !! Cu stima, fLuEnCe

Multumim la fel,succes in real life.

Bine v-am regasit dragi colegi, vreau sa-mi cer scuze pentru inactivitatea mea de Joi incoace, dar din pacate am suferit un mic accident de motocicleta si am avut nevoie de spitalizare. Vreau sa anunt ca este posibil sa mai lipsesc cateva zile, pana ma voi reface complet. Kidzeen, nu am reusit sa dau de tine pe Messenger/XFIRE, asa ca vreau sa-ti spun aici, ca imi pare foarte rau ca nu pot activa, iar daca consideri ca tin locul ocupat in Hitman, am sa te rog sa ma demiti si sa eliberezi acest loc, pentru a putea profita altcineva de el. Precizez inca odata, ca in cel mult o saptamana o sa ma refac complet si o sa continui sa-mi fac treaba in Hitman. Va multumesc pentru intelegere si va urez la toti "Multa santate", deoarece e cel mai important lucru. Sa ne auzim cu bine! :tiphat:

P.S: S-ar putea sa intru zilele astea in joc vreo 30 minute - o ora, depinde cum am sa ma simt, momentan am scris acest mesaj de pe laptop.

Nu este absolut niciun fel de problema,ma ti la curent cu ce se intampla si stai fara griji.Insanatosire grabnica.

Viteza sau neatentie?

@mai are cineva de trimis event-urile?daca da,sa o faca :)

@@am pus o noua misiune.

@@@welcome celor noi!

@@@@@@@@Daca nu ajung la ora 21:00 acasa,amanam misiunea pana la 22:00,22:30.

Link to comment
Share on other sites

ATENTIE!

Va reamintesc ca nu aveti voie sub nici-o forma sa efectuati contracte in safe-zone(spawn etc.).Cei care incalca aceasta regula o fac pe propria raspundere,daca va prind eu sau alte persoane o sa suportati consecintele,care sunt drastice.

Link to comment
Share on other sites

ATENTIE!

Va reamintesc ca nu aveti voie sub nici-o forma sa efectuati contracte in safe-zone(spawn etc.).Cei care incalca aceasta regula o fac pe propria raspundere,daca va prind eu sau alte persoane o sa suportati consecintele,care sunt drastice.

Nici daca e sillent (de la distanta) !? ?!

Link to comment
Share on other sites

Pana acum aveam voie sa facem doar daca nu ne vede victima ... Daca am contracte de genu facute inainte de aceasta noua regula are ceva ?

Regula nu este noua,in schimb este imbunatatita si v-am reamintit de ea ca sa evitam certurile si alte probleme.

ATENTIE!

Va reamintesc ca nu aveti voie sub nici-o forma sa efectuati contracte in safe-zone(spawn etc.).Cei care incalca aceasta regula o fac pe propria raspundere,daca va prind eu sau alte persoane o sa suportati consecintele,care sunt drastice.

Nici daca e sillent (de la distanta) !? ?!

Nici,o faceti pe riscul vostru,daca va depisteaza vreun gm/admin sau oricare alt jucator suportati consecintele.

Safe zone,zona de siguranta, este pentru toata lumea.

Link to comment
Share on other sites

Daca pot ajunge la sedinta, in jur de 12:50, 12:55 dar nu apuc pana la ora 12:00 sa postez "prezentarea contractelor" si "cel mai frumos contract" sa postez din seara asta prezentarea ctr si cel mai frumos ctr?

Link to comment
Share on other sites

Daca pot ajunge la sedinta, in jur de 12:50, 12:55 dar nu apuc pana la ora 12:00 sa postez "prezentarea contractelor" si "cel mai frumos contract" sa postez din seara asta prezentarea ctr si cel mai frumos ctr?

Da,cel mai convenabil asa,oricum nu stiu ce contracte mai apuci sa faci maine pana in 12:00.

Link to comment
Share on other sites

Nu pot ajunge la sedinta si nici prezentarea contractelor nu o pot posta, pentru ca mi s-a ars hard'ul si am apucat sa postez doar "cel mai frumos contract" , celelalte poze s-au pierdut , imi accept advertismentul sau orice sanctiune . Voi avea o perioada de inactivitate de 2-3 zile .. Daca este nevoie postez si la topicul " inactivitate"

Link to comment
Share on other sites

Probabil ca nu voi putea ajunge la sedinta deoarece maine imi voi organiza majoratul si voi fi foarte ocupat, asta e si motivul putinelor contracte efectuate de mine, probleme din ultimile zile, majorat/teze...

Link to comment
Share on other sites

In sfarsit sunt "apt" :whistle:. Imi pare rau, dar astazi nu pot ajunge la sedinta deoarece sunt nevoit sa merg pana la tara (e ziua lui bunica) si nici nu pot posta contractele, deoarece nu am niciun contract saptamana asta :banghead:. Kidzeen, iti multumesc pentru ca mi-ai acceptat inactivitatea, de maine ma apuc din nou de activat :tiphat:. O zi faina sa aveti si bafta la sedinta!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...