Jump to content
lego_kid

Discutii Armata

Recommended Posts

mai baieti, v-am intrebat pe server o ora si o zi la care puteti sa veniti la sedinta si toti ati fost de acord cu data de joi la ora 20, acum nimeni nu mai poate.

M-am saturat de atatea schimbari, Joi la ora 20:00 cum am stabilit pe server, de acum cand va intreb cand puteti sa stiti

Link to comment
Share on other sites

mai baieti, v-am intrebat pe server o ora si o zi la care puteti sa veniti la sedinta si toti ati fost de acord cu data de joi la ora 20, acum nimeni nu mai poate.

M-am saturat de atatea schimbari, Joi la ora 20:00 cum am stabilit pe server, de acum cand va intreb cand puteti sa stiti

Ti-am zis si-n joc ca nu pot joi la 20:00, dar nu cred ca ai vazut.

Link to comment
Share on other sites

EU ti-am zis Ares ca sambata pe la ora 14 15 e cel mai bine :)))

Nu imi pica bine ziua, mai ies pe afara, mai invat pt permis, de aia am vrut candva seara..Iar vineri si sambata am doua majorate la care trebuie sa merg

Link to comment
Share on other sites

Ares,imi pare rau ca nu am mai activat zilele astea dar am fost plecat la 1 majorat...maine cel mai sigur ajung acasa si pot activa.Pana atunci va salut si bafta la wanted.

PS:Hristos a inviat!

PSS:Sper sa ajung la sedinta maine la 20:00,nu sunt sigur.

Link to comment
Share on other sites

Joi 26.04.2012, ora 20:00 va avea loc sedinta, antrenamentul, testele pt rank up sau pt demitere (in cazul celor cu rank 1). Va rog sa fiti prezenti cat mai multi, cine nu poate venii sa posteze la discutii. Daca nu postati si nu veniti veti fi demisi. In Armata vor ramane doar cei ce trec testele, nu mai vreau pe nimeni care nu stie sa traga

Nu ajung la sedinta, am postat la inactivitate motivul dar am zis sa pun si pe aici ca sa fiu sigur.

P.S. Ares vezi raspunde la PM si poate ne vedem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...