Jump to content
lego_kid

Discutii UST

Recommended Posts

Luni, 21.05.2012 , ora 20:00 vom avea sedinta , vreau sa incercati sa ajungeti toti la sedinta , cine nu poate sa ajunga sa posteze la Discutii.

Am modificat ora sedintei , va fi la 20:00 pentru ca multi sunt ocupati la ora aia si nu are rost sa facem sedinta cu 5 membri.

Link to comment
Share on other sites

Amanam sedinta pana maine , Marti, 22.05.2012 , pentru ca a intervenit ceva urgent si am plecat din localitate si nu m-am incadrat in timp sa ajung pana la 20:00 acasa .

Sa incercati sa ajungeti toti , de maine revin la activitate , pana acum nu a mers netul si tocmai astazi cand am pus sedinta a intervenit ceva urgent si nu m-am putut incadra in timp sa ajung acasa .

Si cand am pus sedinta la 17:00 ati zis multi ca nu puteti sa ajungeti la sedinta si atunci am modificat-o dupa care am plecat de acasa...... ce mai avem de vorbit , vom discuta in joc...

Link to comment
Share on other sites

Din cauza unei probleme ivite azi, PreMiuM nu poate ajunge la timp. Astfel, sedinta este amanata pentru ora 20:30 !

Va saluta Juan :tiphat: .

Edited by Juan
Link to comment
Share on other sites

Voturile la event continua aveti lista in cealalta pagina bafta

-Curse Gen Time Trial(liderul va alege un traseu,iar fiecare il va parcurge intr-un anumit timp,castigatorul va fi ales cel care a detinut cel mai bun timp).Premiu:100k

-Cel mai frumos tuning(premiu 50k)

-Last Bullet/Turismo/Infernus Standing(masinile le luam de la antena).Premiu 100k

-Drifturi(premiu 50k)

-Curse(premiu 100k)

-Liniute(premiu 150k).

Mai multe vom vb la sedinta pana atunci votati unul din ele.

Model vot:

Nick:CristyTheKnight

Rank:5

Aleg ev:drifturi

Am dat un ex.

va mai dau o data lista voturile au loc pana maine la 20 00

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau dar nu pot ajunge la sedinta :( Nu sunt acasa . Sunt la ziua unei prietene

PS : Nu pot uploada pozele cu repair/refill sau cu eventuri sau cursele la care am participat pentru ca am probleme cu net-ul . Dupa 1 iunie voi uploada pozele de pana astazi la activitate .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...