Jump to content
lego_kid

Discutii UST

Recommended Posts

Nu cred ca ajung la sedinta..ar fi fost mult mai bine sa se puna la 8..ies la 6 de la scoala si fac destul timp pe drum, si daca plec de la ultima ora, tot s-ar putea sa intarzii 20 minute :|

E mult mai bine daca o muti la 8

Edit: Am aflat ca modifici ora la 8, asa ajung ( sper )

The StaR

Edited by gabi01
Link to comment
Share on other sites

Guest Cl2udiu

Salut...sunt aproape de 2 saptamani in factiune si nu ma gasesc nici in log nici in lista cu membrii... va rog adaugati-ma si pe mine, multumesc:) :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

UST nu are rivali, este o factiune de mecanici, mecanici responsabili sa repare masinile playerilor si/sau sa le alimenteze, nu se se dueleze cu alti playeri. Nu radem de tine, ma bucur ca ti-am fost de ajutor :)

Minimul level pentru a aplica la UST este 7, have fun

Link to comment
Share on other sites

Am observat ca unele factiuni se dusmanesc intre ele.Si as vrea sa aflu daca UST are dusmani!Si daca nui asa nu va radeti d mn :)) pt cas la inceput :D.

Daca am level 9 sunt capabil sa intru in UST?

UST ajuta pe ceilalti nu au rivali dak ai lvl 9 poti aplica(este de la 7+)

Link to comment
Share on other sites

Guest Cl2udiu

Premium/Juan, v-am atras atentia si la sedinta si am mai postat odata aici...nu ma gasesc in loguri...sunt intrat de 2 saptamani si nu a postat nimeni, numele meu este ZealL, va rog, puneti data de la aplicatie( in aceeasi zi am dat si testele) si numele acolo...sa stiti cand am intrat, etc... sa nu va aduc eu aminte mereu, multumesc. :readthis:

Link to comment
Share on other sites

Ok, am sa te trec eu la log, puteai sa-mi dai si un PM. Probabil cine ti-a dat invite a uitat sa te treaca in log, nu e niciun capat de tara

de fapt ai 13 zile :P

Edited by Juan
Link to comment
Share on other sites

Sambata, 17.03.2012, ora 20:30 vom avea urmatoarea sedinta, iar la sfarsitul sedintei vom face si un antrenament. Cine nu poate sa ajunga, sa posteze la Discutii

ATENTIE

Cine nu vine la sedinta si nu-si anunta absenta, va fi demis sau va primi rank down (in functie de caz)!

Cine nu poate sa ajunga sa posteze aici.

Link to comment
Share on other sites

Parca ziceai ca o pui in weekend pasta,si tot ca naibi ai puso :|, macar daca era la 8

Nu ajung, daca o sa fie la 8 ajung

---------------------------------------------------------

Parca ziceai ca o pui in weekend pasta,si tot ca naibi ai puso :|, macar daca era la 8

Nu ajung, daca o sa fie la 8 ajung

De fapt in week-end am pus-o :)

Repet, cine nu ajunge la sedinta fara sa-si fi anuntat absenta, va fi demis sau in cel mai fericit caz va primi rank down!

Defapt ai dat edit,ma rog,asa ajung

Edited by gabi01
Link to comment
Share on other sites

Parca ziceai ca o pui in weekend pasta,si tot ca naibi ai puso :|, macar daca era la 8

Nu ajung, daca o sa fie la 8 ajung

De fapt in week-end am pus-o :)

Repet, cine nu ajunge la sedinta fara sa-si fi anuntat absenta, va fi demis sau in cel mai fericit caz va primi rank down!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...