Jump to content
lego_kid

Discutii UST

Recommended Posts

In legatura cu noile lucruri..daca suntem o factiune ilegala si putem sa omoram organizat milita..de unde ne procuram arme? parerea mea este ca si noi ar trebuii sa putem lua jobul de arms dealer...asa am avea arme..daca tot suntem o factiune ilegala de ce sa nu putem facem mats ?:)

Link to comment
Share on other sites

Guest Mihai Razvan

In legatura cu noile lucruri..daca suntem o factiune ilegala si putem sa omoram organizat milita..de unde ne procuram arme? parerea mea este ca si noi ar trebuii sa putem lua jobul de arms dealer...asa am avea arme..daca tot suntem o factiune ilegala de ce sa nu putem facem mats ?:)

A fost discutata problema la sedinta. Doar membrii de Rank 4 + au voie sa detina Job`ul de Arms Dealer. :D Ori, poti cumpara oricand arme de la alti Playeri. :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

In legatura cu noile lucruri..daca suntem o factiune ilegala si putem sa omoram organizat milita..de unde ne procuram arme? parerea mea este ca si noi ar trebuii sa putem lua jobul de arms dealer...asa am avea arme..daca tot suntem o factiune ilegala de ce sa nu putem facem mats ?:)

A fost discutata problema la sedinta. Doar membrii de Rank 4 + au voie sa detina Job`ul de Arms Dealer. :D Ori, poti cumpara oricand arme de la alti Playeri. :)

CHeck here SA vezi ce a zis old...nici rank 4+ numai are voie..... :violent:

Link to comment
Share on other sites

Am auzit ca Panther si PreMiuM sunt plecati sau au treaba tot weekend-ul si s-ar putea sa nu facem sedinta dar ma gandeam daca o putem tine cu cei cu ranku cel mai mare suntem 2 cu rank4 si ziceam sa facem un fel de mini sedinta chiar daca nu sunt liderii.Daca cineva are vreo nelamurire zice la "mini" sedinta si vom spune cand revin liderii.Asta asa ca o idee dar voi decideti ce si cum :).Astept pareri :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Mihai Razvan

Imi pare rau ca nu prea am activat saptamana aceasta, am fost mai mult plecat de acasa, iar sera cand intram aveam un Lag infernal, dar am rezolvat si voi putea si ON mai mult. Legat de sedinta, cred ca este cam tarziu, trebuia anuntata macar de dimineata, acuma intr`o ora jumatate, nu stiu cati membri se vor strnage. :(

Link to comment
Share on other sites

Panther nu stiu daca ai aflat dar mai avem pe cineva in UST de foaaaaarte mult timp care trebuie demis pentru inactivitate si nu intra intentionat ca sa nu ii dai /uninvite si il cheama FighT a intrat acum o sapt si a zis ca nu o sa il prinzi nici o data el fiind rank1 in UST si nu stiu daca mai intra curand.Am vrut sa iti spun ca sa sti

Link to comment
Share on other sites

Guest Mihai Razvan

In data de 2.11.2011 vom avea sedinta + antenament la ora 21:00.

Cine nu poate sa se prezinte la sedinta sa posteze aici .

Nu stiu sigur daca voi putea ajunge, antrenamentul s`a reporgramat si termin pe la 20 : 30 + drumul pana acasa ... O sa ma grabesc si o sa fac tot posibilul sa ajung cat mai repede.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dragii mei colegi, sa stiti ca nu sunt de acord sa ne mancam intre noi. Un coleg a incuiat Bullet-ul si l-a lasat asa, cine credea ca i-l fura? Cu masinile de la avem in factiune tot noi putem merge, nu avea motiv sa incuie o masina, poate doar sa nu conduca masina decat un alt coleg. Hai sa nu mai fim rai unii cu altii si sa ne respectam :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...