Jump to content
lego_kid

Discutii UST

Recommended Posts

In mod normal, elevii stau in casa duminica seara pentru ca a doua zi merg la scoala, puteai sa zici asta daca sedinta si antrenamentul se tineau sambata seara sau vineri seara. Eu nu vad nicio problema in ceea ce priveste data si ora sedintei. Nu poti veni, anunta-ti absenta...

Link to comment
Share on other sites

Guest Mihai Razvan

In general, Duminica este vazuta ca o zi linistita, mai ales seara. Stai in casa si`ti faci de lucru, pentru ca a doua zi incep din nou zilele lucratoare. Puteai sa iesi si Vineri, si Sambata ... nu cred ca v`a dura mai mult de o ora jumatate ... :-??

Link to comment
Share on other sites

nu prea inteleg de cand imi zici u mie ce sa fac :)) e punctul meu de vedere. eu spre deosebire de tine nu mai sunt elev.

Cauta cearta in alta parte, eu ti-am oferit o alternativa ideala inconvenientei tale, nu ti-am zis ce sa faci. Si eu mi-am expus punctul de vedere, ora aleasa de lideri pentru organizarea sedintei mi se pare extrem de oportuna pentru noi.

Nu stiu de unde ma cunosti tu pe mine de imi zici ca sunt elev, asa, ca fapt divers, esti mai mic ca mine cu 2-3 ani, poti trage singur concluzia daca mai sunt elev/student sau nu. Pe viitor evita atacurile la persoana.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

nu prea inteleg de cand imi zici u mie ce sa fac :)) e punctul meu de vedere. eu spre deosebire de tine nu mai sunt elev.

Cauta cearta in alta parte, eu ti-am oferit o alternativa ideala inconvenientei tale, nu ti-am zis ce sa faci. Si eu mi-am expus punctul de vedere, ora aleasa de lideri pentru organizarea sedintei mi se pare extrem de oportuna pentru noi.

Nu stiu de unde ma cunosti tu pe mine de imi zici ca sunt elev, asa, ca fapt divers, esti mai mic ca mine cu 2-3 ani, poti trage singur concluzia daca mai sunt elev/student sau nu. Pe viitor evita atacurile la persoana.

nu vad atacul la persoana ta. daca zici de elevi se pare ca si tu te afli sau cel putin asa am crezut eu printre ei. si daca tie ti se pare ca asta e motiv de cearta te inseli. eu doar mi-am spus punctul de vedere.

In general, Duminica este vazuta ca o zi linistita, mai ales seara. Stai in casa si`ti faci de lucru, pentru ca a doua zi incep din nou zilele lucratoare. Puteai sa iesi si Vineri, si Sambata ... nu cred ca v`a dura mai mult de o ora jumatate ... :-??

stai linistit ca nu ies doar vinerea si sambata... ies in fiecare seara ;)

Link to comment
Share on other sites

nu prea inteleg de cand imi zici u mie ce sa fac :)) e punctul meu de vedere. eu spre deosebire de tine nu mai sunt elev.

Cauta cearta in alta parte, eu ti-am oferit o alternativa ideala inconvenientei tale, nu ti-am zis ce sa faci. Si eu mi-am expus punctul de vedere, ora aleasa de lideri pentru organizarea sedintei mi se pare extrem de oportuna pentru noi.

Nu stiu de unde ma cunosti tu pe mine de imi zici ca sunt elev, asa, ca fapt divers, esti mai mic ca mine cu 2-3 ani, poti trage singur concluzia daca mai sunt elev/student sau nu. Pe viitor evita atacurile la persoana.

nu vad atacul la persoana ta. daca zici de elevi se pare ca si tu te afli sau cel putin asa am crezut eu printre ei. si daca tie ti se pare ca asta e motiv de cearta te inseli. eu doar mi-am spus punctul de vedere.

In general, Duminica este vazuta ca o zi linistita, mai ales seara. Stai in casa si`ti faci de lucru, pentru ca a doua zi incep din nou zilele lucratoare. Puteai sa iesi si Vineri, si Sambata ... nu cred ca v`a dura mai mult de o ora jumatate ... :-??

stai linistit ca nu ies doar vinerea si sambata... ies in fiecare seara ;)

Am inteles ca nu poti ajunge la sedinta, OK puteai doar sa anunti. Subiect inchis.

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau, dar n-am putut fi prezent la event, aveam lag si nu vedeam pe nimeni. Pun si poze daca nu ma credeti: ; http://img444.imageshack.us/img444/8086/samp007sn.png. N-am mai intrat pentru ca imi arata cu nu merge server-ul.

Am inteles ca am dat si peste voi cu masina, nu vedeam pe nimeni :P

Apropo, cine a castigat eventul?

Link to comment
Share on other sites

Guest Mihai Razvan

Imi pare rau, dar n-am putut fi prezent la event, aveam lag si nu vedeam pe nimeni. Pun si poze daca nu ma credeti: ; http://img444.imageshack.us/img444/8086/samp007sn.png. N-am mai intrat pentru ca imi arata cu nu merge server-ul.

Am inteles ca am dat si peste voi cu masina, nu vedeam pe nimeni :P

Apropo, cine a castigat eventul?

Eu. :P

Frumoasa sedinta si mai ales Eventul ! Felicitari !

Link to comment
Share on other sites

Eu nu pot intra cateva zile, netul imi functioneaza foarte greu in anumite perioade ale zilei, de exemplu de 2-3 zile dupa ora 20:00, si imi afecteza conectarea pe server-ul de samp, sau in cazul in care se conecteaza se blocheaza ceasul, am un lag infernal. Voi incerca sa remediez cat mai repede problema.

Nu am postat la inactivitate pentru ca nu am o perioada determinata de absenta, doar am anuntat activitatea mai scazuta, cateodata merge bine si intru...

Link to comment
Share on other sites

Guest Mihai Razvan

Din cate am vazut, Ping`ul Serverului atingea 130 - 140, asta se intampla aseara pe la 21 : 30. S mie mi se intampla, dar dau un Relog si merge ... Oricum, te asteptam sa te reintorci. :D

Link to comment
Share on other sites

Nu e de la server...de exemplu acum imi merge netul perfect, dar seara mi se incarca greu paginile iar pe server daca apuc sa ma conectez , joc un pic apoi se blocheaza ceasul si nu se mai misca niciun player. O sa incerc sa joc pe la 18:00-19:00 si dupa ora 23:00 ... O sa ma interesez sa vad unde e problema apoi sa fac tot posibilul s-o remediez, cert e ca eu ar trebui sa am viteza foarte buna la net.

Link to comment
Share on other sites

In data de 23.10.2011 vom avea sedinta + antenament la ora 20:30 .

Incercati sa fiti prezenti cat mai multi! avem ce discuta.

dupa cum bine stiti este weekendul de drift la bucuresti si bineinteles ca am bilet :)...tine pana la 22 dar daca este frig ca ieri nu cred voi mai rezista :))...deci nu sunt sigur daca ajung la sedinta cu toate ca imi doresc sa ajung :)...same as cretu': postez pentru ca nu sunt 100% sigur ca voi putea ajunge la sedinta.Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Guest Mihai Razvan

Super sedinta si mai ales blocajul de dupa. A fost foarte tare, pacat ca am intrat la Jail. :)) Gg !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...