Jump to content
lego_kid

Discutii UST

Recommended Posts

mda in legatura cu sedinta nu inteleg de ce e asa tarziu..unii ies afara, se mai duc prin oras, se presupune ca trebuie sa stau pana la 22..plus cat mai tine sedinta inca 1 ora...mi se pare prea tarzie ora... pe viitor propun sa se faca mai devreme..asa toti am putea sa facem si activitatile din viata de zi cu zi.

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu daca ati vazut la sugestii dar am propus ceva benefic pentru factiune . Dati click aici pentru a vedea ideeile mele . Va stept cu pareri PRO / CONTRA + sugestii . Multumesc.!

Link to comment
Share on other sites

Pai Iceman a zis ca nu se mai scot ban-urile pe ip daca s-a gresit parola introdusa http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=412272

Dar incearca-ti norocul, staff-ul ar trebui sa fie mai tolerant, acum daca ai gresit o parola si sa nu-ti fie permis accesul pe linkmania mi se pare exces de zel. Fa cerere unban ip aici: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showforum=422 .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Din pacate banul de pe ip nu se scoate. Mai poti intra pe acest server doar daca nu ai ip fix. Chiar m-a dazamagit decizia lui Spark de a nu-ti debana ip-ul, decizia staff-ului de a nu mai debana ip-ul player-ului care a gresit parola de 3-4 ori mi se pare o exagerare inutila.

Apropo de sedinta, vremea afara e cam nefasta, exista posibilitatea ca net-ul sa pice si sa nu pot anunta, asa ca anunt de acum in cazul in care nu pot ajunge. De asemenea, voi posta activitatea de pe acum.

Link to comment
Share on other sites

Guest Mihai Razvan

Sall all.Dc nu merge serverul?? imi scrie 0din 0 playeri si nu merge deloc.

Acuma merge, nu trebuia sa ai decat putina rabdare. :|

Link to comment
Share on other sites

Duminica, 16 Octombrie 2011 , ora 20.00 => Sedinta !

Prezenta obligatorie, cine nu poate venii anunta la discutii.

Rank up/down , probleme ale factiunii !

Dupa sedinta , facem un EVENT for 500k. !!!

Incercati sa ajungeti toti. Daca nu puteti ,stiti, postati aici+motiv.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...