Jump to content
lego_kid

Inactivitate

Recommended Posts

Nick: xYz

Rank: 1

Perioada: nu stiu exact

Motiv: Nu imi mai merge Sa-Mp cand intru in el mi se blocheaza( in el fiind doar programul, nu in joc ). Voi incerca sa vad daca il fac sa mearga daca nu voi reinstala windows-ul...

Link to comment
Share on other sites

Nick: xYz

Rank: 1

Perioada: nu stiu exact

Motiv: Nu imi mai merge Sa-Mp cand intru in el mi se blocheaza( in el fiind doar programul, nu in joc ). Voi incerca sa vad daca il fac sa mearga daca nu voi reinstala windows-ul...

Inactivitate acceptata. Incearca sa reinstalezi jocul ca asa mi s-a intamplat si mie.

Link to comment
Share on other sites

Nick: D3v1L

Rank: 2

Perioada: Incepand de azi pana pe 20-21 Iunie.

Motiv: Nu pot activa mai deloc, si as vrea sa raman in factiune totusi.

@Dex, daca nu poti accepta cererea de inactivitate, imi spui cand sa intru sa ma demiti.

Link to comment
Share on other sites

Nick: D3v1L

Rank: 2

Perioada: Incepand de azi pana pe 20-21 Iunie.

Motiv: Nu pot activa mai deloc, si as vrea sa raman in factiune totusi.

@Dex, daca nu poti accepta cererea de inactivitate, imi spui cand sa intru sa ma demiti.

Ma mai gandesc in cazul tau.

Link to comment
Share on other sites

Nick: StefaN20

Rank: 1

Perioada: 3 zile

Motiv: Am ban din cauza lui spymarcel ca are ip-ul lafel ca mine

Nu stiu ce sa cred. Data viitoare poate sa fie din vina oricui,la cea mai mica abatere esti demis.

Nick: sMoKe16

Rank: 1

Perioada: 10 zile

Motiv: Ban.

Cerere de inactivitate respinsa. Vei fi demis,erai in perioada de probe.

Link to comment
Share on other sites

Nick: iLeGaL

Rank: 1

Perioada: Pana Luni/Duminica

Motiv: Nu prea am timp de SAMP saptamana asta, o sa intru dar nu asa mult si in weekend, cand sunt cel mai activ o sa fiu plecat la tara (daca sedinta va fi in weekend nu cred ca voi putea ajunge).

Link to comment
Share on other sites

Nick: iLeGaL

Rank: 1

Perioada: Pana Luni/Duminica

Motiv: Nu prea am timp de SAMP saptamana asta, o sa intru dar nu asa mult si in weekend, cand sunt cel mai activ o sa fiu plecat la tara (daca sedinta va fi in weekend nu cred ca voi putea ajunge).

Inactivitate acceptata.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Blacktouch

Rank: 4

Perioada: 8-10 zile

Motiv:pai fac renovari in casa , in anumite camere si nu o sa mai am acces la net , trebuie sa-mi schimb mobila , parchetu , usile si altele .. dupa voi reveni in forta cu activitatea mea:D

Link to comment
Share on other sites

Nick:Motan

Rank:2

Perioada:pana pe 28 iunie

Motiv: Anul asta dau examene(intru in cls a 9-a la liceu) si trebuie sa invat.Cel mai probabil voi mai intra cate o ora pe zi.Dar in schimb la sedinte,gang event,last gang standing nu voi putea veni/participa.

Multumesc anticipat.

Link to comment
Share on other sites

Nick:Motan

Rank:2

Perioada:pana pe 28 iunie

Motiv: Anul asta dau examene(intru in cls a 9-a la liceu) si trebuie sa invat.Cel mai probabil voi mai intra cate o ora pe zi.Dar in schimb la sedinte,gang event,last gang standing nu voi putea veni/participa.

Multumesc anticipat.

Inactivitate acceptata. Bafta la examene.

Link to comment
Share on other sites

Nick: chill_toika

Rank: 1

Perioada: inca 3/4 zile

Motiv: . Scuza-ma Dex dar stii bine sunt cu munca si acum au intervenit niste probleme in familie, sti ca eu activez calumea cand pot , ma voi revansa promit :*

Inactivitate acceptata.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...