Jump to content
lego_kid

Propuneri pentru black list-ul factiunii UST

Recommended Posts

- Nick-ul tau in joc: The StaR

- Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: Alex_Cristea

- Factiunea din care face parte: Ballas

- O scurta descriere a situatiei: Eu ma opresc sa il iau ca i-a busit masina,si el ma omoara, deja nu mai ai la ce sa te astepti de la astia, cer sa fie trecut permanent

- Dovada (screenshot): 6gXW5.jpg

mOxgD.png

Link to comment
Share on other sites

- Nick-ul tau in joc: EloMetin

- Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: sPECIAL.K

- Factiunea din care face parte: Civil

- O scurta descriere a situatiei: deci mergeam pe banda dreapta si dintro data vine sPECIAL.K din contra sens, strig " Banda!!!" si apoi merg pana la el mai la vale dupa ce ne-am tamponat si incepe sa traga in mn cu un deagle dupa care fug si imi zice pe /w Valea cu banda ta cu tot.

- Dovada (screenshot):

http://postimage.org/image/o59koqwor/

http://postimage.org/image/5bnrrqygr/

http://postimage.org/image/pue2j2n0b/

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul tau in joc: CristyTheKnight

- Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: Raiku

- Factiunea din care face parte: Civil

- O scurta descriere a situatiei: dupa fapta bn k il ajut (repair refill gratis) da in mine si apoi rade(merita pentru nesimtirea de care da dovada)

Dovada (screenshot):aici

nu mai trb a luat ban

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul tau in joc: Kaddy

- Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: TRK

- Factiunea din care face parte: Police Departament (PD)

- O scurta descriere a situatiei: eram la event, a cerut repair, i`am dat repair (pe 10k ce`i drept) a dat accept si apoi cand si`a dat seama de greseala a incercat sa imi bubuie masina urland ca vrea banii inapoi.ss`urile vorbesc de la sine...prea multa nesimtire si prea mult tupeu din partea acestui jucator :)

Dovada (screenshot): http://postimage.org/image/ha25klj5h/

http://postimage.org/image/d1kef4yrn/

http://postimage.org/image/cqm8o39qv/

samp013wp.png

Link to comment
Share on other sites

Guest Mihai Razvan

Nick`ul tau in joc : Teddy.

Nick`ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe BlackList : PeU, iMax.

Factiunea din care face parte : The Mafia ( PeU ), Civil ( iMax ).

O scurta descriere a situatiei : Amandoi m`au omorat fara absolut niciun motiv. Unul la cai, iar altul la Drop.

Dovada ( ScreenShot ) : iMax : 1, 2.

PeU : 1, 2.

Link to comment
Share on other sites

Guest Mihai Razvan

Si inca una ...

Nick`ul tau in joc : Teddy.

Nick`ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe BlackList : LuX.A.

Factiunea din care face parte : The Triads.

O scurta descriere a situatiei : Intra in Legendd si Madal1n cu Monster, apoi cand i`am spus sa se termine m`a omorat. Tin sa mentionez ca l`am calcat de 2 ori pentru a u mai trage si a se potoli, dar nimic.

Dovada ( ScreenShot ) : 1.

2.

3.

Link to comment
Share on other sites

- Nick-ul tau in joc: The StaR

- Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: iLeGaL

- Factiunea din care face parte: SFR

- O scurta descriere a situatiei: Ma plimbam cu masina de news pe langa spawnu lor, incepe asta sa traga in masina,ma dau jos si ma omoara

- Dovada (screenshot): 7y5ZP.jpg

JgMkK.jpg

ahHul.jpg

Link to comment
Share on other sites

Doar treceam pe acolo, ma plimbam cu masina si el a inceput sa traga Oo

Sa inteleg,ca daca vine cineva in spawn la mine ii omor?ok

De ce minti ma?

Ai venit la mn in spawn si ti-am zis "n-ai ce cauta aici" cu motivul ca mereu ajuti rivalii cand ti-am zis asta ai inceput sa lovesti masinile factiuni si am tras in tine.

Nesimtire eu sau el? In + are black-list alianta si asta poate fii un motiv pt care l-am omorat

Link to comment
Share on other sites

Doar treceam pe acolo, ma plimbam cu masina si el a inceput sa traga Oo

Sa inteleg,ca daca vine cineva in spawn la mine ii omor?ok

De ce minti ma?

Ai venit la mn in spawn si ti-am zis "n-ai ce cauta aici" cu motivul ca mereu ajuti rivalii cand ti-am zis asta ai inceput sa lovesti masinile factiuni si am tras in tine.

Nesimtire eu sau el? In + are black-list alianta si asta poate fii un motiv pt care l-am omorat

Am inceput sa lovesc masinile?Oo, alt motiv nu gasesti?

Nesimtire pt ca ai inceput sa-mi zici pe /w ca tu nu iei bl la ust,ca ai prieteni rank mare nuj ce

Daca am blacklist la alianta voastra,asta nu inseamna ca iti da dreptul sa ma omori cand vrei tu fara nici o consecinta

Last reply

Poti sal scoti daca vrei cu toate ca nu merita,dar ma rog,fie in bafta lui

Edited by gabi01
Link to comment
Share on other sites

Doar treceam pe acolo, ma plimbam cu masina si el a inceput sa traga Oo

Sa inteleg,ca daca vine cineva in spawn la mine ii omor?ok

De ce minti ma?

Ai venit la mn in spawn si ti-am zis "n-ai ce cauta aici" cu motivul ca mereu ajuti rivalii cand ti-am zis asta ai inceput sa lovesti masinile factiuni si am tras in tine.

Nesimtire eu sau el? In + are black-list alianta si asta poate fii un motiv pt care l-am omorat

Am inceput sa lovesc masinile?Oo, alt motiv nu gasesti?

Nesimtire pt ca ai inceput sa-mi zici pe /w ca tu nu iei bl la ust,ca ai prieteni rank mare nuj ce

Daca am blacklist la alianta voastra,asta nu inseamna ca iti da dreptul sa ma omori cand vrei tu fara nici o consecinta

Last reply

Uite ca am gasit cv in poze care te da de gol. Cand ai venit spawn ai stat si te-ai uitat si ti-am zis sa pleci ca n-ai ce cauta acolo si dupa ce ti-am zis asta ai lovit remington-ul, mi-am fct eagle si am inceput sa trag. N-am tras asa ca am avut eu chef ca tu treceai pe acolo.

Check poze si numai minti asa ca nu meriti sa fii ust, tu si gotek, aceasi parere o au si unii membri.

Link to comment
Share on other sites

Guest Mihai Razvan

Nick`ul tau in joc : Teddy.

Nick`ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe BlackList : NeSquiK.

Factiunea din care face parte : Civil.

O scurta descriere a situatiei : M`a omorat la Drop LS fara niciun motiv. Stiu ca este Level 1, si ce daca ? Asta inseamna ca trebuie cei de Level 1 ne omoara cand vor ca stiu ca nu iau BL ? Este absurd.

Dovada ( ScreenShot ) : 1, 2.

Link to comment
Share on other sites

- Nick-ul tau in joc: bl4ck_f@lc0n

- Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: Kenvelo

- Factiunea din care face parte: The Mafia

- O scurta descriere a situatiei: Eram cu Alexus in masina vorbeam si vin mai multi membri The Mafia si il ataca ,dar el era in masina cu mine ,si trageau si in mine ,Alexus se da jos ,se bate cu ei ,il omoara ,dar dupaia unul din ei ,Kenvelo trage aiurea si in mine

- Dovada (screenshot): 1 2 3

Doresc sa fiu scos dupa blacklist, nu mai stiu motivul pentru care l-am atacat pe bl4ck_f@lc0n si oricum, imi pare rau. UST e o factiune in care doresc sa intru si nu pot datorita faptului ca sunt pe blacklist.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...