Jump to content
lego_kid

Propuneri pentru black list-ul factiunii Hitman

Recommended Posts

Nick-ul tau in joc: MrDexter

Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: mieztw

Factiunea din care face parte: Armata

O Scurta descriere: Mergeam cu masina cand deodata mieztw a intrat in mine si m-a bubuit. I-am spus sa vina inapoi si i-am furat masina. Acesta a tras in masina pana a luat foc iar apoi a inceput sa ma injure pe /w, ceea ce eu nu-i permit, mai ales sa ma injure de familie iar cu un asemenea limbaj nu are ce cauta in Hitman niciodata, motiv pentru care solicit black list permanent.

Dovada: qJ9WN.png

QEXoc.png

HmueC.png

Xv9H0.png

6d0r3.png

kODWB.png

IUHDW.png

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul tau in joc: MrDexter

Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: mieztw

Factiunea din care face parte: Armata

O Scurta descriere: Mergeam cu masina cand deodata mieztw a intrat in mine si m-a bubuit. I-am spus sa vina inapoi si i-am furat masina. Acesta a tras in masina pana a luat foc iar apoi a inceput sa ma injure pe /w, ceea ce eu nu-i permit, mai ales sa ma injure de familie iar cu un asemenea limbaj nu are ce cauta in Hitman niciodata, motiv pentru care solicit black list permanent.

Dovada: qJ9WN.png

QEXoc.png

HmueC.png

Xv9H0.png

6d0r3.png

kODWB.png

IUHDW.png

Adaugat fara discutii pe black list permanent.

Link to comment
Share on other sites

-Nick: Mitzu

-Nick-ul agentului care mi-a dat blacklist: TRK / KiD

-Motivul pentru care am primit blacklist: Domnului' KiD nu i'a convenit faptul ca ma descurc mai bine ca el in factiune si a facut tot posibilul sa ma dea afara , odata cu asta a vorbit cu TRK sa ma puna pe blacklist .. pana cand am aplicat nu stiam ca sunt pe blacklist + ca nu a nici o cerere :| mi se pare normal sa fie acolo un motiv pentru care sunt pus sau ceva .. nu ? daca se poate , vreau sa fiu scos de pe blacklist .. [ ps : toate astea s'au intamplat cu mult timp in urma , am avut o perioada de inactivitate ]

-Data cand am primit blacklist (+link direct): - [ nu exista nici un link pentru ca nu a avut motiv pentru care sa ma puna pe blacklist ]

Link to comment
Share on other sites

- Nick-ul tau in joc: shifT_

- Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: kennnzor

- Factiunea din care face parte: DNB

- O scurta descriere a situatiei: Intru in cai si ma trezesc mort .

- Dovada (screenshot): aODrA.jpg

Link to comment
Share on other sites

Da prietene si eu de ce sunt pe jos pe acolo si nu am masina ? Ca mi-ai bubuit'o tu,am venit langa tine si te-am intrebat ceva iar tu ai tras in masina mea si a bubuit.Dupa care ai fugit putin,se vede clar ca am hp-ul full in poze.Tu nici nu ai schitat vreun gest de aparare, pur si simplu stateai si erai cu mana pe F8. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

-Nick: Mitzu

-Nick-ul agentului care mi-a dat blacklist: TRK / KiD

-Motivul pentru care am primit blacklist: Domnului' KiD nu i'a convenit faptul ca ma descurc mai bine ca el in factiune si a facut tot posibilul sa ma dea afara , odata cu asta a vorbit cu TRK sa ma puna pe blacklist .. pana cand am aplicat nu stiam ca sunt pe blacklist + ca nu a nici o cerere :| mi se pare normal sa fie acolo un motiv pentru care sunt pus sau ceva .. nu ? daca se poate , vreau sa fiu scos de pe blacklist .. [ ps : toate astea s'au intamplat cu mult timp in urma , am avut o perioada de inactivitate ]

-Data cand am primit blacklist (+link direct): - [ nu exista nici un link pentru ca nu a avut motiv pentru care sa ma puna pe blacklist ]

Mitzu sters de pe blacklist.

- Nick-ul tau in joc: shifT_

- Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: kennnzor

- Factiunea din care face parte: DNB

- O scurta descriere a situatiei: Intru in cai si ma trezesc mort .

- Dovada (screenshot): aODrA.jpg

kennnzor adaugat pe blacklist.

- Nick-ul tau in joc: GangXploR3

- Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: CioCio

- Factiunea din care face parte: The Triads.

- O scurta descriere a situatiei: Pe scurt, atac nemotivat asupra mea.

- Dovada (screenshot): Aici trage. Aici ma omoara

CioCio nu este trecut pe blacklist.

Nick-ul tau in joc: LoLz0r

Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: s.PECIAL.K

Factiunea din care face parte: Civil

O scurta descriere a situatiei: Am intrat la cai sa bag un bilet si ma ataca pana mor, desigur fara motiv.

Dovada (screenshot): Click. Click x2. Click x3. Click x4. Click x5. Click x6. Click x7 - mort.

sPECIAL.K adaugat pe blacklist.

Link to comment
Share on other sites

:)) dupa cum se vede ryder este sus pe spital , atacase la noi in spawn , iar eu am urcat cu heli la el sa ripostez ! :))

Oare cine e vanatorul dintre noi2 ? Eu sau el ? Puteam frumos sa fac poze cand a dat gloante in spawn si apoi sus langa el si sa - i fac post pt asta ?!

in a 3-a poza se vede un ballas in spatele masini , nu stiu pe care dintre noi a avut contract , imi amintesc ca si atunci ne atacase si am inceput sa il urmarim.

La fel ca si in prima poza , abordeaza aceas aroganta ! Sta in mijlocul drumului si apasa f8 :))

Exact ce iti spuneam , hitmani ataca de unde nu i vezi si cand te duci langa ei si ii vezi fac pe nevinovati si vin aici cu poze ca domnu` ryder . =))

Si sa fim seriosi daca ryder nu se stia cu musca pe caciula punea pozele mult mai devreme si ma propunea pt blacklist , sunt exact 7 zile de atunci ....

P.S. - Nu cred ca nu ai voie sa ripostezi ! Niciodata nu am atacat un hitman sau civil fara motiv ... dar cu toate ca e lipsa de bun simnt si fair play , daca asa ati decis , imi accept blacklist`ul !

# chestia ca am postat dupa 7 cile cum zici tu a fost ca am trecut intamplator pe la bl si am vazut postul lui kidzeen,de aia am postat dupa un timp mai lung,nu ca m`am simt cu musca pe caiucla cum zici tu..

# # Tu vb ca nu ai atacat hitman`i fara motiv :)) , sa fim seriosi

# # # Si chestia cu ss de la gara era ca nu mai aveam masina pt ca m`am ciocnit cu un player si a me aa bubuit,+ nu eu aveam ctr pe voi,era un alt coleg si tu ce sa faci ca sa nu te plictisesti ai inceput sa ma calci.....

@@ Si nu vad rostul dc ai mai postat aici mai ales ca ai luat si ban pe contul BlueDunhill.

@ Si cu postul asta am terminat`o....

Link to comment
Share on other sites

-Nick: SenSei

-Nick-ul agentului care mi-a dat blacklist: kiszeN & Shift_

-Motivul pentru care am primit blacklist: Omor nemotivat

-Data cand am primit blacklist (+link direct): http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408491&view=findpost&p=6184196

Cer sa mi se retraga blacklistul chiar daca este permanent din urmatorul motiv. Puteam sa primesc doar Blacklist,dar nu permanent,deoarece am primit blacklistul pentru ca m-a postat kiszeN iar dupa aceea a intervenit shifT_ (daca nu ma insel..ii pot confunda numele de pe forum) cu o replica adusa,fara dovezi( http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408491&view=findpost&p=6185696 ) si am primit permanent,multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul tau in joc: LoLz0r

Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: pchhh_

Factiunea din care face parte: Civil

O scurta descriere a situatiei: Pune masina pe mine deoarece i-am explicat ca este a mea.

Dovada (screenshot): Click. Click x2. Click x3. Click x4.

#Chiar daca are level 2 de fiecare data cand ma vede ma ataca.Sigur este unul dintre playerii banati pentru bug-abuse care vaneaza :-j.

Link to comment
Share on other sites

-Nick: SenSei

-Nick-ul agentului care mi-a dat blacklist: kiszeN & Shift_

-Motivul pentru care am primit blacklist: Omor nemotivat

-Data cand am primit blacklist (+link direct): http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408491&view=findpost&p=6184196

Cer sa mi se retraga blacklistul chiar daca este permanent din urmatorul motiv. Puteam sa primesc doar Blacklist,dar nu permanent,deoarece am primit blacklistul pentru ca m-a postat kiszeN iar dupa aceea a intervenit shifT_ (daca nu ma insel..ii pot confunda numele de pe forum) cu o replica adusa,fara dovezi( http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408491&view=findpost&p=6185696 ) si am primit permanent,multumesc.

Astept si parerea lui shift.In caz ca se aproba,vei ramane pe blacklist dar periodic.

Il poti scoate, sper sa nu se mai intample

Sensei trecut pe blacklist-ul periodic.

Nick-ul tau in joc: LoLz0r

Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: pchhh_

Factiunea din care face parte: Civil

O scurta descriere a situatiei: Pune masina pe mine deoarece i-am explicat ca este a mea.

Dovada (screenshot): Click. Click x2. Click x3. Click x4.

#Chiar daca are level 2 de fiecare data cand ma vede ma ataca.Sigur este unul dintre playerii banati pentru bug-abuse care vaneaza :-j.

pchhh_ adaugat pe blacklist pentru atac nemotivat.

Link to comment
Share on other sites

-Nick: SenSei

-Nick-ul agentului care mi-a dat blacklist: kiszeN & Shift_

-Motivul pentru care am primit blacklist: Omor nemotivat

-Data cand am primit blacklist (+link direct): http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408491&view=findpost&p=6184196

Cer sa mi se retraga blacklistul chiar daca este permanent din urmatorul motiv. Puteam sa primesc doar Blacklist,dar nu permanent,deoarece am primit blacklistul pentru ca m-a postat kiszeN iar dupa aceea a intervenit shifT_ (daca nu ma insel..ii pot confunda numele de pe forum) cu o replica adusa,fara dovezi( http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408491&view=findpost&p=6185696 ) si am primit permanent,multumesc.

Astept si parerea lui shift.Daca in caz se aproba,vei ramane pe blacklist dar periodic.

Il poti scoate, sper sa nu se mai intample :)

Link to comment
Share on other sites

-Nick: CloHard

-Nick-ul agentului care mi-a dat blacklist: ZzooM

-Motivul pentru care am primit blacklist: il apuca killarit'ul aiurea , ca el e smecher de smecher mafiot + ca a mai tras in mine si in Hardwell inainte absolut fara motiv.

-Data cand am primit blacklist (+link direct):

View post on imgur.com

1.Hardwell nu are nici o treaba cu Agentia Hitman.

2.Dupa cate ai spus in chat...si mai ales ca apartii Agentie Hitman, deci nu ai nici o treaba cu Triadele, ai tras un glont in mine fara sa-ti zic nimic...apoi m-am gandit ca poate ai contract pe mine :dontknow: si m-am aparat.

Link to comment
Share on other sites

-Nick: CloHard

-Nick-ul agentului care mi-a dat blacklist: ZzooM

-Motivul pentru care am primit blacklist: il apuca killarit'ul aiurea , ca el e smecher de smecher mafiot + ca a mai tras in mine si in Hardwell inainte absolut fara motiv.

-Data cand am primit blacklist (+link direct):

View post on imgur.com

1.Hardwell nu are nici o treaba cu Agentia Hitman.

2.Dupa cate ai spus in chat...si mai ales ca apartii Agentie Hitman, deci nu ai nici o treaba cu Triadele, ai tras un glont in mine fara sa-ti zic nimic...apoi m-am gandit ca poate ai contract pe mine :dontknow: si m-am aparat.

In primul rand, imi cer scuze ca ma bag in aceasta discutie.

In al doilea rand tu domnule ZzooM, ai comis o fapta si acum nu stii cum sa iesi din ea, din cate observ.

Acum tu ai venit aici pe baza unor dovezi nefondate cum ca CloHard a tras in tine, ceea ce nu este adevarat.

CloHard nu a tras in tine nici macar o singura data, CloHard impreuna cu mine (Hardwell) am spus in chat "Triads rullz" iar tu te-ai maniat pur si simplu si ne-ai omorat.

Din punctul meu de vedere ai spus aceste minciuni ("ai tras un glont in mine fara sa-ti zic nimic...apoi m-am gandit ca poate ai contract pe mine :dontknow: si m-am aparat") pentru a nu primii blacklist la Agentia Hitman.

Link to comment
Share on other sites

-Nick: CloHard

-Nick-ul agentului care mi-a dat blacklist: ZzooM

-Motivul pentru care am primit blacklist: il apuca killarit'ul aiurea , ca el e smecher de smecher mafiot + ca a mai tras in mine si in Hardwell inainte absolut fara motiv.

-Data cand am primit blacklist (+link direct):

View post on imgur.com

1.Hardwell nu are nici o treaba cu Agentia Hitman.

2.Dupa cate ai spus in chat...si mai ales ca apartii Agentie Hitman, deci nu ai nici o treaba cu Triadele, ai tras un glont in mine fara sa-ti zic nimic...apoi m-am gandit ca poate ai contract pe mine :dontknow: si m-am aparat.

In primul rand, imi cer scuze ca ma bag in aceasta discutie.

In al doilea rand tu domnule ZzooM, ai comis o fapta si acum nu stii cum sa iesi din ea, din cate observ.

Acum tu ai venit aici pe baza unor dovezi nefondate cum ca CloHard a tras in tine, ceea ce nu este adevarat.

CloHard nu a tras in tine nici macar o singura data, CloHard impreuna cu mine (Hardwell) am spus in chat "Triads rullz" iar tu te-ai maniat pur si simplu si ne-ai omorat.

Din punctul meu de vedere ai spus aceste minciuni ("ai tras un glont in mine fara sa-ti zic nimic...apoi m-am gandit ca poate ai contract pe mine :dontknow: si m-am aparat") pentru a nu primii blacklist la Agentia Hitman.

Stiu ca amandoi sunteti prieteni si ati fost in triade.Dar tu vorbesti de dovezi nefondate?Nici nu mai erai in momentul in care Clohard a tras in mine, te-am omorat cu 1-2 min inainte.Sunt o persoana care nu se enerveaza usor asa ca nu aveam de ce sa trag in el doar pentru ce a spus.In fine tu nu ai nici o treaba in acest topic.Hai sa asteptam decizia liderului fara sa mai facem +1

Link to comment
Share on other sites

Ma scuzati ,domnule sef ZzOoOoOoMm dar trebuie sa va spun ca nu intelegeti ce inseamna ''+ 1'' . Dupa ce va informati , va rog frumos sa reveniti si sa va exprimati punctul de vedere cu privire la post'ul meu de mai sus . Inca ceva, daca tu vii cu vreo dovada ca am fost coleg cu Hardwell in Triads sau oriunde altundeva , eu ma las de samp , imi donez toata averea la primarie si ma apuc de crichet de performanta. Acum , degeaba vii aici si postezi inventand minciuni la greu .Auzi , am tras un glont in tine? =)) , aveai hp full tata(check my image) . Daca nu aduci niciun SS sa stii ca degeaba comentezi , nu te crede nimeni . O seara placuta.

Link to comment
Share on other sites

Ma scuzati ,domnule sef ZzOoOoOoMm dar trebuie sa va spun ca nu intelegeti ce inseamna ''+ 1'' . Dupa ce va informati , va rog frumos sa reveniti si sa va exprimati punctul de vedere cu privire la post'ul meu de mai sus . Inca ceva, daca tu vii cu vreo dovada ca am fost coleg cu Hardwell in Triads sau oriunde altundeva , eu ma las de samp , imi donez toata averea la primarie si ma apuc de crichet de performanta. Acum , degeaba vii aici si postezi inventand minciuni la greu .Auzi , am tras un glont in tine? =)) , aveai hp full tata(check my image) . Daca nu aduci niciun SS sa stii ca degeaba comentezi , nu te crede nimeni . O seara placuta.

Nu am spus ca ati fost colegi am spus ca ati fost in triade...Dar tu facand parte din hitman nu stiu ce rost are sa imi spui care e mai bun si care nu... :-? Acum trebuia sa stau cu degetul pe F8 cand trage un hitman in mine? Si aveam bug hp...si nu arata ca mi-a scazut!

Link to comment
Share on other sites

Si ce daca am fost in triads? :| . Am fost 4 luni si in The Mafia .Na ,acum te simti mai bine ? . Nu ai cu ce altceva sa te aperi si tot la chichita asta recurgi ? Face the truth , m-ai omorat fara motiv , si acum primesti ceea ce meriti , nu vad de ce continuam :-?

Link to comment
Share on other sites

Si ce daca am fost in triads? :| . Am fost 4 luni si in The Mafia .Na ,acum te simti mai bine ? . Nu ai cu ce altceva sa te aperi si tot la chichita asta recurgi ? Face the truth , m-ai omorat fara motiv , si acum primesti ceea ce meriti , nu vad de ce continuam :-?

Nu e o chichita e un lucru cu care m-ai provocat dar nu am ripostat...am lasat de la mine dar din moment ce am vazut ca ai tras in mine(ti-am spus ca nu stau cu mana pe F8, nu sunt vanator) am ripostat.Incep sa cred ca tu asta asteptai...pac si F8-u.Hai sa lasam lideru sa ia o decizie cum am spus mai sus.

Link to comment
Share on other sites

Normal ca liderul ia decizia,doar nu vrei sa o iei tu. Ok , o sa incerc un desen mai incolo in paint sa intelegi faptul ca eu nu te'am atins cu niciun glont,fapt care repet,se vede si in poza mea => ca m-ai omorat fara niciun motiv. Daca vroiam sa trag in tine si sa te omor , erai mort deja , stai tu calm.

Link to comment
Share on other sites

-Nick: CloHard

-Nick-ul agentului care mi-a dat blacklist: ZzooM

-Motivul pentru care am primit blacklist: il apuca killarit'ul aiurea , ca el e smecher de smecher mafiot + ca a mai tras in mine si in Hardwell inainte absolut fara motiv.

-Data cand am primit blacklist (+link direct):

View post on imgur.com

Retrag, am rezolvat pe cale amiabila in game. Nu se va mai intampla.

Link to comment
Share on other sites

-Nick: CloHard

-Nick-ul agentului care mi-a dat blacklist: ZzooM

-Motivul pentru care am primit blacklist: il apuca killarit'ul aiurea , ca el e smecher de smecher mafiot + ca a mai tras in mine si in Hardwell inainte absolut fara motiv.

-Data cand am primit blacklist (+link direct):

View post on imgur.com

Retrag, am rezolvat pe cale amiabila in game. Nu se va mai intampla.

Caz rezolvat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...