Jump to content
lego_kid

Propuneri pentru black list-ul factiunii Hitman

Recommended Posts

Nick-ul tau in joc: LoLz0r

Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: vali60 & Sille

Factiunea din care face parte: Ballas

O Scurta descriere: Ma plimbam cu fLueNcE pe langa Star Tower iar vali60 impreuna cu Sille au inceput sa traga in noi fara motiv.Dupa am ripostat, l-am omorat pe Sille si m-a injurat pe /whisper. ( + limbaj la Sille ).

Dovada: Atac fara motiv. L-am omorat pe Sille pentru ca a tras fara motiv si m-a injurat pe /whisper.

#Doresc permanent pentru Sille datorita atitudinii si limbajului.

Nick-ul tau in joc: LoLz0r

Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: kenzzor

Factiunea din care face parte: SMURD

O Scurta descriere: Dupa ce m-a atacat vali60 impreuna cu Sille, in timp ce vroiam sa ripostez acesta m-a lovit fara motiv in repetate randuri.

Dovada: Am crezut ca din greseala. Dar a continuat :).

vali60 - adaugat pentru atac nemotivat.

Sille - adaugat doar pentru atac nemotivat dar e de ajuns incat sa nu calce pe aici multa vreme.

kenzzor - adaugat pentru atac nemotivat.

Black-Listul factiunii Hitman :

Gladiator9 - Permanent.

Balon - Permanent.

Teava - Permanent.

Benny - Permanent.

Tudor_Cernat - Permanent.

Alex_Cristea - Permanent.

Cristy71sf - Permanent.

sPik3 - Permanent.

boboalecu - Permanent.

Diablo - Permanent.

Mitzu - Permanent.

Olteanu - Permanent.

Alexandross - Permanent.

DetroyT - Permanent.

ShoOk - Permanent.

f1re - Permanent.

nicky - Permanent.

SenSei - Permanent.

BigSm0ke

Sotrax

Chuck

Stefanovic

Bulls3ye

Hydravision

CipsEx

Pityc

Blizz

Dan33

Judge

Bic

MaRyUsS

Teddy

___DoDy___

JaPoNeZz

BlackSite

chill_toika

THC

Man

Salvatore

k0sty

Costin

sPECIAL.K

Spence

Cossy

Pitikkku

vali60

Sille

kenzzor

Link to comment
Share on other sites

-Nick: Salvatore

-Nick-ul agentului care mi-a dat blacklist: shifT_

-Motivul pentru care am primit blacklist: Omor nemotivat

-Data cand am primit blacklist (+link direct): http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408491&st=200

Salvatore scos de pe blacklist.

Black-Listul factiunii Hitman :

Gladiator9 - Permanent.

Balon - Permanent.

Teava - Permanent.

Benny - Permanent.

Tudor_Cernat - Permanent.

Alex_Cristea - Permanent.

Cristy71sf - Permanent.

sPik3 - Permanent.

boboalecu - Permanent.

Diablo - Permanent.

Mitzu - Permanent.

Olteanu - Permanent.

Alexandross - Permanent.

DetroyT - Permanent.

ShoOk - Permanent.

f1re - Permanent.

nicky - Permanent.

SenSei - Permanent.

BigSm0ke

Sotrax

Chuck

Stefanovic

Bulls3ye

Hydravision

CipsEx

Pityc

Blizz

Dan33

Judge

Bic

MaRyUsS

___DoDy___

JaPoNeZz

BlackSite

chill_toika

THC

Man

k0sty

Costin

sPECIAL.K

Spence

Cossy

Pitikkku

vali60

Sille

kenzzor

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul tau in joc: Camorra

Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: Bic

Factiunea din care face parte: Grove

O Scurta descriere: Ma omoara din senin. Asta e a nu stiu cata oara, dar am trecut cu vederea, dar vad ca ai ceva personal cu mine sau cu factiunea hitman.

Dovada:

My bad, cred ca am sarit numele in lista.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul tau in joc: Camorra

Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: Bic

Factiunea din care face parte: Grove

O Scurta descriere: Ma omoara din senin. Asta e a nu stiu cata oara, dar am trecut cu vederea, dar vad ca ai ceva personal cu mine sau cu factiunea hitman.

Dovada:

Bic se afla pe lista de blacklist.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul tau in joc: Camorra

Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: Bic

Factiunea din care face parte: Grove

O Scurta descriere: Ma omoara din senin. Asta e a nu stiu cata oara, dar am trecut cu vederea, dar vad ca ai ceva personal cu mine sau cu factiunea hitman.

Dovada:

My bad, cred ca am sarit numele in lista.

Cer blacklist permanent pentru Bic, mereu cand ma vede ma omoara, daca e nevoie aduc poze .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul tau in joc: DeaNN

Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: Radu27

Factiunea din care face parte: Grove

O Scurta descriere: Ma omoara din senin. Cand ma vede trage si ma omoara, cand e cu "gasca".

Dovada: http://tinypic.com/r/14o6zc/5

http://tinypic.com/r/6zowtv/5

# Mai am si pe laptop poze.

In prima poze nu demonstrezi nimic , eram cu spatele la tine.

In a 2-a cum poti demonstra ca te-am omorat eu?... sunt dovezi neconcludente !

Se poate observa clar pozitia armei si a mainilor in cea de-a doua poza.

De data asta nu primesti nimic dar data viitoare se schimba foaia,mai bine spui adevarul decat sa bagi minciuni.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul tau in joc: LoLz0r

Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: Mihai1200

Factiunea din care face parte: Civil

O Scurta descriere: Domne, deci eu practic am venit la cai sa pun un bilet, ma intelegi?Si acest exemplar feroce pe nume Mihai1200 ma ataca pana mor, dar el nu stie ca si atunci cand mor eu am valoare si-l trag dupa mine.

Dovada: 1. Aici incepe sa se dezlantuie. 2. Aici imi aplica un pumn direct din fundul gradinii ca meltenii. 3. Aici se pregatea sa-mi dea un picior. Aici se crede smecher ca sunt pe jos :(. 5. Aici imi trage un picior in maxilar. 6. Aici imi da fatala :((.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul tau in joc: LoLz0r

Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: Mihai1200

Factiunea din care face parte: Civil

O Scurta descriere: Domne, deci eu practic am venit la cai sa pun un bilet, ma intelegi?Si acest exemplar feroce pe nume Mihai1200 ma ataca pana mor, dar el nu stie ca si atunci cand mor eu am valoare si-l trag dupa mine.

Dovada: 1. Aici incepe sa se dezlantuie. 2. Aici imi aplica un pumn direct din fundul gradinii ca meltenii. 3. Aici se pregatea sa-mi dea un picior. Aici se crede smecher ca sunt pe jos :(. 5. Aici imi trage un picior in maxilar. 6. Aici imi da fatala :((.

Astazi facem o fapta buna,trecem cu vederea micile incidente si invatam sa iertam.

Mihai1200 nu primeste nimic dar daca se mai repeta povestea va avea un loc asigurat pe lista neagra. :nanana:

Link to comment
Share on other sites

esti de ras , ma jucam cu tine , te-am omorat ? pune poza cand te-am omorat ! In plus tu ai dat primul ... Fost lider ballas te-ai intors impotriva noastra , ai umplut black-listul hitman de ballasi :)) Ne vanezi , ataci , fugi astepti sa rispotam si pac post ?!?!

Nici nu te-am omorat si vi aici rapid si postezi , rusinica !!! Imi accept black-listul daca asa se considera de catre kidzeen/mitasik.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul tau in joc: LoLz0r

Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: BlueDunhill

Factiunea din care face parte: Ballas

O Scurta descriere: Atac nemotivat asupra sefului sau.

Dovada: Click. Click x2.

Daca mai are cineva poze din care sa reiasa ca bluedunhill ataca nemotivat il rog sa le posteze.

Deocamdata bluedunhill nu este trecut pe blacklist.

Link to comment
Share on other sites

Stii cum e asta kiddo ? Trage hitmanu de sus dupa cladire sau ascuns pe nu`stiu unde in mine sau unul din colegii mei ... iau/ia hit , primesc gloantele in masina ... fug dupa el ... daca are ghinionul sa nu ma omoare pana imi dau seama de unde trage , il gasesc si il atac , deci ripostez ... el atunci face poza si pac vine aici ca l-am atacat nemotivat ?

Link to comment
Share on other sites

Te rog frumos sa nu ma acuzi de ceea ce nu am facut.Daca am facut asa trebuia sa vii cu poze.De unde stii tu ca eram eu daca tu degetele tale ai scris "dupa nu stiu ce cladire trage in noi".Daca nici macar nu stii de unde trag de unde stii ca sunt eu?Eu nu accept aceasta joaca a ta, adica sa tragi in mine fara motiv.Asta faci cu cine iti permite nu cu mine.Nu am zis ca m-ai omorat, am zis ca ma ataci fara motiv.Cum adica am pus tot Ballas pe black-list?L-am pus fara motiv?Te rog sa iti masori cuvintele si sa vii cu niste dovezi pentru ca ceea ce ai facut se numeste vanatoare.

#Cer black-list pentru BlueDunhill si pentru acuzatii mincinoase.

Link to comment
Share on other sites

lolzor la ce ai postat tu sa raspuns deja , ceea ce spun eu acolo este pt cazuri in general , tu ai dat in mine in cai , erai singurul hitman la ora aia online de aia am si luat-o ca pe o joaca =)) incearca sa procesezi informatia.

Link to comment
Share on other sites

Mai era si @lexandru online care este DNB ( deci te putea ataca ).Te rog sa tastezi mai corect ca romana, din cate observ nu este punctul tau forte.In plus eu cer poze pentru "cazuri generale" cum le zici tu.Eu am venit cu poze tu cu vorbe.

Link to comment
Share on other sites

facem free chat ? poti folosi pm daca vrei sa imi mai comunici ceva.

numai cauta nod in papura , tu nu aveai arme pe tine se vede din /stats , ai dat in mine in cai si eu am iesit sa ne jucam . m-ai vanat sa imi faci post !

LE: ce ai scris mai jos e valabil pt tine !

Link to comment
Share on other sites

Cat tupeu poti avea man3 :(.Nu aveam arme intr-adevar.Nu ti-am dat nici macar un pumn si nici in seama nu te-am bagat.Te rog adu-mi dovezi ca eu am dat in tine.Pana atunci tu esti vinovat.Pe viitor sa stii si tu, cand vii cu o acuzatie trebuie sa aduci niste dovezi.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul tau in joc: LoLz0r

Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: BlueDunhill

Factiunea din care face parte: Ballas

O Scurta descriere: Atac nemotivat asupra sefului sau.

Dovada: Click. Click x2.

Daca mai are cineva poze din care sa reiasa ca bluedunhill ataca nemotivat il rog sa le posteze.

Deocamdata bluedunhill nu este trecut pe blacklist.

Postez la cererea liderului.

clik click 2 click 3

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul tau in joc: LoLz0r

Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: Dan33, FocuStar, Tzon

Factiunea din care face parte: San Fierro Rifa

O Scurta descriere: Acestia au avut tupeu sa isi atace seful fara motiv.

Dovada: Click. Click x2.Click x3.

#Nu mergea EDIT!

A fost un val de sfr ce a bantuit prin casa de pariuri si a tras in toata lumea.

Nimeni nu primeste nimic.

Nick-ul tau in joc: LoLz0r

Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: BlueDunhill

Factiunea din care face parte: Ballas

O Scurta descriere: Atac nemotivat asupra sefului sau.

Dovada: Click. Click x2.

Daca mai are cineva poze din care sa reiasa ca bluedunhill ataca nemotivat il rog sa le posteze.

Deocamdata bluedunhill nu este trecut pe blacklist.

Postez la cererea liderului.

clik click 2 click 3

In primele 2 poze se subintelege ca, probabil te-au vazut actionand si au urcat dupa tine dar in a 3a nu vad sa-i fi facut ceva lui bluedunhill ca sa te buseasca cu masina.

Bluedunhill trecut pe blacklist.

Link to comment
Share on other sites

:)) dupa cum se vede ryder este sus pe spital , atacase la noi in spawn , iar eu am urcat cu heli la el sa ripostez ! :))

Oare cine e vanatorul dintre noi2 ? Eu sau el ? Puteam frumos sa fac poze cand a dat gloante in spawn si apoi sus langa el si sa - i fac post pt asta ?!

in a 3-a poza se vede un ballas in spatele masini , nu stiu pe care dintre noi a avut contract , imi amintesc ca si atunci ne atacase si am inceput sa il urmarim.

La fel ca si in prima poza , abordeaza aceas aroganta ! Sta in mijlocul drumului si apasa f8 :))

Exact ce iti spuneam , hitmani ataca de unde nu i vezi si cand te duci langa ei si ii vezi fac pe nevinovati si vin aici cu poze ca domnu` ryder . =))

Si sa fim seriosi daca ryder nu se stia cu musca pe caciula punea pozele mult mai devreme si ma propunea pt blacklist , sunt exact 7 zile de atunci ....

P.S. - Nu cred ca nu ai voie sa ripostezi ! Niciodata nu am atacat un hitman sau civil fara motiv ... dar cu toate ca e lipsa de bun simnt si fair play , daca asa ati decis , imi accept blacklist`ul !

Link to comment
Share on other sites

:)) dupa cum se vede ryder este sus pe spital , atacase la noi in spawn , iar eu am urcat cu heli la el sa ripostez ! :))

Oare cine e vanatorul dintre noi2 ? Eu sau el ? Puteam frumos sa fac poze cand a dat gloante in spawn si apoi sus langa el si sa - i fac post pt asta ?!

in a 3-a poza se vede un ballas in spatele masini , nu stiu pe care dintre noi a avut contract , imi amintesc ca si atunci ne atacase si am inceput sa il urmarim.

La fel ca si in prima poza , abordeaza aceas aroganta ! Sta in mijlocul drumului si apasa f8 :))

Exact ce iti spuneam , hitmani ataca de unde nu i vezi si cand te duci langa ei si ii vezi fac pe nevinovati si vin aici cu poze ca domnu` ryder . =))

Si sa fim seriosi daca ryder nu se stia cu musca pe caciula punea pozele mult mai devreme si ma propunea pt blacklist , sunt exact 7 zile de atunci ....

P.S. - Nu cred ca nu ai voie sa ripostezi ! Niciodata nu am atacat un hitman sau civil fara motiv ... dar cu toate ca e lipsa de bun simnt si fair play , daca asa ati decis , imi accept blacklist`ul !

Daca nu as stii cum actionati voi,cei din ballas cand trece un hitman pe langa voi ..poate ca ti-as fi dat dreptate.

Chiar si mie mi s-a intamplat sa trec cu masina pe langa un grup de 3-4 ballasi si sa fiu luat la tinta.

Nu mai necesita reply.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...