Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru al Biroului Federal de Investigatii

Recommended Posts

Numele tau în joc: Madalyn

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: sorrowmist

O scurta descriere a situatiei: Am blocat banca impreuna cu alianta si vine el RAMBO cu Cheetah-ul ( din cate stiu nu are voie ) , il parcheaza putin mai departe de noi , se pune dupa el si incepe sa traga in noi . Ma duc cu 2 Grove dupa el , o ia la fuga si mai tragea din cand in cand . Dupa ce am reusit sa-i vad nick-ul , s-a oprit in fata lui RuLLeR si mi-a dat wanted ( ce vroiai sa demostrezi ? ca esti smecher in fata admin-ului ?! ) pentru cop atack , eu tragand in el pentru a ma apara si ma omoara . Nu stiam ca mai noi gangster-ul alearga cop-ul pentru a vedea cine trage ( credeam ca e invers ... )

Dovezi (screenshot-uri): Dupa o cursa de circa 100 m , s-a oprit sa traga in mine ( dinnou ) .

Aici am vazut in sfarsit nick-ul lui in timp ce fugea la RuLLeR ...

Dupa ce a plecat RuLLeR imi da wanted si ma omoara ..

** Daca colegii din alianta mai au si alte poze ii rog sa posteze in calitate de martori :tiphat: !

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: Cretu

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: sorrowmist

O scurta descriere a situatiei: Aveam wated pentru civ attak. Nu am vrut sa opresc la somatiile politiei (anndrei) si am primit +2 (Wanted soamtie).Pana aici totul bine si frumos,dupa circa 20 minute,imi scade wantedul,si vine sorrowmist dupa mine,ma intreaba daca ma predau (eu neavand drept) si mai imi da si el wanted +2 pt soamtie. Pai ce facem aici ?! iau wanted pt somatie de la toti politaii online?!

Dovezi (screenshot-uri): http://imageshack.us/photo/my-images/192/somatieanndrei.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/843/somatiesorrowmist.png/

Edited by Cretu'
Link to comment
Share on other sites

Trebuia sa iti dau wanted mai mare ptr cop attack , am gresit eu , nu se va mai repeta , totusi nu am vazut pana acum gangster sa se planga ca a luat wanted mai mic decat trebuia :))

http://img268.imageshack.us/img268/2900/samp012bb.png

http://img854.imageshack.us/img854/8488/samp020bp.png

Link to comment
Share on other sites

Tu mi-ai dat wanted strict pentru SOAMTIE. Se vede clar in a-2-a pzoa a mea cum ai dat pe /m 'STOP BLA BLA TE PREDAI" si dupa,imediat,mi-ai acordat wantedu pentru somatie. Nu incerca sa te scoti 'am gresit numele,trebuia pt cop attak'. La ce foame ai in tine,nu ai cum sa gresesti si sa dai un wanted mai mic,decat cel care trebuia.

Link to comment
Share on other sites

Prietene tu ai dat quit sau ai luat crash inainte sa reintrii si nu mai arata la /mdc dupa ce reintrii nu aveam de unde sa stiu , ar fii trebuit sa zici mersi ca ti-am dat doar +2 trebuia +4 . vrei sa iti mai aduc dovezi ?

http://img838.imageshack.us/img838/5508/samp015yb.png asa ca taci din gura dupa ce ca este omul bland cu tine mai faci si gura

Mai mult stau cu mana pe F8 decat sa ma joc.

Link to comment
Share on other sites

Am negat ca v-am atacat? Si v-am atacat cu SHOTGUN,nu cu deagle. :*

Hai sa asteptam decizia ldierului,aici discutam despre greseala ta,nu despre cat de bland sau nu sunt eu.

# Si sa iti dovedesc incompetenta: 1. Meritam direct w4 pt cop attak

2. Meritam si w 10 pentru DRIVE-BY.

Mai vrei ??? M-ai alergat 15 minute,in care meritam w10 pt drive-by,tu nu ai facut nimic. Sa vada si liderii tai,de ce esti capabil. Sau nu esti capabil,mai bine zis. O seara buna. :*

Edited by Cretu'
Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: Madalyn

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: sorrowmist

O scurta descriere a situatiei: Am blocat banca impreuna cu alianta si vine el RAMBO cu Cheetah-ul ( din cate stiu nu are voie ) , il parcheaza putin mai departe de noi , se pune dupa el si incepe sa traga in noi . Ma duc cu 2 Grove dupa el , o ia la fuga si mai tragea din cand in cand . Dupa ce am reusit sa-i vad nick-ul , s-a oprit in fata lui RuLLeR si mi-a dat wanted ( ce vroiai sa demostrezi ? ca esti smecher in fata admin-ului ?! ) pentru cop atack , eu tragand in el pentru a ma apara si ma omoara . Nu stiam ca mai noi gangster-ul alearga cop-ul pentru a vedea cine trage ( credeam ca e invers ... )

Dovezi (screenshot-uri): Dupa o cursa de circa 100 m , s-a oprit sa traga in mine ( dinnou ) .

Aici am vazut in sfarsit nick-ul lui in timp ce fugea la RuLLeR ...

Dupa ce a plecat RuLLeR imi da wanted si ma omoara ..

** Daca colegii din alianta mai au si alte poze ii rog sa posteze in calitate de martori :tiphat: !

Numele tau în joc: Cretu

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: sorrowmist

O scurta descriere a situatiei: Aveam wated pentru civ attak. Nu am vrut sa opresc la somatiile politiei (anndrei) si am primit +2 (Wanted soamtie).Pana aici totul bine si frumos,dupa circa 20 minute,imi scade wantedul,si vine sorrowmist dupa mine,ma intreaba daca ma predau (eu neavand drept) si mai imi da si el wanted +2 pt soamtie. Pai ce facem aici ?! iau wanted pt somatie de la toti politaii online?!

Dovezi (screenshot-uri): http://imageshack.us/photo/my-images/192/somatieanndrei.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/843/somatiesorrowmist.png/

sorrowmist primeste rank down iar la urmatoarea greseala grava va fi demis.

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: Cernoby

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: qZennN

Martori: -

O scurta descriere a situatiei:

Eram in spawn Triads stateam pe cladire cu kvL cand deodata ma trezesc mort si jail.... l-am intrebat pe sTyLeR cine m-a omorat si mi-a zis ca qZennN... i-am zis sa imi dea rearrest si mi-a zis ca nu ca am tras in el ca nush ce... ce-i asta? eu eram pe forum la Ghiceste Animul si el ma omoara pe sustache? ce se inseamna asta?. Cand i-am cerut rearrest mi-a zis ca are poze cand am tras in el ... vreau sa vad si eu dovezi. In plus erai singur acolo si incercai sa il omori pe kvL el avand w9 ... astept poze aparand numele meu tragand in tine !

Dovezi (screenshot-uri): Nu am...

Link to comment
Share on other sites

=))) !! Ma faci sa rad ..

1 : Nu erai cu kvl ! KVL era baza triads , iar tu erai pe o cladire de langa mine

2 : Eu asteptam intariri , trebuiau sa apara akary si styler sa vina ca sa il omoram pe kvl ca nu avea drept ( Ne daduse ng voie sa actionam , deoarece era doar unu ONline )

3 : In timp ce ii asteptam eu , ai venit pe cladirea de langa mine (singur) si ai inceput sa tragi in mine ,nu aveam cum sa iti vad numele dar m-am aparat si am tras cu sniper in tine ( Pe moment crezand ca esti kvl ) , te-am omorat .. apoi vi tu cu gura mare sa iti dau rearest . dupa ce ca tragi in mine :) ..

4 : Esti mare mincinos si vanator .. vad ca iti place sa faci +1 . :) Rog sa se ia masuri impotriva ta .

-- > Se vede clar ca erai singur pe cladire si ca , KVL era baza cu inca unu

-- > si aici se vede cum veneau intariri

-- > asteptam pe akary si styler

Link to comment
Share on other sites

eu sunt mincinos ? Se vede clar ca esti pe cladire :) ..Ce cautai acolo ? Pacat ca nu am apucat sa fac poza

Si apropo .. eu nu stau cu mana pe f8 24/24 :) #-o

Vad ca la voi , mafiotii .. sa raportezi un cop a devenit un hobby .. b-(

Te rog nu mai posta :) Aspteptam decizia lui Ryan sau Maryus !

si pentru tine .. Nu mai fi vanator si mincinos , o sa pierzi mult in viata ;) #-o

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: Cernoby

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: qZennN

Martori: -

O scurta descriere a situatiei:

Eram in spawn Triads stateam pe cladire cu kvL cand deodata ma trezesc mort si jail.... l-am intrebat pe sTyLeR cine m-a omorat si mi-a zis ca qZennN... i-am zis sa imi dea rearrest si mi-a zis ca nu ca am tras in el ca nush ce... ce-i asta? eu eram pe forum la Ghiceste Animul si el ma omoara pe sustache? ce se inseamna asta?. Cand i-am cerut rearrest mi-a zis ca are poze cand am tras in el ... vreau sa vad si eu dovezi. In plus erai singur acolo si incercai sa il omori pe kvL el avand w9 ... astept poze aparand numele meu tragand in tine !

Dovezi (screenshot-uri): Nu am...

Nu ai dovezi, si zici ca erai pe forum. Daca este asa cum zici tu nu avea cum sa te omoare deoarece erai alt+tab. Mai incearca...

qZennN nu primeste nimic.

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: K1NNOFF

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: Advanced12

Martori: Nimeni

O scurta descriere a situatiei: Stateam langa masina lui de politie, l-am dat jos din masina si cica furt vehicul =))), cum as putea sa-ti fur masina de politie? =))

Dovezi (screenshot-uri): jUABz.jpg

Ps: FURT, furturi, s. n. Infrac?iune care const? în însu?irea pe nedrept a unui lucru mobil al altuia;

Iti spun odata sa termini,dar tu vad ca esti mare sef si ma scoti de 2 ori afara din masina.

Oricum iti puteam acorda Wanted-1 pentru : necooperare.

Tu sti ce inseamna sa furi? uitete mai sus ca ti-am pus ce inseamna ca vad ca nu prea le ai

:ceuameni:

Edited by Giani_Gabriel
Link to comment
Share on other sites

Guest Advanced12

Numele tau în joc: K1NNOFF

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: Advanced12

Martori: Nimeni

O scurta descriere a situatiei: Stateam langa masina lui de politie, l-am dat jos din masina si cica furt vehicul =))), cum as putea sa-ti fur masina de politie? =))

Dovezi (screenshot-uri): jUABz.jpg

Iti spun odata sa termini,dar tu vad ca esti mare sef si ma scoti de 2 ori afara din masina.

Oricum iti puteam acorda Wanted-1 pentru : necooperare.

Intentia conteaza.

Link to comment
Share on other sites

Se face prea mult chat aici, va rog, postati pe cine doriti si asteptati liderul sa ceara parerile celor implicati, nu va mai dati voi cu parerea de x si de y, se lasa cu warn up, primul si singurul avertisment.

Va multumesc de intelegere.

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: HoH

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: Tudose

O scurta descriere a situatiei: eram la cai si imi da wanted aiurea aveam 4 imi da 4 pt cop kill si dupaia imi da 10 nu se poate asa ceva . nu stie wanted list si mai da si wanted aiurea vreau sa vad dovada cand lam omorat

Dovezi (screenshot-uri):

View post on imgur.com
Link to comment
Share on other sites

Esti penibil.... ma intrebi daca am poze sa sti daca sa faci sau nu post? Wanted 4 a fost din greseala, oricum deja avea 4, m-ai omorat pe mine ai luat direct 3 si dupa ai mai omorat pe cineva si ai luat 4 ,dar din pacate n-am poze sa dovedec ca ai facut si wanted 4 ,dar spre nefericirea ta am cand m-ai omorat.... http://imageshack.us/photo/my-images/714/samp189z.png/ http://imageshack.us/photo/my-images/403/samp191p.png/ http://imageshack.us/photo/my-images/16/samp192pc.png/

Daca se dovedeste cat de mult poti minti as dori sa primeasca si black list pt vanatoare.

PS: eu nu inteleg de ce esti asa, imi dai lama si ceri poza ca m-ai omorat.... asa e viata ca n-am poza chiar cand ai pus lama. Mi-am dat seama si de ce mi-ai facut post, ai primit wanted dupa vreun minut (pt ca mi-a cazut veoza) si crezi ca nu am poze... oricum, nu mai posta si asteapta decizia liderului.

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: K1NNOFF

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: Advanced12

Martori: Nimeni

O scurta descriere a situatiei: Stateam langa masina lui de politie, l-am dat jos din masina si cica furt vehicul =))), cum as putea sa-ti fur masina de politie? =))

Dovezi (screenshot-uri): jUABz.jpg

Ps: FURT, furturi, s. n. Infrac?iune care const? în însu?irea pe nedrept a unui lucru mobil al altuia;

Iti spun odata sa termini,dar tu vad ca esti mare sef si ma scoti de 2 ori afara din masina.

Oricum iti puteam acorda Wanted-1 pentru : necooperare.

Tu sti ce inseamna sa furi? uitete mai sus ca ti-am pus ce inseamna ca vad ca nu prea le ai

:ceuameni:

Advanced12 primeste un avertisment iar la a doua greseala de genul acesta va fi pedepsit mai aspru.

Numele tau în joc: HoH

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: Tudose

O scurta descriere a situatiei: eram la cai si imi da wanted aiurea aveam 4 imi da 4 pt cop kill si dupaia imi da 10 nu se poate asa ceva . nu stie wanted list si mai da si wanted aiurea vreau sa vad dovada cand lam omorat

Dovezi (screenshot-uri):

View post on imgur.com

Se vede in poza lui cand faci wanted pentru omor premeditat chiar in momentul cand el moare. Aveai wanted 4 dinainte si in timp ce el scria ti-a scazut gradul de urmarire. El nu si-a dat seama de asta deoarece s-a petrecut in timp ce scria si oricum trebuia sa iei wanted 10. Wanted 4 cat aveai tu inainte + wanted 6 cu motivul "cop kill" = wanted 10, dar a gresit si apoi si-a reparat greseala.

Oricum, Tudose primeste un avertisment verbal pentru motivul cu care ti-a acordat wanted. Dati wanted exact cum scrie in "Lista gradelor de urmarire"

Cazuri inchise si am sa va rog sa nu mai postati aici. Daca aveti nelamuriri dati-mi PM.

Link to comment
Share on other sites

Guest Cl2udiu

Numele tau în joc: ZealL

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: aKaRy

O scurta descriere a situatiei: Au venit copii dupa doi cileri de'ai mei care aveau wanted si m-am dus si eu acolos a vad ce se intampla. aKaRy m-a atacat fara motiv, nu i-am facut nimic, Fonz. este martor.

Dovezi (screenshot-uri):

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: ZealL

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: aKaRy

O scurta descriere a situatiei: Au venit copii dupa doi cileri de'ai mei care aveau wanted si m-am dus si eu acolos a vad ce se intampla. aKaRy m-a atacat fara motiv, nu i-am facut nimic, Fonz. este martor.

Dovezi (screenshot-uri):

aKaRy - Primeste un avertisment verbal , data viitoare sa fie mai atent in cine trage .

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc:eRader

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami:Bogdan

Martori:---

O scurta descriere a situatiei:pai,aveam w2 si Bogdan ma urmarea si tot incercam sai explic ca am w2 de la eventul de ieri cu deagle-uri,el atunci mia dat w5+somatie,si cand m-am oprit a tras in mn,mai era si singur.

Dovezi (screenshot-uri):Poza

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc:eRader

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami:Bogdan

Martori:---

O scurta descriere a situatiei:pai,aveam w2 si Bogdan ma urmarea si tot incercam sai explic ca am w2 de la eventul de ieri cu deagle-uri,el atunci mia dat w5+somatie,si cand m-am oprit a tras in mn,mai era si singur.

Dovezi (screenshot-uri):Poza

:D

http://postimage.org/image/ow8d55faj/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...