Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru al Biroului Federal de Investigatii

Recommended Posts

Deci.... Cand Zeall a dat lama la un cop, eram 3 copi in cai. Zeall a primit wanted si 1 cop a fugit dupa el. Apoi u imediat m-ai atacat, ai primit wanted [ era si kenn in interor ], dar a iesit pe usa iar eu te-am omorat pentru ca nu aveai drept de predare!

Link to comment
Share on other sites

Deci.... Cand Zeall a dat lama la un cop, eram 3 copi in cai. Zeall a primit wanted si 1 cop a fugit dupa el. Apoi u imediat m-ai atacat, ai primit wanted [ era si kenn in interor ], dar a iesit pe usa iar eu te-am omorat pentru ca nu aveai drept de predare!

Ai poze ? Nu cred ca ai, pe ZealL l-am adus eu din LV si l-am lasat la banca unde mai erau 2-3 grovi, de acolo am venit la cai unde erai tu si cu KENN, a plecat KENN am tras in tine, inteles ?

De ce tot ma zapatesti pe whisper ?

Nu ma iei tu pe mine cu vrajeli de genu' " Cand erai in F.B.I te credeam altfel ", sa-ti mai spun o chestie, eu i-am dat in gat pe Tudose si Lovele ca s-au injurat si mergeau cu cheetah-ul.

Eu merg pe un principiu, ai incalcat regulamentu' iti fac post, daca nu, la revedere, nu stau sa te vanez.

Nici tu nu stii ce sa mai minti ca sa te scoti, recunoaste, ai gresit.

" Fapta recunoscuta este pe jumatate iertata"

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: Strict

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: dannnutz

O scurta descriere a situatiei: Rambooo, l-am atacat la cai si era doar el(cop) si ma trezesc cu wanted, dupa imi da whisper si imi spune ca este pacaleala de 1 aprilie. (aduc poza daca este nevoie).

Daca este nevoie aduc si martori.

Dovezi (screenshot-uri): DSBId.png

Unde este rambo ? L-ai atacat , ai primit wanted . @lexandru din cate vad este spectator .

# S-a mutat FreeChat'ul aici ? Lasati-o mai usor cu +1 , era de ajuns un singur post in care sa va spuneti fiecare parerea si sa asteptati decizia unuia dintre lideri .

dannnutz - Nu primeste nimic .

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: The StaR

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: qZennN, Aidan

O scurta descriere a situatiei: Eram in spawn,am dat nitel alt+tab sa ma uit pe forum, cand vin ii vad pastia 2,alecs si el3ment(sau cum o fi) ca trag ca disperatii in mine CU DREPT DE PREDARE, N-AM ZIS NICI BA,SI TRAG CA DISPERATII, de cand sunt grove am pierdut peste 35k mats din cauza incompetentei voastre de politisti, nu stiti sa intrebati, nu stiti sa faceti nimic,ati vazut ca imi scade hp, trageti ca disperatii,m-am saturat de voi, toti sunteti zmei si habar naveti de capu vostru, sper ca nu o sa mi se zica ca nu apar numele lor in post,ca deja mi se pare absurd si bataie de joc

Dovezi (screenshot-uri): bFl8Z.png

Link to comment
Share on other sites

Eram dupa tine 2 ng eu si un coleg fbi. Te-am somat, n-ai raspuns, am tras dupa 10-20 de secunde, am vazut ca esti afk, si am stat langa tine sa revii. In poza nu vad ca trag in tine+ai primit rearest de la un coleg : http://img822.imageshack.us/img822/9695/samp666v.png

Uite sa vezi ca te-am somat ,daca tot vorbesti de drepturi : http://img193.imageshack.us/img193/5449/samp659g.png

PS: eu nu mai postez (in legatura cu tema asta doar daca mi se cere desigur) pentru ca cineva e nervos ca a pierdut nu stiu ce cantitate de mats

Link to comment
Share on other sites

1 : Aveai wanted 3 de vreo 10 minute , stiai ca trebuie sa venim sa te luam , tu te-ai pus AFK

2 : Am ajuns toti langa tine ti-am dat somatie ,am stat 1 minut , apoi am inceput sa tragem toti sa vedem daca esti afk ..si exact atunci ai aparut tu , gandeste-te , daca trageam toti 4 odata cu m4 , cand ai venit tu , viata ti-a scazut intr`o secunda .. nici nu am aboservat ca ai revenit ... :comp2:

3 : Esti un mare vanator ! pe /w imi zici ca ai pierdut 5k mats , si aici zici "35k" :)) ..bravo

4 : Dupa ce ai murit , ti-am dat eu REAREST cu w3 .

5 : Dadusem si /report ca ai afk cu wanted , iti pot afirma adminii ..

6 : -- > in poza se vede cum am dat /admins , dupa ce am dat /report , sa vad daca este vreun admin online sa te vada pe tine AFK cu WANTED .

-- > aici ti-am dat rearest .

:tiphat:

7 : Nu e vina noastra ca ai pierdut Meterialele . Cand faci wanted iti asumi niste riscuri...

Link to comment
Share on other sites

Daca te-ai uita la plangeri armata,ai sa vezi ca nu am facut eu wanted, ci am primit de la un soldat care habar nare de capu lui

Cand am zis ca am pierdut peste 35k mats, nu m-am referit doar acum ,ci de fiecare data cand mor aiurea in care am drept de predare :)

Daca va opreati, iti spun eu sigur ca nu muream

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc:itv.dRey

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami:Motan

Martori:andrey10, SS

O scurta descriere a situatiei:A venit dupa mine in apa si mi-a dat /frisk fara motiv + ca era de unul singur si nici nu a anuntat.

Dovezi (screenshot-uri):Here :>

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: @alexandru

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: lucyano

O scurta descriere a situatiei: Mam jucat cu iel dice si iam dat teapa si imi da iel w10 cu motivul dami bani si dupa ma omoara.. e frumos asa ceva ? sper sa luati masuri

Dovezi (screenshot-uri): http://imgur.com/delete/W4v7tlu5CHzixhv

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: The StaR

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: qZennN, Aidan

O scurta descriere a situatiei: Eram in spawn,am dat nitel alt+tab sa ma uit pe forum, cand vin ii vad pastia 2,alecs si el3ment(sau cum o fi) ca trag ca disperatii in mine CU DREPT DE PREDARE, N-AM ZIS NICI BA,SI TRAG CA DISPERATII, de cand sunt grove am pierdut peste 35k mats din cauza incompetentei voastre de politisti, nu stiti sa intrebati, nu stiti sa faceti nimic,ati vazut ca imi scade hp, trageti ca disperatii,m-am saturat de voi, toti sunteti zmei si habar naveti de capu vostru, sper ca nu o sa mi se zica ca nu apar numele lor in post,ca deja mi se pare absurd si bataie de joc

Dovezi (screenshot-uri): bFl8Z.png

qZennN si Aidan primesc cate un avertisment, alta data sa fiti mai atenti.

Numele tau în joc:itv.dRey

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami:Motan

Martori:andrey10, SS

O scurta descriere a situatiei:A venit dupa mine in apa si mi-a dat /frisk fara motiv + ca era de unul singur si nici nu a anuntat.

Dovezi (screenshot-uri):Here :>

Motan o sa fie demis deoarece era in perioada de teste.

Numele tau în joc: @alexandru

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: lucyano

O scurta descriere a situatiei: Mam jucat cu iel dice si iam dat teapa si imi da iel w10 cu motivul dami bani si dupa ma omoara.. e frumos asa ceva ? sper sa luati masuri

Dovezi (screenshot-uri): http://imgur.com/delete/W4v7tlu5CHzixhv

Lucyano va fi demis.

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: Tryf

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: GamYng

O scurta descriere a situatiei: Eram prison, vine GamYng la mine, ma ataca si dupa ma omoara. :-j

Dovezi (screenshot-uri): Click.

#Postez pentru un prieten, are probleme cu forumul :-?? .

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: Tryf

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: GamYng

O scurta descriere a situatiei: Eram prison, vine GamYng la mine, ma ataca si dupa ma omoara. :-j

Dovezi (screenshot-uri): Click.

#Postez pentru un prieten, are probleme cu forumul :-?? .

;)) Se juca Fratele;) Gamyng Here!

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: Tryf

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: GamYng

O scurta descriere a situatiei: Eram prison, vine GamYng la mine, ma ataca si dupa ma omoara. :-j

Dovezi (screenshot-uri): Click.

#Postez pentru un prieten, are probleme cu forumul :-?? .

Nu merge poza .

Link to comment
Share on other sites

Mda, scuze, my bad! :comp2: .

Numele tau în joc: Tryf

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: GamYng

O scurta descriere a situatiei: Eram prison, vine GamYng la mine, ma ataca si dupa ma omoara. :-j

Dovezi (screenshot-uri): [url="Numele tau în joc: Tryf Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: GamYng O scurta descriere a situatiei: Eram prison, vine GamYng la mine, ma ataca si dupa ma omoara. :-j

Dovezi (screenshot-uri):

View post on imgur.com

Nu mergea edit..

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: HardStyIe

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: SkateRZ

Martori: -

O scurta descriere a situatiei: Eram cu se7en si il ajutam sa scape de politisti,deodata primesc w2 pentru complice,totul e ok pana aici.Fug cu se7en pana cand el ajunge sa aibe w5 de la w7 iar eu w0 de la w2,bun.Apoi se trezeste acest SkateRZ sa imi dea inca o data wanted pentru complice.De ce?Nu stiu ... Pe langa asta,ma mai intreaba daca ma predau,cum adica?El,FBI are voie doar w3-w6 .. nu si w2.

In plus,aduce cuvinte jignitoare la adresa mea si face bug abuse (pentru ca nu a auzit de /uncuff ).

Dovezi (screenshot-uri):

Wanted-ul acordat de catre al1n...

http://imageshack.us/photo/my-images/855/samp000cg.png/

Wanted-ul acordat de catre SkateRZ

http://imageshack.us/photo/my-images/196/samp001wt.png/

In pozele urmatoare se afla poze in care SkateRZ ma ataca si dupa cateva secunde ma intreaba daca ma predau.

http://imageshack.us/photo/my-images/221/samp002yjfge.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/594/samp003vh.png/

Aici SkateRZ ma jigneste.

http://imageshack.us/f/687/samp004spz.png/

Probabil s-a suparat baiatul ca i-am zis sa taca si sa conduca.Ok,dar el comunica cu cineva (/w , /r etc ) si mergea 2 metri apoi se oprea.Nu-i sunt dator sa-l astept sa scrie el pe nu stiu ce chat.Nu stiu de cand esti sclav daca ti se spune sa taci,dar el m-a jignit "pe departe" iar mie nu mi-a convenit.

Iar aici face bug abuse

http://imageshack.us/photo/my-images/571/samp006jnc.png/

Ce bug abuse?Pai eram in handcuff si mi-a dat eject ..

#inca ceva-> M-a omorat cu drept de predare :)

Edited by H - S
Link to comment
Share on other sites

In momentul in care ti-am dat wanted pe tine nu te vedeam pe w list.

Puteam sa te intreb daca te predai si te duceam la un pd sa te aresteze,din moment ce nu ai parasit zona.

Unde te-am jignit?Tu mai jignit pe mine.Dupa aceea am zis sa nu iti mai acord drept daca faci asa.Am vazut ca dau in tine si nu iti scade hp.Ti-am dat eject ca sa vad daca pot asa.

EU nu te-am omorat.Te-ai aruncat de pe sosea iar eu eram in acea zona.

Ba chiar o sa cer blacklist pentru tine!

Link to comment
Share on other sites

In momentul in care ti-am dat wanted pe tine nu te vedeam pe w list.

Puteam sa te intreb daca te predai si te duceam la un pd sa te aresteze,din moment ce nu ai parasit zona.

Unde te-am jignit?Tu mai jignit pe mine.Dupa aceea am zis sa nu iti mai acord drept daca faci asa.Am vazut ca dau in tine si nu iti scade hp.Ti-am dat eject ca sa vad daca pot asa.

EU nu te-am omorat.Te-ai aruncat de pe sosea iar eu eram in acea zona.

Ba chiar o sa cer blacklist pentru tine!

De cate ori se acorda wanted?De 30 de mii de ori pe acelasi motiv?Mie nu mi se pare corect.

Iar legat de jigniri,tu ai inceput cu jignirile si mi-ai spus ca sunt sclav - daca e nevoie iti detaliez dar cred ca stii si tu prea bine.

Probabil ai uitat ca mi-ai dat /cuff si probabil ai uitat ca daca tragi in cineva care e in /cuff sau /tie nu ii scade viata.

Parerea mea: Mai bine sa fii sincer,eu am fost 100% sincer.

Link to comment
Share on other sites

Nu ti-am spus ca esti sclav,tu mi-ai zis mie asta.Te incurci in vorbe.

Ti-am spus asa:Nu sunt sclavu tau.Asta a fost o jignire pentru tine?Tu mi-ai zis:Sclav esti tu prietene

Daca nu ai mai avut wanted,pot sa iti dau ce vreau.

Am fost prea sincer cu tine

Ultimul meu post aici.

,,Probabil ai uitat ca mi-ai dat /cuff si probabil ai uitat ca daca tragi in cineva care e in /cuff sau /tie nu ii scade viata.''

Nu conteaza ca esti cuff,tot iti scade viata

Noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Nu ti-am spus ca esti sclav,tu mi-ai zis mie asta.Te incurci in vorbe.

Ti-am spus asa:Nu sunt sclavu tau.Asta a fost o jignire pentru tine?Tu mi-ai zis:Sclav esti tu prietene

Daca nu ai mai avut wanted,pot sa iti dau ce vreau.

Am fost prea sincer cu tine

Ultimul meu post aici.

,,Probabil ai uitat ca mi-ai dat /cuff si probabil ai uitat ca daca tragi in cineva care e in /cuff sau /tie nu ii scade viata.''

Nu conteaza ca esti cuff,tot iti scade viata

Noapte buna!

Bine,se pare ca sunt nevoit sa iti explic: Ti-am spus sa taci si sa conduci,tu mi-ai spus ca nu esti sclavul meu (de aici rezulta ca daca ii spui unuia sa taca sau sa faca ceva,este sclav.Asta reiese din ce ai scris tu ).Drept urmare te-am tratat cu aceeasi moneda.

Noapte buna si tie :) .

P.S. Fa un test cu /eject .. sunt 100% sigur ca stii de acest bug dar fiecare incercam sa ne scoatem cum putem.

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: HardStyIe

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: SkateRZ

Martori: -

O scurta descriere a situatiei: Eram cu se7en si il ajutam sa scape de politisti,deodata primesc w2 pentru complice,totul e ok pana aici.Fug cu se7en pana cand el ajunge sa aibe w5 de la w7 iar eu w0 de la w2,bun.Apoi se trezeste acest SkateRZ sa imi dea inca o data wanted pentru complice.De ce?Nu stiu ... Pe langa asta,ma mai intreaba daca ma predau,cum adica?El,FBI are voie doar w3-w6 .. nu si w2.

In plus,aduce cuvinte jignitoare la adresa mea si face bug abuse (pentru ca nu a auzit de /uncuff ).

Dovezi (screenshot-uri):

Wanted-ul acordat de catre al1n...

http://imageshack.us/photo/my-images/855/samp000cg.png/

Wanted-ul acordat de catre SkateRZ

http://imageshack.us/photo/my-images/196/samp001wt.png/

In pozele urmatoare se afla poze in care SkateRZ ma ataca si dupa cateva secunde ma intreaba daca ma predau.

http://imageshack.us/photo/my-images/221/samp002yjfge.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/594/samp003vh.png/

Aici SkateRZ ma jigneste.

http://imageshack.us/f/687/samp004spz.png/

Probabil s-a suparat baiatul ca i-am zis sa taca si sa conduca.Ok,dar el comunica cu cineva (/w , /r etc ) si mergea 2 metri apoi se oprea.Nu-i sunt dator sa-l astept sa scrie el pe nu stiu ce chat.Nu stiu de cand esti sclav daca ti se spune sa taci,dar el m-a jignit "pe departe" iar mie nu mi-a convenit.

Iar aici face bug abuse

http://imageshack.us/photo/my-images/571/samp006jnc.png/

Ce bug abuse?Pai eram in handcuff si mi-a dat eject ..

#inca ceva-> M-a omorat cu drept de predare :)

Skaterz primeste un avertisment verbal , data viitoare sa fie mai atent la chat .

Iar tu , HardStyle primesti blacklist pentru limbaj la adresa agentilor . Daca intr-adevar te-ar fi jignit sunt convins ca sareai cu post in a 2-a secunda .

Caz Inchis !

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: Stefan27

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: mihai1200

O scurta descriere a situatiei: Rambo , il omor intre 6 mafioti el e singur si imi da wanted , ma rog 5 ore de el sa imi dea clear mai vine si dupa mine in spawn sa ma omoare ? Asta e bataie de joc ..

Dovezi (screenshot-uri):

View post on imgur.com

# pana la ora asta m-am rugat sa imi dea clear !

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: Stefan27

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: mihai1200

O scurta descriere a situatiei: Rambo , il omor intre 6 mafioti el e singur si imi da wanted , ma rog 5 ore de el sa imi dea clear mai vine si dupa mine in spawn sa ma omoare ? Asta e bataie de joc ..

Dovezi (screenshot-uri):

View post on imgur.com

# pana la ora asta m-am rugat sa imi dea clear !

A fost demis .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...