Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru al Biroului Federal de Investigatii

Recommended Posts

Bine, eu iti aduc dovezi ca minti. Uite poza in care tragi in mine si ma omori

Poza ta e facuta dupa 9 minute de la incident

@ eu nu vad pe nimeni langa mine decat pe http://img408.imageshack.us/img408/7182/samp842y.png care are skinu de ryder, cnawp are alt skin

iti aduc dovezi contra spuselor tare si tu tot pe a ta o ti?

Edited by Bic
Link to comment
Share on other sites

Normal, dupa ce l-am dus in sectie.... asta am zis si eu, unde am mintit? dar daca esti langa unul de w3 pe ala sa-l duc la sectie, si de tine sa fug nu?

Edit: bine, ok, e greseala mea ca n-am facut poze, si n-am stat cu mana pe f8 ca altzii

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: D3v1L

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: _Quatro_

Martori: -

O scurta descriere a situatiei: Era un event cu motoare, i l-am furat si imi da wanted. ( Din cate stiu eu nu se da wanted pentru asa ceva la event :-? ) .

Dovezi (screenshot-uri): 1 2

Link to comment
Share on other sites

Asa! Vanatoare.. Pentru ce ma rog imi faci post? Ti-am dat wanted ca mi-ai furat motorul pentru ca eram in trecere pe acolo si ma uitam sa sar dar a dat Over.Oricum de azi inainte nu ma mai mir daca imi face cineva post ca au iesit vanatorii ca ciupercile dupa ploaie...

Link to comment
Share on other sites

Asa! Vanatoare.. Pentru ce ma rog imi faci post? Ti-am dat wanted ca mi-ai furat motorul pentru ca eram in trecere pe acolo si ma uitam sa sar dar a dat Over.Oricum de azi inainte nu ma mai mir daca imi face cineva post ca au iesit vanatorii ca ciupercile dupa ploaie...

Asa prietene, f? pe victima ;;).

In primul rand te contrazici : " Ti-am dat wanted [.. bla bla .. ] PENTRU CA ERAM IN TRECERE PE ACOLO SI MA UITAM SA SAR " , cum vine asta ? Ori esti in trecere ori ai venit cu un scop? :-j.

In al 2-lea rand , a dat over dupa ce tu mi-ai dat wanted, vezi in ss ca se vede clar . ( Daca nu vezi , am /timestamp ;) ) .

Mndea, cica au iesit vanatorii.. prietene, eu nu sunt vanator, insa daca vad oameni dinastia inapti ca tine imi trag palme. So, cum ai ajuns tu in factiunea asta? O.o

P.S Daca am gresit in ceea ce priveste acordarea wantedului, my bad. ( Nu sunt sigur daca are voie sa dea in astfel de cazuri, eu nu cred, de asta am si postat , sau am "vanat" cum zice prietenu' meu :-j ) .

Nu are rost sa mai postezi, asteapta decizia unui lider. ( Si nu ma provoca tu pe mine , ma refer in game.. ma iei cu hai pe forum s.a.m.d) .

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: Play4[Fun]

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: _Quatro_

Martori: Panther, Persanu

O scurta descriere a situatiei: Era un event cu motoare, organizat de Panther si ma omorat sa-mi ia motoru ....

Frumoasa reclama face la factiune membru asta, felicitarile mele.

Sper sa fie DEMIS!

Dovezi (screenshot-uri):

vrvxj9.png

1z5u58o.png

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: Ganea

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: Bombonika.

Martori: silidoradrian

O scurta descriere a situatiei: Am omorat-o pe Bombonika si mi-a dat The_game wanted 6 pentru cop kill. Dupa aproximativ un minut, mi-a mai dat si ea inca o data wanted 6 pentru aceeasi fapta. Chiar isi bate joc de mine? I-am zis sa imi dea rearest si replica ei a fost urmatoarea "nu ma intereseaza ca ti-a mai dat odata wanted, eu doar mi-am facut meseria" . Se vede perfect in screen shot, o singura crima si de 2 ori wanted 6

Dovezi (screenshot-uri): http://postimage.org/image/jqwjmt441/

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: Ganea

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: Bombonika.

Martori: silidoradrian

O scurta descriere a situatiei: Am omorat-o pe Bombonika si mi-a dat The_game wanted 6 pentru cop kill. Dupa aproximativ un minut, mi-a mai dat si ea inca o data wanted 6 pentru aceeasi fapta. Chiar isi bate joc de mine? I-am zis sa imi dea rearest si replica ei a fost urmatoarea "nu ma intereseaza ca ti-a mai dat odata wanted, eu doar mi-am facut meseria" . Se vede perfect in screen shot, o singura crima si de 2 ori wanted 6

Dovezi (screenshot-uri): http://postimage.org/image/jqwjmt441/

Chiar asa am ajuns ? Te rog explica-mi cum poti sa minti cu atata nerusinare ? M-ai intrebat pe /w de ce am primit de 2 ori wanted 6 nu ai cerut rearest sau nimic .

Odata ce tu ai venit si m-ai omorat pe mine eu nu am mai fost atenta daca ti-a dat cineva sau nu , am avut grija sa fac ss deoarece mai sunt si vanatori . Intradevar ai primit wanted de 2 ori dar era dreptul meu sa iti dau wanted deoarece m-ai omorat .

Poftim dovezi daca nu mai stii cum a decurs fapta :

1 :

View post on imgur.com
( lama se vede perfect la mine la gat )

2 :

View post on imgur.com
( si aici ai primit wanted )

The_game s-a bagat aiurea ceea ce nu trebuia . Sper ca nu esti un vanator si adevarat daca am gresit accept consecintele.

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: Ganea

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: Bombonika.

Martori: silidoradrian

O scurta descriere a situatiei: Am omorat-o pe Bombonika si mi-a dat The_game wanted 6 pentru cop kill. Dupa aproximativ un minut, mi-a mai dat si ea inca o data wanted 6 pentru aceeasi fapta. Chiar isi bate joc de mine? I-am zis sa imi dea rearest si replica ei a fost urmatoarea "nu ma intereseaza ca ti-a mai dat odata wanted, eu doar mi-am facut meseria" . Se vede perfect in screen shot, o singura crima si de 2 ori wanted 6

Dovezi (screenshot-uri): http://postimage.org/image/jqwjmt441/

Chiar asa am ajuns ? Te rog explica-mi cum poti sa minti cu atata nerusinare ? M-ai intrebat pe /w de ce am primit de 2 ori wanted 6 nu ai cerut rearest sau nimic .

Odata ce tu ai venit si m-ai omorat pe mine eu nu am mai fost atenta daca ti-a dat cineva sau nu , am avut grija sa fac ss deoarece mai sunt si vanatori . Intradevar ai primit wanted de 2 ori dar era dreptul meu sa iti dau wanted deoarece m-ai omorat .

Poftim dovezi daca nu mai stii cum a decurs fapta :

1 :

View post on imgur.com
( lama se vede perfect la mine la gat )

2 :

View post on imgur.com
( si aici ai primit wanted )

The_game s-a bagat aiurea ceea ce nu trebuia . Sper ca nu esti un vanator si adevarat daca am gresit accept consecintele.

Nu, nu sunt vanator , dar nu imi convine sa stau mult mai mult in jail din cauza greselilor voastre ;)

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: Ganea

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: Bombonika.

Martori: silidoradrian

O scurta descriere a situatiei: Am omorat-o pe Bombonika si mi-a dat The_game wanted 6 pentru cop kill. Dupa aproximativ un minut, mi-a mai dat si ea inca o data wanted 6 pentru aceeasi fapta. Chiar isi bate joc de mine? I-am zis sa imi dea rearest si replica ei a fost urmatoarea "nu ma intereseaza ca ti-a mai dat odata wanted, eu doar mi-am facut meseria" . Se vede perfect in screen shot, o singura crima si de 2 ori wanted 6

Dovezi (screenshot-uri): http://postimage.org/image/jqwjmt441/

Chiar asa am ajuns ? Te rog explica-mi cum poti sa minti cu atata nerusinare ? M-ai intrebat pe /w de ce am primit de 2 ori wanted 6 nu ai cerut rearest sau nimic .

Odata ce tu ai venit si m-ai omorat pe mine eu nu am mai fost atenta daca ti-a dat cineva sau nu , am avut grija sa fac ss deoarece mai sunt si vanatori . Intradevar ai primit wanted de 2 ori dar era dreptul meu sa iti dau wanted deoarece m-ai omorat .

Poftim dovezi daca nu mai stii cum a decurs fapta :

1 :

View post on imgur.com
( lama se vede perfect la mine la gat )

2 :

View post on imgur.com
( si aici ai primit wanted )

The_game s-a bagat aiurea ceea ce nu trebuia . Sper ca nu esti un vanator si adevarat daca am gresit accept consecintele.

Nu, nu sunt vanator , dar nu imi convine sa stau mult mai mult in jail din cauza greselilor voastre ;)

Daca acel The_ game nu se baga ai fi stat mai putin , dar asta ar trebui sa o iei ca invatare de minte sa nu te mai iei de un cop ca o sa stai la jail ;) Omu invata din greseli .

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: Colinzink

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: Alin97

Martori: N/A

O scurta descriere a situatiei Eram la pariuri,omor un membru mafia,vine Alin97 acorda wanted 3 pentru civ kil,eu il atac si pe el vede ca e aproape mort foloseste /tazer pentru a ma imobiliza de 2 ori la rand,sa aiba el timp sa scrie wanted pentru cop atack,apoi totusi il omor.

Citez : o Tazer – aveti voie cand suspectul este singur si fuge in cercuri sau cand sunteti depasiti numeric . Ex : 1 vs 1 si apare un al doilea mafiot si va ataca . Aveti dreptul de a folosi aceasta comnda in cazul de fata .

Dovezi (screenshot-uri):

http://postimage.org/image/k3f2m8s7l/

http://postimage.org/image/6xzkg4yc1/

Alin97 - Primeste un avertisment pentru ca a folosit gresit comanda /tazer

Numele tau în joc: ElectroxX

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami:Bogdan

Martori: Alexandru, katalyn venise cu el ....dupa wanted

O scurta descriere a situatiei:Ma plimbam prin Ls am ajuns la repair dupa care apare Bogdan cu katalyn(membru ust),ma intreaba daca ma predau ..? Cum adica? Normal ca nu ma predau ...Ce cauta singur la wanted? aveam +2 de la somatie sau ce?NU.Dupa care incepe sa traga in mine..Ii zic ai grija cu trasul ca nu ai voie la wanted singur etc...Dupa care cand ma sui in masina, ma da jos ....sa-mi fure masina....Il dau jos dupa care opresc motorul de la masina si ma dau jos la el.Dupa care trage in mine din nou....Dupa care normal la randul meu daca e suferinta de cop, trag in el primesc w4.....dupa care il omor + w6....in total w10.Daca Ld din FBI baga toti incepatorii care isi scriu pe o foaie regulamentul si wanted listul nu este vina mea! Si la acest copil se vede clar ca habar nare regulamentul la fbi! Si daca se poate vreau sa primesc clear nu vreau sa stau 4500+ sec jail in care nu am facut nimic....Mai bine imi dati w2 pentru a relua.!

Si inca ceva urgent de zis!!! Am pierdut 16 k mats !!! Materialele astea mi le da el inapoi? drumurile la care am stat atat ..mi le face el? Banii cheltuiti mi da el?!!!!!

Dovezi (screenshot-uri):

Am vorbit cu TheOne si mi-a explicat to ce s-a intamplat .

Bogdan - Primeste un avertisment verbal si daca viitoare sa astepte intariri .

Numele tau în joc: k1NNoff

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: Alezander

Martori: The_Game si kugar parca

O scurta descriere a situatiei: Om sensibil, ii dau 2 pumni imi da wanted si ma omoara Oo

Dovezi (screenshot-uri): NWTqg.jpg

Dupa cum se vede in poze ti-a spus sa incetezi . Nu ai inteles , suporti consecintele .

Alezander - Nu primeste nimic

Numele tau în joc: Colinzink

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: aKaRy

O scurta descriere a situatiei Bun,sunt la pariuri vine un Mafia si il atac ( precizez au fost mai multi copi acolo ),era pe moarte mafiotul si cand da un cop cu spray atunci el moare. (Eu am avut doar civil atac,se vede in CHAT LOG,ca nu am niciun fel de crima ).Vine domnul aKary imi da wanted 3 pentru civil kill (total aiurea ),apoi imi da PM ca e pentru cop atack..ca el nu mai avea HP...baiatul nu stie wanted list + ca acorda wanted aiurea.

Dovezi (screenshot-uri):

sa_mp_011.png

sa_mp_012.png

sa_mp_013.png

sa_mp_014.png

Odata ce te-a vazut ca l-ai atacat era si normal sa creada ca tu l-ai omorat .

aKaRy - Primeste un avertisment verbal si data viitoare sa fie mai atent .

Numele tau în joc: Bic

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: Aidan

Martori:

O scurta descriere a situatiei: vine dupa mine la wanted 10

Dovezi (screenshot-uri):

Aidan - Primeste un avertisment . Alta data sa nu mai tragi dupa wanted care nu iti apartine .

Numele tau în joc: D3v1L

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: _Quatro_

Martori: -

O scurta descriere a situatiei: Era un event cu motoare, i l-am furat si imi da wanted. ( Din cate stiu eu nu se da wanted pentru asa ceva la event :-? ) .

Dovezi (screenshot-uri): 1 2

Numele tau de aici : " Numele tau în joc: D3v1L " , nu corespunde cu numele din poze . Refaci plangerea .

Numele tau în joc: Play4[Fun]

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: _Quatro_

Martori: Panther, Persanu

O scurta descriere a situatiei: Era un event cu motoare, organizat de Panther si ma omorat sa-mi ia motoru ....

Frumoasa reclama face la factiune membru asta, felicitarile mele.

Sper sa fie DEMIS!

Dovezi (screenshot-uri):

vrvxj9.png

1z5u58o.png

_Quatro_ - Primeste un avertisment .

Numele tau în joc: Ganea

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: Bombonika.

Martori: silidoradrian

O scurta descriere a situatiei: Am omorat-o pe Bombonika si mi-a dat The_game wanted 6 pentru cop kill. Dupa aproximativ un minut, mi-a mai dat si ea inca o data wanted 6 pentru aceeasi fapta. Chiar isi bate joc de mine? I-am zis sa imi dea rearest si replica ei a fost urmatoarea "nu ma intereseaza ca ti-a mai dat odata wanted, eu doar mi-am facut meseria" . Se vede perfect in screen shot, o singura crima si de 2 ori wanted 6

Dovezi (screenshot-uri): http://postimage.org/image/jqwjmt441/

Vina a fost de partea lui The_Game . Odata ce tu ai omorat-o pe Bombonika ea trebuia sa iti de-a wanted , nu The_Game

Bombonika - Nu primeste nimic .

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: H3r01na

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: _Quatro_

Martori: -

O scurta descriere a situatiei: Era un event cu motoare, i l-am furat si imi da wanted. ( Din cate stiu eu nu se da wanted pentru asa ceva la event ) .

Dovezi (screenshot-uri): 1 2

#Scuzati, nu stiu de unde am copiat si am uitat sa modific :sef: .

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: BlueDunhill

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami:Red

Martori: Slayerx . valy60

O scurta descriere a situatiei: vali60 avea wanted 2, red vine SINGUR ca un mic rambo ce este dupa el , noi ii explicam sa plece frumos si sa ne lase in pace , sa se intoarca cu un coleg de-al lui ... dar el nu .... rambo .... ne fura masina o ascunde pe nustiu unde si revine la noi , atunci noi i-am bubuit masina si el ne da cop atack , apoi vine IAR singur dupa noi cand noi toti 3 aveam wanted si ne ataca , eu il omor si imi da wanted pt cop kill ... Pai da este normal asa ? vine si vaneaza sa facem wanted ? el singur zmeu ?

Dovezi (screenshot-uri):

http://imageshack.us/photo/my-images/842/samp137yi.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/846/samp138gx.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/713/samp139fp.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/37/samp140w.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/850/samp141ur.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/710/samp142ey.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/26/samp143t.png/

LE : FBI nu actioneaza la wanted 2 , vali avea wanted 2 in lista ta de wanted si erau pd online !

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: vali60

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: red

Martori: BlueDunhil , SlayerX

O scurta descriere a situatiei: aveam wanted 3 si vine rambo de red dupa mine , el fiind singur ! BlueDunhill ia explicat frumos sa plece de langa noi si sa revina cu un coleg , dar el nu ... batman batman ... ne-a urmarit cand am intrat in fabrica sa dam deliver si ne-a furat masin !! noi l-am intrebat dc ne fura masina si a inceput cu mistouri , atunci noi i-am bubuit masina lui , vrea leagea junglei ?! dupa care surpriza !!! ne da wanted pt cop atack :)) si vine singur dupa noi in burger , in continuare ca un rambo !!! bluedunhill il omoara si primeste wanted cop kill .... asa membru fbi ? :-s

Dovezi (screenshot-uri):

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com
Link to comment
Share on other sites

Nu actionasem inca singur , ci doar am intrebat daca se preda , era un coleg pe drum , iar pe vali nu l-am omorat (asta ti-o spun pentru ca mi afirmi cum ca am actionat singur ) , am plecat , v-am ascuns masina pentru a il putea prinde pe vali60 la deliver , in timp ce Aidan era pe drum , iar voi v-ati manifestat nu prea frumos cu mine , ba chiar am primit si multe amenintari de genu : " Clear sau primesti post " , din punctul meu de vedere cred ca am procedat corect , fiecare wanted fiind motivat . Acestea fiind spuse , asteptam raspunsul unui leader.

Dovada : http://img29.imageshack.us/img29/4664/samp004wc.png

Acest lucru fiind valabil pentru toate 3 reclamatiile facute de catre voi !

#Bluedunhill a luat vreunu din voi somatie ? R: Nu ! , mai fa +1 in continuare , nici nu am cum sa stau de vorba cu oameni ca voi , it's a game , salut.

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: SlayerX

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: Red.

Martori: BlueDunhil , Vali60

O scurta descriere a situatiei:Impreuna cu Blue si Vali faceam mats eram la deliver pe cand apare o masina de politie si striga sa ne predam, vali avea wanted insa pe cat se apropie de noi vedem ca e un singur Cop. Ii spunem sa aduca pe cineva cu el dat fiind ca nu poate actiona de unul singur. Il lasam pe camp langa deliver si mergem sa ne dam deliver. Pe cand iesim din deliver surpirza masina cu care venisem a disparut si in locul ei era o masina de LVPD dupa care red apare din departare fugind. Il intrebam de ce ne-a furat masina face pe indiferentul dupa care ne urcam pe masina lui si i-o distrugem. El scapa cu viata in timp ce noi ne indepartam si mergem spre burger. Ne primim cop attack toti 3 dupa care tot singur vine sa ne omoare. Il omoara blue isi ia wanted 10.

Dovezi (screenshot-uri):

http://img845.imageshack.us/img845/8351/samp381a.png

http://img40.imageshack.us/img40/4189/samp383n.png

Ca idee copii ne urmaresc pe harta? ne fura masinile ca asa se cuvine? I s-a spus frumos sa mearga sa aduca pe cineva cu el ca de unul singur nu poate aresta.

Link to comment
Share on other sites

Nu actionasem inca singur , ci doar am intrebat daca se preda , era un coleg pe drum , iar pe vali nici nu l-am somat / omorat (asta ti-o spun pentru ca mi afirmi cum ca am actionat singur ) , am plecat , v-am ascuns masina pentru a il putea prinde pe vali60 la deliver , in timp ce Aidan era pe drum , iar voi v-ati manifestat nu prea frumos cu mine , ba chiar am primit si multe amenintari de genu : " Clear sau primesti post " , din punctul meu de vedere cred ca am procedat corect , fiecare wanted fiind motivat . Acestea fiind spuse , asteptam raspunsul unui leader.

Dovada : http://img29.imageshack.us/img29/4664/samp004wc.png

Minti .

1. http://imageshack.us/photo/my-images/842/samp137yi.png/

2. Ce se vede la tine in poza pe /r ? =)) clar iti venea coleg in ajutor :))

3. Ascunzi masina noastra ?!?! Noi am distrus masina ta !! Ce te crezi aici ? Carjacker ? :)) si btw slayer nici macar nu a tras in masina ta si tot i-ai dat wanted

4. FBI nu actioneaza la wanted 2 , vali avea wanted 2 in lista ta de wanted si erau pd online !

LE: din cate stiu eu fbi nu acorda wanted 1 pt civ atack ! Asa ca emc nu venii cu afirmatii false ...

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: SlayerX

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: Aidan & Red.

Martori:

O scurta descriere a situatie> Dupa isprava de la deliver cu red el vine cu intariri si surpriza intaririle sunt constituite din FBI + Grove s-a facut alianta si nu am fost anuntati? Apoi eu si ce-i 2 inculpati vali si blue ne-am pus afk pentru a organiza o aparare in fata nedreptatii politiei. Nu o mai lungesc pozele vorbesc de la sine>

Dovezi (screenshot-uri): http://img651.imageshack.us/img651/6111/samp385r.png

http://img819.imageshack.us/img819/709/samp384p.png

Iar mai apoi discutia dintre politie si grove, cum se sfatuiau ei sa ma omoare. Aidan pana era si ingrijorat ca grove-ul sa nu ma omoare sa nu primeasca wanted. Bun baiat, exemplu de cop.

Discutia> http://img3.imageshack.us/img3/8827/samp388jf.png, http://img705.imageshack.us/img705/4394/samp389gb.png, http://img818.imageshack.us/img818/2590/samp390b.png, http://img641.imageshack.us/img641/5809/samp387f.png

Acum sa vedem ce reiese din pozele astea> Copii actioneaza singuri, sau cu grove's. ne haituiesc pe harta si ne fura masinile, si apoi ne dau wanted la gramada?

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Nu actionasem inca singur , ci doar am intrebat daca se preda , era un coleg pe drum , iar pe vali nici nu l-am somat / omorat (asta ti-o spun pentru ca mi afirmi cum ca am actionat singur ) , am plecat , v-am ascuns masina pentru a il putea prinde pe vali60 la deliver , in timp ce Aidan era pe drum , iar voi v-ati manifestat nu prea frumos cu mine , ba chiar am primit si multe amenintari de genu : " Clear sau primesti post " , din punctul meu de vedere cred ca am procedat corect , fiecare wanted fiind motivat . Acestea fiind spuse , asteptam raspunsul unui leader.

Dovada : http://img29.imageshack.us/img29/4664/samp004wc.png

Minti .

1. http://imageshack.us/photo/my-images/842/samp137yi.png/

2. Ce se vede la tine in poza pe /r ? =)) clar iti venea coleg in ajutor :))

3. Ascunzi masina noastra ?!?! Noi am distrus masina ta !! Ce te crezi aici ? Carjacker ? :)) si btw slayer nici macar nu a tras in masina ta si tot i-ai dat wanted

4. FBI nu actioneaza la wanted 2 , vali avea wanted 2 in lista ta de wanted si erau pd online !

Ce se vede la el in poza pe /r am scris eu deoarece aveam putina treaba si am zis ca nu pot veni si sa renunte daca nu are cu cine, insa el a prins doar aceasta parte din conversatie, dat fiind drept dovada ca nu e vanator, daca era avea 1000 poze pana acum, nu doar 1 la atacul vostru , insa Red. impreuna cu AIden s-au mobilizat si au incercat sa-si faca datoria.

Singurul PD on era TRK, care era prins in alta treaba si l-a lasat pe Red. ( inclusiv FBI ) sa intervina/enim.

Link to comment
Share on other sites

Tu chiar crezi ca l-am chemat pe grove acolo sa ma ajute sa va omor? Era pe acolo , voi eratzi 3 sau 4 nush exact dar am poze daca trebuie le caut, si s-a oferit sa ajute si faza aia cu ultimu glont a fost in gluma, emc de cand e grove nu mi-e prieten. +am stat acolo dupa voi vreo 5 minute (cum am zis am si poze) dar nu am postat la plangeri ca am zis sa fiu ,,baietas'' cum mi-ai trimis mie pe /w . Atat am de zis, n-am nici o alianta, eu-s fbi, si era ora 12 noaptea , mai glumeste lumea....... Atat am de zis. Nici n-am crezut ca el ia in serios toata treaba cu ajutatu la omor, eu nici n-am vazut ca tragea.

Slayer vad ca incepi sa devii ca si colegul tau din ballas, in ceea ce priveste reclamatiile.

Edit: vad ca pe aici nu pot sa fac glume, sau cand le fac sunt interpretate intr-un mod mult prea serios......

Link to comment
Share on other sites

Glumele se fac in anumite circumstante am stat afk pe motiv de a posta nerusinarea cu, care a actionat red. ne haituieste de unul singur dupa care ne da wanted. Am o vaga impresie ca sa stai afk nu se pedepseste asa cum planuiati tu si groveul cu warn si prison. In fine, Succes la fraguri dar inainte de asta, schimba uniforma pentru verde, iti sta mai bine.

Edit la non fp-ul care il arunci asupra mea > Cand m-am pus afk impreuna cu, colegii mei eram singuri nu am dat /q sau alte cele am reintrat in joc pentru a rezolva problema insa automat am fos luat la pistoale de fbi si grove. Povesti zici? povestea e mai sus in pozele postate de mine si in discutiile purtate de tine si emc.

Asta e ultimul post, asteptam decizia superiorilor tai.

Link to comment
Share on other sites

Hai si eu un ultim post in legatura cu asta:

Iar vi aici cu dealea ca eu planuiam ceva cu grove :)), si eu n-am macar un prieten in ganguri . Stii macar ce e non-fp? Ce ai facut tu, impreuna cu colegii tai. Dar oricum imi place cum intorci povestea cu alianta fbi-grove alea alea, frumos, n-am ce zice.

Link to comment
Share on other sites

Postez in calitate de martor.

Am mers dupa Ballas spre Deliver, eram singur am ajuns acolo toti 3 intr-un loc ( AFK ).

Vreau sa precizez ca deja langa ei era Aidan si Red.

Dupa maxim 5 minute nu exagerez a revenit primu Blue, dupaia Vali, dupaia Slayer se poate verifica in log

( Toti 3 au fost omorati NU de mine, de Aidan si Red doua persoane care si-au facut treaba si isi fac in fiecare noapte )

Blue,Vali,Slayer am primit wanted 1 pentru atak civil si nu mi-o trecut ca au fost langa ei dupaia pana la omorat pe slayer am fugit.

124wtc0.png

Aici poza cand nu aveam wanted + Red si Aidan trag in ei Blue deja era mort.

rrrqcy.png

Aida,Red 2 playeri activi care isi fac treaba si tut respectu din partea mea.

Link to comment
Share on other sites

Postez in calitate de martor.

Am mers dupa Ballas spre Deliver, eram singur am ajuns acolo toti 3 intr-un loc ( AFK ).

Vreau sa precizez ca deja langa ei era Aidan si Red.

Dupa maxim 5 minute nu exagerez a revenit primu Blue, dupaia Vali, dupaia Slayer se poate verifica in log

( Toti 3 au fost omorati NU de mine, de Aidan si Red doua persoane care si-au facut treaba si isi fac in fiecare noapte )

Blue,Vali,Slayer am primit wanted 1 pentru atak civil si nu mi-o trecut ca au fost langa ei dupaia pana la omorat pe slayer am fugit.

124wtc0.png

Aici poza cand nu aveam wanted + Red si Aidan trag in ei Blue deja era mort.

rrrqcy.png

Aida,Red 2 playeri activi care isi fac treaba si tut respectu din partea mea.

=)) u nu vezi ca slayer a facut poze la 00:38 si u cu wanted 1 ai facut la 01: si cv hai sa fim seriosi in 30 min se ducea de 2 ori wantedu ;) 1

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...