Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru al Biroului Federal de Investigatii

Recommended Posts

numele meu în joc: ElectroxX

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care il reclam:Teddy si celalalt coleg de-al lui,dar nu iam vazut numele(jaguar mi se pare ca era)

Screenshot-uri:

http://****.us.../samp317jz.png/

Descriere a situatiei (pentru cazurile în care plângerea necesita o descriere, daca e vorba de limbaj se întelege din screenshot-uri): Eram pe la cai,venise inainte 2 triads acolo iam omorat,dupa care a trecut vro 5 min neam strans 2 ballasi si 2 mafie dupa care vine teddy langa noi si da w4 cops attack cand eu nu am tras in nici un cop.Iar colegul meu la fel primeste w4 pe accelasi motiv...Daca se poate as vrea sa luati niste masuri

Link to comment
Share on other sites

Guest Mihai Razvan

numele meu în joc: ElectroxX

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care il reclam:Teddy si celalalt coleg de-al lui,dar nu iam vazut numele(jaguar mi se pare ca era)

Screenshot-uri:

http://****.us.../samp317jz.png/

Descriere a situatiei (pentru cazurile în care plângerea necesita o descriere, daca e vorba de limbaj se întelege din screenshot-uri): Eram pe la cai,venise inainte 2 triads acolo iam omorat,dupa care a trecut vro 5 min neam strans 2 ballasi si 2 mafie dupa care vine teddy langa noi si da w4 cops attack cand eu nu am tras in nici un cop.Iar colegul meu la fel primeste w4 pe accelasi motiv...Daca se poate as vrea sa luati niste masuri

Radu27 era si cu fannntasy, care venise dupa ce ti`am dat Wanted`ul. Prima oara ai tras cu si cu aKar in mine, am zis sa nu va dau Wanted, erati 2, iar eu 1, dupa va auzeam cu texte precum " Rambo. ". Ok, am cerut ajutor pe /r. A venit Radu. Fix cand ajunsese cu NRG`ul langa mine, a`ti mai tras odata. V`am dat Wanted si v`am omorat, Radu este martor ! Adrenalina costa. ;)

Link to comment
Share on other sites

MINCIUNI peste MINCIUNI , vanatori , nu mai stiti ce sa inventati ca sa ne demita.Eram in ls , iar teddy a cerut ajutorul pe /r sa vina cineva montogomery , am nevoie de ajutor , am venit iar el v-a acordat w4 la amandoi pentru cop atac .. noi nu stam cu mana pe F8 sa ne faca x si y vanatori , voi trageti sa va dea wanted si dupa sa il reclamati pentru Rambo ... asta e traim in ROMANIA !

# TE ROG SA ASTEPTI DECIZIA LUI MARYUS FARA A MAI POSTA !

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: PureMagic

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: Just.Me

Martori: SenSei

O scurta descriere a situatiei: Am intrat la pariuri, l'am omorat pe fannntasy dupa care ma omorat un membru The Triads, eu avand wanted 2, am intrat la jail, aici ma trezesc cu wanted 6 de la domnul Just.Me, motiv: Cop kill! Nu e vina mea ca s'a miscat prea greu.

Dovezi (screenshot-uri): Aici am omorat copul si am primit wanted. ; si wantedu de care ziceam

P.S: I'am spus pe /w sa imi dea clear pt. ca fapta s'a terminat, gata! Nu mai conteaza. Omu' a tinut'o pe a lui ca nu imi da clear. Astept decizia liderului :tiphat:

EDIT: In timp ce faceam plangerea a realizat ca a gresit si am primit clear. Respect lui JusT.Me. Imi pare rau pt. +1 :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Auzi ce minciuni peste minciuni,eu nu am primit wanted din cauza ca am tras in voi,eu am primit wanted din cauza ca am omorat triade eram cu un mafia asa ca nu va mai ..... si asta a fost cu mult timp pana sa veniti voi la cai .. si nu vanam voi vo faceti singuri cu mana voastra . ...:| asa ca nu mai mintiti + nu am tras in voi.....daca aveti chef sa dati la toata lumea w4 ok bft pe alt sv...altfel numi explic pt ce sa stau eu 2300 sec cand eu nu am facut nimic.... Era sa uit,daca zici ca tot am tras in tine sunt chiar curios dami si mie o poza sa vad si eu cand am tras in tine..mai facut curios

Link to comment
Share on other sites

Guest Mihai Razvan

Auzi ce minciuni peste minciuni,eu nu am primit wanted din cauza ca am tras in voi,eu am primit wanted din cauza ca am omorat triade eram cu un mafia asa ca nu va mai ..... si asta a fost cu mult timp pana sa veniti voi la cai .. si nu vanam voi vo faceti singuri cu mana voastra . ...:| asa ca nu mai mintiti + nu am tras in voi.....daca aveti chef sa dati la toata lumea w4 ok bft pe alt sv...altfel numi explic pt ce sa stau eu 2300 sec cand eu nu am facut nimic.... Era sa uit,daca zici ca tot am tras in tine sunt chiar curios dami si mie o poza sa vad si eu cand am tras in tine..mai facut curios

A pomenit repede Radu de F8, gata, ai prins glas, las`o mai moale. Eram in fata la Well Stack Montogmery. Caracterul era pozitionat cu spatele la voi, dar mi`am pozitionat camera incat sa va pot observa si am vazut cum a`ti tras amandoi, apoi v`ati intors. Nu am zis nimic, apoi a ajuns Radu si a`ti tras din nou. ( sincronizare proasta, nu l`ati vazut venind :( ), si cica nu ati facut nimic ... Eu zic sa asteptam decizia Liderului, daca aveti ceva de spus spuneti aici, nu ma mai amenintati pe /w ca nu ma impresionati cu nimic. ;)

Link to comment
Share on other sites

numele meu în joc: ElectroxX

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care il reclam:Teddy si celalalt coleg de-al lui,dar nu iam vazut numele(jaguar mi se pare ca era)

Screenshot-uri:

http://imageshack.us.../samp317jz.png/

Descriere a situatiei (pentru cazurile în care plângerea necesita o descriere, daca e vorba de limbaj se întelege din screenshot-uri): Eram pe la cai,venise inainte 2 triads acolo iam omorat,dupa care a trecut vro 5 min neam strans 2 ballasi si 2 mafie dupa care vine teddy langa noi si da w4 cops attack cand eu nu am tras in nici un cop.Iar colegul meu la fel primeste w4 pe accelasi motiv...Daca se poate as vrea sa luati niste masuri

Nu merge poza . Si de minciuni de astea sunt satul ... si in mine ai tras ieri cand l'am luat pe PureMagic de la cai si cand am venit spre tine ai fugit. Daca cu mine faceti asa ... nu vreau sa imi imaginez ce faceti cu membrii mei .

Teddy - Nu primeste nimic

Link to comment
Share on other sites

Numele tau in joc:TayLorrrr

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care il reclam:StefaNN

Martori:PaulYonutZ

O scurta descriere a situatiei:Aveam w2 iar StefaNN alaturi de 2 PD ai tras dupa mn si dupa cum se vede in poze nu m-au avertizat ca ma omoara dak nu ma predau.

Dovezi(screenshot-uri): http://imageshack.us/g/809/samp002hw.png/

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Numele tau in joc:TayLorrrr

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care il reclam:StefaNN

Martori:PaulYonutZ

O scurta descriere a situatiei:Aveam w2 iar StefaNN alaturi de 2 PD ai tras dupa mn si dupa cum se vede in poze nu m-au avertizat ca ma omoara dak nu ma predau.

Dovezi(screenshot-uri): http://imageshack.us/g/809/samp002hw.png/

Frumos...

Ei deja trageau cand am venit eu sa ii ajut,dar si tu trageai in ei.

Ai fi vrut sa stau sa ma uit la voi cum va bateti.?

Sa asteptam deciciza liderilor.

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc: DeXyY

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: Jairoo

Martori: The mafia( multi membrii)

O scurta descriere a situatiei: Vroiam sa facem o poza a factiunii a venit si m-a intrebat daca ma predau am spus ca nu si am inceput sa dau cu pumnii in el apoi cineva a tras in el si l-a omorat si mi-a dat mie wanted 10

Dovezi (screenshot-uri): http://imageshack.us/photo/my-images/256/samp010gi.png/

Link to comment
Share on other sites

Numele tau in joc:TayLorrrr

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care il reclam:StefaNN

Martori:PaulYonutZ

O scurta descriere a situatiei:Aveam w2 iar StefaNN alaturi de 2 PD ai tras dupa mn si dupa cum se vede in poze nu m-au avertizat ca ma omoara dak nu ma predau.

Dovezi(screenshot-uri): http://imageshack.us/g/809/samp002hw.png/

Cei 2 au cerut ajutor pe /d pentru ca tu fugeai pe acolo + ca am fost si eu de fata cand te'au omorat

StefaNN - Nu primeste nimic

Numele tau în joc: DeXyY

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami: Jairoo

Martori: The mafia( multi membrii)

O scurta descriere a situatiei: Vroiam sa facem o poza a factiunii a venit si m-a intrebat daca ma predau am spus ca nu si am inceput sa dau cu pumnii in el apoi cineva a tras in el si l-a omorat si mi-a dat mie wanted 10

Dovezi (screenshot-uri): http://imageshack.us/photo/my-images/256/samp010gi.png/

jairoo - Nu este membru FBI

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc:Agent[X]

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami:Alesandro

Martori: ss

O scurta descriere a situatiei: eram langa sectia de politie din ls. Tocmai dadusem heal la 2 playeri. Cand am vrut sa plc, Alesandro se tot invartea pe langa ambulanta. Am dat sa plec si din greseala l-am calcat. . I-am spus ca imi pare rau sica din greseala l-am omorat. Mi-a dat Wanted 6. A venit dupa min la spitalul din ls. A intrat in safe zone si m-a omorat. Stiu ca trebuia sa fiu mai atent, dar nici sa imi deie w6 si 3000 de sec sa stauin prison..

Dovezi (screenshot-uri): http://****.us...9/11548158.png/

Link to comment
Share on other sites

Ai stat cu masina pe mine pana m-ai omorat si cand ai vazut ca mai am putina viata si sunt cat pe ci sa mor a apasat F sa te dai jos din masina .

Daca ma loveai cu masina nu eram nebun sa iti dau wanted ;) dar m-ai omorat . In fine , pozele spune tot : http://imageshack.us/g/221/samp015rdasn.png/

Si nu ti-ai cerut scuze ai zis ca nu trebuia sa iti dau wanted ca esti medic si radu27 ti-a spus ca eu sunt fbi :)) . Daca maryus crede ca eu am gresit cu ceva sa ma sanctioneze . !!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1. Spitalul nu e safe zone? eu stiu ca inainte sa ma "arestezi " ar trebui sa ma intrebi dakma predau ? asta nu ai facut. Te-ai suit pe motor si ai venit la mine sa ma ucizi fara drept de apel.

2. Aveai low hp si te invarteai pe langa masina. Poate ti sa parut ca lasam masina pt tine. Lag cine stie :-??...dar asta nu a fost motiv sa dai W6 si mai ales unuia de la SMURD

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc:Agent[X]

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami:Alesandro

Martori: ss

O scurta descriere a situatiei: eram langa sectia de politie din ls. Tocmai dadusem heal la 2 playeri. Cand am vrut sa plc, Alesandro se tot invartea pe langa ambulanta. Am dat sa plec si din greseala l-am calcat. . I-am spus ca imi pare rau sica din greseala l-am omorat. Mi-a dat Wanted 6. A venit dupa min la spitalul din ls. A intrat in safe zone si m-a omorat. Stiu ca trebuia sa fiu mai atent, dar nici sa imi deie w6 si 3000 de sec sa stauin prison..

Dovezi (screenshot-uri): http://****.us...9/11548158.png/

Ti-a pus pozele cand l-ai omorat.

Alesandro nu primeste nimic.

Link to comment
Share on other sites

Numele tau în joc:Ridiche

Numele angajatului Biroului Federal de Investigatii pe care îl reclami:JusT.Me si Fannntasy

Martori: ss

O scurta descriere a situatiei: M-am luat de ei ca trag aiurea fara sa intrebe daca te predai,si vorbesc ca la usa cortului.

Dovezi (screenshot-uri): 1, 2, 2,

#si pe langa asta fannntasy are si o plangere tot pentru limbaj. http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=433029&pid=6193910&st=0&#entry6193910

Link to comment
Share on other sites

1. Nu inteleg cat tupeu ai in tine ma,dupa ce ca l-ai injurat ca la usa cortului pe just mai vii faci si post.

2. Noi nu te-am injurat chiar daca am fost provocati de tine.

3. Just a tras in tine pentru ca a vrut sa vada daca esti afk,ai vazut si tu ca dupa am venit si te-am intrebat frumos daca te predai si te-am dus la sectie.

4. Nu inteleg ce te intereseaza pe tine de plangerile mele ?!

P.S : IMI ESTE SILA DE UN ASEMNEA CARACTER ! NUMAI POSTA ASTEPTAM DECIZIA UNUI LIDER !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...