Jump to content
lego_kid

Discutii Biroul Federal de Investigatii

Recommended Posts

Poate ati observat ca am inceput sa demit persoane pentru inactivitate.Incercati sa intrati in game pentru a nu avea aceeasi soarta.

Mitzu mai activezi ? Ai 24 ore sa imi raspunzi sau vei fi demis

Link to comment
Share on other sites

Poate ati observat ca am inceput sa demit persoane pentru inactivitate.Incercati sa intrati in game pentru a nu avea aceeasi soarta.

Mitzu mai activezi ? Ai 24 ore sa imi raspunzi sau vei fi demis

Mitzu, demis. Mai sunt cativa vizati, asa ca va rugam frumos mariti activitatea .

Link to comment
Share on other sites

Din moment ce am postat la inactivitate ca am probleme cu scoala ? sunt pe profil economic la liceu economic , am avut 3 saptamani de practica si fac scoala in plus 3 saptamani , mai am o saptaman , 2 corigente .. tre sa le scot :) ma intereseaza mai mult sau mai putin daca ma demiti sau nu :) scoala e in prim-plan pentru mine :)

+ uitete atent , am postat la inactivitate pana la sfarsitul lunii dar scoala am pana pe 13 .. mai am de lucru :)

- astept un raspuns :)

Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

Din moment ce am postat la inactivitate ca am probleme cu scoala ? sunt pe profil economic la liceu economic , am avut 3 saptamani de practica si fac scoala in plus 3 saptamani , mai am o saptaman , 2 corigente .. tre sa le scot :) ma intereseaza mai mult sau mai putin daca ma demiti sau nu :) scoala e in prim-plan pentru mine :)

+ uitete atent , am postat la inactivitate pana la sfarsitul lunii dar scoala am pana pe 13 .. mai am de lucru :)

- astept un raspuns :)

Multumesc !

La inactivitate ai precizat ca vei fi inactiv pana la sfarsitul lunii iunie . Azi suntem in 5 iulie . Puteai macar sa dai un semn de la sfarsitul lunii pana acum . Inteleg ca scoala e pe prim-plan, dar 1 minut puteai veni sa dai un pm sau sa faci un post pentru a ne spune ca iti extinzi perioada de inactivitate . Imi pare rau, decizia nu se schimba insa poti reveni cu o aplicatie cand termini probleme cu scoala. :right:

Don_Aztec, felicitarile in game, dar daca tot am facut un post aici iti urez un welcome calduros :D

Link to comment
Share on other sites

Vreau ca urmatorii jucatori sa fie mai activi deoarece nu prea v-am mai vazut online.

BoGDaN93

CaTa96

Doc.

Bulls3ye

Daca pana la urmatoare sedinta nu aveti cel putin 10 ore jucate veti fi demisi.

Link to comment
Share on other sites

Nu uitati sa va postati activitatea cu cel putin o ora inainte de sedinta sa am timp sa verific care nu a facut orele, si daca nu puteti ajunge la sedinta sa postati aici sa nu luati avertisment.

Link to comment
Share on other sites

Sedinta s-a tinut. Toti cei care au lipsit si nu au postat la discutii / nu si-au postat activitatea au primit avertisment. Cei vizati sunt : sorrowmist, Anubis(de la tine mai vreau un semn de viata in 48 ore sau vei fi demis), Pnic, si Alezander.

Bulls3ye ai primit rank down pentru ca nu te-ai prezentat la sedinta si nici nu ai postat activitatea ( care este slaba ) .

Voi incepe sa va iau individual sa dam niste teste, pentru a-i selectiona pe cei care vin la Supremacy si cateva rezerve.

Ii rog pe cei care au lipsit la sedinta sa se intereseze si sa afle ce s-a discutat in principal cu privire la topicul cu misiunile/eventurile de pe forum, clasamentul ce urmeaza a fi facut, ce se intampla daca nu posteaza la topicul respectiv si restul...

EDIT : voi trimite PM in decursul zilei de azi si de maine tuturor celor care ii astept la supremacy ( fie pentru un loc in primul 10, fie pentru un loc din cele 4-5 rezerve ) pentru a stii daca sunt disponibili Joi la 13:00 .

Edited by Oliver
Link to comment
Share on other sites

Am cam trimis in mare PM-uri celor care as vrea sa ii vad on Joi. Cei care nu au primit, nu va descurajati, va vom observa calitatile in antrenamentele ( cel putin 3 pe zi, asta inseamna minim 18 pana la supremacy ) ce urmeaza sa le facem si oricand puteti fi introdusi in ''primul 10'' sau cel putin ca si rezerva ( pentru ca sigur vom avea nevoie ). Altceva ce va rog, sa intrati des saptamana ce urmeaza pentru a putea sa ne punem la punct cu tactica ce urmeaza sa o abordam, si pentru a exersa din greu.

Am uitat sa precizez ca, in cazul victoriei, fiecare membru participant va primi 1.000.000 $ :nanana:

Link to comment
Share on other sites

Ma scuzati ca nu am putut ajunge la sedinta dar am avut niste probleme cu internetul...Am o propunere ca de maine sa stabilesc o ora cu Oliver si Ryan si sa va ofer premi...aceste premi vreau sa stimuleze fiecare membru in parte pentru a juca cat mai mult,iar cei care obtin primele 3 locuri vor obtine premile...asta vreau sa ofer in fiecare saptamana...toate astea sper sa fie acceptate de lideri altfel nu pot fi posibile.

Locul 1 :750.000

Locul 2 :500.000

Locul 3 :250.000

Postati la Activitate si veti castiga...Premile se pot mari pe parcurs si sunt sponsorizate de mine exclusiv !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...