Jump to content
lego_kid

Discutii Biroul Federal de Investigatii

Recommended Posts

Nu stiu sigur daca pot sa ajung la sedinta pentru ca e o problema cu reteaua de curent si se intrerupe curentul in tot orasul cate 2 ore pe zi si nu stiu intre ce ore se intrerupe.

Link to comment
Share on other sites

Sal F.B.I.-lor, ma scuzati ca postez aici dar m-a rugat Gr3NdEr sa spun ca nu poate ajunge azi la ora 15:00 la sedinta deoarece e plecat din oras pe tot parcursul zilei :) as fi postat de pe contul sau dar n-a vrut sa-mi dea parola :))....oricum bft la sedinta

No warn please!

Link to comment
Share on other sites

Lista membrilor FBI

Rank 6 - Director

Dragos

alecs

Rank 5 - Assistant Director in Charge

Rank 4 - Special Agent in Charge

1.Bogdan (11.06)

2.Maryus (18.07)

3.ExTrEm (18.07)

4.robybu (18.07)

Rank 3 - Special Agent

5.BoGDaN93• (05.07)

6.robybu (18.07)

7.Gr3NdEr (18.07)

8.ShaKaLoo (26.07)

Rank 2 - Special Agent in Trainee

9.Snuff (11.06)

10.C0sMyNuTzU (18.07)

11. Mykydutza (26.07)

Rank 1 - Profesional Staff

12.Ryan• (17.07)

13.Rosu•(18.07)

14. Lee (24.07)

15.Fantoma •(25.07)

postati aici daca am omis pe cineva

Link to comment
Share on other sites

scuze baietzi cum a zis si asazuky am fost plecat din oras toata ziua si debea acum am ajuns acasa ... iar atunci la sedinta eram la un prieten care avea SA:MP dar luam mereu crash si nu a mai mers sa intru inapoi inca odata SCUZE!

Link to comment
Share on other sites

Nick:RoSu

Rank: 1

Motivul demisiei: Plictiseala, si nu fac bani ....

si tot ma intrebam ce cauta asta in FBI ... activitate 0 si vrea bani :))

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu sigur daca pot sa ajung la sedinta pentru ca e o problema cu reteaua de curent si se intrerupe curentul in tot orasul cate 2 ore pe zi si nu stiu intre ce ore se intrerupe.

Imi cer scuze, aceeasi problema, chiar nu am cum sa intru. Va promit ca e ultima sedinta la care mai lispesc.

Link to comment
Share on other sites

Baieti de maine nu pot intra in joc pana Duminica sau cel tarziu Luni ..sunt plecat cateva zile din oras . In caz ca Dragos nu va fi nici el on aveti grija ce faceti .. Nu uitati ca "peretii au urechi" .

Link to comment
Share on other sites

Baieti de maine nu pot intra in joc pana Duminica sau cel tarziu Luni ..sunt plecat cateva zile din oras . In caz ca Dragos nu va fi nici el on aveti grija ce faceti .. Nu uitati ca "peretii au urechi" .

Ne descurcam noi , doar suntem baieti mari . :> Distractie placuta !

Link to comment
Share on other sites

Baieti de maine nu pot intra in joc pana Duminica sau cel tarziu Luni ..sunt plecat cateva zile din oras . In caz ca Dragos nu va fi nici el on aveti grija ce faceti .. Nu uitati ca "peretii au urechi" .

Distractie placuta sper sa ne auzim cu bine

Link to comment
Share on other sites

Baieti de maine nu pot intra in joc pana Duminica sau cel tarziu Luni ..sunt plecat cateva zile din oras . In caz ca Dragos nu va fi nici el on aveti grija ce faceti .. Nu uitati ca "peretii au urechi" .

Te asteptam inapoi alecs :bananadance2: .. normal ca vom fi cuminti :whistle:

PS : Dragos , sa sti ca eu maine ma duc la meci de dimineata iar apoi trebuie sa-mi reinstalez windows-ul, deci nu cred ca pot intra maine :tiphat:

Il instalez azi :nanana:

Link to comment
Share on other sites

Back manilor :bananadance2: ne auzim in joc vad ca nu prea ati fost cuminti ... stam de vorba maine la sedinta

Bine ai revenit, am fost cuminti :D

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...