Jump to content
lego_kid

Discutii Biroul Federal de Investigatii

Recommended Posts

doamneee ma am luat ban pe motiv ca am cod de viata ieri la sedinta aveam viata 235 ... si numi scadea ... ce oameni ma d0h doamneee ma mor bft tuturor pe srv acesta nu sutn oameni seriopsi care sa se uite atent sa vada macar daca nu a fost ceva un bug ceva auzi la ei cod ....

ma rugatii pe admini sa se uite si la altcineva cand moare in train si il da din nou....va rog pentru mine....sau sa-i dea respawn in train poate acolo e un bug ceva...

Link to comment
Share on other sites

Salut Dragos Sau alecs eu pana vineri nu stiu daca o sa fiu on pentru ca am niste probleme cu calculatorul de la sursa ca nu stiu ce are ca mi se tot inchide calculatorul. Deci imi cer scuze dar nu pot fi on si m-am gandit sa va anunt!

Link to comment
Share on other sites

Baietii am plecat la mare, o saptamana nu o sa ma mai vedeti, :crybaby: . Trist.. Va pupa robybu :-*. Alecs & Dragos succes cu factiunea in continuare, iar alecs cand e ma suni.

Bafta si distractie placuta o sa iti simtim lipsa :crybaby:

Link to comment
Share on other sites

Salut !! Bine v-am gasit !! Lee HeHe

Salut bine te-am gasit sper sa faci treaba buna si sa ne intelegem bine

Link to comment
Share on other sites

Baietii am plecat la mare, o saptamana nu o sa ma mai vedeti, :crybaby: . Trist.. Va pupa robybu :-*. Alecs & Dragos succes cu factiunea in continuare, iar alecs cand e ma suni.

Sper sa te ineci.

Link to comment
Share on other sites

Guest Dragos.

Baietii am plecat la mare, o saptamana nu o sa ma mai vedeti, :crybaby: . Trist.. Va pupa robybu :-*. Alecs & Dragos succes cu factiunea in continuare, iar alecs cand e ma suni.

Sper sa te ineci.

Sper ca e doar o gluma. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...