Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru SMURD

Recommended Posts

Nick: SlayerX

Nick-ul celui reclamat: Hanke

O scurta descriere: Ajuta grovii.

Dovezi (screenshot): video postat de ei in care se vede ce face domnul hanke perfect. Ar mai fi si poze dar nu cred ca-si mai au rostul. Insa daca se considera insuficient dati pm

Dovada

Link to comment
Share on other sites

Nick: HanZo

Nick-ul celui reclamat: Alex_Cristea

O scurta descriere:Ma omoara fara motiv

Dovezi (screenshot): http://tinypic.com/r/5bnr5y/5

http://tinypic.com/r/15wcdg6/5

Eram in fata la cai In Masina de pompieri Si il vad ca trage,ma dau jos si incepe sa traga in mine,l-am omorat in legitima aparare :) (Are lvl 5) ar trebui sa stie. Cer si BlackList pentru vanatoare.

http://i.imgur.com/rhlzV.jpg

http://i.imgur.com/XlZi9.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mishka. - Primeste un avertisment pentru limbajul folosit.

Legat de "atitudine", sa fim seriosi, nu sunteti in masura sa spuneti asta pentru ca nici macar voi (cei din NG/ PD/ F.B.I) nu aveti una corespunzatoare factiunii/ rank-ului.

Edited by Dessire
Link to comment
Share on other sites

Nick: bL@cK

Nick-ul celui reclamat: aNNNdy

O scurta descriere: M-a omorat fara motiv pe mine si inca 2 playeri de la cai.

Dovezi (screenshot):

Poze de la mine:

Dovezi aNNNdy

La urmatoarea poza am rugat un cop sa faca poza ca sa se vada ca el m-a omorat deoarece de la mine nu reiese prea bine[puteti verifica timpul]:

http://img641.imageshack.us/img641/4448/samp056og.png

Link to comment
Share on other sites

Asa, sa o luam pas cu pas. In primul rand te-am omorat doar pe tine nu si inca doi playeri cum spui tu. In al doilea rand, am avut wanted 3 din cauza ca m-am duelat cu Rujuc_Dragos un coleg de-al meu din SMURD, care poate confirma cele spuse de mine, deci wanted 3 aveam ca l-am omorat pe el, + wanted 1 ca te-am omorat pe tine = wanted 4 + wanted 3 de la ShaKaLoo = wanted 7, deci nu prea iese la socoteala ca am omorat inca doi playeri. In al doilea rand eu nu stau tot timpul cu degetul pe F8 pentru a face poze cand cineva ma ataca, asa fiind si in cazul tau, desi sunt sigur ca nu prea voi fi crezut si ca voi fi considerat un mincinos care incearca sa scape cu basma curata. Daca ai fi continuat sa dai in mine, atunci iti faceam post direct la blacklist si nu te mai omoram, dar asa am zis ca te calmez eu, ceea ce regret nespus. Imi accept pedeapsa oricare ar fi ea. In cazul in care voi fi demis tin sa va multumesc tuturor colegiilor, inclusiv lui Dessire pentru ca m-ati primit si m-ati respectat.

Link to comment
Share on other sites

Foarte prost ca nu ai stat cu degetul pe F8. Eu pe cuvant, te cred.

aNNNdy nu e un membru "problema", tind sa-l cred, ca urmare... primeste decat un fw.

Asa, sa o luam pas cu pas. In primul rand te-am omorat doar pe tine nu si inca doi playeri cum spui tu. In al doilea rand, am avut wanted 3 din cauza ca m-am duelat cu Rujuc_Dragos un coleg de-al meu din SMURD, care poate confirma cele spuse de mine, deci wanted 3 aveam ca l-am omorat pe el, + wanted 1 ca te-am omorat pe tine = wanted 4 + wanted 3 de la ShaKaLoo = wanted 7, deci nu prea iese la socoteala ca am omorat inca doi playeri. In al doilea rand eu nu stau tot timpul cu degetul pe F8 pentru a face poze cand cineva ma ataca, asa fiind si in cazul tau, desi sunt sigur ca nu prea voi fi crezut si ca voi fi considerat un mincinos care incearca sa scape cu basma curata. Daca ai fi continuat sa dai in mine, atunci iti faceam post direct la blacklist si nu te mai omoram, dar asa am zis ca te calmez eu, ceea ce regret nespus. Imi accept pedeapsa oricare ar fi ea. In cazul in care voi fi demis tin sa va multumesc tuturor colegiilor, inclusiv lui Dessire pentru ca m-ati primit si m-ati respectat.

Stai putin. Cum vine asta? El nici nu are dovada pentru ca nu e adevarat nimic din ce zice si ii iei apararea? Am martori pe toti de care au fost la cai in acel moment. Am dat in tine? Ii pusesem bilet lui itv.drey si discutam cu el cand te vad ca vi tu mare rambo si ma omori. Vad ca esti un sfant, usa de biserca pe forum dar pe server iti faci de cap. Daca zici ca dadeam in tine, cine nu te-a pus sa-mi faci blacklist sau post ce vrei tu. De ce n-ai facut poze? Iti era mila de mine ca sufar de ceva ce nu s-a intamplat? Nu mai veniti cu astfel de chestii. Dessire te rog sa nu-ti avantajezi membri daca nu sti exact despre ce e vorba si daca nu ai incredere deplina in acea persoana. Crezi ca am ceva de castigat in afara de faptul ca vreau sa fie dreptate pe server? Deja a inceput cu linguselile ca sa iti atraga atentia si sa ai incredere in el. Dessire ia te rog o decizie obiectiva, nu subiectiva. :)

PS: Am sa-l rog pe itv.drey sa posteze.

Link to comment
Share on other sites

Foarte prost ca nu ai stat cu degetul pe F8. Eu pe cuvant, te cred.

aNNNdy nu e un membru "problema", tind sa-l cred, ca urmare... primeste decat un fw.

Stai putin. Cum vine asta? El nici nu are dovada pentru ca nu e adevarat nimic din ce zice si ii iei apararea? Am martori pe toti de care au fost la cai in acel moment. Am dat in tine? Ii pusesem bilet lui itv.drey si discutam cu el cand te vad ca vi tu mare rambo si ma omori. Vad ca esti un sfant, usa de biserca pe forum dar pe server iti faci de cap. Daca zici ca dadeam in tine, cine nu te-a pus sa-mi faci blacklist sau post ce vrei tu. De ce n-ai facut poze? Iti era mila de mine ca sufar de ceva ce nu s-a intamplat? Nu mai veniti cu astfel de chestii. Dessire te rog sa nu-ti avantajezi membri daca nu sti exact despre ce e vorba si daca nu ai incredere deplina in acea persoana. Crezi ca am ceva de castigat in afara de faptul ca nu vreau sa vad oameni incapabili la locul nepotrivit?

PS: Am sa-l rog sa posteze.

Tocmai, am deplina incredere in el. Nu mi-a facut niciodata probleme, dupa cum vezi nu are nici o plangere de cand face parte din SMURD si totusi, e rank 3. Nu imi veni cu asta, ca e de 2 luni si... in factiune.

Lasand de o parte asta, dovezile tale sunt neconcludente.

Link to comment
Share on other sites

Foarte prost ca nu ai stat cu degetul pe F8. Eu pe cuvant, te cred.

aNNNdy nu e un membru "problema", tind sa-l cred, ca urmare... primeste decat un fw.

Stai putin. Cum vine asta? El nici nu are dovada pentru ca nu e adevarat nimic din ce zice si ii iei apararea? Am martori pe toti de care au fost la cai in acel moment. Am dat in tine? Ii pusesem bilet lui itv.drey si discutam cu el cand te vad ca vi tu mare rambo si ma omori. Vad ca esti un sfant, usa de biserca pe forum dar pe server iti faci de cap. Daca zici ca dadeam in tine, cine nu te-a pus sa-mi faci blacklist sau post ce vrei tu. De ce n-ai facut poze? Iti era mila de mine ca sufar de ceva ce nu s-a intamplat? Nu mai veniti cu astfel de chestii. Dessire te rog sa nu-ti avantajezi membri daca nu sti exact despre ce e vorba si daca nu ai incredere deplina in acea persoana. Crezi ca am ceva de castigat in afara de faptul ca nu vreau sa vad oameni incapabili la locul nepotrivit?

PS: Am sa-l rog sa posteze.

Tocmai, am deplina incredere in el. Nu mi-a facut niciodata probleme, dupa cum vezi nu are nici o plangere de cand face parte din SMURD si totusi, e rank 3. Nu imi veni cu asta, ca e de 2 luni si... in factiune.

Lasand de o parte asta, dovezile tale sunt neconcludente.

Daca nu are nicio plangere nu inseamna ca nu e prea tarziu sa aibe una sau este scutit de ele. Din partea mea poate sa fie si de 5 luni in factiune. Daca baiatul s-a plictisit si incepe sa omoare aiurea e treaba lui, dar vad ca iti sustii membrii pe vorbe. Nu prea este in regula dupa parerea mea. Dar ok, daca asta crezi, ramai cu impresia ca este un sfant in continuare. Nu vreau sa ma cert cu tine, Dessire, pentru un player, care de azi inainte va fi nesemnificativ pentru mine datorita nesimtirii pe care o are. HF!

Link to comment
Share on other sites

Postez in calitate de martor :

I-am dat bani lui bl@ck sa imi puna la cai un bilet. Stateam sa treaca timpu si vorbeam pe /w cand ma uit la intrare si il vad pe annndy ca intra repede si incepe sa traga cu deagle-u in playeri omorandu-l si pe bl@ck care era langa mine. Nu stiu motivul de ce a facut-o da nu mi se pare corect sa faci asa ceva, mai ales din partea lor care sunt Medici !! Asa ca aprob toate spusele lui bl@ck in legatura in incidentul si te rog sa iei o decizie corecta Dessire.

O seara placuta !! :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Postez in calitate de martor :

I-am dat bani lui bl@ck sa imi puna la cai un bilet. Stateam sa treaca timpu si vorbeam pe /w cand ma uit la intrare si il vad pe annndy ca intra repede si incepe sa traga cu deagle-u in playeri omorandu-l si pe bl@ck care era langa mine. Nu stiu motivul de ce a facut-o da nu mi se pare corect sa faci asa ceva, mai ales din partea lor care sunt Medici !! Asa ca aprob toate spusele lui bl@ck in legatura in incidentul si te rog sa iei o decizie corecta Dessire.

O seara placuta !! :tiphat:

Ai dovezi?

aNNNdy si-a primit pedeapsa, nu vad care mai e acum problema.

CAZ INCHIS!

Link to comment
Share on other sites

Guest Mihai Razvan

Nick : Teddy.

Nick`ul celui reclamat : Alex_Cristea.

O scurta descriere : Imi luam HP de la dozatorul din interiorul spitalului, cand vine Alex_Cristea si ma omoara. De ce ? Nu stiu. :-?? Si acum sa ghicesc, sunt un vanator, nu ? :( Daca voi nu aveti de lucru, ce vina am eu ? Jucati`va cu cine va permite. Ti`am oferit sansa de a iti cere scuze, m`ai luat la misto.

Dovezi ( ScreenShot ) : 3 poze, click !

Link to comment
Share on other sites

Asteptam si explicatia lui Alex_Cristea si vin pe urma cu raspunsul.

Tragea cu arma in mine cand eram in spawn,nu stiu daca avea contract sau tragea aiurea,poze nu am avut cum sa ai fac,ca era departe,au inceput niste balasi sa traga in el,si dupa a intrat in spital.

Link to comment
Share on other sites

Guest Mihai Razvan

Asteptam si explicatia lui Alex_Cristea si vin pe urma cu raspunsul.

Tragea cu arma in mine cand eram in spawn,nu stiu daca avea contract sau tragea aiurea,poze nu am avut cum sa ai fac,ca era departe,au inceput niste balasi sa traga in el,si dupa a intrat in spital.

Eu nu am tras in tine, deoarece nu eu eram cel ce avea contract. M`am gandit ca s`ar putea sa ma confunzi, ti`am oferit sansa de a iti cere scuze, sa nu spui ca sunt vanator sau nesimtit, iar tu ce ai facut ? M`ai luat la misto, sa`ti fie de bine. Daca e nevoie voi pune si poza cu respectivul coleg ce si`a indeplinit contractul pe Alex.

Link to comment
Share on other sites

Asteptam si explicatia lui Alex_Cristea si vin pe urma cu raspunsul.

Tragea cu arma in mine cand eram in spawn,nu stiu daca avea contract sau tragea aiurea,poze nu am avut cum sa ai fac,ca era departe,au inceput niste balasi sa traga in el,si dupa a intrat in spital.

Eu nu am tras in tine, deoarece nu eu eram cel ce avea contract. M`am gandit ca s`ar putea sa ma confunzi, ti`am oferit sansa de a iti cere scuze, sa nu spui ca sunt vanator sau nesimtit, iar tu ce ai facut ? M`ai luat la misto, sa`ti fie de bine. Daca e nevoie voi pune si poza cu respectivul coleg ce si`a indeplinit contractul pe Alex.

Chiar te rog.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...