Jump to content
lego_kid

Aplicatii SMURD

Recommended Posts

• Nick: Vipera2

• Level: 5

• Sex (M/F): M

• Orasul in care locuiti (LS, SF, LV): LS

• Factiuni precedente: politicieni

• Job-ul actual (secundar):nu

• Cat timp acordati server-ului ? 3-4 ore

• De ce doriti sa intrati in factiunea SMURD ?: imi place cu ce se ocupa

• Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune ?: da health la playeri

• Ce comportament ar trebui sa adopte un membru al acestei factiuni pe server ?: cat mai adecvat

• O poza cu stats:] http://img252.imageshack.us/img252

Informatii din viata reala:

• Nume: Catalin

• Varsta: 14

• Intelegeti ca suntem un departament serios si glumele, copilariile, etc. nu-si au rostul ?: da

Link to comment
Share on other sites

Imi cer scuze pentru postu de mai sus

• Nick: bogdan.MA

• Level: 9

• Sex (M/F): M

• Orasul in care locuiti (LS, SF, LV): LS

• Factiuni precedente: -

• Job-ul actual (secundar): Trucker

• Cat timp acordati server-ului ? 6-7 h pe zi

• De ce doriti sa intrati in factiunea SMURD ?: Imi place.

• Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune ?: Cu acordarea HP.

• Ce comportament ar trebui sa adopte un membru al acestei factiuni pe server ?: Comportament civilizat.

• O poza cu stats: 3M10a.png

Informatii din viata reala:

• Nume: Bogdan

• Varsta: 13

• Intelegeti ca suntem un departament serios si glumele, copilariile, etc. nu-si au rostul?: Deacord

faci aplicatie,te respinge,dupa aia stergi continutul postului si spui ca retragi .. dupa toate astea aplici iar?

disable posting 5 zile

Edited by DRG
Link to comment
Share on other sites

• Nick: aLeXuTzU28

• Level: 4

• Sex (M/F): M

• Orasul in care locuiti (LS, SF, LV): LS

• Factiuni precedente: -

• Job-ul actual (secundar): Trucker

• Cat timp acordati server-ului ? De luni-vineri:4 h pe zi........iar sambata-duminica 5-6h pe zi

• De ce doriti sa intrati in factiunea SMURD ?: Deoarece este o factiune serioasa si foarte importanta

• Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune ?: Cu acordarea HP jucatorilor de pe sv. la nevoie.

• Ce comportament ar trebui sa adopte un membru al acestei factiuni pe server ?: Un comportament civilizat si serios.

• O poza cu stats: elZYX.png?1

Informatii din viata reala:

• Nume: Alexandru

• Varsta: 16

• Intelegeti ca suntem un departament serios........glumele si prostiile nu au niciun rost.

Link to comment
Share on other sites

Nick: C20XE

Level: 5

De ce doriti sa intrati in factiunea SMURD?: Imi place sa salvez vieti si sa ajut alti playeri

Cu ce credeti ca se ocupa factiunea SMURD?: Cu salvarea vietii playerilor si oferirea de Hp

Factiuni precedente: Nu

Cate ore jucati pe zi?: 5 - 10h

Ati avut conflicte cu politia sau cu vreun membru al factiunii? Daca da cu cine si de ce?: Nu

Ce job secundar detineti?: None

Biografie ( a caracterului ): - minim 100 de cuvinte: C20XE a fost abandonat de familia lui pe langa tomberoanele din LV, CatzaDOO cauta pe acolo dupa ceva mancare si l-a gasit pe ala micu, la luat acasa, la pus in patut, ia dat sa suga la ala micu si asa a inceput sa creasca, cand a crescut a plecat spre LS sa-si caute ceva de munca, CatzaDOO ia spus ca trebuie sa se faca camionagiu sa invete "lumea" si dupa ce cunoaste lumea sa isi caute altceva de munca, odata angajat ca camionagiu acesta a invatat lumea si a mai invatat sa puna la pariuri dupa ce a facut niste bani parintele lui cel mai bun CatzaDOO l-a invatat sa puna la pariuri dar din nefericire isi manca tot bani acolo.

Ce veti face cand veti primi un apel de urgenta?: Voi da /accept medic si voi plecat cat de repede la locul de unde a fost apelat

Cand puteti sa folositi elicopterul?: Cand persoana se afla intr-un loc greu accesibil cu ambulanta ex: Chilliad

Ce trebuie sa faceti cand va urcati in ambulanta?: Prima data voi scrie /duty apoi voi scrie /seatbelt

Poza cu /stats: http://postimage.org/image/bd2bt4kp1/

Cat de bine stiti harta? : Binisor

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau ca nu am fost prea atent la model, eram in cap si cu biografia. N-am reusit sa dau Edit la celalalt.

• Nick: C20XE

• Level: 5

• Sex (M/F): M

• Orasul in care locuiti (LS, SF, LV): LS

• Factiuni precedente: Nu

• Job-ul actual (secundar): None

• Cat timp acordati server-ului ? - Depinde de zi, in general sub 3-4 ore nu prea stau

• De ce doriti sa intrati in factiunea SMURD ? - Imi place sa ajut playerii

• Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune ? - Acorda primul ajutor (hp)

• Ce comportament ar trebui sa adopte un membru al acestei factiuni pe server ? - Adecvat.

• O poza cu stats: http://postimage.org/image/sjllj26rx/

Informatii din viata reala:

• Nume: Vlad

• Varsta: 26 ani

• Intelegeti ca suntem un departament serios si glumele, copilariile, etc. nu-si au rostul ? - Da

Link to comment
Share on other sites

• Nick: bogdan.MA

• Level: 9

• Sex (M/F): M

• Orasul in care locuiti (LS, SF, LV): LS

• Factiuni precedente: -

• Job-ul actual (secundar): Trucker

• Cat timp acordati server-ului ? 6-7 h pe zi

• De ce doriti sa intrati in factiunea SMURD ?: Imi place.

• Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune ?: Cu acordarea HP.

• Ce comportament ar trebui sa adopte un membru al acestei factiuni pe server ?: Comportament civilizat.

• O poza cu stats: 6a1Em.png

Informatii din viata reala:

• Nume: Bogdan

• Varsta: 11

• Intelegeti ca suntem un departament serios si glumele, copilariile, etc. nu-si au rostul?: Deacord

Link to comment
Share on other sites

• Nick: alexczemerman

• Level: 4

• Sex (M/F): m

• Orasul in care locuiti (LS, SF, LV): ls

• Factiuni precedente: ..

• Job-ul actual (secundar): trucker

• Cat timp acordati server-ului ?: nu am ora fixa

• De ce doriti sa intrati in factiunea SMURD ?: pentru ca sa salvez vieti si sa dau heal

• Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune ?: da heal la playerii care sunt pe moarte

• Ce comportament ar trebui sa adopte un membru al acestei factiuni pe server ?: un comportament excelent parerea mea!

• O poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/24/gtasa2012051923051650.png/

Link to comment
Share on other sites

• Nick: alexczemerman

• Level: 4

• Sex (M/F): m

• Orasul in care locuiti (LS, SF, LV): ls

• Factiuni precedente: ..

• Job-ul actual (secundar): trucker

• Cat timp acordati server-ului ?: nu am ora fixa

• De ce doriti sa intrati in factiunea SMURD ?: pentru ca sa salvez vieti si sa dau heal

• Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune ?: da heal la playerii care sunt pe moarte

• Ce comportament ar trebui sa adopte un membru al acestei factiuni pe server ?: un comportament excelent parerea mea!

• O poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/24/gtasa2012051923051650.png/

Refa cererea, respecand fiecare camp de pe prima pagina. (primul post)

Link to comment
Share on other sites

Nick: alexczemerman

Level: 4

De ce doriti sa intrati in factiunea SMURD?: Imi place sa salvez vieti si sa dau heal la oameni:D

Cu ce credeti ca se ocupa factiunea SMURD?: smurd salveaza vietiile oamenilor

Factiuni precedente: -----

Cate ore jucati pe zi?: nam ore exacte

Ati avut conflicte cu politia sau cu vreun membru al factiunii? Daca da cu cine si de ce?: Nu

Ce job secundar detineti?: trucker

Biografie ( a caracterului ): - minim 100 de cuvinte: alexczemerman sa nascut in orasul ls... el avea niste parinti unici pe care nimeni nui mai avuse... tatal lucra la politie iar mama sa la medici... el a vrut sa devina un om al legii , visa asta mereu in toate noptiile... dar cand a mai crescut a avut ocazia sa intre la politicieni.. asa a si facut a intrat la politicieni si a devenit un consilier exemplar pentru ceilalti colegi ai lui.. cand s-a hotarat mai bine a spus asa:

Eu trebuie sa salvez si vieti nu doar sa ajut asa putin cu putin si gata! Vreau sa fac tot posibilul pentru a salva vietiile oamenilor!

atunci Alex sa gandit mai bine si a decis impreuna cu parintii lui sa se faca doctor!aceasta a fost dorinta lui aproape cea mai mare... El spera ca va salva multe vieti si i va incanta pe parintii lui!!!!!!!! safrsiiiit!.....

Cand puteti sa folositi elicopterul?: cand persoana este foarte departe si nu putem ajunge cu ambulanta la el!

Ce trebuie sa faceti cand va urcati in ambulanta?: in primul rand imi pun centura de siguranta /seatbelt iar dupa voi da /duty pentru a fi de serviciu!

Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/24/gtasa2012051923051650.png/

Cat de bine stiti harta? : ca-n palma:P

Link to comment
Share on other sites

• Nick: SpecialGold

• Level: 4

• Sex (M/F): M

• Orasul in care locuiti (LS, SF, LV): ls

• Factiuni precedente: ..

• Job-ul actual (secundar): Detective

• Cat timp acordati server-ului ?: 5-6

• De ce doriti sa intrati in factiunea SMURD ?: pentru a ajuta factiunea sa obtina o reputatie buna si playerii in acelasi rand

• Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune ?: Ajuta playerii cu heal.

• Ce comportament ar trebui sa adopte un membru al acestei factiuni pe server ?: Un comportament exemplar, fara kill, doar in auto-aparare etc.

• O poza cu stats: Sr5zs.jpg

Informatii din viata reala:

• Nume: Emil

• Varsta: 18

• Intelegeti ca suntem un departament serios si glumele, copilariile, etc. nu-si au rostul ? - Da

Link to comment
Share on other sites

Nick: alexczemerman

Level: 4

De ce doriti sa intrati in factiunea SMURD?: Imi place sa salvez vieti si sa dau heal la oameni:D

Cu ce credeti ca se ocupa factiunea SMURD?: smurd salveaza vietiile oamenilor

Factiuni precedente: -----

Cate ore jucati pe zi?: nam ore exacte

Ati avut conflicte cu politia sau cu vreun membru al factiunii? Daca da cu cine si de ce?: Nu

Ce job secundar detineti?: trucker

Biografie ( a caracterului ): - minim 100 de cuvinte: alexczemerman sa nascut in orasul ls... el avea niste parinti unici pe care nimeni nui mai avuse... tatal lucra la politie iar mama sa la medici... el a vrut sa devina un om al legii , visa asta mereu in toate noptiile... dar cand a mai crescut a avut ocazia sa intre la politicieni.. asa a si facut a intrat la politicieni si a devenit un consilier exemplar pentru ceilalti colegi ai lui.. cand s-a hotarat mai bine a spus asa:

Eu trebuie sa salvez si vieti nu doar sa ajut asa putin cu putin si gata! Vreau sa fac tot posibilul pentru a salva vietiile oamenilor!

atunci Alex sa gandit mai bine si a decis impreuna cu parintii lui sa se faca doctor!aceasta a fost dorinta lui aproape cea mai mare... El spera ca va salva multe vieti si i va incanta pe parintii lui!!!!!!!! safrsiiiit!.....

Cand puteti sa folositi elicopterul?: cand persoana este foarte departe si nu putem ajunge cu ambulanta la el!

Ce trebuie sa faceti cand va urcati in ambulanta?: in primul rand imi pun centura de siguranta /seatbelt iar dupa voi da /duty pentru a fi de serviciu!

Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/685/gtasa2012052008570371.png/

Cat de bine stiti harta? : ca-n palma:P

Va rog iertatimi reply-ul de mai sus am observat ca am gresit si am facut ceva imbunatatiri va rog sa nu luati in considerare acel reply de mai sus! pleasee$$

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nick:Delya

• Level:4

• Sex (M/F):F

• Orasul in care locuiti (LS, SF, LV):ls

• Factiuni precedente:consilier

• Job-ul actual (secundar):trucker

• Cat timp acordati server-ului ?;luni-vineri 7 ore sambata-duminica-10-11 ore

• De ce doriti sa intrati in factiunea SMURD ?:pentru ca este cea mai buna..si pentru ca vreau sa ajut playerii

• Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune ?:cu acordarea playerilor HP la nevoie

• Ce comportament ar trebui sa adopte un membru al acestei factiuni pe server ?:un comportament civilizat cu orice player

• O poza cu stats:My link

Ce trebuie sa faceti cand va urcati in ambulanta?: in primul rand imi pun centura de siguranta /seatbelt iar dupa voi da /duty pentru a fi de serviciu

Ati avut conflicte cu politia sau cu vreun membru al factiunii? Daca da cu cine si de ce?: Nu

Informatii din viata reala:

• Nume:Delia

• Varsta:15

• Intelegeti ca suntem un departament serios si glumele, copilariile, etc. nu-si au rostul ?:da

Link to comment
Share on other sites

• Nick: alexczemerman

• Level:4

• Sex (M/F): m

• Orasul in care locuiti (LS, SF, LV): ls

• Factiuni precedente: consilier

• Job-ul actual (secundar): trucker

• Cat timp acordati server-ului ?nam ore fixe;)

• De ce doriti sa intrati in factiunea SMURD ?:vreau sa salvez vieti

• Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune ?: smurd da hp la playerii care au nevoie

• Ce comportament ar trebui sa adopte un membru al acestei factiuni pe server ? un coomportament civilizat/exemplar pt ceilalti!

• O poza cu stats: http://imageshack.us/photo/my-images/685/gtasa2012052008570371.png/

Ce trebuie sa faceti cand va urcati in ambulanta?: in primul rand imi pun centura de siguranta /seatbelt iar dupa voi da /duty pentru a fi de serviciu pt ceilalti playeri

Ati avut conflicte cu politia sau cu vreun membru al factiunii? Daca da cu cine si de ce?: nu

Informatii din viata reala:

• Nume: Alex

• Varsta: nu completez... daca e nev zic pe /w..

• Intelegeti ca suntem un departament serios si glumele, copilariile, etc. nu-si au rostul ?: normal ca da!

Imi cer scuze de modelurile de mai sus dessire sper sa ma ierti am fost nebun deabea asteptam raspunsurile si am confundat toate modelurile sper ca nu e o problema! sry....

Link to comment
Share on other sites

• Nick:MostKiller

• Level:4

• Sex (M/F):M

• Orasul in care locuiti (LS, SF, LV):LS

• Factiuni precedente:-

• Job-ul actual (secundar):Taxi

• Cat timp acordati server-ului ?6-7 ore

• De ce doriti sa intrati in factiunea SMURD ?:/Pt a vindeca cetatenii

• Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune ?:Vindecarea cetatenilor

• Ce comportament ar trebui sa adopte un membru al acestei factiuni pe server ?:Civilizat si un limbaj adecvat

• O poza cu stats: http://postimage.org/image/rhxtwurht/

Informatii din viata reala:

• Nume:Andrei

• Varsta:20

• Intelegeti ca suntem un departament serios si glumele, copilariile, etc. nu-si au rostul ?: Da

Link to comment
Share on other sites

• Nick:Melnicescu_Andrei

• Level:4

• Sex (M/F):M

• Orasul in care locuiti (LS, SF, LV):LS

• Factiuni precedente:-

• Job-ul actual (secundar):Trucker

• Cat timp acordati server-ului ?4-5 ore pe zi

• De ce doriti sa intrati in factiunea SMURD ?:/Pt a vindeca cetatenii

• Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune ?:Vindecarea cetatenilor

• Ce comportament ar trebui sa adopte un membru al acestei factiuni pe server ?:Civilizat si un limbaj adecvat

• O poza cu stats: http://postimage.org/image/e0wa011zx/

Informatii din viata reala:

• Nume:Melnicescu Andrei

• Varsta:15

• Intelegeti ca suntem un departament serios si glumele, copilariile, etc. nu-si au rostul ?: Da

Link to comment
Share on other sites

• Nick: Okapi

• Level: 5

• Sex (M/F): M

• Orasul in care locuiti (LS, SF, LV): LS

• Factiuni precedente: -

• Job-ul actual (secundar): trucker

• Cat timp acordati server-ului ?: 8 ore .

• De ce doriti sa intrati in factiunea SMURD ?: Sa fac bani .

• Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune ?: Vindecarea cetatenilor

• Ce comportament ar trebui sa adopte un membru al acestei factiuni pe server ?: Trebuie sa fie civilizat si sa aiba un limbaj adecvat .

• O poza cu stats: http://tinypic.com/r/2cdbcsj/6

Informatii din viata reala:

• Nume: Adi

• Varsta: 17

• Intelegeti ca suntem un departament serios si glumele, copilariile, etc. nu-si au rostul ?: da.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...