Jump to content
lego_kid

Aplicatii La Cosa Nostra

Recommended Posts

Informatii despre caracter :

• Nick : Broker

• Level : 8

• Poza cu stats :

• Factiunile + rank-urile precedente : Politicieni 1 .Dnb 1

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : am deminsionat deoarece nu-mi placea factiunea.

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Este o factiune serioasa si bine organizata.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Droguri si materiale si uciderea rivalilor , politistilor .

• Cum puteti ajuta factiunea : O pot ajuta cu materiale sau cu drugs , si cu ajutorul muncii in echipa .

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu .

• In ce interval orar jucati : 11-23.

• Nick-uri anterioare : -

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Broker s-a nascut in orasul Los Santos.Locuia impreuna cu familia sa intr-o casa modesta din Dilmore.Parintii sai faceau parte din Departamentul de Politie Los Santos ,iar acestia doreau sa-i calce pe urme cand o sa creasca mare.Dominic a avut o copilarie normala , asta pana la varsta de 15 ani cand intr-o zi primeste o veste:in urma unui schimb de focuri parintii sai fusese impuscati.Tatal sau supravietuieste,mama lui intra in coma, iar in scurt timp moare.Dupa acest incident aceste este nehotarat , neavand idee ce sa faca .Tatal sau ii recomanda sa-si termine studiile iar apoi sa isi inceapa cariera in Politie.Refuza total si fuge de acasa.Pleaca in Las Venturas.Dupa cateva saptamani isi gaseste de lucru la un cazino.Se descurca bine cu noul sau loc de munca,Intrand in anturajul mafiotilor si ai oamenilor bogati care frecventau cazinoul unde lucra afla de celebra organizare Mafia ,iar in scurt timp isi depune CV'u pentru aceasta.

Informatii din viata reala :

• Nume: I.Mihai

• Varsta reala: 16

• Oras : Resita

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter :

• Nick : KenVelo

• Level : 8

• Poza cu stats : http://shareimage.ro/images/gm3fbaonf5n8h07nkr48.png

• Factiunile + rank-urile precedente : Grove si PD

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Inactivitate

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Cea mai buna mafie, exista respect intre mafioti.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Drugs, mats, kill-uri, participarea la war..

• Cum puteti ajuta factiunea : Cu mats, drugs, kill-uri si participare la war.

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu .

• In ce interval orar jucati : Cand am timp.

• Nick-uri anterioare : -

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : *KenVelo s`a nascut pe data de 14 februarie la spitatul Caritas din Los Santos.KenVelo traia impreuna cu familia la periferia orasului intr`o casa urata, pe cale sa cada. Tatal lui KenVelo era taximetrist din care castiga putini bani din cauza numarului redus de clienti. Mama sa era casnica deoarece mai avea un copil de 4 ani. La 12 ani KenVelo a lucrat pentru prima oara, la negru, fiind vanzator de ziare. In ziua in care KenVelo a facut 15 ani a auzit o veste foarte urata pentru el si familia lui, tatal sau decedase intr`un accident de masina in timpul serviciului. Cand KenVelo era la munca, mama si fratele lui erau acasa, atunci, 3 criminali au intrat peste ei in casa si i`au omorit. KenVelo ramanand singur a trait din cersit pana cand s-a hotarat sa-si lase CV-ul la sediul The Mafia

Informatii din viata reala :

• Nume: Claudiu

• Varsta reala: 13

• Oras : Rosiorii de Vede

Link to comment
Share on other sites

• Nick : Konica

• Level : 13

• Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/811/samp000nu.png/

• Factiunile + rank-urile precedente : F.B.I- 2, The Mafia- 1, Ng-2

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Ng- Lipsa de wanted

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Pentru ca este cea mai puternica mafie.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Waruri, killuri, droguri si materiale.

• Cum puteti ajuta factiunea : Prin lucru in echipa .

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu

• In ce interval orar jucati : 09-16; 20-24

• Nick-uri anterioare : -

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Konica s-a nascut in cartierul Vinewood intr-o familie moderna. Tatal sau era agent F.B.I iar mama sa era medic. Tatal sau a vrut ea sa urmeze aceeasi meserie, dar mama sa nu era deacord fiind aceasta meserie era una foarte periculoasa. Intr`un final Konica a ajuns agent F.B.I. In timpul unei misiuni tatal sau a fost omorat de un gangster. Acesta facea parte din Grove Street. Ea a auzit ca Grove Street sunt rivali cu The Mafia si a decis sa se alature Mafiei Germane.

Informatii din viata reala :

• Nume: Monica

• Varsta reala: 14

• Oras : Tg. Neamt

Link to comment
Share on other sites

• Nick :JaPoNeZz

• Level :7

• Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/259/samp001us.png/

• Factiunile + rank-urile precedente : politicieni ,medinc rank 3,dnb rank 3

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : -----

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : pt ca sunt lideri seriosi si este ce mai puternica mafie din samp

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : kill droguri arme mats

• Cum puteti ajuta factiunea :mats kill drugs si munca in echipa

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : nu

• In ce interval orar jucati :nu am un orar prestabilit in jur de 4-5 ore

• Nick-uri anterioare : ----

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) :

JaPoNeZz. s-a nascut in Los Santos . Acesta facea parte dintr-o familie foarte saraca . Banii lor proveneau din droguri si alte afaceri ilegale . El avea 4 frati . De fiecare data cand se intalneau , se luau la bataie , deoarece ei crescusera in cartiere diferite si nu se suportau unul pe altul . Cel mai mic , era bun cu mine si imi explica ca eu nu trebuie sa fac asa ceva. El crescuse in Las Ventura , departe de fratii sai . Incetul cu incetul JaPoNeZz. a inceput sa inteleaga cum sta treaba cu afacerile ilegale . Fratele sau cel mic a fost ucis de o banda numita Triads . . vrea sa se razbune , stiind ca The Mafia sunt dusmani cu Triads de cand lumea si pamantul . Acum este unica sansa a lui JaPoNeZz si totul depinde numai si numai de Vicentzo si Deejayk8

(JaPoNeZz depinde de FLorrYnuSh)

Informatii din viata reala :

• Nume: Laurentiu

• Varsta reala:15

• Oras :focsani

Link to comment
Share on other sites

• Nick : Red.

• Level : 14

• Poza cu stats : http://img12.imageshack.us/img12/8599/samp001kq.png

• Factiunile + rank-urile precedente : Smurd-4 , UST-1 , Ballas-2

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : UST , am fost demis din cauza unui pusti de 12 ani care era no lifer.

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Pentru ca este cea mai puternica mafie.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Waruri, killuri, droguri si materiale.

• Cum puteti ajuta factiunea : Prin lucru in echipa .

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu

• In ce interval orar jucati : Cand imi permite timpul , sunt online .

• Nick-uri anterioare : cosm1n (2008)

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Red. s-a nascut in cartierul Vinewood intr-o familie moderna. Tatal sau era agent F.B.I iar mama lui era medic. Tatal sau a vrut ca el sa urmeze aceeasi meserie, dar mama lui nu era deacord fiind aceasta meserie era una foarte periculoasa. Intr`un final Red. a ajuns agent F.B.I. In timpul unei misiuni tatal sau a fost omorat de un gangster. Acesta facea parte din Grove Street. Ea a auzit ca Grove Street sunt rivali cu The Mafia si a decis sa se alature Mafiei Germane.

Informatii din viata reala :

• Nume: Andrei-Cosmin

• Varsta reala: 21

• Oras : Bucuresti

Link to comment
Share on other sites

• Nick :Actimel

• Level :12

• Poza cu stats :

• Factiunile + rank-urile precedente : San Fierro Rife (1),The Triads(2),Da Nang Boys(1) ?Numerele din paranteaza arata rangul

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti :Da Nang Boys..pai sincer nu prea imi place plus ca era nasol nu puteai umbla cu bani la tine ca daca mureai tii lua ...plus ca e gang

• Link catre demisie : http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408520&st=275

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii :Deoarece dupa parerea mea este cea mai puternica factiune de pe Server si mi-as dori sa fac parte din ea

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Traficul de arme droguri

• Cum puteti ajuta factiunea :Cu tot ce mi se cere...daca pot ajut cu totul

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? :Nu

• In ce interval orar jucati :De obicei seara

• Nick-uri anterioare :-

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Actimel s-a nascut in orasul numit Los Santos.Inca de mic el avea niste prieteni care erau mici "mafioti" furau masini , vindei marijuana.Odata a mers cu 2 tovarasi de-ai lui sa fure masina unui mare mafiot din Triade ... iar cand au intrat acolo au fost prinsi de liderul Tridelor...dar Actimel atunci a ramas socat liderul era chiar tatal sau despre care nici macar nu stia cu ce se ocupa.In clipa aceea cei 2 tovarasi ai lui au fost lichidati iar din aceea clipa Actimel a devenit mana drepta a tatalui sau memru Triads.A mers cat a mers dar dupa un timp acesta sa certat cu tatal sau si a plecat din Triade...s-a intors acasa unde a revenit la vechiurile obiceiuri furturi trafic...cu aceasta ocazie el a experimentat 2 ganguri San Firro Rifa si Da Nang Boys.Acum a luat hotararea sa intre in Mafie si sa se razbune pe Triads si sa distruga Mafia Chinezeasca

Informatii din viata reala :

• Nume : Sebastian

• Varsta reala: 16

• Oras : Suceava

Link to comment
Share on other sites

• Nick : Juan

• Level : 26

• Poza cu stats : jkxsn.png

• Factiunile + rank-urile precedente : Scoala (rank 6) , UST (rank 5) , PD (rank 2)

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Departamentul de politie, nu mi-a convenit noua politica

• Link catre demisie : http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408471&view=findpost&p=6140103

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Imi e dor de casa...

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : War-uri, arme, droguri, teroare

• Cum puteti ajuta factiunea : Implicandu-ma

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu

• In ce interval orar jucati : Nu am un orar fix

• Nick-uri anterioare : JuaniTo

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Juan s-a nascut in Los Santos, intr-o cabana de pe plaja de la marginea orasului. El a trait acolo impreuna cu familia pana la varsta de 18 ani. Pasiunea sa a fost inca de mic pescuitul, asta datorita faptului ca marea i-a fost aproape. La varsta de 18 ani, Juan si-a luat un job pentru a face bani, si anume cel de mecanic. La inceput, a reusit sa-si stranga pentru a supravietui, insa tot cei mai multi bani i-a facut din vanzarea pestilor. Job-ul de mecanic s-a dovedit a fi nefolositor in acele vremuri, asa ca Juan a renuntat si s-a angajat ca instructor. Aici si-a petrecut o buna perioada, reusind sa stranga destui bani. A ramas fidel meseriei iar mai tarziu a fost promovat ca si conducator al instructorilor. Din cauza unor probleme personale, Juan nu a reusit sa ramana la conducere si a fost inlaturat. Si-a incercat norocul in politie, dar dupa un timp a trebuit sa renunte din cauza acelorasi probleme. Juan a trecut printr-o perioada grea, doar datorita prietenilor a ramas tare si a continuat sa mearga inainte. Scapand de probleme, Juan a trecut din nou de partea mecaniciilor, de aceasta data cu acte in regula. In paralel, Juan mai practica si meseria de hot de masini, ceea ce il fascina. Dupa ce a realizat ceva si printre mecanici, ajungand si sublider si mecanicul lunii, Juan a revenit in politie. La inceput i-a fost bine, dar odata cu schimbarea a trei lideri ai departamentului, nu a mai putut sta, simtea ca isi face treaba degeaba. S-a hotarat sa renunte la meseria de politist si sa revina la cea de hot de masini. Juan intentiona sa se alature asasinilor platiti si isi depusese CV-ul acolo, insa mergand linistit pe strada, a fost atacat de mebrii unei grupari de gangsteri care nu sunt deloc prieteni mafiotilor. De aceea Juan isi doreste sa devina mafiot si alaturi de ceilalti mafioti sa instaureze din nou teroarea in cele 3 orase.

Informatii din viata reala :

• Nume: Ionut

• Varsta reala: 21

• Oras : Alexandria

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

• Nick :Bing@

• Level :10

• Poza cu stats :http://imageshack.us/photo/my-images/15/samp016zwx.png/

• Factiunile + rank-urile precedente :Consilier 1 medici 3 ballas 1 ust 1

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti :Pai nu prea imi placea

• Link catre demisie :

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii :II super tare si ii tare sa fi mafiot

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune :Traficu de droguri si arme

• Cum puteti ajuta factiunea :Pai ma pot duce cu mafia sa omoram rivali

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? :nu

• In ce interval orar jucati :4 pana la 10 ore

• Nick-uri anterioare :-

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) :Bing@ s-a nascut intr-o familie bogata. Parintii ei erau Politisti. Ea a copilarit intr-un oras mare numit Los Santos. Inca de mic vroia sa faca parte din The Mafia . La varsta de 7 ani acesta isi dorea, ca la 10 ani sa poata intra in Mafie, dar parintii ei facand parde din politie, nu i-a permis ca sa faca asa ceva, ei isi doreau ca fiica lor sa le calce pe urme. Asa ca la insistenta parintilor, ea a intrat in Politie. A lucrat si ea foarte mult timp pentru department, pana a ajuns la Gradul Lieutenant.

Intr-o zi, pe cand Bing@ avea 25 de ani parintii ei au fost ucisi de un membru The Triads, a mai ramas in politie pentru a cerceta moartea lor si a jurat ca se va razbuna pe The Triads. Asa ca dupa 2 ani, ea si-a dat demisa din politie, si a depus cv-ul Mafiei. Dupa ce a intrat in Mafie si a omorat nenumarati adversari si-a facut dor de vremurile cand era in departament, dar dupa ce a iesit din mafie si-a dat seama ca departamentul nu mai este ce era o data si ca a facut o mare greseala ca a demis din TheMafia. Acum el a depus o aplicatie factiunii sale de suflet

Informatii din viata reala :

• Nume:Saitos Alex Cristian

• Varsta reala:15 ani

• Oras : Hunedoara

Link to comment
Share on other sites

Nick : InkAndrei

• Level :25

• Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/100/samp216v.png/

• Factiunile + rank-urile precedente : BAllas 3 , FBI 2 ,UST 1 , Triads 1 , PD 1 ,TheMafia 4 , NG 2 , SFR 1

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Vroiam sa intru in alta factiune

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : ESte cea mai buna mafie si bine organizata de catre lideri

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Trafic de arme , droguri , kill rivali etc

• Cum puteti ajuta factiunea : cu activitate si kill rivali

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu

• In ce interval orar jucati : 11:00-23:00

• Nick-uri anterioare : DonDiNu

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Numele meu este InkAndreI si m-am nascut in orasul LosSantos.La varsta de 18 ani am inceput sa imi caut un loc de munca .Primul meu job a fost ca Taximetrist .Vazand ca nu prea ma descurcam cu jobul de Taximetrist am inceput sa caut alt job.A trecut o saptamana si tot nu am gasit nici un job si m-am apucat de furat Masini.Nu avand nici o familie am decis sa ma alatur unor gangsteri pe nume Ballas pentru a avea mai multa protectie. In Gangul Ballas am stat in jur de o luna unde am avut Rank 3.Dupa ce am parasit gangul Ballas am decis sa intru in FBI pentru a oprii traficul de droguri , si am avut rank 2.Urmatoarea factiune a fost UST unde ma acupam cu organizarea unor curse de masini si motoare.Dupa ce am parasit factiunea UST m-am dus in Armata unde am avut rank 2 si am arestat multi infractori si am facut controale vamale.Dupa NG am intrat in PD unde am stat doar 3 zile deoarece am facut o greseala.Dupa ce am fost demis din PD am Intrat in SFR si am stat 2 sapt si ceva.Dupa ce am iesit din SFR am intrat in TheMafia unde am facut multe war`uri , multe crime si am avut rank 4.Aici in TheMafia m-am simtit cel mai bine si impreuna cu factiunea am castigat titlul de Cea mai Puternica Mafie.Dupa ce am iesit din TheMafia am intrat iara in FBI unde am stat 3 sapt si am avut tot rank 2.Dupa Agentia FBI am hotarat intru iara in TheMafia.

Informatii din viata reala :

• Nume: Dinu Andrei

• Varsta reala: 19

• Oras : Lupeni jud HD

Link to comment
Share on other sites

• Nick :Alex_Cristea

• Level :20

• Poza cu stats : http://i.imgur.com/hVydV.png

• Factiunile + rank-urile precedente :Ballas,SFR,

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti :-

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii :este cea mai buna mafie

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune :arme si droguri

• Cum puteti ajuta factiunea : kill-uri,arme

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? :nu

• In ce interval orar jucati :15:00-22:00

• Nick-uri anterioare :-

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) :Alex_Cristea un baiat,adus pe lume la spitalul San Fierro,crescut de o familie modesta.La varsta de 6 ani,se inscrie la o scoala din cartier,pentru a putea invata ceva,la scoala nu era cine stie ce dar invata cat de cat bine,Dupa ceva timp,ajunge sa lucreze ca mecanic,intr-un service din apropiere,unde nu castiga prea multi bani,dar de ajuns pentru a strange o suma de bani,pentru a putea sa dea de carnet.Reuseste sa ia carnetul,cu care,dupa un timp se angajeaza ca taximetrist.Vazand ca se descurca destul de bine.Face o cerere de Permis De Port Arma,se descurca foarte bine la manuirea armei,asa ca a decis sa faca o cere la The Mafia..Acum Asteapta ca liderul sa raspunda

Informatii din viata reala :

• Nume:Cristea Alexandru

• Varsta reala:17

• Oras : Bacau

Link to comment
Share on other sites

• Nick : StefaNN

• Level :10

• Poza cu stats : My stats

• Factiunile + rank-urile precedente : F.B.I-1,Mafia-1

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti :Am vrut sa incerc altceva

• Link catre demisie :

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Este o factiune bine organizata cu membrii si lideri capabili.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune :Killuri,waruri,mats,drugs etc.

• Cum puteti ajuta factiunea : Prin activtatea mea

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? :nu

• In ce interval orar jucati : nu am un interval exact

• Nick-uri anterioare : Panait. si Costyn90

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : StefaNN sa nascut in urma cu 14 la periferia orasului Los Santos.Familia lui nu era nici bogata nici saraca,dar se iubeau si asta ii tinea in viata.Tatal lui lucra in constructii,iar mama lui era vanzatoare la un minimarket.

Acesta isi iubea tatal nespus de mult si ii placeau foarte mult filmele cu Mafia Rusa.Intro zi cand venea de la scoala impreuna cu parintii sai dintr`o data sau auzit doua focuri de arma,iar parintii lui au cazut la pamant.Acesta a realizat ka urma sa traga si in el si a fugit imediat.

Trecu`se o luna de la moartea parintilor lui,iar StefaNN se schimbase.Acesta a decis sa afle cine ia omorat parintii si a inceput sa investigheze.A aflat ca si in orasul lui existau doua aliante.A aflat ca cei doi membri The Triads iau ucis parintii,si atunci a alfat de The Mafia.

Niste mafioti rusii stabiliti in Las Venturas care erau dusmanul de moarte al Triadelor. A depus un CV la Mafia,iar acum asteapta raspunsul liderului.

Informatii din viata reala :

• Nume: Panait Costin

• Varsta reala:14

• Oras : Ploiesti

Link to comment
Share on other sites

• Nick : Madalyn

• Level :20

• Poza cu stats : My stats !

• Factiunile + rank-urile precedente : Ballas(4), F.B.I(3),UST(2),Scoala(1),Consilieri(1),Triade(1),The Mafia(2),Armata(1),S.F.R.(2) .

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Am vrut sa ma alaturi undei mafii !

• Link catre demisie : ---

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Mi se pare una din cele mai bine organizate mafii .

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Killuri , Mats , Drugs , Waruri .

• Cum puteti ajuta factiunea : La killuri , waruri , drugs etc .

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : NU

• In ce interval orar jucati : Nu am un interval exact .

• Nick-uri anterioare : ---

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Madalyn s`a nascut acum cativa ani in orasul care nu doarme niciodata : Las Venturas . Mama lui era chelnerita la unul dintre cele mai recunoscute baruri din oras . Tatal lui era unul dintre cei mai mari contrabandisti de arme si droguri din statul San Andreas . De mic copil era obisnuit cu armele si drogurile , asa ca la o varsta foarte frageda s`a alaturat mexicanilor din SFR . Dupa o lunga perioada de timp a decis sa se alature Mafiei din LV . Aici a petrecut ceva timp alaturi de prieteni dar a demisionat si s`a alaturat Armatei . A decis dupa ceva timp ca nu`i place sa fie Soldat asa ca s`a alaturat mecanicilor din UST . Aici a invatat tot ce trebuia pentru despre masini . A demisonat si s`a alaturat Scolii de instructori pentru a face ceva bani . Dupa scoala a urmat sa intre`n Ballas unde a detinut cel mai mare rank , 4 . Dupa Ballas a urmat sa intre`n Triade une a demisonat si s`a alaturat FBI`ului . Dupa o perioada de timp a demisonat si a dorit sa se alature Mafiei sa termine ce a inceput la inceputul carierei lui de Mafiot !

Informatii din viata reala :

• Nume: Costache Madalin

• Varsta reala: 14

• Oras : Ploiesti

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

• Nick : Embra

• Level : 15

• Poza cu stats : http://postimage.org/image/haavsggwb/

• Factiunile + rank-urile precedente : SFR Rank 2,NG rank 1The Mafia rank 1 ,Ballas rank 3, FBI rank 1

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : FBI pur si simplu m-am saturat.

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Este bine organizata,si are membrii capabili.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : arme, droguri,waruri,killuri

• Cum puteti ajuta factiunea : Ajut membri si toata factiunea and just i like that.

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : nu

• In ce interval orar jucati : 08-14 16-22

• Nick-uri anterioare :-

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Embra sa nascut in urma cu 14 ani in apropierea Los Santosului.El traia intr-o familie nici saraca dar nici bogata,avea strictul necesar.Isi iubea foarte mult parintii dar era foarte atasat de tatal sau.Ii placeau filmele cu impuscaturi si cu mafiile.

Intr-o zi cand venea cu tatal sau de la pescuit sa auzit un foc de arma iar tatal lui a cazut la pamant.Embra a fugit cat il tineau picioarele.Cand mama lui a aflat de cele intamplate sa sinucis.

Iata trecu-se un an de la moartea parintiilor lui si Embra inca era afectat,a decis sa inceapa investigatiile pentru a afla cine ia ucis tatal.Dupa saptamanii de investigatii a aflat ca un membru al mafieii The Triads ia ucis tatal.Atunci el a aflat de The Mafia.Niste mafiotii care nu aveau friica si care erau dusmanul de moarte al Triadelor.

El a depus un CV la The Mafia,iar acum asteapta raspunsul liderilor.

Informatii din viata reala :

• Nume: Stefan

• Varsta reala: 14

• Oras : Ploiesti

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

• Nick : ZooPy

• Level : fac 8

• Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/36/samp051fj.png/

• Factiunile + rank-urile precedente : Politicieni rank2 ; Paramedici rank 1

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Paramedici. Nu era activitate

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Este foarte buna.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Trafic de arme , mats si droguri , Crime , batai

• Cum puteti ajuta factiunea : Sunt un bun tragator

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu

• In ce interval orar jucati : Depinde . Jocdestul de mult

• Nick-uri anterioare : -

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) :

ZooPy este un tanar abea iesit din scoala . A implinit recent varsta de 18 ani si a dat de permis . Prima lui oportunitate a fost sa se face medic . Zis si facut . Doar ca nu se dedica meseriei. Parinti lui ZooPy au decis sa il paraseasca deoarece incepuse sa se ocupe de mic cu furt , talharii si trafic de arme albe. Acum el locuieste intr-o rulota parasita la periferia orasului asteptand scaparea, si anume invitatia intr-o banda.

Informatii din viata reala:

-Varsta reala: 17

-Sexul: masc

-Orasul in care locuiti (in realitate): Campina

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...