Jump to content
lego_kid

Aplicatii Ballas

Recommended Posts

- Nick: iLeGaL

- Factiuni precedente: UST, Mafia, SFR, PD, Mafia, LSV, FBI,DNB,

- Job curent: Arms Dealer

- Level: 24

- Sex(masculin/feminin): M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Cunosc majoritatea membrilor si e cel mai bun gang.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: War-uri, kill-uri, drugs, arme etc

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) -

- Intervalul orar in care jucati: Vara 4h+, in timpul scolii voi juca dimineata si seara

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) b8gyn.png

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Numele meu este iLeGaL, m-am nascut in Los Santos, fiind pasionat de curse, drift-uri, masini prima mea factiune a fost Underground Street Tuning unde am petrecut 3 saptamani si mi-a placut foarte mult, am iesit pentru a intra in Mafia unde am facut multe crime si am avut multe probleme cu politia, am iesit pentru a intra intr-un gang si am intrat in SFR unde ne bateam in fiecare zi cu grove, am intrat in PD pentru a ajuta lumea dar nu mi-a placut si am iesit, am reintrat in Mafia pentru a ridica factiunea si am iesit din cauza colegilor incepatori care toata ziua faceau mats, stateau afk si nu veneau niciodata la war-uri, niciodata nu ajutau factiunea, am intrat in gang-ul Los Santos Vagos unde mi-a placut si m-am distrat foarte mult, am iesit pentru a lua o pauza de samp, cand am revenit am intrat in DNB unde aproape am castigat titlul de cel mai bun gang, am iesit pentru ca numai aveam timp de samp.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: C. Mihai

- Varsta: 15

- Orasul in care locuiti: Tulcea

- Sex (masculin/feminin): M

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Nick: Skanee

- Factiuni precedente: Medici

- Job curent: Detectiv

- Level:6

- Sex(masculin/feminin):Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:Multi prieteni plus dorul de kill.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:kill arme droguri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): Warn (afk)

- Intervalul orar in care jucati:10-18 21-4

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8):http://imageshack.us/f/27/samp015nd.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu :

Intr-o noapte ploioasa de 20 Ianuarie 1996 , in una dintre camerele mizerabile ale spitalului din Red County , a luat nastere un nou copil , Mihai , poreclit mai tarziu Skanee pentru crimele sangeroase pe care le va face. Fiind mezinul modestei familii Harper era considerat un blestem deoarece parintii de abia puteau sa se intretina pe ei,dar pe cei 4 copii. John Harper,tatal lui Skaneee ra un betiv si un scandalagiu notoriu in cartierul acela. Candva o minte sclipitoare in liceu,visele sale au fost naruite de moartea tatalui sau. Judith Harper,mama sa,lucra la o firma de taxiruri,venitul sau fiind teoretic singurul din familie . Dar,tangentele lui John cu cei din TheTriads deveneau din ce in mai stranse. Tatal era implicat in afaceri de arme si de droguri si datoriile sale la cei din TheTrdiads deveneau din ce in ce mai mari. In ciuda aparentelor,Skaneee ra diferit,dus cu greu la scoala,era un elev eminent,continuandu-si studiile pana in clasa a 11-a,luand examenul de admitere cu nota 9,79. De mic i-a placut sa vindece oamenii,asa ca sa inrolat in cunoscuta factiunea Smurd sub conducerea lui Sorin_nache.A stat ceva timp aici,facandu-si prieteni si fiind respectat. Dupa ce si-a facut treaba mai mult decat perfect in Smurd acesta a decis sa renunte. Intr-o dupa-amiaza,telefonul ii suna si vocea cutremurata a fratelui sau zice "Parintii nostri au fost ucisi " De atunci,Skanee devine din ce in ce mai trist si facand investigatii afla ca membrii factiunii TheTriads au facut asta deoarece datoriile crescusera foarte mult. Skanee,inainte un om linistit,datorita temperamentului lui vulcanic de acum doreste sa isi razbune parintii

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Dragos Mihai

- Varsta:16

- Orasul in care locuiti: Tulcea

- Sex (masculin/feminin):Masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Nick:SkateRZ

- Factiuni precedente:Smurd,NG,Ballas,Scoala,Triads,FBI,Sfr

- Job curent: -

- Level: 26

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Gang unit si puternic,cu membri exceptionali

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Kill,traficul de arme si de droguri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) : Ban 7 zile pentru 3 warn-uri

- Intervalul orar in care jucati: Dimineata si seara : 10:00 -13:00 ,17:00-22:00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): /stats

- Poza cu /weaponskills : -

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : SkateRZ s-a nascut la spitalul All Saints din Los Santos.De mic a fost invatat de tatal sau sa se apere de lumea rea ce il inconjura.Intr-o zi familia ii este atacata de membri grove street deoarece tatal lui SkateRZ a refuzat sa plateasca taxa de protectie.SkateRZ a jurat ca se va razbuna si isi doreste sa intre in ballas,un rival puternic al gangului grove street.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Anghel Dragos

- Varsta: 16 ani

- Orasul in care locuiti: Bucuresti

- Sex (masculin/feminin):Masculin

Link to comment
Share on other sites

Nick: Radu

- Factiuni precedente: The Mafia (3) San Fiero Riffa (2)

- Job curent: None

- Level: 17

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: O factiune foarte bine organizata cu membri foarte buni si un lider pe masura

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Warruri/ killuri materiale droguri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): -

- Intervalul orar in care jucati: 09:00 - 00:00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): H60JV.jpg

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Radu a vazut prima data lumina zilei in urma cu 18 ani in orasul Las Venturas.

Avand in vedere universul biconcav a fost foarte dificil familiei datorita faptului ca situatia materiala nu a fost deloc favorabila.

Atunci Radu a meditat de facut cel mai bine pentru familie sa ajute sa o intretina, a luat hotararea nu tocmai ce-a mai buna si a fost hot de masini. L-a inceput lucrurile mers bine crescand in procentuajul in jur de 98% , pana intr-un moment cand politia i-a luat urma si l-a filat saptamani bune pentru a strange probe consistente la dosar.

SpecialGold se intoarce dupa 3 ani din jail, acolo mediteaza ce sa faca in continuare. Ajuns in libertate a mers in The Mafia unde a fost membru lunii, dupa aceea a hotarat sa mearga in San Fiero Riffa. Marea majoritatea timpului a fost ok, pana ce au intrat membrii incapabili si nematurizati. A luat hotararea sa plece si aplice la un gang cu renume, acela fiind Ballas.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Radu

- Varsta: 18

- Orasul in care locuiti: Bistrita

- Sex (masculin/feminin):Masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Nick: sTy

- Factiuni precedente: Consilier

- Job curent: Detectiv.

- Level: 6

- Sex: Masculin.

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Inainte de wipe , am fost in acest Gang , mi-a plauct la nebunie , as vrea sa reincep acele amintiri.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Ballas se ocupa cu Traficul de Arme , Droguri , Materiale !

- Antecedente: -

- Intervalul orar in care jucati: Dimineata: 3-4 ore || Dupa Amiaza si seara undeva la 5-6 ore

- Poza cu stats: http://img267.imageshack.us/img267/4444/samp000jyk.png

- Biografie:

sTy era un pusti care traia intr-o familie saraca din Los Santos . Tatal sau se ocupa cu vanzarea armelor de la un magazin din Los Santos. sTy a fost invatat de mic sa traga cu arma de catre tatal sau . Mama sa lucra la un market din orasul Los Santos. sTy era un copil nazdravan si nu prea asculta de parinitii sai , la scoala nu prea invata . In cartierul in care locuiau sTy avea niste prieteni , ai caror tati erau membri Ballas ... ei isi doreau sa ajunga ca tatii lor membri Ballas , ei m-au convins si pe mine sa intru in acest gang cand voi creste.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Daniel A.

- Varsta: 15

- Orasul in care locuiti: Targul Neamt

- Sex: Masculin.

# Inca nu am primit uninvite de la Robert , dar sper sa intre in cel mai scurt timp posibil !

## Am primit /uninvite !

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Nick: sTy

- Factiuni precedente: Consilier

- Job curent: Detectiv.

- Level: 6

- Sex: Masculin.

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Inainte de wipe , am fost in acest Gang , mi-a plauct la nebunie , as vrea sa reincep acele amintiri.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Ballas se ocupa cu Traficul de Arme , Droguri , Materiale !

- Antecedente: -

- Intervalul orar in care jucati: Dimineata: 3-4 ore || Dupa Amiaza si seara undeva la 5-6 ore

- Poza cu stats: http://img267.imageshack.us/img267/4444/samp000jyk.png

- Biografie:

sTy era un pusti care traia intr-o familie saraca din Los Santos . Tatal sau se ocupa cu vanzarea armelor de la un magazin din Los Santos. sTy a fost invatat de mic sa traga cu arma de catre tatal sau . Mama sa lucra la un market din orasul Los Santos. sTy era un copil nazdravan si nu prea asculta de parinitii sai , la scoala nu prea invata . In cartierul in care locuiau sTy avea niste prieteni , ai caror tati erau membri Ballas ... ei isi doreau sa ajunga ca tatii lor membri Ballas , ei m-au convins si pe mine sa intru in acest gang cand voi creste.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Daniel A.

- Varsta: 15

- Orasul in care locuiti: Targul Neamt

- Sex: Masculin.

# Inca nu am primit uninvite de la Robert , dar sper sa intre in cel mai scurt timp posibil !

## Am primit /uninvite !

Retrag !

Link to comment
Share on other sites

- Nick: daMeLo

- Factiuni precedente: consilieri,smurd,bikers,mafia

- Job curent: none

- Level: 8

- Sex(masculin/feminin): masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: e cel mai puternic gang si de cand aveam level 4 am vrut sa intru in el

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: trafic droguri/arme,war,kill

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv)-

- Intervalul orar in care jucati:11:00-22:00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) 2Ha9P.png

- Poza cu /weaponskills :-

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu : daMeLo sa nascut in Los Santos intr-o familie iubitoare si credincioasa.Lui daMeLo ii placea sa traga cu arma inca de la 5 ani.Nu tragea prea bine dar mama si tatal lui il incurajau.Cand a implinit 10 ani daMeLo sa lasat de scoala, deoarece a vrut sa ajunga un mare tragator cu arma.era destul de bun, tatal sau zicea ca e talent inascut.La 19 ani daMeLo a inceput sa traga ca un adevarat maestru.intr-o zi cand venea de la antrenament a gasit un vagos si un grove care i-au rapit parintii.Neavand nicio arma la el a fugit.Lui daMeLo ii venea sa planga.El sa dus la JustinPA si ia cerut sa-l accepte in ballas pentru ca vagosii si grovi sunt rivali cu ballasi.Acum doar JustinPA va decide daca parintii lui vor trai.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Luchian Paul

- Varsta: 14 ani

- Orasul in care locuiti: targu neamt

- Sex (masculin/feminin): masculin

am aici link catre demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408406&st=450

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Nick:babycu

- Factiuni precedente:-

- Job curent:nu am

- Level:6

- Sex(masculin/feminin):masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:sa omor rivalii :))

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:kill

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): warn

- Intervalul orar in care jucati:7-22

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8)

- Poza cu /weaponskills :-

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu :

"Ma numesc xyz si m-am nascut in Los Santos.Parintii mei au fost niste oameni saraci,iar din aceasta cauza a trebuit sa...."

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Florin catalin

- Varsta:15

- Orasul in care locuiti:Constanta

- Sex (masculin/feminin):masculin (am mai scris odata :)) )

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Nick:SkateRZ

- Factiuni precedente:Smurd,NG,Ballas,Scoala,Triads,FBI,Sfr

- Job curent: -

- Level: 26

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Gang unit si puternic,cu membri exceptionali

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Kill,traficul de arme si de droguri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) : Ban 7 zile pentru 3 warn-uri

- Intervalul orar in care jucati: Dimineata si seara : 10:00 -13:00 ,17:00-22:00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): lsONq.png

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : SkateRZ s-a nascut la spitalul All Saints din Los Santos.De mic a fost invatat de tatal sau sa se apere de lumea rea ce il inconjura.Intr-o zi familia ii este atacata de membri grove street deoarece tatal lui SkateRZ a refuzat sa plateasca taxa de protectie.SkateRZ a jurat ca se va razbuna si isi doreste sa intre in ballas,un rival puternic al gangului grove street.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Anghel Dragos

- Varsta: 16 ani

- Orasul in care locuiti: Bucuresti

- Sex (masculin/feminin):Masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Nick:Puffy

- Factiuni precedente:-

- Job curent:Detectiv

- Level:6

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:In primul rand ma inteleg bine cu toti din ballas iar in al doilea rand e cel mai bun gang

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:se ocupa cu killareala rivalilor

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv):-

- Intervalul orar in care jucati:5-6 ore + posibil si mai mult depinde de circumstante

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): TiBaN.jpg

- Biografie (minim 100 cuvinte): Puffy sa nascut in Los Santos, avand niste parinti mai nebunatici sa ales cu un nume mai ciudat.El a copilarit in orasul respectiv 10 ani la rand dupa care sa mutat in Las Venturas.Peste un an mama lui da divort de tatal sau crezand ca este inselata iar Puffy ramane cu tatal sau.Dupa 2 luni de la divort tatal sau hotaraste ca Puffy este prea mic pentru a sta nesupraveghiat asa ca angajeaza o bona pentru ca el sa poata lucra in liniste.Dupa 3 luni cu o bona, Puffy, este prins de tatal sau intretinand relatii sexuale chiar cu bona sa si imediat dupa asta bona este concediata iar tatal lui hotaraste ca are ce ii trebuie pentru a se descurca si singur.5 ani mai tarziu tatal sau in varsta de 55 de ani este arestat si incarcerat pentru 25 de ani iar dupa un an de inchisoara tatal sau moare lasandul pe Puffy singur singurel si totusi asta nu la oprit pe puffy el dorea sa afle de ce a fost arestat tatal sau de aceea isi ia jobul de detectiv si in cateva saptamani capata skill 5 ceea ce era destul pentru a afla ce sa intamplat.Dupa o luna de cautari el afla ca Tatal sau a fost tradat de niste membri din triads carora le vindea arme dar in unele momente justitia nu este suficienta asa ca intr-o seara sia cumparat 2 deagle si sa dus sa ii omoare pe respectivii tradatori dar a fost capturat de alianta triadelor(grove,lsv,dnb).Dupa doar o saptamana de racoare izbucneste un razboi prin imprejurul unde Puffy era captiv iar peste o ora se opresc focurile de arma si toti prizonierii care erau membrii din alianta ballas inclusiv el au fost eliberati de Ballas.Peste cateva luni a obtinut o legatura stransa cu unii membrii din Ballas iar la varsta de 21 de ani se gandeste ca ar trebui sa isi aleaga partea, avand niste tovarasi in ballas Puffy aplica la cel mai tare gang si anume Ballas.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Sebi

- Varsta: 17 ani

- Orasul in care locuiti:Iasi

- Sex (masculin/feminin):Masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Nick:bortos

- Factiuni precedente:The Triads

- Job curent:None

- Level:9

- Sex(masculin/feminin):Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:Fiindca este unit,imi place si membri capabili

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:War,mats,kill,droguri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv):ban pt deranjare event

- Intervalul orar in care jucati:de dimineata pana seara aproape

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8):

View post on imgur.com

- Poza cu /weaponskills :-

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Bortos s-a nascut in orasul Los Santos,el avea 16 ani si familia lui era foarte saraca.Bortos avea o mama si un tata foarte respectuosi si o sora.Intr-o zi obisnuita bortos a gasit un loc de munca Camionagiu.El incepea dimineata si termina seara pe la 20:00.Cand ajungea acasa familia il astepta la masa.Urmatoarea zi chiar de dimineata,bortos se trezise si cand sa ii spuna familiei ca pleaca la munca sora lui a venit grabita sa ii spuna ca parinti lui au fost omorati.Bortos a renuntat la job,si a sunat politia.Politia dupa cateva ore de anchetat a vazut ca este mâna mafiotilor Grove Street.Bortos s-a dus cu sora lui in orasul San Fierro pentru a ii gasi o casa.Dupa cateva minute a gasit o casa,ia dat niste bani de mancare si de intretinere si i-a spus ca o sa se bage in gang-ul Ballas pentru razbunare si respect.Sora lui si-a luat larevedere si i-a mai zis sa aiba grija.Urmatoarea zi bortos a aplicat la gang.El spera sa fie acceptat pentru razbunarea parintilor lui si pentru respect.Sfarsit !

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Adrian George

- Varsta:16

- Orasul in care locuiti:Bucuresti

- Sex (masculin/feminin):Masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick:[blackAnGeeLL]

- Factiuni precedente: ng,fbi,ballas,scoala

- Job curent:Detectiv

- Level:21

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:este un gang de treaba cu membri de treaba activi cu un lider de treaba activ .. perfect

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:se ocupa cu materiale cu droguri chesti ilegale si omorarea rivalilor

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): warn.. pentru limbaj

- Intervalul orar in care jucati: 15 16 ore nu am un interval .. orar e vacanta app incontinu :D

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://imageshack.us/photo/my-images/814/samp079wm.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte): [blackAnGeeLL] s-a nascut intr-o familie saraca din cartierul Idlewood, Los Santos. El locuia cu parintii si fratele sau mai mare intr-o locuinta modesta si inchiriata din acest cartier. El a avut o copilarie mai grea, deoarece la varsta de 9 ani parintii i-au murit intr-un accident de masina si a ramas in grija fratelui sau mai mare care se ocupa mai mult cu traficul de droguri si cu prostituatele si avea grija prea putin de [blackAnGeeLL]. Acolo, in cartierul Idlewood care era controlat de puternicul gang Ballas, [blackAnGeeLL] isi facu mai multi prieteni, dintre care unul era chiar un gangster autentic. Cu toate astea, la varsta de 19 ani, hotarat sa castige un ban cinstit, [blackAnGeeLL] isi depune CV-ul la Taxi Company din Los Santos unde este acceptat cu succes, Dupa cateva luni de munca obositoare ca taximetrist, da la medicina si peste 4 ani devine cu succes medic la spitalul din Los Santos. Furios ca cei din Ballas le luasera casa din cauza unor datorii neplatite, [blackAnGeeLL] isi da demisia din Medics si timp de cateva luni se antreneaza cu fratele sau pe Chiliad urmand ca dupa asta sa se alature celor din Da Nang Boys. Dupa vreo luna, dandu-si seama ca a facut o greseala mare, [blackAnGeeLL] se duce in San Fierro Rifa unde invata cu adevarat ce e viata de gangster. Dupa un timp, scarbit de mizeriile acestui stil de viata, trece prin Academia de Politie si dupa scurt timp devine ofiter la Police Department din Los Santos. Cu multa truda reusi sa-si cumpere o casa noua tot pe langa cartierul Idlewood. Intr-o zi, intorcandu-se acasa, auzi multe impuscaturi si gasi casa in flacari. O masina plina cu DNB trecu prin spatele casei si in ea era si fratele sau. A fost ca un soc pentru [blackAnGeeLL] mai ales cand isi gasi iubita intr-o balta de sange in mijlocul casei. Dandu-si imediat demisia din PD, hotari sa se alatura celor din Ballas si sa lase trecutul la o parte pentru a se razbuna pe cei din DNB si mai ales pe fratele sau pentru suferintele pe care i le-au adus.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:[blackAnGeeLL]

- Varsta: 17

- Orasul in care locuiti:TM

- Sex (masculin/feminin):Masculin

Link to comment
Share on other sites

Nick: Cristiano17

- Factiuni precedente:- DNB , NG , Mafia , SFR , Pd , Triade

- Job curent: -

- Level: 10

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: O factiune foarte bine organizata cu membri foarte buni !.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Warruri/ killuri materiale droguri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv)- nici ban si warn

- Intervalul orar in care jucati: dimineata si seara

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): click

- Poza cu /weaponskills :-

- Biografie (minim 100 cuvinte) - :

Ca sa incep cu inceputu o sa incep de la inceput la ziua aia de toamna in care m-am nascut 4 septembrie o femeie intr-un spital pe un pat rugandu-se impreuna cu tata sa ma nasc baiat dupa multe clipe de durere si suferinta in sfarsit mama mea da nastere la o fiin?? tata incepe sa planga sigur ceva sa intamplat micutzul Cristi. e pe cale sa moara asfixiat are cordonul in jurul gatului,nu respira,e blocat, frumoasa nastere se pare ca s-a complicat prinii proaspe?i se panicheaza si se streseaza .Doctorii incearca sal salveze,si-l salveaza nasterea sa terminat cu succes in sfarsit acum tata poate sa-si ia fiul in bra?e fericit Am crescut la fel ca ceilal?i nimic deosebit cu pretenarii pe strada de la apus la rasarit imi aduc aminte si acum de parca ar fi fost ieri cand ne adunam vreo 8 si ascultam Mafia in cartier .Noi...ne credeam cei mai smenari din Los Santos cand fumam pe ascuns si furam din 24/7 gume timpul parca zbura, Doar o gasca de pustani fara bani si ho?i . Puteam sa jur ca mi-a? da via?a pentru fra?ii mei si eram absolut sigur ca a?a gandesc si ei dar e doar o impresie. Totu s-a sfarsit exact acolo unde a inceput, Orasul Los Santos, strada Grove incet am devenit un pusti cuminte chiar nu mai aduceam belele, nu ma mai luam dupa ceilalti pusti sa fur pentru lovele, nu mai aveam impresii, nu ma laudam ca am spate, eram chiar la locul meu, mergeam des la teren,

Dar gata cu joaca, zambetul mi s-a stins, motivul ? mama mea s-a sinucis . AM fost mintit de toata lumea , ca mama e plecata dar eu eram constien ca nu o sa o mai vad niciodata , nu credeam in povesti stiam ce s-a intamplat “Mama a luat batuta de tata si s-a spanzurat “Nu mai era la fel, parca nu-mi mai reveneam, era din ce in ce mai rau si n-aratam deloc bine, Nu mai era ca inainte, acum mi se vede rana... Si era naspa rau ca am pierdut-o foarte devreme . Tata alerga dupa bani si statea singur de multa vreme, Asi fi vrut sa intru inapoi in rand cu pustii din cartier, dar nu se mai putea , pur si simplu nu mai era la fel... Dar in sfarsit Cristi. si-a revenit a trecut peste in sfarsit, a realizat ca-i tanar si mai are o viata de trait, Au trecut 4-5 ani de la ultima tragedie si treptat a inceput sa se bucure de copilarie, Si am fost dat la scoala, macar sa-nvat carte.Dimineata era nasoala, cand in fata nu am avut lapte De caldura n-avem parte.Ne-au taiat si de la gaze, avem credite restante.Cu ce lua tatal lui Cristi. de la munca, abia le ajungeu de rate, dar, pe langa banci si taxe, mai sunt toate celelalte. Dar tatal lui Cristi. a ajuns pe parnaie, A-mpuscat un camatar ce venise sa il taie, c-avea bani de dat la fraier, era o suma mare, n-au tinut cont ca-i legitima aparare, I-au dat ani grei inchisoare, Si omu’ meu Cristi. e fugit prin State, la casino nu prea i-a mers, acum combina de toate.

Sunt gata sa fac orice, pun mana pe gun, pe plicuri, pe volan, pe cricuri, pe lopeti, pe stickuri, Pe orice nimicuri, Si nu-s in stare nici sa mai platesc chirie, d-aia-ti scriu acuma tie,

Poate-mi trimiti tu 1000.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Andrei

- Varsta:17

- Orasul in care locuiti: Cluj

- Sex (masculin/feminin):Masculin

Link to comment
Share on other sites

Guest WeRDe

Nick: WRDv8

- Factiuni precedente: Politicienii , The Mafia

- Job curent: Arms Dealer

- Level: 10

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: O factiune foarte buna , cu membrii CAPABILI si pe langa asta BAIETI , un lider pe masura

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: mats , droguri , war , kill-uri , tot tacamul

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) un warn de la Andreea dintr-o neintelegere a ramas sa mi-l scoata si de aici atat .. nu l-a mai scos.. haha 2 warn al doilea acum cand depuneam cerere ca m-am uitat la cai:))

- Intervalul orar in care jucati: ziua cand am timp vreo minim 6 ore si noaptea

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://imgur.com/qoe2w

- Poza cu /weaponskills :-

- Biografie (minim 100 cuvinte) - :

Antonio Capi WerdeTatal lui WeRDe a de?inut diverse func?ii la Politiceni între 1932 ?i 1975, fiind pre?edinte general în perioada 1958 - 1971. A jucat un rol important în dezvoltarea acestei confedera?ii , care în timpul pre?edin?iei sale, a devenit cea mai mare uniune din Los Santos, ajungând la peste 1,5 milioane de membri.

A fost condamnat pentru mit? ?i fraud? în 1964, arestat în 1967 ?i condamnat la 13 ani de închisoare. Cu toate acestea nu a demisionat din func?ia de pre?edinte al Politicienilor decât în 1971. Demisia sa a f?cut parte dintr-o în?elegere cu pre?edintele celor 3 orase Los Santos ,Las Ventura , San Fierro , în?elegere prin care Antonio Capi Werde era scutit de pedeapsa cu închisoarea. Antonio a fost v?zut pentru ultima dat? în iulie 1975 la un restaurant din suburbiile Los Santos numit 10 bottles.

WeRDe s-a n?scut în or??elul Mulholand din statul Los Santos, p?rin?ii s?i fiind imigran?i de origine german?. Tat?l s?u, ce lucrase la primarie si dupa aceea facuse parte din Mafie, moare în 1979, pe când WRD nu avea decât ?apte ani.

În 1984 familia se mut? la Las Ventura, unde WRD va r?mâne tot restul vie?ii. La 14 ani p?r?se?te ?coala, fiind nevoit s? accepte o slujb? pentru a-?i putea între?ine familia.

Înc? de tân?r, WRD se angajeaz? în activitatea sindical? dovedind reale aptitudini în acest domeniu în contextul în care muncitorii erau foarte nemul?umi?i de salarii ?i de condi?iile de munc?. În 1989 se înscrie la Politicieni , dupa o perioada de activite in Primarie , ajunge Jurist dupa care se hotarasete sa plece pe urmele tatalui.

În 1993 se c?s?tore?te cu Josephine Maya ?i duce o via?? modest? în Las Ventura. Dupa ce a plecat din Primarie in anul 1999 se desparte de sotie , fiindca aceasta nu era de accord ca el sa intre in Mafie si sa-si urmeze Tatal. In aceasta perioada in Mafia se schimba multe , intra cativa sifonari care ne-au turnat pe mine si inca cativa membrii si am fost demisi pentru caterinca si injuraturi , defapt pentru nimic doar ca erau prieteni cu GodFatherii care ei se schimbare in ei stiu:)) si au acesti playeri au ales sa fie pupincuristi . Noi nu suportam sa dam limbutse la popou si ne-am certat cu ei pana cand s-a ajuns aici.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:N. Mihai

- Varsta: 22

- Orasul in care locuiti: Bucuresti

- Sex (masculin/feminin):Masculin

Link to comment
Share on other sites

am gresit mai sus la Nume in realitate am scris blackangel am gresit si nu mai pot da edit

Nume/prenume :[blackAnGeeLL] (asta am scris am gresit)

Nume/prenume :Mihai(asta e ok)

am gresit scuze sper sa nu fie vro problema si nu mai pot da edit ..

Link to comment
Share on other sites

- Nick: vLr

- Factiuni precedente: -

- Job curent: momentan nu am nici un job

- Level: 10

- Sex(masculin/feminin): masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: imi place actiunea , adrenalina

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: aceasta factiune impune respect pe oriunde merge

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) nu am antecedente

- Intervalul orar in care jucati: cum am si eu timp liber

- Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/809/samp000kt.png/

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Carabas Vali

- Varsta:16

- Orasul in care locuiti:Constata

- Sex (masculin/feminin):masculin

Link to comment
Share on other sites

bortos - respins (inactiv)

[blackAnGeeLL] - respins (neexperimentat, iti sugerez sa intrii intr-o factiune din alianta pentru a putea sa te observ)

Cristiano17 - respins (inactiv)

WRDv8 - respins (spalatul rufelor in public)

vLr - acceptat pentru teste

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Nick:SaKaLuX

- Factiuni precedente:mafia , triads

- Job curent:news reporter

- Level:10

- Sex(masculin/feminin):masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:imi place ft mult ballas si tot timpu are multi playeri on si asta ajuta

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: cu tot ce exista este o factiune ft buna

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv)-

- Intervalul orar in care jucati:10 - 21

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8)http://postimage.org/image/qo1imohuj/

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Benko Fery

- Varsta:11

- Orasul in care locuiti:cluj napoca

- Sex (masculin/feminin):. masculin

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...