Jump to content
lego_kid

Aplicatii Ballas

Recommended Posts

Nick:SaKaLuX

- Factiuni precedente:-

- Job curent:Trucker

- Level:6

- Sex(masculin/feminin):Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:Vreau sa ma alatur fiindca vreau sa devin ca colegii mei din ballas vreau mai multi prieteni si sami fac cunostinte

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:Eu cred ca se ocupa cu tot ce e nevoie nare lipsa la nimic si este o factiune puternica

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv)-

- Intervalul orar in care jucati:aproape tot timpul joc inafarade duminica nu joc ft mult

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8)//postimage.org/image/uxnh1b7jz/

- Poza cu /weaponskills :

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu:

SaKaLuX s-a nascut in Las Venturas si avea o familie medie financiara avea 15 ani si de mic a vrut sa mearga la munca ca sa aiba bani cand va fii mare.Primu lui job a fost :Car Jacker tot lucrand el pana la 20 ani si-a facut baiatu niste banuti .De la 20 ani in sus a inceput sa lucreze ca Trucker = Camionagiu .El nu prea avea prieteni fiindca ambitia lui de a muncii si de a avea o viata frumoasa la determinat sa nu aiba multi prieteni.Dupa inca cam 5-6 ani el sa insurat si si-a facut prieteni .De atunci acel om a fost un om serios si a ales munca nu prietenii pt viata si bani si apoi si-a gasit si prieteni si sotie.In momentul accesta el are copii are masina are apartamen si are tot ce isi doreste datorita muncii lui din copilarie . Puteti sa faceti si voi ca el si veti vedea ca va sii nu bine ci foarte bine daca vreti si aveti ambitia ce a avut-o SaKaLuX.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Benko Fery

- Varsta:11

- Orasul in care locuiti:Cluj

- Sex (masculin/feminin):Masculin

Link to comment
Share on other sites

TheTarget - respins (neexperimentat)

ShaKaLuX - respins (neexperimentat si inactiv)

itv.drey - respins (inactiv in ultimul timp)

yo3333 - respins (neexperimentat)

Bytza - acceptat pentru teste

Ballas NU recruteaza!

ba sa stii ca is avtiv cate 5-6 ore /zi

Link to comment
Share on other sites

TheTarget - respins (neexperimentat)

ShaKaLuX - respins (neexperimentat si inactiv)

itv.drey - respins (inactiv in ultimul timp)

yo3333 - respins (neexperimentat)

Bytza - acceptat pentru teste

Ballas NU recruteaza!

ba sa stii ca is avtiv cate 5-6 ore /zi

Asta trebuia sa-mi spui pe PM, nu aici, momentan Ballas NU recruteaza.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Nick: endLessFCSB

- Factiuni precedente: SFR , DNB , POLITICENII

- Job curent: Trucker

- Level: 7

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Umblu de mult cu membri ballas , sunt prieten cu toti

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: se ocupa cu vanzarea arme ( mats )

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) 2 warnuri : Am stat afk la cai. Al doilea lam luat degeaba: Am intrat banca dupa un lsv si am luat water si mia facut post.. Martor salvatore ...

- Intervalul orar in care jucati: Cam toata ziua

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) 292btiq.jpg

- Poza cu /weaponskills :

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu :

"

Ma numesc endLessFCSB si m-am nascut in Los Santos. Mi-am ajutat familia cat am putut , veniturile mele veneau nu mai din pariuri. La level 3 mam angajat la primarie acolo am lucrat pana la level 6 . La level 6 mam alaturat gangului San Fiero Rifa , dar tot am continuat sa ublu cu membri gangului ballas. Am iesit din San Fiero Rifa pentru a intra in ballas . Vreau sa intru in singura iubire.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Georgescu Lucian

- Varsta: 16 ani

- Orasul in care locuiti: Bucuresti

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Am postat mai inainte ca trebuie sa plec. SI am vazut ca sa demis cata :( . Imi pare rau.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Lolecs

- Factiuni precedente: FBI,SFR,The Mafia,DNB,UST,Hitman

- Job curent: Detective

- Level: 16

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: motivul este stiut , sunt alaturi de fratii mei Bytza si SenSei

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Arms/Drugs Dealer

- Antecedente: 1 Warn - Afk la Cai , 1 Warn - Dm excesiv

- Intervalul orar in care jucati: 9-13 20-23 in timpul sapt , in weekend 8-24

- Poza cu stats : 24Up1.jpg

- Poza cu /weaponskills : -

- Biografie (minim 100 cuvinte):

LoLeCs s-a nascut in orasul Los Santos.El locuia impreuna cu familia lui intr-un apartament de langa plaja orasului.Era singur la parinti.Tatal lui era sofer de tir si mama lui era vanzatoare.A avut o copilarie fericita ferita de violenta.Tatal lui intr-o zi a avut un accident de masina si a ramas paralizat de la brau in jos.Deoarece tatal lui numai lucra a trebuit sa se mute.Ei s-au mutat intr-un cartier sarac al orasului unde erau multe bande.LoLeCs nuprea iesea din casa,caci ii era frica ca o sa fie impuscat sau o sa il bata ceilalti copii.Dupa cativa ani tatal lui a putut din nou sa mearga cu ajutorul unor carje.Intr-o seara tatal lui s-a dus la magazin sa cumpere paine.Dupa o ora inca nu s-a intors acasa si LoLeCs cu mama lui erau ingrijorati.Ei s-au dus spre magazin sperand cu nu s-a intamplat nimic cu tatal lui LoLeCs.Cand au ajuns in fata magazinului au vazut politia,o ambulanta si multi oameni.S-au dus si ei sa vada la ce se uita lumea.Tatal lui LoLeCs era in fata magazinului intins pe jos intr-o balta de sange.Mama lui LoLeCs a lesinat cand si-a vazut sotul mort.Dupa o saptamana au aflat ca tatal lui LoLeCs a fost ucis de catre membrii bandei Grove Street.Cand a implinit 18 ani LoLeCs s-a angajat ca consilier al primarului.Dupa cateva luni in care a muncit din greu a strans destul de multi bani ca sa se mute impreuna cu mama lui din oras.Ei s-au mutat in orasul San Fierro.LoLeCs s-a angajat ca taximetrist.Au dus o viata frumoasa pana cand mama lui s-a imbolnavit.Lui LoLeCs nu ii ajungeau banii ca sa plateasca spitalizarea si medicamentele mamei lui.El a decis ca o sa intre intr-o banda si o sa se ocupe cu trafic de bande sa faca mai multi bani.In cateva luni mama lui s-a facut bine si cand a iesit din spital l-a intrebat pe LoLeCs de unde a avut atatia bani.El i-a spus ca a intrat in banda San Fierro Rifa care erau rivali cu cei din Grove Street.Mamei lui nu ii placea ideea ca copilul ei face parte dintr-o banda si l-a rugat sa iasa din ea.LoLeCs a ascultat-o pe mama lui si s-a angajat ca agent F.B.I.Intr-o zi cand era la munca a primit un telefon ca a avut o crima in apropierea casei unde locuia.II era frica sa nu fi patit ceva mama lui.Cand a ajuns acolo a vazut ca mama lui era moarta.LoLeCs a aflat ca membrii mafiei The Triads i-au ucis mama.Dupa moartea mamei lui si-a dat demisia din F.B.I si s-a decis ca o sa isi razbune parintii.S-a intors in banda San Fierro Rifa.Dupa ce i-a omorat pe cei care i-au ucis tatal si-a dat seama ca banda lui nu este suficient de puternica sa ii infrunte pe cei din The Triads.LoLeCs i-a cerut niste sfaturi liderului bandei care ii era bun prieten iar acesta la sfatuit pe lolecs sai ceara o mare suma de bani celor din The Triads pentru omorarea tatalui sau. Urmand ca cei din TheTriads oferindui lui lolecs o suma de 10mil, a fost impresionat de aceasta suma iar lolecs a vrut sa se alieze cu membrii acestei mafii, acesta isi doarea foarte mult sa intre in Grove Street dar din lipsa de locuri a intrat in DNB sa se antreneze pentru a trece testele la Ballas. Acuma a aplicat la Ballas unde spera sa fie acceptat.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Sebastian

- Varsta: 16

- Orasul in care locuiti: Sibiu

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Nick: wHere

- Factiuni precedente: UST (5), PD(2), FBI(2), Triade(3), Mafia(1), SFR(3), Ballas(2), Hitman(1)

- Job curent: truker

- Level: 25

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: este o factiune puternica

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Arms/Drugs Dealer

- Antecedente: 2 - bug abuse interior, non fp

- Intervalul orar in care jucati: cand am timp...mai mult seara

- Poza cu stats : pfCp8.png

- Poza cu /weaponskills : -

- Biografie (minim 100 cuvinte):

wHere s-a nascut in vara anului 1995 in orasul Los Santos, intr-o zona foarte populata, cunoscuta sub numele Vinewood. El a avut o copilarie fericita si plina de bucurii, nu a fost singur la pariniti.. el mai avea un frate mai mare ca el cu patru ani. De mic fratele lui nu era cuminte, la varsta de doisprezece ani el se ocupa cu traficul de droguri prin diferite cartiere din L.S.. Fratele lui la indemnat si pe wHere sa se alature acestei nebunii, wHere a refuzat de nenumarate ori pana nu a mai rezistat tentatiei. Cateva luni el nu stia cum trebuie sa procedeze, apoi totul a fost floare la ureche, se descurca de minune. wHere s-a alaturat unui gang foarte celebru, deseori cunoscut pentru traficul de arme, mai exact Ballas. Apoi acesta s-a decis sa iasa din Ballas deaorece fratele lui se facuse baiat bun si se ocupa de factiunea UST. Fratele acestuia Panther, avea nevoie de ajutor asa ca l-a chemat pe where la el in factiune. where s-a descurcat bine, a reusti sa ajute toti membrii factiuni cum a putut asa ca a fost rasplatit cu titlul de "membru lunii" a perioadei respective. Dupa mult timp where s-a intalnit cu un fost prieten din Ballas care ajunsese in Triade. Acesta tot il intreba pe where daca vrea sa i se alature in Triade. Dar where tot refuza pentru ca nu vroia sa-l abandoneze pe fratele sau. Dar acesta nu a rezistat dependentei sale de droguri si arme asa ca s-a dus in Triade. Dupa nenumarate internari in spital din cauza drogurilor si batailor de care avea parte in fiecare zi where nu a mai rezistat, si a plecat din Triade cu scopul de a se reabilita si de a incerca sa scape de vici. FBI l-a luat pe where sub aripa sa si a inceput sa-l antreneze, sa il aduca pe calea cea buna dar in zadar acesta nu se putea stapanii deloc. la vremea accea SFR si Mafia aveau droguri de buna calitate asa ca where s-a decis sa intre in SFR. Aici dependenta lui where si-a facut simtita prezenta. Acesta omora tot ce avea in cale .Din pacate where nu se putea oprii aici. cerea tot mai mult ,si SFR neputand sa-i satisfaca pe deplin toate poftele where decise sa treaca la urmatorul nivel si sa intre in Mafia. Aici lucrurile nu au fost precum si-a imaginat where. aici liderul Vicentzo era foarte dur si foarte economic in privinta drogurilor. where nestiind ce sa mai faca incepuse sa fure de la Vicentzo. pana la urma Vicentzo afla ca where ii fura din droguri asa ca se decise sa-i aduca aminte care e rolul lui si sa-i scoata din cap obsesia de droguri. Vicentzo a reusit pana la urma sa-l scape pe where de dependenta lui de droguri. Dar pentru where totul era schimbat. Vedea lucrurile altfel incepea sa-si dea seama ca ce facea nu era bine. El fuge de Vicentzo si se refugiaza intr-un sediu de politie. Aici where este primit cu bratele deschise . where incepe o noua viata de politist departe de droguri. dupa multi ani in care nu au vorbit where si fratele lui ,Panther s-au impacat. where se decide sa isi incerce norocul in Ballas asa ca face o aplicatie si asteapta decizia liderului.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Amin

- Varsta: 17

- Orasul in care locuiti: Bucuresti

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Nick: ERHARD

- Factiuni precedente: Hitman (2), DNB(6), PD (1).

- Job curent: -

- Level: 15

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: O factiune destul de organizata.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Trafic de arme si droguri

- Antecedente: Pe contul acesta, 0

- Intervalul orar in care jucati: Joc cand am timp, nu am un interval anume.

- Poza cu stats :

- Poza cu /weaponskills : -

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : ERHARD sa nascut in anul 1995 la spitalul Municipal Los Santos , nu a durat mult timp si in oras sa stabilit o revolta intre gangsteri , el fiind copil a stat in pod si a privit printr-o gaurica ce se intampla in strada , infricosat si tremurand. Dupa ce sa terminat revolta fratele lui ERHARD s-a luat in gura cu gangsterii iar din acel motiv intr-o zi niste gangsterii au intrat cu drujbele in casa lui ERHARD si tipau pe acolo Chainsaw, Chainsaw!!!, iau ucis parintii si familia , el a stat ascuns in pod de frica sa nu-i omoare in bataie pe gangsteri. Nici acum nu poate uita acele momente , sa isi vada familia sfasiata de un motofierastrau. Snoop ia cautat pe acei gangsteri , dar nu au fost de gasit , dar totusi el doreste sa se ucida toti membrii acelei organizatii de gangsteri. Acum el doreste sa se alature unei aliante de gangsteri care face legea in uriasul oras Los Santos.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: W. Erhard

- Varsta: 16

- Orasul in care locuiti: Mures

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick: Azman

- Factiuni precedente: Politicieni, UST,SFR, NG

- Job curent: Detectiv

- Level: 11

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Traficurile de droguri, arme si masini.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Deathmatch, trafic de droguri, arme .

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) ; Da 1 warm pentru /q cu wanted.

- Intervalul orar in care jucati: 9-10 ore pe zi

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8)

LFNvA.png

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Azman sa nascut in LS parinti lui erau zilnic pleacti si se ocupau cu vanzari ilegale de arme,droguri,masini. Azman mergea la o scoala din LS unde erau multi copii bazati care faceau legea in SC.

De fiecare data cand ajungea la sc o gasca de copii veneau si ii luau bani de pachet pe care parintii i lasau, accesta era deja obijnuit si platea in fiecare zi 5k ca sa il lase in pace si sa nul bata.

Ajuns la varsta de 18 ani si urma o facultate, azman era batjogorit si batut mereu de o gasca de baietii din facultate, era prea mult pentru el, cand intr-o zi sa hotarat sa se alature intr-un GANG puternic accesta find Ballas.

O data intrat in gang a prins curaj si respect nimeni din facultate nu mai avea curajul sa se ia de el a invatat sa lucreze in echipa a adunat experienta si a invatat sa traga cu arma.

- Nume si prenume: Azman Andrei

- Varsta: 14

- Orasul in care locuiti: Constanta

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Nick:DjSeLectivE

- Factiuni precedente:Medic,Consilier

- Job curent:Trucker

- Level:7

- Sex(masculin/feminin):M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:Deoarece vreau sa experimentez.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:Trafic de arme,droguri si crime.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv)nu

- Intervalul orar in care jucati:5 ore

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8)

- Poza cu /weaponskills :

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu :Ma numesc DjSeLectivE.M-am nascut in LS Parinti mei sunt oameni modesti au stiut sa ma educe de aceea sunt un om intelegator.

"Ma numesc xyz si m-am nascut in Los Santos.Parintii mei au fost niste oameni saraci,iar din aceasta cauza a trebuit sa...."

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Cosmacosmin

- Varsta:13

- Orasul in care locuiti:Focsani

- Sex (masculin/feminin):M

Link to comment
Share on other sites

Nick:Blacktouch

- Factiuni precedente:DNB ( 4 )

- Job curent:none

- Level:14

- Sex(masculin/feminin):M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Pentru ca este un lider capabil care stie sa se descurce cu membrii , si in + membrii sunt toti de treaba

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:Trafic de arme,droguri si crime si war-uri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) : pe contru asta sunt curatel

- Intervalul orar in care jucati: dupa-amiaza si seara

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) : XC

- Poza cu /weaponskills :

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Totul a inceput in anul 1990 cand la Spital se nascuse un baiat pe nume Blacktouch.Era un copil foarte rasfatat de parintii lui si avea tot ce isi dorea.Tatal sau era capul unei mafii respectate, iar mama sa era directoarea de la mallul Los Santos,deci avea foarte multi bani.Pana intr-o zi cand Blacktouch la varsta de 19 ani avea sa afle vestea cutremuratoare ca tatal sau a fost omorat in timp ce dormea de alti infractori.Mai tarziu cu 2 ani mama sa isi da sufletul pe patul de spital impuscata si ea in inima de alta mafie.Blacktouch a jurat ca va alfa cine a facut aceste fapte si i-o va plati cu varf si indesat.El planuia sa se alature celor din Ballas si cu ajutorul lor sa ii gaseasca pe oamenii care iau omorat familia.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Cosmacosmin

- Varsta:17

- Orasul in care locuiti:Iasi

- Sex (masculin/feminin):M

Link to comment
Share on other sites

- Nick: sENNNtRy

- Factiuni precedente: Politicieni, UST, The_Mafia,SFR

- Job curent: Detectiv

- Level: 14

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Este o factiune foarte placuta, membri factiuni sunt foarte de treaba iar GM-u de nota 10.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Traficul de droguri , jafuri , rapiri , waruri etc.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) Da,1warn pentru ca nu am stat la control rutina

- Intervalul orar in care jucati: In cursul saptamani 7/8 iar in wekend 10/12.

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8)

View post on imgur.com

Biografie : sENNNtRy sa nascut intr-o familie mai slaba financiar, nu avea multe posibilitati cum aveau si ceilalti copi. Tatal si mama sa furau din magazine/masini si apoi le vindeau ca sa scoata bani de pe ele sa aibe ce sa manace.

sENNNtRy vazand asta sa obijnuit cu infractiunile si de la varsta de 18 ani a inceput si el sa le practice, dar dupa cateva luni a fost prins si a intrat la inchisoare pentru un an

Dupa ce a iesit sENNNtRy sa gandit sa intre intr-o echipa care este mai unita si poate scoate bani mai multi, sa obijnuit cu baietii si sa imprietenit cu foarte multi dintre accestia.

A invatat multe de la baieti sa integrat foarte repede in echipa si a avut de castigat, sENNNtRy a inteles ca aici ii este locu si aici va ramane pentru tot deauna

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Alberto-Robert

- Varsta: 14

- Orasul in care locuiti: constanta

- Sex (masculin/feminin):M

Link to comment
Share on other sites

Nick:yo3333

- Factiuni precedente:SMURD

- Job curent:none

- Level:8

- Sex(masculin/feminin):M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Pentru ca este un lider capabil,factiune frumoasa si imi place.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:Trafic de arme,droguri,crime si war-uri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) : 1 data am loat ban 7 zile motiv limbaj

- Intervalul orar in care jucati: 3-6 ore zilnic

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) : http://postimage.org/image/6ndmm75a3/

- Poza cu /weaponskills :

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Acum 16 ani in 1996 intr-un orasel mic din Los Santos s-a nascut un baietel numit yo3333.Acesta era foarte pasionat de arme.Stia totul despre ele,cum sunt facute,cum trebuie sa fie manuite.Tatal sau a murit cand el avea varsta de 7 ani si a trebuit sa ramana doar cu mama lui.La varsta de 16 ani acesta si-a dorit sa faca parte dintr-o mafie.Mafia aleasa se numea:Ballas.El credea ca aceasta este cea mai potrivita mafie din toate celelalte.Asa a fost.

- Nume si prenume:Stefanescu Razvan

- Varsta:16

- Orasul in care locuiti:Craiova

- Sex (masculin/feminin):M

Link to comment
Share on other sites

yo3333 - respins (inactiv, neexperimentat, poti intra intr-o alta factiune din alianta sa capeti experienta, sa te pot observa mai bine)

Ballas recruteaza playeri activi si dornici de afirmare / suferstaruri!

Link to comment
Share on other sites

- Nick: Rohan

- Factiuni precedente: Hitman, FBI, PD

- Job curent: -

- Level: 16

- Sex(masculin/feminin): masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Sa ajut gangu in dominarea SA-ului.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: pai, trafic de droguri, arme si omoruri.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): Nexam.

- Intervalul orar in care jucati: Cand am timp, deobicei dupa 22:00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): XkZOU.png

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu :

Rohan s-a nascut la marginea LS-ului intr-o familie foarte instarita, tatal lui era militar in rezerva iar mama sa procuroare.La varsta de 7 ani acesta a ramas singur pe lume din cauza unui accident rutier foarte nasol, in care si-au pierdut viata ambii parinti ai lui.De atunci acesta a fost nevoit sa ia viata in piept, ducand o viata foarte grea pana cand si-a terminat studiile si a ajuns in politie.Dar nu mult i-a trebuit si a fost demis si inchis pentru luare de mita.Dupa ce a iesit din puscarie, acesta a decis sa revina intr-un gang.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: I. Marius

- Varsta: 18

- Orasul in care locuiti: Constanta

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Nick: ZzooM

- Factiuni precedente:- The Mafia

- Job curent: Trucker

- Level: 21

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Membri capabil care stiu jocul si gluma si un lider pe masura.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Warruri/ kill grove, dnb, lsv , cops .

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv)- Ban (3 warns)

- Intervalul orar in care jucati: Depinde , de obicei dupa 14:00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8):

- Poza cu /weaponskills :

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu:

Totul a inceput pe la inceputul lunii ianurie al anului 2012 cand ZzooM s-a mutat in orasul LS.La inceput s-a angajat ca taximetris apoi ca trucker.La inceput statea prost la capitolul bani dar a regasit un prieten vechi (4ezee, mai nou Supreme) care l-a ajutat financiar.S-a hotorat ca mai departe sa se alature factiunii The Mafia unde a trait o frumoasa poveste alaturi de colegii lui pana la un moment dat cand playeri vechi si experimentati s-au lasat de joc.De atunci au inceput certurile si necazurile dar ZzooM nu a renuntat deoarece a fost alaturi de el liderul acestui Vicentzo.Dar cand si acesta a dat de inteles ca sunt depasit si ca nu mai are nevoie de mine si-a depus demisia.Acum el asteapta sa intre in Ballas alaturi de bunii sa-i prieteni si spera sa mai traiasca o poveste la fel de frumoasa sau poate mai frumoasa ca cea din The mafia!

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Lucian

- Varsta:17

- Orasul in care locuiti: Suceava

- Sex (masculin/feminin):Masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Nick: ConnectD

- Factiuni precedente:F.B.I , Triads

- Job curent: NR

- Level:17

- Sex(masculin/feminin):masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:Vreau sa ajut acest gang .

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Droguri , Materiale si trafic de arme.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) : nu am

- Intervalul orar in care jucati: 10:00-22:00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) : click

- Poza cu /weaponskills :

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu :

ConnectD s-a nascut in orasul Los Santos.El traia intr-o familie foarte bogata deoarece tatal sau era directorul unei firme, iar mama sa era avocata. Acesta avea tot ce isi dorea, era foarte fericit alaturi de familia sa. Intr-o zi venind acasa de la scoala, si-a gasit parintii intr-o balta de sange. In acel moment, numai stia de el, a ramas socat si nu stia ce sa mai faca. Norocul lui a fost ca niste rude l-au luat si au avut grija de el. L-au educat foarte bine, avea rezultate foarte bune la scoala. Terminand scoala, parintii lui adoptivi l-au dat la un curs de Taxi, pentru a-si face proprii bani. ConnectD a fost foarte fericit atunci cand si-a gasit un job. Dorea sa munceasca din greu, sa castige bani frumosi si sa ajunga cineva. Dupa ceva timp, ConnectD a aflat ca este dat afara din compania de Taxi. Nestiind ce sa mai faca, se intorcea cu greu spre casa. La un moment dat, se aseaza pe o bordura si isi amintea de clipele bune. Deodata, apar 2 masini de gangsteri, in frunte cu liderul lor JustinPA. Acestia, s-au dus la el, au facut cunostiinta si se intelegeau foarte bine cu el. ConnectD era fericit ca si-a facut noi prieteni, se simtea ca intr-o noua familie. Dorind sa ramana mereu cu ei, la bine si la greu, in acest moment el a aplicat la Ballas si asteapta un raspuns de la JustinPA.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Sorin C.

- Varsta:15

- Orasul in care locuiti:Suceava

- Sex (masculin/feminin):masculin

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...