Jump to content
lego_kid

Aplicatii Ballas

Recommended Posts

- Nick: Maryca

- Factiuni precedente: SFR,The Mafia,PD,NG,The Triads

- Job curent: -arms dealer

- Level: 10

- Sex(masculin/feminin): M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Mi se pare cea mai puternica factiune de acest gen

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: traficul de arme/droguri,dominarea strazilor LS-ului

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv)

- Intervalul orar in care jucati: nu am un interval stabil...

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) http://postimage.org/image/xum4a79jr/404fd448/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Maryca s-a nascut in Los Santos,in teritoriul Ballas.Necunoscandu-si tatal,a invatat aproape tot de la fratele lui mai mare,omul pe care il considera un model de urmat.Chiar si cu impotrivirea mamei,nu a durat mult timp pana cand Loc a inceput sa se antureze cu fratele sau si cu ceilalti golanasi din cartier facand mici infractiuni.La doar 18 ani Maryca este prins furand dintr-un magazin si petrece 6 luni intr-un centru de corectie din Los Santos.La nici o saptamana dupa ce se intoarce,mama lui moare,avand o ultima dorinta pentru fiul cel mai mic.Sa incerce sa se indrepte si sa lase stilul sau de viata in urma".Maryca asculta cu sfintenie cuvintele mamei lui si aplica pentru police departament unde trece toate testele cu brio.Dar,cum soarta nu era niciodata de partea lui,Maryca a fost fortat sa demisioneze din cauza salariului foarte mic.Frustrat,el se gandeste din nou sa apeleze la fratele sau,care,era acum un membru complet al gastii Ballas

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Marian

- Varsta: 18

- Orasul in care locuiti: Bucuresti

- Sex (masculin/feminin): masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick: mc9

- Factiuni precedente: Scoala,NG,FBI

- Job curent: -

- Level: 17

- Sex(masculin/feminin): M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Deoarece este un gang puternic si bine organizat

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: traficul de arme/droguri

- Antecedente: Ban pt.3 avertismente

- Intervalul orar in care jucati: Dupa ora 15:00

- Poza cu stats : fsbVW.png

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Avand un inceput de viata cutremurator , cu necazuri peste necazuri , tristete,tragedie,saracie , modestie , dusmanie , usor usor ,mc9 a ajuns unde a ajuns , sprijinindu-se pe niste "puncte" fie bune , fie rele , reusind sa treaca cu chiu cu vai peste o noua zi.Maturizarea , a avut loc in copilarie , cand era un simplu "initiat" al vietii.

Intr-o seara ploioasa pe strazile orasului,doi tipi il tot urmareau, mc9 vazand ca nu il lasa in pace,a inceput sa fuga cat il tin puterile si intr-un final reusind sa scape ascunzandu-se intr-o scara de bloc.Dintr-o data mc9 a simtit pe cineva in spatele sau,se intoarce rapid dar...Tot ce isi mai aduce aminte acum este sunetul unui pistol...

Gasit intr-o balta de sange de locatarii acelei scari,mc9 ajunge in stare grava la spital din Los Santos.Intr-un final se recupereaza si cauta o "slujba" prin care sa isi gaseasca asasini.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Alexandru Ionut

- Varsta: 17

- Orasul in care locuiti: Bucuresti

- Sex (masculin/feminin): masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick: Deeny

- Factiuni precedente: Consilieri,Ballas,Ng

- Job curent: Detective

- Level: 8/9

- Sex(masculin/feminin): M.

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Sa ajut la ridicarea Ballas.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Trafic , war , etc.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) Nope

- Intervalul orar in care jucati: Depinde de zi.

- Poza cu stats : Stats

- Poza cu /weaponskills : -_-

- Biografie: Deeny s-a nascut intr-o zi ploioasa de vara la spitalul din Los Santos. De mic ,acestuia ii placeau filmele politiste,urmaririle etc, asadar a hotarat sa aplice Armata.Acolo a stat o vreme indelungata pana a ajuns Major cunoscand mult lume si arestand foarte multi suspecti,tot odata facandu'si si multi dusmani.Unul dintre prietenii lui era JustinPa ,un ofiter important din alt departament,anume,PD,cu care mergea tot timpul la wanted.Intr-o urmarire foarte importanta Justin a fost ranit foarte grav iar Deeny l-a salvat,de atunci au devenit foarte buni prieteni.In cateva zile,Justin a iesit din spital dar dupa acea intamplare acesta a inceput sa intre in anturaje nepotrivite iar fara stirea lui Deeny,acesta a ajuns lider ballas,un gang important din Ls.Deeny a fost corupt de acesta sa se alature deasemenea factiunii respective si sa lase politia deoparte , noua lor ocupatie devenind traficul de arme , droguri si war'uri.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Dani M

- Varsta: 16

- Orasul in care locuiti: Timisoara

- Sex (masculin/feminin): M

Aplic eu pt el ,are dpa

Link to comment
Share on other sites

- Nick: Andreidef

- Factiuni precedente: SMURD,License,Hitman,Ng,Triads,Scoala,UST

- Job curent: Detective

- Level: 25 cu rp de 26

- Sex(masculin/feminin): M.

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Doresc sa intru intr-un gang iar ballas mi se pare alegerea potrivita

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Trafic de arme , droguri cat si wars

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) warn - afk cai

- Intervalul orar in care jucati: 15:00 > 22:00

- Poza cu stats : :D

- Poza cu /weaponskills :

- Biografie:Andreidef s-a nascut in orasul Los Santos.Traia impreuna cu familia lui la periferia orasului intr-o casa modesta.Acestia nu erau intr-o situatie materiala prea buna asa ca Andreidef a fost nevoit sa-si ajute parintii la treburile gospodaresti si sa invete carte pentru a-si lua un servici cat mai bun.Acesta a invatat ani la rand,fiind printre primii in clasa a reusit in cele din urma sa se faca medic.De atunci familia lui nu mai ducea lipsa de nimic ba chiar s-au mutat intr-un aparament in centrul orasului.Pentru munca depusa si sutele de vieti salvate acesta a fost promovat la rank-ul de ‘’Assistent,,.La scurt timp dupa ce a fost promovat,a demisionat din cauza unor probleme medicale si s-a angajat drept consilier pentru a ajuta cetatenii si primarul.Si aici este promovat la rank-ul ‘’Deputee,, pentru ajutorul dat cetatenilor si primarului.Auzind ca Armata recruteaza,paraseste factiunea ‘’Politicienii,, si se alatura acesteia. Dupa scurt timp,acesta isi da seama ca acolo nu era deloc locul sau, si se hotaraste sa isi urmeze hobby'ul si sa faca ce ii place , si anume sa conduca masini si sa devina mecanic , asadar acesta a hotarat sa aplice la Underground Street Tuning. Aici nu a stat foarte mult deoarece i-a revenit dorul de actiune asadar a hotarat sa isi depuna CV'ul la Ballas

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Coroiu Sergiu

- Varsta: 16

- Orasul in care locuiti: Timisoara

- Sex (masculin/feminin): M

Link to comment
Share on other sites

- Nick: Bing@

- Factiuni precedente: DNB BALLAS SFR FBI UST

- Job curent: none

- Level: 12

- Sex(masculin/feminin): masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: sa o ajut sa se ridice

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: droguri arme warruri killuri si altele

- Antecedente: no

- Intervalul orar in care jucati: 3-4 ore

- Poza cu stats : APASAAAAAAAAAAAL

- Poza cu /weaponskills : ---

- Biografie (minim 100 cuvinte):

Bing@ s-a nascut in Los Santos,in teritoriul Front Yard Ballas.Necunoscandu-si tatal,a invatat aproape tot de la fratele lui mai mare,omul pe care il considera un model de urmat.Chiar si cu impotrivirea mamei,nu a durat mult timp pana cand Loc a inceput sa se antureze cu fratele sau si cu ceilalti golanasi din cartier facand mici infractiuni.La doar 16 ani Loc este prins furand dintr-un magazin si petrece 6 luni intr-un centru de corectie din Los Santos.La nici o saptamana dupa ce se intoarce,mama lui moare,avand o ultima dorinta pentru fiul cel mai mic.Sa incerce sa se indrepte si sa lase stilul sau de viata in urma".Loc asculta cu sfintenie cuvintele mamei lui si aplica pentru o scoala de soferi unde trece toate testele cu brio.Dar,cum soarta nu era niciodata de partea lui,Loc a fost fortat sa demisioneze din cauza salariului foarte mic.Frustrat,el se gandeste din nou sa apeleze la fratele sau,care,era acum un membru complet al gastii Ballas

- Nume si prenume: Bogdan

- Varsta: 17

- Orasul in care locuiti: Prahova

- Sex (masculin/feminin): masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick: Ice_Cool

- Factiuni precedente: Smurd,PD,NG,SFR

- Job curent: -arms dealer

- Level: 12

- Sex(masculin/feminin): M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Vreau suprematia Grovului jos

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: traficul de arme/droguri war-uri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) Un warn pentru un moment de neatentie

- Intervalul orar in care jucati: 6-7-8 ore.

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) http://imageshack.us/f/267/samp020gw.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Salut!Ma numesc Bogdan si am 15 ani.De Linkmania am aflat in 2009,cand am iesit cu prietenii mei in fata blocului.Zozo si Fantoma vorbeau de zor pe banca si m-am dus langa ei.L-am auzit pe Fantoma spunand ceva de genul:" am facut level 2 wa...ce fain e Car Jacker..."Apoi Zozo a zis ceva ce m-a captivat si mai tare.."Eu am facut aplicatie pe forum pentru Taxi Drivers"Curios,am intrebat despre ce joc e vorba.Zozo mi-a raspuns ca se cheama SA:MP si dupa ce mi-a vazut fata mirata mi-as zis ca este vorba despre San Andreas online.Terminasem si eu San Andreas si pe acea vreme nu eram asa incantat de SA:MP.Cateva zile la rand Zozo si Fantoma vorbeau incontinuu despre asta.Disperat l-am rugat pe Zozo sa ma ajute sa-l instalez.Bucuros ca mama facuse gogosi,a venit la mine si mi-a prezentat regulile jocului in timp ce manca din gogosi.Am fost atent la tutorialul de la inceput si eram nerabdator sa inceapa odata.Zozo m-a intrebat ce nick vreau,si ganditor l-am intrebat ce nick are el.Mi-a raspuns LordSpeeder.M-am gandit putin si am raspuns TheGodOfSpeed.Zozo mi-a aratat locul de Dropcar si in cele din urme plecase.In acea zi am incercat sa duc cat mai multe masini.A doua zi pe la ora 10,Zozo a ciocanit la usa.Radia de fericire.L-am intrebat ce s-a intamplat si mi-a raspuns tare ca a intrat in Taxi Drivers.Mi se parea ca e zeu.Usor m-am desprins de ajutorul lui si am continuat singur.In timp ce el avea level 6-7 eu intrasem in Taxi.Bucuros m-am dus la el si cand i-am zis vestea a raspuns sec"Am aplicat in Police Departement".Nu intelegeam cum putea omul asta sa-mi fie atat de superior.Cand mi-a venit vremea am aplicat si eu in Politie dar am fost respins.Vacanta se terminase si am avut o perioada de inactivitate.Cand am revenit Zozo si Fantoma erau mult in fata mea.M-am alaturat DNB.A fost frumos,dar nu era tocmai ce vroiam.In tot acest timp Zozo era in Triade.Am devenit medic iar Zozo ajunsese in National Guard.Mi se parea varful.Pana cand am reusit sa intru si eu in Police Departement.Era greu dar dadeam tot ce aveam mai bun din mine si am fost promovat la rank 2.Eram fericit si obosit in acelasi timp,pana cand s-a dat wipe si a fost acea perioada BETA de care v-a pomenit si Zozo.Mie sincer ,mi-a prins bine pauza,dar cand serverul a fost redeschis a fost cumplit.Toti playerii erau Car Jacker si toti ne bateam pe masini.Zozo prinsese din nou viteza si mie mi s-a oferit un cont de level 5.L-am primit fericit si am intrat in Medici.M-am simtit bine si a fost un bun prilej de a capata experienta.Am facut aplicatie Police Departement ,iar la teste s-a intamplat ceva nefericit.Liderul sNs de atunci mi-a spus ca am anim dupa ce il omorasem la teste si m-a picat.Ciudat ca exact asa au patit si urmatorii 3.I-am facut toti post pe forum sa demonstram ca suntem curati dar nu mai puteam face nimic.Suparat am incercat sa ma las chiar de SA:MP.Am revenit,iar in timpul asta Zozo facea bani grei din Hitman.Am inceput clasa a 8-a.Asta inseamna examen.Nu am mai putut continua chit ca eram atras foarte mult.M-am abtinut cu greu si am reusit sa trec si de acest hop.Cand am revenit in joc eram un nimic pentru toti.Zozo avea rank 5 in Police Departement,Fantoma rank 5 in FBI.Eram la pamant.Am intrat in PD unde lider era Sayd.Zozo capatase lider DIAS,iar eu primisem rank 2.Aici a intervenit o noua perioada de inactivitate si am fost demis din Police Departement.Intre timp o veche prietena intrase in National Guard si incepea sa se ridice.AM facut aplicatie si dupa o a doua sansa am fost acceptat.Ma simteam bine cu Konica in National Guard, cu Zozo in Police Departement si cu Fantoma in FBI.Credeam ca nimic si nimeni nu ma va face sa ies din Armata si totusi s-a intamplat.Zozo a devenit Primar,iar Konica fusese demisa.Am demisionat si am intrat in San Fierro Rifa dupa mult timp de gandire.O factiune frumoasa ,dar nu foarte unita.Am demisionat si cand am aflat ca Zozo a intrat in Ballas am zis ca vreau sa fiu din nou alaturi de acest om si ca vreau sa oprim suprematia Grove.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Bogdan

- Varsta: 15

- Orasul in care locuiti: Tg.Neamt

- Sex (masculin/feminin): masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick: AlexFcDb.

- Factiuni precedente: -

- Job curent: Trucker

- Level: 6

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Am multi prieteni in acest gang.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Traficul de arme-Droguri

- Antecedente: -

- Intervalul orar in care jucati: De pe la 10-11 pana seara depinde de chef .

- Poza cu stats : aBjvZ.png

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Alex s-a nascut intr-un sat din apropierea LV-ului, el a trait foarte bine pana la varsta de 12 ani cand tatal sau un cunoscut fermier, care din pacate si pe el si pentru Alex, terenurile nu le obtinea chiar printr-un mod amiabil fiind cunoscut si sub numele de Kgbbb. in The Mafia. In acea perioada tatal sau a fost ucis de un grup de barbati in verde, de atunci viata lui Alex nu a fost prea buna , ajungand sa fure masini pentru a face rost de bani. Cand a ajuns la maturitate un vechi prieten de-al tatalui sau pe nume RdkEE la vazut pe acesta la DropCar stiind ca nu face bine ce face acesta la luat sub aripa sa. Alex a ajuns acum la 19 ani si incearca sa-si razbune tatal intrand in Ballas. Acum totul ramane la mana liderului JustinPA.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Mihai Alexandru

- Varsta: 19

- Orasul in care locuiti: Bucuresti

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Guest MicroSoft

- Nick: Vlad

- Factiuni precedente: DNB, SMURD, MAFIA,BALLAS, SCOALA, NG, TRIADE

- Job curent: Detectiv

- Level: 17

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Deoarece este un gang care creste pe zi ce trece

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Mats, kill, war, droguri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) 1 warn pentru afk la pariuri

- Intervalul orar in care jucati: Depinde in general 14:00-23:00

- Poza cu stats : http://postimage.org/image/wb8rido7b/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Vlad s-a nascut intr-un mic sat din statul San Andreas, in Angel Pine. El locuie cu mama si tatal lui, din familia sa doar tatal lucra cu ziua prin oras. La varsta de 12 ani, Vlad, impreuna cu familia sa s-au mutat in orasul Los Santos, spernad ca acolo o sa aiba o viata mai usoara, acestia cumparand un mic apartament langa Gun Shop Los Santos. La cumpararea apartamentului, vanzatorul i-a avertizat ca este o zona periculoasa, din cauza luptelor dintre gangurle Ballas si Grove Street. Primele 2 luni au trecut cu bine insa intr-o zi cand Vlad era la joaca cu un prieten, dintr-o data au aparut in fata lor 3 masini verzi din care s-au dat jos 15 barbati imbracat in verde si inarmati pana in dint, era gangul Grove Street, iar la scurt timp dupa apar tot 3 masini mov din care se dau jos 15 oameni imbracati in mov si la fel de inarmatii, era temutul si puternicul gang Ballas. Vazand asta Vlad si cu prietenul lui au ramas impietriti in mislocul scenei care se petrecea. Membrii gang-urilor ai inceput sa traga unii in altii, prietenul lui Vlad fiind impuscat de un membru Grove, Vlad speriat ca a ramas singur nu a stiuti unde sa fuga, observand ca liderul gangului Ballas ii face semn cu mana sa mearga dupa masina la el acolo fiind in siguranta. Vlad, nu a stat pe ganduri si a fugit la liderul gang-ului. Dupa terminarea luptei, membrii Grove au fost macelariti iar Vlad nu a stitu cum sa ii multumeasca liderului Ballas ca l-a salvat, acesta spunandu-i daca vrea sa se alature gangului, sa creasca si sa invte sa traga cu diferite arme. Vlad a acceptat multumit ca i s-a propuns asta deoarce vroia sa isi razbune prietenul mort in urma luptei.Acum, dupa 10 ani de la aceea lupta, Vlad, este un adevarat membru Ballas si este fericit ca a reusti sa isi razbune prietenul.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Ilovan Vlad

- Varsta: 16

- Orasul in care locuiti: Nasaud

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick:harich

- Factiuni precedente:DNB Triade UST

- Job curent:Arms dealer

- Level:10 mai 4 ore fac 11

- Sex(masculin/feminin):masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:Deoarece este o factiune puternica simi place.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:Trafic de arme de droguri omoruri waruri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv)Nu

- Intervalul orar in care jucati:4-6 ore pe zi depinde de timp

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8)

View post on imgur.com

- Poza cu /weaponskills :

- Biografie (minim 100 cuvinte) - :harich s-a nascut la periferia orasului Los Santos unde traia alaturi de familia sa .Ei aveau o casa mare , cu piscina si tot ceea ce le trebuiau la copii sa fie fericiti .Tatal lui harich era un impatimit al masinilor.Avand aceasta manie el si-a cumparat o masina sport , iar ,intr-o seara, a pariat casa si familia lui la o liniuta .A pierdut controlul masinii , iar aceasta izbindu-se violent de un parapet s-a facut bucati. In urma acestui accidend niste gangsteri periculosi din Grove Street i-au daramat casa omorandu-i pe cei doi soti ,iar pe harich l-au impsucat in burta lasandu-l sa sangereze pana la moarte , insa nu i-a fost a sosit clipa cand un vecin l-a gasit si l-a dus la spital,unde a fost operat.Dupa 20 zile,harich s-a trezit si a vazut ca inca traieste.Acum si el doreste sa se razbune pe cei din Grove Street pentru ce le-a facut parintilor lui , si s-a gandit sa se alature celor din Ballas pentru a putea sa se razbune mai bine.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:harich marius

- Varsta:16

- Orasul in care locuiti:Resita

- Sex (masculin/feminin):masculin

*

Link to comment
Share on other sites

Maryca - respins (mai capeti experienta si revii)

mc9 - acceptat pentru teste

Deeny - acceptat pentru teste

Andreidef - respins (sa te vad mai des in joc)

Bing@ - respins (mai capeti experienta si revii)

Ice_Cool - acceptat pentru teste

AlexFcDb - acceptat pentru teste

Vlad - respins (nu te-am vazut in joc)

harich - respins (same, inactiv)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lista celor acceptati pentru teste: Skybrax, ElderGad, Loc_Dogg, mc9, Deeny, AlexFcDb, Ice_Cool, va bateti pentru ultimele doua locuri din factiune.

Pentru teste va rog sa luati legatura in joc cu mine sau Salvatore, acestea se vor da pana cel tarziu 08.04.2012.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aplicatiile sunt inchise, va rog sa nu mai postati pana anunt redeschiderea acestora.

Link to comment
Share on other sites

- Nick: Andreidef

- Factiuni precedente: SMURD,License,Hitman,Ng,Triads,Scoala,UST

- Job curent: Detective

- Level: 25 cu rp de 26

- Sex(masculin/feminin): M.

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Mi se pare cel mai puternic gang si doresc sa intru si eu , pe langa faptul ca am multi prieteni in Ballas si imi place organizarea .

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Trafic de arme , de droguri si war'uri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) warn - afk cai

- Intervalul orar in care jucati: depinde de zi de obicei de la 14:00 la 20,22:00

- Poza cu stats : Click

- Poza cu /weaponskills : -

- Biografie:Andreidef s-a nascut in orasul Los Santos.Traia impreuna cu familia lui la periferia orasului intr-o casa modesta.Acestia nu erau intr-o situatie materiala prea buna asa ca Andreidef a fost nevoit sa-si ajute parintii la treburile gospodaresti si sa invete carte pentru a-si lua un servici cat mai bun.Acesta a invatat ani la rand,fiind printre primii in clasa a reusit in cele din urma sa se faca medic.De atunci familia lui nu mai ducea lipsa de nimic ba chiar s-au mutat intr-un aparament in centrul orasului.Pentru munca depusa si sutele de vieti salvate acesta a fost promovat la rank-ul de ‘’Assistent,,.La scurt timp dupa ce a fost promovat,a demisionat din cauza unor probleme medicale si s-a angajat drept consilier pentru a ajuta cetatenii si primarul.Si aici este promovat la rank-ul ‘’Deputee,, pentru ajutorul dat cetatenilor si primarului.Auzind ca Armata recruteaza,paraseste factiunea ‘’Politicienii,, si se alatura acesteia. Dupa scurt timp,acesta isi da seama ca acolo nu era deloc locul sau, si se hotaraste sa isi urmeze hobby'ul si sa faca ce ii place , si anume sa conduca masini si sa devina mecanic , asadar acesta a hotarat sa aplice la Underground Street Tuning. Aici nu a stat foarte mult deoarece i-a revenit dorul de actiune asadar a hotarat sa isi depuna CV'ul la Ballas

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Coroiu Sergiu

- Varsta: 16

- Orasul in care locuiti: Timisoara

- Sex (masculin/feminin): M

Link to comment
Share on other sites

Guest Jairoo

-Nick: Jairoo

- Factiuni precedente: PD,Ballas,PD

- Job curent: news reporter

- Level: 17

- Sex(masculin/feminin): M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Vreau sa ajut aceasta factiune cat pot de mult

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Traficul cu materiale,lupta pentru suprematie in regiunea Los Santos si nu numai

- Antecedente: 1 warn , afk cai la lv 2

- Intervalul orar in care jucati: destul de mult , cam 7 ore cu pazue in care mai invat unpic sau ma duc pe afara

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://postimage.org/image/r5xtej0u9/

- Biografie :Jairoo s-a nascut la periferia orasului Los Santos.Din copilarie a dus o viata tumultoasa traind prin preajma prietenilor din mafi si ganguri.La maturitate, a ales sa le alature unei grupari care se ocupa micul trafic,droguri,arme....orice putea aduce un mic venit ....(viata de noapte din LS e scumpa).Aceasta grupare s-a dovedit a fi nesigura,lipsita de viitor...totul era haotic,iar cativa prieteni au cazut la inchisoare pentru multi ani...Parinti lui desi s-au straduit din rasputeri sa-l aduca pe drumul cel bun,au murit cu neimplinirea de a-si vedea fiul ferit de probleme si asa cum era de asteptat,dupa moartea parintilor sai a devenit si mai nepasator ajungand astfel la inchisoare .Acum,proaspat eliberat,doreste sa isi creeze totusi un viitor,fiind mai cumpatat,incercand sa se alature celor Ballas.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Dani

- Varsta: 17

- Orasul in care locuiti: rm .valcea

- Sex (masculin/feminin):M

Link to comment
Share on other sites

- Nick: EusunT

- Factiuni precedente: NG

- Job curent: Detectiv

- Level: 8

- Sex(masculin/feminin): M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Vreau sa "capacesc" alianta adversa alaturi de ceilalti membri.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Trafic de arme,drugs ,kill

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) : Un warn - Crash provocat

- Intervalul orar in care jucati: 15:00-22:00 ( in week incep de dimineata )

- Poza cu stats : http://tinypic.com/r/fjpbbn/5

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Eusunt a fost criticat inca de mic din cauza numelui sa care era asemanator cu cel de "dragon" , asa ca sa le demonstreze tuturor ca nu e un papa-lapte s-a apucat de furat masini , dupa ce si-a facut un "renume" din aceasta profesie , l-a cunoscut pe Jairoo , dupa ce au inceput s-o arda amandoi impreuna furand masini si pescuind peste , ulterior care era vandut la magazin , mancat sau aruncat inapoi in rau din cauza greutatii mici , dupa ce prietenul sau s-a alaturat bandei Ballas , care era condusa de un lider neinfricat pe nume JustinPA , EusunT a hotarat sa se alature prietenului sau in banda Ballas pentru a-i pazi spatele de dusmani si rivali.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Robert

- Varsta: 16

- Orasul in care locuiti: Valcea

- Sex (masculin/feminin): M

Link to comment
Share on other sites

- Nick: [Ppg]MojoJojo

- Factiuni precedente:Smurd , ballas

- Job curent: -

- Level:6

- Sex(masculin/feminin):masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:Doresc sa ma alatur acestui gang fiinca experienta liderului si al membrilor se vede ''pe strada'' si este un gang puternic si unit

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:Trafic de arme de droguri omoruri waruri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) : am avut

- Intervalul orar in care jucati:4-6 ore pe zi

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) : http://postimage.org/image/ojqiz6qxt/

- Poza cu /weaponskills :

• Biografie (minim 100 de cuvinte): [Ppg]MojoJojo s-a nascut in renumitul oras Las Venturas,un oras plin de bogati, dar si de saraci.Viata nu era asa de usoara precum parea,trebuia sa muncesti jumatate de zi ca sa poti pune ceva pe masa.[Ppg]MojoJojo nu facea parte dintr-o familie cu o situatie materiala foarte buna, asa ca a decis ca trebuie sa ajute si el cumva pe mama si pe tatal sau.Primul lui job a fost acela de hot de masini.Din acest job Napusim facea foarte multi bani si nu mai avea probleme.Apoi el a devenit Drugs Dealer si a inceput sa faca si mai multi bani.Parintii vazand ca copilul lor sta numai cu criminali si oameni rai i-a interzis sa mai umble cu acestia.Atunci [Ppg]MojoJojo a decis ca trebuie sa isi ia viata in piept si sa fuga de acasa.Deoarece nu avea o "familie" , niste prieteni adevarati a decis ca trebuie sa se alature unui gang renumit din Los Santos numit Ballas

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Bucuroaia valentin

- Varsta:17

- Orasul in care locuiti:constanta

- Sex (masculin/feminin):masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick: Hawx

- Factiuni precedente: ballas,sfr,mafia,dnb,fbi,ng,politicieni,triads,ust

- Job curent: civil

- Level: 19

- Sex(masculin/feminin): masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: check my sign ;)

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: lucruri ilegale

- Antecedente: ban-7 zile

- Intervalul orar in care jucati: dimineata si seara

- Poza cu stats : FO2Ff.png

- Poza cu /weaponskills : -

- Biografie (minim 100 cuvinte) - :

Hawx a venit in orasul Los Santos la insistenta tatalui sau aliNN1 care s-a stabilit in acest oras cu ceva timp inainte.L-a chemat pe Hawx datorita faptului ca acolo unde era ,a fost multa saracie.A venit cu drag cu gandul ca se va realiza, si isi va ajuta familia ramasa peste ocean.La inceput Hawx a fost foarte dezamagit pentru ca a crezut ca o sa-i fie usor, dar n-a fost asa. Ca sa manance ceva ,a trebuit sa prinda peste si sa ii vanda sa faca ceva bani. Incet a legat prietenii, iar ei l-au invatat in tainele supravietuirii, unde cel tare castiga. Asa a ajuns ca a fost initiat si in tainele furtului de masini. Nu a fost usor, dar nu s-a dat inapoi.Mai tarziu ,niste prieteni l-au prezentat pe Hawx unor membri Ballas si l-au invitat sa li se alature in factiune . In timp ce umbla cu ei , a remarcat seriozitatea si disciplina din aceasta factiune, astfel s-a gandit ca si el ar vrea sa faca parte dintr-un gang renumit si serios. Asadar vine cu cererea de a fi un membru Ballas.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: G. George

- Varsta: 18

- Orasul in care locuiti: TGV

- Sex (masculin/feminin): masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick: deLetE

- Factiuni precedente: Police Department,National Guard

- Job curent: -

- Level: 19

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Pentru ca imi place foarte mult.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: arme/droguri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) -

- Intervalul orar in care jucati: Depinde de zi,de dimineata pana seara.

- Poza cu stats :

- Biografie (minim 100 cuvinte) - :

Informatii din viata reala:

deLetE sa nascut in orasul LosSantos intr-o familie decenta.Lui ii placea foarte multa armele.deLetE a avut o viata linistita pana la varsta de 7 ani pana cand langa el sa mutat un baiat mai mare,care venea din orasul SanFiero,iar acesta se ocupa cu trafic de arme/droguri.Dupa o perioada de timp deLetE se alatura vecinului sau si pornesc amandoi pe un drum gresit.Acestia facand numai lucruri ilegale fusesera luati in vizor de catre politisti.deLetE se schimbase atata de mult incat nici parintii lui nu-l mai recunosteau.Intr-o zi pe cand deLetE si prietenul lui se indreptau spre un loc unde trebuia sa destineze o cantitate mare de materiale,pe drum li se inteapa o roata de la masina.Neavand ce sa faca sau gandit sa astepte acolo sperand ca-i va lua cineva.Asteptand foarte mult deoarece erau in apropierea unui desert iar masinile nu prea criculau pe acolo.De departe vad o masina care se indrepta spre ei.Acestia sau pos un fata ei,iar cand sa apropiat mai bine era o masina de politie.Aceasta masina era trimisa sa faca controale de lucruri ilegale.Primzandu-i pe deLetE si prietenul lui cu materiale,acestia vrand sa le confisce mafra,prietenul lui deLetE a scos pistolul si la omorat pe unul dintre politist.Ceilalti vazand cele intamplate au indreptat tinta spre el si lau ciuruit de gloante.deLetE a fost inchis pentru 2 ani,iar dupa ce a iesit si-a propus ca sa se alature si el fortelor de ordine.deLetE ajuns in Police Department era foarte fericit pentru ca devenise si el un om cum se cade.Dar intr-un timp foarte scurt parintii acestuia au fost asasinati de catre niste persoane care faceau parte dintr-un gang din orasul Los Santos.El dorind sa se razbune doreste acum sa se alature celui mai puternic gang din Los Santos,acesta fiind Ballas.

- Nume si prenume: Miescu Ionut

- Varsta: 18

- Orasul in care locuiti: Timisoara

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Guest Fringe.

Nick:Cora

- Factiuni precedente:Scoala,Politicieni,SFR,UST

- Job curent:Trucker

- Level:9

- Sex(masculin/feminin):Feminin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:este o factiune buna cu membrii buni

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:Cu traficul de arme si droguri,vandalism

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv):0

- Intervalul orar in care jucati:2-6 , 6-7

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) orupna.jpg

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Cora era o fata cu calitati bune,care invata foarte bine.Ea traia alaturi de familia ei si alaturi de cele 2 surori si cei 4 frati.Cora era menajera intru-un fast food castigand foarte putin.La fel si parintii ei care erau foarte buni mecanici.Cora a facut armata si era o buna tragatoare cu toate armele.Dupa cateva luni in care parintii ei au muncit din greu castigand bani de mancare si haine,banca le-a luat casa.Acestia s-au mutat pe strazi traind din mila altora.Parintii fetei au mers pe strazi pana cand au gasit o masina mov cu niste oameni care erau gangsteri,numindu-se Ballas.Gangsterii i-au invitat pe parinti in masina si le-au spus de jobul de traficant de droguri si arme pentru fiica lor,din care se castiga foarte multi bani.Acestia au acceptat.Cora s-a dus in spawn Ballas imprietenindu-se cu membrii.Dupa cateva luni Cora era cea mai bogata din LS avand mii de masini si case.Parintii fiind bucurosi de ea au lasat-o sa se casatoareasca.Asa s-a sfarsit povestea lui Cora

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Cora Ailutoaiei

- Varsta:17

- Orasul in care locuiti:Neamt

- Sex (masculin/feminin):Feminin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Nick: Anndrei

- Factiuni precedente: Grove Street(rank 5) FBI (rank 4) SFR(rank 2) Hitman (rank 2)

- Job curent: Detective (civil)

- Level: 19

- Sex(masculin/feminin): masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: pentru ca sunt o factiune serioasa si am vazut ca stiu sa lucreze in echipe

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Aceasta factiune se ocupa cu DM-ul pe server,arme si droguri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): am avut ban 30 de zile din cauza ca am fost complice la un jucator cu level mai mic

- Intervalul orar in care jucati: Pai joc cel putin 3-4 ore pe zi minim

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) http://postimage.org/image/rc2ic9tqb/

- Biografie (minim 100 cuvinte)

Intr-o zi de 28 Martie 2010 intr-una dintre cele mai luxoase camere ale motelului din Los Santos a luat naste un copil foarte mic.Mama sa l-a numit Anndrei deoarece ii era foarte drag.Cativa ani mai tarziu el a inceput sa se descurce singur si a plecat de acasa multa vreme.Scopul lui era sa invete locurile din toate cele 3 orase deoarece stia ca o sa-i foloseasca foarte mult cand va fi mare.Strazile orasului Los Santos erau controlate de cele doua aliante.Intr-o zi cand afara tuna aproape ca nu se mai putea vedea nimic Anndrei a plecat pana la Burger Shot pentru a-si cumpara ceva de mancare.El era foarte costient ca daca il va prinde politie va iesi rau deoarece el nici nu impliniste varsta pentru a-si lua carnet de conducere si nici nu respecta regulile de circulatie.Odata ajuns la Burger el a intrat in incapere si-a cumparat tot ce a avut de luat si dupa care a iesit linistit pe usa restaurantului.Afara il asteptau 3 mafioti care l-au rapit si l-au dus pe plaja orasului Los Santos si au vrut sa il omoare cu sange rece.Dar la un moment dat un om imbracat la costum,cu ochelari negri s-a ivit in calea mafiotilor care i-a omorat special pentru a-l salva pe Anndrei.Acel om era platit pentru a face acest lucru.Dupa cateva minute dupa ce i-a omorat pe mafiotii care erau cat pe aci sa il omoare pe piticul Anndrei,a venit l-a el ia oferit ajutor medical pentru a nu muri dupa care l-a urcat in masina lui si au plecat amandoi spre spitalul din Los Santos.Aici medicii au facut tot efortul pentru a-l salva pe Anndrei de la moarte.Dupa doar 7 zile el a iesit din spital si a promis ca se va altura membrilor Ballas si impreuna cu JustinPA si ceilalti membri vor pleca pe urma mafiotilor pentru a-i omora cu sange rece.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Zatreanu Andrei

- Varsta: 16

- Orasul in care locuiti: Bucuresti

- Sex (masculin/feminin): masculin

Link to comment
Share on other sites

Andreidef - acceptat pentru teste

Jairoo - respins (nu sunt convins ca vei face fata, abia ai fost demis, sa mai capeti experienta)

EuSunt - respins (nu iesi in evidenta cu nimic, vreau mai multa activitate)

[Ppg]MojoJojo - acceptat pentru teste

Hawx - acceptat pentru teste

deLetE - acceptat pentru teste

Cora - acceptat/a pentru teste

Anndrei - acceptat pentru teste

Link to comment
Share on other sites

- Nick:FocuStar

- Factiuni precedente:SFR, DNB

- Job curent:Detectiv

- Level:14

- Sex(masculin/feminin):Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:este o factiune serioasa si cu playeri si lideri activi

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:cu droguri si arme

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv)2 primu il am ca am derajat un event dar nu stiam ca se tine event in acel loc iar al doilea deoarece am dat /q pt ca aveam mats vreo 20 k si aveam wanted si ma urmareau copii

- Intervalul orar in care jucati:

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) xba0i0.png

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu :FocuStar s-a nascut in Los Santos . Acesta facea parte dintr-o familie foarte saraca . Banii lor proveneau din droguri si alte afaceri ilegale . El avea 5 frati . De fiecare data cand se intalneau , se luau la bataie , deoarece ei crescusera in cartiere diferite si nu se suportau unul pe altul . Cel mai mic , era bun cu mine si imi explica ca eu nu trebuie sa fac asa ceva. El crescuse in Las Venturas , departe de fratii sai . Incetul cu incetul FocuStar a inceput sa inteleaga cum sta treaba cu afacerile ilegale . Fratele sau cel mic a fost ucis de o banda numita Grove . FocuStar vrea sa se razbune , stiind ca Grove Street sunt dusmani cu Ballas de cand lumea si pamantul . Acum este unica sansa a lui FocuStar si totul depinde numai si numai de JUSTINPA

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Raul

- Varsta:16

- Orasul in care locuiti:Brasov

- Sex (masculin/feminin):masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick: LoVeLess

- Factiuni precedente: Grove Street(rank 5) Hitman (rank 4) Ballas(rank 3) Mafia (rank 1)

- Job curent: Detective (civil)

- Level: 32

- Sex(masculin/feminin): masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: pentru ca sunt o factiune serioasa si am vazut ca stiu sa lucreze in echipa

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Aceasta factiune se ocupa cu DM-ul pe server,arme si droguri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): am avut ban 30 de zile din cauza ca am fost complice la un transfer de bani

- Intervalul orar in care jucati: minim 4 ore

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) : :bananadance2:

- Biografie (minim 100 cuvinte) :LoVeLess s-a nascut in orasul LosSantos intr-o familie saraca.Tatal sau era mecanic,iar mama sa vanzatoare.La varsta de 5 ani si-a pierdut tatal zdrobit de o masina in timp ce incerca sa o repare.O vreme a fost suparat si nu vorbea cu nimeni.Vazand ca familiei ii merge greu ,a inceput sa lucreze la varsta de 7 ani.Si-a luat jobul de CarJacker unde a castigat destul de bine o vreme.Timpul trecea iar el era tot suparat din cauza pierderii tatalui sau. La varsta de 16 ani el se imprieteneste cu niste baietii din cartier care il invata sa parieze la cursele de cai.Castiga niste sume frumusele, pe care le imparte cu prietenii.Cu banii castigati el se inscrie la un event de deagle pe care il castiga si isi descopera talentul sau la precizia glontului. Prietenii vazandu-l i-au zis ca el este pregatit sa devina un un gangster de temut asa ca s-a dus la Directorul The_Game sa isi depuna Cv-ul, el trecand testele a stat aici foarte mult, a avut o mica cearta cu liderul si a intrat in ballas. Si-a dat seama ca cel mai potrivit gang pentru el este Grove si s-a intors , a mai stat ceva timp si a intrat in Hitman, unde era foarte aproape sa primeasca rank 5. Dupa aceea a fost dat afara din hitman ,deoarece s-a imbolnavit de o boala care dureaza 30 de zile si care nu te lasa sa iesi din spital. S-a facut bine si a aplicat din nou in Grove. S-a cerat cu liderul filtzer, si plictisit de Grove, s-a dus in Ballas.S-a hotarat sa treaca de partea lui Vicentzo si a intrat in The Mafia unde i-a placut foarte mult, dar acum afla ca sunt deschise aplicatiile la Ballas si se duce la directorul JustinPa si isi depunde CV-ul.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Mihai

- Varsta: 17

- Orasul in care locuiti: Bucuresti

- Sex (masculin/feminin): masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick:Mynim@L

- Factiuni precedente: PD;FBI;THE MAFIA

- Job curent: NON

- Level:8 ( 173\36rp)

- Sex(masculin/feminin):masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:Asi vrea o factiune unde suntem uniti si ne intelegem asa ca BALLAS

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:trafic de arme ,drugs, kill

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv)- 1 avertisment ( am dat /q cand aveam wanted)

- Intervalul orar in care jucati:cam 6-7h/zii

- Poza cu stats :http://tinypic.com/r/dxmwix/5

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Mynim@L a fost criticat inca de mic din cauza numelui sa care era asemanator cu cel de "dragon" , asa ca sa le demonstreze tuturor ca nu e un papa-lapte s-a apucat de furat masini , dupa ce si-a facut un "renume" din aceasta profesie , l-a cunoscut pe Jairoo , dupa ce au inceput s-o arda amandoi impreuna furand masini si pescuind peste , ulterior care era vandut la magazin , mancat sau aruncat inapoi in rau din cauza greutatii mici , dupa ce prietenul sau s-a alaturat bandei Ballas , care era condusa de un lider neinfricat pe nume r0ugh , Mynim@L a hotarat sa se alature prietenului sau in banda Ballas pentru a-i pazi spatele de dusmani si rivali.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Adrian

- Varsta:17 ani

- Orasul in care locuiti: Rm.Valcea

- Sex (masculin/feminin):Masculin

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...