Jump to content
lego_kid

Aplicatii Ballas

Recommended Posts

- Nick: focustar

- Factiuni precedente: politicienii

- Job curent: trucker

- Level:6

- Sex(masculin/feminin): masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:jucatori din factiune sunt foarte uniti si mai imi place ca umbla in gasti niciodata singuri , aproape

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:droguri, trafic de arme , femei

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) nu

- Intervalul orar in care jucati:6-8 dimineata si 14-22 si pana la 00:00 sambata si duminica

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8 eGeyA.png

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu : facustar nascut intr-o lume a drogurilor din cartierul Los Santos la sfarsitul anilor 90, focustar i-a pierdut pe cei apropiati la o varsta frageda. A crescut fara tata, iar mama lui a fost gasita moarta in imprejurari misterioase inainte ca acesta sa ajunga la adolescenta. In continuare a fost crescut de bunici. Dar visele lui l-au condus catre strazi, in acest caz, el incearca sa intre in gangul Ballas si de aicea sa isi fac un nume si sa isi razbune mama.

Informatii din viata reala:Sunt un Jamaican intelept i love ballas

- Nume si prenume:Veres Raul

- Varsta:16

- Orasul in care locuiti:Brasov

- Sex (masculin/feminin):masculin

Link to comment
Share on other sites

Nick:(C.I.A)Sabin13

Factiuni precedente:The mafia,The Triads,Ballas,Ng,Instructori,Sfr

Job curent:-

Level:20

Sex(masculin/feminin):masculin

Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:1.Imi place 2.membrii capabili activi

Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Arme,droguri,war-uri,kill-uri etc.

Antecedente:(ban/warn): nu

Intervalul orar in care jucati:14-16 18-22 10-18 19-23(weeekend)

Poza cu /stats: http://****.us.../samp000at.png/

Bibiografie: (C.I.A)Sabin13 s-a nascut la periferia orasului Los Santos.Parintii lui au fost ucisi intr-un war dintre groove si ballas,acesta ramanand orfan de la varsta de 9 ani.La 15 ani a ales sa fie mecanic,astfel intrant in Underground Street Tunning.A stat aici doar 2 saptamani,dupa care s-a dus in gang-ul San Fierro Rifa.Deoarece rivalii erau prea puternici acesta a stat doar o luna aici,dupa ducandu-se in The Triads.Nici aici nu a stat mult,doar 2 saptamani.Luand o pauza de la crime si war-uri acesta a intrat in National Guard.Aici a fost demis din cauza comportamentului(m-am invatat minte si nu ma mai comport asa....).A reintrat dupa in Ballas unde a stat doar 3 zile deoarece a vrut sa mai incerce in San Fierro Rifa.Aici a stat 2 saptamani dupa care a reintrat Underground Street Tuning.Nestiind ca tot facand skill la repair/refill cu colegii a primit quitfaction(nu am stiut ca e abuz... nimeni nu stia).Dupa a incercat instructori,dar liderul nu l-a considerat capabil(am facut 2 greseli,dar toata lumea mai si greseste,nimeni nu este perfect).Dupa a mers in The Mafia unde a stat pana in prezentAcum el spera sa fie reprimit in Ballas.

Informatii din viata reala:

Nume si prenume:Lazar Sabin

Varsta:13

Orasul in care locuiti:Saveni

Sexul:masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Nick: Odahviing

- Factiuni precedente: Triads,FBI

- Job curent: Detectiv

- Level: 10

- Sex(masculin/feminin): M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: vreau sa ma reapuc de rele si sa ma alatur amicilor mei cu siguranta ii stiti :-j

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: cu kills in mare parte mai ales pe gangurile rivale grove si dnb

- Antecedente: -

- Intervalul orar in care jucati: 5ore/zi sau mai mult

- Poza cu stats : http://img571.imageshack.us/img571/6435/samp000zo.png

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu : Un infractor fara nume tocmai ajunsese in Los Santos nimeni altul decat Odahviing cum viata era foarte grea aici el se duce in Triads alaturi de Bluedunhill tovarasul sau.El sia pus toata increderea in colegii lui de echipa dar a sfarsit tradat de insusi liderul sau si a stat juma de viata in jail dupa ce a iesit sa dus in FBI sa isi recapete numele pierdut insa el nu avea inima de cop ci de infractor asa ca a inceput sa faca prostii si a fost demis.Chemat de amicii sai in gangul Ballas Odahviing applica la ei si spera sa se reintalneasca cu amicii sai.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Sebastian

- Varsta: 16

- Orasul in care locuiti: Iasi

- Sex (masculin/feminin): M

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

-Nickname : Pingoo

- Factiuni precedente:

- Job curent: -

- Level:11

- Sex(masculin/feminin):masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:Mereu am vrut sa intru in Ballas

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Batai, trafic de droguri si de arme.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) -

- Intervalul orar in care jucati:15:00-23:00

- Poza cu stats : http://imgur.com/delete/4qIHiINWUDlUHFk

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu Pingoo s-a nascut in Los Santos intre cartierele Ballas si Groove Street ,el provenea dintr-o familie saraca.La 17 ani el facea trafic de droguri si arme impreuna cu fratele lui mai mare InCubus pentru a aduce bani in casa.Urmau sa faca un transport de arme in valoare de 10.000.000 $ din Las Venturas in Los Santos pentru cei din Grove Street. Punctul de intalnire era plaja din LS . Pingoo si InCubus au adus camionul cu arme urmand sa primeasca si suma de bani . Cei din Grove nu au planuit sa nu ii plateasca pe cei doi frati ci sa ii omoare . Au inceput sa deschida focul iar fratele lui Pingoo la fel ,dar degeaba , cei din Grove erau numeric mai multi. InCubus cade in schimbul de focuri. Pingoo a reusit sa scape fugind cu o masina pana la baza celor din Ballas . Acolo se intalneste cu liderul lor si ii cere acestuia permisiunea de a se alatura gangului cu speranta ca intr-o zi o sa se razbune pe cei din Grove Street .

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Tinu florin

- Varsta:18

- Orasul in care locuiti: Bucuresti

- Sex (masculin/feminin):masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Nick: SenSei

- Factiuni precedente:DNB,Triads,FBI

- Job curent: Detectiv[iau Arms cand intru]

- Level: 10

- Sex(masculin/feminin): M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Vreau sa sparg dominatia grovilor

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: kill,trafic de arme... etc

- Antecedente: -

- Intervalul orar in care jucati: 7-8 ore +

- Poza cu stats : 14jnw3a.png

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : SenSei s-a nascut intr-un orasel numit Los Santos.Familia lui avea o stare financiara foarte buna.Tatal lui lucrand in guvern,iar mama sa era secretara la primarie.Intr-o zi in timp ce mergea cu familia lui intr-o excursie la munte,o masina le blocheaza calea.Din acea masina au iesit 4 membrii din factiunea Groove Street.Pana sa isi dea seama ce se intampla cei din groove au deschis focul asupra masinii.Tatal sau a fost impuscat de 3 ori in cap si a murit pe loc.SenSei si mama lui au reusit sa scape,ascunzandu-se in padurea de langa munte. Dupa 3 ani SenSei a ajuns la concluzia ca este destul de mare ca sa isi razbune tatal,asa ca a ales sa intre intr-o factiune puternica,unita si in rivalitate cu cei de la Groove Street.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Andrei Mihai

- Varsta: 16

- Orasul in care locuiti: Bucuresti

- Sex (masculin/feminin): M

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Nick:Flippy

- Factiuni precedente:Politicieni, The Mafia

- Job curent:-

- Level:9

- Sex(masculin/feminin):Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:Este o fanctiune bine organizata si membri mereu on.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:War-uri,Trafic de arme,Trafic de droguri,batai de strada cu rivali lor

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv):-

- Intervalul orar in care jucati:4-6 ore/zi

- Poza cu stats: Here.

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Flippy sa nascut in orasu Los Santos.El provinea dintr-o familie care nu prea se descurcau bani.Tatal sau statea mai mult pe la servici unde se ocupa cu reparare de masini,iar la varsta de 3 ani Mama lui a plecat de acasa fara sa zica nimic.Ne avand incotr-o el isi petrece mai mult timpu pe strazi stand cu baietii din cartier,si nu ca ceilalti copii care aveau o familie normala si o copilarie frumoasa cu jucarii si multe alte bucurii.Peste cativa anii creste si vazand ca nu ii place scoala si nu il atrage cu nimic el,decide sa nu termine scoala si a renuntat la ea.Intro zii tatal sau vede o masina stricata in fata la service si inauntru sau era un membru din Grove Street.Acest individ venise cu masina la reparat iar mecanicul ii spune ca o sa il coste mult reparatia,cand acel tip a auzit ca o sa il coste mult a scos pistolu si ii la pus la tampla si sa ii repare masina gratis sau il omoara.Tatal lui Flippy refuza sa ii repare masina gratis,deoarece avea nevoie de aceii bani pentru a plati facturile la casa si alte datorii pe care le avea.Peste 30 de minute se aude o impuscatare la service si in graba se aude ambulanta si politia.Multa lume sa strans la locu faptei unde a fost impuscat printre care si Flippy nu stia ce se intamplase.Cand ajunge in fata sa vada cine a fost ranit a vazut ca e tatal sau.Sa urcat in ambulanta si impreuna cu cei de la Smurd merg la spital unde afla peste cateva ore ca tatal sau a murit din cauza ca a pierdut prea mult sange.Este chemat la sectie pentru a afla de la un martor ca tatal sau a fost impuscat de membru din Grove Street.Cand a auzit acest lucru nu ia venit sa creada, o vreme el nu mai vorbit cu nimeni numai comunica cu prieteni lui de pe strada si dorea doar razbunare pe acel membru care i-a omorat tatal.Anii au trecut si el a crescut si sa maturizat.Intr-o dimineata primeste un telefon de la un amic care il anunta ca membrii din Gang-ul Ballas recruteaza si is marii rivali acelora din Grove Street.Asa ca el si-a facut bagajele si a plecat din acel cartier si dorind sa se inscrie in aceasta fanctiune.Cu scopu de a se razbuna pe tatal sau.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Luchian Marius

- Varsta:17

- Orasul in care locuiti:Timisoara

- Sex (masculin/feminin):Masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick: qwq

- Factiuni precedente:Politicieni,Triads,ballas,ng,dnb,

- Job curent:- arms dealer

- Level: 16

- Sex(masculin/feminin):Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: o factiune buna + membri cu experienta + un lider de treaba

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:arme,droguri,war-uri etc..

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv):-

- Intervalul orar in care jucati: nu pot zice sigur dar cred ca 16-18 ore pe zi :D

- Poza cu stats: :gun:

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : qwq sa nascut in Los Santos intr-o familie saraca.La virsta de 15 ani sa mutat impreuna cu familia sa in Liberty City.La 17 ani el a devenit membru al unui gang si atunci a inceput povestea lui ca mafiot.Acel gang planuise sa atace un club din oras care se zvonea ca apartine unei mafi puternice si astfel ei ar fi devenit faimosi si temuti in tot orasul.Prostia lor era ca gangul era format din niste copi ca nu stiau ce inseamna razboi si riscurile acestuia.Totul sa terminat cu un schimb de focuri, toti au fost macelariti in acea noapte mai putin eu care am avut noroc si am reusit sa scap si sa ma alatur acelor mafioti.Timp de 5 ani am continuat sa incalc legea si sa devin din ce in ce mai renumit pina am ajuns sa devin coliderul mafiei.Dar intro zi totul avea sa se termine pentru mine, impreuna cu un grup destul de mare am planuit sa jefuim una din bancile din Liberty City. In acea noapte unul din noi a tradat trimitind planul nostru la FBI, noi nu am aflat despre acea ambuscada care ni se pregatise, am continuat planul intrind in banca dar in acel moment cladirea a fost inconjurata de elicoptere si masini de politie.Am incercat sa scap dar nu am avut nici o sansa o parte din noi au fost omoriti iar restu arestati.Eu am fost condamnat la 20 ani de inchisoare.Acum dupa ce am iesit din inchisoare mam intors in orasul meu natal Los Santos si doresc sa ma alatur gangului Balas.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: F.Cezar

- Varsta:17

- Orasul in care locuiti: Iasi

- Sex (masculin/feminin):Masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick: lioN.

- Factiuni precedente: -

- Job curent: Trucker

- Level: 6

- Sex(masculin/feminin): M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: vreau sa rup stilu' aici.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: traficul de arme, droguri, lupte teritoariale.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): -

- Intervalul orar in care jucati: 16:00-19:00 ; 23:00-02:00 ( in mare )

- Poza cu

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : lioN. este nascut la spitalul din Los Santos, chiar langa zona ocupata de Ballas. Acesta copilarind intr'o zona de genu' , invata de mic ' tainele ' unui gangster. La 14 ani vindea droguri la colt de strada, ca la 16 ani sa fie arestat pentru port ilegal de arma. Dupa 6 luni de puscarie, lioN. doreste sa vada cum e viata adevarata de ganster. In cartier, avea destule relatii cu oameni importanti. Cel mai bun prieten al sau era Kile, care nu arata foarte prezentabil, era mic si schilod. lioN. era recunoscut ca si protectoru' lui si cel mai bun tovaras. Era stabilit ca amandoi sa incerce sa intre in Ballas la momentu' potrivit, dar lioN. are sa afle ca cel mai bun prieten al sau s-a dus in gangu' rival, Grove. Tradat,a lioN. isi mentine visu' de a fi un gangster adevarat si continua pe aceeasi linie, vrea sa intre in Ballas pt. a castiga respectu' cuvenit si pentru a se razbuna pe Kile :wub:

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Madalin

- Varsta:17

- Orasul in care locuiti: Severin

- Sex (masculin/feminin): M

Link to comment
Share on other sites

-Nick:PaulYonutZ

- Factiuni precedente: SFR,Scoala,Ballas,NG,SMURD,Triade

- Job curent: Detectiv(o sa-l schimb)

- Level: 15

- Sex(masculin/feminin): M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:Este o factiune unita si foarte bine organizata

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Mats,killuri,waruri,drugs

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv):-

- Intervalul orar in care jucati: Dupa-masa si seara

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://imageshack.us/photo/my-images/252/samp001n.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : PaulYonutZ s-a nascut la periferia orasului Los Santos.El ducea o viata linistita impreuna cu parinti sai intr-o casa mica.El a fost un mare mafiot si era temut de toti mafiotii.Intr-o zi linistita parinti lui au plecat sa se plimbe prin parc,pacat ca aia a fost ultima plibare deoarece rivali i-au omorat parinti cu sange rece.Acesta s-a jurat pe spiritul parintilor ca se va razuba.El a stat o perioda singur consumand numai bere, tigari si droguri dar a venit momentul razbunnari cum a promis .Asa ca el s-a decesit sa isi puna CV-ul la Ballas si acum asteapta cu nerabdare raspunsul liderului,sperand ca va fi aceptat pentru ca impreuna cu dcei de la Ballas sa isi razbune parintii.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Paul Ionut Deac

- Varsta: 14

- Orasul in care locuiti: Bistrita

- Sex (masculin/feminin):M

Link to comment
Share on other sites

-Nick: Puni_Laur

- Factiuni precedente: smurd

- Job curent: trucker

- Level: 8

- Sex(masculin/feminin): M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: pentru ca este o factiune cu membrii foarte activi si foarte uniti si organizati

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: materiale,war`uri,droguri...

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv):- n-am avut

- Intervalul orar in care jucati: nu joc "la comanda", dar in cursul saptamanii joc 6ore+ si in weekend joc mult

- Poza cu stats : ****.us/f/685/samp179r.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Puni_Laur s-a nascut in Los Santos.Tatal lui, facea bani din pariuri,fiind foarte norocos,iar mama lui era medic.La varsta de 5 ani, mama lui a murit intr-un accident de masina.La varsta de 18 ani,el s-a facut medic sa-i calce pe urme mamei sale.El era foarte mandru de jobul pe care il avea, pana intr-o zi cand tatal lui l-a dus la servici, spre drum, tatal lui a oprit sa parieze la cai, iar el a asteptat in masina, dupa 2 minute a vazut doi membrii din Grove fugind cu o punga de bani, si s-a dus sa vada ce s-a intamplat si l-a vazut pe tatal lui intr-o balta de sange,atunci l-a urcat repede in masina sa-l duca la spital, in drum spre spital a aflat ca cei doi membrii din grove l-au omorat si i-au furat banii castigati din acel pariu.Cand au ajuns la spital era prea tarziu, tatal lui a decedat, atunci el s-a dat demisia si a jurat ca se va razbuna pe Grove intrand in Ballas

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: M. Laurentiu

- Varsta: fac 14 in aprilie

- Orasul in care locuiti: Buftea

- Sex (masculin/feminin):M

Link to comment
Share on other sites

-Nick:Ghiondes

- Factiuni precedente: Politicieni,SMURD,Mafia,Scoala,Ust,NG

- Job curent:-

- Level: 11

- Sex(masculin/feminin): M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:Este o factiune serioasa cu membri capabili

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Cu procurarea de arme si droguri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv):-

- Intervalul orar in care jucati: 15-23

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): /stats

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Ghiondes este un adult capabil fara un loc de munca si care vrea sa fie un infractor pentru a face bani.El este orfan de la varsta de 9 ani si s-a nascut in orasul Los Santos.Parinti lui au fost omorati intr-un accident de masina.Ghiondes a trebuit sa invete sa se descurce singur.Dupa multe incercari a reusit sa gaseasca un loc al lui.A cumparat o casa in sudul orasului Los Santos si umbla pe strazi incercand sa isi gaseasca un loc de munca.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Andrei Ciotlos

- Varsta: 18

- Orasul in care locuiti: Sighisoara

- Sex (masculin/feminin):M

Link to comment
Share on other sites

Nick: thu2n

- Factiuni precedente: SMURD

- Job curent: trucker

- Level: 7

- Sex(masculin/feminin): masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: pentru ca imi place foarte mult aceasta factiune si e repectata

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: trafic de arme si droguri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) nam

- Intervalul orar in care jucati: 14:00 pana pe la 00:00 cu pauze

- Poza cu stats : http://****.us.../samp012yb.png/

- Poza cu /weaponskills : -

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu : thu2n sa nascut la marginea orasului ls . parinti lui au murit intrun conflict intre ballas si grove strit .atunci thu2n a ramas orfan si a trebuit sa faca bani . el sa bagat in SMURD in cautare de bani dar nu a fost un loc pentru el . thu2n isi doarea foarte mult sa fie baiat rau sa intre intrun gang si de aia a ales ballas pentruca este cel mai respectat gang .

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: alex

- Varsta: 19

- Orasul in care locuiti: tg.neamt

- Sex (masculin/feminin): masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick: Cristi.

- Factiuni precedente: -

- Job curent: -

- Level: 6

- Sex(masculin/feminin): masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Ballas este o factiune respectabila si placuta in acelasi timp. Imi doresc sa ma alaturi factiunii pentru a o ajuta sa se ridice si mai mult decat este acum.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: cu droguri , arme , batalii , puscarie , waruri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) am 2 warn pt afk la cai , 1 este pe nedrept dar :-j

- Intervalul orar in care jucati: 08:00 - 12:00 si 20:00 - 00:00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): 06010437683436117629.png

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Cristi a fost nascut in Los Santos pe undeva pe langa plaja. Tatal lui era un pescar foarte priceput , dar avea multe datorii pe la cei din banda Groove Street . Tatal baiatului doar din pescuit nu isi putea platii toate datoriile. Intr-o zi eu cu tata eram la pescuit , eu m-am dus cu barca in larga iar tata a ramas la mal. Intre timp cat eu eram in larg 3 membri groove au venit sa discute cu tata , cei 3 si-au pierdut cumpatul si au inceput sa isi descarce pistoalele in trupul tatalui meu . Eu , cum am auzit focuri de arma m-am indreptat catre mal cat am putut de repede dar nu i-am putut prinde pe cei 3 groove . Acum vreau sa intru in The Ballas pentru a imi razbuna tatal. Cei 3 groove si acum ii tin minte " Flitzer , Bic si Frzn " :)).

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Enache Cristian

- Varsta: 17

- Orasul in care locuiti: Brasov

- Sex (masculin/feminin): masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick: Tryf

- Factiuni precedente: DNB , Triads

- Job curent: Arms Dealer

- Level: 8

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Am observat o crestere mare in ultima vreme a gang-ului si as dori sa va ajut .

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Kill-uri, materiale, droguri, warr-uri.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) : 2 warns, afk la cai :-<.

- Intervalul orar in care jucati: 14:00-23:00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8):

View post on imgur.com

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Tryf s-a nascut intr-un sat mic de la marginea orasului San Fiero.Tatal lui era un foarte cunoscut traficant de droguri care isi petrecea majoriatea timpului la cazionouri,iar mama sa era casnica.Cand Tryf avea 10 ani a mers impreuna cu tatal lui la casino ca sa rezolve niste afaceri cu niste mari gangsteri din Los Santos , Grove. Acesta, la spusele tatalui a ramas afara. A asteptat timp de cateva minute si a vazut ca tatal lui nu mai apare,a intrat in casino si l-a vazut pe tatal lui mort intr-o balta de sange.Atunci a promis ca se va razbuna pe cei de pe strada Grove. Tryf a crescut si-a facut un nume si o reputatie in ceea ce priveste traficul de arme si droguri, iar planul sau este sa se alature celor din Ballas pentru a-si indeplini "chemarea".

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Florin

- Varsta: 16

- Orasul in care locuiti: Alexandria

- Sex (masculin/feminin): Masculin

#Postez pentru un prieten, are o problma cu forum-ul :-s.

#Am pus poza cu sts, am uitat mai devreme de ea :-< .

Edited by H3r01na
Link to comment
Share on other sites

- Nick: Tryf

- Factiuni precedente: DNB , Triads

- Job curent: Arms Dealer

- Level: 8

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Am observat o crestere mare in ultima vreme a gang-ului si as dori sa va ajut .

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Kill-uri, materiale, droguri, warr-uri.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) : 2 warns, afk la cai :-<.

- Intervalul orar in care jucati: 14:00-23:00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8):

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Tryf s-a nascut intr-un sat mic de la marginea orasului San Fiero.Tatal lui era un foarte cunoscut traficant de droguri care isi petrecea majoriatea timpului la cazionouri,iar mama sa era casnica.Cand Tryf avea 10 ani a mers impreuna cu tatal lui la casino ca sa rezolve niste afaceri cu niste mari gangsteri din Los Santos , Grove. Acesta, la spusele tatalui a ramas afara. A asteptat timp de cateva minute si a vazut ca tatal lui nu mai apare,a intrat in casino si l-a vazut pe tatal lui mort intr-o balta de sange.Atunci a promis ca se va razbuna pe cei de pe strada Grove. Tryf a crescut si-a facut un nume si o reputatie in ceea ce priveste traficul de arme si droguri, iar planul sau este sa se alature celor din Ballas pentru a-si indeplini "chemarea".

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Florin

- Varsta: 16

- Orasul in care locuiti: Alexandria

- Sex (masculin/feminin): Masculin

#Postez pentru un prieten, are o problma cu forum-ul :-s.

Tryf respins.( nu ai poza cu /stats )

Cristi. acceptat pentru teste.

Link to comment
Share on other sites

- Nick: Sinel

- Factiuni precedente: DNB , Consilier

- Job curent: Arms Dealer

- Level: 6

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Pentru ca este o factiune unita si un lider demn de ea.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Kill-uri, materiale, droguri, warr-uri.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) : 1

- Intervalul orar in care jucati: 8:00-12:00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): IlYRt.jpg

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : sinel s-a nascut in urma cu 15 ani in San Fierro. Aici , el a descoperit un gang numit San Fierro Rifa , condus de Andu. Acesta a fost omorat intr'un schimb de focuri, si astfel el a trecut de partea legii. Dupa multa vreme, si-a castigat dreptul de a intra intr'un gang aliat celor din SFR, Ballas. Aici, alaturi de cativa prieteni a reusit sa ridice factiunea si sa o duca spre cel mai inalt nivel , insa a decis sa paraseasca factiunea dupa ce liderul acestui gang a fost ucis. A decis sa treaca de partea legii a 2-a oara, dar , cei doi lideri au parasit factiunea si astfel, sinel i-a urmat. S-a alaturat politicienilor pentru o viata fara crime, insa, inima lui ii spunea altceva. Acesta isi depunde CV-ul in gangul Ballas si asteapta un raspuns.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Valentin

- Varsta: 15

- Orasul in care locuiti: Alexandria

- Sex (masculin/feminin): Masculin

#Postez pentru un prieten, are o problma cu forum-ul :-s.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...