Jump to content
lego_kid

Aplicatii Ballas

Recommended Posts

- Nick : SocceR

- Factiuni precedente: Smurd , Da Nang Boys

- Job curent: Arms Dealer

- Level: 7

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: O factiune unita , membri seriosi si un lider capabil .

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Kill , War , Mats , Drugs

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) . Nu

- Intervalul orar in care jucati: 3-4 Saptamanal , Weekend mai tot timpu.

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) http://imageshack.us/content_round.php?page=done&id=4tHcmpuolaOul6aS3tTT3KmUqdLM2ZTc58s

- Poza cu /weaponskills : --

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - SocceR s-a nascut in Los Santos . Acesta facea parte dintr-o familie foarte saraca . Banii lor proveneau din droguri si alte afaceri ilegale . El avea 5 frati . De fiecare data cand se intalneau , se luau la bataie , deoarece ei crescusera in cartiere diferite si nu se suportau unul pe altul . Cel mai mic , era bun cu mine si imi explica ca eu nu trebuie sa fac asa ceva. El crescuse in Las Ventura , departe de fratii sai . Incetul cu incetul SocceR a inceput sa inteleaga cum sta treaba cu afacerile ilegale . Fratele sau cel mic a fost ucis de o banda numita Grove Street . SocceR vrea sa se razbune , stiind ca Ballas sunt dusmani cu Grove Street de cand lumea si pamantul . Acum este unica sansa a lui SocceR si totul depinde numai si numai de Lolz0r.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: George Iordan

- Varsta: 15

- Orasul in care locuiti: Focsani

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Nick: Mike.

- Factiuni precedente: SMURD

- Job curent: Camionagiu

- Level: 6

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: In prezent doresc sa intru intr-un gang si consider ca factiunea Ballas este una potrivita pentru mine, fiind un gang respectat, care se impune si cu un lider pe masura si mai ales activ.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Fiind un gang se ocupa cu mentinerea suprematiei pe server prin castigarea "war-urilor" si micilor razboaie si batai de strada in special cu principalii lor rivali , cei din Grove Street, de asemenea isi ajuta alianta in diversele batalii pe care le poarta.Se mai ocupa cu traficul de droguri, traficul de arme, prostitutie etc.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv: Nici unul.

- Intervalul orar in care jucati: Dupa ora 15 si pana seara.

- Poza cu stats : Stats.

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Numele meu este Mike. , sunt un mai vechi locuitor al acestor orase.Totul a inceput in urma cu aproape 3 ani, in momentul in care m-am nascut in San Fierro.Atunci tot jocul era concentrat in acel oras, majoritatea jucatorilor acolo desfasurandu-si activitati-le.Mi-a fost greu la inceput sa inteleg ce actiuni se interprind in acest joc, dar incetul cu incetul, mi-a fost explicat de alti jucatori cu ceva experienta.Atunci se faceau foarte multi bani din car jacker, era cel mai popular job.Am inteles si eu cu ce se mananca acest job si am inceput sa "duc si eu masini la crane", era undeva in spatele garii San Fierro, ma rog.aproximativ.Pe urma a urmat prima mea factiune, bininteles taxi.Eram entuziasmat atunci de ce insemna o factiune.Acesetea sunt inceputurile mele ca jucator de sa-mp.Pe parcurs s-au schimbat mai multe lucruri, mi-am schimbat si contul de pe care am jucat, am capatat mai multa experienta, am fost acceptat si in alte factiuni in care la inceput doar visam sa fiu.Factiunea care mi-a marcat existenta pe server si factiunea cea mai draga mie este National Guard.Pe vremea aceea , Soulseeker stia cum sa te faca sa placi acea factiuni.Au urmat niste ban-uri pe urma, o vreme nu am mai activat,mai ales unor probleme personale si unor conflicte aparute pe server cu unii membrii ai staff-ului dar si a unor jucatori..Cel putin a venit anul trecut acel wipe, apoi s-a introdus perioada aceea BETA in care nu am activat deloc.Dupa ce s-a trecut de la BETA, am inceput sa joc din nou, dar numai pentru cateva saptamani ,timp in care am activat in Police Departament.Am ramas dezamagit deoarece nu mai era cum a fost candva, jucatorii nu mai erau la fel.Acum am inceput sa joc din nou si spre surprinderea mea o multime de jucatori vechi s-au reapucat de joc. Se pare ca si staff-ul s-a schimbat iar acele persoane cu care aveam niste conflicte nu mai activeaza si nu mai au nici functii .Este un mediu propice acum pentru mine sa incep sa activez din nou si imi doresc sa intru intr-o factiune destul de necunoscuta pentru mine, deoarece nu cred ca am fost membru al Ballas-ului niciodata.Imi doresc acest lucru acum .

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Mihai Cicedea

- Varsta: 18

- Orasul in care locuiti: Nasaud

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Multumesc,

Mike.

Link to comment
Share on other sites

- Nick:Piki

- Factiuni precedente:Consilieri,Smurd

- Job curent:Detectiv

- Level:7

- Sex(masculin/feminin):Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:Este o factiune serioasa si as dori foarte tare sa stau alaturi de un lider super si de treaba.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:Arme,droguri,blocaje.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv)1 warn pentru non-fp.

- Intervalul orar in care jucati:poi nu am un orar dar joc cam 2-3 ore pe zi, sincer.

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8):

View post on imgur.com

- Poza cu /weaponskills :-

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu :Piki si-a inceput viata in orasul LS,din SanAndreas.De mic andrei era ambitos.Acesta si-a inceput viata furand masini si vinderea acestora pe piata neagra.Aici si-a creat cea mai mare parte din bani.Dupa o vreme Piki s-a plictisit de acest job si a inceput sa repare masini,devenind car mechanic.Fratele lui,cu 6 ani mai mare a devenit infractor si a intrat in The Mafia ,pe acesta il chema CloHard .Piki a fost primit cu bratele deschise in acesta mafie,cu care a castigat un supremacy si a ajuns la rank 3.Dupa o vreme,CloHard a fost omorat de un membru TheTriads.Piki a jurat razbunare,asadar s-a alaturat DNB-ului pentru a afla mai multe informatii despre the triads,acestia fiind aliati lor.Asadar, Piki a petrecut o perioada buna de timp fiind spion in dnb.Dupa ce a aflat suficiente informatii,acesta a revenit in vechea alianta,alaturandu-se din nou The Mafia ,unul dintre rivali celor din the triads.Acesta s-a razbunat cumplit pentru moartea fratelui sau.Piki a promis sa nu se mai implice in aceste razboaie de strada intre mafii si ganguri,asadar a mers pe o cale mai legala,devenind taximetrist. Dupa o vreme lui Piki i-a fost dor de arme,iar acesta a hotarat sa se alature celor din Ballas ,unde isi va petrece marea parte din cariera lui .

"Ma numesc xyz si m-am nascut in Los Santos.Parintii mei au fost niste oameni saraci,iar din aceasta cauza a trebuit sa...."

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Parpalea Dan

- Varsta:15 ani

- Orasul in care locuiti:Vaslui

- Sex (masculin/feminin):Masculin

* Toate campurile sunt obligatorii, altfel cererea nu va fi luata in considerare.

* Cine nu respecta modelul de postare este respins.

* Cu cat biografia este mai ampla , cu atat cresc si sansele voastre de intrare.

* Liderul isi rezerva dreptul de a-si alege membrii.

* Persoanele acceptate vor fi contactate de catre lider in joc pentru teste.

- Nick:Piki

- Factiuni precedente:Consilieri,Smurd

- Job curent:Detectiv

- Level:7

- Sex(masculin/feminin):Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:Este o factiune serioasa si as dori foarte tare sa stau alaturi de un lider super si de treaba.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:Arme,droguri,blocaje.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv)1 warn pentru non-fp.

- Intervalul orar in care jucati:poi nu am un orar dar joc cam 2-3 ore pe zi, sincer.

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8):

View post on imgur.com

- Poza cu /weaponskills :-

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu :Piki si-a inceput viata in orasul LS,din SanAndreas.De mic andrei era ambitos.Acesta si-a inceput viata furand masini si vinderea acestora pe piata neagra.Aici si-a creat cea mai mare parte din bani.Dupa o vreme Piki s-a plictisit de acest job si a inceput sa repare masini,devenind car mechanic.Fratele lui,cu 6 ani mai mare a devenit infractor si a intrat in The Mafia ,pe acesta il chema CloHard .Piki a fost primit cu bratele deschise in acesta mafie,cu care a castigat un supremacy si a ajuns la rank 3.Dupa o vreme,CloHard a fost omorat de un membru TheTriads.Piki a jurat razbunare,asadar s-a alaturat DNB-ului pentru a afla mai multe informatii despre the triads,acestia fiind aliati lor.Asadar, Piki a petrecut o perioada buna de timp fiind spion in dnb.Dupa ce a aflat suficiente informatii,acesta a revenit in vechea alianta,alaturandu-se din nou The Mafia ,unul dintre rivali celor din the triads.Acesta s-a razbunat cumplit pentru moartea fratelui sau.Piki a promis sa nu se mai implice in aceste razboaie de strada intre mafii si ganguri,asadar a mers pe o cale mai legala,devenind taximetrist. Dupa o vreme lui Piki i-a fost dor de arme,iar acesta a hotarat sa se alature celor din Ballas ,unde isi va petrece marea parte din cariera lui .

"Ma numesc xyz si m-am nascut in Los Santos.Parintii mei au fost niste oameni saraci,iar din aceasta cauza a trebuit sa...."

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Parpalea Dan

- Varsta:15 ani

- Orasul in care locuiti:Vaslui

- Sex (masculin/feminin):Masculin

* Toate campurile sunt obligatorii, altfel cererea nu va fi luata in considerare.

* Cine nu respecta modelul de postare este respins.

* Cu cat biografia este mai ampla , cu atat cresc si sansele voastre de intrare.

* Liderul isi rezerva dreptul de a-si alege membrii.

* Persoanele acceptate vor fi contactate de catre lider in joc pentru teste.

Link to comment
Share on other sites

- Nick:LegendD

- Factiuni precedente: Politicieni SMURD

- Job curent:Truker

- Level: 6

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: e foarte tare.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Traficul de arme, droguri respectiv bataile de strada cu rivalii.

- Antecedente:-

- Intervalul orar in care jucati: toata ziua

- Poza cu stats:http://postimage.org/image/7gfj2ay4t/

- Biografie (minim 100 de cuvinte): Legendd s-a nascut in orasul Los Santos.El a vrut sa se alature la ce-i din grove street dar intr-o noapte grove au venit la el acasa si ia omorat toata familia.Legendd a cautat oameni cu care sa se imprieteneasca sa faca rost de arme pentru a razbuna familia.Legend s-a intalnit cu ce-i din ballas.Ei i-au spus lui legend ca ar fi mai bine sa se alature lor pentru ca ei sunt cei mai mari rivali alui grove.Legendd a stat pe ganduri 2 saptamani si a ales.El vrea sa se alature celor din ballas pentru asi razbuna familia

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Petrache Andrey

- Varsta: 16 ani

- Orasul in care locuiti : Ploiesti

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick:SomerhaldeR

- Factiuni precedente: FBI mafia pd

- Job curent:none

- Level: 16

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Vreau sa fiu in actiune.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Traficul de arme, droguri respectiv bataile de strada cu rivalii.

- Antecedente:-

- Intervalul orar in care jucati: 8-9h/zii

- Poza cu stats: 1zdb2c7.png

- Biografie (minim 100 de cuvinte): SomerhaldeR s-a nascut in orasul Los Santos. Acesta a copilarit cu membrii gangului Grove,de unde a invatat cum se faceau banii,si cum se putea castiga respectul. SomerhaldeR nu dorea aceasta viata,dar fiind un copil a putut fi influentat usor de mai marii gangului. Dupa un timp,Grove i-a omorat familia lui SomerhaldeR,nestiind cine sunt. SomehaldeR cand a aflat aceasta veste,a fost distrus. El a intrat in Ballas,si alaturi de prietenii sai,LoLz0r si Salvator a luat o decizie importanta. A decis sa treaca de partea grea,pentru a-si razbuna familia.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Eduard Ionut

- Varsta: 17 ani

- Orasul in care locuiti : Rm.Valcea

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Nick:Flippy

- Factiuni precedente:Politicieni

- Job curent:Taximetrist

- Level:6

- Sex(masculin/feminin):Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:Este o fanctiune bine organizata si membri mereu on.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:War-uri,Trafic de arme,Trafic de droguri,batai de strada cu rivali lor

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv):-

- Intervalul orar in care jucati:4-6 ore/zi

- Poza cu stats : vsfmky.png

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Flippy sa nascut in orasu Los Santos.El provinea dintr-o familie care nu prea se descurcau bani.Tatal sau statea mai mult pe la servici unde se ocupa cu reparare de masini,iar la varsta de 3 ani Mama lui a plecat de acasa fara sa zica nimic.Ne avand incotr-o el isi petrece mai mult timpu pe strazi stand cu baietii din cartier,si nu ca ceilalti copii care aveau o familie normala si o copilarie frumoasa cu jucarii si multe alte bucurii.Peste cativa anii creste si vazand ca nu ii place scoala si nu il atrage cu nimic el,decide sa nu termine scoala si a renuntat la ea.Intro zii tatal sau vede o masina stricata in fata la service si inauntru sau era un membru din Grove Street.Acest individ venise cu masina la reparat iar mecanicul ii spune ca o sa il coste mult reparatia,cand acel tip a auzit ca o sa il coste mult a scos pistolu si ii la pus la tampla si sa ii repare masina gratis sau il omoara.Tatal lui Flippy refuza sa ii repare masina gratis,deoarece avea nevoie de aceii bani pentru a plati facturile la casa si alte datorii pe care le avea.Peste 30 de minute se aude o impuscatare la service si in graba se aude ambulanta si politia.Multa lume sa strans la locu faptei unde a fost impuscat printre care si Flippy nu stia ce se intamplase.Cand ajunge in fata sa vada cine a fost ranit a vazut ca e tatal sau.Sa urcat in ambulanta si impreuna cu cei de la Smurd merg la spital unde afla peste cateva ore ca tatal sau a murit din cauza ca a pierdut prea mult sange.Este chemat la sectie pentru a afla de la un martor ca tatal sau a fost impuscat de membru din Grove Street.Cand a auzit acest lucru nu ia venit sa creada, o vreme el nu mai vorbit cu nimeni numai comunica cu prieteni lui de pe strada si dorea doar razbunare pe acel membru care i-a omorat tatal.Anii au trecut si el a crescut si sa maturizat.Intr-o dimineata primeste un telefon de la un amic care il anunta ca membrii din Gang-ul Ballas recruteaza si is marii rivali acelora din Grove Street.Asa ca el si-a facut bagajele si a plecat din acel cartier si dorind sa se inscrie in aceasta fanctiune.Cu scopu de a se razbuna pe tatal sau.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Luchian Marius

- Varsta:17

- Orasul in care locuiti:Timisoara

- Sex (masculin/feminin):Masculin

Link to comment
Share on other sites

-Nick: Judge

- Factiuni precedente: ballas (de vreao 5 ori ) , grove(2 ori ) , ust , dnb , sfr (2 ori )

- Job curent: comerciant de arme

- Level: 17

- Sex(masculin/feminin):M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: aeste o factiune frumoasa si ami place foarte mult kill

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Cu traficul de arme, war-uri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): -

- Intervalul orar in care jucati: 10/11 ore pe zi

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://tinypic.com/view.php?pic=4pxhsi&s=5

- Poza cu /weaponskills : cand se baga fac poze , aveam inainte skill 1k deagle

- Biografie (minim 100 cuvinte) demonakita s'a nascut in Los Santos intr'o familie mare si cunoscuta de populatia San Andreas-ului.Parintii sai lucrau la barul "10 sticle verzi".In acel bar era plin de rau facatori evadati de la puscarie,care nu'i dadeau pace mamei sale,vroiau s'o violeze.Judge s'a dus intr'o zi in vizita la mama sa,sa vada ce face.A vazut ca mafiotii isi bateau joc de mama sa si demonakita a inceput sa'i bata cu speranta de ai invinge,si sa o scape pe mama de "viol".A batut 3 groovi dar al 4'lea l'a bagat in spital,l'a impuscat in piciorul drept.Doctorii i'au spus mamei ca nu va mai putea umbla nici odata,mama sa a lesinat auzind acest lucru.Mama sa a chemat cei mai buni doctori din lume,cu speranta de ai face acea operatie dureroasa.Doctorii l'au ajutat pe demonakita sa isi revina,iar el ca sa se razbune de cei din groove a decis sa se alature celor din Ballas.

- Nume si prenume: Marius

- Varsta: 17

- Orasul in care locuiti: RM.Valcea

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick:Wapo

- Factiuni precedente:Smurd

- Job curent:Somer

- Level:6

- Sex(masculin/feminin):Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturatifactiunii:Pentru a ajuta ballas in war si pentru ca imi plac gangurile sihomies J

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:Mats,War,DrogsDealer,Weapons Dealer…

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv):-

- Intervalul orar in care jucati:Luni-Joi 2 ore15-17,Vineri-Duminica 12-16…18-22.

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoifaceti poza cu F8)

- Poza cu /weaponskills :-

- Biografie (minim 100 cuvinte):-Manumesc Wapo si m’am nascut in Los Santos.Eu provin dintr’o familie saraca ce nuavea bani, dar din cauza ca aveam o varsta prea mica,multi copii din cartier siadolescenti m’a luau peste picior si ma bateau, dar asta m’a calit cu timpul.Incepusem sa fur si sa fac ori ce pentru a’mi ajuta familia, dar ballas erasinguru gang ce m’ar fi putut ajuta.Am umblat pe la puscarie si casa decorectie deoarece m’au prins furand pentru familia mea. Familia mea a inceputsa aibe probleme dupa probleme dupa ce am intrat la puscarie, deoarece si tatalmeu murise impuscat de grove street si chinuit de triade, iar mama mea a murit din cauza stresului si nevoia banilor.Ballaserau cei ce m’au primit cu bratele deschise dupa toata intamplarea asta.Imi doresc sa o duc bine intr'un gang unit ca ballas si imi doresc sa ajut toti homeis la nevoie.Pe sfarsit as vrea sa zic ca o sa fiu serios in ceea ce voi face inauntrul gangului deoarece vreau sa ma razbun pe grove street si pe triade.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Popa Vlad Alin

- Varsta:15 ani

-Orasul in care locuiti:Timisoara

- Sex (masculin/feminin):Masculin.

http://area52.linkmania.ro/gta/sig-39784.png

http://i42.tinypic.com/2j14ygx.png%5b/IMG%5d

Link to comment
Share on other sites

-Nick: Andrew

- Factiuni precedente:-

- Job curent: Trucker

- Level: 6

- Sex(masculin/feminin):Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Este un gang foarte bun cu membrii pe masura

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Cu traficul de arme/droguri si omorarea rivarilor

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): nici unua dintre cele mentionate

- Intervalul orar in care jucati: in timpul saptamanii 13-15 17-00 sau 01

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8):http://imageshack.us/photo/my-images/839/samp016n.jpg/

- Biografie (minim 100 cuvinte) -

Andrew s-a nascut in orasul Los Santos.Acesta ducea o viata normala si linistita intr-o zona periferica a orasului,dar totul se sfarseste la varsta de 10 ani cand acesta afla ca tatal lui a decedat intr-un accident rutier.Andrew a inceput sa duca o viata din ce in ce mai grea alaturi de mama sa,ea nu reusea sa castige destui bani pentru a avea grija de amandoi si era nevoita sa se imprumute.A reusit sa o mai duca din imprumutri in imprumuturi inca vreo 4 ani cand mama sa a fost ucisa cu bestialitate pentru ca nu a reusit sa achite un imprumut.Astfel,Andrew a ramas singur si neajutorat.Acesta a fost dat afara din casa parintilor si a fost nevoit sa se descurce singur.Acesta a reusit sa se angajeze pe la varsta de 19 ani unde s-a imprietenit cu foarte multi.Intr-o zi,un Ballas ii propune daca vrea sa intre in gang sa le dea ajutor,iar Andrew accepta si hotaraste sa se alature.

- Nume si prenume:Bocut Andrei

- Varsta:18

- Orasul in care locuiti:Oradea

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Nick:Micu.H

- Factiuni precedente:

- Job curent:Taxi

- Level:6

- Sex(masculin/feminin):Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv)

- Intervalul orar in care jucati:14-22

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8)

- Poza cu /weaponskills :

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Micu.H era un pusti care traia intr-o familie saraca din Los Santos . Tatal sau se ocupa cu vanzarea armelor de la un magazin din Los Santos. Micu.H. a fost invatat de mic sa traga cu arma de catre tatal sau . Mama sa lucra la un market din orasul Los Santos Micu.H. era un copil nazdravan si nu prea asculta de parinitii sai , la scoala nu prea invata . In cartierul in care locuiau Micu.H. avea niste prieteni , ai caror tati erau membri Ballas ... ei isi doreau sa ajunga ca tatii lor membri Ballas , ei m-au convins si pe mine sa intru in acest gang cand voi creste.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:

- Varsta:18

- Orasul in care locuiti:Braila

- Sex (masculin/feminin):Masculin

Link to comment
Share on other sites

-Nick: RecNeT

- Factiuni precedente:- Triads,Ng

- Job curent: Detective

- Level: 10

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Pentru ca este un gang foarte bun si capabil !

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Cu traficul de arme/droguri si omorarea rivarilor

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): -

- Intervalul orar in care jucati: In intervalul 13:00 - 04:00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): Aici

- Biografie (minim 100 cuvinte) - RecNeT s-a nascut in spitalul din Los Santos intr-o zi friguroasa de iarna.Acesta a crescut intr-o familie culta,cu o situatie financiara destul de buna.Fiind si el un copil inteligent,cu multa cultura generala,la varsta de numai 12 ani a primit o bursa la o scoala cunoscuta din San Fierro.In fiecare zi mergea la scoala,invata,lua note buna,iar daca mai avea timp iesea la joaca cu prietenii sai.Cu timpul,RecNeT nu prea mai avea chef de scoala .. aceeasi monotonie in fiecare zi.Totul avea sa se schimbe intr-o zi de septembrie.Dupa scoala a plecat cu cativa colegi intr-un parc.Vorbeau,radeau,povesteau .. pana cand toata distractia a fost intrerupta de un tipat.Era un tipat de femeie.Doi hoti incercau sa fure geanta unei doamne...RecNeT fiind invatat de acasa sa ajute lumea la greu,si-a luat inima in dinti si s-a dus spre agresori,dar a facut o greseala teribila.Hotii erau membrii ai gang'ului Grove Street.Acesta a fost rapit si dus intr-o casa de la periferia orasului Los Santos.Parintii au aflat imediat de aceasta intamplare si au reusit sa contacteze rapitorii.Acestia au cerut 20.000$ in schimbul lui RecNeT.Tatal sau,fiind un membru al gang'ului Ballas,si-a rugat colegii daca pot face ceva in aceasta privinta.Acestia au spus ca vor incerca sa il aduca inapoi pe RecNeT acasa.

Dupa trei ore,parintii au primit un telefon de la un membru Ballas.."RecNeT este in siguranta si se indreapta spre casa".Parintii au izbucnit intr-un plans de fericire ca fiul lor va veni din nou acasa.Acum,RecNeT vrea sa se alature Gang'ului Ballas pentru a urma traditia asa cum a facut si tatal sau,si pentru a se razbuna pe cei din Grove Street pentru raul facut.

- Nume si prenume: Duma Darius

- Varsta: 20

- Orasul in care locuiti: Oradea

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Nick:Flo03

- Factiuni precedente:-

- Job curent:Truker

- Level:8

- Sex(masculin/feminin):Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:Este un guild capabil cu oameni capabili

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:Arme,droguri,killuri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) 0

- Intervalul orar in care jucati:11:00--00:00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8):

View post on imgur.com

- Biografie (minim 100 cuvinte): Flo03 era un pusti care traia intr-o familie saraca din Los Santos . .La virsta de 17 ani sa mutat impreuna cu familia sa in San Fiero zis orasul(Gangsteri-lor) .Pe cand Flo03 avea 18 ani tatal lui find un respectatat gangstar al gangului ballas la invatat pe fiul lui ce inseama sa fi un mafiot adevarat (droguri,crime,arme).Pana intr-o zi cand tatal lui a plecat cu colegi la o sticla de Votka si nu sa mai intors.Flo03 in ziua in care a aflat de la un coleg de-al tatalui sau care a scapat cu viata ca tatal lui a fost impuscat de un membru din grove .Din ziua aceia Flo03 a jurat ca va deveni cel mai renumit mafiot din orasul lui si cel care ia omorat tatal va plati cu sange rece.Dupa cativa ani buni de cautare si de angajarea a assasinilor Flo03 si-a dat seama ca trebe sai calce pe urme tatalui sau find exact ca eceesta un membru respectat de incredere si foarte de temut..Din dorintza enorma de razbunare Flo03 a depus o cerere gangului Ballas .

Informatii din viata reala:

- Nume: -Florin

- Varsta:19 ani

- Orasul in care locuiti:Brasov

- Sex (masculin/feminin):Masculin

Multumesc anticipat!

Link to comment
Share on other sites

- Nick:GamYng

- Factiuni precedente:Politician

- Job curent:Detectiv

- Level:6

- Sex(masculin/feminin):Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:In primu rand imi place sa fac kill pe rivali,in al doilea rand sa particip la war si in al treilea rand uneori poate sa fac niste mats

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:Activitati ilegale(arme,mats,droguri,kill,wanted)

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv)Warn pentru ca am dat F4 la pariuri

- Intervalul orar in care jucati:5-6ore

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) TIK4Y.png

- Poza Cu /weaponsskill: -

- Biografie (minim 100 cuvinte) - :GamYng s-a nascut in spitalul din Los Santos.Acolo erau cei mai buni Doctori printre ei era si mama lui care avea jobul de assitenta medicala.Tatal era la serviu in Gangul Ballas rang 5 mana dreapta lui LoLz0r...Participau la un war cand GamYng s-a nascut.In acel war dintre aliante si rivali au fost ogramada de victive ranite foarte grav.Printe care si tatal sau care a fost impuscat in tampla.LoLz0r vazand ce s-a itamplat a decis sa plece cautand alti membri pt Gang.Cand GamYng avea 20 mama sa impreuna cu seful Gangului au spus fiului sau povestea tatalui .De atunci baiatul a mers pe urmele tatalui sau.A intrat in Ballas dupa ce a dat niste teste si a jurat impreuna cu LoLz0r ca ii vor omora pe cei din Grove-Dnb-triads.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Ionel

- Varsta:16

- Orasul in care locuiti:Bucuresti

- Sex (masculin/feminin):Masculin

Link to comment
Share on other sites

Nick: Sucre

- Factiuni precedente: Triads,FBI,Ballas

- Job curent: -

- Level: 17

- Sex(masculin/feminin):Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Vreau sa ajut lider-ul si membrii.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:Arme,Droguri.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): -

- Intervalul orar in care jucati: 12:00-20:00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): akvayd.png

- Biografie (minim 100 cuvinte): Sucre s-a nascut in orasul San Fierro,unde locuieste si in prezent.Familia lui dispare intr-un mod misterios atunci cand el are varsta de 14 ani.Ramane in grija matusii sale,Ema,care l-a crescut pana in prezent.Incepe ca orice om normal un job normal,Taximetrist.Ramane 2 luni,dupa care se plictiseste.Ajunge reporter local,avand oferta de a se inscrie de la liderul acestuia.Nu dupa mult timp,datorita stresului,isi da demisia.Acum el,doreste ceva care sa simta ca traieste,un membru F.B.I.Odata ce a deveni un membru FBI,era tot mai retras,fara prieteni,si uitat de toti.A luat buna decizie de a parasi FBI,transferandu-se in PD,unde nu a petrecut mult timp,dar s-a distrat.Descopera gang-urile,si de aici,viata lui se schimba total complet.Devine un membru al gang-urilor,incepand sa ucida,sa se drogheze,se ocupa cu prostitutiile,etc.Trece prin mai multe gang-uri,ajungang tot mai mare in ''grad'',invatand tactici de tragere cu arma,si devine un expert nu dupa mult timp.Intr-o zi,i se face oferta de a intra in Ballas ,schimbandu-si modul de a gandi,si find mai ''sillent'' in atacuri,tace si face.Ballas un gang cu oameni inteligenti, el vrea intr'un gang original acela find Ballas el spera sa fie un exemplu bun pt colegi si sa le arate ca pot avea incredere in el

Informatii din viata reala:

- Nume: Alex

- Varsta:16 ani

- Orasul in care locuiti:Bucuresti

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Nick: Sucre

- Factiuni precedente: Triads,FBI,Ballas

- Job curent: -

- Level: 17

- Sex(masculin/feminin):Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Vreau sa ajut lider-ul si membrii.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:Arme,Droguri.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): -

- Intervalul orar in care jucati: 12:00-20:00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): akvayd.png

- Biografie (minim 100 cuvinte): Sucre s-a nascut in orasul San Fierro,unde locuieste si in prezent.Familia lui dispare intr-un mod misterios atunci cand el are varsta de 14 ani.Ramane in grija matusii sale,Ema,care l-a crescut pana in prezent.Incepe ca orice om normal un job normal,Taximetrist.Ramane 2 luni,dupa care se plictiseste.Ajunge reporter local,avand oferta de a se inscrie de la liderul acestuia.Nu dupa mult timp,datorita stresului,isi da demisia.Acum el,doreste ceva care sa simta ca traieste,un membru F.B.I.Odata ce a deveni un membru FBI,era tot mai retras,fara prieteni,si uitat de toti.A luat buna decizie de a parasi FBI,transferandu-se in PD,unde nu a petrecut mult timp,dar s-a distrat.Descopera gang-urile,si de aici,viata lui se schimba total complet.Devine un membru al gang-urilor,incepand sa ucida,sa se drogheze,se ocupa cu prostitutiile,etc.Trece prin mai multe gang-uri,ajungang tot mai mare in ''grad'',invatand tactici de tragere cu arma,si devine un expert nu dupa mult timp.Intr-o zi,i se face oferta de a intra in Ballas ,schimbandu-si modul de a gandi,si find mai ''sillent'' in atacuri,tace si face.Ballas un gang cu oameni inteligenti, el vrea intr'un gang original acela find Ballas el spera sa fie un exemplu bun pt colegi si sa le arate ca pot avea incredere in el

Informatii din viata reala:

- Nume: Alex

- Varsta:16 ani

- Orasul in care locuiti:Bucuresti

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Retrag cererea,am auzit ca liderul are suspend si nu-mi poate raspunde.

Link to comment
Share on other sites

- Nick: thu2n

- Factiuni precedente: -

- Job curent: truker

- Level: 7

- Sex(masculin/feminin): masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: deoarece este un gang respectat

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: aceasta actiune se ocupa cu trafic de arme si droguri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) -

- Intervalul orar in care jucati: 14:00-17:00 18:00-pana ma plictisesc

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8)

- Poza cu /weaponskills :

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu :

"Ma numesc thu2n si m-am nascut in Los Santos.Parintii mei au fost niste oameni saraci,iar din aceasta cauza a trebuit sa fur

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: ranja alex

- Varsta:18

- Orasul in care locuiti: tg.neamt

- Sex (masculin/feminin):masculin

Link to comment
Share on other sites

-Nick: Embra

- Factiuni precedente: SFR,Mafia,Scoala,Ballas,NG,FBI

- Job curent: none

- Level: 17

- Sex(masculin/feminin): M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Foarte bine organizata,membrii capabilii,si am fost un ... cand am parasit aceasta factiune

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Mats,killuri,waruri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) ban(acumulare warnuri)

- Intervalul orar in care jucati: Dimineata si Seara

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://postimage.org/image/w9124y423/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Embra s-a nascut in urma cu 14 ani in centrul orasului Los Santos.El ducea o viata linistita impreuna cu parinti sai intr-o garsoniera.El a fost un mare mafiot si cunoscut de rival ca Al Capone.Intr-o zi linistita parinti lui au plecat sa se plimbe prin parc,pacat ca aia a fost ultima plibare deoarece rivali i-au omorat parinti cu sange rece.Acesta s-a jurat pe mormantul parintilor ca se va razuba.El a stat o perioda singur consumand numai bere si tigari dar a venit momentul razbunnari cum a promis .Asa ca el s-a decesit sa bage un CV la Ballas si acum asteapta cu nerabdare raspunsul lui Lolz0r.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Stefan

- Varsta: 14

- Orasul in care locuiti: Ploiesti

- Sex (masculin/feminin):M

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...