Jump to content
lego_kid

Aplicatii Ballas

Recommended Posts

-Nick: Hornetz

- Factiuni precedente: Medici, ng, ballas, dnb

- Job curent: arms dealer

- Level: 14

- Sex(masculin/feminin):M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: aeste o factiune frumoasa si ami place foarte mult kill

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Cu traficul de arme, war-uri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): -

- Intervalul orar in care jucati: 10/11 ore pe zi

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://imageshack.us/photo/my-images/59/samp101vk.png/

- Poza cu /weaponskills : cand se baga fac poze , aveam inainte skill 1k deagle

- Biografie (minim 100 cuvinte) HornetZ s'a nascut in Los Santos intr'o familie mare si cunoscuta de populatia San Andreas-ului.Parintii sai lucrau la barul "10 sticle verzi".In acel bar era plin de rau facatori evadati de la puscarie,care nu'i dadeau pace mamei sale,vroiau s'o violeze.Hornetz s'a dus intr'o zi in vizita la mama sa,sa vada ce face.A vazut ca mafiotii isi bateau joc de mama sa si Hornetz a inceput sa'i bata cu speranta de ai invinge,si sa o scape pe mama de "viol".A batut 3 groovi dar al 4'lea l'a bagat in spital,l'a impuscat in piciorul drept.Doctorii i'au spus mamei ca nu va mai putea umbla nici odata,mama sa a lesinat auzind acest lucru.Mama sa a chemat cei mai buni doctori din lume,cu speranta de ai face acea operatie dureroasa.Doctorii l'au ajutat pe Hornetz sa isi revina,iar el ca sa se razbune de cei din groove a decis sa se alature celor din Ballas.

- Nume si prenume: adrina

- Varsta: 17

- Orasul in care locuiti: RM.Valcea

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Hornetz nu se poate loga...pana isi reformateaza calculatorul postez eu pt el

Link to comment
Share on other sites

- Nick: andrey10

- Factiuni precedente: sunt nou pe srv

- Job curent: trucker

- Level: 6

- Sex(masculin/feminin): m

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: respect , este respectat , imi place mult ballasul si puterea lui

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: crime . jafuri , droguri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): nu

- Intervalul orar in care jucati: 9:00-14:00 -- 19:00-24:00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://imageshack.us/photo/my-images/688/75338550.png/

- Poza cu /weaponskills : nu merge comanda

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu :

"Ma numesc xyz si m-am nascut in Los Santos.Parintii mei au fost niste oameni saraci,iar din aceasta cauza a trebuit sa...."

Sunt andrey10, m-am nascut in Las Venturas intr-o familie oarecare intr-un oras oarecare, intelegi ce spun. Familia mea ducea o viata monotona , servici , somn , servici , somn...ma rog ; toata lumea mea erau doar ei doi. Anu trecut am intalnit un tip Alyyn un tip de treaba sa stiti, mi-a aratat cum sta treaba la el prin "casa" , am tras vreo doua ture cu masina , am iesit intr-un club o data , de doua ori pana luna trecuta cand mi-a oferit un post la el in gang. Asa ca dupa ce am fost mai atent la cum sta treaba la el in cotetz am zis sa ma bag si eu. Si iatama ma plimb prin cartier cu arma in mana , vand ceva droguri iau putin malai si viata mea e mai activa decat era cu mama si tata.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Andrei Ciangu

- Varsta: 16

- Orasul in care locuiti: Plosca

- Sex (masculin/feminin): m

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Nick:Maxbl00d

- Factiuni precedente:DNB

- Job curent:Arms dealer

- Level:8

- Sex(masculin/feminin):M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:Vreau sa lucrez in echipa si sa fac trafic cu droguri si arme.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:Trafic cu droguri si arme.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): ban 7 zile pt. limbaj

- Intervalul orar in care jucati:timpul meu liber 15-18 20-22

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8):asadsadsadadsa.png

- Biografie (minim 100 cuvinte) - :: Maxbl00d s-a nascut in anul 1994 in orasul Los Santos.El locuia impreuna cu parintii lui intr-o casa de la periferia orasului Los Santos.Lui Maxbl00d ai placea foarte mult sa traga cu pusca,asa ca la varsta de 10 el s-a inscris intr-o competitie de tras cu pusca de pe urma careia Maxbl00d a capatat foarte multa experienta.La varsta de 12 ani Maxbl00d impreuna cu familia lui s-au mutat intr-un cartier in apropierea spawnului groove.Acesti cereau taxe de protectie si cei care nu plateau erau lichidati.Cand Maxbl00d a implinit 17 ani el s-a saturat de taxele impuse de groove si aliatii lor si a hotarat sa intre in ballas pentru ai distruge pe cei din groove si aliati lor.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Stancovici Nenad

- Varsta:17

- Orasul in care locuiti:Moldova Noua jud.Caras-Severin

- Sex (masculin/feminin):M

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

- Nick: andrey10

- Factiuni precedente: sunt nou pe srv

- Job curent: trucker

- Level: 6

- Sex(masculin/feminin): m

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: respect , este respectat , imi place mult ballasul si puterea lui

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: crime . jafuri , droguri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): nu

- Intervalul orar in care jucati: 9:00-14:00 -- 19:00-24:00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://imageshack.us/photo/my-images/688/75338550.png/

- Poza cu /weaponskills : nu merge comanda

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu :

Sunt andrey10, m-am nascut in Las Venturas intr-o familie oarecare intr-un oras oarecare, intelegi ce spun. Familia mea ducea o viata monotona , servici , somn , servici , somn...ma rog ; toata lumea mea erau doar ei doi. Anu trecut am intalnit un tip Alyyn un tip de treaba sa stiti, mi-a aratat cum sta treaba la el prin "casa" , am tras vreo doua ture cu masina , am iesit intr-un club o data , de doua ori pana luna trecuta cand mi-a oferit un post la el in gang. Asa ca dupa ce am fost mai atent la cum sta treaba la el in cotetz am zis sa ma bag si eu. Si iatama ma plimb prin cartier cu arma in mana , vand ceva droguri iau putin malai si viata mea e mai activa decat era cu mama si tata.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Andrei Ciangu

- Varsta: 16

- Orasul in care locuiti: Plosca

- Sex (masculin/feminin): m

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Nick: karakateka

- Factiuni precedente: Politiceni, The Mafia

- Job curent: Arms Dealer

- Level: 7

- Sex(masculin/feminin): masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Ma atrage foarte mult

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Ilegalitati

- Antecedente: N/A

- Intervalul orar in care jucati: dimineata si seara

- Poza cu stats :

- Poza cu /weaponskills : N/A

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Intr-un mic orasel abandonat din Los Santos, erau o familie de saraci, erau chinuiti, toata lumea ii scuipa in ochi, si fiul, care trebuia sa suporte cel mai mult durerile, a jurat cu sange rece ca se va razbuna pe Los Santos, facand banii din droguri si prostitutie, revine in Los Santos, care la inceput ii este foarte greu, dar in timp, ajunge un renumit Gangstar, care a scapat de multe ori de politie, a reusit sa se ascunda, sa insele, iar acum, vrea sa ajute organizatia Ballas.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Gabriel

- Varsta: 17

- Orasul in care locuiti: Calarasi

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick:Alin97

- Factiuni precedente:Politicieni

- Job curent:DETECTIV

- Level:6

- Sex(masculin/feminin):m

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:Este o mafie puternica

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:Cu terorizarea oamenilor ,ucideri ca doar e o mafie

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv):nam

- Intervalul orar in care jucati:Dimineata si seara

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://imageshack.us/photo/my-images/11/samp000hk.png/

- Poza cu /weaponskills :- numai e

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Ma numesc Alin97 sunt original din LS am avut o viata gra mai ales cu banii dar am reusit sa imi cumpar o paine.Am level 6 si vreo 3 ORE dar din ce in ce fac level mai repede.Nu prea am fost un cetatean bun nici in politicieni deoarece am vreo 30 de crime si am fost arestat de foarte multe ori .Deocamdata am level mic si nu am ce sa mai spun

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Petre Alin

- Varsta:14

- Orasul in care locuiti:Ploiesti

- Sex (masculin/feminin):M

Link to comment
Share on other sites

-Nick: NitroGeN

-Factiuni precedente: PD / Ballas / FBI

- Job curent: Detectiv

- Level: 26

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Imi plac foarte mult gangurile si vreau sa dezvolt aceasta factiune ajutand membrii care vor intra dupa mine , si sa nu existe dezorganizare .

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Traficul de droguri , jafuri , rapiri , batai de strada etc.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) -

- Intervalul orar in care jucati: 11:00 - 02:00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) : http://tinypic.com/r/20ac9hw/5

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc: In primavara anului 2011 , NitroGeN s-a nascut in orasul Los Santos , el a crescut alaturi de parinti pana la varsta de 17 ani . Avea prieteni din 3 orase diferite si se intalnea mereu cu ei sa bea , sa fumeze , sa se bata , era usor influentabil asa ca anturajul l-a schimbat . Intr-o zi unul dintre prietenii lui statea pe o banca in Glen Park si a vazut un membru Grove Street cum se ascundea , a venit si Gang iar acesta ii arata acea persoana cum se ascunde de cineva , ei se uitau fara sa para suspiciosi .. si deodata venii o masina de culoare mov , au coborat 4 tipi cu bentite mov iar cei 2 care se uitau la toata scena au vazut cum cei 4 tipi au omorat acel membru Grove Street deoarece era o rivalitate imensa intre ei iar acel membru Grove Street ramasese pe cont propriu pe teritoriul Ballas . Intr`o zi Nitro se apuca de munca incercand sa uite cele vazute , iar un prieten l-a indemnat la jaful de masini .. a vazut ca se descurca excelent dar nu-i prea parea bine ca face asta . Prietenul sau intrase in acel gang iar el ramasese cu munca .. acum e mai mare si vrea sa intre alaturi de prietenul sau in Ballas gang pentru a fi cu o familie pentru ca cei de acasa sunt deja o tinta mult prea usoara si nu mai poate locui impreuna cu ei , e pregatit sa isi lase familia si sa faca un pact cu cei din Ballas si sa intre aici .

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Stefan Mihail

- Varsta: 17

- Orasul in care locuiti: Rm.Valcea

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

-Nick: Hydravision

-Factiuni precedente: smurd, Mafia

- Job curent: arm dealer

- Level: 12

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Dupa Mafia ar merge si ballas :))

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Traficul de droguri , jafuri , rapiri , batai de strada etc.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) - am avut ban 7 zile pt limbaj cu mult timp in urma

- Intervalul orar in care jucati: 15:00 - 20:00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) : vqqpah.png

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : hydravision s-a nascut in Los Santos pe data de 21/12/1992. De mic i-a placut sa se duca la munca cu tatal sau care era stomatolog. Era fascinat de instrumentele folosite de acesta si dupa ce a terminat liceul cu note maxime a decis sa urmeze facultatea de medicina din Las Venturas. In acest timp el si-a facut multi prieteni in acel oras. Dupa ce a terminat facultatea a fost angajat la spitalul din Los Santos unde a fost promovat pana la rank 5. Din pacate dupa atatea bucurii in viata a venit si o cumpana: tatal sau a fost omorat de un triad in timpul serviciului. Nestiind ce sa faca isi suna prietenii care erau in Mafia si care ii invita si pe el in factiunea lor. Hydravision accepta si impreuna cu prietenii lui isi revendica tatal devenind o piesa importanta pt The Mafia. Din pacate a avut un conflict cu un "asa zis" membru al factiunii The Mafia si a decis sa plece si acuma incearca sa isi continue viata de mafiot la ballas.

- Nume si prenume: Strugaru Nicolae

- Varsta: 19

- Orasul in care locuiti: Tg. Neamt

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

-Nick: Nickeel

-Factiuni precedente: Politicieni

- Job curent: Camionagiu :D

- Level: 6

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Imi place actiunea, sa fiu membru al unui gang, sa killaresc zi si noapte si nu in ultimul rand - sa lucrez in echipa si sa mi fac noi prieteni.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: traficul de droguri , batai, rapiri, jafuri, etc...

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) -

- Intervalul orar in care jucati: 12-23

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) : http://imageshack.us/photo/my-images/809/samp005vg.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc: In 1990, in orasul Los Santos s-a nascut Nickeel, fiu al unor soti care erau membri ai gangului Ballas. In vremurile acelea, tatal sau era cunoscut ca Jimmy Da Snake, pentru ca de fiecare data cand il urmarea politia, acesta scapa ca prin urechile acului si disparea. Acestia l-au iubit extrem de mult, si au dorit sa primeasca o educatie cum nu o primeau multi copii care traiau in cartierul acela, asa ca, la 18 ani, l-au trimis la Universitatea de Stiinte Politice din San Fierro. La terminarea facultatii, s-a angajat in factiunea Politicieni si a inceput sa-si construiasca o cariera. Insa, intr-o seara, tanarul Nickeel a fost anuntat ca parintii lui au fost omorati de gangul rival din Groove St., intr-o ambuscada. Drept razbunare, Nickeel vrea sa se alature membrilor Ballas si sa plateasca moartea parintilor sai celor din Grove.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Ionut

- Varsta: 16

- Orasul in care locuiti: Focsani

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Nick: K0sty

- Factiuni precedente: ultima F.B.I

- Job curent: none

- Level: 24

- Sex(masculin/feminin): masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Vreau sa fiu iara un gangster .

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: droguri si mats .

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) -/-

- Intervalul orar in care jucati: in weekend si in timpul liber .

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) http://imageshack.us/photo/my-images/854/samp000lya.png/

- Poza cu /weaponskills : S-a scos skillu la toate armele .

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Intr-o calduroasa zi de vara , in luna Iunie in populatul oras Los Santos s-a nascut k0sty . El avea niste parinti , nici bogati , dar nici saraci . Ei au incercat sa ii ofere toate conditiile bune de trai , si sa ii ofere hrana de zi cu zi si un acoperis deasupra capului . Timpul trecuse , k0sty era destul de matur pentru a lua o hotarare . S-a hotarat sa munceasca si el , sa nu fie intretinut total de parintii sai care acum erau batrani si nu mai puteau munci . Pentru inceput s-a facut arms dealer , a facut ceva banuti din vinderea materialelor si a armelor , dar peste un timp nu ii mai mergeau vanzarile . Jucatorii cumparau de la cei care aduceau marfa mult si o vindeau la pret mai mic. Dupa un timp a intrat intr-o firma de Taxi , a stat si acolo un timp , a facut destui banuti pentru a ii ajuta pe parintii lui cu bani , si pentru a se intretine pe el insusi , dar aceea firma a dat faliment dupa cateva saptamani de la angajarea lui . S-a hotarat sa intre intr-un gang de cartier numit Da Nang Boys , dar nu s-a inteles bine cu membrii asa ca a iesit . A stat un timp degeaba si a cheltuit banii pe cumparaturi , mancare etc... S-a gandit sa intre in medici , deoarece cunostea cateva lucruri legate de medicina , dar nu a durat mult si nu ia convenit salariu . Intr-o seara venind din oras , in inersectie ia observat pe parintii sai ce se intorceau de la plimbare . Cand sa treaca pe trecere , ii vede pe parintii lui cum sunt izbiti de o masina . A incercat sa le ofere ajutorul , deoarece cunoastea medicina , dar a fost in zadar . Parintii lui murisera pe loc deoarece erau si batrani . S-a gandit sa aplice pentru Police departament , si a si intrat , in speranta ca il va gasi pe soferul care ia omorat pe parintii lui si il va pedepsi . A stat in Pd un timp dar s-a gandit sa intre in renumitul si puternicul gang Ballas deoarece a vazut ca sunt respectati si sunt cu totii o echipa . El spera sa fie acceptat .

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Costin Banioti

- Varsta: 21

- Orasul in care locuiti: Constanta

- Sex (masculin/feminin): masculin

Link to comment
Share on other sites

Nick:ElectroxX

- Factiuni precedente: DnB,Smurd,UsT

- Job curent: Civil

- Level: 13

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Vreau sa ma razbun pe cativa rivali! si pt ca este un gang unit

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Trafic de arme ,si Domina los Santos

- Antecedente: 2 warnuri

- Intervalul orar in care jucati: Mereu

- Poza cu stats :

http://****.us...6/samp297i.png/

- Poza cu /weaponskills : A fost scoasa comanda

- Linkul catre demisie : sunt civil

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Electro s-a nascut in lv.Acolo el a intalnit cativa baieti care se ocupau cu droguri si arme.Intr-o seara in timp ce mergea pe strada cu fratele sau un gang pe nume DnB ii omoara fratele.Acesta a jurat sa se razbune,si a cautat un gang si un ld adevarat care sa il antreneze pt a fi puternic.Acesta la gasit pe Lolzor care l-a sfatuit si l-a invatat cum sa tina in mana o arma.De acum Electro,omoara rivalii cu sange rece fara sa se uite la ei.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: George

- Varsta: 15 ani

- Orasul in care locuiti: Ploiesti

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

-Nick: Cheta

-Factiuni precedente: F.B.I ; SFR ; Scoala ; Ballas ; SFR ; NG ; SMURD.

- Job curent: -

- Level: 11

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Este o factiune foarte serioasa cu membrii de elita careface legea in LS

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Ballas se ocupa cu traficul de arme, traficul de droguri, warruri, rapiri etc.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): warn pentru /q cu wanted

- Intervalul orar in care jucati: Pai de pe la 11:30 (AM) pan pe la 23:30 (PM)

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) : http://imageshack.us/photo/my-images/843/samp103hf.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Cheta s-a nascut la periferia marelui oras Los Santos. Cheta avea o familie saraca, tatal sau lucrand ca taximetrist i-ar mama sa lucrand ca avocata. Cheta de mic era interesat de factiunile acestor 3 mari orase: Los Santos, Las Venturas si San Fierro. Cheta la varsta de 6 ani se duce la tatal si ii spune ca ar vrea atunci cand va avea varsta necesara sa intra in marea factiune Ballas, tatal sau nu prea fiind incantat de aceasta factiune ii spune lui Cheta: "Fiule, eu nu te pot obliga sa nu te duci in acea factiune, dar as vrea sa te gandesti mai mult". Cheta ii spune tatalui sau ca s-a gandit destul si ca atunci cand va fii mare va incerca sa aplice in factiunea Ballas. Cheta pana aunci se ocupa cu furtul de masini, nu prea castiga multi bani la acest job dar se distra. Cheta implinind varsta de 16 ani este destul de mare pentru a aplica in acea factiune Ballas. Cheta acum isi incearca norocul in aceasta factiune sperand ca aici isi va gasi locul pe care il asteapta de asa mult timp.

- Nume si prenume: Barbu Vlad

- Varsta: 16

- Orasul in care locuiti: Bucuresti

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

-Nick: kDz

-Factiuni precedente: SMURD

- Job curent: None

- Level: 6

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Imi place foarte mult gangurile...

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Traficul de droguri , jafuri , kill-uri etc...

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) -

- Intervalul orar in care jucati: 10:00 - 22:00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) : http://imageshack.us/photo/my-images/32/samp541w.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - :kDz s-a nascut in urma cu 14 la periferia orasului Los Santos el ducea o viata linistita impreuna cu familia sa avand si un frate mai mare care era mai rebel.Fratele lui face parte dintr-un gang foarte cunoscut dar din pacate el a fost omorat ziua in amiaza mare cu sange rece afectandul pe kDz foarte mult.Acesta a jurat pe mormantul fratelui sau ca se va razbuna.Acesta sa gandit la un gang cum ar fi Ballas care este unul drintre cele mai bune ganguri.Acum asteapta cu nerbadare raspunsul lui Lolz0r.

- Nume si prenume: Mihai Barlan

- Varsta: 14

- Orasul in care locuiti: Ploiesti

- Sex (masculin/feminin): Masculin

P.S:Postez pentru verisorul meu care are contul suspendat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...