Jump to content
lego_kid

Aplicatii Ballas

Recommended Posts

Informatii despre caracterul din joc:

- Nick: Nico_96

- Factiuni precedente: SMURD, The Mafia, Grove,DNB,UST

- Job curent: Detectiv(dar o sa ma fac ori arms dealer ori drugs dealer)

- Level: 11

- Sex(masculin/feminin): masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: pentru a ajuta aceasta factiune cu ce pot

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: trafic de arme, droguri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) un warn pentru spawn kill

- Intervalul orar in care jucati: in cursul saptamanii intre orele 14-20, iar in week-end 11-20

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) : http://****.us.../samp032ue.png/

- Poza cu /weaponskills : -

- Biografie (minim 100 cuvinte) - Nico_96 s-a nascut in renumitul oras Las Venturas,un oras plin de bogati, dar si de saraci.Viata nu era asa de usoara precum parea,trebuia sa muncesti jumatate de zi ca sa poti pune ceva pe masa.Bogdan96 nu facea parte dintr-o familie cu o situatie materiala foarte buna, asa ca a decis ca trebuie sa ajute si el cumva pe mama si pe tatal sau.Primul lui job a fost acela de hot de masini.Din acest job Bogdan96 facea foarte multi bani si nu mai avea probleme.Apoi el a devenit Drugs Dealer si a inceput sa faca si mai multi bani.Parintii vazand ca copilul lor sta numai cu criminali si oameni rai i-a interzis sa mai umble cu acestia.Atunci Bogdan96 a decis ca trebuie sa isi ia viata in piept si sa fuga de acasa.Deoarece nu avea o "familie" , niste prieteni adevarati a decis ca trebuie sa se alature unui gang renumit din Los Santos numit Ballas

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Avram Bogdan

- Varsta: 15

- Orasul in care locuiti: Rm Valcea

- Sex (masculin/feminin): masculin

Link to comment
Share on other sites

-Nick: Judge

- Factiuni precedente: UST ,SFR , DNB , Ballas , Grove

- Job curent: -

- Level: 16

- Sex(masculin/feminin):M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Este un gang unit cu membrii buni.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Cu traficul de arme/droguri si omorarea rivarilor

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): 1warn

- Intervalul orar in care jucati: 15:00-00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://tinypic.com/view.php?pic=29ylh5d&s=5

- Poza cu /weaponskills : -

- Biografie (minim 100 cuvinte) - Judge s-a nascut la spitalul din Los Santos.Inca de cand era mic ii placea sa ajute oamenii si sa ii ingrijeasca.Cand a crescut acesta a vrut sadevina medic.Zis si facut,dupa cativa ani reuseste sa devina mecanic si sa isi indeplineasca visul din copilarie,Acela de a ajuta oamenii.Intr-o zi acesta nureuseste sa repare masina liderului .La scurt timp isi da demisia gandindu-se ca a gresit dupa sute de reparati reusite.Dupa cativa ani de stat faraservici,vede intr-un ziar un anunt,,Se cauta sfr .Nu mai sta pe gandurisi isi depune cv-ul.A doua zi acesta este acceptat.Dupa o vreme acesta seplictiseste si demisioneaza.Dupa o vreme a intrat in armata unde a stat o perioada indelungata.Acum a demisionat si doreste sa incerce viata de mafiot.

- Nume si prenume: Ungureanu Marius

- Varsta: 17

- Orasul in care locuiti: Rm.Valcea

- Sex (masculin/feminin): Masculin

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Nick:multihunter

- Factiuni precedente:SMURD

- Job curent:-

- Level:6

- Sex(masculin/feminin):Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:vreau sa omor rivalii

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:Droguri,materiale si killuri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv):-

- Intervalul orar in care jucati:3 - 4 ore

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) http://imageshack.us/photo/my-images/11/samp051hq.png/

- Poza cu /weaponskills :-

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu :MultiHunter s-a nascut in orasul Los Santos intr-o familie saraca. Din lipsa de bani nu a reusit sa isi termine scoala asa ca de la varsta de 12 ani el a muncit la magazinul 24/7; toata lumea il batjocorea,vazandu-l mai mic credeau ca este si mai slab.Peste 4 ani a reusit sa se faca mai cunoscut in cartier,dar tot nu era destul de puternic sa faca fata bandelor din oras.Asa ca dupa ce a fost mai atent la cum sta treaba cu bandele,cum se comporta ele,cu ce se ocupa,si care e printre cele mai tari,S-a hotarat sa vorbeasca cu liderul din Ballas.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Mihnea Andrei

- Varsta:16

- Orasul in care locuiti:Bucuresti

- Sex (masculin/feminin):Masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick:Danutzu

- Factiuni precedente:smurd,triade,sfr,ng

- Job curent:arms dealer

- Level:13

- Sex(masculin/feminin):masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:sa ajut acest gang numit ballas

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:arms,drugs.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv)ban deaoarece am injurat un membru al gangului nu mai puteam rezista.

- Intervalul orar in care jucati:8-12 dim si seara cateaodata de la 20-21

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) http://imageshack.us/photo/my-images/846/samp001ia.png/

- Poza cu /weaponskills :-

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu :Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu :Salut ma numesc Danutzu si m-am nascut in orasul Los Santos.Parintii mei mi-au murit acum 5 ani intr-un accident de masina si la inceput mi-a fost foarte greu sa ma descurc fara ei , copilaria mea fiind una foarte grea , trebuind sa muncesc singur pentru a imi asgiura un trai decent.De multe ori am incercat sa ma integrez in mai multe grupuri fiind cooptat de bandele locale din alte orase in care am obisnuit sa lucrez.Acum m-am intors in orasul meu natal Los Santos pentru a ma stabilii aici.Punctele mele forte sunt:Loialitatea , ambitia , perseverenta si abilitati sociale.

"Ma numesc xyz si m-am nascut in Los Santos.Parintii mei au fost niste oameni saraci,iar din aceasta cauza a trebuit sa...."

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Parpalea Danut Ionel

- Varsta:15 ani

- Orasul in care locuiti:Vaslui

- Sex (masculin/feminin):Masculin

* Toate campurile sunt obligatorii, altfel cererea nu va fi luata in considerare.

* Cine nu respecta modelul de postare este respins.

* Cu cat biografia este mai ampla , cu atat cresc si sansele voastre de intrare.

* Liderul isi rezerva dreptul de a-si alege membrii.

* Persoanele acceptate vor fi contactate de catre lider in joc pentru teste.

This post has been edited by KiD: 10 October 2011 - 16:38

Link to comment
Share on other sites

- Nick:Danutzu

- Factiuni precedente:smurd,triade,sfr,ng

- Job curent:arms dealer

- Level:13

- Sex(masculin/feminin):masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:sa ajut acest gang numit ballas

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:arms,drugs.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv)ban deaoarece am injurat un membru al gangului nu mai puteam rezista.

- Intervalul orar in care jucati:8-12 dim si seara cateaodata de la 20-21

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) http://****.us.../samp001ia.png/

- Poza cu /weaponskills :-

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu :Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu :Salut ma numesc Danutzu si m-am nascut in orasul Los Santos.Parintii mei mi-au murit acum 5 ani intr-un accident de masina si la inceput mi-a fost foarte greu sa ma descurc fara ei , copilaria mea fiind una foarte grea , trebuind sa muncesc singur pentru a imi asgiura un trai decent.De multe ori am incercat sa ma integrez in mai multe grupuri fiind cooptat de bandele locale din alte orase in care am obisnuit sa lucrez.Acum m-am intors in orasul meu natal Los Santos pentru a ma stabilii aici.Punctele mele forte sunt:Loialitatea , ambitia , perseverenta si abilitati sociale.

"Ma numesc xyz si m-am nascut in Los Santos.Parintii mei au fost niste oameni saraci,iar din aceasta cauza a trebuit sa...."

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Parpalea Danut Ionel

- Varsta:15 ani

- Orasul in care locuiti:Vaslui

- Sex (masculin/feminin):Masculin

* Toate campurile sunt obligatorii, altfel cererea nu va fi luata in considerare.

* Cine nu respecta modelul de postare este respins.

* Cu cat biografia este mai ampla , cu atat cresc si sansele voastre de intrare.

* Liderul isi rezerva dreptul de a-si alege membrii.

* Persoanele acceptate vor fi contactate de catre lider in joc pentru teste.

Link to comment
Share on other sites

-Nick: Nicky

- Factiuni precedente: San Fiero RIfa

- Job curent: Detectiv

- Level: 10

- Sex(masculin/feminin):M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Doresc un spawn mai aproape de grove :X

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Cu traficul de arme, war-uri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): 2warn-uri( unul pentru f4 la cai, al doi-lea pentru non fp)

- Intervalul orar in care jucati: 08-14

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8):http://imageshack.us/photo/my-images/851/samp014om.png/

- Poza cu /weaponskills : -

- Biografie (minim 100 cuvinte) - Nicky s-a nascut la marginea orasului Los Santos. Traia intr-o familie cat de cat bogata, avea tot ce isi dorea. De mic copil, visa sa intre intr-un gang si sa arate cine este cu adevarat. Intr-o zi, venind de la scoala, si-a gasit familia intr-o balta de sange. Nestiind ce sa faca, cu greu si-a revenit. Crescand si maturizandu-se, Nicky s-a angajat ca mecanic. Asta pana cand intr-o zi, a aflat ca este dat afara. Stand plangand pe scari si nestiind ce sa faca, Nicky aude dupa coltul blocului focuri de arma. S-a dus sa vada ce se petrece. Acolo erau 15 gangesteri ce apartinea Ballas-lui, dominand acea zona a cartierului. Dupa ce a vazut acolo, a stiut ca isi va petrece viitorul alaturi de cel mai bun gang, Ballas. In acest momement, Nicky si`a depus CV`ul in factiunea Ballas, dorind sa-si arate calitatile dobandite de-a lungul timpului si asteapta raspunul liderului.

- Nume si prenume: Birladeanu Mihnea

- Varsta: 20

- Orasul in care locuiti: Bucuresti

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Nickname: SomerhaldeR

Level: 11

Varsta(reala):17

Sex(masculin / feminin):masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: O Factiune Unita Si Multi Membri Care Se Pot Ajuta Intre Ei.

Cate ore / zi acordati acestui joc si in ce parte a zilei jucati?: 8-9 ore pe zii

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: Materiale,Droguri,kill

Nickname-uri anterioare: -

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Factiuni precedente (+rank) : Ballas-2

De ce ati parasit ultima factiune?: Vreau sa ma alatur unui gang cu un nou lider!

Aveti vre-un avertisment sau ban la activ(raspuns+numarul de avertismente si ban-uri)?:-

Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/97/samp123r.png/

Biografie ( minim 100 cuvinte ):Somerhalder s-a nascut intr-o familie bogata si respectata in societate, el niciodata nu avea treaba cu PD-ul, avea tot ce isi putea dori, dar tocmai asta era problema deoarece orice ar fi facut, el scapa nepedepsit. Deoarece era foarte bogat era un tip rasfatat care din aceasta cauza nu avea foarte multi prieteni , multi nu-l placeau si cei care umblau cu el umblau mai mult pentru banii lui. El nu vroia asta el nu vroia sa vorbeasca cineva cu el pentru banii lui, el vroia sa aiba pe cineva care sa-i pese de el , nu ca ai sai parinti, el vroia o familie adevarata in care respecti si esti respectat. El dorindu-si acest lucru le-a castigat cu timpul increderea celor din Ballas pentru ca mai tarziu sa fie unul dintre ei. .

Link to comment
Share on other sites

Guest CristiaNNNN

Nickname: pErRy

Level: 14

Varsta(reala):16

Sex(masculin / feminin):masculin

De ce doriti sa va alaturati gang-ului: Pentru ca este o factiune unita cu lideri de treaba

Cate ore / zi acordati acestui joc si in ce parte a zilei jucati?: 5-6 ore

Cu ce considerati ca se ocupa acest gang?: drugs , mats , rivali

Nickname-uri anterioare: -

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

Factiuni precedente (+rank) : Mafia - 2 , NG - 4 , Scoala - 2

De ce ati parasit ultima factiune?: DIn cauza lui " Bulls3ye"

Aveti vre-un avertisment sau ban la activ(raspuns+numarul de avertismente si ban-uri)?: nu

Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/560/samp022wn.png/

Biografie ( minim 100 cuvinte ): Pe la sfarsitul anului 1995 l-a spitalul din Los Santos s-a nascut un baietel pe nume Cristian. Familia din care el provenea era una cu un venit foarte bun , tatal sau fiind politist, iara mama sa fiind asistenta spitalului din San Fierro. Copilul dupa ce a terminat liceul , tatal sau la trimis sa se alature armatei , dar copilul era prea mic pentru a fi memru al armatei, el putea sa se angajeze doar peste un an. Atunci niste gangsteri l-au omorat pe tatal sau si atunci , copilul a aflat de un gang renumit " Ballas " atunci el s-a gandit sa aplice pentru a omora gangsterii care l-au omorat pe tatal sau.

Link to comment
Share on other sites

-Nick: Darius14

- Factiuni precedente: Sfr,Dnb,Grove,Ballas,Fbi

- Job curent: Arms Dealer

- Level: 23

- Sex(masculin/feminin):M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Vreau sa il ajut pe lolz0r

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Cu traficul de arme, war-uri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): 2warn-uri non-fp

- Intervalul orar in care jucati: 15:30-22:00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://imageshack.us/photo/my-images/823/samp172a.png/

- Poza cu /weaponskills : -

- Biografie (minim 100 cuvinte) Darius14 s'a nascut in Los Santos intr'o familie mare si cunoscuta de populatia San Andreas-ului.Parintii sai lucrau la barul "10 sticle verzi".In acel bar era plin de rau facatori evadati de la puscarie,care nu'i dadeau pace mamei sale,vroiau s'o violeze.DaRius14 s'a dus intr'o zi in vizita la mama sa,sa vada ce face.A vazut ca mafiotii isi bateau joc de mama sa si Darius14 a inceput sa'i bata cu speranta de ai invinge,si sa o scape pe mama de "viol".A batut 3 groovi dar al 4'lea l'a bagat in spital,l'a impuscat in piciorul drept.Doctorii i'au spus mamei ca nu va mai putea umbla nici odata,mama sa a lesinat auzind acest lucru.Mama sa a chemat cei mai buni doctori din lume,cu speranta de ai face acea operatie dureroasa.Doctorii l'au ajutat pe Darius sa isi revina,iar el ca sa se razbune de cei din groove a decis sa se alature celor din Ballas.

- Nume si prenume: Mihes Darius

- Varsta: 15

- Orasul in care locuiti: Timisoara

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

-Nick:TwIsT

- Factiuni precedente: - SMURD

- Job curent: NewsReporter

- Level: 6

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Imi plac foarte mult gangurile si vreau sa dezvolt aceasta factiune ajutand membrii care vor intra dupa mine , si sa nu existe dezorganizare .

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Traficul de droguri , jafuri , rapiri , batai de strada etc.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) -

- Intervalul orar in care jucati: 14.00-18.00-22.00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) : http://img13.imageshack.us/img13/2899/samp089s.png

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc: In Toamna anului 1996 , TwIsT s-a nascut in orasul Los Santos , el a crescut alaturi de parinti pana la varsta de 17 ani . Avea prieteni din 3 orase diferite si se intalnea mereu cu ei sa bea , sa fumeze , sa se bata , era usor influentabil asa ca anturajul l-a schimbat . Intr-o zi unul dintre prietenii lui statea pe o banca in Glen Park si a vazut un membru Grove Street cum se ascundea , a venit si TwIsT iar acesta ii arata acea persoana cum se ascunde de cineva , ei se uitau fara sa para suspiciosi .. si deodata venii o masina de culoare mov , au coborat 4 tipi cu bentite mov iar cei 2 care se uitau la toata scena au vazut cum cei 4 tipi au omorat acel membru Grove Street deoarece era o rivalitate imensa intre ei iar acel membru Grove Street ramasese pe cont propriu pe teritoriul Ballas . Intr`o zi TwIsT se apuca de munca incercand sa uite cele vazute , iar un prieten l-a indemnat la jaful de masini .. a vazut ca se descurca excelent dar nu-i prea parea bine ca face asta . Prietenul sau intrase in acel gang iar el ramasese cu munca .. acum e mai mare si vrea sa intre alaturi de prietenul sau in Ballas gang pentru a fi cu o familie pentru ca cei de acasa sunt deja o tinta mult prea usoara si nu mai poate locui impreuna cu ei , e pregatit sa isi lase familia si sa faca un pact cu cei din Ballas si sa intre aici .

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Raicu Mihai

- Varsta: 15

- Orasul in care locuiti: Tulcea

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick:Allen

- Factiuni precedente:Smurd

- Job curent:Carjacker

- Level:7

- Sex(masculin/feminin):M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:Mi se pare interesant si vreu ca ballas sa castige la fiecare war

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:Trafic de arme , droguri , DM si altele

- Antecedente:nu

- Intervalul orar in care jucati:10:00-12:00 si 19:00-24:00

- Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/141/samp000et.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Allen sa nascut la periferia orasului Los Santos intr-o familie cu multi copii unde traiul era foarte greu.Allen de mic isi dorea sa devina un om puternic si influent in toate cele 3 orasele.Anii au trecut asha ca Allen a ajuns la varsta de 14 ani si tot la acel lucru se gandea asa ca a inceput sa fure masini si sa le vanda iar apoi a intrat intrun gang care se numea Ballas.Impreuna cu acest gang a reusit sa cucereasca toate orasele devenind puternic asa cum si-a dorit de cand era el mic

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:AntonescuFlorin

- Varsta:14

- Orasul in care locuiti:Urziceni

- Sex (masculin/feminin):M

Link to comment
Share on other sites

Guest Mihai Razvan

Nick : Teddy.

Factiuni precedente : Consilier, Triads, UST, NG.

Job curent : None.

Level : 14.

Sex : Masculin.

Un motiv pentru care doriti sa va alaturati Factiunii : Pentru ca este o Factiune unita si bine organizata.

Cu ce credeti ca se ocupa aceasta Factiune : Trafic cu arme, droguri, War`uri, etc ...

Antecedente : ( Ban / Warn si pentru ce motiv ) : Warn. DB de pe locul pasagerului fara sofer ... ( nesincronizare de la Lag, in fine ... )

Intervalul orar in care jucati : 9 - 12 ; 19 - 22.

Poza cu /stats : http://imageshack.us/photo/my-images/831/samp000zep.png/

Poza cu /weaponskills : S`a scos. :P

Biografie : Teddy s`a nascut in Los Flores, un cartier modest din Los Santos. Acea zona era " dominata " de LSV, ce erau intr`o alianta foarte buna cu cei din Ballas. Intr`o buna zi, cand Teddy se indrepta spe casa, auzi niste focuri de arma. Grabit, s`a dus si sa se uite ce s`a intamplat. In coltul unui bloc, era cazut intr`o balta de sange un baiat, ce era imbracat tot in mov. Uitandu`se mai atent, a vazut pe altul in verde fugind cat il tineau picioarele. Teddy speriat, a sunat repede la salvare insotindu`l in cele din urma pe ranit la Spital. Cand acesta si`a revenit, Teddy i`a povestit tot ce i se intamplase si cum de l`a gasit. Teddy, curios din fire, l`a intrebat de ce este tot imbracat in mov si ce reprezinta acest lucru. Baiatul i`a spus totul si i`a propus sa li se alature lor. Teddy a acceptat pe loc foarte entuziasmat.

Informatii din viata reala :

Nume si prenume : Mihai Razvan.

Varsta : 16 ani.

Orasul in care locuiti : Ramnicu Valcea.

Sex : Masculin.

Link to comment
Share on other sites

-Nick: Judge

- Factiuni precedente: UST ,SFR , DNB , Ballas , Grove

- Job curent: -

- Level: 16

- Sex(masculin/feminin):M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Este un gang unit cu membrii buni.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Cu traficul de arme/droguri si omorarea rivarilor

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): 1warn

- Intervalul orar in care jucati: 15:00-00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://tinypic.com/view.php?pic=9hks2p&s=5

- Poza cu /weaponskills : -

- Biografie (minim 100 cuvinte) - Judge s-a nascut la spitalul din Los Santos.Inca de cand era mic ii placea sa ajute oamenii si sa ii ingrijeasca.Cand a crescut acesta a vrut sadevina medic.Zis si facut,dupa cativa ani reuseste sa devina mecanic si sa isi indeplineasca visul din copilarie,Acela de a ajuta oamenii.Intr-o zi acesta nureuseste sa repare masina liderului .La scurt timp isi da demisia gandindu-se ca a gresit dupa sute de reparati reusite.Dupa cativa ani de stat faraservici,vede intr-un ziar un anunt,,Se cauta sfr .Nu mai sta pe gandurisi isi depune cv-ul.A doua zi acesta este acceptat.Dupa o vreme acesta seplictiseste si demisioneaza.Dupa o vreme a intrat in armata unde a stat o perioada indelungata.Acum a demisionat si doreste sa incerce viata de mafiot.

- Nume si prenume: Ungureanu Marius

- Varsta: 17

- Orasul in care locuiti: Rm.Valcea

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Nick: Jie

- Factiuni precedente: Triade, PD, DNB

- Job curent: n-am

- Level: 15

- Sex(masculin/feminin): masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Pentru ca este o factiune bine organizata si bine pusa la punct.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Cu traficul de arme, droguri, etc.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) : Warn: Non fp

- Intervalul orar in care jucati: dupa amiaza

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) : http://img41.imageshack.us/img41/1914/samp000sp.png

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Jie s-a nascut intr-un cartier periculos de la periferia orasului Los Santos. Acesta a incercat sa se adapteze conditiilor, aparandu-si familia si prietenii de gangsteri. El muncea ca vanzator de masini in centrul Los Santos-ului. Intr-una din zile, pe cand acesta se intorcea seara de la munca, si-a vazut casa incendiata. Acesta l-a vazut pe cel care facuse acest lucru, l-a batut si l-a interogat. Piromanul se pare ca era din gang-ul Grove Street.

Acesta s-a decis sa intre in factiunea Ballas pentru a cauta razbunare.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Silagy Florin Ionut

- Varsta: 18 ani jumate

- Orasul in care locuiti: Bucuresti

- Sex (masculin/feminin): masculin

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

- Nick: mus1cftw

- Factiuni precedente: SMURD - Rank 4

- Job curent: Reporter

- Level: 6

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Lider de treaba,se organizeaza foarte bine.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Trafic de droguri & arme.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) : Nu.

- Intervalul orar in care jucati: De la 17 -> 21

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) : 1uMQu.jpg

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Mus1cftw s-a nascut la maternitatea din oraselul Los Santos.Acolo el a copilarit foarte mult timp alaturi de gangsterii rivali ai aliantei Ballas.Cei din Grove jefuiau multa lume iar lui Mus1cftw nu i-a placut acest lucru.Intr-o zi,cumparand un ziar a gasit de munca ca medic.Acolo el a ajuns la rangul de doctor general,dupa ce a fost demis deoarece a facut trafic de carne vie,el se gandeste sa intre intr-o factiune unita si impotriva gangului Grove.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Gheorghe Daniel

- Varsta: 13

- Orasul in care locuiti: Sibiu

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...