Jump to content
lego_kid

Aplicatii Ballas

Recommended Posts

-Nick: defragus

- Factiuni precedente: Ng,smurd,scoala

- Job curent: -

- Level: 19

- Sex(masculin/feminin):M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Este un gang unit cu membrii buni.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Cu traficul de arme/droguri si omorarea rivarilor

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): -

- Intervalul orar in care jucati: in timpul saptamanii 09-23

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://imageshack.us/photo/my-images/163/gtasa2011112620213294.jpg/

- Poza cu /weaponskills : -

- Biografie (minim 100 cuvinte) -

Defragus s-a nascut la spitalul din Los Santos.Inca de cand era mic ii placea sa ajute oamenii si sa ii ingrijeasca.Cand a crescut acesta a vrut sadevina medic.Zis si facut,dupa cativa ani reuseste sa devina medic si sa isiindeplineasca visul din copilarie,Acela de a ajuta oamenii.Intr-o zi acesta nureuseste sa salveze un copil de 5 ani.La scurt timp isi da demisia gandindu-seca a gresit dupa sute de operatii reusite.Dupa cativa ani de stat faraservici,vede intr-un ziar un anunt,,Se cauta instructor’’.Nu mai sta pe gandurisi isi depune cv-ul.A doua zi acesta este acceptat.Dupa o vreme acesta seplictiseste si demisioneaza.Dupa o vreme a intrat in armata unde a stat o perioada indelungata.Acum a demisionat si doreste sa incerce viata de mafiot.

- Nume si prenume:Draghici Andrei

- Varsta: 14

- Orasul in care locuiti: Urziceni

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

-Nick: RaggaD

- Factiuni precedente: Sfr rank 2; NG rank 4

- Job curent: None

- Level: 16

- Sex(masculin/feminin):M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Pentru a ajuta gang-ul sa se ridice deasupra tuturor,

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Cu traficul de arme/droguri si omorarea rivarilor

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): un ban

- Intervalul orar in care jucati: Dupa ora 14 Iar in week-end toata ziua

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://imageshack.us/photo/my-images/341/samp000yc.png/

- Poza cu /weaponskills : -

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : RaggaD s-a nascut in Los Santos, la 2 ani diferenta de sora lui Simona care s-a nascut cu o boala grava.La prima vedere parintii lui s-au minunat.Tatal lui era taximetrist iar mama sa casnica.In timp , el a invatat traditiile familiei si si-a facut foarte multi prieteni.Din pacate sora sa care se nascuse cu o boala foarte grava a decedat la varsta de 6 ani si a provocat o mare suferinta in inimile parintilor.RaggaD a fost distrus nemaiavand si el un frate sau o sora si a decis sa ajute oamenii sa supravietuiasca... .In fiecare noapte RaggaD se ruga ca parintii sai sa nu se protejeze si sa ii mai faca si lui o surioara pentru a avea cu cine sa se joace dar parintii lui stiau si intr-o zi au discutat cu el si i-au zis sa nu isi mai faca sperante pentru ca sunt prea batrani si nu se mai poate...asa ca a vrut sa devina medic.Isi propuses sa ajunge cel mai bun medic din lume.Nu mai suporta gandul sa moara si alti oameni ca sora lui.. .Dupa ce a terminat liceul el s-a dus la facultate unde a absolvit cu un succes foarte mare apoi s-a angajat la un spital din Los Santos unde era platit foarte bine iar parintii erau mandrii de el.La 27 ani RaggaD se afla intr-un club unde si-a gasit jumatatea...o chema Roxana. Acestia s-au cunoscut , au vorbit si au ajuns la actiune in pat...au trait 3 ani impreuna pana ce RaggaD a cerut-o de nevasta intr-un mod romantic.La cateva zile de la nunta au aflat bucurosi ca Raxana avea sa nasca o fetita si un baiat.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Trif Raul

- Varsta:17 ani

- Orasul in care locuiti: Hunedoara

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

-Nick: Piti.xD

- Factiuni precedente: The Triads - rank 2 , Armata - rank 2

- Job curent: Detective dar il schimb daca voi fi acceptata :x.

- Level: 14

- Sex(masculin/feminin):F

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Este un gang bun cu playeri capabili.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Cu traficul de arme/droguri si omorarea rivarilor

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): -

- Intervalul orar in care jucati: 15 - 22

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://imageshack.us/photo/my-images/803/samp002ro.png/

- Poza cu /weaponskills : -

- Biografie (minim 100 cuvinte) Piti.xD era o pustoaica care traia intr-o familie foarte saraca din orasul Los Santos. Tatal ei se ocupa cu vanzarea armelor . Piti.xD a fost invatata de mica sa traga cu arma . Piti.xD era o copila nazdravana si la scoala nu prea invata . In cartierul in care locuia Piti.xD avea niste prieteni care faceau parte din Ballas. Prietenii ei au convins-o sa intre in acest gang.

- Nume si prenume: Cozma Andrada

- Varsta: 16

- Orasul in care locuiti: Cluj

- Sex (masculin/feminin): Feminin

Link to comment
Share on other sites

-Nick: bL@cK

- Factiuni precedente: NG - rank 5

- Job curent: Detective

- Level: 23

- Sex(masculin/feminin): M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Vreau sa incerc ceva nou

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Cu traficul de arme/droguri si omorarea rivarilor

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): 1 warn

- Intervalul orar in care jucati: 9 - 13; 17-23

- Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/839/samp053wx.png/

- Poza cu /weaponskills : -

- Biografie (minim 100 cuvinte) -

bL@cK s-a nascut in Los Santos. Tatal sau este politai, iar mama lui este medic. De mic bL@cK avea o pasiune pentru arme. Acesta a invatat "mestesugul" de la tatal sau. In timpul copilariei acestuia, tatal sau a fost asasinat. bL@cK a vrut sa se razbune pe cei care au facut aceasta fapta, asa ca a intrat in armata unde a stat foarte mult. bL@cK a inceput sa fie respectat si a ajuns la mana dreapta a lui Ionut. Acestia doi au instaurat linistea peste cele trei orase. Cu toate ca s-a simtit foarte bine alaturi de colegii sai, si de noul sau general Enzio_, acesta a parasit Armata si vrea sa intre in gang-ul Ballas.

- Nume si prenume: T. Bogdan

- Varsta: 15

- Orasul in care locuiti: Braila

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick: GangXploR3

- Factiuni precedente: Ballas ,Triads, NG

- Job curent: Detectiv

- Level: 18

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Imi plac gangurile :)

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Trafic de arme,Droguri,Taxa de protectie,Waruri

- Antecedente: 1 warn pentru afk la cai

- Intervalul orar in care jucati: Dimineata 8:00 - 13:00 ; 19:00-00:00 poate si mai mult :))

- Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/42/samp000djt.png/

- Poza cu /weaponskills : -

-Poza link demisi: -

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu : In vara anului 1993 GangXploR3 s-a nascut intr-o familie de oameni bogati care aveau multe afaceri si aveau un trai bun.La un momendat parintii lui s-au despartit si la partaj mama sa cu care ramase a pierdut multe firme datorita tatalui sau care o distrugea . Atunci GangXploR3 a incercat sa-si castige painea inhaitandu-se cu gasti care se ocupau cu droguri , lupte de strada si multe altele . Atunci mama sa afland ca el se ocupa cu asa ceva a incercat sa-l ajute si l-a calauzit pe un drum mai bun . A intrat in armata si acolo a ajuns capitan si totul bun si frumos pana multi din armata au iesit si nu mai era ceva bun . Acum GangXploR3 s-a hotarat sa se alature unui gang care impune respect pe unde trece si in care totul este foarte frumos si toti sunt foarte uniti .

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Huluta Petrut

- Varsta: 18

- Orasul in care locuiti: Bacau

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Nick: Steffy

- Factiuni precedente: SMURD, The Mafia, Triadele

- Job curent: -

- Level: 8

- Sex(masculin/feminin): masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: pentru a ajuta aceasta factiune cu ce pot

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: trafic de arme, droguri, batai stradale

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) un warn pentru spawn kill

- Intervalul orar in care jucati: in cursul saptamanii intre orele 18-21, iar in week-end 12-20

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) http://****.us...mupload&newlp=1

- Poza cu /weaponskills : -

- Biografie (minim 100 cuvinte) - Steffy s-a nascut in Los Santos. Acesta nu a avut o copilarie nici frumoasa, dar nici urata. La varsta de 20 de ani acesta s-a angajat la SMURD, pentru asi ajuta familia cu bani. El a salvat multe vieti , pana cand intr-o zi el si cu un coleg de-al lui erau intr-o interventie, cand dintr-o data o banda a dat peste ei, omorandu-l pe prietenul sau. Steffy a suferit foarte mult dupa amicul sau si faptul acesta l-a facut sa renunte la SMURD, ca dupa un timp sa intre in lumea ilegalitatilor pentru al razbuna pe acesta. Nici aici nu ducea o viata asa buna. Nu a stat prea mult in banda ca a si aflat ca un alta membru unei bande i-a ucis iubitii lui parinti. Acesta a fost foarte furios auzind acestea, dar a fost si mai furioas cand a auzit ca , chiar un membru din Triads i-a ucis pe acestia. Intr-o noapte Steffy fugit din baza Triadelor, dar nu a apucat sa iasa din SF ca a fost prins de unul din membrii. Steffy a fost grav ranind, stang in coma 2 luni. Dupa 2 luni de recuperare acesta era complet vindecat. Dupa ce a iesit din spital el si-a amintit ce s-a intamplat cu 2 luni in urma si s-a decis sa intre in Ballas pentru a se razbuna pe Triade.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Munteanu Stefan

- Varsta: 13

- Orasul in care locuiti: Targu Neamt

- Sex (masculin/feminin): masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Nick: Nico_96

- Factiuni precedente: SMURD, The Mafia, Grove,DNB,UST

- Job curent: Detectiv(dar o sa ma fac ori arms dealer ori drugs dealer)

- Level: 11

- Sex(masculin/feminin): masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: pentru a ajuta aceasta factiune cu ce pot

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: trafic de arme, droguri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) un warn pentru spawn kill

- Intervalul orar in care jucati: in cursul saptamanii intre orele 14-20, iar in week-end 11-20

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) : http://imageshack.us/photo/my-images/402/samp032ue.png/

- Poza cu /weaponskills : -

- Biografie (minim 100 cuvinte) - Nico_96 s-a nascut in renumitul oras Las Venturas,un oras plin de bogati, dar si de saraci.Viata nu era asa de usoara precum parea,trebuia sa muncesti jumatate de zi ca sa poti pune ceva pe masa.Bogdan96 nu facea parte dintr-o familie cu o situatie materiala foarte buna, asa ca a decis ca trebuie sa ajute si el cumva pe mama si pe tatal sau.Primul lui job a fost acela de hot de masini.Din acest job Bogdan96 facea foarte multi bani si nu mai avea probleme.Apoi el a devenit Drugs Dealer si a inceput sa faca si mai multi bani.Parintii vazand ca copilul lor sta numai cu criminali si oameni rai i-a interzis sa mai umble cu acestia.Atunci Bogdan96 a decis ca trebuie sa isi ia viata in piept si sa fuga de acasa.Deoarece nu avea o "familie" , niste prieteni adevarati a decis ca trebuie sa se alature unui gang renumit din Los Santos numit Ballas

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Avram Bogdan

- Varsta: 15

- Orasul in care locuiti: Rm Valcea

- Sex (masculin/feminin): masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick: Hornetz

- Factiuni precedente: Smurd,Ballas,NG

- Job curent: -

- Level: 12

- Sex(masculin/feminin): M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: O factiune unita, cu membri/lider care se implica.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Trafic de arme, droguri, taxe de protectie, waruri etc.

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) -

- Intervalul orar in care jucati: 15:00 - 18:00 si 20:00 - 22/23:00

- Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/845/samp004dxe.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Hornetz era un pusti care traia intr-o familie saraca din Los Santos . Tatal sau se ocupa cu vanzarea armelor de la un magazin din Los Santos. Hornetz a fost invatat de mic sa traga cu arma de catre tatal sau . Mama sa lucra la un market din orasul Los Santos. Hornetz era un copil nazdravan si nu prea asculta de parinitii sai , la scoala nu prea invata . In cartierul in care locuiau Hornetz avea niste prieteni , ai caror tati erau membri Ballas ... ei isi doreau sa ajunga ca tatii lor membri Ballas , ei m-au convins si pe mine sa intru in acest gang cand voi creste.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Adrian

- Varsta: 17

- Orasul in care locuiti: Rm. Valcea

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

- Nick: Konica

- Factiuni precedente: F.B.I; The Mafia

- Job curent: Detectiv

- Level: 11

- Sex(masculin/feminin): feminin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Imi place Ballas

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Trafic de arme,Droguri,Taxa de protectie,Waruri

- Antecedente:-

- Intervalul orar in care jucati: )8-12; 6-23

- Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/338/samp003lk.png/

- Poza cu /weaponskills : -

-Poza link demisi: -

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Konica s`a nascut intr`o familie mica din Los Santos. Tatal ei era agent F.B.I iar mama sa era consiliera, dar Konicai ii desplaceau aceste lucruri. Ea considera aceste slujbe foarte plictisiaoare; nu vroia sa aiba o viata monotona, vroia ceva mai palpinant; vroia sa intre in Mafie si a reusit, dar din motive personale a demisionat in scurt timp. Apoi tatal ei a obligat`o sa devina agent F.B.I; ea nu a fost de acord cu acestu lucru si a decis sa faca parte din Ballas.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Scutariu Monica

- Varsta: 14

- Orasul in care locuiti: Tg. Neamt

- Sex (masculin/feminin): Feminin

Link to comment
Share on other sites

- Nick: InkAndreI

- Factiuni precedente: Ballas, FBI , UST , The Triads , pd , The Mafia , SFR

- Job curent: -

- Level: 23

- Sex(masculin/feminin): Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Imi place sa fac parte din Ballas si sa omor grove

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Trafic de droguri , arme,Taxa de protectie,Lupta pentru teritorii

- Antecedente:-

- Intervalul orar in care jucati: 11-14 20-23

- Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/41/samp031ob.png/

- Poza cu /weaponskills : -

-Poza link demisi: -

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Numele meu este InkAndrei.Prima mea factiune a fost Gangul Ballas in care am activat 2 saptamani si am avut rank 2.Am parasit gangul deoarece vroiam sa ma alatur de partea legii. Dupa ce mi-am dat demisia m-am alaturat Biroului Federal de Investigatii in care am activat tot 2 saptamani si am avut rank 2 unde m-am simtit foarte bine si am facut o treaba foarte bunaalatur de mebrii F.B.I. Urmatoarea factiune a fost TheMafia unde am stat 1 saptamana si am avut rank 1 si m-am simtit foarte bine si am reusit sa luam locul 2 la SA Supremacy. Dupaia m-am dus in Underground Street Tunning unde am activat 1 saptamana si ceva si am fost trecut pe BlackList pentru inca 1 saptamana. Urmatoare factiune a fost dinou Ballas unde am activat aproape 1 luna si am avut rank 3. Urmatoare factiune a fost PD unde dupa doar 3 zile am fost demis. Apoi am intrat in mafia triads unde am activat 1 saptamana si am demis deaoarece erau erau prea putini membrii activi is nu avea ce sa faci. Apoi am activat in Armata 2 sapt unde am avut rank 2 si am arestat multi infractori. Dupa ce am iesit din Armata m-am alaturat gangului SanFierroRifa Unde m-am simtit bine omorand rivalii sfr`ului si cops.Dupa 1 sapt si cateva zile am parasit gangul SFR . Urmatoarea factiune a fost The Mafia unde am optinut rank 4 .Acuma as dorii sa ma alatur gangului Ballas pentru ai dristruge pe GROVE.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Dinu Andrei

- Varsta: 19

- Orasul in care locuiti: Lupeni Jud Hunedoara

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Nick:YaHuu

- Factiuni precedente:Mafia

- Job curent:-

- Level:18

- Sex(masculin/feminin):M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:Lider capabil si membrii de treaba.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:Arme , droguri , blocaje

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv):warn - /q cu wanted

- Intervalul orar in care jucati:15:00 - 23:00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://imageshack.us/photo/my-images/46/samp019an.png/

- Poza cu /weaponskills :-

- Biografie (minim 100 cuvinte) - :

YaHuu s-a nascut in Los Santos, la 2 zile diferenta de sora lui Maria care s-a nascut cu o boala grava.La prima vedere parintii lui s-au minunat.Tatal lui era taximetrist iar mama sa casnica.In timp , el a invatat traditiile familiei si si-a facut foarte multi prieteni.Din pacate sora sa care se nascuse cu o boala foarte grava a decedat la varsta de 6 ani si a provocat o mare suferinta in inimile parintilor.YaHuu a fost distrus nemaiavand si el un frate sau o sora si a decis sa ajute oamenii sa supravietuiasca... .In fiecare noapte YaHuu se ruga ca parintii sai sa nu se protejeze si sa ii mai faca si lui o surioara pentru a avea cu cine sa se joace dar parintii lui stiau si intr-o zi au discutat cu el si i-au zis sa nu isi mai faca sperante pentru ca sunt prea batrani si nu se mai poate...asa ca a vrut sa devina medic.Isi propuses sa ajunge cel mai bun medic din lume.Nu mai suporta gandul sa moara si alti oameni ca sora lui.. .Dupa ce a terminat liceul el s-a dus la facultate unde a absolvit cu un succes foarte mare apoi s-a angajat la un spital din Los Santos unde era platit foarte bine iar parintii erau mandrii de el.La 27 ani YaHuu se afla intr-un club unde si-a gasit jumatatea...o chema Raluca Acestia s-au cunoscut , au vorbit si au ajuns la actiune in pat...au trait 3 ani impreuna pana ce YaHuu a cerut-o de nevasta intr-un mod romantic.La cateva zile de la nunta au aflat bucurosi ca Raluca avea sa nasca o fetita si un baiat.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Sarbu Ionut

- Varsta:15

- Orasul in care locuiti:Corabia

- Sex (masculin/feminin):M

Link to comment
Share on other sites

- Factiuni precedente: Grove,ballas,dnb,triads,fbi

- Job curent: Civil

- Level: 19

- Sex(masculin/feminin): M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Vreau sa-l ajut pe lolz0r ca acest gang sa devina invincibil.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: trafic de arme,drugs,war-uri,etc...

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv) Ban

- Intervalul orar in care jucati: depinde...vreo 5-6 ore pe zi

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://imageshack.us/photo/my-images/72/samp002gi.png/

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : White s-a nascut la periferia orasului San Fierro parintii acestuia erau gangsteri cunoscuti ... Tatal sau facea parte din The Mafia iar bunicul sau din Ballas.White a stat in casa parintilor pana la varsta de 16 ani cand a fost nevoit sa plece pe strazi din cauza problemelor pe care acestia le aveau.Se gandea mereu cum sa faca bani,ca sa nu moara de foame . Anii au trecut iar White traia numai din ce fura.Intr-o zi in timp ce se afla pe strazile din Los Santos alaturi de tovarasii lui ,White afla ca niste persoane i-au ucis parintii,iar mai tarziu avea sa afle ca cei care le facuse rau parintilor sai erau membrii Da nang boy`s . Ramas cu imaginea parintilor in gand,White l-a intalnit pe Lolz0r liderul Ballas , care ia promis lui White ca-i va gasi pe cei care le-au facut rau parintilor lui.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Mario

- Varsta:15

- Orasul in care locuiti: Timisoara

- Sex (masculin/feminin): Masculin

#Am rezolvat-o cu inactivitatea.

Link to comment
Share on other sites

- Nick:RadyX

- Factiuni precedente: FBI UST DNB

- Job curent:-

- Level:10

- Sex(masculin/feminin):M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:Lider capabil si membrii de treaba.

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:Arme , droguri , waruri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv):nu

- Intervalul orar in care jucati:14:00 - 23:00

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): xbwbyx.png

- Biografie (minim 100 cuvinte) RadyX s-a nascut in orasul Los Santos pe dealul WineWood intr-o casa luxoasa . Fiul a doi oameni de afaceri , RadyX tot timpul a fost rasfatat deoarece era singurul copil al familiei . Cand a fost la scoala RadyX a avut rezultate foarte bune fiind laudat de toti profesorii si castigand foarte multe concursuri si medalii . Intr-o zii a fost atras de catre catiga huligani in timp ce venea de la scoala . Huliganii l-au invitat in acea seara la o petrecere extravaganta la marginea orasului , acesta nestiind ce inseamna acest lucru deoarece statea foarte mult cu matusa lui pentru ca parintii nu stateau mai deloc pe acasa fiind ocupati cu afacerile . RadyX mers la acea petrecere si acei oameni care l-au invitat l-au pus sa fumeze , nestiind ce poate provoca tutunul a inceput sa fumeze , bineinteles acei oameni stiau ca este fiu de bogatas si l-au atras in capcana pentru a cere recompensa parintilor sai . A inceput sa fumeze din ce in ce mai mult , iar la sfarsitul petrecerii pe la inceputul zilei l-au luat , l-au legat si l-au pus in portbagaj ducandu-l la marginea orasului si arucandu-l intr-o casa parasita gata sa cada . Dupa doua zile timp ce a zacut acolo nestiind cine este si unde este , ce-a facut . Matusa lui a apelat la politie cautandu-l peste tot . In acea seara a ajuns acasa cu toate hainele rupte ducandu-se direct in camera lui . Dimineata la prima ora a plecat de acasa din nou la aceeasi oameni pe care ia vazut ca trageau cu niste arme splendide asa ca a vrut sa li se alature si a vorbit cu boss-ul de la gangul DNB , acesta acceptandu-l . Dupa o perioada lunga in care a facut foarte multe inegalitati . In tot acest timp Madalin a crescut si a devenit adult asa ca decis sa devina un membru al Bioroului Federal De Investigatii sa adaptat foarte bine cu noi sai colegi insa viata sa era marcata de acel incident pe care la avut in copilarie si isi doreste foarte mult sa redevina gangster asa ca a ales sa aplice la Ballas

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Dobrica Radian

- Varsta:16

- Orasul in care locuiti:Plosca

- Sex (masculin/feminin):M

Link to comment
Share on other sites

-Nick: MusicOn

- Factiuni precedente: Consilieri - Rank 1, SFR - Rank 1, NG - Rank 1

- Job curent: None

- Level: 7

- Sex(masculin/feminin):M

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii: Pentru ca imi place sa fac parte dintr-o factiune cunoscuta si pentru ca imi place viata de gangster

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune: Trafic arme/droguri si war-uri

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv): un warn

- Intervalul orar in care jucati: Dupa ora 14 Iar in week-end in general toata ziua

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8): http://imageshack.us/photo/my-images/100/samp000dw.png/

- Poza cu /weaponskills : -

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : "Ma numesc MusicOn si m-am nascut in Los Santos.Parintii mei au fost niste oameni saraci,iar din aceasta cauza ei s-au ocupat cu joburi ilegale precum arms dealer sau drugs dealer pentru a avea suficienti bani sa traim. Parintii mei au fost atacati de membrii gang-ului Grove care le'au luat toti banii si toate armele ce le aveau le ei. Dorind sa imi razbun parintii am intrat in Ballas , rivalii lor de moarte. Dupa scurt timp , am inceput sa cred ca nu mai are rost sa duc o asemenea viata si astfel am plecat o scurta vreme crezand ca voi putea incepe o viata noua dar, gandul ca parintii mei au fost nedreptatiti nu mi'a dat pace si astfel aplic azi pt. a intra in Ballas."

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume: Coras Vlad

- Varsta:15 ani

- Orasul in care locuiti: Hunedoara

- Sex (masculin/feminin): Masculin

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

- Nick:Ar00n

- Factiuni precedente:Triade , SFR , DNB , Consilier , SMURD

- Job curent:None

- Level:15

- Sex(masculin/feminin):Masculin

- Un motiv pentru care doriti sa va alaturati factiunii:Doresc a contribuii la ridicarea factiunii acolo unde-i este locul , in varf

- Cu ce credeti ca se ocupa aceasta factiune:Droguri , materiale etc ..

- Antecedente: (ban / warn si pentru ce motiv):Warn - non fp , ban - non fp + amenintare cu ban + limbaj

- Intervalul orar in care jucati:3 - 4 ore

- Poza cu stats : (scrieti /stats in joc , apoi faceti poza cu F8) http://imageshack.us/photo/my-images/341/samp411r.png/

- Poza cu /weaponskills :-

- Biografie (minim 100 cuvinte) - : Aici va descrieti caracterul din joc - Aveti mai jos un mic exemplu :Salut ma numesc Ar00N si m-am nascut in orasul Los Santos.Parintii mei mi-au murit acum 5 ani intr-un accident de masina si la inceput mi-a fost foarte greu sa ma descurc fara ei , copilaria mea fiind una foarte grea , trebuind sa muncesc singur pentru a imi asgiura un trai decent.De multe ori am incercat sa ma integrez in mai multe grupuri fiind cooptat de bandele locale din alte orase in care am obisnuit sa lucrez.Acum m-am intors in orasul meu natal Los Santos pentru a ma stabilii aici.Punctele mele forte sunt:Loialitatea , ambitia , perseverenta si abilitati sociale.

Informatii din viata reala:

- Nume si prenume:Bobeiche Robert Andrei

- Varsta:13

- Orasul in care locuiti:Severin

- Sex (masculin/feminin):Masculin

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...